Příspěvky nebo odpovědi uživatele olda


Příspěvky nebo odpovědi uživatele olda. Výpis příspěvků 1 až 20 (338)


přečíst (0) 28.11.18 16:42  olda  (197952)

nábytek

náhodou v tom sconto nábytku mají docela hezkou sadu na zahradu, jakože posezení. to jsem jako si říkal, že bych si i koupil :)

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (5) 11.06.18 16:23  olda  ozelazavinacseznam.cz  (194218)

fetišizace bydlení

Pane Rusnoku, vy bydlíte v paneláku jako družstevník nebo SVJ, že Vám se to tak mluví!?

Dosavadní doporučení: přečíst (5)
Vaše doporučení:

přečíst (3) 17.12.15 08:54  olda  (179114)

Srovnání hypoték u jednotlivých bank

Nebankovní americkou hypotéku s nízkou splátkou můžete také získat na nebo na webovém portále

Dosavadní doporučení: přečíst (3)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 17.12.15 08:51  olda  (179114)

Srovnání hypoték u jednotlivých bank

Nebankovní americkou hypotéku s nízkou splátkou můžete také získat na

chcifinance.cz/hypoteky/americka-hypoteka.html    nebo na webovém portále www.nebankovni-investor.cz/americka-hypoteka 

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

spíše nečíst (2) 17.12.15 08:50  olda  (179114)

Srovnání hypoték u jednotlivých bank

Nebankovní americkou hypotéku s nízkou splátkou můžete také získat na

chcifinance.cz/hypoteky/americka-hypoteka.html neb ... na webovém portále www.nebankovni-investor.cz/americka-hypoteka 

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (2)
Vaše doporučení:

přečíst (1) 17.12.15 08:49  olda  (179114)

Srovnání hypoték u jednotlivých bank

Nebankovní americkou hypotéku s nízkou splátkou můžete také získat na chcifinance.cz/hypoteky/americka-hypoteka.html 

nebo na webovém portále www.nebankovni-investor.cz/americka-hypoteka 

Dosavadní doporučení: přečíst (1)
Vaše doporučení:

spíše nečíst (2) 17.12.15 08:48  olda  (179114)

Srovnání hypoték u jednotlivých bank

Nebankovní americkou hypotéku s nízkou splátkou můžete také získat na chcifinance.cz/hypoteky/americka-hypoteka.html neb ... na webovém portále www.nebankovni-investor.cz/americka-hypoteka 

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (2)
Vaše doporučení:

přečíst (17) 24.10.15 10:29  olda  (179114)

Hypotéka pro lidi kteří v bance neuspějí

smazáno
Dosavadní doporučení: přečíst (17)
Vaše doporučení:

Téma: Akcie CETV
přečíst (1) 14.10.15 14:59  olda  (179047)

Dolar slábne a slábne

Pro CETV  je to živá voda. GS nás balamutili, dolar se vrátí na 1,2 k EURO, protože by to US ekonomika neustála! Ej chuchů

Dosavadní doporučení: přečíst (1)
Vaše doporučení:

spíše nečíst (2) 08.10.15 10:47  olda  (178970)

Lynx dává všem bonus 5000 Kč?

Já si nemůžu stěžovat. Dostal jsem bonus 5000 Kč po prvním obchodě, jen pořád čekám na převedení akcií od Brokerjet, kterému to trvá už snad 2 měsíce.

Ujistili mě, že to co zaplatím Brokerjetu mi budou refundovat, když bude portfolio převedeno do konce listopadu, jak je v podmínkách. takže mě převod vyjde na nula.

Bonus a převod portfolia rozdávali lidem, co si otevřeli účet během prvního měsíce. Od té doby se bonusy vyplácí jen investorům, co udělají více obchodů. 

Takže z vlastní zkušenosti jsem spokojen a žádný problém v tom nevidím. 

 

 

 

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (2)
Vaše doporučení:

přečíst (39) 18.08.14 18:28  olda  oldaczzavinaccntrum.cz  (171299)

pomóóóc

Zdravím lidi poraďte mi prosím. moje filcka 1,6GLX 55kw šlape jako hodinky  jen s tím rozdílem že né v kuse. Prostě bez rozdílu na počasí, množství paliva, teploty motoru nebo způsobu jízdy mi jen tak chcípne. Vymněnil sem vysoko napěťové kabely, civku a svíčky. pokaždé když klekne se pošťouram v rozdelovači a tak 7 z 10ti pokusů ji opět rozjede, nekdy na pár metrů jindy nemam třeba týden problém. diky moc za rady.

