Příspěvky nebo odpovědi uživatele Ex


Příspěvky nebo odpovědi uživatele Ex. Výpis příspěvků 1 až 20 (1496)


přečíst (0) 16.07.19 23:47  Ex  (197178)

A co Češi?

Naši se dopustili zneužití a vlastizrady, když prodali měnové zlato po 333 dolarů za trojskou unci. My jsme nechali Tošovského zdrhnout a z Niedermayera udělali evropského poslance. Zamrazilová radí Babišově vládě a řeší důchody za 50 let. Jak to asi může skončit ? Ostatní státy budou obchodovat a platit si vzájemně zlatem. my si budeme budovu ČNB tapetovat devizovými rezervami co jsou na papírku.

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

určitě nečíst (4) 16.07.19 09:25  Ex  (197178)

nemožnost založit účet online

Je to asi jen lumpárna a jsem rád že jsem to neudělal. Dnes přišla s nabídkou i ČSOB, kde mám mizerně úročený spořící účet (0,2%). Nabízejí 3% na spořícím účtu s tím že stejnou částku je třeba uložit do jejich fondů. Proč ne ? Pokud během roku nebudou v ČSOB dosahovat zhodnocení fondů Fio budou mít smůlu a já s nimi. Ale tu ostudu co jim pak udělám si za klobouk nedají.

Dosavadní doporučení: určitě nečíst (4)
Vaše doporučení:

Téma: Akcie ČEZ
spíše nečíst (6) 15.07.19 10:02  Ex  (197178)

Akcie ČEZu budou pomalu vyklesávat až k odkupu 20% a vyvlastnění.

Kazíš mi nábor do Monety. Ale až zbohatnu, jak doufám,  tak "já se vrátím" ale to už budu muset vědět jak to s tím financováním výstavby těch jaderek bude. Ideálem by bylo, kdyby na tu výstavbu půjčila ČNB za 0 úrok, když jinde musí za uložení € ještě platit. Zatím mne ČEZ ještě nikdy nepotěšil, pokaždé jsem odcházel s odřenýma ušima.

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (6)
Vaše doporučení:

Téma: Akcie ČEZ
spíše nečíst (8) 14.07.19 12:35  Ex  (197178)

Akcie ČEZu budou pomalu vyklesávat až k odkupu 20% a vyvlastnění.

Kdo čeká dočká se. Nejsem jasnovidec a mohu se plést. Je na každém ať se rozhodne. Já už se rozhodl.

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (8)
Vaše doporučení:

Téma: Akcie ČEZ
určitě nečíst (8) 14.07.19 12:33  Ex  (197178)

Akcie ČEZu budou pomalu vyklesávat až k odkupu 20% a vyvlastnění.

Ne, nemáte pravdu, já už se akcií ČEZu zbavil a opravdu koupil tu Monetu. To co provádělo vedení ČEZu v minulosti na Balkáně a jak chytračí dnes by mělo trknout každého investora. Jsem naštvaný na správce FiO fondu domácího trhu, který i přes vynikající startovní podmínky na přelomu roku nakoupil akcie ČEZu v takovém množství, že teď jen bude koukat jak mu ztráty na ČEZu požírají zisky z jiných titulů a cena podílu bude stagnovat, pokud se nakonec nezačne zase propadat. Takovou nepředvídavost a školácké chyby bych u tak zkušených portfoliomanažerů nepředpokládal.

Dosavadní doporučení: určitě nečíst (8)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 13.07.19 07:59  Ex  (197178)

Koukáme jen do ciziny ale i doma se dá vydělat.

ČEZ odchází ze scény a bude se postupně propadat. V Monetě zase čekají na příchod zájemců o majoritu a její ovládnutí. Na těchto dvou akciích můžeme čekat efekt přesýpacích hodin. A pamatujte že kdo zaváhá nežere ! nebo pozdě bycha honit a já to dobře znám ze své vlastní bolestné  zkušenosti.

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

Téma: Akcie ČEZ
určitě nečíst (26) 12.07.19 09:01  Ex  (197178)

Akcie ČEZu budou pomalu vyklesávat až k odkupu 20% a vyvlastnění.

Nakonec vláda dá pokyn k odkupu a vyvlastnění. Asi to nebude moc rychlé ale fondům i drobasům za sebe doporučuji dlouho nečekat a raději nastoupit do akcií, které mají šanci růst. Třeba taková  Moneta je hodně podhodnocená a vysoký počet zahraničních fondů a jejich výprodeje drží cenu zatím hodně nízko. Jednou ty akcie dojdou a cena půjde nahoru. Navíc banka počítá s odkupy, pro tento rok s cca za miliardu Kč. Moc to není ale je to průlom do dosud konzervativního myšlení.

