! HPH - výzva nově vzniklého sdružení akcionářů ! - Diskuze, názory, doporučení a hodnocení

 Hodnocení:      0 1 2 3      
Diskutující:
Návod    
 

! HPH - výzva nově vzniklého sdružení akcionářů ! - Diskuze k tématu ! HPH - výzva nově vzniklého sdružení akcionářů !


Výpis příspěvků diskuze ! HPH - výzva nově vzniklého sdružení akcionářů !, 1 až 20 (40153)
Zasílání diskuze ! HPH - výzva nově vzniklého sdružení akcionářů ! e-mailem.
 
přečíst (0) 29.08.14 14:45  joe  (137952)

Častorál v akci

www.kurzy.cz/nazory/default.asp?A=IP&id_ip=171 ... a zde legendární Častorálovo blití a slintání. To je prosím "SOUDEM JMENOVANÝ LIKVIDÁTOR" !! Stát by měl nést zodpovědnost.

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 29.08.14 14:40  joe  (137952)

Častorál v akci

www.kurzy.cz/nazory/default.asp?A=IP&id_ip=171 ... .

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

určitě přečíst (1) 29.08.14 14:35  joe  (137952)

Častorál v akci

www.kurzy.cz/nazory/default.asp?A=IP&id_ip=153 ... zde úderný Častorál v akci. To samozřejmě není celý ČASTORÁLŮV výčet jeho nicků.

Dosavadní doporučení: určitě přečíst (1)
Vaše doporučení:

spíše nečíst (1) 29.08.14 14:13  ackk  (171280)

Ševčík vartuje na netu - po nocích i kolem 3 a 4 hodiny tu zaplácává své podvody - harvardští veksláci spolu s ním ovládli orgány společnosti a lžou o rychlé výplatě - podávají žaloby proti vr0ácení našeho majetku ve snaze se na něm napakovat

Harvardští veksláci v akci aneb jak se ze šmejda Ševčíka stane mávnutím proutku ráno Joe, v poledne Aha, po obědě Petra Vlášková, večer Ovečka Béé a za hluboké noci i kolem 2 – 3 – 4 hodiny ranní opět ze stejné adresy spolu bojuje za zájmy okradených akcionářů ( čti harvardské mafie ) zarputilý Joe.
Tady ukázka, jak Ševčík ze sebe dokáže dělat blbce, ten Ševčík, který 14 let ukrývá náš majetek na Kypru v trustech zločince Vostrého:

Petra Vlášková (129481)

Výplata

Dobrý den. Chtěla bych se zasvěcených zeptat, jestli likvidátor připravuje rozdělení peněz z prodeje té chaty v Aspenu. Na stránkách likvidátora se píše, že ty peníze vyhrál v odvolacím řízení. Že prý nějaký Staněk mu to nepřál, ale nakonec vyhrál. Hlavně, že to dobře dopadlo. Kdy se budou rozdělovat mezi akcionáře?

www.kurzy.cz/nazory/default.asp?A=IP&id_ip=129 ...

Petra Vlášková, aha, joe, Pane UK profesore !Prófa, Ovečka bééé, maťej, informátor,Kevin, , anonymus, jejda, Batman, Pedro, Jánošík, aa, kolaloka, , Marek, Tony, Petr Novotný, kk, Hrubeš, růžový panter, zdena, JJ, Beni, vedoucí směny na jatkách, Monty Pythonův létající cirkus, vodnice, nejsem Myška ale, , Klapka, štajgr, anawarr, sběrač dividend, střelec, ...____..., sběrač, kôň, Modrý kajman, Loulův kámoš, , , TomZav, OVCE, KP, one, Kři., kř, k1, CERD SYSTEM, Jiří Pacek, TechoLogic, Karel Krejčí, Mrkvola, Tomáš Novotný, , tohle jsme nečetli ?

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (1)
Vaše doporučení:

určitě přečíst (1) 29.08.14 14:03  Petra Vlášková  (129481)

Výplata

Dobrý den. Chtěla bych se zasvěcených zeptat, jestli likvidátor připravuje rozdělení peněz z prodeje té chaty v Aspenu. Na stránkách likvidátora se píše, že ty peníze vyhrál v odvolacím řízení. Že prý nějaký Staněk mu to nepřál, ale nakonec vyhrál. Hlavní je, že to dobře dopadlo. Kdy se budou rozdělovat mezi akcionáře? Z odpovědí pana Častorála jsem pochopila, že všichni akcionáři jsou ksindl a veksláci. Ale o tom, kdy se budou rozdělovat mezi ten ksindl a vexláky, nic nepíše. Nebo je raději (než ksindlu a vekslákům) rozdělí mezi své blízké (SNB, STB kamarádům a družce) ? Vzhledem k tomu, jak musí akcionáře nenávidět, bych to pochopila. Kdo je vlastně majitelem HPH a pro koho Častorál pracuje ??

Dosavadní doporučení: určitě přečíst (1)
Vaše doporučení:

určitě přečíst (1) 29.08.14 13:10  joe  (137952)

Proto USA na konci dubna (2012) informovaly české úřady zda by nemohly vznést nárok na peníze ony a Vrchní soud v Praze přeposlal zprávu poškozeným z harvardského holdingu.

Letos (2012) na konci března však soud zamítl žádost USA o vydání Koženého z Baham, kde se v současnosti ukrývá, a tak stanuli prokurátoři před povinností - do 25 května musí finančníkovi téměř půl miliardy vrátit. Proto USA na konci dubna (2012) informovaly české úřady, zda by nemohly vznést nárok na peníze ony a Vrchní soud v Praze přeposlal zprávu poškozeným z harvardského holdingu. "Šance získat finance z USA je opravdu velká," řekl MF DNES likvidátor fondů Zdeněk Častorál. tn.nova.cz/clanek/zpravy/zahranici/americane-proda ... . Tak nám ty peníze sami nabídli. Častorál k nim přišel jak slepej k houslím. Akcionářům je ale vyplatit nechce. Proč ???

