! HPH - výzva nově vzniklého sdružení akcionářů ! - Diskuze, názory, doporučení a hodnocení

 Hodnocení:      0 1 2 3      
Diskutující:
Návod    
 

! HPH - výzva nově vzniklého sdružení akcionářů ! - Diskuze k tématu ! HPH - výzva nově vzniklého sdružení akcionářů !


Výpis příspěvků diskuze ! HPH - výzva nově vzniklého sdružení akcionářů !, 1 až 20 (41122)
Zasílání diskuze ! HPH - výzva nově vzniklého sdružení akcionářů ! e-mailem.
 
přečíst (0) 20.10.14 04:15  Ivan Mládek  (171572)

Sdělte jediný důvod pro který by měl Častorál neuvolnit své místo schopnějšímu prosím !

K čemu je nám likvidátor který ničeho pro akcionáře nedosáhl ? Je přeci věcí likvidátora vzhledem k jeho předpokládaným schopnostem, vědomostem a uměním si sestavit schopný tým, aby v přiměřeném čase odstranil největší údajné překážky likvidace, ne ?

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (1) 20.10.14 01:31  tohle jsme nečetli ?  (171216)

Kdopak dělá z Kaňovskýho svatý neviňátko?

Jak si tady čtu toho pisatele PK , jak je to se Staňkem špatný, když si nepamatuje, kdo byl v době svolání VH 29.4.2004 předsedou dozorčí rady, kterou Kaňovskej ruku v ruce s falešným prófou Častorálem zrušili. Byl jsem na ní a pamatuju, jak při zahájení se Kaňovskej představil jako předseda dozorčí rady. Pro jistotu jsem si našel zápis z té VH a hned na první straně je, že „Předseda dozorčí rady RNDr. Petr Kaňovský zahájil jednání…“ O dva odstavce dál zase čtu „Předseda DR RNDr. Petr Kaňovský r.č.,.,., bytem Brno, Letovická 10, PSČ 621 00 se nejprve představil…“ Nakonec je Kaňovský podepsán i po tímhle zápisem jako ověřovatel. Když tak přemejšlím, kdo by měl takovej zájem udělat z podvraťáka Kaňovskýho svatý neviňátko, tak mně nenapadá nikdo než von sám. Když tedy předsedou DR nebyl, pak by tedy byl Kaňovskej velkej ... lhář, když se na VH za předsedu DR podvodně vydával a ještě to potvrdil svým podpisem. Takže kdo je na tom špatně? Není to poprvý co tady ten PK lže, ale von lže furt. Přitom jedním dechem píše, že Staněk je mimo realitu a hned, že změněním představenstva po tý VH došlo ke zrychlení při řešení sporů o likvidaci. Nějak přitom zapomněl, že Staněk byl na VH zvolenej do představenstva, takže má velkou zásluhu na dalším pokračování likvidace. Že pak všechno Častorál zprasil, to je jiná věc. Jak se ukazuje je likvidátor v tom zapomínání a lhaní a podvádění prudce nakažlivej.

Dosavadní doporučení: přečíst (1)
Vaše doporučení:

přečíst (2) 19.10.14 23:03  Tohle jste četli ? Nejlépe hodnocený autor  (171105)

Harvardští veksláci v akci aneb nejprve vykradený harvard podojí miliony na odměnách a předraženým auditem - aby pak likvidátorovi vyčetli hrozící stav insolvence ?

Trápení akcionářů Harvardu začalo krátce po zahájení budování kapitalismu, kdy se na čas zhaslo a po rozsvícení se drobní akcionáři bohatého HPH stali chudí, a naopak, z Viktora Koženého a Borise Vostrého se stali boháči. Kožený se společníkem Vostrým (dříve šéfem šesté správy STB) Harvard sofistikovaně vykradli a poté se prázdné slupky potřebovali zbavit, proto ho poslali do likvidace. Tu řídil nejprve chmaták Vostrý, po jeho vyhození soudem Pacovský, který nechal v zahraničí zmizet neproplacené směnky dlužníků HPH a následně se na scéně objevil Tomáš Ševčík. A byl to mazec, Ševčík v účetnictví HPH srazil majetek společnosti z 1200 na 2 kačky na akcii, pobral v Harvardu vše mimo zděné budovy a cestou „Gomezových koleček“ kolem zeměkoule prchl s naším majetkem do nedobytných trustů na Kypr. Zde vidíte, jak Ševčík se zločincem Vostrým s majetkem HPH mazali, jen se za nimi prášilo !
www.hph-likvidace.cz/old/zajimavosti2.htm
Tam se do našich korunek pustili, Vostrý si začal vyplácet z ukradeného majetku osobní rentu, vyplatil z trustů své kyperské firmy, kterými rozkrádal harvard, Ševčík si na oplátku namastil za manažerování praní špinavých peněz Vostrého každoroční správcovský poplatek několika procent z majetku v trustech, což byl ohromný balík. Dělili se poctivě, nám nastal čas oblbovaček pouťovými povídačkami o jejich poctivosti
www.penize.cz/investice/16413-ptejte-se-borise-vos ...
www.penize.cz/investice/16432-na-poctivosti-stavim ...
Vynechání z dělení i této kořisti na@sralo Koženého, jeho odstrčené kyperrky proto trusty Ševčíkovi soudně blokly ! 9 roků tak Ševčík s Vostrým z trustů nevyplatil podílníkům ani cent, jim ale nic nebránilo naše peníze dál prožírat. (Inkasovat správcovský poplatek, úroky, dividendy, slušné platy) Ale buďme spravedliví, jednou ročně Ševčík za kasírované desítky milionů hodil na web info o výluce dopravy v Bratislavě a ob rok i zprávu, že se za další ukrývání nám ukradeného majetku v trustech bije u soudů jako lev ! O účetnictví, auditech a plánech o délce dalšího parazitování na trustech mlčí, asi je ještě co krást
www.trust-hph.cz/pages/t1aa.html#more20101231
Kožený s Vostrým byli odsouzeni s náhradou škody, likvidátor spustil exekuce na jejich majetky, obavy ze ztráty dalších fakturací správcovského poplatku a neklid z likvidátorova vstupu s exekucemi i na Slovač nedá Ševčíkovi s Vostrým spát ( za 9 roků jde jen u správcovského poplatku o stovky milionů), tak si Ševčík opět vyhrnul rukávy a znovu se dal do práce (čti do vymýšlení dalších podvodů a obstrukcí). A okradeným akcionářům nastali žně, co měsíc, to alespoň jeden Ševčíkův podvod nebo obstrukce zmapovaná sběratelem plných mocí k zastupování spících akcionářů Staňkem, na stránkách OSMA !
www.kurzy.cz/zpravy/nazory/A-P-T-768-PR-1102190-fr ...
Ševčík zaplakal, na OSMA jeden článek o jeho podvodech za druhým a v každém byl gauner on s Vostrým, proto sáhl do šrajtofle a investoval. A hned byl gaunerem soudem jmenovaný likvidátor a z gaunera Ševčíka perem Staňka zplozen Ševčík spasitel. To se pak děli věci, nejprve puč na Kypru, při kterém Staňkovo vedení společnosti seznalo, že Vostrý když vykradl harvard má větší nadání HPH likvidovat, svého času prodal 20-ti miliardový majetek harvardských fondů během víkendu Koženému za směnky na 10 mld., které krátce nato nechal šlohnout Pacovským, proto si Staňkovo vedení HPH pojistilo své židle ve společnosti hlasy kyperek zločinců a začalo kamarádit s Ševčíkem a se zločincem Vostrým (neštítíc se ani hlasů firem kámošů Koženého). Tihle dokázali, že na likvidování všeho jsou machři !
a) www.kurzy.cz/nazory/A-P-T-768-PR-1102502-from-1-hp ...
b) www.kurzy.cz/nazory/A-P-T-768-PR-1102501-from-1-hp ...

