! HPH - výzva nově vzniklého sdružení akcionářů ! - Diskuze, názory, doporučení a hodnocení

 Hodnocení:      0 1 2 3      
Diskutující:
Návod    
 

! HPH - výzva nově vzniklého sdružení akcionářů ! - Diskuze k tématu ! HPH - výzva nově vzniklého sdružení akcionářů !


Výpis příspěvků diskuze ! HPH - výzva nově vzniklého sdružení akcionářů !, 1 až 20 (40500)
Zasílání diskuze ! HPH - výzva nově vzniklého sdružení akcionářů ! e-mailem.
 
přečíst (0) 20.09.14 23:46  Tohle jste četli ?  (171105)

Harvardští veksláci v akci aneb nejprve vykradený harvard podojí - aby pak likvidátorovi vyčetli hrozící stav insolvence ?

Trápení akcionářů Harvardu začalo krátce po zahájení budování kapitalismu, kdy se na čas zhaslo a po rozsvícení se drobní akcionáři bohatého HPH stali chudí, a naopak, z Viktora Koženého a Borise Vostrého se stali boháči. Kožený se společníkem Vostrým (dříve šéfem šesté správy STB) Harvard sofistikovaně vykradli a poté se prázdné slupky potřebovali zbavit, proto ho poslali do likvidace. Tu řídil nejprve chmaták Vostrý, po jeho vyhození soudem Pacovský, který nechal v zahraničí zmizet neproplacené směnky dlužníků HPH a následně se na scéně objevil Tomáš Ševčík. A byl to mazec, Ševčík v účetnictví HPH srazil majetek společnosti z 1200 na 2 kačky na akcii, pobral v Harvardu vše mimo zděné budovy a cestou „Gomezových koleček“ kolem zeměkoule prchl s naším majetkem do nedobytných trustů na Kypr. Zde vidíte, jak Ševčík se zločincem Vostrým s majetkem HPH mazali, jen se za nimi prášilo !
www.hph-likvidace.cz/old/zajimavosti2.htm
Tam se do našich korunek pustili, Vostrý si začal vyplácet z ukradeného majetku osobní rentu, vyplatil z trustů své kyperské firmy, kterými rozkrádal harvard, Ševčík si na oplátku namastil za manažerování praní špinavých peněz Vostrého každoroční správcovský poplatek několika procent z majetku v trustech, což byl ohromný balík. Dělili se poctivě, nám nastal čas oblbovaček pouťovými povídačkami o jejich poctivosti
www.penize.cz/investice/16413-ptejte-se-borise-vos ...
www.penize.cz/investice/16432-na-poctivosti-stavim ...
Vynechání z dělení i této kořisti na@sralo Koženého, jeho odstrčené kyperrky proto trusty Ševčíkovi soudně blokly ! 9 roků tak Ševčík s Vostrým z trustů nevyplatil podílníkům ani cent, jim ale nic nebránilo naše peníze dál prožírat. (Inkasovat správcovský poplatek, úroky, dividendy, slušné platy) Ale buďme spravedliví, jednou ročně Ševčík za kasírované desítky milionů hodil na web info o výluce dopravy v Bratislavě a ob rok i zprávu, že se za další ukrývání nám ukradeného majetku v trustech bije u soudů jako lev ! O účetnictví, auditech a plánech o délce dalšího parazitování na trustech mlčí, asi je ještě co krást
www.trust-hph.cz/pages/t1aa.html#more20101231
Kožený s Vostrým byli odsouzeni s náhradou škody, likvidátor spustil exekuce na jejich majetky, obavy ze ztráty dalších fakturací správcovského poplatku a neklid z likvidátorova vstupu s exekucemi i na Slovač nedá Ševčíkovi s Vostrým spát ( za 9 roků jde jen u správcovského poplatku o stovky milionů), tak si Ševčík opět vyhrnul rukávy a znovu se dal do práce (čti do vymýšlení dalších podvodů a obstrukcí). A okradeným akcionářům nastali žně, co měsíc, to alespoň jeden Ševčíkův podvod nebo obstrukce zmapovaná sběratelem plných mocí k zastupování spících akcionářů Staňkem, na stránkách OSMA !
www.kurzy.cz/zpravy/nazory/A-P-T-768-PR-1102190-fr ...
Ševčík zaplakal, na OSMA jeden článek o jeho podvodech za druhým a v každém byl gauner on s Vostrým, proto sáhl do šrajtofle a investoval. A hned byl gaunerem soudem jmenovaný likvidátor a z gaunera Ševčíka perem Staňka zplozen Ševčík spasitel. To se pak děli věci, nejprve puč na Kypru, při kterém Staňkovo vedení společnosti seznalo, že Vostrý když vykradl harvard má větší nadání HPH likvidovat, svého času prodal 20-ti miliardový majetek harvardských fondů během víkendu Koženému za směnky na 10 mld., které krátce nato nechal šlohnout Pacovským, proto si Staňkovo vedení HPH pojistilo své židle ve společnosti hlasy kyperek zločinců a začalo kamarádit s Ševčíkem a se zločincem Vostrým (neštítíc se ani hlasů firem kámošů Koženého). Tihle dokázali, že na likvidování všeho jsou machři !
a) www.kurzy.cz/nazory/A-P-T-768-PR-1102502-from-1-hp ...
b) www.kurzy.cz/nazory/A-P-T-768-PR-1102501-from-1-hp ...

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 20.09.14 23:45  Tohle jste četli ?  (171105)

Harvardští veksláci v akci aneb nejprve vykradený harvard podojí - aby pak likvidátorovi vyčetli hrozící stav insolvence ?

Na světlo boží přišel majstrštyk Tomáše Ševčíka – kyperský puč a další útoky na likvidátora, Ševčík se Sainerovou útočil zepředu, Staněk se Sedláčkem opřeni o funkce v HPH zpoza rohu, Punar s Matějkou kryti z levoboku a pravoboku a už to frčelo. Blondýnu Sainerovou posílil harvardským gangem ve funkci trpěný předseda představenstva popleta Staněk a už to mastili k soudu s dalším pokusem nahradit soudem jmenovaného likvidátora odborníkem Staňkem dle hesla jednou my tebe Karle podržíme předsedou představenstva, podruhé ty nám pomůžeš s Častorálem, potřetí my tebe uděláme likvidátorem a po čtvrté ty na náš budeš ve funkci hodný, a všichni na tom vyděláme.
Tak začal Ševčík s Vostrým v pozadí řídí to maňáskové divadlo zvané orgány HPH a přestali troškařit, vždyť čím více a čím déle je našeho majetku v zablokovaných trustech, tím větší jsou fakturace pro jejich správce, tím víc mají peněz na nové obstrukce. Proto člen Staňkova týmu (Ševčík) mazal za mlčení předsedy Staňka za kyperky zločince Vostrého uplatnit nárok na policií blokovanou část majetku trustů. Proč ho posílat rovnou na účet HPH k vaší rychlé výplatě, když ty korunky jdou opět podojit transferem do trustů na Kypr ! Co na tom, že o nich soud rozhodne až za několik let, fakturace za nedobrovolnou „správu“ našeho majetku to prodlouží. Takže mrkněte, takhle začala ta mela kolem puče na Kypru, kde šibalové přeplatili kyperského právníka likvidátora a on tržně začal makat pro ně.
a) www.kurzy.cz/nazory/A-P-T-768-PR-1102500-from-1-hp ...
b) www.kurzy.cz/nazory/A-P-T-768-PR-1102499-from-1-hp ...
Pořád ale mafii překáží soudem jmenovaný likvidátor, 4 x mafie ovládnutím valných hromad vystupovala z likvidace, 2 x chtěla vymáhání rozkradeného majetku zastavit konkursem, 7 x neúspěšně likvidátora odvolávali a teď se dokonce plánují s ukradeným majetkem odštěpit, a tím současně odstřižením likvidátora od veškeré likvidity ukončit likvidaci a jakékoliv další vymáhání rozkradeného majetku, včetně rozběhnutých exekucív řadě dalších zemích. Tím by mafie fakticky přebrala režii likvidace společnosti, kterou předtím rozkradla právě ve chvíli, kdy se situace pro okradené začala pozitivně obracet.
euro.e15.cz/archiv/prvni-symbolicke-miliony-pro-ok ...
www.kurzy.cz/zpravy/nazory/A-P-T-768-PR-1102189-fr ...
Proto hoši z mafie hledají nového odborníka na likvidaci HPH raději z jejich řad, profesní životopisy jejich potenciálních kandidátů najdete shromážděny zde
www.osma1997.cz/osma-hph/
A zde jsou kontakty na Staňkovu partu ovládající orgány HPH
Jestliže na složení představenstva mají vliv lidé dříve spojeni s firmou Motoinvest , pak dozorčí radu naopak ovládají lidé spojení s Viktorem Koženým a B, Vostrým . První člen DR HPH je Jiří Punar – bývalý tajemník předsedy OFD Viktora Koženého, dohledatelný je zde :
web.archive.org/web/20040414094755/www.kozeny.cz/a ...
Druhý člen DR HPH Tomáš Ševčík jako krizový manager B. Vostrého je specialista na ukrývání a praní špinavých peněz v kyperských trustech viz Info zde:
www.hph-likvidace.cz/old/zajimavosti2.htm
Ttřetího člena a zároveň předsedu DR HPH Jakuba Sedláčka hledejte zde, budete li mít štěstí tak nebude zaneprázdněn tlumočením kšeftů Vostrého
hph-likvidace.cz/upload/4%20Analyzy,%20rozbory%20a ...