Dosavadní doporučení: určitě přečíst (1)
Vaše doporučení:

spíše nečíst (1) 29.08.14 08:10  Tohle jste četli ? Nejlépe hodnocený autor  (171105)

Ševčík po nocích vartuje na netu a ve 3 a 4 hodiny zaplácává své podvody - harvardští veksláci spolu s ním ovládli orgány společnosti a lžou o rychlé výplatě - podávají žaloby proti vr0ácení našeho majetku ve snaze se na něm napakovat

Tou hypotézou ze sebe děláš blbce Ševčíku, neznalé stačí odkázat na opakující se článek "Proč je Tomáš Ševčík ksindl". Že Ševčík se zločincem Vostrým vyvedl z harvardu ny Kypr významnou část majetku není pochyb, že vynaložil z peněz akcionářů obrovské prostředky, aby své jednání právně ošetřil a ztížil návrat ukradeného majetku také nikdo nezpochybňuje.
Že ukrývaný majetek vyplácet nemůže, na to je jeho spojení s kriminálníkem Vostrým příliš průkazné, co tedy může Ševčík dělat?
Zkorumpovat hrstku lidí, kteří se mohou chtít přiživit na jeho rabovačce se mu povedlo, jestliže Ševčík rozehrál partii o legalizaci svého nestoudného nároku na správcovský poplatek, tak Jirku z Motoinvestu mohl motivovat k získání vidiny procent z budoucích výplat, no a dezorientovaného poskoka důchodce Staňka platit odměnami taky není problém.
Oltázkou je, jak dopadnou harvardští veksláci s odštěpovacím podvodem u soudu, kam se to nejspíš dostane, což je dobře. Jediné co veksláci teď mohou a činí, že tady impotentně kdákají svoji výzvu po výplatě peněz za Aspen. Už samozřejmě neuvedou, co tím ta hovádka boží sledují, že výplatou 3 stovek běžnému akcionáři se snaží zacpat hubu, aby se neptal po všech svých penězích. Protože tenhle ksindl je chce dojit a dál na nich parazitovat a zlegalizovat svoje předchozí rozkrádačky? Ševčíku, chceme všechen náš majetek, ne jen to, co vám už někdo vyrval z pazour a ty jsi ten poslední ksindl, kdo po výplatách může volat. Vystup na VH a na rozkradené peníze se zeptej tam, ne tady pod jménem, které nikdy na valných hromadách nebylo a sám tě lopatou na místě před všemi umlátím !
To si samozřejmě nedovolíš, proto voláte vy šmejdi po výplatě peněz za Aspen anonymně zde, po penězích, o kterých jste se Staňkem lhali, že je akcionářům likvidátor nikdy nevysoudí, Tak hej hola Ševčíku, posté spusť tu oblbovačku, haló likvidátore, kdy vyplatíte peníze, které my veksláci blokací účetnictví kure@vsky předraženým auditem a neschválením závěrky blokujeme ? A nikdo se nesmíte ptát na peníze, které by se mohli taky hned vyplatit, leží na účtu Bayera, jenže ty nedáme, neměli by jsme co vykrádat, ty si musíte zrovna jako ty za Aspen draze na nás ksindlech vysoudit !

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (1)
Vaše doporučení:

spíše nečíst (1) 29.08.14 07:51  Dotaz  (171381)

Ševčík po vartuje na netu a ve 3 a 4 hodiny zaplácává své podvody - harvardští veksláci spolu s ním ovládli orgány společnosti a lžou o rychlé výplatě - podávají žaloby proti vr0ácení našeho majetku ve snaze se na něm napakovat