Dosavadní doporučení: přečíst (2)
Vaše doporučení:

přečíst (1) 19.10.14 23:02  Tohle jste četli ? Nejlépe hodnocený autor  (171105)

Harvardští veksláci v akci aneb nejprve vykradený harvard podojí miliony na odměnách a předraženým auditem - aby pak likvidátorovi vyčetli hrozící stav insolvence ?

Na světlo boží přišel majstrštyk Tomáše Ševčíka – kyperský puč a další útoky na likvidátora, Ševčík se Sainerovou útočil zepředu, Staněk se Sedláčkem opřeni o funkce v HPH zpoza rohu, Punar s Matějkou kryti z levoboku a pravoboku a už to frčelo. Blondýnu Sainerovou posílil harvardským gangem ve funkci trpěný předseda představenstva popleta Staněk a už to mastili k soudu s dalším pokusem nahradit soudem jmenovaného likvidátora odborníkem Staňkem dle hesla jednou my tebe Karle podržíme předsedou představenstva, podruhé ty nám pomůžeš s Častorálem, potřetí my tebe uděláme likvidátorem a po čtvrté ty na náš budeš ve funkci hodný, a všichni na tom vyděláme.
Tak začal Ševčík s Vostrým v pozadí řídí to maňáskové divadlo zvané orgány HPH a přestali troškařit, vždyť čím více a čím déle je našeho majetku v zablokovaných trustech, tím větší jsou fakturace pro jejich správce, tím víc mají peněz na nové obstrukce. Proto člen Staňkova týmu (Ševčík) mazal za mlčení předsedy Staňka za kyperky zločince Vostrého uplatnit nárok na policií blokovanou část majetku trustů. Proč ho posílat rovnou na účet HPH k vaší rychlé výplatě, když ty korunky jdou opět podojit transferem do trustů na Kypr ! Co na tom, že o nich soud rozhodne až za několik let, fakturace za nedobrovolnou „správu“ našeho majetku to prodlouží. Takže mrkněte, takhle začala ta mela kolem puče na Kypru, kde šibalové přeplatili kyperského právníka likvidátora a on tržně začal makat pro ně.
a) www.kurzy.cz/nazory/A-P-T-768-PR-1102500-from-1-hp ...
b) www.kurzy.cz/nazory/A-P-T-768-PR-1102499-from-1-hp ...
Pořád ale mafii překáží soudem jmenovaný likvidátor, 4 x mafie ovládnutím valných hromad vystupovala z likvidace, 2 x chtěla vymáhání rozkradeného majetku zastavit konkursem, 7 x neúspěšně likvidátora odvolávali a teď se dokonce plánují s ukradeným majetkem odštěpit, a tím současně odstřižením likvidátora od veškeré likvidity ukončit likvidaci a jakékoliv další vymáhání rozkradeného majetku, včetně rozběhnutých exekucív řadě dalších zemích. Tím by mafie fakticky přebrala režii likvidace společnosti, kterou předtím rozkradla právě ve chvíli, kdy se situace pro okradené začala pozitivně obracet.
euro.e15.cz/archiv/prvni-symbolicke-miliony-pro-ok ...
www.kurzy.cz/zpravy/nazory/A-P-T-768-PR-1102189-fr ...
Proto hoši z mafie hledají nového odborníka na likvidaci HPH raději z jejich řad, profesní životopisy jejich potenciálních kandidátů najdete shromážděny zde
www.osma1997.cz/osma-hph/
A zde jsou kontakty na Staňkovu partu ovládající orgány HPH
Jestliže na složení představenstva mají vliv lidé dříve spojeni s firmou Motoinvest , pak dozorčí radu naopak ovládají lidé spojení s Viktorem Koženým a B, Vostrým . První člen DR HPH je Jiří Punar – bývalý tajemník předsedy OFD Viktora Koženého, dohledatelný je zde :
web.archive.org/web/20040414094755/www.kozeny.cz/a ...
Druhý člen DR HPH Tomáš Ševčík jako krizový manager B. Vostrého je specialista na ukrývání a praní špinavých peněz v kyperských trustech viz Info zde:
www.hph-likvidace.cz/old/zajimavosti2.htm
Ttřetího člena a zároveň předsedu DR HPH Jakuba Sedláčka hledejte zde, budete li mít štěstí tak nebude zaneprázdněn tlumočením kšeftů Vostrého
hph-likvidace.cz/upload/4%20Analyzy,%20rozbory%20a ...

Dosavadní doporučení: přečíst (1)
Vaše doporučení:

přečíst (1) 19.10.14 23:02  Tohle jste četli ? Nejlépe hodnocený autor  (171105)

Harvardští veksláci v akci aneb nejprve vykradený harvard podojí miliony na odměnách a předraženým auditem - aby pak likvidátorovi vyčetli hrozící stav insolvence ?

Exekuce na majetek Juraje Širokého na Slovensku, jenž řídil tamní větev harvardských fondů a dodnes ukrývá část majetku spojeného s odsouzeným Borisem Vostrým ve výši 2 miliardy CZK vyvolala další kolo horečných obstrukcí a snah paralyzovat likvidátora a ujmout se kontroly nad vymáhaným majetkem společnosti s cílem legalizovat předchozí zlodějny páchané na našem majetku při jeho dlouholetém ukrývání. Zřejmě vidina velkého zisku ze šedé zóny rozkradené části majetku společnosti je tím motivem, kterým si skupina kolem Tomáše Ševčíka dokázala zajistit podporu několika držitelů velkých balíků plných mocí spících akcionářů a akcií v čele s Vlastimilem Jiříkem, Punarem, Sedláčkem a Minárikem a Staňkem pro svůj záměr nově rozehrané partie s cílem odštěpením likvidní části majetku se zbavit nezávislého, soudem jmenovaného likvidátora, zbavením ho všech prostředků nutných k dokončení exekucí rozkradeného a soudních sporů o ukrývaný majetek, a tím tato úzká skupina osob s problematickou minulostí dokončení likvidace předčasně uzavře a rozhodování o o majetku HPH fakticky převezme do svých rukou. S ohledem na přímé napojení části těchto osob na odsouzené zločince tak reálně hrozí rozdělení pouze malé části nároku akcionářů. Právě běžící exekuce a hrozba s tím spojená vede harvardský gang k horečné činnosti, narychlo jsou svolávány valné hromady s cílem prosadit na nich pohodlnou většinou rozštěpení společnosti s vidinou zisku peněz nárokovaných Ševčíkem za správu ukrývaného majetku a plynoucích z odměny na likvidačním zůstatku. Následuje snaha do společnosti prosadit harvardskému gangu vstřícného auditora, na posledních valných hromadách jsou spolupracujícím členům vedení společnosti odhlasovávány neúměrné odměny a vše směřuje k dalšímu kolu žalob vršením nových překážek oddalujících dokončení likvidace a vypořádání statisíců českých akcionářů. A to vše kvůli opakovaným pokusům o legalizaci dlouholetého rozkrádání a praní špinavých peněz v kyperských trustech partou mafiánů a nenažranců , zastoupených z vůle několika držitelů balíků akcií dokonce i ve vedení společnosti, reprezentovaných především osobou Tomáše Ševčíka. Jak mnohaleté okrádání 240 000 akcionářů HPH dopadne můžete sledovat zde:
HPH a.s. v likvidaci – stránky soudem jmenovaného likvidátora – poslední články :
- Zamítnutí návrhu Viktora Koženého a společnosti Landlocked
- Další informace k majetku HPH na Slovensku
- Článek v Konkurzních novinách 6/2014
www.hph-likvidace.cz/
další dobrý informační zdroj – stránky jednoho z poškozených akcionářů, který řadu z nich zastupuje a svým intelektem harvardský gang nesmírně irituje, za což mu nemohou přijít na jméno.
www.kanovsky.cz/hph-kanovsky.php
Podvodné kyperské trusty Tomáše Ševčíka a odsouzeného zločince B. Vostrého – Daventree Trustees Ltd., info o svém majetku tam ale nehledejte, to musí Tomáš Ševčík tajit jak před policií, tak před likvidátorem, tak před vámi. Nedozvíte se na nich nic podstatného o majetku ukrytém v nich, kde je, kolik ho tam je, kdo ho ukrývá, kdo je správcem trustů po odvolání bývalého jejich správce Ševčíka, chcete-li ale vědět, jestli v Bratislavě jezdí tramvaje nebo je tam stávka, pak jste tam správně
www.trust-hph.cz/pages/t1aa.html#more20101231
A ukázka, jak Tomáš Ševčík s odsouzeným zločincem Borisem Vostrým při odklizení vašeho majetku z vašeho dosahu kouzlili, z normálních akcií kyperských firem s vaším majetkem udělali akcie třídy A až D , dividendy firmě B platí ta C, úroky z majetku D inkasuje ta A, ty firmy policií a likvidátorem zranitelnější jsou bez hlasovacích práv a tenhle šikovně utvořený maglajz spravuje za 45 milionů ročně správcovská firma vlastněná Tomášem Ševčíkem a odsouzeným uprchlým zločincem Borisem Vostrým, bonusy za šikovnost v to samozřejmě nepočítaje. To je ďélo, už tehdy harvardský gang chytračil s tím hlavolamem tak, aby si na desetiletí zajistil ovládnutí našeho majetku a pohodlné kasírování správcovských poplatků, úroků, dividend a dalších bonusů z majetku patřícího do HPH
www.hph-likvidace.cz/old/zajimavosti2.htm
Historie rozkrádání HPH – archiv OSMA – tak tohle je síla, desetileté dílo předsedy představenstva Staňka o mnoha podvodech Tomáše Ševčíka, kterého snad z pominutí smyslů vahou zapůjčených plných mocí okradených akcíků právě Karel Staněk pomáhal nainstalovat do dozorčí rady na kontrolu likvidace společnosti, kterou právě Copperfield_magic_Tomas_Sevcik_Cyprus_trustéé pomáhal pomocí podvodných kyperských trustů rozkrádat, dle hesla kozla zahradník ...