Dosavadní doporučení: přečíst (39)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 17.06.14 14:15  olda  (169676)

Reklamace tablet

Dobrý den, 

mám stejnnou zkušenost .Tablet jsem posílal na začátku května po DRUHé na reklamaci a dodnes jsem ho neviděl zpět.ruce pryc od téhle společnosti..Takže začnu podnikat jisté právní úkony..i když třeba už tablet neuvidím na zpátek tak se ale postarám o to aby už tahle pofiderní firma už neprodala ani jednu věc..

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 15.06.14 22:12  olda  (166182)

Všetkým

To je hroznej blábol na tom odkazu........Ale čipový a internetový prošpiclování soukromi každého z nás je opravdu šokující realitou.

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

určitě přečíst (23) 09.06.14 11:28  olda  (166182)

Dopady v rodině.

Tohle vlákno asi moc chlapi nečtou,ale pro ty co sem přece jen zabloudí asi toto:Chceteli si rozvrátit i mnohaletý vztah,chceteli přijít o klid v rodině a o pokojné zázemí,nechte ženu čí partnerku pracovat zde.První dopad bude,že se vám domů bude vracet naprosto fyzicky,ale hlavně psychicky strhaná bytost,které bude víc a víc ubývat energie na chod domácnosti.Druhý dopad je,zvláště když v minulosti nepracovala na směny,zjistíte že se budete potkávat mezi dveřmi a to včetně svátků.Ráno vstávání po 4.hodině,návrat téměř po dvanácti hodinách.Odpolední-odchod ve 12-návrat v průměru ve 22hodin.Pokud už nastane volnný den,zpravidla v týdnu,kdy je to vzhledem k partnerovi a dětem prd platné.Do toho každý týden slavné,,přecenění'',počítejte s návratem ze směny o jednu i více hodin později.A třešinka jsou inventury-vlastní zkušenost-ranní směna od 5hodin,do 12hodin,pak do 16hodin volno,nástup na inventuru do 2,30 hod ráno!!!!!Argument inventury,z recese vedení počítané dvakrát se stejným výsledkem,nepokrývá žádný z paragrafů zákoníku práce ani BOZ.To snad každý ví,jen u téhle firmy ne....         Tohle je počátek,a smutné je,že ještě ten lepší případ.Další stadium je,když vám z ní ještě udělají ZVP,a ona zpitomělá tím psychyckým tlakem vám to za jejich pochybné poplácání po rameni začne tak zvaně,,žrát".Tak to je úplný konec.Na konto doby ztrávené v práci si připište dalších několik hodin a jiné libůstky.Být v práci první a otvírat,z práce poslední,vše počítat a uzavřít.Z nic moc práce která se vzala z nouze,než se najde něco použe na ranní,s volnými výkendy se najednou nedokáže vimanit.Protože po totálním vymití mozku a počtu úkolů už ani nepomyslí a nemá čas hledat si něco jiného.No a když vy sám máte časově náročné povolání-třeba jen v týdnu bez výkendů,připravte se na to,že děti budou vychovávat a ukládat prarodiče,a že budete v partnerství kde ženskou potkáte doma tak 6-8 dní v měsíci.Zapomente na víkendový kulturní život,vše podléhne režimu nákupáku.Hádky,nervozita....Takže chlapi,pozor na to.Olda

 

Dosavadní doporučení: určitě přečíst (23)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 26.03.14 09:39  olda  (167227)

milijardář Vítek

Jak může jít, milijardář Vítek, do tak obrovského ryzika, vždyt tady je ohroženej na životě.Já se mu strašně divím,jemu to nejni vůbc potřeba, podstupovat, takové ryziko.

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

určitě přečíst (3) 25.03.14 13:08  olda  (167227)

jen se směj

Jen se Otto  směj , dokut to jde,však on  tě taky přejde , jako nás.Ty bys měl sedět,až bys smrděl

Dosavadní doporučení: určitě přečíst (3)
Vaše doporučení:

určitě přečíst (5) 08.03.14 06:48  olda  Nandytzavinacseznam.cz  (166182)

tak co je pravda

Nejsem z oboru obchodu,ale vím určitě že na drtivou většinu činností je norma.U prodejen v ní budou zřejmně figurovat veličiny jako velikost prodejní plochy,plocha regálů,velikost a kapacita skladových prostor,hmotnostní objem zboží a jeho průbeh prodejnou......atd.S tím souvisí i počet osob a pracovních hodin jež tato norma předepisuje.Pak existuje i spousta bezpečnostních předpisů-například pauza mezi koncem a začátkem další směny,podíl práce v noci atd.Tyto věci upravuje i zákoník práce,ale ten má mnohdy pro organizaci v praxi jen pramalý význam,navíc je trénovaná v jeho obcházení.Deptají a vyhrožují vám byrokracií?Bojujte stejnýmy prostředky-nebojte se obrátit na Inspektorát bezpečnosti práce.Tato organizace má respekt i pravomoce udělit nemalé sankce za porušování bezpečnostních norem a předpisů.Také je jí znám ,,systém zaměstnavatelské pomsty",takže na svou provozovnu můžete upozornit anonymně.A nebojte se toho.Upozorněte zejména na čachry s odpracovanými hodinami,s nedodržením přestávek mezi směnami,nedodržování pauz na odpočinek a jídlo.Tento ůřad jedná velmi pružně,a zejména pokud dostane podněty z více filiálek není ve ,,vyšších kruzích" organizace zrovna veselo))))

