! HPH - výzva nově vzniklého sdružení akcionářů ! - Diskuze, názory, doporučení a hodnocení

 Hodnocení:      0 1 2 3      
Diskutující:
Návod    
 

! HPH - výzva nově vzniklého sdružení akcionářů ! - Diskuze k tématu ! HPH - výzva nově vzniklého sdružení akcionářů !


Výpis příspěvků diskuze ! HPH - výzva nově vzniklého sdružení akcionářů !, 1 až 20 (37974)
Zasílání diskuze ! HPH - výzva nově vzniklého sdružení akcionářů ! e-mailem.
 
přečíst (1) 17.04.14 05:51  převzato  (167856)

Ratha dostali Rittiga a Nečase vyšetřují a Častorál bude slavný

Když jsem si přečet jak nám Častorál na svých stránkách sděluje, co všechno si Vostrý staví na Bahamách a za kolik, tak jsem si řekl, že ten likvidátor fakt patří do svěrací kazajky a do Bohnic, když takhle ukazuje na svoje totál břídilství a co všechno moh pro akcíky získat, kdyby nebyl takovej psychopat a jen nerozkrádal v HPH ty zbytky po Vostrým a Koženým. Pak mi to ale došlo a smekám. Je to likvidátorskej génius, na něj prostě nikdo nemá. Je to jeho vohromná taktika, jak nakonec Vostrýmu sebrat všechno najednou. Nechá ho v klidu všechno na Bahamách udělat, dostavět, zařídit a to investování patřičně zhodnotit vo desítky procent a pak mu to jednoduše se svýma skvělýma českýma exekutorama naráz sebere. Co by vyhazoval velký peníze za exekuce na spoustě zahraničních účtů a ještě je musel nejdřív hledat, když mu to Vostrý takhle předloží přímo na talíři na jednu hromadu. Takhle von myslí na svoje akcíky. Na Častorála prostě nikdo nemá, není to přímo geniální úderná a útočná strategie? Jedna pochybnost tady ale je. To co zatím Častorál předvádí, spíš ukazuje na tu kazajku, tak může bejt, že tuhle strategii vymyslel ten estébák Oliva, kterej jak se tady píše, vlastně HPH už prej nějakej čas vovládá místo Častorála. Bude to ale ještě trvat dalších deset let, ale pak to bude sláva a Častorál se dostane až do nějakýho toho panoptikálního muzea figur jako voskovej vodlitek.

Dosavadní doporučení: přečíst (1)
Vaše doporučení:

přečíst (1) 17.04.14 05:46  převzato  (167856)

Nekrmte příživníky typu Malhockého a Olivy

S tímto názorem diskutujícího lze jenom souhlasit, protože nejom koreponduje s názorem malých akcíků, ale především nastavuje onomu konkrétnímu zrcadlo: Tak ať Častorál začne vyplácet, může aspoň ukázat, že 13 let nebyl nadarmo likvidátorem. A může vyvrátit tvrzení, že nic nevymohl a že je zcela k ničemu. Jinak by měl jít od koryta a jestli ke všemu ten profesorský titul je šmé, tak by ani neměl chodit akcionářům na oči. Politiků, kteří používali falešné tituly ke svému obohacování, bylo dost. To jako dělal profesůru někde na Ukrajině v době kdy údajně dohledával majetek HPH? A kde je ten dohledaný majetek?? Kolik peněz je nashromážděných k výplatě??

Dosavadní doporučení: přečíst (1)
Vaše doporučení:

spíše nečíst (1) 16.04.14 21:47  fakta versus lži  (167861)

Ratha dostali - Rittiga Janouška a Nečase s Dalíkem vyšetřují - Kožený s Vostrým jsou odsouzeni - a koumes Tomáš Ševčík policajtům před očima pere 12 roků prachy z Koženého a Vostrého zlodějen jako o závod - na Ševčíka policajti nemají ?

Ano, stále se opakující několik let stará historie, ksindl vyvedl z Harvardu veškerý majetek, ukryl ho na Kypru, na Slovensku, v Belize, v Tramtárii a Mongolsku a tady ze sebe dělá trotla voláním po výplatě. Ševčíku, a proč se nevyplácí náš majetek, když jste harvard poslali do likvidace? Proč likvidátor tak jak je normální nesečte aktiva a pasiva a zbytek nerozdělí? Proč se nevyplácí? Protože jeden nenažraný ksindl náš majetek ukrývá, protože mu kámoš Vostrý za vyplacení jeho zločinných kyperek, za vyprání jeho špinavých peněz ustanovil správcovský poplatek v řádu desítek milionů ročně? Ševčíku, vy jste ukradli náš majetek, kradete z něho správcovskými poplatky a rentami další peníze a divíte se, že likvidace není ukončena tak, jak by to mělo standardně být? Ševčíku, co ty to jsi za zrůdu, že takhle nestydatě jednáš? Odpověz tedy sám akcionářům, proč ještě není jejich majetek vypořádán formou likvidačního zůstatku, kde je Ševčíku jejich majetek? Tys ho roky spravoval a na stránkách trustů psal hovadiny o tvrdém trustovém zrnku, o jízdním řádu Bratislavy a stávkách v tamní dopravě, jen o penězích akcíků ani slovo, pročpak?

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (1)
Vaše doporučení:

spíše nečíst (1) 16.04.14 21:24  fakta versus lži  (167861)

Ratha dostali - Rittiga Janouška a Nečase s Dalíkem vyšetřují - Kožený s Vostrým jsou odsouzeni - a koumes Tomáš Ševčík policajtům před očima pere 12 roků prachy z Koženého a Vostrého zlodějen jako o závod - na Ševčíka policajti nemají ?

