! HPH - výzva nově vzniklého sdružení akcionářů ! - Diskuze, názory, doporučení a hodnocení

 Hodnocení:      0 1 2 3      
Diskutující:
Návod    

! HPH - výzva nově vzniklého sdružení akcionářů ! - Diskuze a názory


Výpis odpovědí na následující příspěvek

určitě přečíst (11) 15.05.2019 19:29  Skartovač  (201862)

Žádost dalším likvidátorům o sdělení údajů k pohledávkám a závazkům

Pane Zdeňku Častorále, vy jste skartoval polovinu archivu HPH a další listiny Vám musel odebrat exekutor, protože jste je dalším likvidátorum ani na základě předběžného nařízení soudu nevydal. A Vy chcete další podklady po nových likvidátorech ? Jako abyste je znovu skartoval ?

Dosavadní doporučení: určitě přečíst (11)
Vaše doporučení:
přečíst (5) 15.05.2019 22:25  Fušér  (196119)

Žádost dalším likvidátorům o sdělení údajů k pohledávkám a závazkům

Přátelé, četl jsem nově zveřejněný příspěvek pana likvidátora Častorála. Tady vůbec nejde o obsah, ale dovedete si představit, že by si například profesionálové z představenstva ČEZ, či VOLKSWAGEN, vyměňovali interní korespondenci přes internetovou diskuzi ? Jestli je součástí profikampaně v dezinformacích, že tu někdo falšuje mojí přezdívku, prosím. Ale zveřejňovat interní korespondenci likvidátorů je naprosto v rozporu se všemi manažerskými postupy, a pan Častorál, který učil krizový management, by toto měl vědět. Ať už jsou rozpory mezi likvidátory jakékoliv, zásadně není profesionální, aby toto bylo zveřejňováno a degraduje to PR schopnosti pana Častorála skutečně na minimum. Bohužel to potvezuje znovu zcela amatérský přístup k celé likvidaci. Pan Častorál není patrně schopen využívat jiných nástrojů, aby si dokumenty opatřil. Je to ostuda pro soud, který pana Častorála jmenoval.

Dosavadní doporučení: přečíst (5)
Vaše doporučení:
spíše nečíst (1) 15.05.2019 23:51  ten pravej fušér  (201868)

Žádost dalším likvidátorům o sdělení údajů k pohledávkám a závazkům

Chlapci, vždyť jsme ve shodě a neprofesionalitu Častorála taky z fleku podepíši. 

Pokud totiž tvrdíme, že harvard chce vykrást on, pak za 15 roku nedal ani ránu, neblafeme li o drobých vedle Thomasem vyfouknutých miliardách k ukrytí na Kypr a taky nákladech na likvidaci, které má oproti našim malé. Proto držme stále svoji lajnu a  bojkotujte snahu vyhrávat soudy o majetek pro harvard, zastavujme všechna řízení, odmítejme předávání peněz harvardu včetně těch z trustů Koženého, Vostrého a Ševčíka, kteří se o ně 14 let řežou kvůli těm nulou oceněných miliardám v nich, policejní verdikt o zpronevěře  neberme a jako jsme to udělali s 450 miliony z účtu Bayera, strkaných policajty do harvardu, všechny trustové penízky úporně odmítejme !

Vážení, pokud se budeme odvolávat na vrchňák i proti snaze soudů rychle o majetku HPH  rozhodnout, máme vyhráno, pokud spadne do účta HPH nějaké cash, už ji jako nulu po sta milionech či rovnou miliardách v korunových výprodejích nevychmátneme a budeme mít prd, na to pozor !!!

Proto vyhlašuji pohotovost a pokračujme v nastoupené cestě v kriminále skončeného Neoclea a držme majetek HPH mimo HPH, bijme se za neúspěšnou legalizaci trustů i po podělaném pokusu o jejich odštěpení, nepanikařme kvůli nakopané zadině Mixové s její snahou policajty napadnout a k trustům se neznat, vyplaťme tu usmolenou desetikorunu, co Mixová s Jiříkem za dvě třetiny kapitálu HPH utržili a šmitec, konečná, prázdný harvard spláchněme záchodkem a trusty prodejme bílím koníkům managementu HPH, případně ať se podílníci jsou sami na Kypr soudit, jak navrhuje Kája Staněk z Kocourkova !

A teď ta bomba za podceňování teamu Jiřík – Sedláček – Ševčík – Staněk a Mixová s Tomkem, kteří 2 roky s Koženým pracovali na kompromisní dohodě, už je tady !

