Příspěvky nebo odpovědi uživatele otázka


Příspěvky nebo odpovědi uživatele otázka. Výpis příspěvků 1 až 20 (466)


přečíst (0) 14.08.18 22:49  otázka Nejlépe hodnocený autor  (193706)

Dohoda s Viktorem Koženým - korunovým výprodejem se zlegalizuje harvardský tunel

Hradit eurohostu jeho dluh likvidačním zůstatkem při aktivech několika miliard oceněným korunou ? Vy si ševčíku opravdu myslíte, že by jste pohledávku za Aspenem neprodali za 1 000 Korun, že ji Mixová vypořádává při té kapitalizaci s hodnotou nulovou?

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 14.08.18 22:35  otázka Nejlépe hodnocený autor  (193706)

Dohoda s Viktorem Koženým - korunovým výprodejem se zlegalizuje harvardský tunel

Věcným pohledem vzato, když se složí všechny ty střípky podivností už při vzniku pohledávky Eurohostu a následujících, tak je zřetelně vidět, že je to velmi pečlivě připravený pokus zlegalizovat Koženému, Vostrému a Ševčíkovi špinavé peníze. Pokud si státní zástupce všechno složí, nechá posoudit účelové zásahy do účetnictví s extrémním podhodnocením kapitálu, o kterém na ministerstvu financí řekli, že je to naprostá hovadina a vše další, tak je stejná zlodějna, jakou se harvard vykrádal už dřív. Tož uvidíme, jak dopadnou ..

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

určitě přečíst (3) 13.08.18 23:34  otázka Nejlépe hodnocený autor  (193706)

Tajná dohoda s Viktorem Koženým - vykoupí majetek HPH s harvardskou mafií ?!

Jste mě Ševčíku špatně pochopil, já se ptal, kdo na tom podvodu s nulovým oceněním aktiv HPH a korunovým výprodejem jeho majetku vydělá na Harmsu, jestli si na ty kypersky spojené s předchozí trestnou činností někdo bude ty harvardské akcie upisovat. Za 1.5 milionů Kč by si s upsanými papíry za ty prachy koupil současně cca 300 milionů pozdějšího likvidačního zůstatku, což by byla zlodějna, to snad uznáte, kdyby to nešlo di likvidačníhio zůstatku pro věechny, ale třeba jen vám do kapsy, ne ? Jo a Častorála k tomu přimotejte až po odpovědi, mám toho teď moc a nestíhám, tak ať se nezdržuji, dík..

Dosavadní doporučení: určitě přečíst (3)
Vaše doporučení:

přečíst (2) 13.08.18 22:35  otázka Nejlépe hodnocený autor  (193706)

Tajná dohoda s Viktorem Koženým - vykoupí majetek HPH s harvardskou mafií ?!

Pane inženýre Ševčíku, jak je to s podíly kyperek Harms, Deneb a Berio ? Jsou jejich z trustů vyplacené peníze vloženy v trustu 2 a pod kontrolou nuceného správce, nebo jsou uloženy jinde a jak je to s úpisem ve spojitosti s nimi, zůžastní se ho, kdo je při tom případně bude zastupovat, odkud na něj vezmou zdroje a kdo bude držet jimi případně získané listinky ?

Dosavadní doporučení: přečíst (2)
Vaše doporučení:

určitě přečíst (2) 13.08.18 00:00  otázka Nejlépe hodnocený autor  (193706)

Valná hromada 13.9.2018 pojata pod záštitou Tomka a Mixové jako zlodějna ?

Myslím, samo sebou

Dosavadní doporučení: určitě přečíst (2)
Vaše doporučení:

určitě přečíst (8) 12.08.18 23:58  otázka Nejlépe hodnocený autor  (193706)

Valná hromada 13.9.2018 pojata pod záštitou Tomka a Mixové jako zlodějna ?

