Akcie IPB - Diskuze, názory, doporučení a hodnocení

 Hodnocení:      0 1 2 3      
Diskutující:
Návod    
 

Akcie IPB - Diskuze k tématu Akcie IPB


Výpis příspěvků diskuze Akcie IPB, 1 až 20 (1199)
Zasílání diskuze Akcie IPB e-mailem.
 
přečíst (0) 12.10.17 23:13  Jan Pojsl  pojsl.jan.radozavinacseznam.cz  (188963)

Prodám 2ks

Prodám 2ks IP BANKA
podrobné informace o nabídce najdete na adrese
http://www.kurzy.cz/nabidky-akcii/trh_pokyn.asp?A=D&P=17264&CP=503
Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (1) 26.09.17 13:34  Cheero  cheerozavinaccentrum.cz  (175979)

Prodám 2400ks

Prodám 2400ks IP BANKA
podrobné informace o nabídce najdete na adrese
http://www.kurzy.cz/nabidky-akcii/trh_pokyn.asp?A=D&P=17210&CP=503
Dosavadní doporučení: přečíst (1)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 26.09.17 13:09  Romek  romekvzavinaccentrum.cz  (188527)

Prodám 35ks

Prodám 35ks IP BANKA
podrobné informace o nabídce najdete na adrese
http://www.kurzy.cz/nabidky-akcii/trh_pokyn.asp?A=D&P=17209&CP=503
Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (3) 18.08.17 14:01  Kebab Jméno 'Kebab' používá stále stejný uživatel  speedy60zavinactiscali.cz  (178774)

tak se začalo něco hýbat? ... nabídka ze strany fy PARLES!

Dnes mně přistálo v poštovní schránce (té skutečné a nikoli ve virtuální mailové) oslovení formou dopisu ze strany fy PARLES, a.s. - partner pro smírné řešení komerčních sporů.

Jako nabídka abych je nakontaktoval. Že nabízí součinnost při vymáhání odškodnění. Prý bezplatně a tak jako obvykle za nárok na podíl v případě  vymoženého odškodnění.

Jako člen dnes zjevně vytunelovaného Sdružení jsem tenkrát tj. na úplném začátku svůj nárok pro vymáhání svým způsobem mu podstoupil, Sdružení ale nevykonává žádnou činnost a myslím že nevykonává záměrně.

Jde tedy o to nenalítnout podruhé, myslím také ve smyslu a bylo by to už asi paranoidní: aby takovéto a podobné aktivity nekonala právě protistrana, tj. dát do houfu nespokojence jako jsme třeba já a který nezapomenul ... a odmlčet se navždy, promlčeno potom bude už i to poslední.

Máte někdo nějaké k té firmě reference?

Upřímně ale napsáno, moc jiných šancí pro nás drobase není a asi nebude.

Váš názor?

 

Dosavadní doporučení: přečíst (3)
Vaše doporučení:
přečíst (2) 18.08.17 14:43  Navara  (159000)

tak se začalo něco hýbat? ... nabídka ze strany fy PARLES!

Jsem akcionářem, ale nic jsem nedostal. Nejsem členem sdružení. Bylo by dobré, kdyby se našla nějaká advokátní kancelář, která by nás byla ochotna zastupovat. Zatím zájem nebyl.

Dosavadní doporučení: přečíst (2)
Vaše doporučení:
přečíst (3) 19.08.17 07:55  Kebab Jméno 'Kebab' používá stále stejný uživatel  speedy60zavinactiscali.cz  (178774)

tak se začalo něco hýbat? ... nabídka ze strany fy PARLES!

Tady tato nabídka v podstatě od "jako" advokátské kanceláře pochází a, v textu dopisu, s odvoláním na účast některých jejich jednotlivců už právě v dosavadním sporu a v různých v minulosti úrovních: takže jde prý a z jejich strany o vedení věci už zasvěcené, se znalostí podstaty a reálií.

Dle textu dopisu nemám pocit, že jejich nabídka (resp. jejich zájem) je určena pouze a jen lidem z vytunelovaného Sdružení. Nějak se myslím dostali k seznamu osob a teď je logicky zkouší oslovit. Zájem asi bude získat zastoupení od co největšího počtu lidí a tak, dle mne, se mohou nakontaktovat i další, tj. mimo Sdružení?