Dosavadní doporučení: přečíst (1)
Vaše doporučení:

přečíst (1) 19.10.14 23:00  Tohle jste četli ? Nejlépe hodnocený autor  (171105)

Harvardští veksláci v akci aneb nejprve vykradený harvard podojí miliony na odměnách a předraženým auditem - aby pak likvidátorovi vyčetli hrozící stav insolvence ?

Karel Staněk před časem na stránkách OSMA napsal k osobě akcionáře Vlastimila Jiříka, jenž ve spolupráci s Tomášem Ševčíkem pomocí svých lidí ve vedení harvardu prosazuje odštěpení části majetku z HPH toto :

"Podobně Vl. Jiřík v Táboře nezaregistroval své akcie, ale byl vybaven plnými mocemi akcionářů "A", "B" a "C", akcionáře "A" tedy zastupovali oba pánové. Stačí nahlédnout do obchodního rejstříku pro zjištění, že akcionáři "A" a "B" jsou v představenstvu společnosti WWW Kotva CZ. Vl. Jiřík pak je s panem "A" v představenstvu firmy Xodax, kterou ovládá Redash, což je bývalý IF Rentia. Ve společnosti Redash je pan "A" současným a Vl. Jiřík bývalým členem představenstva, Vl. Jiřík také v roce 1997 byl předsedou představenstva bývalého IF Creditanstalt, dnes náležitě vytunelovaného Českého investičního holdingu (ČIH). V současnosti je v ČIH předsedou představenstva B.Bečka, jenž byl v r. 2001 s Vl. Jiříkem také v představenstvu firmy Slezan Frýdek Místek. Kromě dalších společností B. Bečka je i v představenstvu společnosti Kotva. Přitom oba bývalé investiční fondy s největší pravděpodobností ovládal dost proslulý Motoinvest, v jehož firmách Vl. Jiřík působil. Dnes Motoinvest již není, nyní je to společnost Sore Investments, plně ovládaná firmou Sore Investments Limited se sídlem - kde jinde než na Kypru. Vraťme se ještě ke společnosti ČIH. Ta je součástí rozsáhlého případu dokonale vytunelovaného Trendu a tím i boje o to, kdo se dokáže zmocnit pražského obchodního domu Kotva. Proto také již byla v Brně založena společnost Kotva, kam by se majetek pražské Kotvy měl převést. Nebude asi náhodou, že pojednou na stránkách "Názorů", na nichž se velkolepě diskutuje, zda Kožený vyplatí harvardské akcionáře, či ne, kdosi bez jakýchkoliv souvislostí útočí na Trend a domáhá se tvrdě zvýšené aktivity policie v této kauze. Že by byla zapotřebí, o tom nemůže být sporu, ale svým způsobem to může být i docela příznačná skutečnost (že pane Matějko). Takové rychle odstavení spolku "S pro 600" a možné rychlé nahrazení rozhodně může náležitě naštvat. Zvláště když se kýžený efekt ani v nejmenším nedostavil. Z výpisu z obchodního rejstříku je možné zjistit, že M.Korčák je jednatelem společnosti Unica s.r.o., v níž je společníkem firma CHIPO s.r.o. V CHIPO byl do r. 2001 jednatelem M.Korčák, dnes tato funkce patří A.Rozehnalovi, muži jenž tak zle zradil ředitele TV Nova Železného. Je také notoricky známé, že A.Rozehnal je mimo jiné jednatelem CET 21, o níž je stále veden tichý, ale urputný boj mezi společnostmi MEF a PPF. O společnostech Xodax a Redash byla již zmínka. Jen měsíc po zapsání Xodaxu do obchodního rejstříku převedla Redash na tuto firmu velmi značný balík akcií HPH. Za dalších zhruba šest týdnů společnost Xodax tento balík prodává akcionáři "C" za podstatně nižší cenu, než za jakou koupila. Takže z tohoto obchodu Xodaxu mohla vzniknout ztráta téměř 15 miliónů. Tato spleť zájmů, osobních vazeb, obchodů, snah o zisk i ovládnutí, je zde uvedena jednak pro jistou souvislost s HPH, neboť je dobré vždy vědět, kdo o co usiluje, a pak jako celkem dobrá ilustrace toho, jak je ten náš český kapitálový trh malý."

Dosavadní doporučení: přečíst (1)
Vaše doporučení:

přečíst (1) 19.10.14 23:00  Tohle jste četli ? Nejlépe hodnocený autor  (171105)

Harvardští veksláci v akci aneb nejprve vykradený harvard podojí miliony na odměnách a předraženým auditem - aby pak likvidátorovi vyčetli hrozící stav insolvence ?