Míslím, ža toto fórum je výbornou prezentací stavu, v jakém se nalézá harvard, kdy je chaoticky řízen lidmi s pochybnou minulostí k jeho dotunelování. Je současně prezentací neschopnosti státu, neboť on nese zodpovědnost za soudem jmenované likvidátory, postup státních zástupců, kteří zpronevěru 3.2 miliardy uzavřeli až po 15 leté promlčecí lhůtě, aby dotyčný v trestnné činosti bez obav mohl pokračovat? Přesně tohle vše je třeba prezentovat veřejně a žádat změnu a zajistit, aby statisíce akcionářů nemohlo být okrádáno pod žvásty, že jde o demokratické rozhodování většiny, v našem případě milionů hlasů firem spojených s trestnou činností, nebo naopak ve střetu zájmu největším akcionářem společnosti ..

Dosavadní doporučení: určitě přečíst (8)
Vaše doporučení:

určitě přečíst (6) 12.08.18 16:43  otázka Nejlépe hodnocený autor  (193706)

Valná hromada 13.9.2018 pojata pod záštitou Tomka a Mixové jako zlodějna ?

Já bych kozího decha Ševčíka upozornil, ať nechá raději na Kaňovském, jak hájit zájmy akcionářům a především on ať přemýšlí, jak má zájmy akcionářů zajišťovat dozorčí rada. Mimochodem, nedoručenou odpověď na podněty Kaňovského vydává jako orgán, takže i v nepřítomnosti Staňka mohl odpovědět již zaslat jiný její člen. Taky se ptám, proč zpráva dozorčí rady nebyla zvěřejněna ani k minule svolané, ani k té současné, ja v režimu utajení, nereaguje na aktuální situaci a byla by podrobena kritice, tak se s ní vytasíte až na valné hromadě, nebo co je s ní za problém ?

Dosavadní doporučení: určitě přečíst (6)
Vaše doporučení:

určitě přečíst (3) 11.08.18 22:45  otázka Nejlépe hodnocený autor  (193706)

Valná hromada 13.9.2018 pojata jako zlodějna - více na hphas.cz

Opravuji - "buď to hápe, ale je podělanej z toho, že by někomu měl otevřeně říct, ať od jeho majetku dá pryč své pracky, nebo i přes veškeré to omýlání to nechápe, a pak má pravdu autor nicku oportunity a u pana Mařana se jedná o ztrátu času" :-)

Dosavadní doporučení: určitě přečíst (3)
Vaše doporučení:

určitě přečíst (3) 11.08.18 22:42  otázka Nejlépe hodnocený autor  (193706)

Valná hromada 13.9.2018 pojata jako zlodějna - více na hphas.cz

Nechte pana Mařana být, nejlépe by bylo, kdyby mu i pan Kaňovský zablokoval ip adresu, aby nemohl chodit na jeho stránky pro informace, ať sám dělá, co uzná za vhodné. U něj je zajímavé jedno, člověk z jeho reakcí nerozezná, jestli vůbec chápe, jak hodně ho chtějí okrást. Buď to nechápe, ale je podělanej z toho, že by někomu měl otevřeně říct, ať od jeho majetku dá pryč své pracky, nebo i přes veškeré to omýlání to nechápe, a pak má pravdu autor nicku oportunity a jedná se u pana Mařana o ztrátu času :-) On jim stejně ještě poděkuje za své okradení, když mu dají alespoň pár šupů a ranec z jeho majetku mu seberou, pak do smrti bude vyprávět, jak se všude krade ale již nezmíní, že držel jako ovce, při stříhání :-)

Dosavadní doporučení: určitě přečíst (3)
Vaše doporučení:

určitě přečíst (11) 11.08.18 19:03  otázka Nejlépe hodnocený autor  (193706)

Valná hromada 13.9.2018 - více na hphas.cz

Nedělejte ze sebe hlupáka pane inženýre Ševčíku, Častorál nemá pravomoce policejního orgánu, aby mohl trestnost šetřením potvrdit a promlčení zpronevěry tak zabránit. Zvláště když s vámi spolčené orgány HPH tvrdili, že trusty vznikly legálně ? Již společnost na postup státního zastupitelství podala žalobu s vymáháním náhrady způsobené škody, když samo zpracované usnesení svým charakterem a podrobným popisem činu je k tomu předurčeno? Pokud ne, proč?

