Dodatek ke stvoření rostlin a zvířat.

Při stvoření nového druhu zvířat je stvořen nejprve jejich nový genom, potom jsou stvořeny zvířecí duše určené pro tento nový druh. Dále je stvořeno příslušné fluidové tělo z pyrotonů sytonů S(+), jež je převedeno do hmotové podstaty pomocí sytonů S(–) v lokalizaci své existence. Stejným způsobem probíhá stvoření bakterií. Tento princip je základem stvoření nových druhů zvířecí říše. To znamená, že evoluce zvířat i rostlin je spirituálně i odborně neopodstatněná. Evoluční teorie je totiž v rozporu s druhým termodynamickým zákonem o entropii [4, 9, 10], který vylučuje jakýkoliv samovolný pokles entropie ve stvořeném systému bez vlivu Vyšší inteligence, protože vyšší stupeň uspořádanosti (snižování entropie) nikdy nevzniká samovolně. U neživých entit, jako jsou hvězdné soustavy, je zcela nemožný (viz závěr kap. 2).

U stvoření živých organismů je záporná entropie způsobena pouze Boží vůlí, ne lidskou, a už vůbec ne nelidskou (Postupně byly stvořeny bioentity od těch nejnižších s vysokou entropií až po ty nejuspořádanější s entropií nízkou.).

Stvoření nových druhů rostlin probíhá odlišným způsobem než u zvířat a bakterií. Nejprve je stvořen nový genom, potom pomocí pyrotonů sytonů S(+)fluidové semeno a to je převedeno do hmotové podstaty sytonovým polem S(–) v místě své existence.

Rostlinná duše či protoduše je potom implantována do klíčícího semene nebo dělící se buňky. Stvoření prvoka probíhá stejným způsobem, tj. stvoření nového genomu, fluidového prvoka, jeho převedení do hmotové podstaty a pak jeho vlastní implementační oživení pomocí rostlinné protoduše. Stvoření viru začíná stvořením protogenomu (je jednoduší než genom), pokračuje stvořením fluidového viru, který je pak převeden do hmotové podstaty a obdařen rostlinnou protoduší. Protoviry jsou v průměru 10 × menší než viry, které jsou rovněž zdravotně nebezpečné. Jejich stvoření probíhá stejným způsobem jako u virů. Způsobují pět druhů onemocnění nervové soustavy, včetně epilepsie, která je v současné době lékařsky nevyléčitelná. Její možná léčba je pouze duchovním způsobem. Protože genomy prvoků a protogenomy virů a protovirů jsou v informačním poli naší galaxie, lze považovat jejich původ za rostlinný.

 

Doplněk

1.    Stvoření genomu a protogenomu je dílem Ducha Svatého, probíhá v energetické hladině frekvence 10226Hz a transportním polem je energie frekvence 1065Hz.

2.    Energetická frekvence mikroorganismů je v oblasti 5.102Hz. U lidí je v rozmezí
1,52–9,46.106
Hz, což znamená, že tato frekvence je 10 000 × vyšší. Entropie je 12 × nižší vzhledem k vyššímu stupni uspořádání organismu člověka než u mikroorganismu.

3.    Tato frekvence byla u prvních stvořených lidí 50 × vyšší, než je u současníků, a činila 108,4Hz (251.106Hz). Tito lidé byly mnohem odolnější proti negativním vlivům prostředí. Entropie současných lidí je 2 × nižší, než byla u prvních lidí, z důvodu jejich částečné informační kompenzace po pádu člověka, kdy jim byla Bohem odepřena možnost přístupu do Božího informačního pole (protonace), a to stvořením informačního pole lidského mozku (viz kap. 14.4.), což způsobilo výše uvedený pokles entropie (vyšší úroveň informační formy).

4.    Po pádu prvních lidí byly Duchem Svatým stvořeny škodlivé bakterie, viry a protoviry, a to na základě Božího trestu seslaného na nehodné lidstvo.

5.    Fluidový bioorganismus je také stvořen Duchem Svatým frekvencí 10226Hz.

6.    Převedení bioorganismu z fluidové podstaty do podstaty hmotové probíhá pomocí sytonového pole S(–) přímo na Zemi v předem určené lokalitě. Transportním polem jeho fluidové podstaty na Zemi nebo na jinou planetu je energie pole frekvence 1065Hz.

7.    Pro nové bioorganismy byly připraveny na Zemi vhodné podmínky působením zhmotnělých NEFILIM neboli Božími syny. Tohoto procesu se účastnili vždy NIBIŘANÉ, když se jejich planeta NIBIRU přiblížila k Zemi. Naposledy se tak stalo před 73 000 lety u zvířat a před 40 000 lety u rostlin. Od té doby nebylo nic zjevného na Zemi stvořeno, i když došlo ještě k přiblížení planety NIBIRU k Zemi, celkem 4x. Naposledy se tak stalo před 20 000 lety. Frekvence přiblížení této planety k Zemi má neurčitou pravidelnost, protože se konají v rozmezí 5–20 000 i více roků dle Božího rozhodnutí (NEFILIM nepřímo podléhají Ježíši Kristu, jednorozenému Božímu Synu, se vševesmírovým posláním, a to podle pokynů samotného Boha.) [13].Zobrazit sloupec 
Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
TOP: Akcie CZ Akcie svět Kurzy měn Komodity Zlato Bitcoin Hypotéky Tarify Energie Kalkulačka Zákony Práce Školení Počasí

Kalkulačka

Výpočet čisté mzdy

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Sociální příplatek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Důchodová kalkulačka

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby

Běžné účty

Hypotéky

Stavební spoření

Podílové fondy

Směnárny - Euro, Dolar

Úřad práce

Investice

Makroekonomika - ČNB

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Zlato online, Stříbro, Ropa

Burza - ČEZ

Pojištění

Povinné ručení

Penzijní připojištění

Penzijní fondy

Podnikání

Obchodní rejstřík

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Ochranné známky

Finanční katalog

Nový občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - TÜV spolehlivost

Monitoring ekonomiky

Mapa webu

Volby

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Copyright © 2000 - 2018

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688

Ochrana údajů | Cookies