Akcie NWR - Diskuze, názory, doporučení a hodnocení

 Hodnocení:      0 1 2 3      
Diskutující:
Návod    
 

Akcie NWR - Diskuze k tématu Akcie NWR


Výpis příspěvků diskuze Akcie NWR, 1 až 20 (124091)
Zasílání diskuze Akcie NWR e-mailem.
 
přečíst (0) 17.10.17 11:46  Kebab Jméno 'Kebab' používá stále stejný uživatel  speedy60zavinactiscali.cz  (178774)

co socan Mládek zaspal tak Havlíček už nezachrání aneb také opět ejhle Jánošík a co místo valašky šermuje paragrafy

Jen teď ta kauza lithium. A už je opět zdá se vymalováno! Tiše a po socansku!

Ne, nechtěl jsem včera se na to dívat. Ale u veřeře a na zprávy (které na ČT24 ale proto nebyly) jsem TV pustil a ten poslanecký tyjátr tam chvíli poslouchal.

Když dám stranou předvolební kulisy a vzájemné proto osočování, tak a věcně mně z těch nekolika málo racionálních tam vystoupení vyplynulo: opět se to lithium podstatou zašmelilo, teď už se jen dodatečně hasí a o to memorandum samo ani nejde, je třeba vidět souvislosti a podstatu - personifikuji a proto zjednodušuji i takový právě socan Mládek a jako ministr zaspal. Zaspal a také právě když pomlouval a lhal jinde, a to v kauze OKD o věřitelích z AHG a ve smyslu že jsou oni prý Bakala.

Tudíž opět jaksi v podivném předstihu, myslím před socanským a prý odborným(?) ministerstvem, tak nikoli stát ale právě oni kamarádi co nechtějí aby na ně bylo vidět ... tak si všimli ... že to lithium se dává do baterek. A tak teď už se zase a opět honí to, co ale už ujelo. Aby se nastoupilo alespoň až do toho posledního vagónku. A honí se to proto, že to bylo už příliš okaté a budou teď ty volby. Holt kamarádi asi nestihli si obejít úplně všechny, že?

Aby už i této frašky nebylo dost, opět tu máme a co by dup onoho novodobého Jánošíka! Který šermuje místo valaškou paragrafy a snaží se veřejnosti namluvit, že místo své budoucí dividendy upřednostní prý právě onu veřejnost: nějak podobně jako když pro onu prý veřejnost a tady velmi zcestně prezentovanou pytlíkovskými odbory v OKD on pomáhá a v konečných důsledcích útočit proti NWR, a jehož je také prý tím akcionářem.

A k čemuž mu dopomáhej nikoli Pánbu ale také bývalý socan Eman z hradu a který si také rád pouští hubičku na špacírek: to aby se jím předem a bez soudu ti už odsouzení mohli dovolávat svého nerovného a proto nespravedlivého postavení před soudem tím už skutečným ... ale třeba to je tak i myšleno  záměrně? Aby vždy ta fraška a jako taková nabrala grády ještě větší?

https://zpravy.e15.cz/byznys/prumysl-a-energetika/miliardar-krupa-se-vlozil-do-boje-o-lithium-koupil-podil-v-australske-emh-1338603

Nevolte socany minulé, současné ani budoucí!

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (4) 16.10.17 20:51  byvalý  (185744)

Fun bezcharakterní zloduch se brání...

iuhli.cz/bakala-odmita-ze-by-se-na-okd-obohatil/

Jak to asi dopadne ví dopředu snad každý.

Dosavadní doporučení: přečíst (4)
Vaše doporučení:
přečíst (0) 17.10.17 13:00  Ak47  (183780)

Fun bezcharakterní zloduch se brání...

Jak to vidíš s akciema NWR? Je to ztracený? 

