mzv.cz (MZv ČR)
Ze světa  |  13.10.2021 15:22:00

EU hledá administrátory v oblasti digitální forenzní analýzy a operativní a strategické analýzy

EU hledá administrátory v oblasti digitální forenzní analýzy a operativní a strategické analýzy

13.10.2021 / 16:22 | Aktualizováno: 13.10.2021 / 16:26

Evropský úřad pro výběr personálu EPSO vypsal výběrové řízení na administrátory v oborech digitální forenzní analýza a operativní a strategická analýza. Přijatí specialisté (třída AD 7) budou pracovat především v Evropském úřadu pro boj proti podvodům (OLAF).

Přihlásit se můžete do 9. listopadu 2021 pouze na jeden obor.

Referenční číslo výběrového řízení je EPSO/AD/395/21

  • Obor 1 – Digitální forenzní analýza – 20 odborníků

V rámci vaší pracovní náplně budete především připravovat digitální forenzní operace ve spolupráci s vyšetřovateli případů, kontrolovat a identifikovat digitální média a data z nich, která jsou relevantní pro danou digitální forenzní operaci, shromažďovat příslušná digitální média a získávat data vytvářením bitových kopií pro digitální forenzní analýzu pomocí specializovaného forenzního vybavení a softwarových nástrojů, využívat bitové kopie pro digitální forenzní analýzu k vyhledávání a identifikaci nejrelevantnějších dat pro vyšetřovaný případ, provádět základní analýzu dat, vypracovávat digitální forenzní zprávy.

  • Obor 2 – Operativní a strategická analýza – 20 odborníků

V rámci vaší pracovní náplně budete především poskytovat rychlou a včasnou operativní analýzu pro vyšetřování úřadu OLAF v oblastech příjmů a výdajů EU, vyhledávat, extrahovat a analyzovat data a informace od Evropské komise, z komerčních databází a otevřených zdrojů, jakož i forenzní data získaná v souvislosti s vyšetřováními úřadu OLAF, vyvíjet zpravodajské a analytické metody s využitím nejnovějšího dostupného softwaru, provádět kvalitativní a kvantitativní strategickou analýzu s cílem dosáhnout pokroku, pokud jde o politiku boje proti podvodům založenou na důkazech a související prevenci.

Do výběrového řízení se mohou přihlásit pouze občané EU, kteří mají důkladnou znalost jednoho z úředních jazyků EU na úrovni C1 a uspokojivou znalost angličtiny nebo francouzštiny na úrovni B2. Rovněž musí splňovat následující kritéria, která se liší podle jednotlivých oborů:

  • Obor 1 – Digitální forenzní analýza: Je nutné prokázat vysokoškolské vzdělání v délce alespoň čtyř let (popř. tří let) relevantní pro danou náplň práce, nebo odbornou přípravu / odbornou kvalifikaci na úrovni odpovídající úrovni 7 (popř. úrovni 6) evropského rámce kvalifikací (EQF), která je relevantní pro danou náplň práce a uznána/potvrzena členským státem nebo veřejným vnitrostátním či mezinárodním orgánem, obojí následované nejméně šestiletou (popř. sedmiletou) odbornou praxí jako digitální forenzní analytik při vyšetřováních zaměřených na korupci a/nebo finanční trestnou činnost.
  • Obor 2 – Operativní a strategická analýza: Je nutné prokázat vysokoškolské vzdělání v délce alespoň čtyř let (popř. tří let) relevantní pro danou náplň práce, nebo odbornou přípravu / odbornou kvalifikaci na úrovni odpovídající úrovni 7 (popř. úrovni 6) evropského rámce kvalifikací (EQF), která je relevantní pro danou náplň práce a uznána/potvrzena členským státem nebo veřejným vnitrostátním či mezinárodním orgánem, obojí následované nejméně šestiletou (popř. sedmiletou) odbornou praxí jako analytik při vyšetřováních zaměřených na korupci a/nebo finanční trestnou činnost nebo jako strategický analytik pro politiku boje proti korupci.

Podrobné informace o požadované kvalifikaci a kritériích způsobilosti, průběhu výběrového řízení a způsobu podávání přihlášek naleznete na stránce https://epso.europa.eu/help/faq/epso-account-application_cs

Diplomatická akademie MZV pořádá pravidelné semináře zaměřené na přijímací testy EPSO, které nabídne i kandidátům tohoto výběrového řízení poté, co potvrdili svoji přihlášku. V případě zájmu věnujte čas a péči sestavení přihlášky a nenechávejte její odeslání na poslední chvíli.

Oznámení o výběrovém řízení Úřední věstník Evropské unie (europa.eu)

Pokyny k podání přihlášky online EPSO account / application | Careers with the European Union (europa.eu)


K článku zatím nejsou žádné komentáře.
Přidat komentářZobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby

Hypotéky, Stavební spoření

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzdy, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, nafta

Podnikání

Obchodní rejstřík

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Ochranné známky

Finanční katalog

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto, Spolehlivost Aut

Monitoring ekonomiky

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat     Mobil verze

Používání cookies

Copyright © 2000 - 2021

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.