! HPH - výzva nově vzniklého sdružení akcionářů ! - Diskuze, názory, doporučení a hodnocení

 Hodnocení:      0 1 2 3      
Diskutující:
Návod    
 

! HPH - výzva nově vzniklého sdružení akcionářů ! - Diskuze k tématu ! HPH - výzva nově vzniklého sdružení akcionářů !


Výpis příspěvků diskuze ! HPH - výzva nově vzniklého sdružení akcionářů !, 1 až 20 (46458)
Zasílání diskuze ! HPH - výzva nově vzniklého sdružení akcionářů ! e-mailem.
 
přečíst (1) 20.07.17 08:19  Nerozkrádejte harvard  (187609)

Kriminální kauza harvard

Informačně hodnotné stránky zástupce akcionářů Petra Kaňovskéhowww.kanovsky.cz/hph-kanovsky.phpStránky představenstva HPH  www.hphas.cz/Stránky likvidátora Častorála  www.hph-likvidace.czStránky odvolaného správce kyperských trustů  Ševčíka ( dělá z vás jejich obsahem blbce?)1url.cz/UtB55Pochybná historie vzniku trustů1url.cz/qtledArchiv OSMA aneb pohled do historie kriminální kauzy HPHwww.osma1997.cz/osma-hph/ 
Dosavadní doporučení: přečíst (1)
Vaše doporučení:

spíše nečíst (9) 19.07.17 09:28  Karel 4747  (186678)

šakalové vyjí ale karvana jde dál

Zdá se, že situace v HPH se dostala do patové situace. Soudem stanovení likvidátoři plivou jedovatou slinu jeden na druhého a kdo očekával, že noví likvidátoři vnesou do likvidace nový vítr, ten je zklamán a nestačí se divit nad postupem nových likvidátorů, kteří stihli za krátkou dobu své činnosti naštvat kde koho, zavázat HPH dalšími dluhy, vyměnit jednoho věřitele za druhého za podivných podmínek a zatloukají a zatloukají jak se dá. Insolvenční proces dosud neskončil a z insolvenčního rejstříku je prokazatelné, že HPH splňuje podmínky úpadku a to co provedli likvidátoři s půjčkou jenom naznačuje že prašule došly. A co na to likvidátoři? Nic! Valňačku překrucovali a optimalizovali v přímém přenosu, dle potřeb a pokynů, nic o Kypru, ač se proslýchá, že DT nebyla soudem odvolána, nic o stavu závazků a pohledávek, žádná změna v OR. Jedině doktor informuje a to je trochu málo. Díky však alespoň za to. Jedno je však jisté a je to zřejmé i z blábolů Staňka na Osma, velkým klukům se to nějak zaseklo a noví likvidátoři na to vše v HPH hledí jak vrány. Takhle si to asi nepředstavovali že?

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (9)
Vaše doporučení:

spíše nečíst (32) 11.07.17 15:31  čekatel  (178055)

Kriminální kauza harvard

Je vidno , že máš dalece víc info , než my. Proto díky předem za jekékoli informac z Kypru, Slovenska , Azeru , Aspenu , Bajera . Ty snad máš dojem , že ještě pan Častorál "bojuje" za akcionáře HPH ?

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (32)
Vaše doporučení:

určitě přečíst (32) 11.07.17 14:15  Nerozkrádejte harvard !  (185088)

Kriminální kauza harvard

Pane čekateli, nenechte si vymývat mozek sledováním nepodstatných věcí, které pouze odvádějí pozornost od věcí důležitých, hodných pozornosti.

Vždyť jen trouba by se v tuto dobu upnul na prolézání stohu šanonů a trávil čas hledáním  drobných nehospodárností v době, kdy se rozhoduje o osudu majetku v řádu stovek milionů až miliard.

Proč se nezajímáte o to, jak bylo rozhodnuto na Kypru, jak bude naloženo s jednotlivými  pohledávkami HPH, kdy a v jaké podobě bude hotova účetní závětka a další důležité věci, báchorky o blbinách ve svém vlastním zájmu raději přehlížejte ...

Dosavadní doporučení: určitě přečíst (32)
Vaše doporučení:

spíše nečíst (35) 11.07.17 08:19  čekatel  (178055)

likvidátoři

Doslova zábavnýb postup našeho prvního likvidátora.  Vše chce zamést "pod koberec" .  Loď se potápí , a tak chce urvat ( i zlikvidovat ) co se dá . Bohužel už jen ve vlastním zájmu .

