Umrechnungstabelle Tschechische Bank


Umrechnungstabelle Národná banka Slovenska

Upozornění: hodnoty v tabulce jsou uvedeny v slovenských korunách.
Od 1.1.2009 platí pro NBS kurzovní lístek Evropské centrální banky.

 
31.12.2008  30.12.2008  29.12.2008  23.12.2008  22.12.2008  historie
 Währung, měna  Kurs NBS Kurs NBS Kurs NBS 
29.12.2008in %30.12.2008in %31.12.2008 
 Australian Dollar AUD 14.7820-0.87%14.6530+0.68%14.7520 
 Canadian Dollar CAD 17.7320-2.25%17.3330+0.33%17.3910 
 Czech Koruna CZK 1.1480-0.44%1.1430-1.05%1.1310 
 Danish Krone DKK 4.0540-0.12%4.0490-0.12%4.0440 
 Europe Euro EUR 30.2250-0.19%30.1670-0.14%30.1260 
 Great Britain Pound GBP 32.0150-3.65%30.8480+0.25%30.9260 
 Hungary Forint HUF 100 11.4200-0.90%11.3170-0.01%11.3160 
 Japan Yen JPY 100 23.9750-2.44%23.3900+1.12%23.6520 
 Norwegian Kroner NOK 3.0980-1.94%3.0380+0.82%3.0630 
 Poland Zloty PLN 7.3750-1.21%7.2860-0.27%7.2660 
 Swedish Krona SEK 2.7590-0.43%2.7470+0.18%2.7520 
 Switzerland Franc CHF 19.9070+1.42%20.1900-0.28%20.1340 
 United states Dollar USD 21.6220-2.19%21.1490+1.12%21.3850 
Kurzy ČNB, České národní banky


Zobrazit sloupec 
Moner | ISIN database | Weather forecast
Česká verze
Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
Favorite: Prague Stock Exchange Czech crown Czech economy Commodities Gold Trademarks Prague Weather

Copyright © 2000 - 2018

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688