Organizovaný zločin

Je to druh skupinové závažné organizované trestné činnosti páchané více nežli dvěma osobami, vyznačující se dlouhodobostí, rozdělením činností, plánovitostí, konspirativností a mezinárodním propojením, s orientací na dosažení maximálních zisků nebo na získání vlivu na veřejný život ve společnosti bez ohledu na použité prostředky.
Zatím harvardská mafie nadstandardně plní všechny výše uvedené body od počtu osob s pasy různých zemí zapojených do podvodů s majetkem HPH, délkou času páchající a následně zakrývající tuto svou trestnou činnost, čachry s desítkami firem z různých zemí, přes které odtékal majetek akcionářů a přes které ho tito lidé skrytě nadále ovládají, mezinárodním propojením a dobrou organizovaností těchto osob a jejich krytí se pobytem v právně méně vyspělých zemích, jejich napojení na politické struktury těchto zemí, způsobenou škodou statisícům lidí, korupcí, zasahující do nejvyšších pater politických, ekonomických a bezpečnostních struktur našeho státu a sofistikovaně na dlouhé roky paralyzující rychlý a účinný postup ke konečnému uzavření této nejzávažnější trestné činnosti .

Organizovaný zločin z hlediska trestního zákona Zločinné spolčení
§ 89 odst.17
Zločinné spolčení je společenstvím více osob s vnitřní organizační strukturou, s rozdělením funkcí a dělbou činností, které je zaměřeno na soustavné páchání úmyslné trestné činnosti.

Účast na zločinném spolčení
§ 163a odst.1
Kdo založí zločinné spolčení, nebo kdo se činnosti takového spolčení účastní, anebokdo zločinné spolčení podporuje, bude potrestán odnětím svobody na 2 léta až 10 let nebo propadnutím majetku.

Dosavadní doporučení: přečíst (1)
Vaše doporučení:

přečíst (1) 19.10.14 22:59  Tohle jste četli ? Nejlépe hodnocený autor  (171105)

Harvardští veksláci v akci aneb nejprve vykradený harvard podojí miliony na odměnách a předraženým auditem - aby pak likvidátorovi vyčetli hrozící stav insolvence ?

Proč má Tomáš Ševčík, stojící za mnoha podvody v HPH a z vůle akcionářských skupin kolem Karla Staňka a Vlastimila Jiříka z Motoinvestu člen dozorčí rady, pověst nedůvěryhodného ksindla?

Staněk před časem o trustech a jejich bývalém správci Ševčíkovi napsal:

"auditorům kyperských trustů nebyly údajnými řediteli Daventree Trustees Ltd. T. Ševčíkem a paní Sarris předány potřebné dokumenty. Z čehož plyne, že zřejmě kromě Vostrého a Ševčíka a jejich kumpána J. Širokého nikdo neví, kolik by mělo být v trustech majetku, kam případně zmizel, nebo možná byl rozkraden. Nakonec proč by se praxe vyzkoušená v HPH nemohla opakovat na Kypru?".

Závěr, takhle to chodilo v trustech, spravovat rozsáhlý cizí majetek a nikomu se o jeho hospodaření nemuset zpovídat, no řekněte, to je sen každého zloděje!

a Staněk ve svém článku pokračoval dál :

"Přitom si Ševčík ve svém sdělení farizejsky stěžuje, že nucený správce neplní své povinnosti, uložené mu soudem a nevypracovává pravidelné zprávy o stavu trustů.
Proč mu tedy nepředá k tomu potřebné dokumenty a účetní závěrky, které si protiprávně přivlastnil? Přitom se nadále vydává bezostyšně za správce trustů, třebaže podle soudního rozhodnutí je správcem D. Ioannides. K tomu Ševčíkovi i jeho Daventree Trustees kyperský soud zrušil všechny pravomoci a uložil povinnost předat veškerý trustový majetek nucenému správci".

Zajímavé, Ševčík nepředal novému správci všechny soudem určené dokumenty, účetní podklady, audity trustů, všechen majetek ale přitom současně farizejsky pokřikoval, aby nový správce plnil své povinnosti a vypracovával zprávy o stavu trustů a tímto pokřikem do něj zlotřile bušil.

A teď se posuňme v čase a podívejme se, co dělá Tomáš Ševčík dnes.

Ševčík zneužil své dřívější funkce v HPH a veškerý nerozkradený majetek vyvedl do kyperských trustů, tím společnost totálně zplundroval a tento krok se snažil i ošetřit účetním snížením základního jmění téměř k nule, zatímco vyvedený majetek spolu s Vostrým a Širokým naprosto nekontrolovatelně ovládali v trustech. Nikdo mimo tuto tlupu ničemů 3 - 4 lidí nevěděl, co v trustech je, kolik tam toho je a kdo z nich si z toho právě do vlastní kapsy přikrádá.
A šlo to snadno, například vyplacením si nestoudného správcovského poplatku, což za 8 – 10 let mohlo činit podle jejich výše až půl miliardy Kč, z nám ukradeného a umrtveného majetku. Nebo vyplácením si dividend spojených s tímto majetkem, úroků z něj, ta spleť vazeb kyperek je zcela cíleně k těmto účelům jako stvořená a je popsána jinde. A jsou tu i výplaty v „obvyklé výši“, to vše při absenci auditů a účetních výstupů je pro rozkrádání cizího majetku ideální prostředí. HPH je po nájezdech lidí jako Tomáš Ševčík „zu grunt“, na osud našeho majetku udržuje ksindl Ševčíků informační embargo, na excelentní ošetření odklonů majetku HPH s následkem jeho pozdějšího rozkrádání si tlupa kolem Ševčíka a Vostrého najímala drahé právní kanceláře s renomé, jímž se snažila své podvody zaštítit, jež si fakturovali například za 6 týdnů právního servisu až 860 000 Kč, ale dnes tahle verbež hlasem recidivujícího ksindla Ševčíka opět jako v předchozím případě nového správce trustů křičí, „předložte nám likvidátore své výsledky“. Ševčík ví, kde a jakou formou ukrývá náš majetek, on ukrývá i související podklady a dokumenty, ale tady 5 x denně pod ukradenými jmény ten duševní mrzák žádá výsledky likvidace, jak to před časem označil Staněk, farizejsky, nestoudně !
Ševčík jako h@jzlík jen před několika měsíci podáním na soud vznesl za Vostrého kyperku nárok na peníze z účtu Bayera, které už jsme měli na dosah k naší výplatě, čímž jejich převzetí likvidátorem významně oddálil, Ševčík se snaží každým svým krokem (a dnes podporován i dezorientovaným Staňkem) prodloužit dobu likvidace a tím co nejdéle na našem majetku parazitovat. Jen on sám si správcovským poplatkem nadělil před lety příjem skoro 1 milion CZK měsíčně … ! … ale přesto má tu drzost tady právě on kalit vodu pokřikováním o absenci kladných výsledků ? Co na jeho a i dnešní postoj předsedy představenstva Staňka, který Ševčíkovi pomohl do dozorčí rady Ševčíkem dorabované HPH říct ? Takovéto s prominutím dobytčárny může vážení dělat jenom ksindl!

Závěr, znáte Karle Staňku to přísloví jež v modifikované podobě říká, že starého "ksindla " už novým kouskům nikdo nenaučí ?

Dosavadní doporučení: přečíst (1)
Vaše doporučení:

přečíst (1) 19.10.14 22:59  Tohle jste četli ? Nejlépe hodnocený autor  (171105)

Harvardští veksláci v akci aneb nejprve vykradený harvard podojí miliony na odměnách a předraženým auditem - aby pak likvidátorovi vyčetli hrozící stav insolvence ?

