Umrechnungstabelle Tschechische Bank


Umrechnungstabelle Maďarská národní banka

Upozornění: v tabulce jsou uvedeny hodnoty Maďarského forintu - Kurz.
 
19.9.2018  18.9.2018  17.9.2018  14.9.2018  13.9.2018  historie
 Währung, měna  Kurs  Kurs  Kurs  
17.9in %18.9in %19.9 
 Australian Dollar AUD 199.9400+0.16%200.25000.00%200.2500 
 Brazilian Real BRL 66.7800+0.66%67.2200-1.19%66.4200 
 Canadian Dollar CAD 213.9200-0.27%213.3400+0.01%213.3600 
 Croatian Kuna HRK 43.7200+0.02%43.7300-0.46%43.5300 
 Czech Koruna CZK 12.76000.00%12.7600-0.31%12.7200 
 Danish Krone DKK 43.54000.00%43.5400-0.44%43.3500 
 Europe Euro EUR 324.7900+0.01%324.8100-0.43%323.4000 
 Great Britain Pound GBP 365.1200+0.01%365.1600-0.15%364.6300 
 Hong Kong Dollar HKD 35.5200-0.25%35.4300-0.59%35.2200 
 Chinese Yuan Renminbi CNY 40.5700-0.25%40.4700-0.37%40.3200 
 Iceland Krona ISK 2.5400+0.39%2.5500-0.78%2.5300 
 Indian Rupee INR 3.84000.00%3.8400-1.04%3.8000 
 Indonesian Rupiah IDR 100 1.87000.00%1.8700-0.53%1.8600 
 Israeli New Shekel ILS 77.8000-0.13%77.7000-0.88%77.0200 
 Japan Yen JPY 100 248.9600-0.30%248.2100-0.93%245.9000 
 Malaysian Ringgit MYR 67.3500-0.45%67.0500-0.54%66.6900 
 Mexican Peso MXN 14.7700-0.07%14.7600-0.14%14.7400 
 New Zealand Dollar NZD 182.9600+0.16%183.2500-0.36%182.5900 
 Norwegian Kroner NOK 33.9100+0.35%34.0300-0.41%33.8900 
 Philippine Peso PHP 5.1500-0.19%5.1400-0.58%5.1100 
 Poland Zloty PLN 75.5600-0.12%75.4700-0.19%75.3300 
 Russian Rouble RUB 4.0900+0.24%4.1000+0.73%4.1300 
 Singapore Dollar SGD 202.8800-0.01%202.8500-0.51%201.8100 
 South African Rand ZAR 18.5700+0.32%18.6300+0.91%18.8000 
 South-Korean Won KRW 100 24.7400-0.12%24.7100-0.28%24.6400 
 Swedish Krona SEK 31.0000+0.68%31.2100-0.26%31.1300 
 Switzerland Franc CHF 288.7600+0.19%289.3000-1.03%286.3100 
 Thai Baht THB 8.5400-0.12%8.5300-0.23%8.5100 
 Ukraine Hryvnia UAH 9.9100-0.40%9.8700-0.41%9.8300 
 United states Dollar USD 278.7400-0.30%277.9000-0.57%276.3200 
Kurzy ČNB, České národní banky


Zobrazit sloupec 
Moner | ISIN database | Weather forecast
Česká verze
Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
Favorite: Prague Stock Exchange Czech crown Czech economy Commodities Gold Trademarks Prague Weather

Copyright © 2000 - 2018

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688