Umrechnungstabelle Tschechische Bank


Umrechnungstabelle Maďarská národní banka

Upozornění: v tabulce jsou uvedeny hodnoty Maďarského forintu - Kurz.
 
16.11.2018  15.11.2018  14.11.2018  13.11.2018  12.11.2018  historie
 Währung, měna  Kurs  Kurs  Kurs  
14.11in %15.11in %16.11 
 Australian Dollar AUD 206.0100+0.87%207.8100-0.96%205.8200 
 Brazilian Real BRL 75.3400+0.28%75.5500-0.79%74.9500 
 Canadian Dollar CAD 216.3700-0.07%216.2200-0.38%215.4000 
 Croatian Kuna HRK 43.4900-0.05%43.4700-0.46%43.2700 
 Czech Koruna CZK 12.4300-0.16%12.4100-0.32%12.3700 
 Danish Krone DKK 43.2700-0.07%43.2400-0.32%43.1000 
 Europe Euro EUR 322.9100-0.08%322.6500-0.32%321.6200 
 Great Britain Pound GBP 371.5900-1.60%365.6500-0.73%362.9800 
 Hong Kong Dollar HKD 36.5800-0.19%36.5100-0.82%36.2100 
 Chinese Yuan Renminbi CNY 41.20000.00%41.2000-0.92%40.8200 
 Iceland Krona ISK 2.30000.00%2.3000-0.43%2.2900 
 Indian Rupee INR 3.9600+0.25%3.9700-0.50%3.9500 
 Indonesian Rupiah IDR 100 1.9400+0.52%1.9500-0.51%1.9400 
 Israeli New Shekel ILS 77.5700-0.18%77.4300-1.38%76.3600 
 Japan Yen JPY 100 251.5500+0.21%252.0900-0.78%250.1300 
 Malaysian Ringgit MYR 68.2800-0.13%68.1900-0.78%67.6600 
 Mexican Peso MXN 13.9700+0.64%14.0600-0.57%13.9800 
 New Zealand Dollar NZD 194.0300+0.32%194.6600-0.88%192.9500 
 Norwegian Kroner NOK 33.6100-0.15%33.5600-0.42%33.4200 
 Philippine Peso PHP 5.3900+0.37%5.4100-0.55%5.3800 
 Poland Zloty PLN 75.1600-0.11%75.0800-0.29%74.8600 
 Russian Rouble RUB 4.2300+1.42%4.29000.00%4.2900 
 Singapore Dollar SGD 207.3100+0.09%207.5000-0.73%205.9800 
 South African Rand ZAR 19.8500+0.60%19.9700-0.10%19.9500 
 South-Korean Won KRW 100 25.2200+0.08%25.2400-0.71%25.0600 
 Swedish Krona SEK 31.4200-0.03%31.4100-0.29%31.3200 
 Switzerland Franc CHF 283.7400+0.07%283.9300-0.82%281.5900 
 Thai Baht THB 8.6900-0.35%8.6600-0.69%8.6000 
 Ukraine Hryvnia UAH 10.29000.00%10.2900-0.68%10.2200 
 United states Dollar USD 286.5200-0.22%285.8900-0.79%283.6200 
Kurzy ČNB, České národní banky


Zobrazit sloupec 
Moner | ISIN database | Weather forecast
Česká verze
Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
Favorite: Prague Stock Exchange Czech crown Czech economy Commodities Gold Trademarks Prague Weather

Copyright © 2000 - 2018

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688