Umrechnungstabelle Tschechische Bank


Umrechnungstabelle Mezinárodní měnový fond

Upozornění: v tabulce jsou uvedeny hodnoty SDR za jednotlivé měny
 
22.5.2018  21.5.2018  18.5.2018  17.5.2018  16.5.2018  historie
 Währung, měna  Kurs MMF Kurs MMF Kurs MMF 
18.5in %21.5in %22.5 
 Algerian Dinar DZD 165.0870-0.09%164.9420+0.18%165.2390 
 Australian Dollar AUD 1.8898-0.16%1.8867-0.65%1.8745 
 Bahraini Dinar BHD 0.5343-0.16%0.5334+0.27%0.5348 
 Botswana Pula BWP 14.2377+0.04%14.2428-0.63%14.1528 
 Brazilian Real BRL 5.3280-1.31%5.2581-1.28%5.1910 
 Brunei Dollar BND 1.9080-0.08%1.9066-0.05%1.9057 
 Canadian Dollar CAD 1.8301+%+%1.8186 
 Colombian Peso COP 4101.100+1.20%4150.290-0.70%4121.080 
 Czech Koruna CZK 30.8595+0.40%30.9818+0.04%30.9945 
 Danish Krone DKK 8.9835+%+%8.9820 
 Europe Euro EUR 1.2061+0.02%1.2064-0.03%1.2060 
 Hungary Forint HUF 381.8860+%+%381.4320 
 Chilean Peso CLP 898.5370+%+%906.0840 
 Chinese Yuan Renminbi CNY 9.0559+0.13%9.0674-0.10%9.0584 
 Iceland Krona ISK 148.8270+%+%148.8780 
 Indian Rupee INR 96.5624+0.03%96.5885+0.16%96.7464 
 Indonesian Rupiah IDR 20044.90+0.32%20109.80+0.28%20166.10 
 Iranian Rial IRR +%59651.30+0.29%59824.40 
 Israeli New Shekel ILS 5.0997-0.30%5.0842-0.29%5.0693 
 Japan Yen JPY 1.0539+0.44%1.0586-0.15%1.0570 
 Kazakhstan Tenge KZT 466.5030+0.03%466.6420-0.29%465.2660 
 Kuwaiti Dinar KWD 0.4290-0.07%0.4288+0.23%0.4298 
 Libyan Dinar LYD 1.93240.00%1.93240.00%1.9324 
 Malaysian Ringgit MYR 48.9527-0.00%48.9522+0.31%49.1053 
 Mexican Peso MXN 28.3216-0.30%28.2374-0.50%28.0955 
 Nepalese Rupee NPR 153.9280+0.29%154.3700+0.43%155.0370 
 New Zealand Dollar NZD 2.0635-0.43%2.0547-0.40%2.0465 
 Norwegian Kroner NOK 11.5512+%+%11.4450 
 Omani Rial OMR 0.5463-0.16%0.5454+0.27%0.5469 
 Pakistan Rupee PKR 4.6691-0.23%4.6586+3429.80%164.4400 
 Philippine Peso PHP 74.2490-0.04%74.2203+0.44%74.5456 
 Poland Zloty PLN 5.1700+0.47%5.1941-0.73%5.1563 
 Qatari Rial QAR 5.1722-0.16%5.1636+0.27%5.1774 
 Russian Rouble RUB 88.0127+0.79%88.7075-1.77%87.1346 
 Saudi Riyal SAR 5.3285-0.16%5.3197+0.27%5.3338 
 Singapore Dollar SGD 1.9080-0.08%1.9066-0.05%1.9057 
 South African Rand ZAR 18.0563+0.97%18.2312-1.93%17.8798 
 Sri Lanka Rupee LKR 224.6000-0.33%223.8690+0.28%224.5010 
 Swedish Krona SEK 12.3961+0.31%12.4350-0.79%12.3366 
 Switzerland Franc CHF 1.4212+%+%1.4167 
 Thai Baht THB 45.6556+0.08%45.6926-0.05%45.6704 
 Trinidad/Tobago Dollar TTD 9.6121-0.03%9.6092+0.21%9.6297 
 Tunisian Dinar TND 3.5749+0.04%3.5763+0.75%3.6031 
 United states Dollar USD 1.4209-0.16%1.4186+0.27%1.4224 
 Uruguayan Peso UYP 44.6269+%+%44.4415 
 Utd. Arab Emir. Dirham AED 5.2183-0.16%5.2097+0.27%5.2236 
 Venezuelan Bolivar VEB 99216.20+12.31%111434.0+0.27%111730.0 
Kurzy ČNB, České národní banky


Zobrazit sloupec 
Moner | ISIN database | Weather forecast
Česká verze
Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
Favorite: Prague Stock Exchange Czech crown Czech economy Commodities Gold Trademarks Prague Weather

Copyright © 2000 - 2018

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688