Akcie ČEZ - Diskuze, názory, doporučení a hodnocení

 Hodnocení:      0 1 2 3      
Diskutující:
Návod    

Akcie ČEZ - Diskuze a názory


Výpis odpovědí na následující příspěvek

určitě nečíst (12) 07.05.2021 09:41  PERUN Jméno 'PERUN' používá stále stejný uživatel  (227011)

Vivat Bartoš !!!

Dosavadní doporučení: určitě nečíst (12)
Vaše doporučení:
přečíst (11) 07.05.2021 14:21  Welsh  (225777)

Vivat Bartoš !!!

Pánové...obvykle se k politice nevyjadřuji vůbec, ale co je moc je moc..a to i na vlákno ČEZu

Pozitivum Pirátů je, že poukazují na některé nešvary politické scény (ale pokud si dobře pamatuji, tak to dělal už Radek John a jistá VVčka). jaký byl výsledek si pamatujeme a kdo ne, ten si může dohledat.

Nepodmíněný základní příjem zkoušeli už ve Finsku a nefungovalo to.

- 1. kde na to stát vezme?

- 2. dostanou ho všichni nebo zase jen někteří, jak to v socialismu bývá

- 3. ono se to už děje u některých formou covidových podpor a za to bychom snad i ty Dukovany postavili

Viděli jste někdo program těchto "expertů" Zde v komunitě traderů a spekulantů se divím, že by je někdo vůbec chtěl volit, už jen z titůlů zdanění kapitálových příjmů (a nikoli nadnárodních korporací, ale nás drobasů a malých podnikatelů). Na podzim o tom byl zajímavý článek v hospodářských novinách.

Vůbec všechny ty opičárny, který navrhují, mi připomínají hraní na strunu doby dávno minulé, kdy je pro určitou skupinu lidí velmi líbivé, že jim stát bude utírat i nos (myslím si že i mnohem níž položený partie). To ale nebude zadarmiko...bude to vykoupeno drakonickým zvýšením už tak přemrštěných daní - to spustí reakci, že to spousta lidí raději zabalí....vysoký daně nikdy růst ekonomiky nepřinesly. A přinese to jen kontroly-buzeraci-navýšení aparátu-co simáme myslet-za co utrácet atd.

Vratme se raději k diskusím o akciích, dokud ještě můžem prodávat a nakupovat.

Dosavadní doporučení: přečíst (11)
Vaše doporučení:
přečíst (16) 07.05.2021 15:22  kjůvunii nepřihlášený  (227426)

Vivat Bartoš !!!

2 Welsh @

- pokud by se probírala výhradně témata k akciím, bylo by to fajné. Ovšem toto se neděje, minimálně 80% příspěvků je děsběs

- rád Tě obvykle čtu, tentokrát s Tebou však nesouhlasím.

Udivuje mne, že spolu s Tebou, je tolik známých jmen z takové "všeznalé komunity" jaksi mimo mísu. mnoho lidí má buď krátkou paměť, nebo patří mezi mlaďasy. Opravdu mne udivuje, že není zcela jasné, že jsme již daleko za pomyslnou závorou "normálnosti". Od privatizačních šmejdů, přes dotační fotovoltaické po dnešní řepkové mafie se za spolupůsobení a přikrádání mnoha členů vládnoucích stran naše státní bilance jaksi dostala do spodních pater lidského těla. Zpět se již nelze obvyklými cestami dostat. Budoucí vývoj bude v každém případě pro velkou většinu lidí dost nepříjemný, jak jsi napsal - ukradené a prošustrované peníze budou muset být státu nějak vráceny, včetně Tebou uvedených doprovodných sankčních opatření. Z tohoto titulu je bohužel naprosto jedno, kdo bude u moci, bolavé škrty, zvýšené daně prostě přijdou a kdo bude vládnout, ten se opravdu znemožní - ať chce nebo nechce. Nicméně osobně preferuji, jak jsi zpočátku napsal, nezprofanovanou skupinu - a ať se to komu líbí nebo nelíbí, narozdíl od klauso-zemanovských šmejdů, to ZATÍM pirátstvo je. Strašení o povolení k obchodování je mimo mísu, promiň.