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:
přečíst (0) 17.10.17 10:30  Kebab Jméno 'Kebab' používá stále stejný uživatel  speedy60zavinactiscali.cz  (178774)

čím se Bakala a jeho právníci brání jsem jistotně očekával

a to, že jsem to očekával a možná i zde několikrát a už předem svými slovy napsal,

tak ode mne přece není prý obhajoba Bakaly a jak se tu snaží pomateně a se zlým úmyslem některá individua, skrývající se za nickem třeba a právě Novák Josef, účelově podsouvat. Přitom ten účel a jejich snaha je zřejmé a tak opakuji: skrze Bakalu a zveřejňování jeho rozesmátých a třeba i dál do šklebu upravených fotek, a tady se článek zase "vyznamenal", se totiž mají vyzmizíkovat tedy vyvinit ti ostatní další, také ti kteří byli někde už na samém počátku a kde by bylo vůbec logické začít.

A byla a je také nějaká trestně právní odpovědnost ale k tomu i navíc odpovědnost politická a také je dost neurčitá hranice mezi tím:  kdo neví o co jde tak třeba dnes ve zprávách v TV opět vytáhli na světlo a připomenuli kauzu Vlasty Parkanové a nákupu těch směšných letadýlek. Nechci se opět vyjadřovat za Vlastičku nebo proti ní, ale už samo dost šílené je a opět připomínám ten čas tj. dle novinových titulků soud až po 5 letech ... a další roky se to bude přežvýkávat.

Podobně to bude čekám kolem Bakaly a je to celé podobná mládkovinová konstrukce kterou "výtečníci" a "šikovně" vybudovali už v kauze bývalé IPB ... kterou záměrně a jako prázdnou schránku v kómatu prodlužovali ... to aby nebylo možno a jaksi procesně spočíst konečnou škodu a mj. i bránit se (ze strany drobných akcionářů) vůči čehúnskýmu státu.

Tady něco podobného se čekám stane také a s onou prázdnou schránkou OKD (už bez dolů a kterou také třeba přejmenují na nějaký ten OKD Exit) kde stále budou sedět oni tzv. uznaní věřitelé OKD a kteří si "dobrovolně" odsouhlasili to že si nechají ukrást konkrétní doly a které začaly právě vydělávat ... a budou se opájet neurčitou chimérou (sami tomu  nebudou moci věřit ale asi to tak mají nakázáno?) že dostanou další nějaké peníze od právě Bakaly a ... pozor, pozor, pozor a tady ten troll co tu píše šplechty v inglish spolu s jeho inkartnací prý Novákem Josefem co potom píše česky ... dostanou také prý od NWR ... od kterého se tady jakoby a proto falešně tváří že jsou prý akcionáři! Nebo to mají v hlavince silně v nepořádku?

No není to podivné a černý humor? Aby údajní akcionáři NWR a spolu s jejich předpokládám že mentorem Krúpou a který prý je také akcionářem NWR, tak chtěli milijardy pro OKD (jehož akcionáři ale nejsou protože akcionářem OKD je to NWR) také a právě od toho NWR? To aby na ně už jistotně, v případném likvidačním zůstaku NWR a také jako prý na akcionáře NWR, nezbyl ani ten 1 halíř?

Pokud bude probíhat a co nejdéle pinkačka OKD mezi NWR a naopak a okořeněná fotografiemi Bakaly, tak věřitelé NWR budou mít potíže s típnutím NWR a tedy se spočtením konečné škody ... a tedy budou mít velké potíže právě se zahájením arbitráží/soudů vůči čehúnskýmu státu ... a tak horizont nějakého opravdu uzavření kauzy se odkládá.

Odkládá ani ne na dobu vlády příští (která brzy přijde a kde možná ani socani nebudou a jejich ničemnost tak zdědí někdo jiný) ale třeba ani ne i na tu vládu přespříští ... tudíš takovému Bohoušovi vůbec o nic nejde, udělá si když tak praktika někde v advokátské kanceláři tedy konečně také bude opravdu už pracovat ale kdo ví? ... no a potom ho "soudruzi" za třeba 10 nebo 15 let a víc šikovně reinkarnují do politiky zpátky, za ty zásluhy že?, to aby si začal zase víc vydělávat na už blížící se důchod.

Že mně z toho "nějak" vypadli drobní akcionáři NWR?  No ano vypadli a jak začínám tu číst tak nejsem sám kdo si to myslí.

