! HPH - výzva nově vzniklého sdružení akcionářů ! - Diskuze, názory, doporučení a hodnocení

 Hodnocení:      0 1 2 3      
Diskutující:
Návod    
 

! HPH - výzva nově vzniklého sdružení akcionářů ! - Diskuze k tématu ! HPH - výzva nově vzniklého sdružení akcionářů !


Výpis příspěvků diskuze ! HPH - výzva nově vzniklého sdružení akcionářů !, 1 až 20 (46558)
Zasílání diskuze ! HPH - výzva nově vzniklého sdružení akcionářů ! e-mailem.
 
přečíst (1) 21.09.17 09:10  Karel 4747  karel4747zavinacseznam.cz  (186678)

šakalové vyjí ale karavana jde dál

Co se dnes děje v HPH je divadlo mající zastřít skutečnou podstatu věci a to vyvinit DT z podivného správcovství vyvedených prašulů akcíků na Kypr, odvést pozornost od dávek, které zasílal Vostrý a Ševčík Širokému na Slovensko a ten si tam vybudoval impérium a zajistit výpalné pro všechny, kteří se na této prasárně podílejí. Vzpomínám na našeho staříka Staňka a jeho Osmu jak se ohrazoval proti každému pšouku likvidátora a dnes je klid jako by nic nedělo. Kde je dnes Osma, kde je ta ochrana malých akcíků jak Staněk vytruboval v televizi…… Dnes víme kdo je kdo a pokud si akcíci nejsou schopni ochránit své peníze tak si je opravdu, ale opravdu nezaslouží.

Dosavadní doporučení: přečíst (1)
Vaše doporučení:

přečíst (1) 21.09.17 08:37  Zákon  (186894)

Kontakt na státní zástupce

Vrchní státní zastupitelství v Praze

Náměstí Hrdinů 1300/11

140 65 Praha 4

 

podatelna@vsz.pha.justice.cz

tel. 261 196 547  - vedení vyšetřování kauzy HPH

   po až pá      7.30  -  16h   

Dosavadní doporučení: přečíst (1)
Vaše doporučení:

spíše nečíst (3) 21.09.17 00:27  otázka Nejlépe hodnocený autor  (187902)

Kriminální kauza harvard

Mohu něko z vedení společnosti požádat o kontakt na státní zástupce, kteří se kriminální kauzou HPH zabývají, že bych ho doplnil do rolovačky pro případ, že by někdo z akcionářů měl nějaké podněty k šetření?

Dík za pomoc

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (3)
Vaše doporučení:

přečíst (9) 21.09.17 00:16  Jasná zpráva  (188082)

Kriminální kauza harvard

Jedna poznámka, oni Petře Kaňovský nejsou zase tak hloupí, tedy alespoň ne všichni, když budou prolejzat získaná lejstra z té kovbojky, v které rozřezávali původnímu likvidátorovi sejf, aby na našli ty nehospodárnosti typu 5ti navíc najetých kilometrů služebním autem. Jistě dobře vědí, že to není v proporci ke škodám, které HPH působili ti, s nimiž čile spolupracují a které dokonce nechávají dozorovat ve funkcích likvidaci, ono asi jde o něco jiného, jde o to umlčet protistranu a mít na to páky. Vždyť platit z vlastní kapsy 250 000 je docela bolestivé a chyb se v tak velké a složité kauze plné obstrukcí první likvidátor dopustil jistě mnoha. Člověka napadne, proč podobně akčně se neřeže sejf v kanceláři trustů na Slovensku, kde nikdo nevíme, co nás její provoz stojí jenže tady asi o páky nikdo nestojí, že? Takže mít v ruce něco, čím se druhý může vydírat je docela praktické, ne?

Dosavadní doporučení: přečíst (9)
Vaše doporučení:

přečíst (9) 20.09.17 23:42  Odpověď  (188395)

Kriminální kauza harvard

Neschvalovat účetní závěrky mělo z pohledu některých koumesů hlubší smysl.

