Umrechnungstabelle Tschechische Bank


Umrechnungstabelle Mezinárodní měnový fond

Upozornění: v tabulce jsou uvedeny hodnoty SDR za jednotlivé měny
 
18.1.2019  17.1.2019  16.1.2019  15.1.2019  14.1.2019  historie
 Währung, měna  Kurs MMF Kurs MMF Kurs MMF 
16.1in %17.1in %18.1 
 Algerian Dinar DZD 164.9910+0.01%165.0080-0.04%164.9360 
 Australian Dollar AUD 1.9353+0.69%1.9486-0.60%1.9369 
 Bahraini Dinar BHD 0.5236+0.07%0.5240-0.03%0.5238 
 Botswana Pula BWP 14.5824+0.28%14.6236-0.03%14.6191 
 Brazilian Real BRL 5.1793+1.13%5.2379-0.31%5.2217 
 Brunei Dollar BND 1.8870+0.15%1.8898-0.05%1.8889 
 Canadian Dollar CAD 1.8450+0.42%1.8527-0.29%1.8474 
 Colombian Peso COP 4369.580-0.33%4355.020+0.46%4374.910 
 Czech Koruna CZK 31.2588-0.10%31.2270+0.08%31.2522 
 Danish Krone DKK 9.1271+0.02%9.1289-0.08%9.1213 
 Europe Euro EUR 1.2228+0.01%1.2229-0.08%1.2219 
 Hungary Forint HUF 394.8650-0.43%393.1560-0.85%389.8160 
 Chilean Peso CLP 938.2980-0.08%937.5320-0.23%935.3490 
 Chinese Yuan Renminbi CNY 9.4162+0.15%9.4307+0.05%9.4355 
 Iceland Krona ISK 169.1200-0.52%168.2390+0.06%168.3400 
 Indian Rupee INR 99.1336+0.29%99.4233-0.31%99.1149 
 Indonesian Rupiah IDR 19711.20+0.10%19730.90+0.14%19758.30 
 Iranian Rial IRR 58490.10+0.07%58532.20-0.03%58514.40 
 Israeli New Shekel ILS 5.1221+0.34%5.1397+0.08%5.1437 
 Japan Yen JPY 1.0838-0.31%1.0805-0.30%1.0772 
 Kazakhstan Tenge KZT 526.3430-0.29%524.8380+0.52%527.5490 
 Kuwaiti Dinar KWD 0.4221+0.10%0.4225-0.03%0.4224 
 Libyan Dinar LYD 1.93240.00%1.93240.00%1.9324 
 Malaysian Ringgit MYR 47.5317+0.05%47.5577-0.02%47.5468 
 Mexican Peso MXN 26.4471+0.45%26.5667+0.08%26.5883 
 Nepalese Rupee NPR 158.2860+0.36%158.8590-0.30%158.3790 
 New Zealand Dollar NZD 2.0411+0.77%2.0567+0.19%2.0606 
 Norwegian Kroner NOK 11.9047+0.24%11.9332-0.45%11.8790 
 Omani Rial OMR 0.5355+0.07%0.5359-0.03%0.5357 
 Pakistan Rupee PKR 4.6374+0.10%4.6422+4065.37%193.3630 
 Philippine Peso PHP 72.5948+0.14%72.6998+0.20%72.8475 
 Poland Zloty PLN 5.2389+0.06%5.2421+0.18%5.2515 
 Qatari Rial QAR 5.0691+0.07%5.0728-0.03%5.0713 
 Russian Rouble RUB 92.9740-0.40%92.5977-0.20%92.4120 
 Saudi Riyal SAR 5.2223+0.07%5.2261-0.03%5.2245 
 Singapore Dollar SGD 1.8870+0.15%1.8898-0.05%1.8889 
 South African Rand ZAR 19.0779+0.36%19.1460+0.29%19.2006 
 South-Korean Won KRW 1559.880+0.24%1563.650-0.08%1562.330 
 Sri Lanka Rupee LKR 253.7650+0.16%254.1760-0.07%253.9970 
 Swedish Krona SEK 12.4781+0.91%12.5922-0.39%12.5435 
 Switzerland Franc CHF 1.3789+0.28%1.3828+0.10%1.3842 
 Thai Baht THB 44.2911-0.37%44.1291+0.03%44.1421 
 Trinidad/Tobago Dollar TTD 9.4343+0.14%9.4475-0.28%9.4211 
 Tunisian Dinar TND 4.1887+0.44%4.2070+0.05%4.2090 
 United states Dollar USD 1.3926+0.07%1.3936-0.03%1.3932 
 Utd. Arab Emir. Dirham AED 5.1144+0.07%5.1181-0.03%5.1165 
 Venezuelan Bolivar VEB +%1319.900-0.03%1319.490 
Kurzy ČNB, České národní banky


Zobrazit sloupec 
Moner | ISIN database | Weather forecast
Česká verze
Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
Favorite: Prague Stock Exchange Czech crown Czech economy Commodities Gold Trademarks Prague Weather

Copyright © 2000 - 2019

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688