! HPH - výzva nově vzniklého sdružení akcionářů ! - Diskuze, názory, doporučení a hodnocení

 Hodnocení:      0 1 2 3      
Diskutující:
Návod    
 

! HPH - výzva nově vzniklého sdružení akcionářů ! - Diskuze k tématu ! HPH - výzva nově vzniklého sdružení akcionářů !


Výpis příspěvků diskuze ! HPH - výzva nově vzniklého sdružení akcionářů !, 1 až 20 (46184)
Zasílání diskuze ! HPH - výzva nově vzniklého sdružení akcionářů ! e-mailem.
 
přečíst (0) 28.04.17 19:32  čekatel  (178055)

kdo je vinen

Podle jasné zprávy od pana Kaňovskýho (likvidátorů ) , je hlavní viník z propadnutí 20 milionů Matějkovi pan Častorál , tak jako z insolvenčníhom řízení . Tak teda "děkujeme ů za "kvalitní " práci !

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

spíše nečíst (7) 28.04.17 17:47  reakce  (184791)

šakalové vyjí ale karavana jde dál

No tak sláva. To co píše Mixová a Tomko vypadá velice rozumne

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (7)
Vaše doporučení:

určitě přečíst (6) 28.04.17 16:33  PK  (183558)

Aktualizace stránek

www.kanovsky.cz/hph-kanovsky.php

Dosavadní doporučení: určitě přečíst (6)
Vaše doporučení:

spíše nečíst (6) 28.04.17 16:31  reakce  (184791)

šakalové vyjí ale karavana jde dál

Čekateli, určite nemužeš očekávat, že Ti Mixová s Tomkem vyjednají se Ševčíkem napríklad to, že HPH prevezme kontrolu nad trusty a dosavadní správce se vzdá nároku na odmenu 0,5 mld

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (6)
Vaše doporučení:

určitě přečíst (6) 28.04.17 15:21  reakce  (186003)

šakalové vyjí ale karavana jde dál

Tak samozrejme Tomko a Mixová nejsou hlupáci, aby se to hned od počátku tvarilo, že Ševčík dostal priklepnutou odmenu 0,5 mld která se pak ruzne prerozdeli. Spíš bych čekal, že HPH jakoby získá peníze z Budejek na základe skvele vyjednavací taktiky dvou nove jmenovanych a až následne nejaky novy neschopny právní zástupce HPH na Kypru prohraje spor s trustem apod.

Dosavadní doporučení: určitě přečíst (6)
Vaše doporučení:

určitě přečíst (7) 28.04.17 14:15  Nerozkrádejte harvard !  (185088)

Kriminální kauza harvard - kolik majetku opět zmizí v chaosem zmítané společnosti způsobeném mnohaletou blokací vykradeného harvardu - stojícího na pokraji bankrotu ?

Situace v HPH je velmi nepřehledná a lze čekat, že nastalého chaosu vyvolaném insolvenčním stavem může být využito k tomu, aby zmizel především ten majetek spojený s kyperskými trusty, který dosud nebyl příliš středem pozornosti.

Předpokládám, že legalizace a uznání nároku na vyplacení správcovského poplatku trustů by bylo spojeno s řadou trestních oznámení spojených s vymáháním škody i na likvidátorech, takže z jejich strany bych tento neuvážený krok zatím nečekal.

Spíše tedy je otázkou, pokud státní zástupci praní výnosu z trestné činnosti z ve spojitosti s trusty šetří a chybí jim dosud ta takzvaná třešnička na dortu, pro kterou by už mohla spadnout klec, tak jestli by oním spouštěčem nebyla právě nějaká pofiderní dohoda, kterou by zločiným spolčením několika mafiánů  velmi sofistikované poškozování okradených akcionářů bylo stvrzeno a mohlo vyvolat patřičnou reakci.

Takže shrnuto, v harvardu nastal stav, který řadu lidí bude svádět, aby společnost vykrádanou už mnoho let znovu naposledy podojili, na druhou stranu se to asi čeká a tak by neměl bý velký problém to ohlídat, případně tentokrát bez velké prodlevy zasáhnout a konečně za to i někoho potrestat ..