To je tak, stále je ve hře několik miliard zůstatkového majetku původem z vykradeného harvardu,  které se snaží  ovládnout několik jedinců, spojených s kriminální minulostí HPH v čele s Koženým.

A na jejich snaze se dá tak jako v minulosti snadno vydělat, však seznamy dříve vyplacených milionů některým akcionářům jsou veřejně známé.

Jenže rozebírat a dojit majetek, který je veden v účetnictví HPH snadno nelze, proto je nutné ho nejprve chytře vyčlenit ze struktur společnosti.

 Jinak řečeno vzdát se pohledávek vymáhaných Harvardem ve prospěch společností, které akcionáři HPH nemohou kontrolovat viz kyperka zloděje  Vostrého na Kypru, kam byl náš majetek ukryt do nedobytných a nekontrolovatelných trustů.  Udělat to lze snadno přeceněním v účetnictví vedeného majetku na nulu s označením jako nevymahatelný.

Přesně na tomhle přeci Ševčík pracoval celých 15 roků, kdy vyvedením veškerého majetku na Kypr chtěl snížit zákl. jmění HPH na cca 2,50 Kč na akcii.

A už nemusím dodávat, že  na rozdíl od majetku v HPH, kde se kdákalo i o položkách typu 40ti  nehospodárně nakoupených knih  se s majetkem trustů dalo nakládat dle libosti toho, kdo ho bez naší vůle ovládal.

O tohle jde, proto se opět 8 roků žvaní o rychlém vyplácení, proto se neschvalovali účetní závěrky, proto na Kypru nemá z HPH ukradený majetek vymáhat vykradený hPH, ale pochybná kyperka, nad kterým Koženého matka má větší šanci uspět ..

Dosavadní doporučení: přečíst (9)
Vaše doporučení:

přečíst (9) 20.09.17 22:49  PK  (183558)

17 let Častorálovy likvidace

Valné hromady, kde budete doporučovat neschvalovat účetní závěrky a kde je skutečně neschválíte, podporovat nebudu. Co tak konečně předložit nějaký plán likvidace, vyplývající z aktuálních možností? Či hlavní činností bude pátrat po tom, jestli Častorál v roce 2013 nenajel autem o 5 km více či nekoupil o knihu navíc?

Dosavadní doporučení: přečíst (9)
Vaše doporučení:

přečíst (7) 20.09.17 19:47  otázka Nejlépe hodnocený autor  (187902)

Kriminální kauza harvard

Kdyby se nejednalo o okradení 250 000 akcionářů o desítky miliard tak řeknu, že jste srandaparta, která dokázala jen oblbnout akcionáře čekatele, jemuž už 8 roků slibujete rychlé vyplacení. Jenže on chudák nepochopil, že tím vyplacením vy nemyslíte jeho, nýbrž sebe.

Vždyť si z něj děláte prču, milion na odvolačku proti vyplacení 23 milionů Matějkovi se nenašel, aby se bleskurychle našlo 23 milionů na vyplacení té zfixlované škody.

Soudruzi, čekám, že takhle nějak to uděláte i s pohledávkami HPH, které si v tom klondajku, co jste způsobili, budete za babku rozebírat ...

Dosavadní doporučení: přečíst (7)
Vaše doporučení:

přečíst (7) 20.09.17 19:38  otázka Nejlépe hodnocený autor  (187902)

Kriminální kauza harvard

Jasně, na tom posledním odkazu v archívu OSMA psaném Staňkem se každý dočte, proč se harvard nehnul z místa, což akcionáře stálo to 1% majetku. 

Pro objektivitu uznávám, že ze ztráty desítek miliard je nutno na vrub likvidátora počítat ještě 40 nehospodárně nakoupených knih, což vypátral bějem svého desetiletého funkčního období Staněk.