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 20.09.14 23:43  Tohle jste četli ?  (171105)

Harvardští veksláci v akci aneb nejprve vykradený harvard podojí - aby pak likvidátorovi vyčetli hrozící stav insolvence ?

Eexekuce na majetek Juraje Širokého na Slovensku, jenž řídil tamní větev harvardských fondů a dodnes ukrývá část majetku spojeného s odsouzeným Borisem Vostrým ve výši 2 miliardy CZK vyvolala další kolo horečných obstrukcí a snah paralyzovat likvidátora a ujmout se kontroly nad vymáhaným majetkem společnosti s cílem legalizovat předchozí zlodějny páchané na našem majetku při jeho dlouholetém ukrývání. Zřejmě vidina velkého zisku ze šedé zóny rozkradené části majetku společnosti je tím motivem, kterým si skupina kolem Tomáše Ševčíka dokázala zajistit podporu několika držitelů velkých balíků plných mocí spících akcionářů a akcií v čele s Vlastimilem Jiříkem, Punarem, Sedláčkem a Minárikem a Staňkem pro svůj záměr nově rozehrané partie s cílem odštěpením likvidní části majetku se zbavit nezávislého, soudem jmenovaného likvidátora, zbavením ho všech prostředků nutných k dokončení exekucí rozkradeného a soudních sporů o ukrývaný majetek, a tím tato úzká skupina osob s problematickou minulostí dokončení likvidace předčasně uzavře a rozhodování o o majetku HPH fakticky převezme do svých rukou. S ohledem na přímé napojení části těchto osob na odsouzené zločince tak reálně hrozí rozdělení pouze malé části nároku akcionářů. Právě běžící exekuce a hrozba s tím spojená vede harvardský gang k horečné činnosti, narychlo jsou svolávány valné hromady s cílem prosadit na nich pohodlnou většinou rozštěpení společnosti s vidinou zisku peněz nárokovaných Ševčíkem za správu ukrývaného majetku a plynoucích z odměny na likvidačním zůstatku. Následuje snaha do společnosti prosadit harvardskému gangu vstřícného auditora, na posledních valných hromadách jsou spolupracujícím členům vedení společnosti odhlasovávány neúměrné odměny a vše směřuje k dalšímu kolu žalob vršením nových překážek oddalujících dokončení likvidace a vypořádání statisíců českých akcionářů. A to vše kvůli opakovaným pokusům o legalizaci dlouholetého rozkrádání a praní špinavých peněz v kyperských trustech partou mafiánů a nenažranců , zastoupených z vůle několika držitelů balíků akcií dokonce i ve vedení společnosti, reprezentovaných především osobou Tomáše Ševčíka. Jak mnohaleté okrádání 240 000 akcionářů HPH dopadne můžete sledovat zde:
HPH a.s. v likvidaci – stránky soudem jmenovaného likvidátora – poslední články :
- Zamítnutí návrhu Viktora Koženého a společnosti Landlocked
- Další informace k majetku HPH na Slovensku
- Článek v Konkurzních novinách 6/2014
www.hph-likvidace.cz/
další dobrý informační zdroj – stránky jednoho z poškozených akcionářů, který řadu z nich zastupuje a svým intelektem harvardský gang nesmírně irituje, za což mu nemohou přijít na jméno.
www.kanovsky.cz/hph-kanovsky.php
Podvodné kyperské trusty Tomáše Ševčíka a odsouzeného zločince B. Vostrého – Daventree Trustees Ltd., info o svém majetku tam ale nehledejte, to musí Tomáš Ševčík tajit jak před policií, tak před likvidátorem, tak před vámi. Nedozvíte se na nich nic podstatného o majetku ukrytém v nich, kde je, kolik ho tam je, kdo ho ukrývá, kdo je správcem trustů po odvolání bývalého jejich správce Ševčíka, chcete-li ale vědět, jestli v Bratislavě jezdí tramvaje nebo je tam stávka, pak jste tam správně
www.trust-hph.cz/pages/t1aa.html#more20101231
A ukázka, jak Tomáš Ševčík s odsouzeným zločincem Borisem Vostrým při odklizení vašeho majetku z vašeho dosahu kouzlili, z normálních akcií kyperských firem s vaším majetkem udělali akcie třídy A až D , dividendy firmě B platí ta C, úroky z majetku D inkasuje ta A, ty firmy policií a likvidátorem zranitelnější jsou bez hlasovacích práv a tenhle šikovně utvořený maglajz spravuje za 45 milionů ročně správcovská firma vlastněná Tomášem Ševčíkem a odsouzeným uprchlým zločincem Borisem Vostrým, bonusy za šikovnost v to samozřejmě nepočítaje. To je ďélo, už tehdy harvardský gang chytračil s tím hlavolamem tak, aby si na desetiletí zajistil ovládnutí našeho majetku a pohodlné kasírování správcovských poplatků, úroků, dividend a dalších bonusů z majetku patřícího do HPH
www.hph-likvidace.cz/old/zajimavosti2.htm
Historie rozkrádání HPH – archiv OSMA – tak tohle je síla, desetileté dílo předsedy představenstva Staňka o mnoha podvodech Tomáše Ševčíka, kterého snad z pominutí smyslů vahou zapůjčených plných mocí okradených akcíků právě Karel Staněk pomáhal nainstalovat do dozorčí rady na kontrolu likvidace společnosti, kterou právě Copperfield_magic_Tomas_Sevcik_Cyprus_trustéé pomáhal pomocí podvodných kyperských trustů rozkrádat, dle hesla kozl ...

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 20.09.14 23:40  Tohle jste četli ?  (171105)

Harvardští veksláci v akci aneb nejprve vykradený harvard podojí - aby pak likvidátorovi vyčetli hrozící stav insolvence ?

Proč má Tomáš Ševčík, stojící za mnoha podvody v HPH a z vůle akcionářských skupin kolem Karla Staňka a Vlastimila Jiříka z Motoinvestu člen dozorčí rady, pověst nedůvěryhodného ksindla?

Staněk před časem o trustech a jejich bývalém správci Ševčíkovi napsal:

"auditorům kyperských trustů nebyly údajnými řediteli Daventree Trustees Ltd. T. Ševčíkem a paní Sarris předány potřebné dokumenty. Z čehož plyne, že zřejmě kromě Vostrého a Ševčíka a jejich kumpána J. Širokého nikdo neví, kolik by mělo být v trustech majetku, kam případně zmizel, nebo možná byl rozkraden. Nakonec proč by se praxe vyzkoušená v HPH nemohla opakovat na Kypru?".

Závěr, takhle to chodilo v trustech, spravovat rozsáhlý cizí majetek a nikomu se o jeho hospodaření nemuset zpovídat, no řekněte, to je sen každého zloděje!

a Staněk ve svém článku pokračoval dál :

"Přitom si Ševčík ve svém sdělení farizejsky stěžuje, že nucený správce neplní své povinnosti, uložené mu soudem a nevypracovává pravidelné zprávy o stavu trustů.
Proč mu tedy nepředá k tomu potřebné dokumenty a účetní závěrky, které si protiprávně přivlastnil? Přitom se nadále vydává bezostyšně za správce trustů, třebaže podle soudního rozhodnutí je správcem D. Ioannides. K tomu Ševčíkovi i jeho Daventree Trustees kyperský soud zrušil všechny pravomoci a uložil povinnost předat veškerý trustový majetek nucenému správci".

Zajímavé, Ševčík nepředal novému správci všechny soudem určené dokumenty, účetní podklady, audity trustů, všechen majetek ale přitom současně farizejsky pokřikoval, aby nový správce plnil své povinnosti a vypracovával zprávy o stavu trustů a tímto pokřikem do něj zlotřile bušil.

A teď se posuňme v čase a podívejme se, co dělá Tomáš Ševčík dnes.