A více jak rok se jako překvapení naplňuje v podobě Kompromisních 15 Kč pro akcionáře - 285 Kč pro tvořivě pracující a organizovaně pevně stmelený team managementu HPH !

Tož prosím o potlesk, než zatáhneme oponu a půjdeme si užít obrovského zisku 2 – 3 miliard, to se povést bude fakt pecka !!!

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (1)
Vaše doporučení:
spíše nečíst (1) 16.05.2019 00:01  vymítač lží  (201869)

Žádost dalším likvidátorům o sdělení údajů k pohledávkám a závazkům

Dotaz:

Přístup státu v kauze HPH během posledních 20-ti let ukázal, že cesta pana Ševčíka byla správná. 

Reakce:

Zhodnocení správnosti a legálnosti „cesty ing. Ševčíka“ při nakládání s majetkem HPH jeho vyvedením na Kypr provedla velmi detailně Policie ČR, Národní centrála proti organizovanému zločinu SPKV, Odbor výnosů a praní peněz, s výsledekem a popisem   této „cesty“, v materiálech policie označované jako zpronevěra, se lze seznámit zde:

leteckaposta.cz/691475035

Zhodnocení snahy likvidátorky Mixové napadnout závěry policie odvoláním se k nadřízenému orgánu, jímž je Vrchní státní zastupitelství lze shlédnout na stejném odkazu, výsledek jejího snažení lze stručně uvést větou, vykopli ji s tím nápadem pro jeho nepodloženost.

Dotaz:

Já budu dělat jako práci za Častorála a za Policii ?

Reakce:

Díky za vtipný postřeh, od vás pánové  Staňku, Sedláčku, Jiříku,  Ševčíku a spol. nikdo zmíněné aktivity na ochranu našeho majetku nečeká, vy přesunem našeho majetku v řádu miliard na vaše nastrčené subjekty nebudete poškozeni, tudíž není nutné na tyto výzvy z vaší strany reagovat.

Dotaz:

Častorál nic nevymohl, projedl 150 mil. Kč, nadělal milionové dluhy, zavinil exekuci, způsobil promlčení a rezignoval na účast na valných hromadách.

Reakce:

Nu ano, sám si odpovídáte na předchozí položenou otázku, takže pokud přerozdělování majetkuz původních akcionářů na pár vychcánků probíhá pod záštitou Tomka a Mixové, pak iniciovat prošetření současného masivního tunelování harvardu logicky nusejí ti, kteří budou navrženým likvidačním zůstatkem v neuvěřitelné výši 15 Kč z 300/600 Kč hodnoty jejich majetku ukrytém na Kypru v trustech  poškozeni.

Dotaz:

Častorál přece na Kypru odhalil v roce 2011 obrovské spiknutí proti němu !

Reakce:

Souhlasí, Častorál označil svého kyperského právníka Neocleouse za ... když  zneužil své pravomoci proti svému klientovi, aby na to za nabídku  lukrativně placené pozice v trustech začal pracovat pro ing. Ševčíka, zanedlouho za podobný podraz jiného klienta skončil v kriminále.

Dotaz:

Zdá se , že organizátor volání po zásahu policie je fanatik., který vůbec nevnímá realitu .

Reakce:

Bohužel, realitu netřeba jen vnímat, pokud bude zrealizována  návrhy výplat 15 Kč  likvidačního zůstatku z aktiv ve výši 3.5 miliardy Kč, což před ovládnutím režie likvidace současnou skupinou v čele s Jiříkem, Ševčíkem, Sedláčkem a likvidátorkou Mixovou  zajišťovalo výplatu cca 300 Kč na podíl, při vyřazení kyperek dlužníků dokonce dvojnásobek.

Nezodpovězeny tak  zůstávají otázky, kam rozdíl mezi  15 - 300 /600/ Kč odplyne, v čí kapsách rozkradený majetek HPH skončí ?

Dotaz:

Nezapomínejte, že někdy po roce 2000 vedení Harvardu nabízelo akcionářům 600,-/akcii, nejprv s omezením max.20 kusů, pak i pro ty velké akcionáře.

Reakce:

29. listopadu 2001  Představenstvo Harvardského průmyslového holdingu dočasně přestalo vykupovat akcie drobných podílníků. Zasloužilo se o to trestní oznámení, které na vedení HPH podala Komise pro cenné papíry. Vedení Harvardu viní z vyzývání k nelegálnímu převodu akcií.