Nevolte politiky, kteří vás svojí ničemností a nekompetentností už okradli a budou v tom chtít, dá se předpokládat, že pokračovat!

Nevolte socany!

 

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:
přečíst (0) 17.10.17 11:21  Novák Josef  (163452)

čím se Bakala a jeho právníci brání jsem jistotně očekával

Minule jsem slíbil,že nebudu psát(přilévat olej do ohně) Dnes jsem nazván individuem, měnící nicky ,cinkající klíči atd.Prohlašuji,že se Kebab mýlí(neříkám,že lže) Nicky neměním,klíči jsem necinkal. Zkušenosti které jsem nabyl při budování kapitalismu mně vedou k přesvědčeníže vedení firmy je vždy zodpovědné za krach a toto přesvědčení jsem několikrátvyjádřil k tématu OKD- Bakala. To je vše. Jiné zájmy nemám a zejména se mi příčíkydat špína na jiné diskutující, to dělat nebudu. Na Kebaba mám také kladné vzpomínky : to když varoval spekulanty před zázračněvzkříšenou Tatrou Kopřivnice a Jihočeskými papírnami. Nyní mu přeji,aby pozapomnělna zlé individium Nováka Josefa a nechť se mu vede.

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:
přečíst (0) 17.10.17 12:38  Kebab Jméno 'Kebab' používá stále stejný uživatel  speedy60zavinactiscali.cz  (178774)

s tou obecnou zodpovědností vedení firem za krach máš pravdu

ale ta konkrétní míra zodpovědnosti by měla být v přímé úměře od viny a také v těch objektivních podmínkách kolem.

Proto tady je důležité také si uvědomit, co je to akciová společnost a jak dle zákona je postavení akcionáře a jaký je v té které konkrétní akciovce i uplatňován model řízení: to abys byl vůbec schopen to "vedení" identifikovat ... protože máš představenstvo, dozorčí radu ale i samo vrcholové vedení firmy a tím myslím ten úplně vrcholový management.

A teď se to tam všelijak může mlít a přelévat a výsledkem i může být, s ohledem na budoucí rizika, že drobný akcionář a v postavení drobného akcionáře do takové akciovky by raději a někdy neměl vlézt vůbec ... a už předem by si to měl také uvědomit.

Už vůbec je riziko, když firma začíná být v průšvihu, je oslabená a stává se zajímavou kořistí pro predátory: ti obvykle se do firmy potřebuji nějak i zadními vrátky dostat a připravit si půdu pod nohami, k tomu konečném už dějství a kdy oni udeří a třeba i za pomoci novinářů, kteří spustí run a začnoui i skandalizovat, někdy lze pozorovat velmi podivnou roli odborů.

Já a už jsem to tu psal několikrát, já byl zaháčkován a vícekrát v uhlí raději hnědém a odkud jsem byl vyskvízován, než tehdy být v černém uhlí (v OKD) tak jsem byl raději u kšeftařů v Metalimexu a odtud jsem byl také vyskvízován, no a do NWR ale ve skutečnosti do OKD (a budoucího jsem myslel Debienska) jsem vlezl až právě v době, kdy bylo zřejmé že je NWR sice v průšvihu ale bude bez(!) Bakaly ... protože otěží se tam ujímají věřitelé a ti tomu dávají šanci! O mentalitě věřitelů jsem tu už několikkrát napsal, měl jsem možnost nahlédnout, a nebudu to opakovat.

Tudíž já sem píšu z pohledu někoho, koho Bakala ani tak moc nezajímá ... ale zajímá mě jak NWR postupovalo a pod oněmi věřiteli NWR z kterých se také stali i akcionáři a v tom dál průšvihu cenového pádu uhlí. Že vedle v dolech v Polsku a také ve velkém průšvihu protože celosvětovém tak že Bakala nebyl ti nemusím snad vysvětlovat a připomínat.