Dopis je podepsán ing. Filipem Rybínem, předsedou představenstva.

Firmu lze nalézt, tedy existuje, v různých databázích a také především v obchodním rejstříku: tím to ovšem končí a další informace třeba co se týče referencí jsou na webu velmi skoupé ehm vlastně neexistují, velmi střídmý je i sám web této společnosti a v podstatě jen s uvedením kontaktu. Kontakt čtenáři tohoto mého příspěvku a pokud dopis neobdrželi mohou využít k případným dotazům, také právě proto jsem zde o dopisu vůbec začal psát:

parles.cz/

Osobně a opatrně si myslím, že mnoho možností jako drobní drobasové už nemáme.

Opatrně píšu proto, že už smtunou zkušenost mám (máme) z existence Sdružení samotného. Podtrženo sečteno, nejdříve jsme přišli o společné prašule v další po IPB krachující bance a kde Sdružení mělo účet a nakonec, po oživení a opět po zaplacení nových příspěvků výsledek týž: Sdružení přestalo vykonávat činnost, nikdo nic dnes neví a osud společných prašulí z nového účtu je totál neznámý, nejhorší a to je podstatné! ... odmlčení se a pozice Sdružení mrtvého brouka tím nahrává právě protistranám, tj. českému státu a ČSOB tj. aby cesta drobasů k odškodnění byla spolehlivě nulová ... a toto může být tj. tato tuneláž Sdružení a nekonání ... právě vědomě účelové!

Tudíž jde o to, nevlézt teď podruhé někam a píšu to už po dosavadních smutných zkušenostech s paranoiou, kde připravený osud bude vlastně týž tj. drobasové se nalípnou na připravenou mucholapku (nadějí) která potom svojí nečinností jejich osud (co se týče akcií bývalé IPB) zpečetí. právě tím nekonáním.

Ale jak se už opakuji, možností moc nemáme.

 

Dosavadní doporučení: přečíst (3)
Vaše doporučení:
přečíst (0) 13.10.17 03:13  bobsen  (188974)

tak se začalo něco hýbat? ... nabídka ze strany fy PARLES!

No jak říkáš, žádné jiné možnosti se asi nerýsují, tak bych to určitě zkusil, i když nevím co ti vlastně v tom dopise nabízejí nebo chtějí:-). Já osobně mám zkušenosti, že se vyplatí projevit zájem i u takových ztracených a neobchodovatelných akcii jako byl např. původní ČNIS několikrát přejmenovaný, ale když byla kdysi VH někde na okraji Prahy 6, přišel jsem tam SÁM osobně jako jediný akcionář, evidentně byli překvapení, že si to vůbec někdo dohledal a dokonce přišel a nabídli mi cash 3 Kč/ks na ruku jen abych zase rychle zmizel:-), takže pořád je lepší se zajímat než to nechat být, na což někteří spoléhají. V Pařížské jsem už taky jednou byl u nějaké kanceláře, kde zase vypláceli cash za akcie Motorpalu z KP, ale tato to asi nebyla, každopádně bych tam mohl zaskočit na kontrolu, jestli tam něco je, jelikož je to nejdražší adresa v republice a ten webový odkaz je o ničem...

 

 

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

spíše nečíst (3) 04.01.17 12:16  Kostolany  (182815)

Vesely smutny Silvester 2016

Vzdy ked si spomeniem na akcie IPB, tak ma ide rozhodit od zlosti. Aspon by sme mali pani likvidatorke napisat bud list alebo mail do CSOB a zazelat jej v Novom roku vsetko najhorsie . 

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (3)
Vaše doporučení:

určitě přečíst (6) 30.12.16 13:46  Vincek  (145002)

Veselý smutný Silvestr 2016

 

Trpěliví akcionáři finančního ústavu IP Exit a.s.,

 

 