Ševčík zneužil své dřívější funkce v HPH a veškerý nerozkradený majetek vyvedl do kyperských trustů, tím společnost totálně zplundroval a tento krok se snažil i ošetřit účetním snížením základního jmění téměř k nule, zatímco vyvedený majetek spolu s Vostrým a Širokým naprosto nekontrolovatelně ovládali v trustech. Nikdo mimo tuto tlupu ničemů 3 - 4 lidí nevěděl, co v trustech je, kolik tam toho je a kdo z nich si z toho právě do vlastní kapsy přikrádá.
A šlo to snadno, například vyplacením si nestoudného správcovského poplatku, což za 8 – 10 let mohlo činit podle jejich výše až půl miliardy Kč, z nám ukradeného a umrtveného majetku. Nebo vyplácením si dividend spojených s tímto majetkem, úroků z něj, ta spleť vazeb kyperek je zcela cíleně k těmto účelům jako stvořená a je popsána jinde. A jsou tu i výplaty v „obvyklé výši“, to vše při absenci auditů a účetních výstupů je pro rozkrádání cizího majetku ideální prostředí. HPH je po nájezdech lidí jako Tomáš Ševčík „zu grunt“, na osud našeho majetku udržuje ksindl Ševčíků informační embargo, na excelentní ošetření odklonů majetku HPH s následkem jeho pozdějšího rozkrádání si tlupa kolem Ševčíka a Vostrého najímala drahé právní kanceláře s renomé, jímž se snažila své podvody zaštítit, jež si fakturovali například za 6 týdnů právního servisu až 860 000 Kč, ale dnes tahle verbež hlasem recidivujícího ksindla Ševčíka opět jako v předchozím případě nového správce trustů křičí, „předložte nám likvidátore své výsledky“. Ševčík ví, kde a jakou formou ukrývá náš majetek, on ukrývá i související podklady a dokumenty, ale tady 5 x denně pod ukradenými jmény ten duševní mrzák žádá výsledky likvidace, jak to před časem označil Staněk, farizejsky, nestoudně !
Ševčík jako h@jzlík jen před několika měsíci podáním na soud vznesl za Vostrého kyperku nárok na peníze z účtu Bayera, které už jsme měli na dosah k naší výplatě, čímž jejich převzetí likvidátorem významně oddálil, Ševčík se snaží každým svým krokem (a dnes podporován i dezorientovaným Staňkem) prodloužit dobu likvidace a tím co nejdéle na našem majetku parazitovat. Jen on sám si správcovským poplatkem nadělil před lety příjem skoro 1 milion CZK měsíčně … ! … ale přesto má tu drzost tady právě on kalit vodu pokřikováním o absenci kladných výsledků ? Co na jeho a i dnešní postoj předsedy představenstva Staňka, který Ševčíkovi pomohl do dozorčí rady Ševčíkem dorabované HPH říct ? Takovéto s prominutím dobytčárny může vážení dělat jenom ksindl!

Závěr, znáte Karle Staňku to přísloví jež v modifikované podobě říká, že starého "ksindla " už novým kouskům nikdo nenaučí ?

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 20.09.14 23:39  Tohle jste četli ?  (171105)

Harvardští veksláci v akci aneb nejprve vykradený harvard podojí - aby pak likvidátorovi vyčetli hrozící stav insolvence ?

Organizovaný zločin

Je to druh skupinové závažné organizované trestné činnosti páchané více nežli dvěma osobami, vyznačující se dlouhodobostí, rozdělením činností, plánovitostí, konspirativností a mezinárodním propojením, s orientací na dosažení maximálních zisků nebo na získání vlivu na veřejný život ve společnosti bez ohledu na použité prostředky.
Zatím harvardská mafie nadstandardně plní všechny výše uvedené body od počtu osob s pasy různých zemí zapojených do podvodů s majetkem HPH, délkou času páchající a následně zakrývající tuto svou trestnou činnost, čachry s desítkami firem z různých zemí, přes které odtékal majetek akcionářů a přes které ho tito lidé skrytě nadále ovládají, mezinárodním propojením a dobrou organizovaností těchto osob a jejich krytí se pobytem v právně méně vyspělých zemích, jejich napojení na politické struktury těchto zemí, způsobenou škodou statisícům lidí, korupcí, zasahující do nejvyšších pater politických, ekonomických a bezpečnostních struktur našeho státu a sofistikovaně na dlouhé roky paralyzující rychlý a účinný postup ke konečnému uzavření této nejzávažnější trestné činnosti .

Organizovaný zločin z hlediska trestního zákona Zločinné spolčení
§ 89 odst.17
Zločinné spolčení je společenstvím více osob s vnitřní organizační strukturou, s rozdělením funkcí a dělbou činností, které je zaměřeno na soustavné páchání úmyslné trestné činnosti.

Účast na zločinném spolčení
§ 163a odst.1
Kdo založí zločinné spolčení, nebo kdo se činnosti takového spolčení účastní, anebokdo zločinné spolčení podporuje, bude potrestán odnětím svobody na 2 léta až 10 let nebo propadnutím majetku.

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 20.09.14 23:38  Tohle jste četli ?  (171105)

Harvardští veksláci v akci aneb nejprve vykradený harvard podojí - aby pak likvidátorovi vyčetli hrozící stav insolvence ?

Tomáš Ševčík se pořád škodolibě ptá pod anonymními nicky na výsledky likvidace a k neuvěření všech okradených akcionářů se dokonce díky Staňkovi opět dostal do vedení HPH, podívejme se tedy na jeho předchozí činnost

Rok 2002 pohledem do archivu Karla Staňka – stránky OSMA

Archiv OSMA – Karel Staněk : Ovšem každá nezištnost přece musí někde končit, tak se v Táboře odhlasovala odměna pro členy představenstva a dozorčí rady. Bude to 1,75% z vyplacených peněz za vykupování akcií, takže celková odměna může dosáhnout až 88 miliónů pro osm lidí.
(Komentuje Thomas Sevcik online : „ já se tehdy domníval, že z harvardu už po jeho vyrabování nelze dál krást, nakonec se ukázalo že i i v roce 2002 můžeme pokračova ve velkém stylu odčerpáváním na své účty desítek milionů „)

OSMA : Asi proto se už počtvrté na VH HPH hlasovalo o zrušení likvidace, i když M.Pacovský jako důvod oznámil, že musí být jasno, jak moc si malí akcionáři přejí, aby jejich společnost v likvidaci nebyla. Tak to přímo vroucí přání malých akcionářů musely nakonec odhlasovat kyperské společnosti. Jinak nebyl ochoten říci prakticky nic, dotazy na majetek společnosti či na peníze na účtech odbýval obchodním tajemstvím. Směnky policii nemůže odevzdat, protože by se tam válely někde na polici a mohly by se ztratit.
(Thomas online : „ tady to už bylo hustý, směnky byly vystaveny na částky v miliardách a dali se odnést v kapse, což jsme později opravdu prozřetelně udělali a jak se ukázalo, majetek jimi zajištění jsme před vymáháním dobře pojistili “ )

OSMA : Byl založen "skrývaný" účet na soukromou osobu a na něj složena zhruba miliarda korun. Podle tvrzení představitelů HPH pocházející z prodeje účasti na ruské ropné společnosti Sidanco ( do HPH tak mělo přijít 6 miliard korun). Podle zatím zjištěných skutečnosti jsou ale tyto miliardy zablokovány londýnským soudem. Je tedy otázkou, odkud miliarda na odkup 20 akcií vlastně přišla - představitelé Harvardu tvrdí, že ze společnosti Daventree Resources Ltd., která je ručitelem Koženého dluhu a tedy i dlužníkem HPH.
Když byl tento odkup zastaven, představenstvo HPH se pokusilo zbývající necelou miliardu převést zpátky na účet Daventree Resources Ltd. Tedy vrátit část z Koženého dluhu, po dlouhých letech získanou, zase zpátky dlužníkovi!
Absurditu něčeho takového pochopil generální ředitel HPH J.Nový a tak alespoň začal tvrdit, že nechtěl nechat takové peníze ležet ladem a že měl dojednaný slibný obchod, který by tuto sumu rozmnožil.
(Thomas online : „ tak tady se kradla oproti směnkám pouze 1 miliarda, mohla sice být převedena na úhradu dluhu k okamžité výplatě likvidačního zůstatku, to už jsem měl ale v hlavě plán, jak si zajistit na dalších 10 roků penězovod na zajištění své budoucnosti, ale popořádku“)

OSMA : Banka tuto transakci oznámila jako podezřelou a účet i s penězi byl zablokován policií s podezřením, že jde o peníze z trestné činnosti.
(Thomas online : „ první překážky ke zdolání cíle stát se vedle Koženého, Vostrého a Juraje Širokého taky miliardárom , pro mne Thomase Ševčíka, opřeného o specialistu na rabovačku ve velkém stylu Vostrého však nic není nepřekonatelné, jak vás přesvědčím v následujících 10 letech, holoto nepřejícná !“ )

