cryptokingdom.tech (Crypto Kingdom)
Kryptoměny  |  21.03.2020 15:59:11

Bitcoin z krize povstane silnější než kdy dříve

I v dnešních Perličkách se podíváme na ty nejdůležitější události a novinky ze světa kryptoměn. Zhodnotíme si trh, podíváme se na pár z těch nejzajímavějších coinů a pár názorů na budoucnost kryptoměn několika známých osobností.

Je čas nakupovat bitcoin?

Přesně to si myslí Edward Snowden. Toho můžeš znát např. v kontextu s leakováním informací o špionážních programech včetně sledování telefonů a elektronické komunikace bezpečnostními službami USA. Ten doslova napsal, že momentálně je poprvé za delší dobu čas, kdy se cítil, že chce nakoupit bitcoin. Jednoduše vidí pád jako příliš plný strachu pro opravdu malé důvody k propadu.

Jak by se mohla krize dotknout bitcoinu?

Podle některých dokonce až pozitivně! K současné situaci se vyjádřil i např. Tyler Winklevoss, a to tak, že bitcoin z momentální krize povstane ještě silnější, než kdy dříve. Podle něj je nepravděpodobné, že by se bitcoin někdy v nejbližší době vzdal. K tomu dodal, že dekády rozhodně nejsou měřeny ve dnech, kdy poslední propad trval právě maximálně pár dní, spíš dokonce i jen hodin.

CryptoKingdom.cz

Jsme mostem mezi starým a novým světem. Provedeme tě světem kryptoměn a ukážeme ti cestu k největší příležitosti 21. století.

Crypto Kingdom je největší kryptoměnová komunita na CZ/SK scéně. Pomohli jsme již několika tisícům začátečníků se v kryptoměnách zorientovat.

Připoj se k nám a my tě provedeme: https://start.cryptokingdom.tech

Diskuze k článku
23.03. 15:29  Sněte dál Kryptobuzny (JaSoN)
22.03. 16:49  Bitcoin (Bohouš)
22.03. 15:45  Realita (Josiph)

Více zpráv k tématu Bitcoin & Kryptoměny

Kryptoměny, vývoj kurzu za týdenPřečtěte si také:

12.06.2020Jak se bitcoin přehoupne přes krizi Michal Dvořák (TradeCentrum)
07.02.2020Bitcoin téměř na 10 000 USD, kdy přijde FOMO? cryptokingdom.tech (Crypto Kingdom)

Zobrazit sloupec 
Kurzy.cz logo
EUR   BTC   Zlato   ČEZ
USD   DJI   Ropa   Erste