(Kurzy.cz)
Program OH Sydney 2000 na 29.09.00
XXVII. letních olympijských her v Sydney
(15. září - 1. října 2000)
Zprávy jsou připraveny ve spolupráci se serverem
Aktuální zprávy Zajímavosti Sporty Sportoviště Český tým
(Časové údaje jsou uvedeny ve středoevropském čase SELČ.
V závorce jsou údaje pro místní australské časové pásmo)
29. září | ||||
čas | sport | akce | místo | |
23:00 (08:00) |
Atletika | muži chůze 50km, muži štafeta 4 x 100m rozběhy, ženy oštěp kvalifikace, ženy štafeta 4 x 100m rozběhy, muži štafeta 4 x 400m rozběhy |
Olympic Stadium | |
00:00 (09:00) |
Kanoistika | rychlostní: muži K1 500m semifinále, muži C1 500m semifinále, ženy K1 500m semifinále, muži K2 500m semifinále, muži C2 500m semifinále, ženy K2 500m semifinále |
Regatta Centre | |
00:00 (09:00) |
Taekwondo | ženy do 67kg 1. a 2. kolo, muži do 80kg 1. a 2. kolo |
State Sports Centre | |
00:30 (09:30) |
Basketbal | ženy - kvalifikace |
Sydney SuperDome | |
00:30 (09:30) |
Házená | muži - kvalifikace |
The Dome | |
00:30 (09:30) |
Jachting | ženy (Europe), smíšené posádky (Laser), smíšené trojčlenné posádky (Soling) - semifinále |
Matilda III, Ocean Spirit III, That's Life, Bass and Flinders, Sydney Showboat I - III, Aussie Magic | |
00:30 (09:30) |
Vodní pólo | muži - kvalifikace |
Ryde Aquatic Centre | |
00:30 (09:30) |
Zápas | klasický styl: muži do 58kg kvalifikace, muži do 69kg kvalifikace, muži do 85kg kvalifikace, muži do 130kg kvalifikace, muži do 54kg čtvrtfinále, muži do 63kg čtvrtfinále, muži do 76kg čtvrtfinále, muži do 97kg čtvrtfinále |
Exhibition Halls 1 & 2 | |
01:00 (10:00) |
Jezdectví | Velká cena v drezuře - jednotlivci |
Equestrian Centre | |
01:00 (10:00) |
Skoky do vody | muži věž 10m - kvalifikace |
Aquatic Centre | |
02:30 (11:30) |
Pozemní hokej | muži - kvalifikace |
State Hockey Centre | |
03:30 (12:30) |
Volejbal | muži - kvalifikace |
Entertainment Centre | |
05:30 (14:30) |
Basketbal | ženy - semifinále |
Sydney SuperDome | |
05:30 (14:30) |
Házená | muži - semifinále |
The Dome | |
05:30 (14:30) |
Taekwondo | ženy do 67kg 2. a 3. kolo, muži do 80kg 2. a 3. kolo |
State Sports Centre | |
05:30 (14:30) |
Vodní pólo | muži - čtvrtfinále |
Ryde Aquatic Centre | |
07:30 (16:30) |
Synchron. plavání | ženy družstva - volné disciplíny |
Aquatic Centre | |
08:00 (17:00) |
Zápas | klasický styl: muži do 130kg kvalifikace, muži do 85kg, muži do 54kg semifinále, muži do 63kg semifinále, muži do 76kg semifinále, muži do 97kg semifinále, muži do 58kg kvalifikace, muži do 69kg kvalifikace |
Exhibition Halls 1 & 2 | |
08:30 (17:30) |
Pozemní hokej | ženy - zápas o 3. místo |
State Hockey Centre | |
09:00 (18:00) |
Atletika | ženy kladivo FINÁLE, muži tyč FINÁLE, ženy štafeta 4 x 400m rozběhy, ženy skok do dálky FINÁLE, muži 3000m př. FINÁLE, muži 1500m FINÁLE, ženy štafeta 4 x 100m semifinále, muži štafeta 4 x 100m semifinále, muži štafeta 4 x 400m semifinále |
Olympic Stadium | |
09:30 (18:30) |
Volejbal | muži - semifinále |
Entertainment Centre | |
10:15 (19:15) |
Vodní pólo | muži - čtvrtfinále |
Ryde Aquatic Centre | |
10:30 (19:30) |
Basketbal | muži - semifinále |
Sydney SuperDome | |
10:30 (19:30) |
Box | muži do 51kg semifinále, muži do 57kg semifinále, muži do 63.5kg semifinále, muži do 71kg semifinále, muži do 81kg semifinále, muži nad 91kg semifinále |
Exhibition Halls 3 & 4 | |
10:30 (19:30) |
Házená | ženy - semifinále |
The Dome | |
10:30 (19:30) |
Moderní gymnastika | ženy jednotlivkyně - kvalifikace |
Pavilion 3 | |
10:30 (19:30) |
Taekwondo | ženy do 67kg zápas o 3. místo, FINÁLE - muži do 80kg zápas o 3. místo, FINÁLE |
State Sports Centre | |
11:00 (20:00) |
Fotbal | muži - zápas o 3. místo |
Sydney Football Stadium | |
11:00 (20:00) |
Pozemní hokej | ženy - FINÁLE |
State Hockey Centre | |
11:00 (20:00) |
Skoky do vody | muži věž 10m - semifinále |
Aquatic Centre |
Poslední zprávy z rubriky Sydney 2000:
Přečtěte si také:
Prezentace
18.04.2024 Daňové přiznání lidem provětralo peněženky....
15.04.2024 Kam půjdou úrokové sazby? Aktuální přehled...
15.04.2024 Zabouchnuté dveře vyřeší zámečník od pojišťovny...
Okénko investora
Mgr. Timur Barotov, BHS
Petr Lajsek, Purple Trading
Miroslav Novák, AKCENTA
Spotřebitelská inflace v eurozóně odeznívá, pro služby to však úplně neplatí
Olívia Lacenová, Wonderinterest Trading Ltd.
Michal Brothánek, AVANT IS
Jiří Cimpel, Cimpel & Partneři
Ali Daylami, BITmarkets
Bitcoin stanovil nové historické maximum – Je už na nákup pozdě?
Jakub Petruška, Zlaťáky.cz