Dosavadní doporučení: určitě přečíst (11)
Vaše doporučení:

určitě přečíst (10) 11.08.18 17:39  otázka Nejlépe hodnocený autor  (193706)

Valná hromada 13.9.2018 pojata jako zlodějna - více na hphas.cz

Jestli tomu rozumím, s touhle argumentací přišel Eurohost a likvidátoři Tomko, Mixová spolu s panem předsedou dozorčí rady Staňkem ji přijali? Tedy že Eurohost se bojí, že harvard nic nevymůže a tak se chce jistit vstupem do akcií společnosti kaúpitalizací části svého úvěru? Za současného prodloužení úvěru ? Věru humorné, člověk neví, jestli nad vámi slzet, nebo se řehtat, mohu tento váš argument použít při případném kontaktu s médii ..?

Dosavadní doporučení: určitě přečíst (10)
Vaše doporučení:

určitě přečíst (10) 11.08.18 17:15  otázka Nejlépe hodnocený autor  (193706)

Valná hromada 13.9.2018 pojata jako zlodějna - více na hphas.cz

Pan Ševčík s spolu s vedením harvardu a likvidátory opět účelově lžou. Jednak je lež, že žádná nabídka úvěrování nebyla, byla na stejnou smlouvu, za stejných podmínek a údajně i na nižší úrok, jenže byla s ohledem na utajování té půjčky snaha dostat do pozice věřitele právě Eurohost.Lživé tvrzení je to už proto, že nebyla na úvěrování HPH učiněna žádná veřejná poptávka, dokonce v rozporu se ZOK bylo odmítnuto svolání MVH, kde akcionáři toto chtěli řešit, je to zadokumentováno. Hloupost argumentace, že riziko nevymožení pohledávek prázdného harvardu nutí věřitele Eurohost utíkat kapitalizací do akcií je nebetyčná, co by mu to pomohlo, kdyby to bylo pravdou? Můžete akcionářům uvést, čím ve smlouvě harvard za úvěr Eurohostu ručí ?

Dosavadní doporučení: určitě přečíst (10)
Vaše doporučení:

určitě přečíst (8) 09.08.18 01:34  otázka Nejlépe hodnocený autor  (193706)

Doplněná zpráva likvidátorů Tomka a Mixové aneb co už sdělit nechtěli ?

Já s argumenty inženýra Ševčíka z pochopitelných důvodů nesouhlasím, na druhé straně jsem mu za jeho spontání vyjádření, kterými tady byť anonymně návrh na podvodnou kapitalizaci pohledávky eurohostu, předložené likvidátory a představenstvem obhajuje a jsem tomu vděčný. Nikdo jiný za společnost totiž k oné sporné kapitalizaci se nevyjadřuje, mimo to obecné povídání o jejím prospěchu, byť všichni si umíme spočítat, co je to za lumpárnu. Jako nástřel k zahájení veřejné diskuse to ale s poukazem, že jde o vyjádření anonymní to použít lze, jistě média názory i druhé strany uvítají, až se na ně akcionáři s tou věcí obrátí. Jistě si vás pak budou zvát, aby jste ty argumenty autorizovali a případně dovysvětlili, kdo tam tyto bláboly pak půjde za harvard z vás tlumočit?

Dosavadní doporučení: určitě přečíst (8)
Vaše doporučení:

určitě přečíst (6) 07.08.18 22:08  otázka Nejlépe hodnocený autor  (193706)

Tunelují Tomko a Mixová harvard nabízením akcií HPH eurohostu po 1 Kč ?

Jak vidíte, není vůle vysvětlení důvodů úhrady dluhu pro akcionáře právě nevýhodnou kapitalizací ve prospěch eurohostu akcionářům dát, když racionálních a nís nepoškozujících možností se nabízí víc, na valné hromadě to řešit by již bylo pozdě a tak předpokládám, že ještě tak týden bude klid a handrkování o tom tunelu pouze zde, pak se akcionáři pokusí své obavy přesměrovat jiným směrem a zajistit pro podporu a ochranu svých zájmů a svého majetku nějakého mediátora, který by jejich zájmy pomohl zaštítit, v H-systému se to docela osvědčilo. Předpokládám, že kroků v několika etapách by mělo být uskutečněno víc, tak sečkejme a debatě na místním fóru nedávejme nějak zvlášť velký význam, očividně se opakujeme a již si zde nemáme co říct :-)

Dosavadní doporučení: určitě přečíst (6)
Vaše doporučení:

určitě přečíst (7) 06.08.18 17:11  otázka Nejlépe hodnocený autor  (193706)

Proč nabízejí likvidátoři Tomko a Mixová EuroHostu akcie HPH po koruně ?