Tomáš Ševčík se pořád škodolibě ptá pod anonymními nicky na výsledky likvidace a k neuvěření všech okradených akcionářů se dokonce díky Staňkovi opět dostal do vedení HPH, podívejme se tedy na jeho předchozí činnost

Rok 2002 pohledem do archivu Karla Staňka – stránky OSMA

Archiv OSMA – Karel Staněk : Ovšem každá nezištnost přece musí někde končit, tak se v Táboře odhlasovala odměna pro členy představenstva a dozorčí rady. Bude to 1,75% z vyplacených peněz za vykupování akcií, takže celková odměna může dosáhnout až 88 miliónů pro osm lidí.
(Komentuje Thomas Sevcik online : „ já se tehdy domníval, že z harvardu už po jeho vyrabování nelze dál krást, nakonec se ukázalo že i i v roce 2002 můžeme pokračova ve velkém stylu odčerpáváním na své účty desítek milionů „)

OSMA : Asi proto se už počtvrté na VH HPH hlasovalo o zrušení likvidace, i když M.Pacovský jako důvod oznámil, že musí být jasno, jak moc si malí akcionáři přejí, aby jejich společnost v likvidaci nebyla. Tak to přímo vroucí přání malých akcionářů musely nakonec odhlasovat kyperské společnosti. Jinak nebyl ochoten říci prakticky nic, dotazy na majetek společnosti či na peníze na účtech odbýval obchodním tajemstvím. Směnky policii nemůže odevzdat, protože by se tam válely někde na polici a mohly by se ztratit.
(Thomas online : „ tady to už bylo hustý, směnky byly vystaveny na částky v miliardách a dali se odnést v kapse, což jsme později opravdu prozřetelně udělali a jak se ukázalo, majetek jimi zajištění jsme před vymáháním dobře pojistili “ )

OSMA : Byl založen "skrývaný" účet na soukromou osobu a na něj složena zhruba miliarda korun. Podle tvrzení představitelů HPH pocházející z prodeje účasti na ruské ropné společnosti Sidanco ( do HPH tak mělo přijít 6 miliard korun). Podle zatím zjištěných skutečnosti jsou ale tyto miliardy zablokovány londýnským soudem. Je tedy otázkou, odkud miliarda na odkup 20 akcií vlastně přišla - představitelé Harvardu tvrdí, že ze společnosti Daventree Resources Ltd., která je ručitelem Koženého dluhu a tedy i dlužníkem HPH.
Když byl tento odkup zastaven, představenstvo HPH se pokusilo zbývající necelou miliardu převést zpátky na účet Daventree Resources Ltd. Tedy vrátit část z Koženého dluhu, po dlouhých letech získanou, zase zpátky dlužníkovi!
Absurditu něčeho takového pochopil generální ředitel HPH J.Nový a tak alespoň začal tvrdit, že nechtěl nechat takové peníze ležet ladem a že měl dojednaný slibný obchod, který by tuto sumu rozmnožil.
(Thomas online : „ tak tady se kradla oproti směnkám pouze 1 miliarda, mohla sice být převedena na úhradu dluhu k okamžité výplatě likvidačního zůstatku, to už jsem měl ale v hlavě plán, jak si zajistit na dalších 10 roků penězovod na zajištění své budoucnosti, ale popořádku“)

OSMA : Banka tuto transakci oznámila jako podezřelou a účet i s penězi byl zablokován policií s podezřením, že jde o peníze z trestné činnosti.
(Thomas online : „ první překážky ke zdolání cíle stát se vedle Koženého, Vostrého a Juraje Širokého taky miliardárom , pro mne Thomase Ševčíka, opřeného o specialistu na rabovačku ve velkém stylu Vostrého však nic není nepřekonatelné, jak vás přesvědčím v následujících 10 letech, holoto nepřejícná !“ )

OSMA : Ve zprávách o tomto zablokovaném pokusu o převod necelé miliardy, náležejícím akcionářům HPH, zazněla i pozoruhodná informace - podle prvních zjištění policie bylo 20 akcií odkoupeno od 500 akcionářů, zatímco organizátoři odkupu tvrdili, že vykoupili na 6000 akcionářů. Jestliže by to byla pravda, pak by to představovalo rozdíl přes 60 miliónů korun !
(Thomas online : „to víte bando akcionářská, nemusí pršet, stačí když kape a tak se kradou i drobné, no jsme teprve na začátku našeho příběhu, píše se teprve rok 2002, nechcete přece nad námi blít v kuse až k roku 2014, že ? “)

OSMA : Novela obchodního zákoníku, platná od 1.1.2001, připouští, aby valná hromada společnosti rozhodla o zrušení dosavadní likvidace, musí pro to být ale věcné důvody a ty představenstvo HPH dosud nedoložilo. Důvody pro vystoupení z likvidace nemohou být spekulativní nebo hypotetické, jako například tvrzení na lednové valné hromadě 2001, že společnost bude investovat v Ázeru a akcionáři ke svému majetku pak přijdou zásluhou vysokých tržních cen akcií HPH.
Ani další novela OZ nepřipouští, aby valná hromada mohla odvolat soudem jmenovaného likvidátora (§ 219 odst. 3 OZ). Což ovšem představenstvo společnosti a rozhodující akcionáři neberou na vědomí a do programu připravované valné hromady už počtvrté za sebou navrhli hlasování o vystoupení z likvidace.(Thomas online: „no nejsme to kouzelníci, nejprve všechen bonitní majetek z HPH čmajzneme prodejem o jednom utajeném víkendu za babku sami sobě, a ještě k tomu za směnky, které obratem rukou Pacovského ukradneme, majetek vyvedeme na Kypr a pak utíkáme do Azeru zvedat tržní hodnotu té prázdné slupky HPH, co jsme vám v Praze nechali a hned s ...

Dosavadní doporučení: přečíst (1)
Vaše doporučení:

přečíst (1) 19.10.14 22:58  Tohle jste četli ? Nejlépe hodnocený autor  (171105)

Harvardští veksláci v akci aneb nejprve vykradený harvard podojí miliony na odměnách a předraženým auditem - aby pak likvidátorovi vyčetli hrozící stav insolvence ?

www.osma1997.cz/informace/co-vsechno-zamlcuje-a-kr ...
Karel Staněk v závěru svého článku na OSMA napsal:
K tomu je nutné malé objasnění – společnost HPH Cayman Ltd., která založila trusty, nedostala od kajmanského soudu povolení k jakékoliv činnosti, tudíž trusty jsou vytvořeny nebo založeny protiprávně, česky řečeno na černo.
Stručně shrnuto – tvrzení údajného správce trustů T. Ševčíka, že v trustech je vše v naprostém pořádku, je tvrzení lživé. V trustech do chvíle, kdy byl soudem jmenován jejich nucený správce, nedošlo k žádnému auditu trustových účetních závěrek (jak vyplývá z citované korespondence a kdo ví, zda byly vůbec sestaveny). Auditorům nebyly údajnými řediteli Daventree Trustees Ltd. T. Ševčíkem a paní Sarris předány potřebné dokumenty. Z čehož plyne, že zřejmě kromě Vostrého a Ševčíka a jejich kumpána J. Širokého nikdo neví, kolik by mělo být v trustech majetku, kam případně zmizel, nebo možná byl rozkraden. Nakonec proč by se praxe vyzkoušená v HPH nemohla opakovat na Kypru?
Přitom si Ševčík ve svém sdělení farizejsky stěžuje, že nucený správce neplní své povinnosti, uložené mu soudem a nevypracovává pravidelné zprávy o stavu trustů. Proč mu tedy nepředá k tomu potřebné dokumenty a účetní závěrky, které si protiprávně přivlastnil? Přitom se nadále vydává bezostyšně za správce trustů, třebaže podle soudního rozhodnutí je správcem D. Ioannides. K tomu Ševčíkovi i jeho Daventree Trustees kyperský soud zrušil všechny pravomoci a uložil povinnost předat veškerý trustový majetek nucenému správci. Což se nestalo, třebaže soud připojil
„…pokud žalovaná strana nebude dodržovat toto nařízení soudu, osoby, jež jsou ze zákona odpovědné, budou uvězněny a jejich majetek bude konfiskován.“
Ještě je nutné zastavit se u škod, které akcionářům HPH takovým nakládáním s jejich majetkem, tedy jeho fiktivním „darováním“ trustům, navíc vznikly. Podle znaleckého posudku toto „převedení“ stálo akcionáře HPH 167 miliónů korun. K tomu je nutno připočíst tzv. fee, tedy odměnu za správu neexistujícího trustového majetku pro Daventree Trustees Ltd. (Ševčíka) přesahující zhruba 1,5 miliónů dolaru jen za roky 2003 a 2004 (40,5 miliónů korun v tehdejším kurzu), 30 miliónů dolarů v nesplácených směnkách (810 miliónů korun), 11 miliónů dolarů, které zmizely z trustu č. 1 (300 miliónů korun), 11,5 miliónu dolarů propadlá směnka (310 miliónů korun) a k tomu náklady na správu trustů 5,35 miliónů dolarů, které Ševčík přiznává (144 miliónů korun). V součtu to znamená 1,77 miliardy korun, což ve srovnání s 600 Kč likvidačního zůstatku podle kupní ceny HPH, představuje 105 Kč na akcii, tedy více jak polovinu podílu na akcii (zhruba 180 Kč), který byl akcionářům HPH jako trustovým podílníkům vyplácen.
Skutečně zasloužená odměna 1,5 miliónu dolarů za mimořádně poctivou správu trustov