Dlouhé trápení akcionářů Harvardu začalo krátce po zahájení budování kapitalismu, kdy se na čas zhaslo a po rozsvícení se drobní akcionáři bohatého HPH stali chudí, a naopak, z Viktora Koženého a Borise Vostrého se stali boháči. Kožený se společníkem Vostrým (dříve šéfem šesté správy STB) Harvard sofistikovaně vykradli a poté se prázdné slupky potřebovali zbavit, proto ho poslali do likvidace. Tu řídil nejprve chmaták Vostrý, po jeho vyhození soudem Pacovský, který nechal v zahraničí zmizet neproplacené směnky dlužníků HPH a následně se na scéně objevil Tomáš Ševčík. A byl to mazec, Ševčík v účetnictví HPH srazil majetek společnosti z 1200 na 2 kačky na akcii, pobral v Harvardu vše mimo zděné budovy a cestou „Gomezových koleček“ kolem zeměkoule prchl s naším majetkem do nedobytných trustů na Kypr. Zde vidíte, jak Ševčík se zločincem Vostrým s majetkem HPH mazali, jen se za nimi prášilo !
www.hph-likvidace.cz/old/zajimavosti2.htm
Tam se do našich korunek pustili, Vostrý si začal vyplácet z ukradeného majetku osobní rentu, vyplatil z trustů své kyperské firmy, kterými rozkrádal harvard, Ševčík si na oplátku namastil za manažerování praní špinavých peněz Vostrého každoroční správcovský poplatek několika procent z majetku v trustech, což byl ohromný balík. Dělili se poctivě, nám nastal čas oblbovaček pouťovými povídačkami o jejich poctivosti
www.penize.cz/investice/16413-ptejte-se-borise-vos ...
www.penize.cz/investice/16432-na-poctivosti-stavim ...
Vynechání z dělení i této kořisti na@sralo Koženého, jeho odstrčené kyperrky proto trusty Ševčíkovi soudně blokly ! 9 roků tak Ševčík s Vostrým z trustů nevyplatil podílníkům ani cent, jim ale nic nebránilo naše peníze dál prožírat. (Inkasovat správcovský poplatek, úroky, dividendy, slušné platy) Ale buďme spravedliví, jednou ročně Ševčík za kasírované desítky milionů hodil na web info o výluce dopravy v Bratislavě a ob rok i zprávu, že se za další ukrývání nám ukradeného majetku v trustech bije u soudů jako lev ! O účetnictví, auditech a plánech o délce dalšího parazitování na trustech mlčí, asi je ještě co krást
www.trust-hph.cz/pages/t1aa.html#more20101231
Kožený s Vostrým byli odsouzeni s náhradou škody, likvidátor spustil exekuce na jejich majetky, obavy ze ztráty dalších fakturací správcovského poplatku a neklid z likvidátorova vstupu s exekucemi i na Slovač nedá Ševčíkovi s Vostrým spát ( za 9 roků jde jen u správcovského poplatku o stovky milionů), tak si Ševčík opět vyhrnul rukávy a znovu se dal do práce (čti do vymýšlení dalších podvodů a obstrukcí). A okradeným akcionářům nastali žně, co měsíc, to alespoň jeden Ševčíkův podvod nebo obstrukce zmapovaná sběratelem plných mocí k zastupování spících akcionářů Staňkem, na stránkách OSMA !
www.kurzy.cz/zpravy/nazory/A-P-T-768-PR-1102190-fr ...
Ševčík zaplakal, na OSMA jeden článek o jeho podvodech za druhým a v každém byl gauner on s Vostrým, proto sáhl do šrajtofle a investoval. A hned byl gaunerem soudem jmenovaný likvidátor a z gaunera Ševčíka perem Staňka zplozen Ševčík spasitel. To se pak děli věci, nejprve puč na Kypru, při kterém Staňkovo vedení společnosti seznalo, že Vostrý když vykradl harvard má větší nadání HPH likvidovat, svého času prodal 20-ti miliardový majetek harvardských fondů během víkendu Koženému za směnky na 10 mld., které krátce nato nechal šlohnout Pacovským, proto si Staňkovo vedení HPH pojistilo své židle ve společnosti hlasy kyperek zločinců a začalo kamarádit s Ševčíkem a se zločincem Vostrým (neštítíc se ani hlasů firem kámošů Koženého). Tihle dokázali, že na likvidování všeho jsou machři !
a) www.kurzy.cz/nazory/A-P-T-768-PR-1102502-from-1-hp ...
b) www.kurzy.cz/nazory/A-P-T-768-PR-1102501-from-1-hp ...

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (1)
Vaše doporučení:

spíše nečíst (1) 29.08.14 07:40  Tohle jste četli ? Nejlépe hodnocený autor  (171105)

Mazanej Ševčík nás 14 roků okrádá - harvardští veksláci spolu s ním ovládli orgány společnosti a lžou o rychlé výplatě - podávají žaloby proti vr0ácení našeho majetku ve snaze se na něm napakovat - a tady jako trotlové ťáple žádají výsledky likv ...

Na světlo boží přišel majstrštyk Tomáše Ševčíka – kyperský puč a další útoky na likvidátora, Ševčík se Sainerovou útočil zepředu, Staněk se Sedláčkem opřeni o funkce v HPH zpoza rohu, Punar s Matějkou kryti z levoboku a pravoboku a už to frčelo. Blondýnu Sainerovou posílil harvardským gangem ve funkci trpěný předseda představenstva popleta Staněk a už to mastili k soudu s dalším pokusem nahradit soudem jmenovaného likvidátora odborníkem Staňkem dle hesla jednou my tebe Karle podržíme předsedou představenstva, podruhé ty nám pomůžeš s Častorálem, potřetí my tebe uděláme likvidátorem a po čtvrté ty na náš budeš ve funkci hodný, a všichni na tom vyděláme.
Tak začal Ševčík s Vostrým v pozadí řídí to maňáskové divadlo zvané orgány HPH a přestali troškařit, vždyť čím více a čím déle je našeho majetku v zablokovaných trustech, tím větší jsou fakturace pro jejich správce, tím víc mají peněz na nové obstrukce. Proto člen Staňkova týmu (Ševčík) mazal za mlčení předsedy Staňka za kyperky zločince Vostrého uplatnit nárok na policií blokovanou část majetku trustů. Proč ho posílat rovnou na účet HPH k vaší rychlé výplatě, když ty korunky jdou opět podojit transferem do trustů na Kypr ! Co na tom, že o nich soud rozhodne až za několik let, fakturace za nedobrovolnou „správu“ našeho majetku to prodlouží. Takže mrkněte, takhle začala ta mela kolem puče na Kypru, kde šibalové přeplatili kyperského právníka likvidátora a on tržně začal makat pro ně.
a) www.kurzy.cz/nazory/A-P-T-768-PR-1102500-from-1-hp ...
b) www.kurzy.cz/nazory/A-P-T-768-PR-1102499-from-1-hp ...
Pořád ale mafii překáží soudem jmenovaný likvidátor, 4 x mafie ovládnutím valných hromad vystupovala z likvidace, 2 x chtěla vymáhání rozkradeného majetku zastavit konkursem, 7 x neúspěšně likvidátora odvolávali a teď se dokonce plánují s ukradeným majetkem odštěpit, a tím současně odstřižením likvidátora od veškeré likvidity ukončit likvidaci a jakékoliv další vymáhání rozkradeného majetku, včetně rozběhnutých exekucív řadě dalších zemích. Tím by mafie fakticky přebrala režii likvidace společnosti, kterou předtím rozkradla právě ve chvíli, kdy se situace pro okradené začala pozitivně obracet.
euro.e15.cz/archiv/prvni-symbolicke-miliony-pro-ok ...
www.kurzy.cz/zpravy/nazory/A-P-T-768-PR-1102189-fr ...
Proto hoši z mafie hledají nového odborníka na likvidaci HPH raději z jejich řad, profesní životopisy jejich potenciálních kandidátů najdete shromážděny zde
www.osma1997.cz/osma-hph/
A zde jsou kontakty na Staňkovu partu ovládající orgány HPH
Jestliže na složení představenstva mají vliv lidé dříve spojeni s firmou Motoinvest , pak dozorčí radu naopak ovládají lidé spojení s Viktorem Koženým a B, Vostrým . První člen DR HPH je Jiří Punar – bývalý tajemník předsedy OFD Viktora Koženého, dohledatelný je zde :
web.archive.org/web/20040414094755/www.kozeny.cz/a ...
Druhý člen DR HPH Tomáš Ševčík jako krizový manager B. Vostrého je specialista na ukrývání a praní špinavých peněz v  kyperských trustech viz Info zde:
www.hph-likvidace.cz/old/zajimavosti2.htm
Ttřetího člena a zároveň předsedu DR HPH Jakuba Sedláčka hledejte zde, budete li mít štěstí tak nebude zaneprázdněn tlumočením kšeftů Vostrého
hph-likvidace.cz/upload/4%20Analyzy,%20rozbory%20a ...

