Rodičovský příspěvek a platy politiků: Sobě přidají tisíce, rodinám s dětmi nic, zlobí se žena na poslance - Diskuze, názory, doporučení a hodnocení

 Hodnocení:      0 1 2 3      
Diskutující:
Návod    
 

Rodičovský příspěvek a platy politiků: Sobě přidají tisíce, rodinám s dětmi nic, zlobí se žena na poslance - Diskuze k tématu Rodičovský příspěvek a platy politiků: Sobě přidají tisíce, rodinám s dětmi nic, zlobí se žena na poslance


Výpis příspěvků diskuze Rodičovský příspěvek a platy politiků: Sobě přidají tisíce, rodinám s dětmi nic, zlobí se žena na poslance, 1 až 8 (8)
 
spíše nečíst (1) 05.11.19 10:42  Veronika  (205987)

.....

Jsou to vychcaní hajzlici kteří by neměli mít takové platy a měli by myslet na to co potřebují ostatní lidé kolem nich hlavně rodiny s dětmi a naši důchodci. Místo toho si sami schválí své platy a berou statisíce a ani nevíme za co když myslí jen sami na sebe hlavně před volbami. Pořád jen sliby a sliby ale realita je jiná. Měli by se nad sebou zamyslet!!!!

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (1)
Vaše doporučení:

přečíst (2) 04.11.19 19:14  jarda  (182462)

Čau lidi !

Tak jsem měl ke snídani koblihu, a uvědomil si, že asi těžko "Bude líp", jak je nám několik roků slibováno. Teď vidím, že i ostatní si nemyslí, že bude líp. Někdo si holt přidá 8000 Kč měsíčně ke svým 200 000 Kč za sezení na zadku, levnou jídelnu v parlamentu, prebendy všeho druhu, autem počínaje a konče kdoví čím vším.  Každý v několika komisích a správních radách za další peníze navrch a je jim u zadku, že jsou tu samoživitelky s měsíčně menšími penězi pro 2 lidi, než si sami teď jen přidali. Přitom předvolební sliby se neplní, daně rostou, jen když sedí společně soudruzi a jejich přeběhnuvší soudruzi v jiných stranách, pevně v teple na zadku. Po nás potopa. Hnus. Mimochodem, víte co znamela zkratka ANO kdysi, když vznikalo ? "Aktiv Nespokojených Občanů". Už to hnusné slovo aktiv používané s takovou oblibou soudruhy před rokem 1989, by mělo lidi přinutit se více zamýšlet.

Dosavadní doporučení: přečíst (2)
Vaše doporučení:

přečíst (2) 04.11.19 15:41  SemaSe  (203342)

Vyhodit politiky

Všichni víme jak to je, koho jsme si zvolili atd.Sami si je platíme, ale když nic nedělají stejně je platíme. Nedat jim peníze, obstavit účty a pouze na příděl. Ve Francii by už dávno půlka republiky stávkovala, za to, co se děje. My v ČR si jen postěžujeme, případně přidáme ke 2 zaměstnáním 3 ať to nějak dáme a život jde dál.

Dosavadní doporučení: přečíst (2)
Vaše doporučení:

přečíst (3) 04.11.19 09:56  Milan  (205957)

A už toho bylo dost

Především by měly být kompletní rodiny. Žena by se starala o domácnost a muž by nosil peníze domů. Děti by vychovavali společně. Ale dnes je moderní chlapa nemít a státe postarej se. 

Dosavadní doporučení: přečíst (3)
Vaše doporučení:

přečíst (5) 04.11.19 00:00  Josef Kremina  kremina.josefzavinacseznam.cz  (205949)

Už toho bylo dost!

A to je naše vláda. Jak jde o ně, tak se dostaví všichni včas, ale jak jde o důležitou věc, tak přijde půlka z toho půlku to nezajímá a druhá spí. Konečně se našel poslanec a to paní Maláčová, co nemyslí jen na sebe, ale i na budoucnost. Však ano! Páni poSRANCI, vy si vážně myslíte, že každý bude rodit děcka, kteří jsou hned od narození vlastně zadlužené a matkám dáte vlastně ***** z čeho musí zaplatit nájem, elektřinu, plyn, kojenecké potřeby, výživu, oblečení, pomůcky k rozvoji, jídlo pro matku atd za pár tisíc měsíčně? Pokud jsou na dítě sami, tak se nedivím jak to dopadá. Když vemu, že partnerka měla mateřskou 6100 na měsíc a to je ve výsledku blbych 200korun na den! Vždyť to je směšný! Od úřadu to jsou další mikro peníze co matky co jsou sami dostávají! Když mají partnera, co neplatí alimenty další rána, protože z vlastní zkušenosti vím, že se to dá tak krásně ***** a s nimi taky nikdo  ic neudělá, že? Pokud chcete aby Vám matky vychovali budoucí plátce DPH, tak by jste se měli už zamyslet! Nechat ku příkladu matku samozivitelku při malém dítěti pracovat... Co je to pak za dětství? Já nemám slov. Sobě si přidají kolik sejim zlíbí, ale na občany opravdu zvysoka ******!!! 

Dosavadní doporučení: přečíst (5)
Vaše doporučení:
spíše nečíst (7) 04.11.19 07:44  Mareg  grossmanzavinacpost.cz  (205952)

Už toho bylo dost! - Ano já také ...