Dosavadní doporučení: přečíst (1)
Vaše doporučení:

přečíst (2) 19.10.14 21:35  Petra Vlášková  (129481)

Tragický obraz likvidátora a jeho týmu

Bože to je strašné! To Častorál nic jiného než nadávání akcionářům a nadávání na Staňka nedělá?? Udělal něco minulý měsíc? Co? A předminulý měsíc udělal něco?? Co? Vždyť měsíce plynou a Častorál jen pod střídajícími nicky vyvolává Ševčíka a nadává akcionářům do blbů. Ze své neschopnosti obviňuje všechny kolem včetně akcionářů. Nyní obviňuje čekatele ze špatného hlasování na valných hromadách. Je to vůbec možné?? Vždyť nemůže vědět jak hlasoval. Podobně obviňuje mě, jednou že jsem Ševčík, podruhé že jsem Staňek. Zřejmě je jediná možnost, jak se dočkat výplaty. Vyměnit neschopného totálního břídila prolhaného bličprofesora Častorála. Pokud se pletu, měl by akcionářům předložit výsledky své práce a získat tím jejich podporu. Nebo začít vyplácet aspoň něco a na další můžeme čekat.

Dosavadní doporučení: přečíst (2)
Vaše doporučení:

spíše nečíst (1) 19.10.14 21:35  Petra Vlášková  (129481)

Tragický obraz likvidátora a jeho týmu

Bože to je strašné! To Častorál nic jiného než nadávání akcionářům a nadávání na Staňka nedělá?? Udělal něco minulý měsíc? Co? A předminulý měsíc udělal něco?? Co? Vždyť měsíce plynou a Častorál jen pod střídajícími nicky vyvolává Ševčíka a nadává akcionářům do blbů. Ze své neschopnosti obviňuje všechny kolem včetně akcionářů. Nyní obviňuje čekatele ze špatného hlasování na valných hromadách. Je to vůbec možné?? Vždyť nemůže vědět jak hlasoval. Podobně obviňuje mě, jednou že jsem Ševčík, podruhé že jsem Staňek. Zřejmě je jediná možnost, jak se dočkat výplaty. Vyměnit neschopného totálního břídila prolhaného bličprofesora Častorála. Pokud se pletu, měl by akcionářům předložit výsledky své práce a získat tím jejich podporu. Nebo začít vyplácet aspoň něco a na další můžeme čekat.

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (1)
Vaše doporučení:

přečíst (1) 19.10.14 21:21  Cyprus Sevcikus mafia  (172120)

Harvardští veksláci v akci aneb nejprve vykradený harvard podojí miliony na odměnách a předraženým auditem - aby pak likvidátorovi vyčetli hrozící stav insolvence ?

Omlouvám paní Vláškovou, už tu měla být a ptát se na výsledky pana likvidátora a tak ji tady zaskočím:
Petra Vlášková
www.kurzy.cz/nazory/default.asp?A=C&id_m=38661

Dosavadní doporučení: přečíst (1)
Vaše doporučení:

přečíst (2) 19.10.14 20:52  Cyprus Sevcikus mafia  (172120)

Harvardští veksláci v akci aneb nejprve vykradený harvard podojí miliony na odměnách a předraženým auditem - aby pak likvidátorovi vyčetli hrozící stav insolvence ?

Tak já ti to Karle Krejčí Staňku zopakuji , nebojte kluci, máme věci pod kontrolou a Malhotského na valnou hromadu už několik let nepouštíme. Vždyť je to člověk likvidátora a my nemůžeme dopustit, aby tam akcionářům začal vyprávět, že audit za takřka půl milionu u mrtvé společnosti, která nic nekupuje, neprodává a nevyrábí a jejíž velká část majetku je v pohledávkách je prachsprostá rabovačka a snaha harvard utopit v insolvenci, toho člověka pokud chceme harvard dál pustošit na valné hromady prostě pouštět nebudeme, pak ho nikdo z nás za práci proti nám ani mlátit nemusí, nám ho stačí izolovat od akcionářů. Náš problém je v tom, že my likvidátora nemůžeme odvolat skrze soud, protože nikdo mu nedokážeme vysvětlit, že chceme akcionáře sice údajně rychle vyplatit, ale že kvůli tomu žalobami jejich majetek na řadu let zablokujeme a chceme jim ho posílat místo přímo na účet HPH někudy přes Kypr, Mongolsko a Tatarstán. Jenže vysvětlujte jim, že na účtu kontrolovaném likvidátorem ten majetek už nejde dojit, a o tom to je.
Zbavit se likvidátora můžeme jen rozštěpením HPH, kdy by jsme do odštěpené části s ukrytým majetkem dali svého likvidátora, jiná cesta není, jenže teď to štěpení u soudu napadl náš člověk, . Soudně jsme zkoušeli likvidátora odvolat 7 x, jenže soudci nejsou praštění a za veksláka toho soudem jmenovaného likvidátora nevymění. Ale orgány HPH máme pod kontrolou, účetní výstupy mu blokujeme a odhlasováváním statisíců na odměnách a službách harvard blokujeme. Takhle ho dostat do insolvence a pak adieéé, tomu zcvoklému akcionáři čekateli bych posílal barvné pohledy z Karibiku ...

Dosavadní doporučení: přečíst (2)
Vaše doporučení:

přečíst (2) 19.10.14 20:44  Cyprus Sevcikus mafia  (172120)

Harvardští veksláci v akci aneb nejprve vykradený harvard podojí miliony na odměnách a předraženým auditem - aby pak likvidátorovi vyčetli hrozící stav insolvence ?

JÁ NA TO MÁM - ODRBAL JSEM JICH STATISÍCE – JSEM FRAJER A HARVARDSKEJ VEKSLÁK!

