Dr.Max emituje dluhopisy, Fio banka zveřejnila představení společnosti
Dr.Max emituje pětileté dluhopisy s fixním úrokovým kupónem 8,5 % p.a. vypláceným pololetně. Úpis dluhopisů probíhá do poledne 8. 12., nedojde-li ke zkrácení upisovacího období koordinátory emise. Emitent požádá o přijetí dluhopisů k obchodování na regulovaném trhu Burzy cenných papírů Praha.
Fio banka v pátek zveřejnila podrobné představení společnosti, včetně informací o emisi.
Chcete-li se dozvědět o emisi dluhopisů více, kontaktujte Dealing Fio banky na telefonu 224 346 493 v době 9:00 - 17:30.
Základní informace o dluhopisech jako cenném papíru, jejich obchodování a vysvětlení termínů s nimi spojených naleznete v našem seriálu „Úvod do světa dluhopisů“.
Aktualizovaný návod pro zadávání pokynů na obchodování dluhopisů přes aplikaci e-Broker naleznete zde.
Fio banka, a.s. neprovádí vyhodnocení cílového trhu Dr.Max 8,50/2028, ISIN: CZ0003556177, a tedy nevyhodnocuje, zda klient zadávající pokyn k úpisu je v pozitivním či negativním cílovém trhu těchto dluhopisů, jelikož není distributorem těchto dluhopisů, ani k nim neposkytuje investiční poradenství.
Zdroj: Dr. Max
Olga Švepešová Blaťáková
Fio banka, a.s.
Poslední zprávy
- Pražská burza otevírá seanci v zeleném
16.05. 09:34 Fio - Frankfurt otevírá v zeleném
16.05. 09:28 Fio - Asijsko-pacifický region se obchoduje smíšeně
16.05. 08:48 Fio - Evropské futures se obchodují v zeleném
16.05. 08:37 Fio - Očekávané události: Obchodní bilance (eurozóna), index importních cen (USA)
16.05. 08:13 Fio