Souhlasím, je to neuvěřitelný chaos a nekompetentnost, kdy soudem jmenovaní likvidátoři bojují a soudí se mezi sebou, zatím co společnost je tunelována po miliardách, jak za starých dobrých časů devadesátých let, tomuhle přeci nemůžeme nečinně přihlížet ...

Dosavadní doporučení: určitě přečíst (7)
Vaše doporučení:

přečíst (1) 04.08.18 13:07  otázka Nejlépe hodnocený autor  (193706)

Proč nabízejí likvidátoři Tomko a Mixová EuroHostu akcie HPH po koruně ?

Tady jak sledujeme zazní lecjaká legrácka, jak ale budou pánové Staněk, Sedláček a Ševčík vysvětlovat například novinářům, že místo získání peněz úpisem s následnou úhradou dluhu a ponecháním pozdějšího likvidačního zůstatku akcionářům zvolili projekt, kterým významnou část likvidačního zůstatku dají partě vychcánků tím podvodem s kapitalizací 8.5 milionů akcií HPH ze současných 16 milionů, uměle podhodnocených idiotským nápadem s nulovým oceněním nárokovaných aktiv v hodnotě 3.2 miliardy ? To budete pánové blábolit podobné pitomosti jako že někdo si z trustu 2 stovky vzal a jiný ne, tak proto dáváte všechno eurohostu ? Na tu srandu jsem fakt zvědavý :-)

Dosavadní doporučení: přečíst (1)
Vaše doporučení:

přečíst (1) 01.08.18 22:26  otázka Nejlépe hodnocený autor  (193706)

Eurohost a kriminálka

Myslím, že ten podvod byl vymyšlen už dopředu, neboť tomu nasvědčuje řada kroků při vzniku a prodloužení půjčky lidí s eurohostem personálně spojených, to samo o sobě snahu o podvod signalizovalo už tehdy. Mylím že je docela dobrý nápad, nechat všechny tyto věci prošetřit, kdo tedy na to půjdeme dát trestní oznámení? Pokud vy za eurohost, informujte nás v rámci racionalizace práce, ať některé věci neděláme duplicitně, bude teď toho potřeba udělat hodně :-)

Dosavadní doporučení: přečíst (1)
Vaše doporučení:

určitě přečíst (8) 01.08.18 09:53  otázka Nejlépe hodnocený autor  (193706)

Napomáhají Tomko s Mixovou tunelování harvardu kapitalizací majetku HPH za 1 Kč?

Ševčíku, není podstatné, jak mě se bude žít s vědomím, že vaše parta nemnohé prostředky společnosti vkládá do 8.5 milionu akcií, nabízených jako dar po kačce Eurohostu místo toho, aby je použila na ostranění záporného jmění, dluhů společnosti a její záchranu, spojenou s výplatou likvidačního zůstatku. Nejen já jsem přesvědčen, že při chaotickém, nekompetentním až zlovolném přístupu soudem jmenovaných likvidátorů k jimi spravovanému majetku nemůže společnost tento přístup přežít. Nebo snad má zpracován od likvidátorů finanční plán, který by to v horizontu alespoň dvou let naznačoval? Pokud ano, sem s ním, pak případně i zvážím svoji omluvu. Nezapomeňte, že akcionáři společnosti se již mohou opřít o mnohaleté zkušenosti s vámi, vaší zpronevěrou, s osudem slibů s vámi vylhaným příslibem rychlé výplaty akcionářů, z kterého se bohužel vyklubala prachsprostá rozkrádačka toho, co již z harvardu nebylo vámi rozkradeno už dřív ...