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (1)
Vaše doporučení:

spíše nečíst (1) 29.08.14 07:40  Tohle jste četli ? Nejlépe hodnocený autor  (171105)

Mazanej Ševčík nás 14 roků okrádá - harvardští veksláci spolu s ním ovládli orgány společnosti a lžou o rychlé výplatě - podávají žaloby proti vr0ácení našeho majetku ve snaze se na něm napakovat - a tady jako trotlové ťáple žádají výsledky likv ...

exekuce na majetek Juraje Širokého na Slovensku, jenž řídil tamní větev harvardských fondů a dodnes ukrývá část majetku spojeného s odsouzeným Borisem Vostrým ve výši 2 miliardy CZK vyvolalo další kolo horečných obstrukcí a snah paralyzovat likvidátora a ujmout se kontroly nad vymáhaným majetkem společnosti s cílem legalizovat předchozí zlodějny páchané na našem majetku při jeho dlouholetém ukrývání. Zřejmě vidina velkého zisku ze šedé zóny rozkradené části majetku společnosti je tím motivem, kterým si skupina kolem Tomáše Ševčíka dokázala zajistit podporu několika držitelů velkých balíků plných mocí spících akcionářů a akcií v čele s Vlastimilem Jiříkem, Punarem, Sedláčkem a Minárikem a Staňkem pro svůj záměr nově rozehrané partie s cílem odštěpením likvidní části majetku se zbavit nezávislého, soudem jmenovaného likvidátora, zbavením ho všech prostředků nutných k dokončení exekucí rozkradeného a soudních sporů o ukrývaný majetek, a tím tato úzká skupina osob s problematickou minulostí dokončení likvidace předčasně uzavře a rozhodování o o majetku HPH fakticky převezme do svých rukou. S ohledem na přímé napojení části těchto osob na odsouzené zločince tak reálně hrozí rozdělení pouze malé části nároku akcionářů. Právě běžící exekuce a hrozba s tím spojená vede harvardský gang k horečné činnosti, narychlo jsou svolávány valné hromady s cílem prosadit na nich pohodlnou většinou rozštěpení společnosti s vidinou zisku peněz nárokovaných Ševčíkem za správu ukrývaného majetku a plynoucích z odměny na likvidačním zůstatku. Následuje snaha do společnosti prosadit harvardskému gangu vstřícného auditora, na posledních valných hromadách jsou spolupracujícím členům vedení společnosti odhlasovávány neúměrné odměny a vše směřuje k dalšímu kolu žalob vršením nových překážek oddalujících dokončení likvidace a vypořádání statisíců českých akcionářů. A to vše kvůli opakovaným pokusům o  legalizaci dlouholetého rozkrádání a praní špinavých peněz v kyperských trustech partou mafiánů a nenažranců , zastoupených z vůle několika držitelů balíků akcií dokonce i ve vedení společnosti, reprezentovaných především osobou Tomáše Ševčíka. Jak mnohaleté okrádání 240 000 akcionářů HPH dopadne můžete sledovat zde:
HPH a.s. v likvidaci – stránky soudem jmenovaného likvidátora – poslední články :
- Zamítnutí návrhu Viktora Koženého a společnosti Landlocked
- Další informace k majetku HPH na Slovensku
- Článek v Konkurzních novinách 6/2014
www.hph-likvidace.cz/
další dobrý informační zdroj – stránky jednoho z poškozených akcionářů, který řadu z nich zastupuje a svým intelektem harvardský gang nesmírně irituje, za což mu nemohou přijít na jméno.
www.kanovsky.cz/hph-kanovsky.php
Podvodné kyperské trusty Tomáše Ševčíka a odsouzeného zločince B. Vostrého – Daventree Trustees Ltd., info o svém majetku tam ale nehledejte, to musí Tomáš Ševčík tajit jak před policií, tak před likvidátorem, tak před vámi. Nedozvíte se na nich nic podstatného o majetku ukrytém v nich, kde je, kolik ho tam je, kdo ho ukrývá, kdo je správcem trustů po odvolání bývalého jejich správce Ševčíka, chcete-li ale vědět, jestli v Bratislavě jezdí tramvaje nebo je tam stávka, pak jste tam správně
www.trust-hph.cz/pages/t1aa.html#more20101231
A ukázka, jak Tomáš Ševčík s odsouzeným zločincem Borisem Vostrým při odklizení vašeho majetku z vašeho dosahu kouzlili, z normálních akcií kyperských firem s vaším majetkem udělali akcie třídy A až D , dividendy firmě B platí ta C, úroky z majetku D inkasuje ta A, ty firmy policií a likvidátorem zranitelnější jsou bez hlasovacích práv a tenhle šikovně utvořený maglajz spravuje za 45 milionů ročně správcovská firma vlastněná Tomášem Ševčíkem a odsouzeným uprchlým zločincem Borisem Vostrým, bonusy za šikovnost v to samozřejmě nepočítaje. To je ďélo, už tehdy harvardský gang chytračil s tím hlavolamem tak, aby si na desetiletí zajistil ovládnutí našeho majetku a pohodlné kasírování správcovských poplatků, úroků, dividend a dalších bonusů z majetku patřícího do HPH
www.hph-likvidace.cz/old/zajimavosti2.htm
Historie rozkrádání HPH – archiv OSMA – tak tohle je síla, desetileté dílo předsedy představenstva Staňka o mnoha podvodech Tomáše Ševčíka, kterého snad z pominutí smyslů vahou zapůjčených plných mocí okradených akcíků právě Karel Staněk pomáhal nainstalovat do dozorčí rady na kontrolu likvidace společnosti, kterou právě Copperfield_magic_Tomas_Sevcik_Cyprus_trustéé pomáhal pomocí podvodných kyperských trustů rozkrádat, dle hesla kozl ...