 

Dosavadní doporučení: určitě přečíst (7)
Vaše doporučení:

určitě přečíst (7) 28.04.17 12:44  reakce  (186003)

šakalové vyjí ale karavana jde dál

Zjednodušene rečeno. Ševčík je ochoten z Budejek uvolnit pro HPH libovolnou částku, ale pouze vymenou za potvrzení nároku na odmenu za správu trustu od Mixove a Tomka. Jak to dopadne se dozvíme z ISIRU

Dosavadní doporučení: určitě přečíst (7)
Vaše doporučení:

přečíst (7) 28.04.17 08:19  Karel 4747  karel4747zavinacseznam.cz  (184897)

šakalové vyjí ale karavana jde dál

Jirko s tímto názorem nelze než souhlasit. Chápu nové likvidátory, že upřely pozornost na co nejbližší vymožení prašulů, aby zastavili insolvenci i když se zdá, že by to byl opravdu velký balík, který by museli sanovat a nebo budou zpochybňovat pohledávky věřitelů? Navíc by si tento rychlý úspěch jistě načetli do své odměny. V této souvislosti proto otázky, co ty dosavadní hrádky Daventree Trustees, která trvala v Budějkách na sporu a navyšovala tím náklady HPH na provoz. Komu to bude přičteno k úhradě!!!, Hlavně co ty úroky, které si Bayer za celou tu dobu obstrukcí přisvojoval. Co je však obzvláště podivné to je datum, kdy likvidádtoři informovali exekutora že prašule budou. No to musím říci, že to byla po jejich faktickém ustanovení opravdu rychlovka a musím v této souvislosti vzpomenout na Dohodu z března 2011, že to byla také takováto obchodní rychlovka. Ale nejsme v roce 2011, ale v roce 2017 a naši vejlupci se tehdy naplno obnažili a dnes víme kdo je kdo. Co je však na věci nejvíce zarážející, že se bohužel potvrzují slova původního likvidátora, že se kolem HPH začínají dít podivné věci, vznikaající mimo původního likvidátora, které naznačují zřejmý odklon od koncepce původního likvidace a likvidátora, které se zdají být shodné s koncepcí Ševčíka a spol vyjádřené v Dohodě, co jsme si to jsme si, tady máte pár babek a bude vše zapomenuto, zhasne se a co si každý uzme to bude jeho. To už tady bylo že? Soud vyzval věřitele z návrhu, aby potvrdili své již známé pohledávky. To jsem zvědav co naši noví likvidátoři zase slíbí a doufám, že již se dostli do hledáčku orgánů, které se HPH již dlohododbě zajímají jak víme z předchozích informací a jejich jednání bude dáváno do kontextu s dosavadním jednáním Ševčíka a spol. Pokud to tak bude pokračovat vůbec bych se nedivil kdyby původní likvidátor a akcíci podali návrh na revizi rozhodnutí soudu ve kterém byli noví likvidátoři ustanoveni.

Dosavadní doporučení: přečíst (7)
Vaše doporučení:

určitě přečíst (8) 28.04.17 08:13  odpoved  (186506)

Kriminální kauza harvard

Čekateli, z čeho pramení váš optimismus, níže zveřejněný dokument týkající se majetku z účtu Bayera řadu otázek spíše nastoluje, než ty podstatné řeší, HPH je přeci v insolvenčním řízení.V květnu jsou na pořadu důležitá řízení, 30.5. o zajištění akcií HPH z vlastnictví fy Harms a Berio, kde v souvislosti s tím je pikantní snaha v předstihu omezit hlasovací práva na 0,01 % majetku společnosti v situaci, kdy výkon práv k cca 10% akcií společnosti při VH nejspíš připadne právě na likvidátory.Důležitým milníkem je 12.5. řízení na Kypru ve věci odvolání dosavadních správců Trustů i s jejich protektorem, vyznívající spíše příznivě pro HPH.Otázkou ale je, zda nebude zmařeno pod rouškou nějakých neprůhledných dohod podobně jako před lety v režii ve vezení sedícího kyperského právníka Neoclea při vědomí, že se lidé Borise Vostrého dosud zřejmě nevzdali snah o další odčerpáním prostředků z vykradeného HPH.Takže se v rámci prevence už dopředu připravit na oslovení médií a vybraných významných subjektů našeho státu v oćekávání nějakého nestandardního vývoje? Dvacetileté trvání této kauzy už i tyto zoufalé snahy snad ospravedlňuje, ne? 