Odkazy ke kriminální kauze HPH

HPH a.s. v likvidaci – stránky soudem jmenovaného likvidátora
www.hph-likvidace.cz/
Stránky představenstva HPH
www.hphas.cz/
Historie rozkrádání HPH – archiv OSMA – tak tohle je síla, desetileté dílo předsedy představenstva Staňka o mnoha podvodech Tomáše Ševčíka, kterého snad z pominutí smyslů vahou zapůjčených plných mocí okradených akcíků právě Karel Staněk pomáhal nainstalovat do dozorčí rady na kontrolu likvidace společnosti, kterou právě Copperfield_magic_Tomas_Sevcik_Cyprus_trustéé pomáhal pomocí podvodných kyperských trustů rozkrádat, dle hesla kozla zahradníkem ? Nebo se naopak ze Staňka zahradníka už stal taky kozel ?
www.osma1997.cz/osma-hph/
Další zajímavé adresy :
Dobrý informační zdroj – stránky jednoho z poškozených akcionářů, který řadu z nich zastupuje a svým intelektem harvardský gang nesmírně irituje, za což ten mu nemůže přijít na jméno.
www.kanovsky.cz/hph-kanovsky.php
Podvodné kyperské trusty Tomáše Ševčíka a odsouzeného zločince B. Vostrého – Daventree Trustees Ltd., info o svém majetku tam ale nehledejte, to musí Tomáš Ševčík tajit jak před policií, tak před likvidátorem i vámi. Nedozvíte se na nich nic podstatného o majetku ukrytém v nich, kde je, kolik ho tam je, kdo ho ukrývá, kdo je správcem trustů po odvolání bývalého jejich správce Ševčíka, chcete-li ale vědět, jestli v Bratislavě jezdí tramvaje nebo je tam stávka, pak jste tam správně
www.trust-hph.cz/pages/t1aa.html#more20101231
A ukázka, jak Tomáš Ševčík s odsouzeným zločincem Borisem Vostrým při odklizení vašeho majetku z vašeho dosahu kouzlili, z normálních akcií kyperských firem s vaším majetkem udělali akcie třídy A až D , dividendy firmě B platí ta C, úroky z majetku D inkasuje ta A, ty firmy policií a likvidátorem zranitelnější jsou bez hlasovacích práv a tenhle šikovně utvořený maglajz spravuje za 45 milionů ročně správcovská firma vlastněná Tomášem Ševčíkem a odsouzeným uprchlým zločincem Borisem Vostrým, bonusy za šikovnost v to samozřejmě nepočítaje. To je ďélo, už tehdy harvardský gang chytračil s tím hlavolamem tak, aby si na desetiletí zajistil ovládnutí našeho majetku a pohodlné kasírování správcovských poplatků, úroků, dividend a dalších bonusů z majetku patřícího do HPH
www.hph-likvidace.cz/old/zajimavosti2.htm

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (1)
Vaše doporučení:

spíše nečíst (1) 16.04.14 21:21  fakta versus lži  (167861)

Ratha dostali - Rittiga Janouška a Nečase s Dalíkem vyšetřují - Kožený s Vostrým jsou odsouzeni - a koumes Tomáš Ševčík policajtům před očima pere 12 roků prachy z Koženého a Vostrého zlodějen jako o závod - na Ševčíka policajti nemají ?

Trápení akcionářů Harvardu začalo krátce po zahájení budování kapitalismu, kdy se na čas zhaslo a po rozsvícení se drobní akcionáři bohatého HPH stali chudí a naopak, z Viktora Koženého a Borise Vostrého se stali boháči. Kožený se společníkem Vostrým (dříve šéfem šesté správy STB) sice Harvard sofistikovaně vykradli, leč poté se prázdné slupky potřebovali zbavit, proto HPH putoval do likvidace. Tu řídil nejprve chmaták Vostrý, po jeho vyhození soudem Pacovský, který nechal v zahraničí zmizet neproplacené směnky dlužníků HPH a následně se na scéně objevil Tomáš Ševčík. A byl to mazec, Ševčík v účetnictví HPH srazil majetek společnosti z 1200 na 2 kačky na akcii, sebral v Harvardu vše mimo zděné budovy a cestou „Gomezových koleček“ kolem zeměkoule prchl s naším majetkem do nedobytných trustů na Kypr. Zde vidíte, jak Ševčík se zločincem Vostrým s majetkem HPH mazali, jen se za nimi prášilo !
www.hph-likvidace.cz/old/zajimavosti2.htm
Tam se do našich korunek pustili, Vostrý si začal vyplácet z ukradeného majetku osobní rentu, vyplatil z trustů své kyperské firmy, kterými rozkrádal harvard, Ševčík si na oplátku namastil za manažerování praní špinavých peněz Vostrého každoroční správcovský poplatek několika procent z majetku v trustech, což byl ohromný balík. A dělili si ho poctivě, na čtyři díly, a nastal čas vás oblbovat pouťovými povídačkami o jejich poctivosti
www.penize.cz/investice/16432-na-poctivosti-stavim ...
Vynechání z dělení i této kořisti na@sralo Koženého, jeho odstrčené kyperrky tak trusty Ševčíkovi soudně blokly ! 9 roků pak Ševčík s Vostrým z trustů nevyplatil podílníkům ani cent, jim peníze na tajných účtech ale nic nebránilo dál prožírat. (Inkasovat správcovský poplatek, úroky, dividendy, slušné platy i když soud ustanovil nuceného správce) Ale buďme spravedliví, jednou ročně Ševčík za kasírované desítky milionů hodil na web info o výluce dopravy v Bratislavě a ob rok i zprávu, že se za udržení a ukrývání ukradeného majetku v trustech bije u soudů jako lev ! O účetnictví , auditech a plánech délky parazitování na trustech mlčí, ukraden stovky milionů jsou jim málo
www.trust-hph.cz/pages/t1aa.html#more20101231
Kožený s Vostrým byli odsouzeni s náhradou škody, likvidátor spustil exekuce na neodstěhovatelný majetek, obavy ze ztráty dalších fakturací správcovského poplatku a neklid z likvidátorova vstupu na Slovač při vvymáhání tam zašitého majetku společnosti nedá Ševčíkovi s Vostrým spát ( za 9 roků jde jen u správcovského poplatku o stovky milionů), tak si hoši opět vyhrnuli rukávy a znovu se dali do práce (čti do vymýšlení dalších podvodů a obstrukcí). A okradeným akcionářům nastali žně, co měsíc, to alespoň jeden Ševčíkův podvod nebo obstrukce zmapovaná sběratelem plných mocí k zastupování spících akcionářů Staňkem ( pro současnou službu kyperkám mafie), na stránkách OSMA !
www.kurzy.cz/zpravy/nazory/A-P-T-768-PR-1102190-fr ...
Ševčík zaplakal, na OSMA jeden článek za druhým a v každém byl gauner on s Vostrým, proto sáhl do šrajtofle a investoval. A hned byl gaunerem soudem jmenovaný likvidátor a z gaunera Ševčíka perem Staňka zplozen Ševčík spasitel. To se pak děli věci, nejprve puč na Kypru, při kterém Staňkovo vedení společnosti seznalo, že Vostrý má nadání likvidovat Harvard rychleji, svého času prodal 20-ti miliardový majetek harvardských fondů během víkendu Koženému za směnky na 10 mld., které krátce nato nechal šlohnout Pacovským a tak Staňkovo vedení HPH si pojistilo své židle v HPH hlasy kyperek zločinců a začalo kamarádit s partou Ševčíka a Vostrého ( ve funkcích jištěni i hlasy kámošů od Koženého). Tihle už dokázali, že na likvidování všeho jsou jinačí kabrňáci !
a) www.kurzy.cz/nazory/A-P-T-768-PR-1102502-from-1-hp ...
b) www.kurzy.cz/nazory/A-P-T-768-PR-1102501-from-1-hp ...