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (1)
Vaše doporučení:

spíše nečíst (1) 29.08.14 07:36  Tohle jste četli ? Nejlépe hodnocený autor  (171105)

Mazanej Ševčík nás 14 roků okrádá - harvardští veksláci spolu s ním ovládli orgány společnosti a lžou o rychlé výplatě - podávají žaloby proti vr0ácení našeho majetku ve snaze se na něm napakovat - a tady jako trotlové ťáple žádají výsledky likv ...

Informace podílníkům kyperských trustů a akcionářům HPH - v posledních dnech jsou stupňovány útoky na moji osobu, jsem osočován z tajení informací o vašem majetku, jsou šířeny spekulace o podvodech s ním a o jeho nezřízeném rozkrádání, proto říkám DOST bolo vyvolávání Ševčíka !
Jak víte, uplynulo 13 roků co je majetek s původem v kriminální činnosti pánů Koženého a Vostrého ukryt v kyperských trustech jako váš podíl. Stál jsem u jejich zrodu vedle odsouzence Vostrého a Širokého, trusty mají webové stránky s cílem zajistit vám o nich plnou informovanost, což proti zasílání výročních zpráv nám významně snižuje náklady při správě vašeho majetku.
Co o svém majetku potřebujete vědět, abych já nebyl terčem útoků o jeho ukrývání a rozkrádání , a vy terčem pomluv, že jako oslové či tupé ovce jste za bekotu holeni, aniž o svém majetku něco víte, kde je, co je v něm, kdo s ním nakládá a s jakým výsledkem, zda není rozkrádán.
Ale zajímá vás historie vzniku trustů, personální složení osob s  trusty spojených, kdo je jejich platným správcem, zajímá vás zakladatelská smlouva, náklady na jejich správu při spekulacích, že za dobu od jejich vzniku činí již více než půl miliardy, které si skupinka osob s kriminální minulostí rve do vlastní kapsy?
Chcete znát účetní výstupy, audity vašeho majetku s vyjádřeními auditora, zajímá vás aktuální hodnota vašeho majetku, složení a skladba jeho portfolia, struktura a místo alokace majetku trustů, přepočet jeho hodnoty na podíly a jejich vývoj v čase?
Chcete pravidelné info o naší činnosti a krocích v souvislosti s možností převodu vašeho majetku z trustů do HPH k rychlému vypořádání výplatou likvidačního zůstatku a tím ukončení nekonečných a drahých sporů na váš účet, a dalšího znehodnocování blokovaného majetku?
Zajímá vás vývoj událostí spojených se začátkem exekucí majetku dlužníků HPH na Slovensku a jejich souvislost s majetkem trustů, který je údajně též objektem zájmu likvidátora ?
Vážení akcionáři HPH, chci ukončit všechny spekulace o své osobě a žádám každého z vás, abyste se na vlastní oči přesvědčili na oficiálních stránkách trustů na odkazu níže, zda jsou postaveny na reálném základě a nebo na lži, zda jsou pravdivé spekulace o tajení všeho, což by podpořilo domněnky o parazitování na vás a o ukrývání a rozkrádání vašeho majetku bez možnosti jakékoli vaší zpětné kontroly , zda s vámi hraji fér hru s otevřenými kartami a poskytuji vám o něm všechny pro vás podstatné, a jinde standardní informace, prosím, přesvědčte se sami !
www.trust-hph.cz/pages/t1aa.html#more20101231
Tak už vám to došlo, vidíte hošani, že ani po 13 letech ukrývání vašeho majetku v  nedobytných trustech nejste schopni si o něm zajistit info ! Neviděli jste účetnictví, jediný audit vašeho majetku, netušíte nic o nakládání s ním, prostě víte hov@ňo ! Berte to jako důkaz vaší neschopnosti starat se o svůj majetek a jako důkaz schopností našich.
Informacím, že trusty jsou vaše se zasmějte, řečeno natvrdo, do hospodaření s majetkem trustů nebudete strkat nos ! Harvardské ovce, dokázal by si vás někdo lépe připravit a 12 roku holit? Jak jednoduché, nám stačí nepřebírat obsílky, zaplatit si z vašeho majetku špičkové právníky, sem tam někomu strčit pozornost a inkasa z vašeho uklízet na tajný účet, taky máme své výdaje, tak se pokochejte :

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (1)
Vaše doporučení:

spíše nečíst (1) 29.08.14 07:30  Tohle jste četli ? Nejlépe hodnocený autor  (171105)

Mazanej Ševčík nás 14 roků okrádá - harvardští veksláci spolu s ním ovládli orgány společnosti a lžou o rychlé výplatě - podávají žaloby proti vr0ácení našeho majetku ve snaze se na něm napakovat - a tady jako trotlové ťáple žádají výsledky likv ...