Dosavadní doporučení: určitě přečíst (8)
Vaše doporučení:

určitě přečíst (9) 01.08.18 08:58  otázka Nejlépe hodnocený autor  (193706)

Napomáhají Tomko s Mixovou tunelování harvardu kapitalizací majetku HPH za 1 Kč?

Ptal jsem se vás inženýre Ševčíku po důvodech prosazování podvodu s korunovou kapitalizací 8.5 milionů akcií HPH vámi nastrčeným Eurohostem, prosazovaného neschopnými a nefungujícími likvidátory Tomkem a Mixovou, spolu s všehoschopnou harvardskou galérkou ovládající společnost a za pomoci vámi užité terminologie ji srozumitelně přeložím. Ano rozumím, parta vychytralých koumáků sice pomyslnou převrácenou harvardskou bárku z útesu zachránila, zmocnila se ji tím, ale jen proto, aby do ní naložila ve spěchu všechen majetek akcionářů HPH a rychle s ním odpádlovala z jejich dosahu. Tfuj, bando nenechavá, zlodějská, zřejmě jste se při tom zběsilém pádlování za svým vlastním výdělkem na úkor statisíců ostatních akcionářů i vy praštili do hlavy pádly když si myslíte, že tyhle podvody, tolerované povedenými a dokonce i soudem jmenovanými likvidátory podpoříme …

Dosavadní doporučení: určitě přečíst (9)
Vaše doporučení:

určitě přečíst (7) 01.08.18 00:45  otázka Nejlépe hodnocený autor  (193706)

Toleruje Tomko a Mixová tunelování harvardu kapitalizací jeho majetku za 1 CZK?

Pane Browning Ševčíku, pokud tady reagujete na kritiku tunelování harvardu a citujete z pozvánky na valnou hromadu, pak se odkazujete na úpis, nikoliv na kritizovanou podvodnou kapitalizaci pohledávky pro eurohost, mohl by jste se tedy vyjádřit přímo k ní a vysvětlit, jak pomáhá řešit situaci společnosti nápad rozdávat majetek hervardu za korunu subjektu, který není akcionářem a který si na rozdíl od harvardu za svoji půjčku účtuje lichvářský úrok? Kdo pro hph zpracovával účetní závěrky za roky 2016 a 2017, můžete uvést účetní firmu ?

Dosavadní doporučení: určitě přečíst (7)
Vaše doporučení:


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Další »
stránkovat diskuzi po 10 | 20 | 50


 Burza Prime 16:25 
Název Kurz Změna
 AVAST  68.50  +0.74% 
 CETV  78.40  -0.13% 
 CEZ  555.00  +0.73% 
 ERSTE GROUP BANK  904.40  +0.42% 
 KOFOLA CS  302.00  -0.66% 
 KOMERCNI BANKA  936.00  -0.43% 
 MONETA MONEY BANK  76.70  0.00% 
 O2 C.R.  260.00  -0.38% 
 PFNONWOVENS  892.00  +0.22% 
 PHILIP MORRIS CR  14 980.00  -0.13% 
 UNIPETROL  380.00  +0.13% 
 VIG  610.50  -0.25% 
Komodity online
 Ropa 70.74 USD 15.08   
 Zlato 1181.10 USD 15.08   
 Stříbro 14.42 USD 15.08   
 Káva USD    
 Cukr USD    
 Bavlna 80.74 USD 15.08   

Zobrazit sloupec 
Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
TOP: Akcie CZ Akcie svět Kurzy měn Komodity Zlato Bitcoin Hypotéky Tarify Energie Kalkulačka Zákony Práce Školení Počasí

Kalkulačka

Výpočet čisté mzdy

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Sociální příplatek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Důchodová kalkulačka

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby

Běžné účty

Hypotéky

Stavební spoření

Podílové fondy

Směnárny - Euro, Dolar

Úřad práce

Investice

Makroekonomika - ČNB

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Zlato online, Stříbro, Ropa

Burza - ČEZ

Pojištění

Povinné ručení

Penzijní připojištění

Penzijní fondy

Podnikání

Obchodní rejstřík

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Ochranné známky

Finanční katalog

Nový občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - TÜV spolehlivost

Monitoring ekonomiky

Mapa webu

Volby

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Copyright © 2000 - 2018

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688

Ochrana údajů