Příspěvky nebo odpovědi uživatele Stanislav Kříž


Příspěvky nebo odpovědi uživatele Stanislav Kříž. Výpis příspěvků 1 až 12 (12)


přečíst (0) 26.06.17 09:42  Stanislav Kříž  (187242)

Recenze půjček zdarma

Jo, to je super přístup. Je totiž možné si skutečně během chvilky udělat představu o půjčce, která by pro vás byla nejlepší. Stačí k tomu jen chvilka na nějakém důvěryhodném srovnávači, jako je například www.coolpujcky.cz/pujcka/Kamali tady si můžete udělat představu třeba o méně známém typu půjčky. K dobrému rozhodnutí jsou totiž potřeba dobré informace.

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 19.06.17 12:21  Stanislav Kříž  (182836)

Nabídka půjčky

Zonky je něčím, co má jistě obrovský potenciál. Nicméně tato služba se dlouhodobě plácá v problémech s tím, že ji neotevřou každému. Začít jejich prostřednictvím investovat není úplně jednoduchá záležitost a spousta lidí, kteří si tam chtějí půjčit tento typ půjčky ani nedostane. Možná je problém v chápání jejich mise. Dobrou představu si o jejich fungování můžete udělat právě tady www.coolpujcky.cz/pujcka/Zonky Možná pak méně lidí bude na Zonky spoléhat s nadějí, když vlastně tato služba pro ně ani vůbec není. Rozhodně tím ale nechci říci, že by snad Zonky nebyla dobrá a vizionřská služba, to jistě je, jen asi s jejich vizí jsou spojená určitá rizika, kterým se lidé ze Zonky tímto způsobem snaží předcházet.

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 08.06.17 14:09  Stanislav Kříž  (182836)

Srovnávače jsou základem dobrého výběru půjčky

Všechny tyhle funkce jsou super, ale to co je podle mého názoru skutečně potřeba je to, aby lidé přebrali odpovědnost za svoje finanční bytí. Aby nenadávali na to, že si museli vzít nevýhodnou půjčku atd. samozřejmě druhá věc je, když poskytovatel půjčky podává lživé informace, to ovšem většinou není onen problém. Spíše je to o zkratkovitém jednání lidí, kteří si berou půjčky a to je samozřejmě špatně. Doporučuji si pečlivě vždy shormáždit všechny informace pro to, abyste se následně mohli objektivně rozhodnout. Jinak to totiž nemá význam a jen mrháte svými penězi a tudíž i svým životem při splácení nevýhodných půjček. Začátek je podívat se na nějaký srovnávač například sem www.coolpujcky.cz/pujcka/Zonky uděláte si tak velice rychle představu o tzv. půjčkách lidé lidem od Zonky a zjistíte, jestli tahle možnost pro vás nebude třeba výhodnější, než nějaká jiná půjčka o které jste uvažovali.

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 06.06.17 15:27  Stanislav Kříž  (182836)

Nejenom banky nabízejí levnější půjčky

Tak jasně, že nebankovky jdou i do většího rizika, to už je z jejich pozice přímo to co potřebují dělat. Nabízer půjčky klientům, kterým klasické půjčky ne. Nicméně samozřejmě i mezi nimi je spoustu seriózních společností a potom takových, které seriózní prostě nejsou. Klíčem k tomu jak je rozlišovat jsou informace a zákaznické recenze největší srovnávač online půjček www.coolpujcky.cz s tím pomůže. Vždy je dobré informace ale tzv. double-check to znamená srovnat různé na sobě nezávislé zdroje informací abyste jen někomu nenaletěli.

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 31.05.17 14:20  Stanislav Kříž  (182836)

Zkušenosti s online půjčkou CreditPortal

Souhlasím, ještě doporučuji mrknout i sem www.coolpujcky.cz/pred-vyplatou je to přeci jen trochu jiný zdroj informací. Portál je největším srovnávacím portálem zabývajícím se tímto typem půjček. Pokud řešíte rychlé půjčení peněz před výplatou, tak si pomocí takovýchto nástrojů snadno uděláte představu o tom, jaké máte možnosti.