Vedle v Polsku konkurenční JSW bylo dle mne v dalekop horším výchozím postavení než tady NWR (potažmo OKD) a to, že zatím přežilo a na polské burze ceny akcií se nějak i dost raketově zotavily, je důsledkem pomoci "tomu uhlí" od polské vlády ... a od toho a v tak velkém a už systémovém průšvihu jako byl s uhlím tak vláda obecně přece je a má být, že?

Ovšem česká vláda, na rozdíl od té polské a kryta falešnou argumentací pytlíkovských odbnorů, tomu NWR  potažmo OKD potažmo černému uhlí v Česku nepomohla ale s také falešnou argumentací a jako že AHG je prý Bakala tak aktivně napomohla onomu chystanému nepřátelskému převzetí dolů OKD: jen zatím nedokážeme identifikovat a konkrétně dokázat pro koho a v čí prospěch, také a právě proto ty doly zůstanou možná i do budoucna zaparkované v takové "mezistanici" a které se teď jmenuje Prisko. Už se to moc profláklo.

Také ti přeji ať se ti vede. Při příštím výběru, to pokud, i já už nepůjdu a tady na tomto území do nějak zvýšených rizik a tam, kde je nějak zaháčkovaný náš stát a mělo by to normálka znamenat že rizika jsou stížená, tak tady to je ale naopak - rizika jsou tím ještě větší! Tady tak opravdu "něco"na tu jen spekulaci ale rychle i s malým ziskem od toho. 

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

určitě přečíst (4) 16.10.17 13:23  Petik  (172289)

vyjádření CITIBANK

https://isir.justice.cz/isir/doc/dokument.PDF?id=30994194

 

naše banánová republika bude platit jak mourovatá, škoda, že to všechno shrábnou majitelé dluhopisů. My drobasi, kteří jsme do toho v roce 2014 nalili své peníze, nedostaneme zřejmě nic:-( 

Dosavadní doporučení: určitě přečíst (4)
Vaše doporučení:
určitě přečíst (5) 16.10.17 13:50  PiMr  (184028)

vyjádření CITIBANK

velice zajímavé....jejich argumenty jsou logické, že OKD těžilo z půjčených peněz v průběhu let 2011-2014, které půjčila matka tedy NWR...Už se odvolaly? to má ANO a ČSSD a Louda teda velkej problém...stáhne je to dolu, pokud ČR bude muset zaplatit (jakože že asi bude muset) zmařenou investici fondům AHG a Citibank

Dosavadní doporučení: určitě přečíst (5)
Vaše doporučení:
určitě nečíst (6) 16.10.17 13:39  Pepa  (184200)

vyjádření CITIBANK

NWR JE ZCELA MIMO HRU

Dosavadní doporučení: určitě nečíst (6)
Vaše doporučení:

určitě nečíst (7) 16.10.17 12:24  Pepa  (184200)

NWR nepotřebuje okd

SEMTO PSAL BAKALA SECE ZBAVIT OKD ten útlum dolů stát zaplatí a bude zaměstnanost supr plán myslím

Dosavadní doporučení: určitě nečíst (7)
Vaše doporučení:

určitě nečíst (5) 16.10.17 12:10  Pepa  (184200)

soud má rozhodnout lednu

okd užmá plány s okd na duben 

 

iuhli.cz/okd-slouci-dulni-zavody/

Dosavadní doporučení: určitě nečíst (5)
Vaše doporučení:

určitě nečíst (10) 15.10.17 10:48  Pepa  (184200)

nicky neměním nesu srab

jensem připoměl kdo dal insolvenci a proč?? u soudu dnes řeší privatizaci starou 2004 NWR VĚŘÍM

Dosavadní doporučení: určitě nečíst (10)
Vaše doporučení:
spíše nečíst (12) 15.10.17 12:02  Kebab Jméno 'Kebab' používá stále stejný uživatel  speedy60zavinactiscali.cz  (178774)

na to jsem se tě ale vůbec já neptal

takže pokračující článek o tom obvinění z vydírání ... jsi nedohledal,

a proč prý věříš NWR bez Debienska a asi brzy už bez dolů OKD ... jsi neodpověděl,

a jestli jak sám píšeš soudy řeší, uvádíš a matematicky si to spočti a je rok 2017, kauzu 13 let a zatím nedořeší protože to je nekonečná pinkačka ... navíc jsou tam jen malé ryby ... tak někteří a v podobných jiných případech a když se cítí být poškození ... tak se konečného výsledku tj. ať tak nebo onak ani nedožijí!

