Umrechnungstabelle Tschechische Bank


Umrechnungstabelle Maďarská národní banka

Upozornění: v tabulce jsou uvedeny hodnoty Maďarského forintu - Kurz.
 
21.2.2019  20.2.2019  19.2.2019  18.2.2019  15.2.2019  historie
 Währung, měna  Kurs  Kurs  Kurs  
19.2in %20.2in %21.2 
 Australian Dollar AUD 200.1000+0.03%200.1600-0.57%199.0100 
 Brazilian Real BRL 75.4000-0.34%75.1400+0.11%75.2200 
 Canadian Dollar CAD 212.3100-0.10%212.1000+0.08%212.2600 
 Croatian Kuna HRK 42.9200-0.21%42.8300-0.07%42.8000 
 Czech Koruna CZK 12.36000.00%12.3600+0.08%12.3700 
 Danish Krone DKK 42.6400-0.21%42.5500-0.02%42.5400 
 Europe Euro EUR 318.1900-0.21%317.5100-0.04%317.3700 
 Great Britain Pound GBP 363.7300+0.32%364.8900+0.35%366.1500 
 Hong Kong Dollar HKD 35.8600-0.59%35.6500+0.14%35.7000 
 Chinese Yuan Renminbi CNY 41.6000+0.12%41.6500+0.10%41.6900 
 Iceland Krona ISK 2.34000.00%2.34000.00%2.3400 
 Indian Rupee INR 3.94000.00%3.94000.00%3.9400 
 Indonesian Rupiah IDR 100 2.0000-0.50%1.99000.00%1.9900 
 Israeli New Shekel ILS 77.5700-0.35%77.3000+0.12%77.3900 
 Japan Yen JPY 100 254.0900-0.60%252.5700+0.21%253.1000 
 Malaysian Ringgit MYR 68.9800-0.26%68.8000-0.15%68.7000 
 Mexican Peso MXN 14.59000.00%14.5900-0.14%14.5700 
 New Zealand Dollar NZD 192.1100+0.05%192.2100-0.66%190.9400 
 Norwegian Kroner NOK 32.6200-0.03%32.6100-0.52%32.4400 
 Philippine Peso PHP 5.39000.00%5.3900-0.19%5.3800 
 Poland Zloty PLN 73.4700-0.35%73.2100+0.11%73.2900 
 Russian Rouble RUB 4.25000.00%4.2500+0.71%4.2800 
 Singapore Dollar SGD 207.4400-0.21%207.0100+0.04%207.0900 
 South African Rand ZAR 19.8400-0.20%19.8000+1.82%20.1600 
 South-Korean Won KRW 100 24.9500-0.08%24.9300-0.24%24.8700 
 Swedish Krona SEK 30.0400+0.13%30.0800-0.43%29.9500 
 Switzerland Franc CHF 280.2200-0.24%279.5400+0.05%279.6800 
 Thai Baht THB 9.0100-0.11%9.0000-0.22%8.9800 
 Ukraine Hryvnia UAH 10.3600-0.19%10.3400+0.39%10.3800 
 United states Dollar USD 281.4800-0.59%279.8200+0.14%280.2100 
Kurzy ČNB, České národní banky


Zobrazit sloupec 
Moner | ISIN database | Weather forecast
Česká verze
Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
Favorite: Prague Stock Exchange Czech crown Czech economy Commodities Gold Trademarks Prague Weather

Copyright © 2000 - 2019

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688