 

společně oslavíme již 17. Silvestra znárodněné Investiční a poštovní banky a.s. a 13. Silvestra od převzetí banky konkurzní správkyní JUDr. Lenkou Duškovou, která se o naše práva a peníze stará více než luxusně, protože si již pojedenácté nechala prodloužit Městským soudem v Praze termín pro předložení závěrečné zprávy a nemá čas ani na odpověď stejně jako nikým nezvolené představenstvo a dozorčí rada. Orgány společnosti od roku 2010 nesvolávají valné hromady, nenechávají schvalovat účetní uzávěrky ani odměny bafuňářům. Listiny do podnikového rejstříku zásadně nezakládají. Akcionáři se v žádném případě nesmí dozvědět kdo, jak a za co jsou placeni. Možná, že je za nečinnost platí jejich mateřská zahraniční společnost. IP Exit a.s. je záměrně udržována při životě v nekonečném konkurzním řízení, aby stát zastoupený MF a ČNB nemusel odškodnit minoritní akcionáře, jejichž práva byla pošlapána v rozporu s tehdy platnými zákony. Blokační žalobu utajeného a nastrčeného akcionáře o navýšení jmění banky nebyl soud schopen shodit pod stůl ani za půl roku. Znárodnění banky byl velmi lukrativní kšeft pro většinu aktérů - Nomuru, dlužníky IP banky a.s., ČSOB a.s. a její upíří matičku. Vyloučit nelze ani skutečnost, že si svoji polívčičku přihřáli i národohospodářští kapitáni a kormidelníci. Jedinými, loupežníky okradenými, zbyli pozůstalí pohrobci – minoritní akcionáři Lva ve světě financí, kteří se nesmějí bránit proti zlovůli v Čechách ani u mezinárodních soudů, protože konkurzní správkyně není schopná uzavřít konkurz ani po 17 letech zlodějny. Veškeré snahy o vyvolání soudního sporu vždy skončí výrokem o předčasnosti, protože není ukončen konkurz. Je snad 17 let předčasnost? Vždyť je to celá l generace. V  roce 2018 již budeme slavit plnoletost zločinu a v roce 2020 se vše promlčí, protože stát není absolutně schopen se svým ansáblem ochránit minoritní akcionáře, kteří se stali přímou obětí zásahu MF a ČNB před protiprávním jednáním veřejné moci. Je smutné, že žijeme ve státě plném politiků, kteří nejsou schopni záležitost vyřešit za 17 let a ještě smutnější je, že nám ani nedají šanci se hájit a bránit. Na oplátku jsme tak láskyplní, že nevezmeme vidle a lopaty, ale přidáme jim šrotu.

 

 

 

Pozůstalým akcionářům přeji veselého Silvestra a vše krásné a zdravé v novém roce 2017.

 

 

 

Vincek

    

Dosavadní doporučení: určitě přečíst (6)
Vaše doporučení:
určitě přečíst (4) 24.04.17 09:20  joker  (186416)

Veselý smutný Silvestr 2016

Neznám autora, ale souhlasím a jsem také jedním z pozůstalých minoritních  akcionářů.

Možná,že by stálo za zvážení,aby se spojila část bývalých minoritních akcionářů a podala

žalobu na stát u evropského soudu pro lidska prava ve Štrasburku alespoň z prodlení.Stát totiž nekoná.

Josef

Dosavadní doporučení: určitě přečíst (4)
Vaše doporučení:
přečíst (2) 12.05.17 21:01  Alena  (186712)

Veselý smutný Silvestr 2016

Konečná zpráva vyvěšena na úřední desku Měst.soudu v Praze,Slezská 9 dne 3.5.2017

Dosavadní doporučení: přečíst (2)
Vaše doporučení:
přečíst (3) 12.05.17 21:43  achjo  (174136)

Konečná zpráva vyvěšena na úřední desku Měst.soudu v Praze.Slezská 9 dne 3.5.2017

dík

Dosavadní doporučení: přečíst (3)
Vaše doporučení:
přečíst (2) 04.01.17 08:05  achjo  (174136)

Veselý smutný Silvestr 2016

bylo to svinstvo ....a je to stále svinstvo ........... ať žije Zeman ...:-))

 

Dosavadní doporučení: přečíst (2)
Vaše doporučení:

přečíst (3) 13.07.16 12:50  Stanislav Trojan  trojanzavinacgrafiesline.cz  (183010)

prodej 35 ks akcií

Vlastním 35 ks akcií BAAINBA s kterými se již neobchoduje. Je reálné je prodat? Předem děkuji za info.

