Inzerce (Inzerce)
Kryptoměny  |  21.12.2022 10:09:05REKLAMA

Nový krypto projekt FightOut získal v rámci ICO už 2 miliony USD - 50% bonus již brzy skončí

Teprve tento týden byl spuštěn nový krypto projekt s názvem FightOut a už nyní se může pyšnit obrovským zájmem mezi investory, jelikož se mu v rámci předprodeje podařilo prozatím získat až neuvěřitelné 2 miliony dolarů.

Nativním tokenem je token $FGHT, což je přístupový token jak do fitness aplikace FightOut Web3, tak i do řetězce posiloven. Token je nyní možné koupit za 0.01665002 USD (60,06 = 1 USDT). Rovněž u něho neexistuje žádná minimální a ani maximální částka nákupu, takže investoři si mohou koupit tolik tokenů, kolik jen budou chtít.

50% bonus brzy skončí

Součástí FightOut je i zajímavý bonusový plán, ve kterém jsou investoři během předprodeje odměňování bonusovými tokeny a to v závislosti na částce, kterou investují, a na rozhodném období, pro které se rozhodnou.

Přehled bonusů

Aby si investoři zajistili co největší bonusové odměny, budou muset konat rychle, neboť bonus bude ukončen, jakmile bude v předprodeji získáno 5 milionů dolarů. Výše bonusů je rozdělena následovně:

  • 50 % kombinovaný bonus nejvyšší úrovně
  • 25 % za investování nejvyšší částky nákupu 50 tisíc dolarů
  • 25 % za uzamčení na 1 rok
  • 10 % za uzamčení na 6 měsíců

Navštívit předprodej Fightout

Čeká fitness odvětví revoluce?

Podle nejrůznějších statistik je odvětví zdraví a fitness odhadem oceňováno na více než 96 miliard dolarů pro rok 2022. Má to však jeden háček. Podle mnohých dotazovaných lidí nejde toto odvětví z dobou tak, jak by si představovali. Respektive zamrzlo v minulosti.

A právě proto přichází nový revoluční M2E (Move-to-Earn) řetězec aplikací a posiloven FightOut. FightOut se tak chystá udělat v tomto odvětví revoluci. Už letos v prosinci získal projekt více než 1 milion dolarů ve svém sedmidenním soukromém prodeji a v současné době nabírá na neskutečném tempu během první fáze svého veřejného předprodeje.

Fitness je nejen o zdravém těle, ale také o duševní pohodě, což je kombinace, která zaručuje dlouhý a plnohodnotný život pro všechny. Úkolem FightOut je nejen transformovat dosud dominantní nastavení Web 2.0, ale zároveň i překonat slabé stránky rozpoznané u Web 3.0 Move-to-Earn. Projekt je podporován společnostmi jako Transak, BlockMedia Labs, LBank Labs či Cryptonews.com.

V současné době již existuje několik platforem M2E, jako je například STEPN, které zpopularizovaly odměňování uživatelů za jejich fyzickou aktivitu a dosahování vytyčených cílů pomocí aplikací. Ovšem FightOut toto vše posunul ještě dál.

Tokenomika Fightout

FightOut bude měřit pomocí nových technologických metod, včetně senzorů v tělocvičnách, všechny formy fitness aktivit. Další výhodou této platformy je i to, že aby ji uživatelé mohli používat, nemusí si kupovat žádné drahé nezaměnitelné tokeny. Uživatelé jsou také odměňováni i za svůj holistický přístup zdravého životního stylu.

Tento projekt je zcela ojedinělý v tom, že zda má každý uživatel svého avatara vázaného na duši. Jinými slovy je avatar svázán s uživatelovým já v aplikaci a to včetně atributů jako je síla, svalová kondice, technika, kardiovaskulární výkon a mnoho dalších. Jak se bude uživatel postupem času v reálném životě zlepšovat, společně s tím se bude i zvyšovat úroveň jeho avatara. Důležité je ovšem zmínit, že s ním nelze obchodovat.

Avatar každého uživatele se stane mechanismem pro otevření fitness prostoru skoro až neomezených možností virtuálního světa, díky čemuž se každá fyzická aktivita stane společenštější a motivující. Avatar FightOut zároveň otevírá i dveře do metaverze FightOut.

Sportovec jako vzor pro všechny

Cílem FightOut není jen snaha o přijetí technologie Web3 v oblasti zdraví a fitness, ale rovněž se dále zaměřuje i na miliony lidí po celém světě, kteří jsou zapojeni do strukturovaného nebo neformálního cvičení a fitness režimů. Mimo jiné se zaměřuje i na elitní bojové sportovce.

Platforma poskytuje cestu jak profesionálním sportovcům, jako jsou boxeři, tak i jiným typům sportovců s přístupem “styles make fights”, který vytváří fitness programy na míru pro konkrétní sporty a aktivity.

Díky tomuto spojení budou mít uživatelů jako vedlejší produkt na platformě aspirační podporu, videa a tréninkové režimy vytvořené bojovými sportovci ve studiích. Vytvoří se tak z tělocvičen skutečná komunitní centra pro všechny uživatele, kde však fyzická přítomnost nebude povinnou součástí členství.

Zpočátku je v plánu zprovoznit až 20 tělocvičen tam, kde bude komunita FightOut nejživější a následně poté bude mít platforma centrum ve všech předních světových městech.

Aplikace FightOut

Aplikace FightOut se bude především využívat k měření a sledování fyzického výkonu a to buď prostřednictvím telefonu a nebo chytrých hodinek. Jedná se o předplatitelskou službu a oba její tokeny $FGHT a REPS lze použít k registraci stejně jako běžnou fiat měnu. Aby byla podpořena ekonomika tokenu $FGHT, rozhodl se tým FightOut, že těm uživatelům, kteří si koupí předplatné s $FGHT, dají 25% slevu.

Ukázka z aplikace Fightout

REPS je pak interní měna v aplikaci FightOut, ve které se získávají odměny a platí se v ní za zboží (kosmetika pro avatary atd.) a služby (vzdálené konzultace s osobními trenéry či s bojovými trenéry FightOut).

Předprodej tokenu $FGHT láká investory

Celková zásoba tokenu $FGHT je 10 miliard, přičemž 60 % z této částky je dáno do předprodeje, 10 % pro burzy a 30 % na odměny a růst projektu. Jak již bylo zmíněno výše, platforma má i štědrý program odměn v rozmezí 10-50 %. Pro všechny investory, kteří si koupí token v předprodeji, platí rozhodné období v délce tří měsíců.

Ze získaných prostředků z předprodeje bude 70 % vynaloženo na pořízení a rekonstrukci areálu. Tým, který za předprodejem FightOut stojí, byl ověřen KYC společností CoinSniper. Neváhejte a staňte se jedním z členů stále rostoucí komunity a naskočte tak na cestu k zdravější budoucnosti s FightOut.

Navštívit předprodej Fightout

Upozornění redakce Kurzy.cz: Články, jejichž autorem nejsou Kurzy.cz, nevyjadřují názor redakce či provozovatele portálu Kurzy.cz. Využijete-li v článcích poskytnutá sdělení jako investiční doporučení nebo poradenství, činíte tak z vlastního uvážení, na vlastní náklady a riziko.

Okomentovat na facebooku


Zprávy a články ke koronaviru a nemoci COVID-19Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Ochranné známky

Finanční katalog

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Monitoring ekonomiky

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

 

Copyright © 2000 - 2024

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.

ISSN 1801-8688