Inzerce (AliaWeb)
Výzva  |  24.03.2014 10:00:00

Oficiální sdělení: Výzva BOTAS a.s.

Titulek: Aliaweb


BOTAS a.s., se sídlem Smetanova 842, Skuteč, IČO 00013595

Výzva k předložení akcií v dodatečné lhůtě podle § 183l obchodního zákoníku:

 

Představenstvo společnosti BOTAS a.s., IČ 00013595, se sídlem Skuteč, Smetanova 842, PSČ 539 73, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Hradci Králové, v oddíle B, vložce 148 (dále jen "Společnost"), v návaznosti na usnesení mimořádné valné hromady Společnosti ze dne 17. prosince 2013, dle ustanovení § 183i a násl. obchodního zákoníku, o přechodu všech akcií ve vlastnictví ostatních akcionářů na hlavního akcionáře, společnost BENAL s.r.o., tímto vyzývá všechny vlastníky účastnických cenných papírů Společnosti odlišné od hlavního akcionáře, kteří jimi byli ke dni přechodu akcií (dále jen „Dosavadní akcionáři“), a kteří doposud nepředložili účastnické cenné papíry (akcie) vydané Společností k poskytnutí protiplnění, aby tak učinili v dodatečné lhůtě určené Společností dle § 183l  odst. 6 obchodního zákoníku (a zároveň v souladu s § 387 zákona 90/2012 Sb., o obchodních korporacích a družstvech) v termínu od 26. března 2014 do 11. dubna 2014.

Protiplnění bude poskytnuto Dosavadním akcionářům po splnění podmínek podle § 183m odst. 2 obchodního zákoníku týkajících se předložení účastnických cenných papírů Společnosti daného akcionáře bez zbytečného odkladu, nejpozději však do deseti pracovních dnů.

Akcie je možné předložit a o výplatu protiplnění požádat prostřednictvím obchodníka s cennými papíry CYRRUS CORPORATE FINANCE, a.s., se sídlem Brno, Veveří 111, PSČ 616 00, IČ 277 58 419, tel. 538 705 742, 538 705 773, každé pracovní pondělí a středu od 9:00 do 12:00 hod. nebo od 13:00 do 16:00 hod.

Při předávání akcií se fyzické osoby prokáží platným průkazem totožnosti; právnické osoby se navíc prokáží originálem či úředně ověřenou kopií výpisu z obchodního rejstříku (ne staršího tří měsíců). V případě, že se právnická osoba nezapisuje do obchodního rejstříku, prokáže se originálem nebo úředně ověřenou kopií dokladů, z nichž je patrná její existence a způsob jednání jejím jménem. Zástupci akcionáře dále doloží plnou moc s úředně ověřeným podpisem zmocnitele.

V případě, že bude prokázáno zastavení účastnických cenných papírů, bude protiplnění odpovídající hodnotě zastavených akcií vyplaceno zástavnímu věřiteli, pokud Dosavadní akcionář neprokáže, že zástavní právo zaniklo před přechodem vlastnického práva.

Nepředloží-li Dosavadní akcionáři své účastnické cenné papíry Společnosti ve výše uvedené dodatečné lhůtě, bude představenstvo Společnosti postupovat dle § 214 odst. 1 až odst. 3 obchodního zákoníku ve znění platném k datu usnesení valné hromady.

 

Představenstvo společnosti BOTAS a.s.

Hodnocení článku: 10 | 8 | 6 | 4 | 2 | 0


Oficiální sdělení: Výzva BOTAS a.s.

Diskuze a názory uživatelů na téma: Oficiální sdělení: Výzva BOTAS a.s.

Na dané téma nejsou žádné názory.
Zobrazit sloupec 
Kurzy měn | Akcie | Obchodní rejstřík | Zájezdy | Last minute | Meteobox | Bydlet | YAuto | Studium | E
Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
TOP: Akcie CZ Akcie svět Kurzy měn Komodity Dluhopisy Zlato Bitcoin Hypotéky Tarify Energie Kalkulačka Zákony Práce Počasí

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Sociální příplatek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby

Hypotéky, Stavební spoření

Směnárny - Euro, Dolar

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Úřad práce

Investice

Podílové fondy

Makroekonomika - ČNB

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Zlato online, Stříbro, Ropa

Burza - ČEZ

Pojištění

Povinné ručení

Penzijní připojištění

Podnikání

Obchodní rejstřík

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Ochranné známky

Finanční katalog

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto, Spolehlivost Aut

Monitoring ekonomiky

Mapa webu

Volby

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Copyright © 2000 - 2019

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688

Ochrana údajů | Cookies