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (35)
Vaše doporučení:

určitě přečíst (36) 10.07.17 21:14  PK  (183558)

dnešní tisk

https://www.zakonyprolidi.cz/cs/1991-563#cast6

Dosavadní doporučení: určitě přečíst (36)
Vaše doporučení:

určitě přečíst (42) 10.07.17 09:44  Nerozkrádejte harvard !  (185088)

Kriminální kauza harvard

Ve Staňkovi se prostě nezapře socialistický novinář, když na OSMA sáhodlouze popisuje stav, který člověk s trochou intelektu musel předvídat při instalaci tří likvidátorů, jež sám podporoval.

 Jenže akcionáře nezajímá blábolení OSMA o tom,  že se Staněk odvážně postavil nechtěnému  tykání, je zajímají podstatnější  věci, o kterých na svých stránkách ani nežbleptne.

Proč Staňku neinformujete, jestli jste už Matějkovi vyplatili těch 23 milionů, nebo  zda si je on nechal z účtu nových likvidátorů vyplatit  exekucí?

Proč Ševčíkova parta nebyla  ochotna z ukrývaného majetku trustů zaplatit milion na odvolačku proti nároku Matějky, aby následně ochotně pro něj dala k dispozici hned 23 milionů?  

Staňku, nemáte jako my obavu, že když jednou Ševčík soud o majetek trustů s Koženého matkou projel, že to zopakuje a připraví nás o několik miliard, zatím co vy řešíte staré prkotiny ?    

 

 

Dosavadní doporučení: určitě přečíst (42)
Vaše doporučení:

určitě nečíst (41) 10.07.17 09:43  Jirka akc.  (172254)

dnešní tisk

Nový článek na www.osma1997.cz

Dosavadní doporučení: určitě nečíst (41)
Vaše doporučení:

určitě přečíst (39) 10.07.17 09:22  Nerozkrádejte harvard !  (185088)

Kriminální kauza harvard

Nebuď trouba, nebyl to Častorál, kdo nechal na Kypru Koženého matce zablokovat na 15 roků majetek akcionářů HPH, ale Ševčík.Tajení informací, no jistě tě zajímají ty o majetku, než ty o prázdné společnosti, takže ty ale hledej na stránkách trustů. Že si při jejich čtení budeš připadat jako idiot je zřejmě záměr.Stránky odvolaného správce trustů Ševčíka. Mimochodem, kolik nás stojí práce této kanceláře ?1url.cz/UtB55

Dosavadní doporučení: určitě přečíst (39)
Vaše doporučení:

spíše nečíst (39) 08.07.17 23:16  Archivář  (187447)

Pan likvidátor tomu nasadil korunu

Přátelé, na čase přiznat barvu. Nej slepý primitiv by dnes hájit Častorála. Vše bylo tajné, vždy postupoval vpřed, pak se postupně stal nepřítel Ševčík, pak Staněk, pak celá dozorčí rada, pak představenstvo, ted soudem nově jmenovaní likvidátoři. A nevymohl nic. Pranic. Je to smutné.

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (39)
Vaše doporučení:

určitě nečíst (55) 01.07.17 00:53  Dokradli jste basa čeká !  (187346)

šakalové vyjí ale co dělá karavana vnitráků ?

Dosavadní doporučení: určitě nečíst (55)
Vaše doporučení:

určitě přečíst (62) 30.06.17 13:01  PK  (183558)

Aktualizace stránek

www.kanovsky.cz/hph-kanovsky.php

Dosavadní doporučení: určitě přečíst (62)
Vaše doporučení:

určitě nečíst (54) 30.06.17 07:06  čekatel  (178055)

šakalové vyjí ale karavana jde dál

Ale,ale Karel ...zdá se ,že seš mimo hru . Že by tvá taktika nevycházela podle tvých představ ? Asi mají s tebou všichni nedobré zkušenosti . Nikdo neví , co uděláš zítra  !