Já se vyznám v tlačenici, snad mi všichni rozumí
mám nadusanou prkenici a to každej neumí
jsem velkej frajer na vysoký noze, celej svět hned oslním
velkej frajer jak se sluší, odrbu vás všechny hravě

Já na to mám - to si vyskočím, to si poskočím
Já na to mám - jsem Thomas Cyprus, Sevcik Trustéé
Já na to mám, vedení HPH podplatím, s prachy se vypařím
Já na to mám, přede mnou i politici hačačaj

Přede mnou se jako holky kroutěj, vždyť jim zaplatím
jenom vyjdu na ulici, odhánět je nestačím
a když někdy prachy dojdou, tak to ještě nehoří
brnknu do své brazilské banky, ta mě podpoří

Já na to mám - to si vyskočím, to si poskočím
Já na to mám – na odklony mám know hou
Já na to mám, Staňka si ochočím, na palci otočím
Já na to mám, soudci i policajti hačačaj

Přede mnou se jako holky kroutěj, vždyť jim zaplatím
jenom vyjdu na ulici, odhánět je nestačím
a když někdy prachy dojdou, tak to ještě nehoří
naše parta má nahrabáno, ráda mě podpoří

Já na to mám - to si vyskočím, to si poskočím
Já na to mám, a 250 000 akcíků pláče
na Staňka lusknu a jak tajtrlík skáče
Já na to mám, 14 roků vás O K R Á D Á M !

Dosavadní doporučení: přečíst (2)
Vaše doporučení:

přečíst (2) 19.10.14 20:41  Cyprus Sevcikus mafia  (172120)

Harvardští veksláci v akci aneb nejprve vykradený harvard podojí miliony na odměnách a předraženým auditem - aby pak likvidátorovi vyčetli hrozící stav insolvence ?

Staňku Krejší Vlášková, anonyme z OSMA, proč pořád chtějí vyplácet i peníze z účtu Bayera, co by zbylo nám? Přece jsem majetek akcionářů neukrýval 14 let, abych jim ho teď zadara nechal? Proč jim nestačí to omílané kdákání pitomosti pod nicky „ Joe, Krejčí a Mongol z Bratislavy“ ! Nebo už pochopili, že ze sebe děláme blbce? VŠICHNI UŽ VÍ, že majetek akcionářů jsem před 14 lety kradl a vyváděl na Kypr s Vostrým já a dodnes jeho část na Slovensku ukrývám, to se ale na jeho osud nemůžeme ptát likvidátora, vždyť jsme všem za idioty!
Podívejte dolů, co článek, to info o našich podvodech, rozkrádání a ukrývání majetku akcionářů v trustech. Už se profláklo, jak nestydaté sumy jsme s Vostrým z trustů odkláněli, zatímco nikdo z akcionářů neví, kde jejich majetek je, kolik ho je, jen my se vyznáme v tom maglajzu s prioritami akcií kyperek, kde kódovaně řečeno ty s prioritou A rabuju já s Širokým a ty v prioritě G má pod palcem na dojení Goméz !
Staňku, proč mě bombardují otázkami na osud 13 let ukrývaného majetku, když na stránkách trustů mají ty nejdůležitější informace, tu o jízdním řádu tramvají Bratislavy a výluce provozu naší kanceláře na Vánoce? Proč jsou okradení jako vosy a furt se na své peníze ptají pořád dokola? A tady pořád tahají naše podvody, vždyť já čekám, že si vtom počte místní policajt a přijde si pro mě! Proč Staňku musím sám ty jejich infa pod nickem „aha“jako mongol zaflákávat ve dne v noci, v poledne i před rozbřeskem, kdy si na počítač svítím jako pako baterkou, aby se mnou neponocoval každou noc i náš kocour a bác, ráno ty naše podvody jsou na monitoru stejně zas !!!
My s Vostrým unisono akcionářům do očí tvrdíme, že poctivost je naše životní krédo a bác, ta lež dostala ránu na komoru, když o článek dál si Vostrý pouští hubu na špacír, že my likvidaci popíráme, peníze vrátit do HPH nechceme a ty policií nabízené žalobou odkláníme na Kypr! Proč furt nechtějí chápat, že půl miliardy správcovského za dvě infa na našem webu a ukrývání jejich majetku není zlodějna! Naštěstí nevědí vše, dávno by nás umlátili lopatami ! O stránkách OSMA Staňku nekejhejte, vždyť tam mimo vzteku, žluči a lží nic není a blafy odvádějící pozornosti od podstaty našich obstrukcí je nezajímají ! A ten likvidátorem vyhraný Aspen jsme nezalhali!
Staňku, slezme z nočníku do reality, i blbou rekonstrukci odkazu Kontakty na vašich OSMA děláte 13 let a furt nic, h@vňo, prý jste kvůli drahému nájmu a nízké penze pisálka prodal OSMA malému akcionáři z Baham (malému na vejšku), proto tajíte kontakt na Nassau! Šmírujte stránky Kaňovského, tam je pro zastupované akcionáře všechno! My svoláváme inzerátem VH a oni už od něho vědí, že půjde o další zmastěnou slezinu nerudného prdůcha s kamarády od Koženého a Vostrého! Na nich plácáte hlouposti a my vám za to navrhujeme statisícové odměny ?!
On okradeným šetří náklady s účastí a my mongolové si ta obskurní představení tajtrlíků platíme sami! Dyť já dnes nevím, jestli vedení HPH vaším zmatláním všeho funguje dál, kdo je předseda představenstva , nebo zda jsme se rozpadli a vyšáclý harvard vede telemostem můj šéf Vostrý či Kožený?
Co mám Staňku říkat čekajícím akcíkům když tvrdí, že to máme v hlavách VYMAŠTĚNÝ, když místo vymáhání rozkradeného majetku do HPH k výplatám ho lidé z vašeho týmu ve vedení HPH u soudů vymáhají z Harvardu pryč na Kypr, to asi myslí moji žalobu na peníze od Bayera ? Staňku, všechno jsme pos§rali , kde jsou naše sliby o konci mého rabovacího perpetuu mobile, o auditu a rychlé výplatě majetku trustů, a my se zmůžeme jen na bla bla a vyvolávání likvidátora ?!
Všude mám na krku exekuce, po nocích tu vartuji, aby se nám vše nevymknulo z ruky a těch našich podvodů se tu vedle sebe nesešlo moc, jako mongol kradu nicky a snažím se, aby další zklamaní zoufalci nám nesebrali své plné moci pro Kaňovského!
Staňku, na OSMA píšete jen pitomosti o každém prdu babičky likvidátora, do vedení narvete gaunery a pak připitoměle mlátíte likvidátora za pomalou likvidaci, okradené jen dráždíte a oni se houfují a domlouvají si na nás nějaké lopaty! Už se bojím zapnout internet! My vrácení jejich peněz brzdíme, vymýšlíme audity prázdného HPH za 370 000 a ještě pomalou likvidaci svádíme na likvidátora, co jsme to za verbež? Držku mě chtějí rozšlapat, mozek z palice vystřelit, řvou na OSMA, proč mě se neptáte na blokované peníze , jenže já díky vám sedím za Vostrého ve vedení a navrhuji vám statisícové odměny, copak se můžete my dva napadat? U lázeňského šviháka na zasedáních DR a představenstva ladíme odštěpovací noty, pak se plácáme po zádech a vyhlašujeme mobilizaci, vydržať! A bombardovat likvidátora o výplaty námi blokovaných peněz, ať to jemu za nás nandaj! Šmarjááá, jak tohle všechno skončí ?§?

Dosavadní doporučení: přečíst (2)
Vaše doporučení:

spíše nečíst (1) 19.10.14 20:38  tohle jsme nečetli ?  (171216)

Kdopak dělá z Kaňovskýho svatý neviňátko?

