Umrechnungstabelle Tschechische Bank


Umrechnungstabelle Mezinárodní měnový fond

Upozornění: v tabulce jsou uvedeny hodnoty SDR za jednotlivé měny
 
19.1.2018  18.1.2018  17.1.2018  16.1.2018  12.1.2018  historie
 Währung, měna  Kurs MMF Kurs MMF Kurs MMF 
17.1in %18.1in %19.1 
 Algerian Dinar DZD 164.4540+0.04%164.5190+0.09%164.6720 
 Australian Dollar AUD 1.8084+0.03%1.8089-0.53%1.7992 
 Botswana Pula BWP 14.0622-0.15%14.0408-0.14%14.0212 
 Brazilian Real BRL 4.6341+0.47%4.6557-0.45%4.6346 
 Brunei Dollar BND 1.9009+0.44%1.9092-0.43%1.9010 
 Colombian Peso COP 4125.860-0.45%4107.300-0.35%4092.960 
 Czech Koruna CZK 29.9970-0.39%29.8806+0.19%29.9363 
 Danish Krone DKK 8.7789-0.11%8.7689-0.04%8.7655 
 Europe Euro EUR 1.1789-0.12%1.1774-0.01%1.1773 
 Great Britain Pound GBP 1.0434-0.57%1.0374+0.16%1.0391 
 Hungary Forint HUF 363.3100+0.09%363.6470-0.09%363.3220 
 Chilean Peso CLP 865.5690+0.69%871.5360+0.23%873.5300 
 Chinese Yuan Renminbi CNY 9.2573+0.06%9.2631-0.27%9.2384 
 Iceland Krona ISK 148.1000+0.31%148.5530-0.51%147.7990 
 Indian Rupee INR 92.0387-0.07%91.9709-0.04%91.9320 
 Indonesian Rupiah IDR 19166.00+0.46%19253.40-0.10%19233.70 
 Israeli New Shekel ILS 4.9659-0.58%4.9369-0.46%4.9141 
 Japan Yen JPY 158.7020+1.08%160.4090-0.12%160.2210 
 Kazakhstan Tenge KZT 470.5550-0.44%468.4780-0.13%467.8520 
 Kuwaiti Dinar KWD 0.4323+0.21%0.4332+0.15%0.4339 
 Malaysian Ringgit MYR 5.6838+0.38%5.7054+732.41%47.4926 
 Nepalese Rupee NPR 147.3950-0.09%147.2570+0.10%147.4090 
 New Zealand Dollar NZD 1.9750+0.51%1.9851-0.41%1.9770 
 Norwegian Kroner NOK 11.3429-0.34%11.3048+0.23%11.3308 
 Pakistan Rupee PKR 159.0390+0.14%159.2650+0.14%159.4920 
 Philippine Peso PHP 72.5816+0.53%72.9655+0.36%73.2284 
 Poland Zloty PLN 4.9068+0.14%4.9135-0.18%4.9046 
 Russian Rouble RUB 81.4120+0.44%81.7668-0.15%81.6460 
 Singapore Dollar SGD 1.9009+0.44%1.9092-0.43%1.9010 
 South African Rand ZAR 17.7398-0.67%17.6218-0.20%17.5862 
 South-Korean Won KRW 1530.630+0.31%1535.370+0.49%1542.910 
 Sri Lanka Rupee LKR 221.4260+0.10%221.6440+0.17%222.0160 
 Swedish Krona SEK 11.5707+0.02%11.5735-0.17%11.5539 
 Switzerland Franc CHF 1.3871-0.32%1.3827-0.03%1.3822 
 Thai Baht THB 45.9261+0.22%46.0280-0.16%45.9555 
 Trinidad/Tobago Dollar TTD 9.7222+0.06%9.7277+0.16%9.7436 
 Tunisian Dinar TND 3.5512+0.05%3.5530+0.06%3.5550 
 United states Dollar USD 1.4386+0.14%1.4406+0.15%1.4428 
 Venezuelan Bolivar VEB 14.3497+0.14%14.3698+0.15%14.3918 
Kurzy ČNB, České národní banky


Zobrazit sloupec 
Moner | ISIN database | Weather forecast
Česká verze
Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
Favorite: Prague Stock Exchange Czech crown Czech economy Commodities Gold Trademarks Prague Weather

Copyright © 2000 - 2018

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688