Umrechnungstabelle Tschechische Bank


Umrechnungstabelle Mezinárodní měnový fond

Upozornění: v tabulce jsou uvedeny hodnoty SDR za jednotlivé měny
 
23.10.2018  22.10.2018  19.10.2018  18.10.2018  17.10.2018  historie
 Währung, měna  Kurs MMF Kurs MMF Kurs MMF 
19.10in %22.10in %23.10 
 Australian Dollar AUD 1.9557+0.09%1.9575+0.54%1.9681 
 Danish Krone DKK 9.0431-0.15%9.0297+0.06%9.0348 
 Europe Euro EUR 1.2121-0.14%1.2104+0.05%1.2110 
 Chilean Peso CLP 938.0070+0.39%941.6910+0.41%945.5190 
 Chinese Yuan Renminbi CNY 9.6389+0.10%9.6486-0.03%9.6462 
 Israeli New Shekel ILS 5.0982-0.37%5.0793+0.44%5.1014 
 Japan Yen JPY 1.0670+0.09%1.0679+0.23%1.0704 
 Mexican Peso MXN 26.7193+0.84%26.9434+0.17%26.9902 
 Saudi Riyal SAR 5.2136+0.07%5.2170-0.08%5.2126 
 Switzerland Franc CHF 1.3848+0.18%1.3873-0.23%1.3841 
 United states Dollar USD 1.3903+0.07%1.3912-0.08%1.3900 
Kurzy ČNB, České národní banky


Zobrazit sloupec 
Moner | ISIN database | Weather forecast
Česká verze
Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
Favorite: Prague Stock Exchange Czech crown Czech economy Commodities Gold Trademarks Prague Weather

Copyright © 2000 - 2018

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688