Jak si tady čtu toho pisatele PK , jak je to se Staňkem špatný, když si nepamatuje, kdo byl v době svolání VH 29.4.2004 předsedou dozorčí rady, kterou Kaňovskej ruku v ruce s falešným prófou Častorálem zrušili. Byl jsem na ní a pamatuju, jak při zahájení se Kaňovskej představil jako předseda dozorčí rady. Pro jistotu jsem si našel zápis z té VH a hned na první straně je, že „Předseda dozorčí rady RNDr. Petr Kaňovský zahájil jednání…“ O dva odstavce dál zase čtu „Předseda DR RNDr. Petr Kaňovský r.č.,.,., bytem Brno, Letovická 10, PSČ 621 00 se nejprve představil…“ Nakonec je Kaňovský podepsán i po tímhle zápisem jako ověřovatel. Když tak přemejšlím, kdo by měl takovej zájem udělat z podvraťáka Kaňovskýho svatý neviňátko, tak mně nenapadá nikdo než von sám. Když tedy předsedou DR nebyl, pak by tedy byl Kaňovskej velkej ... lhář, když se na VH za předsedu DR podvodně vydával a ještě to potvrdil svým podpisem. Takže kdo je na tom špatně? Není to poprvý co tady ten PK lže, ale von lže furt. Přitom jedním dechem píše, že Staněk je mimo realitu a hned, že změněním představenstva po tý VH došlo ke zrychlení při řešení sporů o likvidaci. Nějak přitom zapomněl, že Staněk byl na VH zvolenej do představenstva, takže má velkou zásluhu na dalším pokračování likvidace. Že pak všechno Častorál zprasil, to je jiná věc. Jak se ukazuje je likvidátor v tom zapomínání a lhaní a podvádění prudce nakažlivej.

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (1)
Vaše doporučení:

přečíst (2) 19.10.14 19:56  Cyprus Sevcikus mafia  (172120)

Harvardští veksláci v akci aneb nejprve vykradený harvard podojí miliony na odměnách a předraženým auditem - aby pak likvidátorovi vyčetli hrozící stav insolvence ?

Karle Staňku Krejčí, nedělej ze sebe magora tvrzením, že velikost jmění souvisí s cenou auditu. Vždyť harvard nepodniká a většinu majetku má v pohledávkách a těch pár faktur dobrý účetní nebo auditor zkontroluje za dopoledne. My chceme 370 000 za audit proto, aby jsme harvard vyšácli zu grunt, proto jsme si navrhli odměny zpětně za poslední 3 roky. Když likvidátor nebude mít peníze, nebude se moci o majetek akcionářů soudit a my ho budeme dojit až do soudného dne. Takže Karle Krejčí Staňku likvidátora tady napadej, ale ne jako ... prdlými argumenty, to nám nesežerou. Vem si příklad ze Sainerky vláškové, té jsem napsl na co se má ptát a ona to tady opakuje už po třista padesáté, cháááá

Dosavadní doporučení: přečíst (2)
Vaše doporučení:

přečíst (3) 19.10.14 18:37  Karel Krejčí  (167956)

Oni harvard rozkrádají ? Likvidátor nechce vyplatit Aspen akcionářům !

Audit má být přece samozřejmostí. Jestli likvidátor obstruuje audit, tak tam může jít o velké rozkrádačky. Vždyť jeho účetní závěrky vykazují miliardový majetek a ohromný roční zisk. Jak s tím ale souvisí "pouze 5 šanonů", to likvidátor neobjasnil. Copak je majetek úměrný počtu šanónů ?? A do pěti šanonů teda nemusí být řádný audit podle Častorála? Myslím, že ten pán je jednou nohou v kriminále. A pane Častorále, já nejsem Ševčík. Až půjdete spolu se Ševčíkem do toho kriminálu, tak se můžete vzít za ruce.

Dosavadní doporučení: přečíst (3)
Vaše doporučení:

přečíst (2) 19.10.14 17:56  Petra Vlášková  (129481)

Tragický obraz likvidátora a jeho týmu

Bože to je strašné! To Častorál nic jiného než nadávání akcionářům a nadávání na Staňka nedělá?? Udělal něco minulý měsíc? Co? A předminulý měsíc udělal něco?? Co? Vždyť měsíce plynou a Častorál jen pod střídajícími nicky vyvolává Ševčíka a nadává akcionářům do blbů. Ze své neschopnosti obviňuje všechny kolem včetně akcionářů. Nyní obviňuje čekatele ze špatného hlasování na valných hromadách. Je to vůbec možné?? Vždyť nemůže vědět jak hlasoval. Podobně obviňuje mě, jednou že jsem Ševčík, podruhé že jsem Staňek. Zřejmě je jediná možnost, jak se dočkat výplaty. Vyměnit neschopného totálního břídila prolhaného bličprofesora Častorála. Pokud se pletu, měl by akcionářům předložit výsledky své práce a získat tím jejich podporu. Nebo začít vyplácet aspoň něco a na další můžeme čekat.

Dosavadní doporučení: přečíst (2)
Vaše doporučení:


Diskuze ! HPH - výzva nově vzniklého sdružení akcionářů !, další stránky: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Další »
stránkovat diskuzi po 10 | 20 | 50

Odkazy k diskuzi ! HPH - výzva nově vzniklého sdružení akcionářů !

! HPH - výzva nově vzniklého sdružení akcionářů ! - zdrojová stránka k tématu diskuze ! HPH - výzva nově vzniklého sdružení akcionářů !.

Zasílání diskuze ! HPH - výzva nově vzniklého sdružení akcionářů ! e-mailem. - zasílání jednotlivých názorů diskuze nebo denního přehledu diskuze ! HPH - výzva nově vzniklého sdružení akcionářů ! na email.

Přidat názor - vložte vlastní názor, doporučení, hodnocení nebo zkušenost k tématu ! HPH - výzva nově vzniklého sdružení akcionářů !.


 Burza Prime 16:27 
Název Kurz Změna
 CETV CME  51.50  +1.48% 
 ČEZ  580.00  +1.26% 
 ERSTE GROUP BANK  484.40  +5.35% 
 FORTUNA  116.50  +1.75% 
 KOMERČNÍ BANKA  4 695.00  +3.16% 
 NWR  0.60  0.00% 
 PEGAS NONWOVENS  625.00  +0.97% 
 PHILIP MORRIS ČR  9 969.00  -0.31% 
 PLG LOBKOWICZ  162.70  -1.39% 
 TELEFÓNICA O2  274.80  +5.69% 
 UNIPETROL  125.60  -1.06% 
 VIG  968.50  +2.27% 
Komodity online
 Ropa 86.08 USD 17.10   
 Zlato 1238.40 USD 17.10   
 Stříbro 17.28 USD 17.10   
 Káva 210.70 USD 17.10   
 Cukr 16.58 USD 17.10   
 Bavlna 63.00 USD 17.10   

Zobrazit sloupec 

Kalkulačky

Výpočet čisté mzdy

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Sociální příplatek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Důchodová kalkulačka

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby

Běžné účty

Hypotéky

Stavební spoření

Podílové fondy

Směnárny

Pojištění

Povinné ručení

Penzijní připojištění

Penzijní fondy

Investice

Makroekonomika - ČNB

Základy FOREX

Podnikání

Obchodní rejstřík

Města a obce, PSČ

Ochranné známky

Finanční katalog

Nový občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Další odkazy

Úřad práce

Katastr nemovitostí

Auto - TÜV spolehlivost

Zlato online, Stříbro, Ropa

Monitoring ekonomiky

Burza - ČEZ

Kurs měn Euro Dolar


Zájezdy

Last minute

Recenze hotelů

Lyžování

Zájazdy.sk

Kréta - Řecko

Rhodos - Řecko

Hurghada - Egypt

Alanya - Turecko

Mallorca - Španělsko

Istrie - Chorvatsko

Partneři

Kurzy Online SK

Jak podnikat

English version

Czech currency

Prague stock exchange

Trademarks

Služby kurzy.cz

HTML kódy pro web

RSS kanály

Mapa webu


Kurzy.cz patička

Copyright © 2000 - 2014

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.

ISSN 1801-8688

Ochrana údajů