Tomáš Ševčík se pořád po ksindlovsku ptá pod anonymními nicky na výsledky likvidace a k neuvěření všech okradených akcionářů se dokonce díky Staňkovi opět dostal do vedení HPH, podívejme se tedy na jeho předchozí činnost

Rok 2002 pohledem do archivu Karla Staňka – stránky OSMA

Archiv OSMA – Karel Staněk : Ovšem každá nezištnost přece musí někde končit, tak se v Táboře odhlasovala odměna pro členy představenstva a dozorčí rady. Bude to 1,75% z vyplacených peněz za vykupování akcií, takže celková odměna může dosáhnout až 88 miliónů pro osm lidí.
(Komentuje Thomas Sevcik online : „ já se tehdy domníval, že z harvardu už po jeho vyrabování nelze dál krást, nakonec se ukázalo že i i v roce 2002 můžeme pokračova ve velkém stylu odčerpáváním na své účty desítek milionů „)

OSMA : Asi proto se už počtvrté na VH HPH hlasovalo o zrušení likvidace, i když M.Pacovský jako důvod oznámil, že musí být jasno, jak moc si malí akcionáři přejí, aby jejich společnost v likvidaci nebyla. Tak to přímo vroucí přání malých akcionářů musely nakonec odhlasovat kyperské společnosti. Jinak nebyl ochoten říci prakticky nic, dotazy na majetek společnosti či na peníze na účtech odbýval obchodním tajemstvím. Směnky policii nemůže odevzdat, protože by se tam válely někde na polici a mohly by se ztratit.
(Thomas online : „ tady to už bylo hustý, směnky byly vystaveny na částky v miliardách a dali se odnést v kapse, což jsme později opravdu prozřetelně udělali a jak se ukázalo, majetek jimi zajištění jsme před vymáháním dobře pojistili “ )

OSMA : Byl založen "skrývaný" účet na soukromou osobu a na něj složena zhruba miliarda korun. Podle tvrzení představitelů HPH pocházející z prodeje účasti na ruské ropné společnosti Sidanco ( do HPH tak mělo přijít 6 miliard korun). Podle zatím zjištěných skutečnosti jsou ale tyto miliardy zablokovány londýnským soudem. Je tedy otázkou, odkud miliarda na odkup 20 akcií vlastně přišla - představitelé Harvardu tvrdí, že ze společnosti Daventree Resources Ltd., která je ručitelem Koženého dluhu a tedy i dlužníkem HPH.
Když byl tento odkup zastaven, představenstvo HPH se pokusilo zbývající necelou miliardu převést zpátky na účet Daventree Resources Ltd. Tedy vrátit část z Koženého dluhu, po dlouhých letech získanou, zase zpátky dlužníkovi!
Absurditu něčeho takového pochopil generální ředitel HPH J.Nový a tak alespoň začal tvrdit, že nechtěl nechat takové peníze ležet ladem a že měl dojednaný slibný obchod, který by tuto sumu rozmnožil.
(Thomas online : „ tak tady se kradla oproti směnkám pouze 1 miliarda, mohla sice být převedena na úhradu dluhu k okamžité výplatě likvidačního zůstatku, to už jsem měl ale v hlavě plán, jak si zajistit na dalších 10 roků penězovod na zajištění své budoucnosti, ale popořádku“)

OSMA : Banka tuto transakci oznámila jako podezřelou a účet i s penězi byl zablokován policií s podezřením, že jde o peníze z trestné činnosti.
(Thomas online : „ první překážky ke zdolání cíle stát se vedle Koženého, Vostrého a Juraje Širokého taky miliardárom , pro mne Thomase Ševčíka, opřeného o specialistu na rabovačku ve velkém stylu Vostrého však nic není nepřekonatelné, jak vás přesvědčím v následujících 10 letech, holoto nepřejícná !“ )

OSMA : Ve zprávách o tomto zablokovaném pokusu o převod necelé miliardy, náležejícím akcionářům HPH, zazněla i pozoruhodná informace - podle prvních zjištění policie bylo 20 akcií odkoupeno od 500 akcionářů, zatímco organizátoři odkupu tvrdili, že vykoupili na 6000 akcionářů. Jestliže by to byla pravda, pak by to představovalo rozdíl přes 60 miliónů korun !
(Thomas online : „to víte bando akcionářská, nemusí pršet, stačí když kape a tak se kradou i drobné, no jsme teprve na začátku našeho příběhu, píše se teprve rok 2002, nechcete přece nad námi blít v kuse až k roku 2014, že ? “)

OSMA : Novela obchodního zákoníku, platná od 1.1.2001, připouští, aby valná hromada společnosti rozhodla o zrušení dosavadní likvidace, musí pro to být ale věcné důvody a ty představenstvo HPH dosud nedoložilo. Důvody pro vystoupení z likvidace nemohou být spekulativní nebo hypotetické, jako například tvrzení na lednové valné hromadě 2001, že společnost bude investovat v Ázeru a akcionáři ke svému majetku pak přijdou zásluhou vysokých tržních cen akcií HPH.
Ani další novela OZ nepřipouští, aby valná hromada mohla odvolat soudem jmenovaného likvidátora (§ 219 odst. 3 OZ). Což ovšem představenstvo společnosti a rozhodující akcionáři neberou na vědomí a do programu připravované valné hromady už počtvrté za sebou navrhli hlasování o vystoupení z likvidace.(Thomas online: „no nejsme to kouzelníci, nejprve všechen bonitní majetek z HPH čmajzneme prodejem o jednom utajeném víkendu za babku sami sobě, a ještě k tomu za směnky, které obratem rukou Pacovského ukradneme, majetek vyvedeme na Kypr a pak utíkáme do Azeru zvedat tržní hodnotu té prázdné slupky HPH, co jsme vám v Praze nechali a ...

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (1)
Vaše doporučení:

určitě přečíst (1) 29.08.14 04:41  joe  (137952)

2001

www.blesk.cz/clanek/radce-penize/6425/harvardska-m ... . Kde je ta miliarda Kč ?

Dosavadní doporučení: určitě přečíst (1)
Vaše doporučení:

určitě přečíst (2) 29.08.14 04:27  joe  (137952)

Proto USA na konci dubna 2012 informovaly české úřady zda by nemohly vznést nárok na peníze ony a Vrchní soud v Praze přeposlal zprávu poškozeným z harvardského holdingu

Tak nám ty peníze sami nabídli. Častorál k nim přišel jak slepej k houslím a teď je nechce vyplatit akcionářům. Proč ???