OSMA : Ve zprávách o tomto zablokovaném pokusu o převod necelé miliardy, náležejícím akcionářům HPH, zazněla i pozoruhodná informace - podle prvních zjištění policie bylo 20 akcií odkoupeno od 500 akcionářů, zatímco organizátoři odkupu tvrdili, že vykoupili na 6000 akcionářů. Jestliže by to byla pravda, pak by to představovalo rozdíl přes 60 miliónů korun !
(Thomas online : „to víte bando akcionářská, nemusí pršet, stačí když kape a tak se kradou i drobné, no jsme teprve na začátku našeho příběhu, píše se teprve rok 2002, nechcete přece nad námi blít v kuse až k roku 2014, že ? “)

OSMA : Novela obchodního zákoníku, platná od 1.1.2001, připouští, aby valná hromada společnosti rozhodla o zrušení dosavadní likvidace, musí pro to být ale věcné důvody a ty představenstvo HPH dosud nedoložilo. Důvody pro vystoupení z likvidace nemohou být spekulativní nebo hypotetické, jako například tvrzení na lednové valné hromadě 2001, že společnost bude investovat v Ázeru a akcionáři ke svému majetku pak přijdou zásluhou vysokých tržních cen akcií HPH.
Ani další novela OZ nepřipouští, aby valná hromada mohla odvolat soudem jmenovaného likvidátora (§ 219 odst. 3 OZ). Což ovšem představenstvo společnosti a rozhodující akcionáři neberou na vědomí a do programu připravované valné hromady už počtvrté za sebou navrhli hlasování o vystoupení z likvidace.(Thomas online: „no nejsme to kouzelníci, nejprve všechen bonitní majetek z HPH čmajzneme prodejem o jednom utajeném víkendu za babku sami sobě, a ještě k tomu za směnky, které obratem rukou Pacovského ukradneme, majetek vyvedeme na Kypr a pak utíkáme do Azeru zvedat tržní hodnotu té prázdné slupky HPH, co jsme vám v Praze nechali a hned ...

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 20.09.14 23:29  Tohle jste četli ?  (171105)

Harvardští veksláci v akci aneb nejprve vykradený harvard podojí - aby pak likvidátorovi vyčetli hrozící stav insolvence ?

www.osma1997.cz/informace/co-vsechno-zamlcuje-a-kr ...
Karel Staněk v závěru svého článku na OSMA napsal:
K tomu je nutné malé objasnění – společnost HPH Cayman Ltd., která založila trusty, nedostala od kajmanského soudu povolení k jakékoliv činnosti, tudíž trusty jsou vytvořeny nebo založeny protiprávně, česky řečeno na černo.
Stručně shrnuto – tvrzení údajného správce trustů T. Ševčíka, že v trustech je vše v naprostém pořádku, je tvrzení lživé. V trustech do chvíle, kdy byl soudem jmenován jejich nucený správce, nedošlo k žádnému auditu trustových účetních závěrek (jak vyplývá z citované korespondence a kdo ví, zda byly vůbec sestaveny). Auditorům nebyly údajnými řediteli Daventree Trustees Ltd. T. Ševčíkem a paní Sarris předány potřebné dokumenty. Z čehož plyne, že zřejmě kromě Vostrého a Ševčíka a jejich kumpána J. Širokého nikdo neví, kolik by mělo být v trustech majetku, kam případně zmizel, nebo možná byl rozkraden. Nakonec proč by se praxe vyzkoušená v HPH nemohla opakovat na Kypru?
Přitom si Ševčík ve svém sdělení farizejsky stěžuje, že nucený správce neplní své povinnosti, uložené mu soudem a nevypracovává pravidelné zprávy o stavu trustů. Proč mu tedy nepředá k tomu potřebné dokumenty a účetní závěrky, které si protiprávně přivlastnil? Přitom se nadále vydává bezostyšně za správce trustů, třebaže podle soudního rozhodnutí je správcem D. Ioannides. K tomu Ševčíkovi i jeho Daventree Trustees kyperský soud zrušil všechny pravomoci a uložil povinnost předat veškerý trustový majetek nucenému správci. Což se nestalo, třebaže soud připojil
„…pokud žalovaná strana nebude dodržovat toto nařízení soudu, osoby, jež jsou ze zákona odpovědné, budou uvězněny a jejich majetek bude konfiskován.“
Ještě je nutné zastavit se u škod, které akcionářům HPH takovým nakládáním s jejich majetkem, tedy jeho fiktivním „darováním“ trustům, navíc vznikly. Podle znaleckého posudku toto „převedení“ stálo akcionáře HPH 167 miliónů korun. K tomu je nutno připočíst tzv. fee, tedy odměnu za správu neexistujícího trustového majetku pro Daventree Trustees Ltd. (Ševčíka) přesahující zhruba 1,5 miliónů dolaru jen za roky 2003 a 2004 (40,5 miliónů korun v tehdejším kurzu), 30 miliónů dolarů v nesplácených směnkách (810 miliónů korun), 11 miliónů dolarů, které zmizely z trustu č. 1 (300 miliónů korun), 11,5 miliónu dolarů propadlá směnka (310 miliónů korun) a k tomu náklady na správu trustů 5,35 miliónů dolarů, které Ševčík přiznává (144 miliónů korun). V součtu to znamená 1,77 miliardy korun, což ve srovnání s 600 Kč likvidačního zůstatku podle kupní ceny HPH, představuje 105 Kč na akcii, tedy více jak polovinu podílu na akcii (zhruba 180 Kč), který byl akcionářům HPH jako trustovým podílníkům vyplácen.
Skutečně zasloužená odměna 1,5 miliónu dolarů za mimořádně poctivou správu trustového majetku.

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 20.09.14 23:25  Cyprus Sevcikus vás odrbe  (172150)

Harvardští veksláci v akci aneb nejprve vykradený harvard podojí - aby pak likvidátorovi vyčetli hrozící stav insolvence ?

Proč vám máme vysvětlovat své pohnutky, kvůli kterým jdeme do soudních sporů s likvidátorem o každou, kdekoliv na světě blokovanou nebo vymáhanou částku z vašeho původního majetku? Jenom kvůli tomu, že pan akcionář s nickem čekatel pobral rozumu pětiletého děcka? Máte to marný žebrat o peníze za Aspen holoto harvarďácká, brečte a hudrajte jak chcete, tak jako jsme zmákli a oddělili vaše peníze za Sidanco před třinácti lety z HPH do kyperských trustů a zbavili se fajnově likvidátorova tlaku a jeho snahy vám ty peníze rychle vyplatit, tak dnes podobným způsobem opět dokážeme odštěpit všechny likvidátorem vymáhané pohledávky do rozštěpením vzniklé nové společnosti, kterou opět my budeme kontrolovat, tak likvidátorova snaha zase vyjde naprázdno. Tak si tady pindejte jak chcete, on vám stejně nic bez naší součinnosti vyplatit nebude moc. My jsme ovládnutím orgánů HPH schopni mu blokovat účetní závěrky, a bez nich vám vaše peníze nepošle, tak o co vám jde?.
Tak ještě jednou a natvrdo i pro pitominu čekatele, hodnota podílu peněz z Aspenu pro malého akcionáře je necelé 300,- Kč. Takový akcionář na VH nejezdí, to víte sami, bylo vás tam naposledy alespoň 16 ? Jistě si takovou sumu je schopný vydělat každý akcionář i jiným způsobem než čekáním 14 let na Častorálův jediný úspěch, po našem úspěšném blokování dokončení likvidace a na tom je vše postaveno.
Co neznamená nic pro malého akcionáře, to je velká šance pro nás, pokud správcovstvím majetku nerozdrobeného do 245 000 podílů získáváme desítky milionů ročně. Malé akcionáře to neochudí a my si užijeme pohádkového bohatství. Tak už pochopte, vaše pindy nám starost nedělají, starost nám dělá sehnat nedostatkové parcelky na Grenadě, Bahamách nebo v Belize, kam se po dokončení tohoto případu odebereme do ústraní, to teď řešíme, ne vaše opakované plky. Podívejte, když bylo třeba, nosil nám tašky ministr vnitra čermák, jen aby získal dáreček v podobě zlaté brože, když bylo třeba, soudkyně poslala za pár drobných harvard do konkursu a když to nevyšlo, vzali jsme to za druhý konec a koupili si harvard se všema jeho lacinýma poskoky, které přes své desetileté spílání na naši stranu teď podobnou píseň cvrlikají na opačnou.
Už jste viděli vodní faunu a flóru korálových ostrůvků v Karibiku, já na rozdíl od vás ano a ta nádhera rozhodně stojí za pár bezesných nocí. Vy se časem vykřičíte a dáte pokoj, nám ale pohádkové bohatství zůstane pro několik dalších generací, tak spěte sladce. Na příští VH Harvard rozštěpíme a než se tento krok likvidátorovi podaří zvrátí, uběhne mnoho dalších let, po které bude váš majetek pod naší kontrolou! Dál vše vyřeší milosrdný čas, to už vy otrapové buď vymřete, nebo na svoji nepodařenou investici zapomenete.