Dosavadní doporučení: určitě nečíst (54)
Vaše doporučení:

přečíst (61) 29.06.17 09:41  Karel 4747  (186678)

šakalové vyjí ale karavana jde dál

No myslím, že čekatel již tradičně odvádí pozornost a doporučoval bych mu, aby svým editorům doporučil změnu rétoriky, je to obehrané a blbne mu to hlavu. Souhlasil bych s prioritami doktora a to, že původní likvidátor by měl informovat o situaci, když už to nedělají zbylí dva likvidátoři a akcíci by měli být seznámeni s vývojem causy na Kypru. Víme, že byli bez bližšího novými likvidátory odvoláni ředitelé HPH Cayman a Daventree Recources a to přesto, že ve věci nebylo dosud rozhodnuto, tedy pokud nebyla změna a tím, převzali odpovědnost za další vývoj zde, víme že Ševčík usiluje o správcovskou odměnu a vyváznutí z odpovědnosti za správcovství, které podrobně popisuje nucený správce, Častorál a Chvatíková a vedle toho je půjčka od Jiříka, která vytvořila nového věřitele za opravdu podivných podmínek a aktivní asistence nových likvidátorů. To jsou karty na stole vedle toho, že insolvence stále běží a jediným hráčem je doktor. Ty blbiny kterými nás čekatel tady krmí jsou proto naprosto bezvýznamné a spíše ukazují na jeho charakter jak sám sebe několikráte už popsal. Je mi ho tak trochu líto v jaké světě žije. Byla tady otázka co policie. To nikdo neví, víme jenom, že v HPH je státní zastupitelství a likvidátor mluvil o legalizaci výnosů……..V této souvislosti jsem zvědav jak budou noví likvidátoři vařit pokud soud nepotvrdí odvolání DT a Širokého, zda půjdou do odvolačky či nikoliv a jak se proti Ševčíkovi vymezí, když se dá předpokládat odkud ta půjčka opravdu je a jaké prašule jsou ve hře.

Dosavadní doporučení: přečíst (61)
Vaše doporučení:

určitě přečíst (63) 28.06.17 09:34  Nerozkrádejte harvard !  (185088)

Kriminální kauza harvard

Copak nevidíte, že Staněk už svůj cíl vyšachovat prvního likvidátora a přihrát vliv na majetek HPH Ševčíkovi splnil, čímž sebe zároveń učinil nepotřebným pátým koleem u vozu, jen čekajícím, jestli mu nespadne nějaký drobeček z toho, co v harvardu vypodnikají lidé, které předtím vykresloval na OSMA jako gaunery?

Čekatel je legrační, pokud v HPH nic není, proč tady těch 10 let opruzuje žadoněním Koženého o dohodu, kterou by z toho nic dostal svůj podíl?

Například HPH Cayman je nic?

Čekateli, jestli není čas po 10ti letech změnit vaši strategii, modifikovat ji například natočením videa, kde harvardské veksláky a zloděje typu Koženého budete o svůj majetek prosit v kleče, třeba je to po další desítce let obměkčí a váš podíl z toho nic, o kterém blábolíte nechaji :-)

 

 

Dosavadní doporučení: určitě přečíst (63)
Vaše doporučení:

určitě přečíst (60) 27.06.17 23:19  Zákon  (186894)

Jak zlikvidovat likvidaci a dokončit vytunelování Harvardu

psalo se 19.1. 2005  v KN ,   přečtěme znova článek :

Konkursní noviny

kn.cz/clanek/neuspokojeni-akcionari


a soudy, policie, státní zastupitelství jen nečinně přihlíželi,

Kožený,Vostrý,Ševčík, Matějka se spojili,

Matějka uplatňoval jakési pohledávky Koženého firem-HG a.s.,HBS-poradenská a.s.a First Amerikán,

pan Staněk tenkrát řekl:   ,,nezbývá, než skutečně se vážně zabývat žalobou na stát s uplatněním

škody 80 miliard korun, což je doložený majetek, jenž byl z harvardských invest. fondů a posléze

HPH ukraden."

Souhlasí i dnes pan Staněk se žalobou na stát ?

Dosavadní doporučení: určitě přečíst (60)
Vaše doporučení:

určitě nečíst (61) 27.06.17 17:26  čekatel  (178055)

Kriminální kauza harvard

Bohužel jsi asi ještě nepochpil ( nebo nechceš ) že v hph už dávno NIC není. Proto stále tvrdím , že je třeba se dohodnout , jak z toho ven . Viz AGB a další případy , kdy akcionáři dostali alespoň "něco" Jen fantasta si myslí , že to vyřeší nějaké soudy .

Dosavadní doporučení: určitě nečíst (61)
Vaše doporučení:

určitě přečíst (63) 27.06.17 14:00  Nerozkrádejte harvard !  (185088)

Kriminální kauza harvard

Jasně, jenže různých dohod za ty roky byla uzavřena jistě spousta, jen mi uniká důvod, proč by měl Kožený se Ševčíkem uzavřít dohodu o vašem vyplacení místo jiné a třeba i neformální dohodě, že váš majetek před soudy například naoko prohrají ve prospěch jeho vyplacení do svých kapes?