Poslední poznámku si neodpustím. Každý nějak žije a se svým svědomím se nakonec sám se sebopu bude muset srovnat. Nevím jak ostatní siláčtí řečníci, dávám mnoho desetiletí peníze na potřebné, dělá mi to radost. Pokud budou zvýšené daně užity řádně, nebudu rád, ale snesu to. Mně vadí, že jsou tyto bezostyšně po dlouhé desetiletí zpravidla beztrestně rozkrádány. Pokud si nebudeš (nebudete-nebudeme) moci zvýšené daně dovolit, smůla, asi tolik zase zřejmě nevyděláváme. A jestli někdo skončí nebo neskončí je opravdu jedno - klasika z Černých baronů ....

HOWG a MSF, Kju

 

Dosavadní doporučení: přečíst (16)
Vaše doporučení:
spíše nečíst (8) 08.05.2021 09:20  Welsh  (225777)

Vivat Bartoš !!!

Co říkáš má logiku, ale v tomto se naše názory rozcházejí.

Pokaždé, když se v této zemi dostal k moci někdo nový a nezatížený minulostí, skončilo to průserem.

Strana zelených za Bursíka, Věci veřejné s maskotem Johnem a vedené Bártou, ANO - povedeme stát jako firmu (a - to nejde, b - každá firma hospodařící se schodkem, co předvedli i mimo Covid by musela vyhlásit úpadek). Bohužel toto dokazuje, že nová uskupení svou nezkušeností, naivitou - navíc řízená zákulisními hráči žádnou spásu nikomu nepřinesou. V každém novém politickém hnutí ty zapálené naivní tváře z počátku nakonec postupně vyštípou karieristi, co přeběhli z tzv. tradičních stran - bohužel.

Srovnávat ČR s Německem jednoduše nejde - jsou o minimálně 50 let před náma a vzdalují se nám. Občanská společnost tam funguje na základě odpovědnosti (tady je to já nic - já jsem jen prezident, premíér, předseda strany, ....a takto můžeme až na pár vyjímek jít skoro až dolů). Němci holt nepochopili, že bez jádra se neobejdeme - je tam moc silná ekologická lobby, ale jak v energetice, tak politice platí zásadní pravidlo - když chci něco odstranit...uhlí, vládnoucí systém, nebo hrnec na vaření guláše, měl bych mít jasno, čím to nahradím. Pokud danou představu nemám, koleduji si o průser. Asi tak.

 

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (8)
Vaše doporučení:
přečíst (12) 07.05.2021 14:39  Anthony2020 Jméno 'Anthony2020' používá stále stejný uživatel  (219847)

Vivat Bartoš !!!

Lip bych to nenapsal diky Welshi !!!!!!

Dosavadní doporučení: přečíst (12)
Vaše doporučení:
spíše nečíst (13) 07.05.2021 09:43  PERUN Jméno 'PERUN' používá stále stejný uživatel  (227011)

Vivat Bartoš !!!

Hlavním příkopem je ovšem jaderná energie. Bartoš pokládá za nejnaléhavější téma lidstva ochranu klimatu a uvažuje takto. Chceme-li chránit klima, chceme-li omezit emise CO2, nelze odstavit uhelné i jaderné elektrárny, jak to dělají v Německu. Jaderná energie je bezuhlíková a stabilní. Kdežto energie ze slunce i větru trpí výpadky a elektřina se musí dovážet. Toto je model německé energetické revoluce a Bartoš ho odmítá: „Je to podvodné balení, neboť ryze německé rozhodnutí je nevyhnutelně spjato s dovozem ze sousedních zemí.“

Říkat toto v Německu je jako říkat ve středověku, že nevěřím ve spásu nesmrtelné duše. Zde je jakýkoliv kompromis se Zelenými nepředstavitelný. Zato je představitelný kompromis Pirátů s českými politickými stranami od ČSSD po ODS. Takže pozor. Od Pirátů lze očekávat leccos, ale ne to, že by narušili zdejší jaderný konsenzus.

zdroj: https://neviditelnypes.lidovky.cz/politika/politika-atomovi-pirati.A210505_224941_p_politika_wag

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (13)
Vaše doporučení:

Vivat Bartoš !!!