Dosavadní doporučení: určitě přečíst (2)
Vaše doporučení:

určitě přečíst (1) 29.08.14 04:19  joe  (137952)

Aspen - Letos na konci března však soud zamítl žádost USA o vydání Koženého z Baham kde se v současnosti ukrývá a tak stanuli prokurátoři před povinností - do 25 května musí finančníkovi téměř půl miliardy vrátit. Proto USA na konci dubna infor ...

tn.nova.cz/clanek/zpravy/zahranici/americane-proda ... . Letos (2012) na konci března však soud zamítl žádost USA o vydání Koženého z Baham, kde se v současnosti ukrývá, a tak stanuli prokurátoři před povinností - do 25 května musí finančníkovi téměř půl miliardy vrátit. Proto USA na konci dubna informovaly české úřady, zda by nemohly vznést nárok na peníze ony a Vrchní soud v Praze přeposlal zprávu poškozeným z harvardského holdingu. "Šance získat finance z USA je opravdu velká," řekl MF DNES likvidátor fondů Zdeněk Častorál.

Dosavadní doporučení: určitě přečíst (1)
Vaše doporučení:

určitě přečíst (1) 29.08.14 04:09  joe  (137952)

Co dělal Častorál ? Nic ??

tn.nova.cz/clanek/zpravy/ekonomika/kozeny-zase-muz ... co dělal v dé době likvidátor Častorál? Profesůru na Ukrajině?

Dosavadní doporučení: určitě přečíst (1)
Vaše doporučení:

Mazanej Ševčík nás 14 roků okrádá - harvardští veksláci spolu s ním ovládli orgány společnosti a lžou o rychlé výplatě - podávají žaloby proti vr0ácení našeho majetku ve snaze se na něm napakovat - a tady jako trotlové ťáple žádají výsledky likv ...

Nejsem Ševčík, ale jak píšete, bylo k dispozici pro výplaty likvidačního zůstatku 600 Kč na akcii, při vyřazení kyperek V + K. Akcionáři měli být vyplacení odkupem. Ovšem to se nelíbilo Častorálovi a Kaňovskému a proto výplatu u KCP zablokovali. Protože by výplata obešla likvidátora Častorála a ten by z ní neměl provizi. Uběhlo od té doby 12 roků a akcionáři od Častorála nedostali ani korunu. Místo jakékoliv výplaty Častorál dnes vyvolává Ševčíka na diskuzi a každý příspěvek akcionáře označuje za příspěvek Ševčíka. Kdo se zeptá na výsledek likvidace, je podle Častorála Ševčík. HPH má podle Častorála 240 000 akcionářů a všichni jsou to ksindlové Ševčíci a vexláci. Po 14 letech nic jiného akcionářům nenabízí. A peníze z Aspenu, ke kterým přišel jak slepý k houslím? Američani mu je sami nabídli ale jenom proto, že sami neuspěli v trestní věci při žádostí o vydání Koženého z Baham a museli by mu ty peníze uvolnit. Měli je zablokované pro sebe a ne pro HPH. Tak pouze náhodou Američani tyto peníze věnovali HPH. Jinak by je museli dát Koženému. Ale Častorál se nemá k tomu, aby akcionářům vyplatil alespoň tuto částku (cca 55 Kč/akcii po vyřazení kyperek) jako zálohu. Místo toho akcionářům nadává do ksindlů, vexláků a hlupáků.

Dosavadní doporučení: určitě přečíst (1)
Vaše doporučení:

spíše nečíst (2) 28.08.14 21:33  ackk  (171280)

Mazanej Ševčík nás 14 roků okrádá - harvardští veksláci spolu s ním ovládli orgány společnosti a lžou o rychlé výplatě - podávají žaloby proti vr0ácení našeho majetku ve snaze se na něm napakovat - a tady jako trotlové ťáple žádají výsledky likv ...

Opravdu upřímně panu Tomáši Ševčíkovi tleskám. On už zcela otevřeně přiznává, že pro akcionáře bylo v době jeho působení ve funkci v HPH k dispozici pro výplaty likvidačního zůstatku 600 Kč na akcii, při vyřazení kyperek V + K.
On výplatám útěkem s naším majetkem na Kypr v roce 2002 dokázal zabránit, nechal vaše peníze zmizet v zahraničí a tam je nehorázně se svými kumpány 14 roků dojil. On dokonce velkou částku z vašich peněz použil na ošetření svých podvodů, v kterých pokračuje dodnes přípravou odštěpovacího podvodu. Ševčík nás 14 let bohapustě okrádal a nakonec si za naše peníze zaplatil i partu veksláků, která ho opět prosadila do funkce, ze které on s majetkem harvardu zmizel za horami. Okrádal nás 14 let a dnes se nám směje, že jsme bez prostředků ve vyrabovaném harvardu nedokázali učinit přítrž jeho zlodějnám, že rozsudek nad V + K si můžeme strčit někam, protože než byl odsouzen Kožený s Vostrým, tak harvard dorabovával v klídku Ševčík. On si koupil soudkyni Hodačovou a na 5 let nás zablokoval, konkursem, on je prostě machr, protože tuhle jeho korupci mu nikdo neprokáže a dnes se směje, že jste i tomuto jeho kousku jsme měli zabránit účinně. Jak, ustřelit tomu ksindlovi zlodějskému palici?
Možná, nic jiného totiž proti šmejdům jeho typu účinně zřejmě nefunguje, takže já mu opravdu tleskám. Vždyť udělat si ze Staňka pucfleka na špinavou práci, platit si ve vyrabovaném harvardu partu veksláků, pracujících na dokončení páně Ševčíkovo rabovačky, zatímco on si připravuje součty desítek milionů ročně ke své výplatě, což za 14 let jeho rabovačky už mu mrskne slušnou sumičku, zatímco pro 240 000 malých českých akcionářů svoji nenažraností a lemplovstvím jejich majetek znehodnotil o více než polovičku, on je prostě i mezi šmejdy extra třída !