Jak se ohýbá právo těmi kdo se cítí že ho tady v Čehúnsku ohýbat mohou, tak i ty přece můžeš názorně vidět na socanské další kauze tj. jejich Lidový dům a advokát Altner. Ten se naplnění už pravomocného rozsudku také nedožil! A opět, zdůrazňuji, někde na počátku kauzy byla socanská závist aby nemuseli vlastnímu(!) advokátovi a za odvedenou práci zaplatit! Socani tedy a i na tomto příkladu ukazují, že jak Altnerovi za práci tak voličům za své sliby ... platit a tedy zodpovídat se nehodlají!

 

Nevolte ty, kteří když jim začne a pro jejich vlastní ničemnost téct do bot ... tak začnou ohýbat právo.

Nevolte socany! 

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (12)
Vaše doporučení:
určitě nečíst (10) 15.10.17 12:15  Pepa  (184200)

na to jsem se tě ale vůbec já neptal

nedhledal boty nesmysly nečtuju každý ví svoje.. NWR VĚŘÍM

Dosavadní doporučení: určitě nečíst (10)
Vaše doporučení:

určitě nečíst (13) 14.10.17 22:55  Pepa  (184200)

opětse pleteš právě čssd seto hodí před volbama

https://echo24.cz/a/iGp5j/okd-dluzi-pres-17-miliard-podalo-na-sebe-insolvenci

Dosavadní doporučení: určitě nečíst (13)
Vaše doporučení:
spíše nečíst (12) 15.10.17 09:45  Kebab Jméno 'Kebab' používá stále stejný uživatel  speedy60zavinactiscali.cz  (178774)

a co z téměř 1 a 1/2 roku starého a podivného článku?

Tam mně tak akorát zaujalo, v dalších souvislostech a na samý tam závěr, ta nabízející se případná otázka a nikoli jen ve vztahu k OKD:

kdy už podobné podání a z podezření na spáchání trestného činu prý vydírání podá "někdo" právě na Krúpu?

Zdůrazňuji, že je to otázka která mně vytanula tak nějak sama na mysl a když jako divák pozoruji, pochopitelně jen zprostředkováno z veřejných sdělovacích prostředků a je to potom můj názor, popisovaný cvrkot kolem Krúpy a toho jeho ansámblu kolem. 

Aby bylo tak úplně zřejmé wo co také a tady gou, tak stejně snaživě dohledej a dej sem odkaz na logicky pokračující pokračování, dej odkaz na článek a kde by se čtenář měl přece konečně už také dozvědět a pod stejně velkými titulky a raději titulky ještě většími:

jak to Krúpovo podání trestního oznámení dopadlo? Za 1 rok a brzy 1/2 by mělo přece být známé, kdo byl obviněn, kdo byl případně i už za vydírání odsouzen a byť třeba nepravomocně  a kdo případně už sedí? Nebo ... nesedí?

Nebo to je jen další šaškárna a pokusy o manipulace, působivé právě na ta různá individua a která píší i sem a třeba pod nickem Novák Josef, protože pro ně a když o tom napíšou takto přece noviny nebo to uslyší a uvidí v TV, tak kýmsi a asi i účelově vyslovené jen zatím podezření ... se stává ale tak skutkem? No je to tady potom hrůza, když alespoň trochui ještě soudný člověk potom názorně vidí ... koho také může potkat někde na ulici a napsáno to on na čele, tj. že je prý Novák Josef, on pochopitelně nemá.

***

Také, aby se tedy měřilo opravdu všem stejným metrem a což by přece mělo, po přečtení už i jen titulku článku tak s pobavením čekám. Až třeba novináři příště zase spustí podobný run a třeba na takovou Českou spořitelnu a jakožto banku, že a  jako příklad, co všechno prý ona dluží ... a nejlépe to napsat někdy těsně před Vánoci.