Dosavadní doporučení: určitě přečíst (8)
Vaše doporučení:

určitě přečíst (14) 27.04.17 13:55  Dotaz  (182659)

Kriminální kauza harvard

V předchozích příspěvcích by se vysvětlení nenaślo ?

Dosavadní doporučení: určitě přečíst (14)
Vaše doporučení:

určitě nečíst (15) 27.04.17 11:02  čekatel  (178055)

Kriminální kauza harvard

Prosím o jednu odpověď . jak je možné , že pan Častrál a spo. nedokázal z Bajera za několik roků ani korunu a 2 noví likvidátoři to "zařídili" a našli řešení .za 2 týdny : znamená to snad absolutní neschopnost jednoho a schopnost druhého , nebo to je jinak ?

Dosavadní doporučení: určitě nečíst (15)
Vaše doporučení:

určitě přečíst (13) 27.04.17 09:21  Nerozkrádejte harvard !  (185088)

Kriminální kauza harvard

Omlouvám se za duplicitu danou špatným připojením ..

Dosavadní doporučení: určitě přečíst (13)
Vaše doporučení:

určitě přečíst (14) 27.04.17 09:12  Nerozkrádejte harvard !  (185088)

Kriminální kauza harvard

Ono těch věcí hodných pozornosti je víc, takže dohoda o odblokování peněz z účtu Bayera?

Ano, to by logický krok byl už dávno a pokud se tak děje až teď, kdy HPH balancuje na hraně bankrotu a kdy harvardu nedostatkem likvidity vznikla značná škoda ztrátou schopnosti využít opravného prostředku proti zfixlované pohledávce Matějky na 20 milionů vůči HPH musí člověka napadnout, proč ne dřív?

Abychom si mohli odpovědět, musíme pochopit motivaci bývalého správce trustů Ševčíka ke změně  v této věci, mezi akcionáři rezonuje obava plynoucí z možnosti odčerpání vysokých částek z titulu výplaty správcovského poplatku kyperské správcovské firmě s odsouzeným Borisem Vostrým v pozadí, v HPH reprezentovanou bývalým správcem trustů Ševčíkem..

A také znát postoj obou táborů z řad likvidátorů k tomu, kam až by oni byly ochotny zajít při uzavírání nějakých dohod s touto protistranou, případně se skupinou s odsouzeným Koženým v pozadí, při uplatňováním jeho práv zastoupeným jeho matkou Chvatíkovou..

 Jak víme, Častorál nebyl nakloněn výplatám výpalného nikomu, proto byl dlouhodobě  blokován, postoj nových likvidátorů k ochotě ústupků, poškozujících okradené akcionáře neznáme, takže  vyčkejme, lecos napoví už další případné kroky ještě před rozhodováním kyperského soudu v následujících dnech, kde by správcovství trustů mohlo přejít na firmu ovládanou nikoli harvardskou mafií, ale HPH.

Dosavadní doporučení: určitě přečíst (14)
Vaše doporučení:

určitě přečíst (14) 27.04.17 08:44  Nerozkrádejte harvard !  (185088)

Kriminální kauza harvard

Ono těch věcí hodných pozornosti je víc, takže dohoda o odblokování peněz z účtu Bayera?

Ano, to by logický krok byl už dávno a pokud se tak děje až teď, kdy HPH balancuje na hraně bankrotu a kdy harvardu nedostatkem likvidity vznikla značná škoda ztrátou schopnosti využít opravného prostředku proti zfixlované pohledávce Matějky na 20 milionů vůči HPH musí člověka napadnout, proč ne dřív?

Abychom si mohli odpovědět, musíme pochopit motivaci bývalého správce trustů Ševčíka ke změně  v této věci, mezi akcionáři rezonuje obava plynoucí z možnosti odčerpání vysokých částek z titulu výplaty správcovského poplatku kyperské správcovské firmě s odsouzeným Borisem Vostrým v pozadí, v HPH reprezentovanou bývalým správcem trustů Ševčíkem..