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (1)
Vaše doporučení:

spíše nečíst (1) 16.04.14 21:20  fakta versus lži  (167861)

Ratha dostali - Rittiga Janouška a Nečase s Dalíkem vyšetřují - Kožený s Vostrým jsou odsouzeni - a koumes Tomáš Ševčík policajtům před očima pere 12 roků prachy z Koženého a Vostrého zlodějen jako o závod - na Ševčíka policajti nemají ?

Na světlo boží přišel majstrštyk Tomáše Ševčíka – kyperský puč a další frontální útok na likvidátora, Ševčík s nastrčenou Sainerovou útočil zepředu, Staněk se Sedláčkem opřeni o funkce v HPH zpoza rohu, Punar s Matějkou z levoboku a pravoboku a už to frčelo. Blondýnu Sainerovou posílil harvardským gangem ve funkci podpořený předseda představenstva Staněk a už to mastili k soudu s dalším pokusem nahradit soudem jmenovaného likvidátora odborníkem Karlem, zřejmě dle hesla jednou my tebe Karle předsedou představenstva, podruhé ty nám pryč s Častorálem, potřetí my tebe likvidátorem a po čtvrté ty jako likvidátor budeš hodný.
Když už Ševčík s Vostrým v pozadí řídí to maňáskové divadlo zvané orgány HPH, tak proč troškařit, že ? A slabé povahy zaslzí, čím více jejich majetku a čím déle je v trustech, tím větší fakturace pro jeho správce, tím víc je na odměny pro potřebné, i proto člen DR HPH Ševčíka mazal za mlčení předsedy představenstva Staňka pro kyperky Vostrého uplatnit nárok na policií v ČR blokovanou část majetku trustů. Proč ho taky posílat rovnou na účet HPH k vaší rychlé výplatě, když ty korunky můžou zase šibalové poslat do trustu 1 na Kypr, pak do trustu 2 a bůh ví, kam ještě ! Co na tom, že o nich soud rozhodne až za několik let, fakturace za jejich správu to jen prodlouží. Takže mrkněte, takhle nějak začala ta mela kolem puče na Kypru, kde šibalové přeplatili kyperského právníka likvidátora a on tržně udělal přestup.
a) www.kurzy.cz/nazory/A-P-T-768-PR-1102500-from-1-hp ...
b) www.kurzy.cz/nazory/A-P-T-768-PR-1102499-from-1-hp ...
Pořád ale šibalům překáží soudem jmenovaný likvidátor, 4 x Ševčíkova parta ovládnutím valných hromad vystoupila z likvidace, 2 x chtěla vymáhání rozkradeného majetku zastavit konkursem, 7 x neúspěšně likvidátora odvolávali před soudem, teď se plánovali odštěpit s likvidní (kyperské) částí majetku z HPH a jako novinka je z dílny Jakuba Sedláčka údajně nové odvolávání soudem jmenovaného likvidátora. Nedivte se, manželka B. Vostrého přišla v exekuci o 3 domy, na Slovensku prý taky řádí exekutoři ve firmách Ševčíka aj. Širokého a tak je spěch, on se ale zatím furt drží své židle a prchajícího Ševčíka s majetkem akcionářů honí čile kolem Slovenska
euro.e15.cz/archiv/prvni-symbolicke-miliony-pro-ok ...
www.kurzy.cz/zpravy/nazory/A-P-T-768-PR-1102189-fr ...
Takže hoši z mafie hledají šikovnějšího odborníka na likvidaci HPH z jejich řad, profesní životopisy jejich potenciálních kandidátů najdete shromážděny zde
www.osma1997.cz/osma-hph/
A zde jsou kontakty na Staňkovu partu vedení HPH
První člen DR HPH je Jiří Punar – bývalý tajemník předsedy OFD Viktora Koženého, dohledatelný je zde :
web.archive.org/web/20040414094755/www.kozeny.cz/a ...
Druhý člen DR HPH Tomáš Ševčík (oblíbený nick zde Pjotr Kažovski, Peter Kanowski, René, Mongol z Bratislavy a Tichá čtenářka) je coby krizový manager B. Vostrého a též i u Koženého zaučený specialista na šacování cizího majetku ve velkém již tak profláklý, že kontakt na něho netřeba, jeho potkáte u každého v HPH páchaného podvodu a tak ho přeskočme, třetího člena a zároveň předsedu DR HPH Jakuba Sedláčka hledejte zde, vedle tlumočení kšeftů Borise Vostrého teď intensivně maká na další akci blokující soudem jmenovaného likvidátora
hph-likvidace.cz/upload/4%20Analyzy,%20rozbory%20a ...