Ja si viem predstaviť že prvoradou úlohou pirátov bude rozvrat spoločnosti!Liberalizácia drog,absolútne uvoľnenie akychkoľvek obmedzení pre lgbti,zrušenie migračných obmedzení,zavedenie sqwoterstva(neviem ako sa to správne píše)a spústu iných parazitoprospešných uvoľnení..Myslím že ten zakon na sebaobranu so zbraňou prišiel v pravu chvíľu!Budete ho potrebovať....

Dosavadní doporučení: přečíst (15)
Vaše doporučení:
spíše nečíst (16) 07.05.2021 12:34  kjůvunii nepřihlášený  (227426)

Vivat Bartoš !!!

Když čtu ty kecy od některých přispěvovatelů, tak se fakt nestačím divit. Anonymita holt dělá své. Já si osobně cením slušnosti, korektnosti a průhlednosti. Budu volit - pokud v této straně ovšem nepřevládne levicové křídlo - ostatně jako vždy, pirátstvo. MSF, Kju

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (16)
Vaše doporučení:
přečíst (8) 07.05.2021 13:01  Anthony2020 Jméno 'Anthony2020' používá stále stejný uživatel  (219847)

Vivat Bartoš !!!

kju ono to tu zas tak anonymni neni spousta lidi se tu zna osobne a Ty co ja znam a je jich tu spousta jsou slusni a korektni :-)))))

Dosavadní doporučení: přečíst (8)
Vaše doporučení:
přečíst (14) 07.05.2021 11:12  Luk Jméno 'Luk' používá stále stejný uživatel  (207117)

Vivat Bartoš !!!

Máš pravdu - ty zmetky může volit zase jen zmetek.

Dosavadní doporučení: přečíst (14)
Vaše doporučení:
přečíst (19) 07.05.2021 11:23  Pijack Jméno 'Pijack' používá stále stejný uživatel  (224398)

Vivat Bartoš !!!

Nasouvají jim 30% preferencí, ale koho znám, ten by je nejraději pozavíral do pracovního tábora. Není mi jasné, odkud jim ta procenta připlula. Asi z Marsu. Tohle nebudou férové volby. Už teď nás připavují na výhru, aby tomu veřejnost postupně uvěřila a potom neremcala (obdoba v USA s Trumpem) Pro mě je tato příprava mystifikace, aby se jim lépe manipulovalo s hlasy voličů. A hlavní proud jim dělá ještě propagaci zadarmo, neuvěřitelné. Ale jak říkal klasik - lidé potřebují drhnou rypákem do země, aby pochopili, že se s nimi oře.

Dosavadní doporučení: přečíst (19)
Vaše doporučení:
přečíst (7) 07.05.2021 12:55  Anthony2020 Jméno 'Anthony2020' používá stále stejný uživatel  (219847)

Vivat Bartoš !!!

Ale prd pochopi Pavle,budes s nimi orat a jen je presvedcis ze to neni orba ,ale napriklad ta prava demokracie, toz mozes mit i hlubokou orbu...;-))))))

 

Dosavadní doporučení: přečíst (7)
Vaše doporučení:

Vivat Bartoš !!!

Problem je asi ten že ty poznáš seberovných +-,a piratov volia ich rovní+-,teda mládež 18-30r.všetci Lgbti,vsetci priaznivci perníku,maryše,koksu,...vsetci bezďaci,asociali,snívajúci po odtrhnutí si svojho žvanca z koláča (skwoting),všetci cigáni,a cudzinci dúfajúci uvoľnenie migračnej politiky...

Dosavadní doporučení: přečíst (10)
Vaše doporučení:
přečíst (11) 07.05.2021 13:12  Pijack Jméno 'Pijack' používá stále stejný uživatel  (224398)

Vivat Bartoš !!!