Tedy jináč, pokud věřitel úvěr nezesplatní a střadatel si celý vklad z banky nechce vybrat (a spolu s ním novináři a politiky účelově pobláznění ostatní jako to bylo u tehdy IPB) tak wo nic nejde: je to totiž o vzájemné důvěře, kterou však česká vláda a spolu s pytlíkovskými odbory torpédovala.

Nadávejte na českou vládu!

Nadávejte na už obehrané politiky, ano na ty kteří vás svojí ničemností a nekompetentností okradli a už je znovu proto nevolte!

 

 

 

 

 

 

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (12)
Vaše doporučení:

spíše nečíst (15) 14.10.17 21:54  Kebab Jméno 'Kebab' používá stále stejný uživatel  speedy60zavinactiscali.cz  (178774)

nevolte socany aneb ta kauza OKD je jen příkladem a proč!

Kauza OKD se teď socanům před volbami nemile vrací. A je to jen takový příklad.

Protože co tehdá "započalo" ODS a spolu s ÓDOU tak socani tomu nasadili tehdá korunu! A není to koruna slávy ale jimi provedená doprivatizace důležitých titulů spolu s potom přijatým vyskvízováním je jedna velká hromada hnoje a ostudy.

Firmy tak byly prakticky rozdány kamarádíčkům, no a aby kamarádíčci měli "klid na práci" a jak psali novináři a leckde tomu tleskaly i odbory - tak byli zbaveni obtížného prý hmyzu -  zbaveni drobných akcionářů a z kterých udělali novináři (zřetelně na zakázku) prý vyděrače a kteří si mít akcie natož dostávat dividendy prý nezaslouží!

A zákony na skvíz byly záměrně udělány tak, našimi zvolenými zástupci, aby vyšupajdění drobných akcionářů bylo co by dup tedy velmi rychle ... a za podivné ceny ... proti tomu aby bylo dosaženo přezkumu ceny a tedy případného dorovnání, tak se drobný akcionář soudí roky a roky a je zamlženo. 

To samé platí, ohledně zamlženo a daňoví poplatníci plačte, i kolem od počátku privatizace (a toho co bylo dál) i pro OKD. No a socani mají vlastně se snaží mít, také na svoji takovou obranu a aby zakryli svoji ničemnou úlohu, asi na vše jednoduchý ale jak se zdá velmi účinný jeden recept:

pro případné vyvinění se před lidským dobytkem a aby on nespokojeně nezačal bučet, protože pro ně jsme jen lidský dobytek a je to můj názor z jejich politiky kterou takto vnímám, tak jim postačí hrát na osvědčenou strunu ...  obyčejné ale v rozsahu neobyčejně velké lidské závisti!

To potom lidský dobytek začne okamžitě slinit jakoby hlady, hlad je totiž živen tou vyvolanou závistí, jako že také nebyl připuštěn k lizu. No a pokud je po ruce nějaká ta fotka pana Někoho z daleka a na koho ten celý(!) zdejší švajneraj lze dost pohodlně shodit, zdůrazňuji celý švajneraj protože i ten pan Rozesmátý z fotky z nějaké té části obvykle není tak zcela čistý, tak si socani myslí že ... mají už vyhráno.

No proč by si to nemysleli, když i zde potom čtu bekavé výkřiky a ve smyslu, že pan Bakala "dokázal" prý z OKD vytáhnout jednou prý 70 milijard, podruhé prý 100 milijard a příště na zvýšení razance účinku a aby dobytek závistí slinil ještě víc ... tak prý 150 milijard a příště bude z TV obrazovky nějaký pytlíkovec vykřikovat něco o prý už 200 milijardách, že?

Šmárjájózef, už se proberte Vy ctěné obecenstvo a které si nepřejete být tím jen lidským dobytkem a v socanské režii, jestli "nějaký" Bakala dokázal z OKD vytáhnout i "jen" těch prý 70 milijard kaček ... tak i ta celková suma a za kterou prý "mělo být" OKD a dle nových odhadů a prý správně zprivatizováno resp. doprivatizováno ... je stále směšně nízká!