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (1)
Vaše doporučení:

spíše nečíst (1) 16.04.14 20:51  Karel 4747  karel4747zavinacseznam.cz  (150719)

šakalové vyjí ale kaaravana jde dál

No vidíš a  mě by zajímalo, kdy mi Ševčík JAKO ČLEN  DR, cestou představenstva odpoví na mé otázky, kolik je v trustech prašulů, jak jsou tyto prašule zatíženy, proč trusty nezveřejnují výsledky svého hospodaření, proč Neocleous neskládá účty likvidátorovi, když se delegoval za HPH, proč Ševčík uplatňuje phledávku za DT v Budějkách, když dnes s Trusty nemá nic společného a tak bych mohl pokračovat. Proč se tady mluví o odštěpení, když o tom nikdo nemá páru. Chápu, že je to pro Ševčíka a jeho sbor cesta jak se domáknout informací co má likviádtor za lubem, ale to už tady bylo, když kluci dosadili Ševčíka do DR že?

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (1)
Vaše doporučení:

přečíst (1) 16.04.14 17:52  převzato  (167856)

přečetl jsem si výroční zprávu likvidátora

Častorál dokola opisuje výročky a dycky jen změní datum. Jako když tady blábolí o perníkové chaloupce a o sviňuchách. Akcionáři chtějí předložit výsledky práce likvidátora a ne žblepty o karavaně. Kdo má ta karavana jako vlastně být? Vnitráci v důchodu?

Dosavadní doporučení: přečíst (1)
Vaše doporučení:

spíše nečíst (1) 16.04.14 13:32  Karel 4747  karel4747zavinacseznam.cz  (150727)

šakalové vyjí ale karavana jde dál

Hochu to už tady bylo, zkus tu O perníkové chaloupce a nebo O Budulínkovi.

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (1)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 16.04.14 09:49  Lukáš  (167735)

přečetl jsem si výroční zprávu likvidátora

Je tam jen stále se opakující několik let stará historie. Jako tady ty esenbácký rolovačky. Nic o tom, kolik likvidátor získal peněz pro akcionáře. Majetek v řádu miliard je asi jen prázdné číslo bez majetku? Jaký je skutečný majetek a proč se nevyplatí akcionářům? Mám pocit, že výroční zpráva je stejná jako ta předešlá a ta je zase prakticky stejná jako ty předminulé. Stále jen, že likvidátor majetek přebírá. Ale nic o tom, kolik už toho majetku přebral. To je nějaká sranda nebo co? Na poslední valné hromadě likvidátor prohlašoval, že konečné řešení je v řádu měsíců. Takže nás čekají zase jen kecy o ničem? Nedivím se, že ztratil podporu akcionářů. Nebo překvapí a začne aspoň NĚCO vyplácet?

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 16.04.14 08:28  Karel 4747  karel4747zavinacseznam.cz  (150727)

šakalové vyjí ale karavana jde dál

Tak se nám naši reinkarnovaní opět začínají aktivovat a  opisují, co opisovali jejich spřízněnci dříve. Je to pořád dokola. Ševčík zadržuje peníze, uplatňuje pohledávku v Budějkách za DT a představenstvo a dozorčí rada se tváří, že je to v pořádku. Kluci to co tady melete se mlelo už minulý rok. A co udělalo představenstvo a DR nic. Vlastně ano nárokuje si odměnu, za co, že nehájí naše zájmy, že neuplatňují vedle likvidátora nároky nás akcíků a že se snažili dostat se likvidátorovi pod kůži. To je všechno.

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

určitě přečíst (3) 16.04.14 02:30  Aluška  (153797)

Všichni mohou za to že Častorál nevyplácí ?

Nejdřív byl ten špatný podle Častorála Kožený, pak Vostrý. Dobře. Pak to byl ale Ševčík, pak už i Staněk, pak jeho spolupracovníci, potom Neocleous, potom i dozorčí rada. Protože nic nevymohl, tak jsou to teď špatný soudy. Jenže akcionáře nezajímá kolik si vyplácí sekretariát Častorála. Akcionáře zajímá, kolik mu vyplatí Častorál a kdy a ne kdo za to může !Dosavadní doporučení: určitě přečíst (3)
Vaše doporučení:

přečíst (2) 16.04.14 00:54  Lukáš  (167735)

Ják letošek nezačal špatně ??

Co loňský rok? Ten přece začal skvěle. Častorál napsal před rokem na svých www stránkách, že exekuce rozsáhlého majetku na Slovensku úspěšně pokračuje. Rok uplynul a vy esenbáci z likvidátorova sekretariátu (nick Okradený a další) o tom mlčíte jak ryby. Letos už máte vyplácet akcionářům zálohu z toho Slovenska. Rozsáhlý majetek - to jistě nebude jen 0,07 Kč/ akcii. Kam se to podělo ???