Dosavadní doporučení: určitě nečíst (26)
Vaše doporučení:

spíše nečíst (11) 11.07.19 12:10  Ex  (197178)

V Monetě spořící účet zase podělali obdobně jako v ING

Vymysleli na spořící účet 2% při založení online a 1,2% při založení na pobočce. Byl jsem se zeptat zda opravdu někdo takovou ptákovinu vymyslel a jestli hlavou ? Je to tak. Ovšem poslat fotokopie jen tak do prostoru se mi nezdá moc rozumné a navíc můj Avast mi to ani nedovolil.Napsal jsem tedy  na Monetu aby souhlasili s tím,  aby na vyšší úročení dosáhli i důchodci, kteří nejsou tak obeznámeni a nebo nemají k dispozici  mobil a s přenášením kamerou a umožnili založit účet i na pobočce, kde jsem byl jediným klientem, který se o to zajíma mimo pokladnul. Ostatní si jen měnili peníze na dovolenou u pokladny.  Nevím co tím v Monetě sledují, ale pokud staré klienty chtějí odradit a znechutit, tak se jim to docela daří.

Jinak v ING také nejdříve dali 2% ale jen novým klientům, jelikož jim pak také začali ti staří přesouvat peníze jinam, tak vymysleli, že každý měsíční vklad sečtou a uloží na 6 měsíců a pak připíší rozdíl mezi 0,5% a 2% jako prémii. V podstatě tak znehodnotili výhody spořícího účtu, které ING spořící účet měl před tím než začali experimentovat. Pokud chce jít Moneta na to obdobně jako ING tak moc peněz na depozita nezíská.

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (11)
Vaše doporučení:

Téma: Akcie ČEZ
určitě přečíst (1) 11.07.19 09:09  Ex  (197178)

akcie ČEZ - Vliv výstavby jádra na akcie ČEZ? Názory analytiků se různí

S tím Čezem to asi přehnal, 200 je ještě strašně moc. Stát bude mít zájem minimalizovat cenu akcií aby ČEZ mohl dokoupit 20% vlastních akcií, zbytek se vyvlastní a po několika letech příjde nová emise. Už tu nevládnou Romani a počítám že Havlíček a Míl si budou peníze hlídat.

Dosavadní doporučení: určitě přečíst (1)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 05.07.19 15:45  Ex  (197178)

Poláci nakoupili v červnu 100 tun zlata ! A my ? Nic ?

Narodowy Bank Polski ponownie zaskoczył. Okazało się, że rozpoczęte w ubiegłym roku zakupy złota powiększyły stan posiadania naszego kraju o ponad 125 ton.

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

spíše nečíst (3) 02.07.19 09:17  Ex  (197178)

Udělal špatné řešení.

Daleko lepší by bylo kdyby za výplatu včetně odměn nakupoval každý měsíc akcie a teprve ty rozdával. Pravidelné nákupy by měly daleko lepší vliv na růst ceny akcií než když peníze daruje na charitu a bude otravovat uživatele AVASTu pořád nějakými nabídkami, až je natolik znechutí (jako mne), až začnou uvažovat o jiném zabezpečení. Ten ztracený avast je tak vlezlý, že jak už jednou na něj klepnete musíte vypnout počítač abyste se zbavili jeho další a další nabídky. Prostě jak přišli američané stojí už za zdrávaskrálovno a funguje jako dokonalý špionážní program, který ví o každém vašem kroku.

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (3)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 01.07.19 13:30  Ex  (197178)

Že by jeden z pošahaných autorů učebnice...?

Je to v pohodě, krásně to spadlo minulé úterý pod 800, dnes to překročilo 840 a už je to opět na cestě pod 800. Chce to jen se přizpůsobit, Zítra by opět mohlo přijít padací úterý a můžem pod 800 ale pořádně. O prázdninách by nás neměly překvapit kurzy i pod 750 Kč, kdy se můžeme posunout s amplitudou i o 50Kč do dalšího pásma. Kdo zaváhá nadává. Achjó máš šanci že to časem i pochopíš že tady jde jen čistou  manipulaci.  A jinak počítám  tak ve správný čas  Erste opět překročí 1000 kč. A důvod ? Když to říká J.P. Morgan tak proč ne ?

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

spíše nečíst (2) 01.07.19 09:19  Ex  (197178)

Erstýna se chová jako podle učebnice.

Tak teď po dosažení růstu opět o 50 Kč a možná i více by měl přijít prázdninový propad.

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (2)
Vaše doporučení:

přečíst (7) 28.06.19 15:49  Ex  (197178)

Vypadá to že už se to provalilo.

Bude to ČEZbanka ?

Dosavadní doporučení: přečíst (7)
Vaše doporučení:

určitě přečíst (3) 26.06.19 12:21  Ex  (197178)

Neschopnost ve vedení erste jak prase !

To není neschopnost to je obyčejná manipulace s trhem. A navíc zpráva o vytvoření rezervy na něco znamená že si za dané čtvrletí snížím zálohu na odvod daně. Pokud ji nebudu potřebovat tak ji dám v posledním čtvrtletí zase do příjmů a vytvořím co nejlepší hospodářský výsledek jako základ pro dividendu. Takže někdo tuto zprávu využil srazil trh aby si kamarádi a známí nakoupili a pak to zase vytáhne zpátky. Tady na Erste to již pozorují třetím rokem a rád se tomu přizpůsobuji. Prý se tomu říká volatilita, no nevím, ale nemusí pršet, hlavně když kape.