Jinak já chápu, proč je někdy vhodné VH podržet a že v jiný čas to už nemusí mít smysl. A pokud vím, tak právě pan Kaňovský vám na chyby při svolávání vašich hromad ukazoval, i správný rozhodný den vám leckdy vypočítal, no máte hoši svoji vlastní hlavu a tohle vše je toho výsledek.

Ale hleďme kupředu, kdy tedy bude hotova a založena výroční zpráva a účetní závěrka?

Dosavadní doporučení: přečíst (7)
Vaše doporučení:

přečíst (8) 20.09.17 19:32  honors  (183640)

Obvyklá rolovačka

Tak a teď roluj a naklikávej, to umíš dobře.  :-)))))))))

Dosavadní doporučení: přečíst (8)
Vaše doporučení:

přečíst (8) 20.09.17 19:26  otázka Nejlépe hodnocený autor  (187902)

Kriminální kauza harvard

Informačně hodnotné stránky zástupce akcionářů Petra Kaňovského

www.kanovsky.cz/hph-kanovsky.php

Stránky představenstva HPH  (neaktualizované jsou prezentací jeho neschopnosti?)

www.hphas.cz/

Stránky likvidátora Častorála  (co doplnit změny ?)

www.hph-likvidace.cz/rozbory2-back.htm/

Stránky odvolaného správce kyperských trustů  Ševčíka ( dělá z vás jejich obsahem blbce?)

1url.cz/UtB55 

Pochybná historie vzniku trustů

1url.cz/qtled

Archiv OSMA aneb pohled do historie kriminální kauzy HPH

www.osma1997.cz/osma-hph/

 

Dosavadní doporučení: přečíst (8)
Vaše doporučení:

přečíst (8) 20.09.17 19:13  honors  (183640)

17 let Častorálovy likvidace

Jestli jsou předchozí VH zpackaně svolané?  Tady buď opatrný, nemuselo by se to líbit Petru Kaňovskému. Říkat, že jeho VH byla zpackaně svolána v důsledku čehož jsou neplatné všechny následující VH, je odvážné tvrzení.

Dosavadní doporučení: přečíst (8)
Vaše doporučení:

přečíst (8) 20.09.17 19:04  honors  (183640)

17 let Častorálovy likvidace

Člověče jaký byl ?! Je snad Častorál po smrti? Nebo v kriminále? Šouhlasím, že se mu nesmí křivdit. Kdo říká, že nic nevyplácel, tak nemluví pravdu. Z těch 150 mil. Kč, co v HPH zbylo, vyplácel svoji družku a své kamarády z doby, kdy učil na škole SNB. Třeba ten Oliva a Malhocký byli vypláceni každý měsíc dost slušně. A nezapomínejme na toho Károlyho. Jestli to jsou burani?  Ale co, to je jedno. A vypumpovaných 150 mil je jen jedno procento z toho, co vypumpoval předchozí likvidátor Vostrý. Takže je to vlastně málo, že ? :-) Ale kdo si dovolil mu tam jmenovat dale likvidátory? Ta opovážlivost. Je to útok na likvidátora. 

Dosavadní doporučení: přečíst (8)
Vaše doporučení:

přečíst (16) 20.09.17 18:10  Odpověď  (188395)

Kriminální kauza harvard

Problém Častorála byl v tom, že byl dosazen do funkce likvidátora místo zloděje Vostrého, který po dohodě s Koženým po odkoupení majetku HPH poslal společnost do likvidace a myslel si, že ji ve své režii opravdu zlikviduje.

A tak začal mnohaletý boj o to, co bylo v tento čas konečně dosaženo, tedy aby po vykradení HPH byla společnost pohřbena a za tou zlodějnou se zatáhla opona.

Člověče, on člověk nemusí být příliš inteligentní na to aby chápal, že když někdo pošle společnost do likvidace a nenechá v ní žádný majetek k tomu určený, tak že se likvidačního zůstatku akcionáři nedočkají.

Buďme tedy přesní, my neřešíme likvidaci HPH, ale 20 roků trvající zlodějnu.