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 20.09.14 23:22  Cyprus Sevcikus vás odrbe  (172150)

Harvardští veksláci v akci aneb nejprve vykradený harvard podojí - aby pak likvidátorovi vyčetli hrozící stav insolvence ?

Staňku Joe Vlášková, anonyme z OSMA, proč pořád chtějí vyplácet i peníze z účtu Bayera, co zbyde nám? Přece jsem majetek akcionářů neukrýval 13 let, abych jim ho teď nechal? Proč jim nestačí to omílané kdákání pitomosti pod nicky „ Joe, Krejčí a Mongol z Bratislavy“ ! Oni už pochopili, že ze sebe děláme blbce, VŠICHNI UŽ VÍ, že majetek akcionářů jsem před 13 lety kradl a vyváděl na Kypr s Vostrým já a dodnes jeho část ukrývám, to se ale na jeho osud nemůžeme ptát likvidátora, vždyť jsme všem za idioty!
Podívejte dolů, co článek, to info o našich podvodech, rozkrádání a ukrývání majetku akcionářů v trustech. Už se profláklo, jak nestydaté sumy jsme s Vostrým z trustů odkláněli, zatímco nikdo z akcionářů neví, kde jejich majetek je, kolik ho je, jen my se vyznáme v tom maglajzu s prioritami akcií kyperek, kde kódovaně řečeno ty s prioritou A rabuju já s Širokým a ty v prioritě G má pod palcem na dojení Goméz !
Staňku, proč mě bombardují otázkami na osud 13 let ukrývaného majetku, když na stránkách trustů mají ty nejdůležitější informace, tu o jízdním řádu tramvají Bratislavy a výluce provozu naší kanceláře na Vánoce? Proč jsou okradení jako vosy a furt se na své peníze ptají pořád dokola? A tady pořád tahají naše podvody, vždyť já čekám, že si vtom počte místní policajt a přijde si pro mě! Proč Staňku musím sám ty jejich infa pod nickem „aha“jako mongol zaflákávat ve dne v noci, v poledne i před rozbřeskem, kdy si na počítač svítím jako pako baterkou, aby se mnou neponocoval každou noc i náš kocour a bác, ráno ty naše podvody jsou na monitoru stejně zas !!!
My s Vostrým unisono akcionářům do očí tvrdíme, že poctivost je naše životní krédo a bác, ta lež dostala ránu na komoru, když o článek dál si Vostrý pouští hubu na špacír, že my likvidaci popíráme, peníze vrátit do HPH nechceme a ty policií nabízené žalobou odkláníme na Kypr! Proč furt nechtějí chápat, že půl miliardy správcovského za dvě infa na našem webu a ukrývání jejich majetku není zlodějna! Naštěstí nevědí vše, dávno by nás umlátili lopatami ! O stránkách OSMA Staňku nekejhejte, vždyť tam mimo vzteku, žluči a lží nic není a blafy odvádějící pozornosti od podstaty našich obstrukcí je nezajímají ! A ten likvidátorem vyhraný Aspen jsme nezalhali!
Staňku, slezme z nočníku do reality, i blbou rekonstrukci odkazu Kontakty na vašich OSMA děláte 13 let a furt nic, h@vňo, prý jste kvůli drahému nájmu a nízké penze pisálka prodal OSMA malému akcionáři z Baham (malému na vejšku), proto tajíte kontakt na Nassau! Šmírujte stránky Kaňovského, tam je pro zastupované akcionáře všechno! My svoláváme inzerátem VH a oni už od něho vědí, že půjde o další zmastěnou slezinu nerudného prdůcha s kamarády od Koženého a Vostrého! Na nich plácáte hlouposti a my vám za to navrhujeme statisícové odměny ?!
On okradeným šetří náklady s účastí a my mongolové si ta obskurní představení tajtrlíků platíme sami! Dyť já dnes nevím, jestli vedení HPH vaším zmatláním všeho funguje dál, kdo je předseda představenstva , nebo zda jsme se rozpadli a vyšáclý harvard vede telemostem můj šéf Vostrý či Kožený?
Co mám Staňku říkat čekajícím akcíkům když tvrdí, že to máme v hlavách VYMAŠTĚNÝ, když místo vymáhání rozkradeného majetku do HPH k výplatám ho lidé z vašeho týmu ve vedení HPH u soudů vymáhají z Harvardu pryč na Kypr, to asi myslí moji žalobu na peníze od Bayera ? Staňku, všechno jsme pos§rali , kde jsou naše sliby o konci mého rabovacího perpetuu mobile, o auditu a rychlé výplatě majetku trustů, a my se zmůžeme jen na bla bla a vyvolávání likvidátora ?!
Všude mám na krku exekuce, po nocích tu vartuji, aby se nám vše nevymknulo z ruky a těch našich podvodů se tu vedle sebe nesešlo moc, jako mongol kradu nicky a snažím se, aby další zklamaní zoufalci nám nesebrali své plné moci pro Kaňovského!
Staňku, na OSMA píšete jen pitomosti o každém prdu babičky likvidátora, do vedení narvete gaunery a pak připitoměle mlátíte likvidátora za pomalou likvidaci, okradené jen dráždíte a oni se houfují a domlouvají si na nás nějaké lopaty! Už se bojím zapnout internet! My vrácení jejich peněz brzdíme, vymýšlíme audity prázdného HPH za 370 000 a ještě pomalou likvidaci svádíme na likvidátora, co jsme to za verbež? Držku mě chtějí rozšlapat, mozek z palice vystřelit, řvou na OSMA, proč mě se neptáte na blokované peníze , jenže já díky vám sedím za Vostrého ve vedení a navrhuji vám statisícové odměny, copak se můžete my dva napadat? U lázeňského šviháka na zasedáních DR a představenstva ladíme odštěpovací noty, pak se plácáme po zádech a vyhlašujeme mobilizaci, vydržať! A bombardovat likvidátora o výplaty námi blokovaných peněz, ať to jemu za nás nandaj! Šmarjááá, jak tohle všechno skončí ?§?

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 20.09.14 23:21  Cyprus Sevcikus vás odrbe  (172150)

Harvardští veksláci v akci aneb nejprve vykradený harvard podojí - aby pak likvidátorovi vyčetli hrozící stav insolvence ?

Proč má Tomáš Ševčík, stojící za mnoha podvody v HPH a z vůle akcionářských skupin kolem Karla Staňka a Vlastimila Jiříka z Motoinvestu člen dozorčí rady, pověst nedůvěryhodného ksindla?

Staněk před časem o trustech a jejich bývalém správci Ševčíkovi napsal:

"auditorům kyperských trustů nebyly údajnými řediteli Daventree Trustees Ltd. T. Ševčíkem a paní Sarris předány potřebné dokumenty. Z čehož plyne, že zřejmě kromě Vostrého a Ševčíka a jejich kumpána J. Širokého nikdo neví, kolik by mělo být v trustech majetku, kam případně zmizel, nebo možná byl rozkraden. Nakonec proč by se praxe vyzkoušená v HPH nemohla opakovat na Kypru?".

Závěr, takhle to chodilo v trustech, spravovat rozsáhlý cizí majetek a nikomu se o jeho hospodaření nemuset zpovídat, no řekněte, to je sen každého zloděje!

a Staněk ve svém článku pokračoval dál :

"Přitom si Ševčík ve svém sdělení farizejsky stěžuje, že nucený správce neplní své povinnosti, uložené mu soudem a nevypracovává pravidelné zprávy o stavu trustů.
Proč mu tedy nepředá k tomu potřebné dokumenty a účetní závěrky, které si protiprávně přivlastnil? Přitom se nadále vydává bezostyšně za správce trustů, třebaže podle soudního rozhodnutí je správcem D. Ioannides. K tomu Ševčíkovi i jeho Daventree Trustees kyperský soud zrušil všechny pravomoci a uložil povinnost předat veškerý trustový majetek nucenému správci".

Zajímavé, Ševčík nepředal novému správci všechny soudem určené dokumenty, účetní podklady, audity trustů, všechen majetek ale přitom současně farizejsky pokřikoval, aby nový správce plnil své povinnosti a vypracovával zprávy o stavu trustů a tímto pokřikem do něj zlotřile bušil.

