cryptokingdom.tech (Crypto Kingdom)
Kryptoměny  |  14.01.2021 08:05:55

CrossTower se snaží nalákat instituce

Platforma zaměřující se na obchodování kryptoměn spouští nové oddělení pro institucionální klienty. Mimo to oznámila i zajímavý přírůstek do jejich týmu, který by jim k tomu měl pomoci.

Jedná se o veterána z oblasti cenných papírů, Grega Bunna, kterého můžeš znát jako bývalého vysoce postaveného zaměstnance u známého giganta z oblasti směnárenství, Citadel, či jako jednoho ze seniorů u Deutsche Bank. U Deutsche Bank se pak pyšní dokonce zkušenostmi přes 16 let.

A co tedy přijde?

CrossTower ke své již fungující spot exchange a OTC oddělení přidává celé nové oddělení zaměřené na institucionální klienty. Těm chce nabídnout hned několik vychytávek, které známe zejména ze světa decentralizovaných financí. Konkrétně se jedná o např. půjčky v digitálních aktivech, financování obchodů, speciální strukturované produkty a exekuci obchodů napříč více místy.

Tyto služby pak v nejbližší době budou dostupné pouze pro instituce a v CrossTower neuvedli, zdali je mají v plánu v budoucnu nabídnout i širší veřejnosti.

Rozhodně se potom nejedná o první snahy kryptoměnových subjektů o nalákání institucí, kdy spousta známých společností v poslední době oznámila nové produkty cílící právě na ně. Za zmínku stojí např. několik společností, které v poslední době vydaly prohlášení o tom, že chtějí své služby rozšířit o služby brokera.

CryptoKingdom.cz

Jsme mostem mezi starým a novým světem. Provedeme tě světem kryptoměn a ukážeme ti cestu k největší příležitosti 21. století.

Crypto Kingdom je největší kryptoměnová komunita na CZ/SK scéně. Pomohli jsme již několika tisícům začátečníků se v kryptoměnách zorientovat.

Připoj se k nám a my tě provedeme: https://start.cryptokingdom.tech

Hodnocení článku: 10 | 8 | 6 | 4 | 2 | 0

CrossTower se snaží nalákat instituce (1)

Diskuze a názory uživatelů na téma: CrossTower se snaží nalákat instituce
14.01. 12:41  Dolování bitcoinu (Miner_CZ)

Poslední zprávy z rubriky Kryptoměny:

Út 19:45  Grayscale již spravuje 3 % ze všech bitcoinů v oběhu cryptokingdom.tech (Crypto Kingdom)
Po 21:44  Closing Bell (18. 1. 2021) – Bank of Japan přehodnotí nákupy ETF Libor Stoklásek (Imperial Finance)
Ne 20:33  Burzovní kalendář: Co musíme vědět do nového týdne! (17.1.2021) Libor Stoklásek (Imperial Finance)


Zobrazit sloupec 
Menu Kurzy.cz logo
EUR   BTC   Zlato   ČEZ
USD   DJI   Ropa   Erste