Karel Staněk bije na poplach - STANOVISKO OSMA K PROGRAMU JEDNÁNÍ VALNÉ HROMADY 30.1.2002,

Následuje série článku na téma  nepřípustnosti a závažných rizicích odkupu akcií navrhované představenstvem HPH

Nedlouho poté Pacovský tisku oznámil, že společnost nemá zdroje na pokračování odkupu.

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (1)
Vaše doporučení:
spíše nečíst (1) 16.05.2019 00:04  tohle jste četli?  (201870)

Žádost dalším likvidátorům o sdělení údajů k pohledávkám a závazkům

Opakuji, schválně to loupení harvardu jeho managementem  hoďme na papír a spočítejme. Pokud lidé stojící za prosazením nestandardních operací a zásahů do účetnictví společnosti, za nulovým oceněním aktiv ve výši 3.5 mld., 1000 násobným snížení kapitálu, nelogicky vyrobenou účetní ztrátou, spojenou s realizací pro společnost nevýhodného úpisu korunových akcií, režií toho obrovského3/4 mld. převisu spolu s lidmi,  upisujícími v prvém a druhém kole úpisu na převedená práva kyperských firem získali cca 23 - 24 milionů akcií, na které si vahou hlasů takto získaných akcií navrhnou schválit výplatu 15 Kč na jednu listinku, získají jen těmito operacemi  v průběhu jednoho roku zisk 360 milionů Kč. Tak  si za  peníze vyplacené  z harvardu  zajistí silnou pozici do nějaké formy veřejného prodeje aktiva za trusty 1 a 2 v jednom balíku ve formě neprůhledného zahraničního sporu, u kterého  před tím cíleně spolu s dalšími  majetkovými spory bránili dosáhnout jeho rozhodnutí, tak  za investici cca 24 milionů zcela bezproblémově díky dlouhé řadě účelových a nestandardních kroků ovládnou aktiva v hodnota několika miliard Kč.  

No řekněte, byl by to snad dobrý podnikatelský záměr, nemravný obchod a nebo další harvardská zlodějna ? Jak by dříve napsal Karel Staněk "třetí a nejspíš už poslední rabovací vlna“, neboť po výplatě zmíněných 15 Kč by společnost  velmi rychle spěla ke svému zániku  jejím výmazem?

Takže vyčkáme na program VH, další překvapení v podobě formy zásahů do účetnictví a pracování jeho auditu, zkrátka  na  další kouzla s účtem 2018 ?

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (1)
Vaše doporučení:
přečíst (5) 16.05.2019 00:39  Libor  (195360)

Žádost dalším likvidátorům o sdělení údajů k pohledávkám a závazkům

Co je za problém s tím předáním žádaných smluv prvním likvidátorem, o kterém tady někdo žvaní jako o přeposílání internetem, to na Uhelném trhu nevědí, jak zaslat standardním způsobem žádané dokumenty? Proboha, je na dohodě s Matějkou snad něco tajného, že tu nějaký blb vzpomíná ČEZ ? Taky chápu tu nevraživost, když Častorál označuje lumpárny typu výplaty 15 Kč z 300/600 Kč za podvod při vědomí, kdo shrábne ten zbytek, v součtu dosahující několika miliard !

Dosavadní doporučení: přečíst (5)
Vaše doporučení:


Výpis titulků 1161až 1180 (57155)