Vedúcí, to máš pravdu, ale fakt je u nás 30% feťáků, nebo podobných netáhel? Snesu 5 až 10 %. Ale pokud je to pravda, pak jsme stát úplně v řiti a už nám nepomouhou žádné volby. Jestli se většina lidí třepe na nepodmíněný základní příjem, pak už po kouzelníkovi přijde jen armagedon. O reakci na dopady této magořiny snad ještě nikdo nezačal pčemýšlet..

Dosavadní doporučení: přečíst (11)
Vaše doporučení:
přečíst (7) 07.05.2021 13:40  Anthony2020 Jméno 'Anthony2020' používá stále stejný uživatel  (219847)

Vivat Bartoš !!!

Ja nemyslim Pavle ze se na to nekdo trepe na ten neomarxisticko bolsevicky paskvil.Jen se nam to snazi namluvit.Ovsem jestli to tak bude,tak panbuh s nami a vseci svati !!!! Ja uz dumal nad dopady teto magoriny a mam z toho diplomaticky receno spatny pocit....a Ty vis ze umim byt i nediplomat :-))))000

Dosavadní doporučení: přečíst (7)
Vaše doporučení:
spíše nečíst (7) 07.05.2021 13:34  Mita5  (207667)

Vivat Bartoš !!!

Chumaj ten, který je bude volit

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (7)
Vaše doporučení:
přečíst (7) 07.05.2021 12:19  Mita5  (207667)

Vivat Bartoš !!!

A proto: "proletáři všech spojme se proti Pirátstvu" - howgh

Dosavadní doporučení: přečíst (7)
Vaše doporučení:
přečíst (7) 07.05.2021 14:18  stolker Jméno 'stolker' používá stále stejný uživatel  (210524)

Vivat Bartoš !!!

Jj, je to tak, všem proletářům tady hoří koudel u pérdele.

Nejdříve budete muset, malčikové, počkat až se piráti historicky znemožní,

bo do té doby jen tlučete prázdnou slámu.

Snad se alespoň shodneme, že znemožněním

si všechny ty ostatní strany už prošly, no ni?  :-)

Dosavadní doporučení: přečíst (7)
Vaše doporučení:
přečíst (11) 07.05.2021 11:32  Mita5  (207667)

Vivat Bartoš !!!

Pijacku, plně s Tebou souhlasím, až padnou na držku, pak se jim teprvá rozsvítí

Dosavadní doporučení: přečíst (11)
Vaše doporučení:
spíše nečíst (17) 07.05.2021 09:49  Pijack Jméno 'Pijack' používá stále stejný uživatel  (224398)

Vivat Bartoš !!!

A ty věříš, že ten zfe*ovaný dreďák myslí vážně? Od kdy mají drogy blahodárný vliv na funkci mozku?:-)) Zítra řekne něco jiného a spadne ti čelist. Závisláky známe.

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (17)
Vaše doporučení:

Vivat Bartoš !!!

Ja nedokážem pochopiť kto príčetný dokáže zvoliť do funkcie sfetovaného blbca!!Ja reda feťákov vela nepoznám,ale tí 3 ja ktorých poznam sú všetci na hlavu!Marihuana devastuje mozog,darmo si niektorí myslia že je neškodná!Hulič je po 10r.paranoik a k tomu ešte aj nejakých 10 iných psych.diagnoz

Dosavadní doporučení: přečíst (10)
Vaše doporučení:
spíše nečíst (7) 07.05.2021 09:59  PERUN Jméno 'PERUN' používá stále stejný uživatel  (227011)

Hledá spojence mezi zavedenými partajemi

a vovovovotom to všecko je.

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (7)
Vaše doporučení:
přečíst (14) 07.05.2021 09:53  123456789  (226551)

Vivat Bartoš !!!

Tahle strana uvažuje o zavedení 1% daně z nemovitosti ročně... A co že chce z toho finacovat..? Nepodmíněný příjem... Ať si každej udělá obrázek, pro koho je to pozvánka a komu dalšímu se to bude líbit...