A také znát postoj obou táborů z řad likvidátorů k tomu, kam až by oni byly ochotny zajít při uzavírání nějakých dohod s touto protistranou, případně se skupinou s odsouzeným Koženým v pozadí, při uplatňováním jeho práv zastoupeným jeho matkou Chvatíkovou..

 Jak víme, Častorál nebyl nakloněn výplatám výpalného nikomu, proto byl dlouhodobě  blokován, postoj nových likvidátorů k ochotě ústupků, poškozujících okradené akcionáře neznáme, takže  vyčkejme, lecos napoví už další případné kroky ještě před rozhodováním kyperského soudu v následujících dnech, kde by správcovství trustů mohlo přejít na firmu ovládanou nikoli harvardskou mafií, ale HPH.

Dosavadní doporučení: určitě přečíst (14)
Vaše doporučení:

určitě přečíst (16) 27.04.17 08:05  Jirka Olomouc  (186476)

Novinky v HPH

Nevím, možná se pletu- když tak mě opravte. Situaci v Harvardu sleduji ze zpráv likvididátora pana Staňka a ze stránek p. Kaňovského. Nicméně min. 3 věci se mi zdají nad míru podivné. 1. Noví likvidátoři se zřejmě zcela odřízly spolupráci s panem Staňkem (né že bych byl jeho zastáncem, ale jistě toho ví víc než oba zbývající likvidátoři dohromady). 2) Noví likvidátoři svolali valnou hromadu se špatnou adresou 3) Noví likvidátoři hodlali prosadit do orgánů společnosti opětovně osoby, které v minulosti způsobily mnohé problémy především s trusty(Ševčík, Staněk, Lojdová). Nepůsobí to na mě dobře. Ba řekl bych, že je to ještě více v pr...i než dříve. Díky pane Kańovský, že nás alespoň Vy informujete o věcech v HPH.

Dosavadní doporučení: určitě přečíst (16)
Vaše doporučení:

přečíst (17) 26.04.17 13:53  Jirka akc.  (172254)

dnešní tisk

www.kanovsky.cz/mixtom.pdf

Dosavadní doporučení: přečíst (17)
Vaše doporučení:

určitě přečíst (30) 25.04.17 12:35  Nerozkrádejte harvard !  (185088)

Kriminální kauza harvard – dokradou Viktor Kožený s Vostrým za pomoci harvardských veksláků majetek 250 000 českých akcionářů ovládnutím insolvenčního řízení HPH a jeho pohledávek ?

Ano, rozpory jsou v harvardu normální stav a jsou dlouhodobě podporovány soupeřícími skupinami ke škodě nás všech, já ale měl na mysli něco jiného. Daný stav problém neřeší, nýbrž prohlubuje, tudíž by se měl změnit princip, na které je postaven.Co začít konečně dělat vše maximálně otevřeně a průhledně, vždyť podobným konáním dáváte původnímu likvidátorovi k jeho postoji argumenty.

Dosavadní doporučení: určitě přečíst (30)
Vaše doporučení:

určitě nečíst (31) 25.04.17 09:09  reakce  (184791)

šakalové vyjí ale karavana jde dál

Nejdrive bych si vyslechnul i druhou stranu a pak bych to teprve hodnotil. Ti s nim nechteji spolupracovat a on jim zase nechce ukazat ucetnictvi. Takze ono to bude slozitejsi. Podle me se casem vice dozvime z ISIRU nez z nejake VH o nicem

Dosavadní doporučení: určitě nečíst (31)
Vaše doporučení:

určitě přečíst (27) 25.04.17 08:37  Nerozkrádejte harvard !  (185088)

Kriminální kauza harvard – dokradou Viktor Kožený s Vostrým za pomoci harvardských veksláků majetek 250 000 českých akcionářů ovládnutím insolvenčního řízení HPH a jeho pohledávek ?

Jinak na druhou stranu ale vaši pozornost, díky které jste si všiml vadně svolané MVH oceńuji ..