 

Dosavadní doporučení: přečíst (3)
Vaše doporučení:
spíše nečíst (2) 13.07.16 12:52  achjo  (174136)

prodej 35 ks akcií

  spíše jen asi darovat fondu

 

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (2)
Vaše doporučení:

spíše nečíst (1) 17.05.16 11:29  Jan Malý  (182294)

Prodám 35ks za 1000Kč

Nabídka byla smazána.
Dosavadní doporučení: spíše nečíst (1)
Vaše doporučení:

přečíst (6) 11.05.16 07:56  Kostolany  (178072)

Akcie IPB

No tak to je krasne, tak najbohatsi cech je este bohatsi, ale my akcionari IPB sme este chudobnejsi!!! A ta likvidatorka z CSOB to usilovne likviduje uz 15-ty rok. Tak my sme sa poskladali Kellnerovi na uver. Kua to su mi veci!!

Dosavadní doporučení: přečíst (6)
Vaše doporučení:
přečíst (0) 25.11.16 11:39  divák  (184386)

Akcie IPB

Zdravím Vás,je možné se někde dočíst o činnosti zmíněné likvidátorky?

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

spíše nečíst (3) 10.05.16 10:49  achjo  (174136)

Byla činěna rozhodnutí. která hájila bohaté ...!....

Dokumenty kanceláře Mossack Fonseca původně vynesl anonymní zdroj novinářům deníku Süddeutsche Zeitung. Stejné noviny zveřejnily v pátek také prohlášení tohoto zdroje, který vystupuje pod jménem John Doe.

"Nerovnost příjmů se stala jedním z určujících problémů naší doby," stojí v úvodu prohlášení. "Banky, finanční regulátoři a daňové úřady selhali. Byla činěna rozhodnutí, která hájila bohaté a zaměřovala se namísto toho na ovládání občanů se středními a nízkými příjmy," tvrdí. Uvedl také, že nikdy nepracoval pro vládu žádného státu ani pro tajné služby.

 

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (3)
Vaše doporučení:


Diskuze Akcie IPB, další stránky: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Další »
stránkovat diskuzi po 10 | 20 | 50

Odkazy k diskuzi Akcie IPB

Akcie IPB - zdrojová stránka k tématu diskuze Akcie IPB.

Zasílání diskuze Akcie IPB e-mailem. - zasílání jednotlivých názorů diskuze nebo denního přehledu diskuze Akcie IPB na email.

Přidat názor - vložte vlastní názor, doporučení, hodnocení nebo zkušenost k tématu Akcie IPB.


 Burza Prime 09:47 
Název Kurz Změna
 CETV  103.50  -0.48% 
 ČEZ  453.20  -0.02% 
 ERSTE  944.80  0.00% 
 FORTUNA  145.00  0.00% 
 KOFOLA  407.70  +0.67% 
 KOMER. BANKA  980.10  -0.07% 
 MONETA (GE)  76.00  0.00% 
 PEGAS  888.80  -0.51% 
 PHILIP MORRIS  16 511.00  -0.09% 
 TELEFÓNICA  259.50  +1.41% 
 UNIPETROL  347.00  0.00% 
 VIG  649.90  +0.84% 
Komodity online
 Ropa 57.89 USD 09:30   
 Zlato 1292.40 USD 09:26   
 Stříbro 17.15 USD 09:26   
 Káva USD    
 Cukr USD    
 Bavlna 67.90 USD 09:26   

Zobrazit sloupec 
Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
TOP: Akcie CZ Akcie svět Kurzy měn Komodity Zlato Forex Zákony Kalkulačka Hypotéky Tarify Práce Půjčky Školení Volby Počasí

Kalkulačka

Výpočet čisté mzdy

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Sociální příplatek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Důchodová kalkulačka

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby

Běžné účty

Hypotéky

Stavební spoření

Podílové fondy

Směnárny - Euro, Dolar

Práce, Úřad práce

Programátor python

Developer Java

Investice

Makroekonomika - ČNB

Zlato online, Stříbro, Ropa

Burza - ČEZ

Pojištění

Povinné ručení

Penzijní připojištění

Penzijní fondy

Podnikání

Obchodní rejstřík

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Ochranné známky

Finanční katalog

Nový občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - TÜV spolehlivost

Monitoring ekonomiky

Mapa webu

Volby

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Copyright © 2000 - 2017

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688

Ochrana údajů