A teď se posuňme v čase a podívejme se, co dělá Tomáš Ševčík dnes.

Ševčík zneužil své dřívější funkce v HPH a veškerý nerozkradený majetek vyvedl do kyperských trustů, tím společnost totálně zplundroval a tento krok se snažil i ošetřit účetním snížením základního jmění téměř k nule, zatímco vyvedený majetek spolu s Vostrým a Širokým naprosto nekontrolovatelně ovládali v trustech. Nikdo mimo tuto tlupu ničemů 3 - 4 lidí nevěděl, co v trustech je, kolik tam toho je a kdo z nich si z toho právě do vlastní kapsy přikrádá.
A šlo to snadno, například vyplacením si nestoudného správcovského poplatku, což za 8 – 10 let mohlo činit podle jejich výše až půl miliardy Kč, z nám ukradeného a umrtveného majetku. Nebo vyplácením si dividend spojených s tímto majetkem, úroků z něj, ta spleť vazeb kyperek je zcela cíleně k těmto účelům jako stvořená a je popsána jinde. A jsou tu i výplaty v „obvyklé výši“, to vše při absenci auditů a účetních výstupů je pro rozkrádání cizího majetku ideální prostředí. HPH je po nájezdech lidí jako Tomáš Ševčík „zu grunt“, na osud našeho majetku udržuje ksindl Ševčíků informační embargo, na excelentní ošetření odklonů majetku HPH s následkem jeho pozdějšího rozkrádání si tlupa kolem Ševčíka a Vostrého najímala drahé právní kanceláře s renomé, jímž se snažila své podvody zaštítit, jež si fakturovali například za 6 týdnů právního servisu až 860 000 Kč, ale dnes tahle verbež hlasem recidivujícího ksindla Ševčíka opět jako v předchozím případě nového správce trustů křičí, „předložte nám likvidátore své výsledky“. Ševčík ví, kde a jakou formou ukrývá náš majetek, on ukrývá i související podklady a dokumenty, ale tady 5 x denně pod ukradenými jmény ten duševní mrzák žádá výsledky likvidace, jak to před časem označil Staněk, farizejsky, nestoudně !
Ševčík jako h@jzlík jen před několika měsíci podáním na soud vznesl za Vostrého kyperku nárok na peníze z účtu Bayera, které už jsme měli na dosah k naší výplatě, čímž jejich převzetí likvidátorem významně oddálil, Ševčík se snaží každým svým krokem (a dnes podporován i dezorientovaným Staňkem) prodloužit dobu likvidace a tím co nejdéle na našem majetku parazitovat. Jen on sám si správcovským poplatkem nadělil před lety příjem skoro 1 milion CZK měsíčně … ! … ale přesto má tu drzost tady právě on kalit vodu pokřikováním o absenci kladných výsledků ? Co na jeho a i dnešní postoj předsedy představenstva Staňka, který Ševčíkovi pomohl do dozorčí rady Ševčíkem dorabované HPH říct ? Takovéto s prominutím dobytčárny může vážení dělat jenom ksindl!

Závěr, znáte Karle Staňku to přísloví jež v modifikované podobě říká, že starého "ksindla " už novým kouskům nikdo nenaučí ?

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 20.09.14 23:20  Cyprus Sevcikus vás odrbe  (172150)

Harvardští veksláci v akci aneb nejprve vykradený harvard podojí - aby pak likvidátorovi vyčetli hrozící stav insolvence ?

Nehádejte se harvarďáci, zlodějna 21. století je o chytrosti, trpělivosti a matematice. jen tak lze okrádat statisíce lidí jako na běžícím páse.
Koženému chytrost shůry dána nebyla, on je zločinec 19. století předurčený k loupení s kramlí v chlupaté pazouře a tmavých průjezdech. Jemu se dařilo, když rozvážel kufry peněz a korumpoval presidenty, než v Azeru narazil na většího a chytřejšího lumpa, který mu nakopal řiť.
Zato Tomas a B. Vostrý, bývalý elitní náčelník 6. správy STB rabovačku HPH posunuli do zcela jiných sfér, kde nabrala tu správnou dimenzi. Oni majetek akcionářům neukradli jako Kožka, naopak ho zamknutý v nedobytných kyperských trustech akcionářům opečovávali. Jim stačí jako v pohádce „Beránku otřes se“ z něj ročně vytřást ranec za správcovský poplatek v desítkách milionů, zinkasovat dividendy, úroky, vyplatit si managerské platy, rozdat dárečky potřebným, což může fungovat do vyklepání poslední korunky. Furt je majetek trustů ale váš, nikdo vám ho neukrad, je vám spravován a oni jen dohlíží, aby jste v něm nečmuchali či nedej bože si ho nerozvážně nechtěli vzít a rozfrncat !
Ševčíka a Vostrého moderní loupení je i o trpělivosti, zavrhli kramle a na hlavách černé fusekle, oni bohatnou v oblecích s bílými límečky. Mérkněte na akcionáře s nickem čekatel, jak díky trpělivosti zraje jako švestička, před rokem pevným hlasem podstrkával výpalné za vrácení svého majetku 10 %, 4. února letos už 30 % a 14. února veřejně a dobrovolně ( prosím notářsky zadokumentovat), s třaslavým hláskem výpalné ve výši 40 % !
Pánové, akcionář čekatel zraje jako švestička na slivovičku a tudíž není kam spěchat, to asi chápete! Takže blokujeme, obstrukčně podáváme žaloby na penízky na účtu Bayera, aby je soudní likvidátor nemohl v likvidačním zůstatku vyplatit a čekáme lepší nabídku ! Mezi tím jsme secvičili jak na spartakiádě Staňkovu partu z HPH k přicmrndávání přípravou odštěpení a jsme trpěliví, doláče z dividend, úroků a platů se jen hrnou, Juraj skupuje vily a pozemky na Bahamách jak o závod, čas pracuje pro nás!
Naše loupení v 21 století je vedle chytrosti a trpělivosti i o matematice. Rittig z každého pražského lístku MHD taky odklonil jen 15 haléřů a hle, za rok mu to mrsklo na nákup soukromého tryskáče, nebýt v systému provizí zapomenutého šťourala, nikdo by si toho bohatnutí z halířů mazaného Rittiga nevšimnul. Dobrotisko Rittig za halíře radil a čeho se dočkal od české maloměšťácké nátury!
Já řeším rovnici, zda čekatel dozraje na 70 % výpalného do podzimních švestiček, nebo vydělané miliony zakódujeme do dříve zrající meruňkovice, to je při neznalosti počtu páně čekatelovo mozkových buněk vážný matematický hlavolam! S matematikou při loupení kouzlíme, zkuste k čekatelem již teď nabízenému 40 % výpalnému přičíst všechny peníze z jeho majetku již odkloněné v předchozích 13 letech, i co vyšácnem v následných inkasech, pak jsme holenkové na výpalném u 80 % , a to čekatel jako blbec se slzou vděčnosti za své totální okrádání ještě poděkuje! Klonovat ho, pak by teprve byla loupit radost, pomník na Staromáku vedle Jana Husa mu postavit, vždyť i blboun nejapný (DRONTE mauricijský ) má pomník!
V harvardech bylo 40 – 60 miliard, když jsme 250 000 harvardským babičkám odkláněli každé první 1 korunu, jedním vrzem výdělek 250 000 CZK! Když jsme prubli odklonit každé 10 korun, dělili jsme 2,5 milionu a když jim každé vyšácli celou stovku, což ani pro chudou důchodkyni není darda, nad kterou by musela plakat déle jak týden a být o suchém rohlíku více než 14 dnů, tak nám, 4 správcům jejich majetku spadlo do klína 25 milionů, no přestaňte krást, když to tak sype ! A to vás nechci dráždit počítáním, kolik to mrsklo z harvardských důchodkyň při vychmátnutí z každé 300 kačen, týden jsme ty miliony rozpočítávali, žrali ústřice a chlastali na Belize s děvčaty! Pozemek na Grenadě za to mám, časem tam budu muset za Jurajem !
Ptáte se, jak se harvardské drancovací perpetuu mobile může dlouho točit, jestli po 9 letech nevyplacení jediného podílníka raději nezavřeme krám! NE, i když ani při zlodějnách nechci být asociál a chci se vést na moderní socdem vlně, jenže víc drbat bohatší harvardské akcionáře oproti těm dvaceti akciovým nejde, nebudeme sami proti sobě a zkuste pustit 250 000 drobasů solidární dvacku a poslat na jejich účet, je to o kupeckých počtech.
Poslat tolika lidem dvacku z Hondurasu není jen tak, na poštovném by si museli ještě připlatit a víc rozhodně vrátit nechceme! A na „nehospodárné nakládání s cizím majetkem“ je i paragraf! Jak říkám, vše je o chytrosti, počtech a trpělivosti !