Dosavadní doporučení: přečíst (2)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 15.04.14 23:19  Dotaz  (167805)

Ratha dostali - Rittiga Janouška a Nečase s Dalíkem vyšetřují - Kožený s Vostrým jsou odsouzeni - a koumes Tomáš Ševčík policajtům před očima pere 12 roků prachy z Koženého a Vostrého zlodějen jako o závod - na Ševčíka policajti nemají ?

pan karel má pravdu, kdyby lidem kolem mafiána Ševčíka šlo o rychlé vyplacení peněz akcionářům, tak by se prostě a jednoduše převedli na účet HPH a vyplatili. Jenže to by za své vzal Ševčíkem nárokovaný správcovský poplatek za předchozí leta, s kterým by se koumes Ševčík ocitl na tenkém ledě. A tak tenhle vyučenec u Koženého a poskok Vostrého vymýšlí krávoviny typu odštěpení části HPH v likviidaci, která by mu ty jeho předchozí zlodějny posvětila a současně by zastavila další vymáhání rozkradeného majetku, protože by mafie šikovně odřízla likvidátora od likvidity. Jak by totiž mohl získat například na Koženém půlmiliardu za vilu v Aspenu, kterýžto případ zdá se je na dobré cestě k okradeným akcionářům a který si mmafie ruku v ruce se Staňkovou partou dle zpráv z OSMA přála prohrát, kdyby si u amíků nedokázal zaplatit dobrého advokáta? Hošani, vy jste banda k pohledání, pochytat vás a naházet po hlavě do Vltavy. Bude VH, pojďme si naa tu bandu přinést lopaty ...

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 15.04.14 22:55  Okradený  (167548)

Ratha dostali - Rittiga Janouška a Nečase s Dalíkem vyšetřují - Kožený s Vostrým jsou odsouzeni - a koumes Tomáš Ševčík policajtům před očima pere 12 roků prachy z Koženého a Vostrého zlodějen jako o závod - na Ševčíka policajti nemaj!

Proč je Tomáš Ševčík ksindl?

Staněk před časem o trustech a jejich bývalém správci Ševčíkovi napsal:

"auditorům kyperských trustů nebyly údajnými řediteli Daventree Trustees Ltd. T. Ševčíkem a paní Sarris předány potřebné dokumenty. Z čehož plyne, že zřejmě kromě Vostrého a Ševčíka a jejich kumpána J. Širokého nikdo neví, kolik by mělo být v trustech majetku, kam případně zmizel, nebo možná byl rozkraden. Nakonec proč by se praxe vyzkoušená v HPH nemohla opakovat na Kypru?".

Závěr, takhle to chodilo v trustech, spravovat rozsáhlý cizí majetek a nikomu se o jeho hospodaření nemuset zpovídat, no řekněte, to je sen každého zloděje!

a Staněk ve svém článku pokračoval dál :

"Přitom si Ševčík ve svém sdělení farizejsky stěžuje, že nucený správce neplní své povinnosti, uložené mu soudem a nevypracovává pravidelné zprávy o stavu trustů.
Proč mu tedy nepředá k tomu potřebné dokumenty a účetní závěrky, které si protiprávně přivlastnil? Přitom se nadále vydává bezostyšně za správce trustů, třebaže podle soudního rozhodnutí je správcem D. Ioannides. K tomu Ševčíkovi i jeho Daventree Trustees kyperský soud zrušil všechny pravomoci a uložil povinnost předat veškerý trustový majetek nucenému správci".

Zajímavé, Ševčík nepředal novému správci všechny soudem určené dokumenty, účetní podklady, audity trustů, všechen majetek ale přitom současně farizejsky pokřikoval, aby nový správce plnil své povinnosti a vypracovával zprávy o stavu trustů a tímto pokřikem do něj zlotřile bušil.

A teď se posuňme v čase a podívejme se, co dělá Tomáš Ševčík dnes.

Ševčík zneužil své dřívější funkce v HPH a veškerý nerozkradený majetek vyvedl do kyperských trustů, tím společnost totálně zplundroval a tento krok se snažil i ošetřit účetním snížením základního jmění téměř k nule, zatímco vyvedený majetek spolu s Vostrým a Širokým naprosto nekontrolovatelně ovládali v trustech. Nikdo mimo tuto tlupu ničemů 3 - 4 lidí nevěděl, co v trustech je, kolik tam toho je a kdo z nich si z toho právě do vlastní kapsy přikrádá.
A šlo to snadno, například vyplacením si nestoudného správcovského poplatku, což za 8 – 10 let mohlo činit podle jejich výše až půl miliardy Kč, z nám ukradeného a umrtveného majetku. Nebo vyplácením si dividend spojených s tímto majetkem, úroků z něj, ta spleť vazeb kyperek je zcela cíleně k těmto účelům jako stvořená a je popsána jinde. A jsou tu i výplaty v obvyklé výši, to vše při absenci auditů a účetních výstupů je pro rozkrádání cizího majetku ideální prostředí. HPH je po nájezdech lidí jako Tomáš Ševčík „zu grunt“, na osud našeho majetku udržuje ksindl Ševčíků informační embargo, na excelentní ošetření odklonů majetku HPH s následkem jeho pozdějšího rozkrádání si tlupa kolem Ševčíka a Vostrého najímala drahé právní kanceláře s renomé, jímž se snažila své podvody zaštítit, jež si fakturovali například za 6 týdnů právního servisu až 860 000 Kč, ale dnes tahle verbež hlasem recidivujícího ksindla Ševčíka opět jako v předchozím případě nového správce trustů křičí, „předložte nám likvidátore své výsledky“. Ševčík ví, kde a jakou formou ukrývá náš majetek, on ukrývá i související podklady a dokumenty, ale tady 5 x denně pod ukradenými jmény ten duševní mrzák žádá výsledky likvidace, jak to před časem označil Staněk, farizejsky, nestoudně !
Ševčík jako h@jzlík jen před několika měsíci podáním na soud vznesl za Vostrého kyperku nárok na peníze z účtu Bayera, které už jsme měli na dosah k naší výplatě, čímž jejich převzetí likvidátorem významně oddálil, Ševčík se snaží každým svým krokem (a dnes podporován i dezorientovaným Staňkem) prodloužit dobu likvidace a tím co nejdéle na našem majetku parazitovat. Jen on sám si správcovským poplatkem nadělil před lety příjem skoro 1 milion CZK měsíčně … ! … ale přesto má tu drzost tady právě on kalit vodu pokřikováním o absenci kladných výsledků ? Co na jeho a i dnešní postoj předsedy představenstva Staňka, který Ševčíkovi pomohl do dozorčí rady Ševčíkem dorabované HPH říct ? Takovéto s prominutím dobytčárny může vážení dělat jenom ksindl!

