Dodatek ke stvoření člověka – lidská duše

Lidská duše je nesmrtelná [3, 8, 12, 13], jejím pracovištěm je lidský mozek a má strukturu podobnou struktuře protonace. Její frekvence však odpovídá frekvenci Kristovy informační sítě (opravené a z části rekonstruované informační pole Země), to znamená 10110Hz. Energie této duše činí 7 J, její stvořitelská a transportní velikost je 10-3 m a ekvivalentní hmotnost cca 10-16kg.

Pro lidské duše platí spirituální energetická konstanta, která navazuje na vysokoenergetickou konstantu 0,133 h od frekvence 10100Hz výše. Lidská duše je vázaná k lidskému tělu fluidem oduší, které je tvořeno neutrálními sytony S(0) o průměrném počtu 145 000 S(0)/člověk. Lidská duše je stvořena Duchem Svatým v energetickém poli frekvence 10226Hz současně s početím nového člověka. Příslušný genom je stvořen ihned po stvoření této duše a stává se součástí Kristovy informační sítě Země, přičemž zahrnuje dědičnost od rodičů a jejich předchůdců. Stvořená duše je ihned transportována frekvenčním polem 1065Hz za doprovodu příslušného anděla strážného. Ten zůstává s novým tělem od početí až do okamžiku, kdy duše opouští své tělo a je jím přiváděna před Boží soud, který se uskuteční do pěti dnů po skončení života. Podkladem pro tento soud jsou informace uložené v protonaci, tzv. duševědomí [3] (kniha života [2]), zahrnující všechny myšlenky, řeči a skutky zemřelého jedince. Dle jejich závažnosti a míry negativity (hříchy proti Bohu, sobě, člověku a společnosti) je Bohem rozhodnuto o dalším osudu duše a jejím umístění patrného ze snížení její frekvence, energie a ekvivalentní hmotnosti:

Místo

Frekvence

Energie

Ekvivalentní

hmotnost

Lokalita

Božský Jerusalem

10110Hz

7 J

10-15,7kg

8. dimense LSV

Lehký očistec

10108Hz

5,5 J

10-16,8kg

galaxie, RTG. hvězdy

Střední očistec

10106Hz

3,5 J

10-17,6kg

obří masary, kvasary

Těžký očistec

10104Hz

2.5 J

10-18,3kg

7. dimenze LSV

Peklo

10100Hz

2 J

10-19,05kg

VČD a obří masary

 

V průběhu lidského života nemá duše přístup do protonace a i tím do svého vědomí. Po opuštění těla tuto schopnost získá a trvale vnímá své dobré i špatné činy z pozemského života obsažené v protonaci. (V okamžiku smrti se tak člověku promítne celý jeho život obsažený ve vědomí duše v protonaci, která je ihned zpřístupněna jeho duši.).

Lidská duše obsahuje tyto základní mohutnosti: Vegetativní (metabolismus, růst, plození a další základní funkce těla), smyslovou, rozumovou a volní (činnost projevující se vůlí). Svědomí člověka, které je přímo od Boha vázáno na duši, ovlivňuje činnost duše, ale rozum, zmítaný smyslovostí a z části dědičností, může zatemnit toto svědomí a vést člověka ke zločinnosti. Jakýkoliv umělý zásah, oddělující svévolně lidskou duši od počatého nebo dožívajícího těla, je z Božího hlediska vraždou bez ohledu na světské právní normy.

Lze tedy shrnout, že lidská duše je nositelkou naší existence. Našeho myšlení se účastní všechny vědomé a činné složky (mohutnosti) [3, 8, 13] duše (fyzická, vegetativní, smyslová, psychická, zodpovědná, spravedlivá, pravdomluvná, milosrdná, rozumová a tvořivě volní.) Lidské vědomí je obsaženo v činnosti duše probuzené ve fluidu oduší vázaném na tělo. Vědomí člověka je tedy vázáno na jeho duši. Je vrcholným jevem života, stojící nad myslí a rozumem, citem a vůlí, vycházející z Boha a přímo související se životem. Mysl zpracovává poznatky a předává je vědomí. Esplana (informační pole mozku) je pamětí vědomí. Vrcholem mnohotvárných schopností mysli je rozum. Čím více se noří duše do tělesnosti a do hmoty, tím obtížněji odolává podléhání hrubosti a tvrdosti svých myšlenek. Cit je stálým spojením s Bohem a činí člověka člověkem. Tajemství citu je tajemstvím Božského původu člověka. Cit se projevuje vírou, nadějí a láskou. Nevědomý cit je článkem spojujícím duši člověka s Bohem. Lidská duše má svoji spirituální podstatu. V této podstatě sídlí nejvyšší složka – Vůle Boží. Lidská duše je nesmrtelná, pocházející z Ducha Svatého, který v ní sídlí od početí a spojuje ji s Bohem Otcem po dobu lidského života až po její soukromý Boží soud a zůstává s ní trvale, pokud je jí přisouzen příslušný stupeň blaženosti v 8. dimenzi LSV. V ostatních případech se tento duch k ní vrací až po odpykání jejích vin v odpovídajícím očistci, kdy tato duše je Bohem omilostněna a postoupena do 8. dimenze LSV. Znamená to, že Duch Svatý je součástí „svobodné“ lidské duše. Tím je zprostředkováno osvícení rozumu, které může ve vyšším stupni spirituality přecházet v intuici vševědění otevřením vstupu do protonace. Jsou–li myslivé a citové složky lidské duše nerozvinuté, je vedoucí, řídící a kontrolní vliv jejího ducha slabý až zanedbatelný. Vliv hmoty může vyvolávat v člověku dojem určitého zastírání nesmrtelnosti duchovních principů. Duch Svatý je tedy skrytým činitelem tělesné existence duše, stojící v pozadí všeho zevního i vnitřního dění člověka [12, 13].[12]Zobrazit sloupec 
Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
TOP: Akcie CZ Akcie svět Kurzy měn Komodity Zlato Bitcoin Hypotéky Tarify Energie Kalkulačka Zákony Práce Školení Počasí

Kalkulačka

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Sociální příplatek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby

Běžné účty

Hypotéky

Stavební spoření

Důchody

Směnárny - Euro, Dolar

Úřad práce

Investice

Podílové fondy

Makroekonomika - ČNB

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Zlato online, Stříbro, Ropa

Burza - ČEZ

Pojištění

Povinné ručení

Penzijní připojištění

Podnikání

Obchodní rejstřík

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Ochranné známky

Finanční katalog

Nový občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto, Spolehlivost Aut

Monitoring ekonomiky

Mapa webu

Volby

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Copyright © 2000 - 2019

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688

Ochrana údajů | Cookies