Jo a to poslední setkání 30ti akcionářů bych nenazýval valnou hromadou, toho názvu není hodno, což potvrdí soud, až se k tomu po šnůře všech těch předchozích zpackaně svolaných dostane ..

Dosavadní doporučení: přečíst (16)
Vaše doporučení:

spíše nečíst (16) 20.09.17 16:05  honors  (183640)

17 let Častorálovy likvidace

Akcionáři asi neumí ocenit Častorála a jeho přínos. Utatil 150 mil., přivedl HPH do insolvence - pravda, tu trochu zpackal, že to naštvalo i Kaňovského a připojil se k požadavku jmenování dalších likvidátorů. Copak nikdo neocení, jak Častorál úspěšně zneplatňoval VH, jak odvážně na poslední VH ani nechodil,  jak vytrvale označuje viníky: Čekatel, noví likvidátoři, Staněk, Sedláček, exekutor...atd. Navíc odvážně utajuje účetnictví, kdy nechal startovat archiv, bojuje proti předběžnému opatření. Proč to jenom akcionáři neumějí ocenit??

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (16)
Vaše doporučení:

určitě přečíst (16) 19.09.17 23:47  Jasná zpráva  (188082)

Kriminální kauza harvard

Kdy bude výroční zpráva a závěrka, když odpadl důvod prodlení?

Dosavadní doporučení: určitě přečíst (16)
Vaše doporučení:

přečíst (20) 19.09.17 21:45  otázka Nejlépe hodnocený autor  (187902)

Kriminální kauza harvard

Já bych státní zástupce nepodceňoval :-)

Dosavadní doporučení: přečíst (20)
Vaše doporučení:

určitě nečíst (20) 19.09.17 19:05  čekatel  (178055)

Kriminální kauza harvard

Ale to se dalo čekat . Státní zástupci jsou stejně neschopní (spíš schopní všeho) ,stejně jako soudci , obhájci i někteří policajti . Matěj to je kapitola sama prosebe ( a co nevíc pro sebe ) .

Dosavadní doporučení: určitě nečíst (20)
Vaše doporučení:

určitě přečíst (22) 19.09.17 18:32  otázka Nejlépe hodnocený autor  (187902)

Kriminální kauza harvard

 Pane čekateli, já bych se už nedivil ani tomu, kdyby státní zástupci při pohledu na situaci v HPH a tomu, kam se harvard ubírá začali majetek společnosti obstavovat  a nechali ho propadat ve prospěch státu. Oni jistě nejsou úplně blbí a vědí, kam vše směřuje.

Vy máte čekateli kliku v tom, že jako jediný člověk aktivně sledující kriminální kauzu harvard stále  žijete v naději, že někomu jde o vaše blaho a nikoliv jen o to namastit si kapsu, ať to akcionáře stojí, co stojí.

Vy jste nepochopil, jak snadno se několik lidí ve velmi krátké době  může zmocnit značného majetku ovládnutím pohledávek HPH, na rozdíl od vás to ale pochopili lidé typu Matěje  a velmi čile v tomto směru  potichu a v ústraní pracují. Není vám divné, že i zapálený internetový diskutér Jirka akc se odmlčel?

Na rozdíl od vás on pochopil, že jde do tuhého a že některé věci je vhodnější dělat v ústraní, a potichu ..

Dosavadní doporučení: určitě přečíst (22)
Vaše doporučení:

určitě přečíst (26) 19.09.17 18:09  Odpověď  (188395)

Kriminální kauza harvard

Souhlasím, je to parodie ke zblití. Vezměte si, že z HPH bylo ukradeno několik desítek miliard, že Kožený s Vostrým blokují 15 let zbytkový majetek společnosti ukrytý různě po světě a teď dokonce pomocí nastrčených spřízněných osob, jež byli na jejich výplatní listině a kteří ovládají HPH, a dokonce skrytě nastrčením svých právníků řídí likvidaci  natočí po vzoru amerických kovbojek tijátr, ve kterém řežou sejf původnímu likvidátorovi.