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (2)
Vaše doporučení:

určitě přečíst (2) 28.08.14 19:50  Ivan Mládek  (171572)

Že si Častorál s rozsudkem na K+V může vytřít predeI musel vědět to sázel Castorál jen na jednu kartu ?

Vidět za vším Ševčíka je liché. Častorál musel přeci vědět jako odborník, že si s rozsudkem na Koženého a Vostrého může tak akorát "vytřít prdeI". Proč zásel tedy jen na tohodle černýho Petra ? Proč nedělal včas účinné kroky ? Učinným krokem nemyslím nesmyslné tuny žalob, trestních oznámení, štvaní proti všem včetně těch, kteří mu dříve věřili či vyplácení Malhockého a Olivy za nic.

Dosavadní doporučení: určitě přečíst (2)
Vaše doporučení:

spíše nečíst (3) 28.08.14 17:05  kraken  (171366)

Harvardští veksláci v akci aneb jak se ze šmejda Ševčíka stane mávnutím proutku Joe - Aha - Petra Vlášková - Ovečka Béé a střídajíce se ve dne v noci spolu bojují za zájmy harvardské mafie

Petra Vlášková (129481)

Výplata

Dobrý den. Chtěla bych se zasvěcených zeptat, jestli likvidátor připravuje rozdělení peněz z prodeje té chaty v Aspenu. Na stránkách likvidátora se píše, že ty peníze vyhrál v odvolacím řízení. Že prý nějaký Staněk mu to nepřál, ale nakonec vyhrál. Hlavně, že to dobře dopadlo. Kdy se budou rozdělovat mezi akcionáře?

Petra Vlášková, aha, joe, Pane UK profesore !Prófa, Ovečka bééé, maťej, informátor,Kevin, , anonymus, jejda, Batman, Pedro, Jánošík, aa, kolaloka, , Marek, Tony, Petr Novotný, kk, Hrubeš, růžový panter, zdena, JJ, Beni, vedoucí směny na jatkách, Monty Pythonův létající cirkus, vodnice, nejsem Myška ale, , Klapka, štajgr, anawarr, sběrač dividend, střelec, ...____..., sběrač, kôň, Modrý kajman, Loulův kámoš, , , TomZav, OVCE, KP, one, Kři., kř, k1, CERD SYSTEM, Jiří Pacek, TechoLogic, Karel Krejčí, Mrkvola, Tomáš Novotný, , tohle jsme nečetli ?

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (3)
Vaše doporučení:


Diskuze ! HPH - výzva nově vzniklého sdružení akcionářů !, další stránky: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Další »
stránkovat diskuzi po 10 | 20 | 50

Odkazy k diskuzi ! HPH - výzva nově vzniklého sdružení akcionářů !

! HPH - výzva nově vzniklého sdružení akcionářů ! - zdrojová stránka k tématu diskuze ! HPH - výzva nově vzniklého sdružení akcionářů !.

Zasílání diskuze ! HPH - výzva nově vzniklého sdružení akcionářů ! e-mailem. - zasílání jednotlivých názorů diskuze nebo denního přehledu diskuze ! HPH - výzva nově vzniklého sdružení akcionářů ! na email.

Přidat názor - vložte vlastní názor, doporučení, hodnocení nebo zkušenost k tématu ! HPH - výzva nově vzniklého sdružení akcionářů !.


 Přehled BCPP XETRA 15:45 
 Název   Kurz   Změna 
 CETV  52.50  -0.94% 
 ČEZ  617.90  +1.39% 
 ERSTE  537.50  +0.98% 
 FORTUNA  127.40  +0.31% 
 KOMER. BANKA  4 898.00  +2.02% 
 NWR  3.10  +5.08% 
 ORCO  12.55  -6.69% 
 PEGAS  638.00  +0.31% 
 PHILIP MORRIS  10 444.00  -0.06% 
 PLG  174.00  +1.16% 
 TELEFÓNICA  295.80  +0.10% 
 UNIPETROL  126.80  -0.16% 
 VIG  1 008.00  -0.49% 
Komodity online
 Ropa 102.88 USD 15:18   
 Zlato 1287.90 USD 15:19   
 Stříbro 19.60 USD 15:17   
 Káva 181.40 USD 22.08   
 Cukr 15.61 USD 22.08   
 Bavlna 65.85 USD 15:18   

Zobrazit sloupec 

Kalkulačky

Výpočet čisté mzdy

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Sociální příplatek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Důchodová kalkulačka

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby

Běžné účty

Hypotéky

Stavební spoření

Podílové fondy

Směnárny

Pojištění

Povinné ručení

Penzijní připojištění

Penzijní fondy

Investice

Makroekonomika - ČNB

Základy FOREX

Podnikání

Obchodní rejstřík

Města a obce, PSČ

Ochranné známky

Finanční katalog

Nový občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Další odkazy

Úřad práce

Katastr nemovitostí

Auto - TÜV spolehlivost

Zlato online, Stříbro, Ropa

Monitoring ekonomiky

Burza - ČEZ

Kurs měn Euro Dolar


Zájezdy

Last minute

Recenze hotelů

Lyžování

Zájazdy.sk

Kréta - Řecko

Rhodos - Řecko

Hurghada - Egypt

Alanya - Turecko

Mallorca - Španělsko

Istrie - Chorvatsko

Partneři

Kurzy Online SK

Jak podnikat

English version

Czech currency

Prague stock exchange

Trademarks

Služby kurzy.cz

HTML kódy pro web

RSS kanály

Mapa webu


Kurzy.cz patička

Copyright © 2000 - 2014

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.

ISSN 1801-8688, Tel. 241 485 232, 234.

Ochrana údajů