Závěr, znáte Karle Staňku to přísloví jež v modifikované podobě říká, že starého "ksindla " už novým kouskům nikdo nenaučí ?

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (2) 15.04.14 22:36  Lukáš  (167735)

Ják letošek nezačal špatně ??

Co loňský rok? Ten přece začal skvěle. Častorál napsal před rokem na svých www stránkách, že exekuce rozsáhlého majetku na Slovensku úspěšně pokračuje. Rok uplynul a vy esenbáci z likvidátorova sekretariátu (nick Okradený a další) o tom mlčíte jak ryby. Letos už máte vyplácet akcionářům zálohu z toho Slovenska. Rozsáhlý majetek - to jistě nebude jen 0,07 Kč/ akcii. Kam se to podělo ???

Dosavadní doporučení: přečíst (2)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 15.04.14 22:28  Lukáš  (167735)

přečetl jsem si výroční zprávu likvidátora

Je tam jen stále se opakující několik let stará historie. Jako tady ty esenbácký rolovačky. Nic o tom, kolik likvidátor získal peněz pro akcionáře. Majetek v řádu miliard je asi jen prázdné číslo bez majetku? Jaký je skutečný majetek a proč se nevyplatí akcionářům? Mám pocit, že výroční zpráva je stejná jako ta předešlá a ta je zase prakticky stejná jako ty předminulé. Stále jen, že likvidátor majetek přebírá. Ale nic o tom, kolik už toho majetku přebral. To je nějaká sranda nebo co? Na poslední valné hromadě likvidátor prohlašoval, že konečné řešení je v řádu měsíců. Takže nás čekají zase jen kecy o ničem? Nedivím se, že ztratil podporu akcionářů. Nebo překvapí a začne aspoň NĚCO vyplácet?

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 15.04.14 20:56  Okradený  (167548)

Likvidátor začal přebírat rozkradený majetek a kyperská mafie rozjela akci po převzetí společnosti pod svoji plnou kontrolu s cílem vyšachovat soudem jmenovaného likvidátora a zastavit další vymáhání rozkradeného majetku

Odkazy ke kriminální kauze HPH

HPH a.s. v likvidaci – stránky soudem jmenovaného likvidátora
www.hph-likvidace.cz/
Stránky představenstva HPH
www.hphas.cz/
Historie rozkrádání HPH – archiv OSMA – tak tohle je síla, desetileté dílo předsedy představenstva Staňka o mnoha podvodech Tomáše Ševčíka, kterého snad z pominutí smyslů vahou zapůjčených plných mocí okradených akcíků právě Karel Staněk pomáhal nainstalovat do dozorčí rady na kontrolu likvidace společnosti, kterou právě Copperfield_magic_Tomas_Sevcik_Cyprus_trustéé pomáhal pomocí podvodných kyperských trustů rozkrádat, dle hesla kozla zahradníkem ? Nebo se naopak ze Staňka zahradníka už stal taky kozel ?
www.osma1997.cz/osma-hph/
Další zajímavé adresy :
Dobrý informační zdroj – stránky jednoho z poškozených akcionářů, který řadu z nich zastupuje a svým intelektem harvardský gang nesmírně irituje, za což ten mu nemůže přijít na jméno.
www.kanovsky.cz/hph-kanovsky.php
Podvodné kyperské trusty Tomáše Ševčíka a odsouzeného zločince B. Vostrého – Daventree Trustees Ltd., info o svém majetku tam ale nehledejte, to musí Tomáš Ševčík tajit jak před policií, tak před likvidátorem i vámi. Nedozvíte se na nich nic podstatného o majetku ukrytém v nich, kde je, kolik ho tam je, kdo ho ukrývá, kdo je správcem trustů po odvolání bývalého jejich správce Ševčíka, chcete-li ale vědět, jestli v Bratislavě jezdí tramvaje nebo je tam stávka, pak jste tam správně
www.trust-hph.cz/pages/t1aa.html#more20101231
A ukázka, jak Tomáš Ševčík s odsouzeným zločincem Borisem Vostrým při odklizení vašeho majetku z vašeho dosahu kouzlili, z normálních akcií kyperských firem s vaším majetkem udělali akcie třídy A až D , dividendy firmě B platí ta C, úroky z majetku D inkasuje ta A, ty firmy policií a likvidátorem zranitelnější jsou bez hlasovacích práv a tenhle šikovně utvořený maglajz spravuje za 45 milionů ročně správcovská firma vlastněná Tomášem Ševčíkem a odsouzeným uprchlým zločincem Borisem Vostrým, bonusy za šikovnost v to samozřejmě nepočítaje. To je ďélo, už tehdy harvardský gang chytračil s tím hlavolamem tak, aby si na desetiletí zajistil ovládnutí našeho majetku a pohodlné kasírování správcovských poplatků, úroků, dividend a dalších bonusů z majetku patřícího do HPH
www.hph-likvidace.cz/old/zajimavosti2.htm

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 15.04.14 20:44  Okradený  (167548)

Likvidátor začal přebírat rozkradený majetek a kyperská mafie rozjela akci po převzetí společnosti pod svoji plnou kontrolu s cílem vyšachovat soudem jmenovaného likvidátora a zastavit další vymáhání rozkradeného majetku