Dosavadní doporučení: určitě přečíst (3)
Vaše doporučení:

určitě přečíst (3) 26.06.19 09:33  Ex  (197178)

Zase manipulace jak prase !

Někdo opět využil neznalosti běžných investorů a na základě relatívně pozitívní zprávy (Erste vytvoří opravnou položku 230 mil. eur na Rumunskou kauzu) že odvede nižší zálohu na daň za příslušné čtvrtletí srazil cenu akcie až o 50 Kč. Kdo pochopil, ten přikoupil. Teď ještě čekejte raketový růst a pak už opět pokles na prázdninové úrovně. Pokud se pletu tak mne nekamenujte, tím že jsem teď pořádně přikoupil se asi potrestám sám. Ovšem jestli jsem to odhadl dobře tak ...joj!

Dosavadní doporučení: určitě přečíst (3)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 18.06.19 15:26  Ex  (197178)

Řecko Itálie Francie Španělsko a ....

Tedy státy tzv. Středomoří si asi vytvoří vlastní paralelní vnitřní měny a euro bude platit pro přeshraniční platby. Pokud to projde nebude problém i pro nás zavést paralelní měnu ke koruně a to euro. Na vlastní kůži jsme pocítili to co znamená slabá měna a jak dovedou růst devizové rezervy při měně oslabené pod fundament. A zatím co my bychom na zavedení eura určitě vydělali, ti více zadlužení budou mít asi smůlu. Jen banky by musely snížit směnárenské poplatky na minimum. Převedením úspor do eur by tak ČNB vyřešila problém co s 2 bil. zbytečných intervenčních korun, na které vyplácí úroky převážně zahraničním vlastníkům.

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (1) 10.06.19 15:38  Ex  (199889)

Rusko asi dobře ví co s tím sleduje.

Ono Německo v podstatě drží zlaté rezervy pro eurozonu. U našich bankéřů nevím co sledují s korunou. Ta bude mít hodnotu kryptoměny. To je důvěry v ní. A až příjde krize a důvěra v Kč začne klesat můžeme my drobní co nemáme zlato uloženo v cizině jen koukat kam nám mizí úspory, zejména ty na stáří.

Dosavadní doporučení: přečíst (1)
Vaše doporučení:

přečíst (6) 06.06.19 10:17  Ex  (199889)

Co z toho ? My máme svých 8 5 tuny a brzy budem na dně.

A taky žijem. A až se za ropu, plyn, uran bude platit zlatem bude už Zeman po smrti a ostatní mohou na něj pak nadávat že tam strčil do ČNB trafikanta nerozhodného Rusnoka. Ten teď zachraňuje padající dolar, takže apartmá na Floridě vedle Tošovského už má jistě připraveno.

Dosavadní doporučení: přečíst (6)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 30.05.19 14:39  Ex  (197178)

Dát jen tolik kolik je schváleno ve státním rozpočtu.

A ani o korunu navíc. Je to bezedná díra a nikdy nebude dost.

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Další »
stránkovat diskuzi po 10 | 20 | 50


 Burza Prime 16:29 
Název Kurz Změna
 AVAST  96.00  +1.05% 
 CETV  98.70  -0.70% 
 CEZ  515.00  +0.39% 
 ERSTE GROUP BANK  862.00  +0.82% 
 KOFOLA CS  295.00  -1.01% 
 KOMERCNI BANKA  888.50  -0.95% 
 MONETA MONEY BANK  76.65  -0.58% 
 O2 C.R.  224.00  +0.45% 
 PFNONWOVENS  714.00  -1.65% 
 PHILIP MORRIS CR  13 700.00  +0.59% 
 VIG  607.00  +0.17% 
Komodity online
 Ropa 64.94 USD 16.07   
 Zlato 1404.80 USD 16.07   
 Stříbro 15.56 USD 16.07   
 Káva 105.55 USD 16.07   
 Cukr USD    
 Bavlna 63.06 USD 16.07   

Zobrazit sloupec 
Kurzy měn | Akcie | Obchodní rejstřík | Zájezdy | Last minute | Meteobox | Bydlet | YAuto | Studium | E
Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
TOP: Akcie CZ Akcie svět Kurzy měn Komodity Dluhopisy Zlato Bitcoin Hypotéky Tarify Energie Kalkulačka Zákony Práce Počasí

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Sociální příplatek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby

Běžné účty

Hypotéky

Stavební spoření

Důchody

Směnárny - Euro, Dolar

Úřad práce

Investice

Podílové fondy

Makroekonomika - ČNB

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Zlato online, Stříbro, Ropa

Burza - ČEZ

Pojištění

Povinné ručení

Penzijní připojištění

Podnikání

Obchodní rejstřík

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Ochranné známky

Finanční katalog

Nový občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto, Spolehlivost Aut

Monitoring ekonomiky

Mapa webu

Volby

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Copyright © 2000 - 2019

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688

Ochrana údajů | Cookies