Dosavadní doporučení: přečíst (14)
Vaše doporučení:


Výpis titulků 1681až 1700 (273143)

Titulek   Výchozí řazení    Autor  šipka  Datum  šipka
  přečíst (8) Oprava 11..05. Jméno 'ČEZFILL' používá stále stejný uživatel ČEZFILL 07.05.21 12:49
  spíše nečíst (6) Oprava 11..05. Jméno 'Zbysek ze Zdisral' používá stále stejný uživatel Zbysek ze Zdisral 07.05.21 12:56
  přečíst (9) Po neděli 12.kvetna výsledky I.Q těšte se na + 20% více. Jméno 'ČEZFILL' používá stále stejný uživatel ČEZFILL 07.05.21 12:49
  přečíst (10) Tak je tam opět šestsettrojka ...   uhlo 07.05.21 11:39
  určitě nečíst (12) Stavební zákon...   Pepa 07.05.21 09:48
  přečíst (10) Stavební zákon... Jméno 'Bejvoč' používá stále stejný uživatel Bejvoč 07.05.21 10:12
  spíše nečíst (7) Stavební zákon...   AJA 07.05.21 09:53
  určitě nečíst (9) Stavební zákon...   Pepa 07.05.21 10:07
  určitě nečíst (12) Vivat Bartoš !!! Jméno 'PERUN' používá stále stejný uživatel PERUN 07.05.21 09:41
  přečíst (11) Vivat Bartoš !!!   Welsh 07.05.21 14:21
  přečíst (16) Vivat Bartoš !!!   kjůvunii nepřihlášený 07.05.21 15:22
  spíše nečíst (8) Vivat Bartoš !!!   Welsh 08.05.21 09:20
  přečíst (12) Vivat Bartoš !!! Jméno 'Anthony2020' používá stále stejný uživatel Anthony2020 07.05.21 14:39
  spíše nečíst (13) Vivat Bartoš !!! Jméno 'PERUN' používá stále stejný uživatel PERUN 07.05.21 09:43
  přečíst (15) Vivat Bartoš !!!   Vedúci odchytovej služby Bohnice 07.05.21 11:01
  spíše nečíst (16) Vivat Bartoš !!!   kjůvunii nepřihlášený 07.05.21 12:34
  přečíst (8) Vivat Bartoš !!! Jméno 'Anthony2020' používá stále stejný uživatel Anthony2020 07.05.21 13:01
  přečíst (14) Vivat Bartoš !!! Jméno 'Luk' používá stále stejný uživatel Luk 07.05.21 11:12
  přečíst (19) Vivat Bartoš !!! Jméno 'Pijack' používá stále stejný uživatel Pijack 07.05.21 11:23
  přečíst (7) Vivat Bartoš !!! Jméno 'Anthony2020' používá stále stejný uživatel Anthony2020 07.05.21 12:55
« Předchozí | 81 | 82 | 83 | 84 | 85 | 86 | 87 | 88 | Další »
stránkovat diskuzi po 10 | 20 | 50


 Burza Prime 16:24 
Název Kurz Změna
 AVAST  171.85  -0.64% 
 ČESKÁ ZBROJOVKA GR  420.00  +0.24% 
 ČEZ  596.00  +0.85% 
 ERSTE GROUP BANK A  816.00  -1.19% 
 KOFOLA CS  277.00  +0.36% 
 KOMERČNÍ BANKA  780.00  -0.13% 
 MONETA MONEY BANK  85.90  +1.06% 
 O2 C.R.  262.00  0.00% 
 PHILIP MORRIS ČR A  14 480.00  +0.84% 
 VIG  591.00  -1.50% 
Komodity online
 Ropa 73.96 USD 27.07   
 Zlato 1800.35 USD 27.07   
 Stříbro 24.74 USD 27.07   
 Káva 204.96 USD 27.07   
 Cukr 18.38 USD 27.07   
 Bavlna 90.38 USD 27.07   

Zobrazit sloupec 
Kurzy.cz logo
EUR   BTC   Zlato   ČEZ
USD   DJI   Ropa   Erste

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby

Hypotéky, Stavební spoření

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzdy, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, nafta

Podnikání

Obchodní rejstřík

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Ochranné známky

Finanční katalog

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto, Spolehlivost Aut

Monitoring ekonomiky

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat     Mobil verze

Používání cookies

Copyright © 2000 - 2021

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.