Trápení akcionářů Harvardu začalo krátce po zahájení budování kapitalismu, kdy se na čas zhaslo a po rozsvícení se drobní akcionáři bohatého HPH stali chudí a naopak, z Viktora Koženého a Borise Vostrého se stali boháči. Kožený se společníkem Vostrým (dříve šéfem šesté správy STB) sice Harvard sofistikovaně vykradli, leč poté se prázdné slupky potřebovali zbavit, proto HPH putoval do likvidace. Tu řídil nejprve chmaták Vostrý, po jeho vyhození soudem Pacovský, který nechal v zahraničí zmizet neproplacené směnky dlužníků HPH a následně se na scéně objevil Tomáš Ševčík. A byl to mazec, Ševčík v účetnictví HPH srazil majetek společnosti z 1200 na 2 kačky na akcii, sebral v Harvardu vše mimo zděné budovy a cestou „Gomezových koleček“ kolem zeměkoule prchl s naším majetkem do nedobytných trustů na Kypr. Zde vidíte, jak Ševčík se zločincem Vostrým s majetkem HPH mazali, jen se za nimi prášilo !
www.hph-likvidace.cz/old/zajimavosti2.htm
Tam se do našich korunek pustili, Vostrý si začal vyplácet z ukradeného majetku osobní rentu, vyplatil z trustů své kyperské firmy, kterými rozkrádal harvard, Ševčík si na oplátku namastil za manažerování praní špinavých peněz Vostrého každoroční správcovský poplatek několika procent z majetku v trustech, což byl ohromný balík. A dělili si ho poctivě, na čtyři díly, a nastal čas vás oblbovat pouťovými povídačkami o jejich poctivosti
www.penize.cz/investice/16432-na-poctivosti-stavim ...
Vynechání z dělení i této kořisti na@sralo Koženého, jeho odstrčené kyperrky tak trusty Ševčíkovi soudně blokly ! 9 roků pak Ševčík s Vostrým z trustů nevyplatil podílníkům ani cent, jim peníze na tajných účtech ale nic nebránilo dál prožírat. (Inkasovat správcovský poplatek, úroky, dividendy, slušné platy i když soud ustanovil nuceného správce) Ale buďme spravedliví, jednou ročně Ševčík za kasírované desítky milionů hodil na web info o výluce dopravy v Bratislavě a ob rok i zprávu, že se za udržení a ukrývání ukradeného majetku v trustech bije u soudů jako lev ! O účetnictví , auditech a plánech délky parazitování na trustech mlčí, ukraden stovky milionů jsou jim málo
www.trust-hph.cz/pages/t1aa.html#more20101231
Kožený s Vostrým byli odsouzeni s náhradou škody, likvidátor spustil exekuce na neodstěhovatelný majetek, obavy ze ztráty dalších fakturací správcovského poplatku a neklid z likvidátorova vstupu na Slovač při vvymáhání tam zašitého majetku společnosti nedá Ševčíkovi s Vostrým spát ( za 9 roků jde jen u správcovského poplatku o stovky milionů), tak si hoši opět vyhrnuli rukávy a znovu se dali do práce (čti do vymýšlení dalších podvodů a obstrukcí). A okradeným akcionářům nastali žně, co měsíc, to alespoň jeden Ševčíkův podvod nebo obstrukce zmapovaná sběratelem plných mocí k zastupování spících akcionářů Staňkem ( pro současnou službu kyperkám mafie), na stránkách OSMA !
www.kurzy.cz/zpravy/nazory/A-P-T-768-PR-1102190-fr ...
Ševčík zaplakal, na OSMA jeden článek za druhým a v každém byl gauner on s Vostrým, proto sáhl do šrajtofle a investoval. A hned byl gaunerem soudem jmenovaný likvidátor a z gaunera Ševčíka perem Staňka zplozen Ševčík spasitel. To se pak děli věci, nejprve puč na Kypru, při kterém Staňkovo vedení společnosti seznalo, že Vostrý má nadání likvidovat Harvard rychleji, svého času prodal 20-ti miliardový majetek harvardských fondů během víkendu Koženému za směnky na 10 mld., které krátce nato nechal šlohnout Pacovským a tak Staňkovo vedení HPH si pojistilo své židle v HPH hlasy kyperek zločinců a začalo kamarádit s partou Ševčíka a Vostrého ( ve funkcích jištěni i hlasy kámošů od Koženého). Tihle už dokázali, že na likvidování všeho jsou jinačí kabrňáci !
a) www.kurzy.cz/nazory/A-P-T-768-PR-1102502-from-1-hp ...
b) www.kurzy.cz/nazory/A-P-T-768-PR-1102501-from-1-hp ...

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 15.04.14 20:43  Okradený  (167548)

Likvidátor začal přebírat rozkradený majetek a kyperská mafie rozjela akci po převzetí společnosti pod svoji plnou kontrolu s cílem vyšachovat soudem jmenovaného likvidátora a zastavit další vymáhání rozkradeného majetku