Směšně nízká!

Tudíž a pročež i teď se stále hraje s cinknutými kartami. A nepíše se a "neodhaduje" se v "novém"  ocenění tehdejšího OKD pravda. Protože pokud by se ta pravda napsala (jinak by Bakala těch minimálně prý 70 milijard kaček vytáhnout z OKD přece nemohl) tak rozdíl v tom, za co bylo OKD státem a pod taktovkou socanů a socanskýho Bohouše zašantročeno a mezi tím co měl stát dostat za OKD do kasy a tedy o co byli okradeni všichni občané ČR a daňoví polatníci, by byl obrovitánský!

Že to ani nemohou přiznat, páč by Bohouš asi dostal z toho zelenou barvu a teď před volbami by se nevyjímal dobře v TV, že?

Proč tady stejným způsobem neukazují fotky také těch, tedy vlastně všude tj. kde se jen dá a aby si lidé prý také plivli, kteří to OKD ovládli a za směšně nízkou cenu a právě před(!) Bakalou? Oni jsou ještě nějak a někým chránění, tedy že se s nimi počítá do nějaké další šarády a jinde? Já to nevím a tu odpověď bych chtěl znát. Teprve potom se já budu i tím Bakalou zabývat. A je to myslím logické. 

Nevolte opakovaně ty politiky, kteří vás svojí ničemnosti a nekompetentností okradli, protože s velkou pravděpodobností v tom budou chtít pokračovat!

Na strunu lidské závisti se totiž dá hrát hodně dlouho!

 

 

 

 

 

 

 

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (15)
Vaše doporučení:
přečíst (8) 16.10.17 09:00  byvalý  (185744)

nevolte socany aneb ta kauza OKD je jen příkladem a proč!

Souhlas. Je to k blití. 

Do hloubky k jádru pudla nikdo nejde.

A když, tak to není nic platný.

Otava s Koláčkem byli zproštění viny, nic se jim nedokázalo.

Metalimex koupili za peníze Metalimexu, OKD za peníze OKD.

Vše legální ? Koupě pod cenou ? Jak ? Nikoho to nezajímá.

 

A to není jen OKD, ale vše vyjde najevo, až když je z toho 

megaprušvih. Tudíž pozdě s tím něco smysluplně udělat.

Tak nezbývá než přehodit  toho správného padoucha pro média.

Je to založeno na závisti. Viz. foto Bakaly s doutníkem, Koženého

který popíjí drink na pláži atd. Nekonečný seznam jmen...

Dosavadní doporučení: přečíst (8)
Vaše doporučení:
spíše nečíst (7) 16.10.17 09:59  Kebab Jméno 'Kebab' používá stále stejný uživatel  speedy60zavinactiscali.cz  (178774)

jó jó jóoóó také ti Harvardové

Tady mně, nadsazuji pochopitelně, rozum stále nebere jak je ještě vůbec možné a v roce 2017, v roce 2017 zdůrazňuji, aby tady na webu existovalo to vedlejší "sesterské" téma právě k Harvardům a v tak totál zoufalé podobě, v jaké tam je?

Tím především myslím to, dobrá Kožený má být ten prý největší gauner, jak je ale možné a z diskuzí je tam a roky dozadu  viditelné ... že ale po Koženém nastoupili další a další, nikoli spravedlnost, kteří se "o to co zbylo" rvou a trhají to a cupují jako vzteklí psi ... a chudáci opravdu ti drobní a co v tom zůstali trčet ... tak aby raději šli rýt zahrádku a zapomenuli nebo si, z totál ztráty iluzí kde žijeme, šli hodit tu mašli ... ale to je to úplně až poslední, že?

No a pozor, pozor, z tamní diskuze je také velmi viditelné jak je tam ta "diskuze" a ve snaze různých těch vykuků ovlivňovaná, jak se tam snaží mást a mást a mást a jde jim to docela dobře, protože anonymita internetu jim vychází vstříc. 