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 20.09.14 23:19  Cyprus Sevcikus vás odrbe  (172150)

Harvardští veksláci v akci aneb nejprve vykradený harvard podojí - aby pak likvidátorovi vyčetli hrozící stav insolvence ?

Zpráva pro okradené akcionáře HPH - La Mafia Thomas Sevcik Cyprus Trustee podvody umí – takže dostanete hov@ňo a nežebrejte !

Že ukrývá lidská sviňucha Sevcik váš majetek 13 let v trustech Vostrého, nemáte o něm info, 9 roků z něj nevyplatil ani flok a drzostí jsou i vaše otázky, za něž vám je spíláno do vnitráků !?!
No a co akcionáři HPH, nerušte kmotra Thomase Sevcika při cizopasení na vašem majetku! ON prožil bezesné noci, když s vaším majetkem prchal, ukrýval ho, vymýšlel fígle s rentou Vostrému, správcovská inkasa, kasírováním dividend a úroků, on sháněl na odkloňování právníky - synka kyperského presidenta, doma advokáta/disidenta pro klienta, bývalého náčelníka STB Vostrého!
Mafie měla v HPH SVÉHO likvidátora, vy jste nechali Vostrého vykopnout soudem jmenovaným, a stíhat i odsoudit, VAŠEHO neuznáváme a tak našel snědený krám ! My nic, my muzikanti, loupežníci z Castellammare del Golfo vzkazujeme, jděte ŽEBRAT o váš majetek jinam, nevrátíme vám ho! Smějeme se a voláme - haloó, soudem jmenovaný likvidátore, jsme profíci a korupce je naše řemeslo! Vždyť Češi jsou ještě větší hlupáci, než si kdo pomyslel! Uznejte, když vás zločinci očešou, uděláte si z nich dozorčí radu na dohled šetření jejich zlodějen ?
I proto soudem jmenovaný likvidátor nic nevyplácí, ve vykradeném Harvardu nezůstal ani cent, zatímco MY máme miliardy na korupci a nové podvody! My váš majetek ukrýváme, drancujeme, proto nechtějte jeho audity a účetní výstupy, to by šel odkloňovat? A už nevyvolávejte ing Thomase Sevcika, on studuje techniky Koženého, řídí krizový management Vostrého, stará se o exekuce, nákupy posil, ukrytí cash flow, secvičuje harvardské veksláky na rozštěpení HPH. Baví se krádežemi identity nezlomených, jejich pomlouváním, zastrašováním, cizopasením na jejich slušnosti, poctivosti a intelektu! Soudní likvidátore prozraďte proč nevyplácíte, že nemáte Vysokou harvardskou zlodějskou a jste za námi vždy o krok zpět!
Přiznejte, vám nenosil ministr vnitra Čermák na nákupech šperků ve Vídni tašky, neplatíte si soudkyně, posílající vyšacované HPH do konkursu pro neplacení faktur servisní firmě zloděje, neumíte dosadit do vedení HPH veksláky, hýbat s nimi jako se štokrlaty, secvičit je jako kašpary na špiclování likvidátora a přípravu cinknutých VH! Sevcik si umí najmout kyperského advokáta i se soudcem, Juraj slovenského premiéra kauzy Gorila, za vaše miliardy si koupíme i Ratha, soudce Berku, ředitele policie, státního zástupce Rampulu a stovky politiků i s Mosteckými doly, Gripeny, Pandury a Českými lesy! MY máme know hou na tunely Blanka, Harvard !
Poctivce odstavíme a Punarů, Sedláčků, Staňků a Jiříků z Motoinvestu pro posluhu si naopak nase=reme plný pytel, proto spěte a neshánějte váš majetek, ukrytý v kmenové bance trpasličího kmene Papua! DOSŤ bolo vyvolávání ing. Thomase Sevcika žebroto, nechte ho dál blokovat rozmotání harvardského podvodu století! A davajte holoto výpalné snů, stovky milionů správcovského poplatku i s bianco šekem imunity, za to VÁM pak necháme dvacku, ale na desetkrát ať si nezvykáte, tož ať nežerem a vy vidíte, že ing. Thomas Sevcik není lidskou sviňuchou! Váš La-Mafia Cyprus !

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 20.09.14 23:18  Cyprus Sevcikus vás odrbe  (172150)

Harvardští veksláci v akci aneb nejprve vykradený harvard podojí - aby pak likvidátorovi vyčetli hrozící stav insolvence ?

Informace podílníkům kyperských trustů a akcionářům HPH - v posledních dnech jsou stupňovány útoky na moji osobu, jsem osočován z tajení informací o vašem majetku, jsou šířeny spekulace o podvodech s ním a o jeho nezřízeném rozkrádání, proto říkám DOST bolo vyvolávání Ševčíka !
Jak víte, uplynulo 13 roků co je majetek s původem v kriminální činnosti pánů Koženého a Vostrého ukryt v kyperských trustech jako váš podíl. Stál jsem u jejich zrodu vedle odsouzence Vostrého a Širokého, trusty mají webové stránky s cílem zajistit vám o nich plnou informovanost, což proti zasílání výročních zpráv nám významně snižuje náklady při správě vašeho majetku.
Co o svém majetku potřebujete vědět, abych já nebyl terčem útoků o jeho ukrývání a rozkrádání , a vy terčem pomluv, že jako oslové či tupé ovce jste za bekotu holeni, aniž o svém majetku něco víte, kde je, co je v něm, kdo s ním nakládá a s jakým výsledkem, zda není rozkrádán.
Ale zajímá vás historie vzniku trustů, personální složení osob s trusty spojených, kdo je jejich platným správcem, zajímá vás zakladatelská smlouva, náklady na jejich správu při spekulacích, že za dobu od jejich vzniku činí již více než půl miliardy, které si skupinka osob s kriminální minulostí rve do vlastní kapsy?
Chcete znát účetní výstupy, audity vašeho majetku s vyjádřeními auditora, zajímá vás aktuální hodnota vašeho majetku, složení a skladba jeho portfolia, struktura a místo alokace majetku trustů, přepočet jeho hodnoty na podíly a jejich vývoj v čase?
Chcete pravidelné info o naší činnosti a krocích v souvislosti s možností převodu vašeho majetku z trustů do HPH k rychlému vypořádání výplatou likvidačního zůstatku a tím ukončení nekonečných a drahých sporů na váš účet, a dalšího znehodnocování blokovaného majetku?
Zajímá vás vývoj událostí spojených se začátkem exekucí majetku dlužníků HPH na Slovensku a jejich souvislost s majetkem trustů, který je údajně též objektem zájmu likvidátora ?
Vážení akcionáři HPH, chci ukončit všechny spekulace o své osobě a žádám každého z vás, abyste se na vlastní oči přesvědčili na oficiálních stránkách trustů na odkazu níže, zda jsou postaveny na reálném základě a nebo na lži, zda jsou pravdivé spekulace o tajení všeho, což by podpořilo domněnky o parazitování na vás a o ukrývání a rozkrádání vašeho majetku bez možnosti jakékoli vaší zpětné kontroly , zda s vámi hraji fér hru s otevřenými kartami a poskytuji vám o něm všechny pro vás podstatné, a jinde standardní informace, prosím, přesvědčte se sami !
www.trust-hph.cz/pages/t1aa.html#more20101231
Tak už vám to došlo, vidíte hošani, že ani po 13 letech ukrývání vašeho majetku v nedobytných trustech nejste schopni si o něm zajistit info ! Neviděli jste účetnictví, jediný audit vašeho majetku, netušíte nic o nakládání s ním, prostě víte hov@ňo ! Berte to jako důkaz vaší neschopnosti starat se o svůj majetek a jako důkaz schopností našich.
Informacím, že trusty jsou vaše se zasmějte, řečeno natvrdo, do hospodaření s majetkem trustů nebudete strkat nos ! Harvardské ovce, dokázal by si vás někdo lépe připravit a 12 roku holit? Jak jednoduché, nám stačí nepřebírat obsílky, zaplatit si z vašeho majetku špičkové právníky, sem tam někomu strčit pozornost a inkasa z vašeho uklízet na tajný účet, taky máme své výdaje, tak se pokochejte :
Širokého budovaný soukromý ráj na Bahamách: Úpravy pozemků ho stáli 4,5 mil. €
www.cas.sk/clanok/270361/sirokeho-sukromny-raj-na- ...
www.cas.sk/galeria/376299/sirokeho-imperium-rastie ...
Standard Viktora Koženého - rozkliknutím spodních obrázků zobrazíte detail 11 foto
www.extra.cz/luxusni-sidlo-tunelare-viktora-kozene ...
S pozdravem váš Cyprus mafia

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (1) 20.09.14 20:55  Vacátko  (169155)

Virtuální likvidátor Častorál

Příměr s virtuální realitou je trefný. K čemu je mi virtuální likvidátor, který reálně nic nedosáhl ? Majetek trustů likvidátor ovládá také virtuálně ? Tomu by nasvědčovalo, že vedle likvidátorovy virtuální reality existuje skutečný, paralelní svět, ve kterém jsem do akcií HPH vložil svoje reálné peníze. A proto je chci reálně zpět. Trusty podle likvidátora jsou virtuálně neplatné, neexistují, já z nich ale dostal před asi 10 lety reálné, nemalé peníze. Vybral jsem si je v bance. Takže mám teď věřit virtuálnímu likvidátorovi ? Kdo si tedy ze mě dělá prdeI ?