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (4) 03.09.16 16:08  Stanislav Kříž  (182836)

Porovnání půjček

 

To je samozřejmě také možnost. Osobně tedy ale doporučuji vždy a u čehokoliv vybírat z více zdrojů - porovnávat, snažit se najít maximální možné množství informací a z toho si potom udělat optimální názor. V oblasti půjček pode mého názoru zcela dominuje výpovědní hodnota uživatelských referencí a recenzí. To je tím, po čem bych se díval nejvíce. Samozřejmě nejsou od věci ani velké srovnávací portály, jako například www.pujckyhned.cz/pujcky-bez-registru kde najdete troufnu si říci klidně 99% potřebných informací a také samozřejmě a to je hlavní, uděláte si představu o standardních podmínkách v dané oblasti.

Dosavadní doporučení: přečíst (4)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 03.09.16 11:15  Stanislav Kříž  (182836)

Je se na co těšit!

Je to super. Benefi a podobné služby (věřím a doufám) v budoucnu budou vytlačovat tradiční banky. Je potřeba aby to celé bylo zastřešeno a opatřeno pravidly a co nejvíce zárukami pro potencionální poskytovatele půjčky. V tom zatím spatřuji největší slabinu. Jak to tak ale bývá u nových věcí - spoustu se toho ještě může zlepšit s rostoucím zájem o danou službu. V současnosti jsou tady hlavně dva subjekty - zmiňované Benefi a Zonky info o nich třeba tady: pujcko.cz/zonky-com/ uvidí se, který z nich se nakonec stane suverenní jedničkou v oblasti P2P půjček. Myslím si, že jako potencionální zákazníci se rozhodně máme na co těšit.  

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 26.08.16 00:45  Stanislav Kříž  standakrizekzavinacseznam.cz  (183389)

Dvakrát měř jednou půjčuj

Půjčky zdarma se objevují stále častěji a svádí to k uspěchanému rozhodnutí. I v těchto půjčkách jsou velké rozdíly, především v maximální výši půjčky nebo době splácení. Člověk opravdu nezaplatí ani korunu navíc, ale stále musí sehnat peníze na splácení hodnoty půjčky. Jaké jsou možnosti půjček zdarma vám poradí např. zde www.paradnipujcky.cz/pujcka-zdarma.

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 03.07.16 11:35  Stanislav Kříž  (182836)

Půjčka v exekuci

Mojí zásadou je nikoho neodsuzovat dělat si vždy obrázek na základě kompletních informací. Nicméně řešit exekuci pomocí půjček myslím, že rozhodně není ideální. Je totiž několik možostí, které mě právě teď napadají. 1. Exekuci (dluh) jste nechali zajít tak daleko, protože nejste schopni splácet –> nebudete schopni splácet ani půjčku, takže to není řešení. 2. O exekuci jste nějakou shodou okolností nevěděli a poslední záchranou, je složení určité částky v krátkém období –> s tím půjčka může pomoci, ale jen pokud ji budete schopní splácet. Doporučuji se podívat sem www.coolpujcky.cz/nebankovni-pujcky uděláte si představu jak to vlastně s nebankovními půjčkami je a kolik tak stojí.
Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 03.07.16 10:46  Stanislav Kříž  (182836)

Transparentnost je klíčem k úspěchu

Přijde mi, že půjčky jsou často dosti zbytečně démonizovány, představovány jako zlo. Jenže často si lidé neuvědomují, že kdyby po nich prostě nebyla poptávka, tak by velice rychle zanikly. Lidé si chtějí v životě užívat, nechtějí šetřit postupně, chtějí si to co chtějí dopřát rychle, hned. Je se čemu divit? Podle mě ani ne a myslím, že je nefér někoho hned odsuzovat. Podstatou podle mě je, aby se zájemcům o půjčku dostaly úplné a pravdivé informace o podmínkách půjčky. Stále více lidí používá internet (mám na mysli i starší populaci), takže by neměl být problém naleznout kompletní informace. Skvělé mi v tomto ohledu přijdou právě takovéto portály www.pujckyhned.cz/pujcky-online je na nich spoustu informací pokud člověk zúží svůj okruh vytipovaných půjček na několik kandidátů stačí potom už jen dohledat finální informace a uživatelské recenze, což vnímám jako obrovské plus. Pokud si lidé navíc půjčují opakovaně je to pro mě jen další potvrzení toho, že není důvod tímto typem služeb nějak opovrhovat a místo toho je dobré se soustředit na co největší transparentnost.