Jasně, já vám rozumím v tom smyslu, že lidstvo celého světa by se mělo dohodnout, že přestane páchat zlo, aby se nám všem žilo blaze.

Čekateli, tak o tomhle budete hlásat dalších řadu let, nejméně do doby než zjistíte, že je v harvardu rozkradenu už všechno

 

Dosavadní doporučení: určitě přečíst (63)
Vaše doporučení:

určitě nečíst (61) 27.06.17 12:28  čekatel  (178055)

Kriminální kauza harvard

Jedině jednáním a následnou dohodou lze "něco" získat !  To vždy platilo a platí u jakékoli "žijící" společnosti . To jsem tady alepsal už někdy přee 5.-10. lety .

Dosavadní doporučení: určitě nečíst (61)
Vaše doporučení:

spíše nečíst (48) 27.06.17 11:27  three points...  (151993)

Asi jak...?

Hostem živého vysílání studia Seznamu je generální ředitel Povodí Vltavy Petr Kubala. "Situaci ještě nemůžeme označit za katastrofální, ale musíme si zvyknout, že období sucha, jaká zažíváme teď, budou stále častější," řekl mimo jiné Kubala.

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Z čehopak tak asi uvažuje Kubala? Že by absolvent prognostického ústavu...?

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (48)
Vaše doporučení:


Diskuze ! HPH - výzva nově vzniklého sdružení akcionářů !, další stránky: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Další »
stránkovat diskuzi po 10 | 20 | 50

Odkazy k diskuzi ! HPH - výzva nově vzniklého sdružení akcionářů !

! HPH - výzva nově vzniklého sdružení akcionářů ! - zdrojová stránka k tématu diskuze ! HPH - výzva nově vzniklého sdružení akcionářů !.

Zasílání diskuze ! HPH - výzva nově vzniklého sdružení akcionářů ! e-mailem. - zasílání jednotlivých názorů diskuze nebo denního přehledu diskuze ! HPH - výzva nově vzniklého sdružení akcionářů ! na email.

Přidat názor - vložte vlastní názor, doporučení, hodnocení nebo zkušenost k tématu ! HPH - výzva nově vzniklého sdružení akcionářů !.


Označení stránky: HPH, kauza hph, názory na téma hph, hph sdružení, Názory na tema hph, hph názory, www.hph.cz, diskuse k hph, kauzahph, diskuse hph
 Burza Prime 16:27 
Název Kurz Změna
 CETV CME  94.95  0.00% 
 ČEZ  398.60  -0.57% 
 ERSTE GROUP BANK  899.90  +0.61% 
 FORTUNA  140.00  -1.41% 
 KOFOLA ČS  426.00  0.00% 
 KOMERČNÍ BANKA  966.50  +0.79% 
 MONETA MONEY BANK  79.75  +1.40% 
 O2 C.R.  283.80  +1.54% 
 PEGAS NONWOVENS  1 011.00  -0.39% 
 PHILIP MORRIS ČR  15 201.00  -1.61% 
 UNIPETROL  301.90  -0.03% 
 VIG  656.50  +0.08% 
Komodity online
 Ropa 48.59 USD 19:47   
 Zlato 1260.80 USD 19:46   
 Stříbro 16.45 USD 19:46   
 Káva 132.55 USD 19:30   
 Cukr 14.40 USD 18:59   
 Bavlna 68.33 USD 19:46   

Zobrazit sloupec 
Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
TOP: Akcie CZ Akcie svět Kurzy měn Komodity Zlato Forex Zákony Kalkulačka Hypotéky Tarify Práce Půjčky Školení Počasí

Kalkulačka

Výpočet čisté mzdy

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Sociální příplatek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Důchodová kalkulačka

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby

Běžné účty

Hypotéky

Stavební spoření

Podílové fondy

Směnárny - Euro, Dolar

Práce, Úřad práce

Programátor python

Developer Java

Investice

Makroekonomika - ČNB

Zlato online, Stříbro, Ropa

Burza - ČEZ

Pojištění

Povinné ručení

Penzijní připojištění

Penzijní fondy

Podnikání

Obchodní rejstřík

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Ochranné známky

Finanční katalog

Nový občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - TÜV spolehlivost

Monitoring ekonomiky

Mapa webu

Volby

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Copyright © 2000 - 2017

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688

Ochrana údajů