Na světlo boží přišel majstrštyk Tomáše Ševčíka – kyperský puč a další frontální útok na likvidátora, Ševčík s nastrčenou Sainerovou útočil zepředu, Staněk se Sedláčkem opřeni o funkce v HPH zpoza rohu, Punar s Matějkou z levoboku a pravoboku a už to frčelo. Blondýnu Sainerovou posílil harvardským gangem ve funkci podpořený předseda představenstva Staněk a už to mastili k soudu s dalším pokusem nahradit soudem jmenovaného likvidátora odborníkem Karlem, zřejmě dle hesla jednou my tebe Karle předsedou představenstva, podruhé ty nám pryč s Častorálem, potřetí my tebe likvidátorem a po čtvrté ty jako likvidátor budeš hodný.
Když už Ševčík s Vostrým v pozadí řídí to maňáskové divadlo zvané orgány HPH, tak proč troškařit, že ? A slabé povahy zaslzí, čím více jejich majetku a čím déle je v trustech, tím větší fakturace pro jeho správce, tím víc je na odměny pro potřebné, i proto člen DR HPH Ševčíka mazal za mlčení předsedy představenstva Staňka pro kyperky Vostrého uplatnit nárok na policií v ČR blokovanou část majetku trustů. Proč ho taky posílat rovnou na účet HPH k vaší rychlé výplatě, když ty korunky můžou zase šibalové poslat do trustu 1 na Kypr, pak do trustu 2 a bůh ví, kam ještě ! Co na tom, že o nich soud rozhodne až za několik let, fakturace za jejich správu to jen prodlouží. Takže mrkněte, takhle nějak začala ta mela kolem puče na Kypru, kde šibalové přeplatili kyperského právníka likvidátora a on tržně udělal přestup.
a) www.kurzy.cz/nazory/A-P-T-768-PR-1102500-from-1-hp ...
b) www.kurzy.cz/nazory/A-P-T-768-PR-1102499-from-1-hp ...
Pořád ale šibalům překáží soudem jmenovaný likvidátor, 4 x Ševčíkova parta ovládnutím valných hromad vystoupila z likvidace, 2 x chtěla vymáhání rozkradeného majetku zastavit konkursem, 7 x neúspěšně likvidátora odvolávali před soudem, teď se plánovali odštěpit s likvidní (kyperské) částí majetku z HPH a jako novinka je z dílny Jakuba Sedláčka údajně nové odvolávání soudem jmenovaného likvidátora. Nedivte se, manželka B. Vostrého přišla v exekuci o 3 domy, na Slovensku prý taky řádí exekutoři ve firmách Ševčíka aj. Širokého a tak je spěch, on se ale zatím furt drží své židle a prchajícího Ševčíka s majetkem akcionářů honí čile kolem Slovenska
euro.e15.cz/archiv/prvni-symbolicke-miliony-pro-ok ...
www.kurzy.cz/zpravy/nazory/A-P-T-768-PR-1102189-fr ...
Takže hoši z mafie hledají šikovnějšího odborníka na likvidaci HPH z jejich řad, profesní životopisy jejich potenciálních kandidátů najdete shromážděny zde
www.osma1997.cz/osma-hph/
A zde jsou kontakty na Staňkovu partu vedení HPH
První člen DR HPH je Jiří Punar – bývalý tajemník předsedy OFD Viktora Koženého, dohledatelný je zde :
web.archive.org/web/20040414094755/www.kozeny.cz/a ...
Druhý člen DR HPH Tomáš Ševčík (oblíbený nick zde Pjotr Kažovski, Peter Kanowski, René, Mongol z Bratislavy a Tichá čtenářka) je coby krizový manager B. Vostrého a též i u Koženého zaučený specialista na šacování cizího majetku ve velkém již tak profláklý, že kontakt na něho netřeba, jeho potkáte u každého v HPH páchaného podvodu a tak ho přeskočme, třetího člena a zároveň předsedu DR HPH Jakuba Sedláčka hledejte zde, vedle tlumočení kšeftů Borise Vostrého teď intensivně maká na další akci blokující soudem jmenovaného likvidátora
hph-likvidace.cz/upload/4%20Analyzy,%20rozbory%20a ...

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:


Diskuze ! HPH - výzva nově vzniklého sdružení akcionářů !, další stránky: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Další »
stránkovat diskuzi po 10 | 20 | 50

Odkazy k diskuzi ! HPH - výzva nově vzniklého sdružení akcionářů !

! HPH - výzva nově vzniklého sdružení akcionářů ! - zdrojová stránka k tématu diskuze ! HPH - výzva nově vzniklého sdružení akcionářů !.

Zasílání diskuze ! HPH - výzva nově vzniklého sdružení akcionářů ! e-mailem. - zasílání jednotlivých názorů diskuze nebo denního přehledu diskuze ! HPH - výzva nově vzniklého sdružení akcionářů ! na email.

Přidat názor - vložte vlastní názor, doporučení, hodnocení nebo zkušenost k tématu ! HPH - výzva nově vzniklého sdružení akcionářů !.


 Přehled BCPP XETRA 16:14 
 Název   Kurz   Změna 
 CETV  53.50  -4.80% 
 ČEZ  579.80  +2.98% 
 ERSTE  669.50  +0.95% 
 FORTUNA  134.10  -0.22% 
 KOMER. BANKA  4 745.00  -0.13% 
 NWR  12.65  0.00% 
 ORCO  16.30  -4.40% 
 PEGAS  593.60  -0.24% 
 PHILIP MORRIS  10 410.00  -7.71% 
 TELEFÓNICA  297.70  -0.07% 
 UNIPETROL  134.60  -1.17% 
 VIG  1 000.00  0.00% 
Komodity online
 Ropa 109.39 USD 07:39   
 Zlato 1301.90 USD 07:39   
 Stříbro 19.58 USD 07:40   
 Káva 187.10 USD 16.04   
 Cukr 16.89 USD 16.04   
 Bavlna 92.74 USD 07:29   

Zobrazit sloupec 

Kalkulačky

Výpočet čisté mzdy

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Sociální příplatek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Důchodová kalkulačka

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby

Běžné účty

Hypotéky

Stavební spoření

Podílové fondy

Směnárny

Pojištění

Povinné ručení

Penzijní připojištění

Penzijní fondy

Investice

Makroekonomika - ČNB

Základy FOREX

Podnikání

Obchodní rejstřík

Města a obce, PSČ

Ochranné známky

Finanční katalog

Nový občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Další odkazy

Úřad práce

Katastr nemovitostí

Auto - TÜV spolehlivost

Zlato online, Stříbro, Ropa

Monitoring ekonomiky

Burza - ČEZ

Kurs měn Euro Dolar


Zájezdy

Last minute

Recenze hotelů

Lyžování

Zájazdy.sk

Kréta - Řecko

Rhodos - Řecko

Hurghada - Egypt

Alanya - Turecko

Mallorca - Španělsko

Istrie - Chorvatsko

Partneři

Kurzy Online SK

Jak podnikat

English version

Czech currency

Prague stock exchange

Trademarks

Služby kurzy.cz

HTML kódy pro web

RSS kanály

Mapa webu


Kurzy.cz patička

Copyright © 2000 - 2014

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.

ISSN 1801-8688, Tel. 241 485 232, 234.

Ochrana údajů