Dluh v casinu, zákeřnost, drsná bitka. Kane připomněl staré časy NHL

Evander Kane v poslední době patří k nejkontroverznějším hokejistům celé NHL a dokázal to i v zápase s Nashvillem, kdy se dvě vteřiny před koncem druhé třetiny serval s Austinem Watsonem.

Drsný zákrok na Radka Gudase a milionový dluh kasínu. To jsou poslední dva vroubky útočníka San Jose Evandera Kanea. A v nočním zápase s Nashvillem si připsal další zářez.

Do konce druhé části zbývalo pár vteřin, místo první branky zápasu ale přišla pořádná mela. Burns už se napřahoval ke střele, pohyb ale na poslední chvíli zastavil. Před brankou si totiž všiml ležících hráčů.

Mezi nimi byl i Evander Kane, kterého naštvalo několik drobných zákroků na brankovišti a nic si nenechal líbit. Během několika sekund se už do potyčky zapojili všichni hráči na ledě, jen Kane s Watsonem se ale řezali jako za starých časů.

Osmadvacetiletý útočník si vysloužil trest na 2+2+5 minut a k tomu vyfasoval i trest do konce utkání. A právě tahle přesilovka se stala Sharks osudná, Nashville v ní poprvé udeřil a nakonec dovedl utkání do zdárného konce 3:1.