A to vše proto, že jemu nebylo recht předat klíčky od vyrabovaného harvardu lidem spojených se zločincem Vostrým, jež dozorují řádný průběh likvidace, kterou všechny předchozí roky blokovali.

Na jedné straně humbuk za účasti kamer, na druhé straně se potichu tak jako dnes u soudu vyráběli další pohledávky proti HPH, pomocí kterých se pár jedinců skrze pohledávky společnosti může zmocnit dalšího významného majetku.

Častorála nahánějí jako gaunera, zatímco s Koženým a Vostrým vedou čilá jednání o tom, jak se o zbytkový majetek podělí?  

Dosavadní doporučení: určitě přečíst (26)
Vaše doporučení:

určitě nečíst (25) 19.09.17 08:02  čekatel  (178055)

Kriminální kauza harvard

Tak jak si tipujete ? Koho zavřou naše soudy dříve ?  Zdá se ,že asi našeho pana Častorála ( samozřejmě po několika odvoláních).

Dosavadní doporučení: určitě nečíst (25)
Vaše doporučení:


Diskuze ! HPH - výzva nově vzniklého sdružení akcionářů !, další stránky: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Další »
stránkovat diskuzi po 10 | 20 | 50

Odkazy k diskuzi ! HPH - výzva nově vzniklého sdružení akcionářů !

! HPH - výzva nově vzniklého sdružení akcionářů ! - zdrojová stránka k tématu diskuze ! HPH - výzva nově vzniklého sdružení akcionářů !.

Zasílání diskuze ! HPH - výzva nově vzniklého sdružení akcionářů ! e-mailem. - zasílání jednotlivých názorů diskuze nebo denního přehledu diskuze ! HPH - výzva nově vzniklého sdružení akcionářů ! na email.

Přidat názor - vložte vlastní názor, doporučení, hodnocení nebo zkušenost k tématu ! HPH - výzva nově vzniklého sdružení akcionářů !.


 Burza Prime 16:27 
Název Kurz Změna
 CETV CME  88.35  -0.73% 
 ČEZ  433.30  -0.62% 
 ERSTE GROUP BANK  953.60  -0.49% 
 FORTUNA  141.00  -0.35% 
 KOFOLA ČS  410.50  -0.61% 
 KOMERČNÍ BANKA  973.00  0.00% 
 MONETA MONEY BANK  79.00  +0.25% 
 O2 C.R.  275.50  +0.92% 
 PEGAS NONWOVENS  1 006.00  -0.30% 
 PHILIP MORRIS ČR  15 980.00  +0.50% 
 UNIPETROL  344.50  +1.47% 
 VIG  640.80  -0.05% 
Komodity online
 Ropa 56.76 USD 16:59   
 Zlato 1300.10 USD 16:59   
 Stříbro 17.02 USD 16:59   
 Káva 125.90 USD 24.08   
 Cukr 13.84 USD 24.08   
 Bavlna 68.45 USD 16:59   

Zobrazit sloupec 
Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
TOP: Akcie CZ Akcie svět Kurzy měn Komodity Zlato Forex Zákony Kalkulačka Hypotéky Tarify Práce Půjčky Školení Počasí

Kalkulačka

Výpočet čisté mzdy

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Sociální příplatek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Důchodová kalkulačka

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby

Běžné účty

Hypotéky

Stavební spoření

Podílové fondy

Směnárny - Euro, Dolar

Práce, Úřad práce

Programátor python

Developer Java

Investice

Makroekonomika - ČNB

Zlato online, Stříbro, Ropa

Burza - ČEZ

Pojištění

Povinné ručení

Penzijní připojištění

Penzijní fondy

Podnikání

Obchodní rejstřík

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Ochranné známky

Finanční katalog

Nový občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - TÜV spolehlivost

Monitoring ekonomiky

Mapa webu

Volby

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Copyright © 2000 - 2017

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688

Ochrana údajů