..., ale hlavně toho, že si většina myslí, že stát je tu od toho aby se o ně staral. O dítě se musí starat rodiče a ne stát. A pokud máte partnera co vám neplatí je to Vaše zodpovědnost s kým máte dítě. Proč bych měl/a zvažovat s kým budu mít dítě, když ho potom hodím na krk spoluobčanům (prostřednictvím státu), že? Protože stát jsme my. Stát potažmo venezuela žádné vlastní peníze nemá. Má jen ty o které obere lidi, kteří něco dělají - a ne, venezuelo, úředníci to nejsou.

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (7)
Vaše doporučení:

přečíst (4) 03.11.19 23:58  Josef Kremina  kremina.josefzavinacseznam.cz  (205949)

Už toho bylo dost!

A to je naše vláda. Jak jde o ně, tak se dostaví všichni včas, ale jak jde o důležitou věc, tak přijde půlka z toho půlku to nezajímá a druhá spí. Konečně se našel poslanec a to paní Maláčová, co nemyslí jen na sebe, ale i na budoucnost. Však ano! Páni poSRANCI, vy si vážně myslíte, že každý bude rodit děcka, kteří jsou hned od narození vlastně zadlužené a matkám dáte vlastně ***** z čeho musí zaplatit nájem, elektřinu, plyn, kojenecké potřeby, výživu, oblečení, pomůcky k rozvoji, jídlo pro matku atd za pár tisíc měsíčně? Pokud jsou na dítě sami, tak se nedivím jak to dopadá. Když vemu, že partnerka měla mateřskou 6100 na měsíc a to je ve výsledku blbych 200korun na den! Vždyť to je směšný! Od úřadu to jsou další mikro peníze co matky co jsou sami dostávají! Když mají partnera, co neplatí alimenty další rána, protože z vlastní zkušenosti vím, že se to dá tak krásně ***** a s nimi taky nikdo  ic neudělá, že? Pokud chcete aby Vám matky vychovali budoucí plátce DPH, tak by jste se měli už zamyslet! Nechat ku příkladu matku samozivitelku při malém dítěti pracovat... Co je to pak za dětští? Já nemám slov. Sobě si přidají kolik sejim zlíbí, ale na občany opravdu zvysoka ******!!! 

Dosavadní doporučení: přečíst (4)
Vaše doporučení:

přečíst (6) 03.11.19 16:32  Denisa  denisa417zavinacseznam.cz  (205942)

Zvýšení rodičovského příspěvku šení

Hlavně že poslanci si přidávají tisíce ale matkám na rodičovské dovolené se nepřidávalo několik let a konečně když mají přidávat tak sou kolem toho samé problémy proč to nejde. Dala bych všem poslancům 7000 na měsíc aby uživily 2 dospělé a dítě které potřebuje speciální mléko které stojí 500 a je na 3 týdny a další potřeby pro dítě,za týden by byli bez peněz a mi matky s tím musíme vyjít celí měsíc. Měli by se nad sebou zamyslet. 

Dosavadní doporučení: přečíst (6)
Vaše doporučení:


Diskuze Rodičovský příspěvek a platy politiků: Sobě přidají tisíce, rodinám s dětmi nic, zlobí se žena na poslance, další stránky: 1

Odkazy k diskuzi Rodičovský příspěvek a platy politiků: Sobě přidají tisíce, rodinám s dětmi nic, zlobí se žena na poslance

Rodičovský příspěvek a platy politiků: Sobě přidají tisíce, rodinám s dětmi nic, zlobí se žena na poslance - zdrojová stránka k tématu diskuze Rodičovský příspěvek a platy politiků: Sobě přidají tisíce, rodinám s dětmi nic, zlobí se žena na poslance.

Zasílání Denního souhrnu názorů na Rodičovský příspěvek a platy politiků: Sobě přidají tisíce, rodinám s dětmi nic, zlobí se žena na poslance e-mailem.

Přidat názor - vložte vlastní názor, doporučení, hodnocení nebo zkušenost k tématu Rodičovský příspěvek a platy politiků: Sobě přidají tisíce, rodinám s dětmi nic, zlobí se žena na poslance.


 Burza Prime 16:25 
Název Kurz Změna
 AVAST  130.00  -1.52% 
 CETV  102.20  -0.20% 
 ČEZ  515.00  -0.39% 
 ERSTE GROUP BANK  848.00  -0.73% 
 KOFOLA ČS  290.00  +1.05% 
 KOMERČNÍ BANKA  782.00  -0.38% 
 MONETA MONEY BANK  79.20  +0.70% 
 O2 C.R.  226.50  +0.44% 
 PFNONWOVENS  720.00  -0.28% 
 PHILIP MORRIS ČR  13 880.00  +0.73% 
 VIG  635.00  -1.55% 
Komodity online
 Ropa 62.36 USD 14.11   
 Zlato 1471.00 USD 14.11   
 Stříbro 16.99 USD 14.11   
 Káva 111.50 USD 14.11   
 Cukr USD    
 Bavlna 66.08 USD 14.11   Zobrazit sloupec 
Kurzy měn | Akcie | Obchodní rejstřík | Zájezdy | Last minute | Meteobox | Bydlet | YAuto | Studium | E
Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
TOP: Akcie CZ Akcie svět Kurzy měn Komodity Dluhopisy Zlato Bitcoin Hypotéky Tarify Energie Kalkulačka Zákony Práce Počasí

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby

Hypotéky, Stavební spoření

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzdy, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, nafta

Podnikání

Obchodní rejstřík

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Ochranné známky

Finanční katalog

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto, Spolehlivost Aut

Monitoring ekonomiky

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Copyright © 2000 - 2019

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688

Ochrana údajů | Cookies