Dosavadní doporučení: určitě přečíst (27)
Vaše doporučení:

určitě přečíst (28) 25.04.17 08:31  Nerozkrádejte harvard !  (185088)

Šakalové vyjí neboť čekatel blbne stále dál a dál

Jak mohl být likvidátor tak naivní , že si myslel , že to bude jinak ?  Pane Mařan, není to už z vaśí strany nějaká úchylka? A vy naivně myslíte, že naopak takto je to zcela v pořádku?

Představte si na příkladu, že by se ve vaší rodině dva členové usnesli, že budou hospodařit s rodinnými financemi a před třetím to budou tajit, to se vám zdá normální?

Přečetl jste si vůbec návrh původního likvidátora ke spolupráci v jednotlivých bodech se zapnutým mozkem?

Jedna věc je totiž právo rozhodovat většinou dvou likvidátorů a  druhá je informovat třetího o těchto rozhodnutích, nebo vám nevadí, že se v největší kriminální kauze opět bude šafářovat s majetkem tak, aniž by o tom byly relevantní informace?

Copak jste při absenci informací takhle nebyl 20 let okrádán a nevíte, že v harvardu je spousta majetku v šedě zóně bez jakékoli naší kontroly, vám hlava nebere, že současný neblahý stav nespolupracujících likvidátorů může být později dalším, zcela zbytečným zdrojem problémů?  

 

Dosavadní doporučení: určitě přečíst (28)
Vaše doporučení:


Diskuze ! HPH - výzva nově vzniklého sdružení akcionářů !, další stránky: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Další »
stránkovat diskuzi po 10 | 20 | 50

Odkazy k diskuzi ! HPH - výzva nově vzniklého sdružení akcionářů !

! HPH - výzva nově vzniklého sdružení akcionářů ! - zdrojová stránka k tématu diskuze ! HPH - výzva nově vzniklého sdružení akcionářů !.

Zasílání diskuze ! HPH - výzva nově vzniklého sdružení akcionářů ! e-mailem. - zasílání jednotlivých názorů diskuze nebo denního přehledu diskuze ! HPH - výzva nově vzniklého sdružení akcionářů ! na email.

Přidat názor - vložte vlastní názor, doporučení, hodnocení nebo zkušenost k tématu ! HPH - výzva nově vzniklého sdružení akcionářů !.


 Burza Prime 16:27 
Název Kurz Změna
 CETV CME  102.40  +3.28% 
 ČEZ  430.20  -0.32% 
 ERSTE GROUP BANK  886.00  +0.58% 
 FORTUNA  115.00  +1.77% 
 KOFOLA ČS  400.00  +0.25% 
 KOMERČNÍ BANKA  955.00  +0.53% 
 MONETA MONEY BANK  79.60  +1.08% 
 O2 C.R.  291.00  +0.07% 
 PEGAS NONWOVENS  849.40  +1.12% 
 PHILIP MORRIS ČR  13 514.00  -0.12% 
 UNIPETROL  279.00  +3.03% 
 VIG  644.00  +0.66% 
Komodity online
 Ropa 51.71 USD 28.04   
 Zlato 1269.40 USD 28.04   
 Stříbro 17.25 USD 28.04   
 Káva 126.70 USD 28.04   
 Cukr 15.72 USD 28.04   
 Bavlna 78.87 USD 28.04   

Zobrazit sloupec 
Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
TOP: Akcie CZ Akcie svět Kurzy měn Komodity Zlato Forex Zákony Kalkulačka Hypotéky Tarify Práce Půjčky Školení Počasí

Kalkulačka

Výpočet čisté mzdy

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Sociální příplatek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Důchodová kalkulačka

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby

Běžné účty

Hypotéky

Stavební spoření

Podílové fondy

Směnárny - Euro, Dolar

Práce, Úřad práce

Programátor python

Developer Java

Investice

Makroekonomika - ČNB

Zlato online, Stříbro, Ropa

Burza - ČEZ

Pojištění

Povinné ručení

Penzijní připojištění

Penzijní fondy

Podnikání

Obchodní rejstřík

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Ochranné známky

Finanční katalog

Nový občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - TÜV spolehlivost

Monitoring ekonomiky

Mapa webu

Volby

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Copyright © 2000 - 2017

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688

Ochrana údajů