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 01.07.16 17:20  Stanislav Kříž  (182836)

Konsolidace je dalším jednoduchým krokem za šetřením peněz

Ano, takto se skutečně dají peníze ušetřit, jen se stačí dívat. Doporučuji se porozhlédnout i po srovnávačích jako je například tento www.coolpujcky.cz/konsolidace-pujcek dozvíte se tam přesně, kolik by se dalo ušetřit - konsolidace je totiž další z jednoduchých řešení. Lidé se však často příliš obávají a takového řešení se obávají a raději platí zbytečně více. Jako ve všech případech jde o to se dívat, ověřovat si informace a neřídit se čistě jen na základě jedné jediné informace.

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 25.06.16 15:14  Stanislav Kříž  (182836)

půjčka na bydlení

Tak to je super zpráva. Je to skvělé. Pro mladé lidi je v současnosti velice těžké sehnat bydlení. Tento způsob je jedním z ucházejících řešení.  Chápu i argument, proč jen do 36 let a celkem mu rozumím, nicméně v době po roce 1989 se vlastní byt dal sehnat mnohem snadněji (levněji) než dnes. Dnes i ti nejpracovitější mladí lidé, kteří jsou v zaměstnaneckém poměru mají problém vydělat si tolik aby si zvládli pořídit vlastní bydlení. Pokud jim v tom stát chce pomáhat výhodnými půjčkami, tak to je super. Doporučuji se podívat sem www.coolpujcky.cz/castka/200000 je to zajímavé řešení jak získat schůdnou cestou větší obnos peněz.

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:


1
stránkovat diskuzi po 10 | 20 | 50


 Burza Prime 16:25 
Název Kurz Změna
 CETV CME  94.40  +0.11% 
 ČEZ  507.50  -0.49% 
 ERSTE GROUP BANK  983.40  -1.19% 
 FORTUNA  181.50  +1.68% 
 KOFOLA ČS  417.00  +1.46% 
 KOMERČNÍ BANKA  930.00  +0.11% 
 MONETA MONEY BANK  83.60  -0.06% 
 O2 C.R.  272.50  -0.37% 
 PEGAS NONWOVENS  922.00  +0.88% 
 PHILIP MORRIS ČR  16 780.00  +0.48% 
 UNIPETROL  377.00  +0.27% 
 VIG  688.00  -0.22% 
Komodity online
 Ropa 67.29 USD 23.02   
 Zlato 1331.70 USD 23.02   
 Stříbro 16.56 USD 23.02   
 Káva USD    
 Cukr USD    
 Bavlna 81.34 USD 23.02   

Zobrazit sloupec 
Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
TOP: Akcie CZ Akcie svět Kurzy měn Komodity Zlato Bitcoin Hypotéky Tarify Energie Zákony Kalkulačka Práce Školení Počasí

Kalkulačka

Výpočet čisté mzdy

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Sociální příplatek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Důchodová kalkulačka

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby

Běžné účty

Hypotéky

Stavební spoření

Podílové fondy

Směnárny - Euro, Dolar

Úřad práce

Investice

Makroekonomika - ČNB

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Zlato online, Stříbro, Ropa

Burza - ČEZ

Pojištění

Povinné ručení

Penzijní připojištění

Penzijní fondy

Podnikání

Obchodní rejstřík

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Ochranné známky

Finanční katalog

Nový občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - TÜV spolehlivost

Monitoring ekonomiky

Mapa webu

Volby

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Copyright © 2000 - 2018

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688

Ochrana údajů