Dosavadní doporučení: přečíst (1)
Vaše doporučení:

určitě přečíst (3) 20.09.14 18:27  Petra Vlášková  (129481)

Likvidátor HPH a jeho výsledky

Pane Častorále, slyšela jsem, že akcionáři připravují hromadnou žalobu na odvolání likvidátora. Vždyť máte provádět likvidaci v jejich prospěch. To bude něco docela jiného, než když Vás odvolával Kožený s Vostrým a Sainerovou. Proč nejednáte ve prospěch poškozených akcionářů? Proč nemáte audity? Proč nemáte schválené účetní závěrky? Proč neinformujete akcionáře? Proč podnikáte kroky proti akcionářům a samotné společnosti?

Dosavadní doporučení: určitě přečíst (3)
Vaše doporučení:

určitě přečíst (3) 20.09.14 18:25  Petra Vlášková  (129481)

Ježiši

Kristova noho! Proč s tím nikdo nic neudělá?? Copak se nenajde likvidátor, který by tomu řádění darebáka Ševčíka udělal přítrž ?? A ten Častorál o tom jen tady 14 let diskutuje a nic neudělal ?? K čemu tam teda je ? Vždyť je to LIKVIDÁTOR.

Dosavadní doporučení: určitě přečíst (3)
Vaše doporučení:

spíše nečíst (3) 20.09.14 15:00  ackk  (171280)

Harvardští veksláci v akci aneb nejprve vykradený harvard podojí - aby pak likvidátorovi vyčetli hrozící stav insolvence ?

Čte či nečte, jen ten packal čumí, jak se znehodnocují peníze akcionářů. Občas sice nějakou krávovinu vymyslí, s ní ho ale vždy od soudu vykopají. Te´d ten mongol tedy čeká na co, že z něj nebo z jiného harvardského vekláka bude lepší likvidátor? Kolikrát chtěl Častorála už odvolat?

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (3)
Vaše doporučení:

přečíst (3) 20.09.14 14:24  one  (158174)

Virtuální likvidátor Častorál

To jsou pořád jen virtuální střílečky. Ševčík dál vesele běhá po světě s balíkem peněz a virtuální likvidátor ho nijak neomezuje ani mu nic nebere. Virtuálně to ano. Virtuálně je Ševčík trestně stíhaný, brzy nastoupí do virtuálního vězení, probíhá virtuální exekuce jeho majetku, virtuálně likvidátor ovládl trusty, které jsou virtuálně neplatné. To bezesporu. O tom není pochyb. Není ale jisté, že Ševčík tvoji virtuální likvidaci tady vůbec čte.

Dosavadní doporučení: přečíst (3)
Vaše doporučení:

spíše nečíst (3) 20.09.14 13:27  ackk  (171280)

Proč tu funkci Častorál brak když nestačí ani na veksláky ?

Jestliže likvidátor 14 let neúspěšně vymáhá rozkradené peníze, pak ty je Ševčíku 14 let úspešně ukrýváš, co tím ale můžeš dosáhnout? Že soud likvidátora odvolá a tebe nebo někoho z vaší vekslácké party dosadí na jeho místo? Kolikrát už tě soud s tímhle nápadem vyvedl za ucho? Co jsi tím ty pako dosáhl, že jsi majetek akcionářů za ty roky o polovinu znehodnotil? A dál tedy čekáš na co, až například já dostanu rakovinu a jako jeden z posledních skutků tobě narvu bouchačku do chřtánu a vystřelím ti mozek z palice? Nebo až něco podobného udělá ten, komu dřív rupnou nervy?

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (3)
Vaše doporučení:

určitě přečíst (5) 20.09.14 12:08  one  (158174)

Virtuální likvidátor Častorál

Častorál je virtuální likvidátor? Tak proto nemá skutečné výsledky. Ročně podle účetní závěrky vytváří ohromné zisky (virtuálně). Postupuje úderně a útočně vpřed (virtuálně). Zabavuje a zpeněžuje s Olivou majetek (virtuálně). Za 14 let této činnosti nemá pro akcionáře ani korunu. Ať jde teda virtuální likvidátor do prdeIe a nahradí ho nějaký skutečný likvidátor. Častorál prej nikdy žádnou likvidaci nedokončil. Proč nám soud přidělil zrovna tohoto virtuálního břídila (virtuálního profesora)?

Dosavadní doporučení: určitě přečíst (5)
Vaše doporučení:


Diskuze ! HPH - výzva nově vzniklého sdružení akcionářů !, další stránky: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Další »
stránkovat diskuzi po 10 | 20 | 50

Odkazy k diskuzi ! HPH - výzva nově vzniklého sdružení akcionářů !

! HPH - výzva nově vzniklého sdružení akcionářů ! - zdrojová stránka k tématu diskuze ! HPH - výzva nově vzniklého sdružení akcionářů !.

Zasílání diskuze ! HPH - výzva nově vzniklého sdružení akcionářů ! e-mailem. - zasílání jednotlivých názorů diskuze nebo denního přehledu diskuze ! HPH - výzva nově vzniklého sdružení akcionářů ! na email.

Přidat názor - vložte vlastní názor, doporučení, hodnocení nebo zkušenost k tématu ! HPH - výzva nově vzniklého sdružení akcionářů !.


Označení stránky: hph, kauza hph, názory na téma hph, hph sdružení, diskuse k hph, hph názory, aliaweb hph, diskuze hph, www.hccis.cz, www.hph-likvidace.cz-cena jedné akcie 2013
 Přehled BCPP XETRA 16:27 
 Název   Kurz   Změna 
 CETV CME  52.85  +0.67% 
 ČEZ  652.80  +0.90% 
 ERSTE GROUP BANK  544.50  +1.38% 
 FORTUNA  123.65  +0.49% 
 KOMERČNÍ BANKA  5 015.00  -0.89% 
 NWR  0.80  -5.88% 
 ORCO GROUP  11.15  0.00% 
 PEGAS NONWOVENS  646.50  +0.23% 
 PHILIP MORRIS ČR  10 310.00  -0.77% 
 PLG LOBKOWICZ  171.00  -0.58% 
 TELEFÓNICA O2  298.90  +3.07% 
 UNIPETROL  123.40  -1.75% 
 VIG  1 008.00  +1.26% 
Komodity online
 Ropa 98.26 USD 19.09   
 Zlato 1217.50 USD 19.09   
 Stříbro 17.89 USD 19.09   
 Káva 178.35 USD 19.09   
 Cukr 13.50 USD 19.09   
 Bavlna 64.39 USD 19.09   

Zobrazit sloupec 

Kalkulačky

Výpočet čisté mzdy

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Sociální příplatek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Důchodová kalkulačka

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby

Běžné účty

Hypotéky

Stavební spoření

Podílové fondy

Směnárny

Pojištění

Povinné ručení

Penzijní připojištění

Penzijní fondy

Investice

Makroekonomika - ČNB

Základy FOREX

Podnikání

Obchodní rejstřík

Města a obce, PSČ

Ochranné známky

Finanční katalog

Nový občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Další odkazy

Úřad práce

Katastr nemovitostí

Auto - TÜV spolehlivost

Zlato online, Stříbro, Ropa

Monitoring ekonomiky

Burza - ČEZ

Kurs měn Euro Dolar


Zájezdy

Last minute

Recenze hotelů

Lyžování

Zájazdy.sk

Kréta - Řecko

Rhodos - Řecko

Hurghada - Egypt

Alanya - Turecko

Mallorca - Španělsko

Istrie - Chorvatsko

Partneři

Kurzy Online SK

Jak podnikat

English version

Czech currency

Prague stock exchange

Trademarks

Služby kurzy.cz

HTML kódy pro web

RSS kanály

Mapa webu


Kurzy.cz patička

Copyright © 2000 - 2014

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.

ISSN 1801-8688

Ochrana údajů