Právě na této kauze a na období už po Koženém, lze názorně vidět jak je to tady a včetně soudů a ve snaze domoci se práva natož spravedlnosti bezzubé a opět použiju slovo že zoufalé.

Přitom, bez ohledu na to jestli právě je u vesla pravice nebo levice nebo já nevím kdo, při posledním zbytku zdravého rozumu našich politiků tak právě tato kauza (která se stala symbolem) měla přece být rychle dotažena do samého konce, proto i co nejrychleji drobní akcionáři se měli dočkat kompenzace a ... také dočkat zřetelné omluvy právě od politiků, kteří tady tzv. zhášeli.

To se ale zjevně nestalo, máme tady už rok 2017 a vlastně se blíží jeho konec, no a proto tady já už přemýšlím a někdy i napíšu o kategorii lidského dobytka, který si toto nechal vše zatím líbit, je to vlastně ve výsledku totiž naprosto popření toho, co nám bylo na začátku po roce 1989 slibováno ... ale je ticho po pěšině a zabýváme se tu pseudoproblémy a pseudokauzami. Lidský dobytek je totiž vděčný i za tu trochu, co jim občas je hozeno do žlabu, a k tomu přemýšlet přece nepotřebuje.

Říká se, že každý dostane co si sám zaslouží, ale opravdu si tenhle už tady švajneraj zasloužíme? 

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (7)
Vaše doporučení:


Diskuze Akcie NWR, další stránky: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Další »
stránkovat diskuzi po 10 | 20 | 50

Odkazy k diskuzi Akcie NWR

Akcie NWR - zdrojová stránka k tématu diskuze Akcie NWR.

Zasílání diskuze Akcie NWR e-mailem. - zasílání jednotlivých názorů diskuze nebo denního přehledu diskuze Akcie NWR na email.

Přidat názor - vložte vlastní názor, doporučení, hodnocení nebo zkušenost k tématu Akcie NWR.


Označení stránky: nwr diskuze, akcie nwr, akcie nwr názory diskuze, nwr diskuse, nwr akcie, nwr, nwr aktuálně, nwr doporučení, on line akcie nwr, Nwr dizkuse
 Burza Prime 16:27 
Název Kurz Změna
 CETV CME  103.35  -0.63% 
 ČEZ  457.50  +0.93% 
 ERSTE GROUP BANK  960.20  +1.63% 
 FORTUNA  147.60  +1.79% 
 KOFOLA ČS  406.00  +0.25% 
 KOMERČNÍ BANKA  973.70  -0.72% 
 MONETA MONEY BANK  75.70  -0.39% 
 O2 C.R.  258.00  +0.82% 
 PEGAS NONWOVENS  885.00  -0.94% 
 PHILIP MORRIS ČR  16 574.00  +0.29% 
 UNIPETROL  342.10  -1.41% 
 VIG  645.70  +0.19% 
Komodity online
 Ropa 57.95 USD 16:42   
 Zlato 1287.50 USD 16:42   
 Stříbro 17.10 USD 16:41   
 Káva USD    
 Cukr USD    
 Bavlna 67.95 USD 16:42   

Zobrazit sloupec 
Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
TOP: Akcie CZ Akcie svět Kurzy měn Komodity Zlato Forex Zákony Kalkulačka Hypotéky Tarify Práce Půjčky Školení Volby Počasí

Kalkulačka

Výpočet čisté mzdy

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Sociální příplatek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Důchodová kalkulačka

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby

Běžné účty

Hypotéky

Stavební spoření

Podílové fondy

Směnárny - Euro, Dolar

Práce, Úřad práce

Programátor python

Developer Java

Investice

Makroekonomika - ČNB

Zlato online, Stříbro, Ropa

Burza - ČEZ

Pojištění

Povinné ručení

Penzijní připojištění

Penzijní fondy

Podnikání

Obchodní rejstřík

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Ochranné známky

Finanční katalog

Nový občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - TÜV spolehlivost

Monitoring ekonomiky

Mapa webu

Volby

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Copyright © 2000 - 2017

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688

Ochrana údajů