Titulek   Výchozí řazení    Autor  šipka  Datum  šipka
  určitě přečíst (11) Závěr kriminální kauzy tunelovaného harvardu jde k závěru a atmosféra houstne   gulášek 15.05.19 22:08
  určitě nečíst (4) Žádost dalším likvidátorům o sdělení údajů k pohledávkám a závazkům Jméno 'koments' používá stále stejný uživatel koments 15.05.19 18:12
  určitě nečíst (9) Žádost dalším likvidátorům o sdělení údajů k pohledávkám a závazkům Jméno 'otázka' používá stále stejný uživatel otázka 15.05.19 20:15
  určitě nečíst (10) Žádost dalším likvidátorům o sdělení údajů k pohledávkám a závazkům Jméno 'koments' používá stále stejný uživatel koments 15.05.19 20:27
  spíše nečíst (2) Žádost dalším likvidátorům o sdělení údajů k pohledávkám a závazkům Jméno 'otázka' používá stále stejný uživatel otázka 15.05.19 21:08
  určitě nečíst (10) Žádost dalším likvidátorům o sdělení údajů k pohledávkám a závazkům   Mono 15.05.19 21:17
  určitě přečíst (11) Žádost dalším likvidátorům o sdělení údajů k pohledávkám a závazkům   Skartovač 15.05.19 19:29
  přečíst (5) Žádost dalším likvidátorům o sdělení údajů k pohledávkám a závazkům   Fušér 15.05.19 22:25
  spíše nečíst (1) Žádost dalším likvidátorům o sdělení údajů k pohledávkám a závazkům   ten pravej fušér 15.05.19 23:51
  spíše nečíst (1) Žádost dalším likvidátorům o sdělení údajů k pohledávkám a závazkům   vymítač lží 16.05.19 00:01
  spíše nečíst (1) Žádost dalším likvidátorům o sdělení údajů k pohledávkám a závazkům   tohle jste četli? 16.05.19 00:04
  přečíst (5) Žádost dalším likvidátorům o sdělení údajů k pohledávkám a závazkům   Libor 16.05.19 00:39
  určitě přečíst (11) Žádost dalším likvidátorům o sdělení údajů k pohledávkám a závazkům   zavadil 15.05.19 18:57
  určitě přečíst (12) Žádost dalším likvidátorům o sdělení údajů k pohledávkám a závazkům   Kulich 15.05.19 18:27
  určitě přečíst (9) Notář rejstřík soud auditor   Hottingen 15.05.19 16:56
  přečíst (0) Závěr kriminální kauzy tunelovaného harvardu jde k závěru a atmosféra houstne   občan Kocourkova 14.05.19 21:45
  spíše nečíst (1) Závěr kriminální kauzy tunelovaného harvardu jde k závěru a atmosféra houstne Jméno 'otázka' používá stále stejný uživatel otázka 14.05.19 21:35
  přečíst (0) Závěr kriminální kauzy tunelovaného harvardu jde k závěru a atmosféra houstne Jméno 'otázka' používá stále stejný uživatel otázka 14.05.19 22:14
  přečíst (2) Závěr kriminální kauzy tunelovaného harvardu jde k závěru a atmosféra houstne   tohle jste četli? 15.05.19 11:34
  přečíst (0) Závěr kriminální kauzy tunelovaného harvardu jde k závěru a atmosféra houstne Jméno 'otázka' používá stále stejný uživatel otázka 14.05.19 22:20
« Předchozí | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | Další »
stránkovat diskuzi po 10 | 20 | 50


 Burza Prime 16:29 
Název Kurz Změna
 AVAST  88.50  +0.57% 
 CETV  93.30  +0.11% 
 CEZ  544.00  +0.37% 
 ERSTE GROUP BANK  840.80  +0.48% 
 KOFOLA CS  289.00  0.00% 
 KOMERCNI BANKA  904.00  +0.67% 
 MONETA MONEY BANK  77.30  -0.64% 
 O2 C.R.  221.00  -1.56% 
 PFNONWOVENS  750.00  -0.27% 
 PHILIP MORRIS CR  13 520.00  -1.89% 
 VIG  594.50  +1.36% 
Komodity online
 Ropa 64.85 USD 21:14   
 Zlato 1422.10 USD 21:14   
 Stříbro 15.51 USD 21:14   
 Káva 103.00 USD 19:29   
 Cukr USD    
 Bavlna 65.69 USD 20:19   

Zobrazit sloupec 
Kurzy měn | Akcie | Obchodní rejstřík | Zájezdy | Last minute | Meteobox | Bydlet | YAuto | Studium | E
Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
TOP: Akcie CZ Akcie svět Kurzy měn Komodity Dluhopisy Zlato Bitcoin Hypotéky Tarify Energie Kalkulačka Zákony Práce Počasí

Kalkulačka

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Sociální příplatek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby

Běžné účty

Hypotéky

Stavební spoření

Důchody

Směnárny - Euro, Dolar

Úřad práce

Investice

Podílové fondy

Makroekonomika - ČNB

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Zlato online, Stříbro, Ropa

Burza - ČEZ

Pojištění

Povinné ručení

Penzijní připojištění

Podnikání

Obchodní rejstřík

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Ochranné známky

Finanční katalog

Nový občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto, Spolehlivost Aut

Monitoring ekonomiky

Mapa webu

Volby

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Copyright © 2000 - 2019

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688

Ochrana údajů | Cookies