Před pár dny se na sociálních sítích vyrojily spekulace o tom, že by prý polské studio CD Projekt RED mohlo být odkoupeno japonskou Sony. Každému, kdo se alespoň základně orientuje v herním průmyslu však muselo být jasné, že jde o nesmysl. Autoři Zaklínače dávají dlouhodobě najevo, jak si váží své nezávislosti, finanční výsledky mají dlouhodobě dobré.
Kromě toho, že mají aktuálně rozpracované rovnou čtyři projekty, o tom svědčí i čerstvě prezentované finanční výsledky za předchozí kvartál.

-
-25 %Získat slevuS kartou Visa poukaz 500 Kč na další nákup.
-
-20 %Získat slevu
-
-20 %Získat slevuS kartou Visa 1+1 na nápoje Coffizz.
-
-25 %Získat slevuS kartou Visa poukaz 20 % na další nákup.
-
-33 %Získat slevu
-
-30 %Získat slevuS kartou Visa poukaz 500 Kč na další nákup.
-
-20 %Získat slevuDodatečný bonus při platbě kartou Visa.
-
-20 %Získat slevu
-
-15 %Získat slevuS kartou Visa poukaz 10 % na další nákup.
-
-15 %Získat slevuS kartou Visa sleva 15 % na další nákup.
-
-20 %Získat slevuS kartou Visa na prodejně sleva +3 %.
-
-20 %Získat slevu
-
-25 %Získat slevuS kartou Visa poukaz 500 Kč na další nákup.
-
-25 %Získat slevuS kartou Visa poukaz 15 % na další nákup.
-
-20 %Získat slevu
V něm studio zaznamenalo čistý zisk přes 360 milionů korun, což je obdivuhodné vzhledem k faktu, že v tomto období vydali jen next-gen patch do Zaklínače 3, který byl pro všechny majitele původní hry zdarma.
Osm let stará hra je jednoduše držák a její celkové prodeje se přehouply přes magickou hranici 50 milionu prodaných kopií, což z ní (alespoň tedy podle Wikipedie) činí devátou nejlépe prodávanou hru všech dob, hned za Red Dead Redemption 2. Celkem se pak všech tří dosavadních zaklínačských her prodalo už více než 75 milionů kusů.
A aby toho Zaklínače nebylo málo, Netflix už potvrdil pátou sérii svého seriálu. Což je tedy docela odvážné, vzhledem k faktu, že jsme ještě neviděli ani tu třetí, od projektu odstoupil titulní herec Henry Cavill a i ti největší fanoušci musí vidět upadající kvalitu. Chudák Geralt bude zábavními korporacemi vyždímán až na prach.