 

Dosavadní doporučení: určitě přečíst (5)
Vaše doporučení:

přečíst (3) 24.02.14 19:19  olda  Nandytzavinacseznam.cz  (166182)

stížnost Milena

Souhlasím s Vámi.Řešením je asi chodit jinam.Pokud to udělá víc lidí bude se muset vedení zamyslet co dělá špatně a že šetřit na personálu se jim zle nevyplatí.Jeden kůň hold dva kočáry neutáhne.....))))))))

Dosavadní doporučení: přečíst (3)
Vaše doporučení:

přečíst (3) 24.02.14 15:06  olda  Nandytzavinacseznam.cz  (166182)

stížnost Milena

Milá paní Mileno,

ano,máte právo si stěžovat a nepochybuji že oprávněně.Má žena také pracuje v teplické pobočce jednoho ,,nejmenovaného supermarketu", už delší dobu.Praktiky a systém jednání se zaměstnanci je udivující.Jak zde někdo již psal-politika je jasná-nejlépe by tak chtěli aby jedna ženská obstarala za nijak světoborný plat celý market a ještě tam zejména  při přecenění strašila do půlnoci.Neustále se ,,zezhora" šíří nervozita a stres,aby zaměstnanci neměli ani čas přemýšlet o tom co se s nimi vlastně provádí.Na prodejně takových rozměrů byvá ve směně málo prodavaček přetížených ůkoly a povinnostmi.Lítaji doslova od čerta k ďáblu,rozděláno deset věcí-protože vedení chce ušetřit na mzdách.Hodinový fond /příděl pracovních hodin a počet osob/je absolutně pod normou.Pokud se překročí-protože daná práce se prostě v jeho rámci nedá stihnout,jsou přetížení vystresovaní zaměstnanci ,,odměněni" krácením i tak nicotných prémii a odměn.Vedoucí jsou tlačeni stejným zpusobem k podpersonalizaci prodejny.A když se blíží konec kvartálu a s ním vyplácení čtvrtletních odměn,objeví se náhle nějaký ,,švihák" z ůstředí a najde tu drobky v regále,tu špatně umístěnou cenovku a bay bay odměno........Proč se neozvou?)))V době kdy je rekordní nezaměstnanost,a mluvíme zejména o ženách se není co divit.,,Křiklounky" jsou nepohodlné a podle toho s nimi bývá naloženo.Také fluktuace je vysoká,není divu,ale paradoxně tomuto systému vyhovuje.Než se rekrutka rozkouká a odváží se zamyslet že něco není ok,končí zkušební doba a je nahrazena další vděčnou idealistkou z ůřadu práce.No a spoléhat na odbory,jejichž vůdci si dvakrát do roka vyjedou ochotnicky zahulákat pod okny parlamentu,a za hodku už popíjejí s vládnímy panáky v hospůdce a plácají se po rameni???)))))))Prostě pojmenovaný systém ,,nejmenovaného supermarketu"))))))

Dosavadní doporučení: přečíst (3)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 05.04.13 07:28  olda  od60zavinacseznam.cz  (157003)

poškozený

Dobrý den ,taky bych se rád připojil k hromadné žalobě ,můžete mi jí taky zaslat na můj meil .Ještě bych poprosil Martina M ,aby se mi ozval ,chci se ho jen na něco zeptat ,tady to nejde děkuju.

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Další »
stránkovat diskuzi po 10 | 20 | 50


 Burza Prime 16:29 
Název Kurz Změna
 AVAST  90.50  +1.12% 
 CETV  85.30  0.00% 
 CEZ  541.50  -1.10% 
 ERSTE GROUP BANK  831.00  -0.24% 
 KOFOLA CS  307.00  -1.60% 
 KOMERCNI BANKA  941.50  -1.52% 
 MONETA MONEY BANK  79.95  0.00% 
 O2 C.R.  249.00  -0.40% 
 PFNONWOVENS  760.00  0.00% 
 PHILIP MORRIS CR  15 660.00  +5.10% 
 VIG  582.00  +2.11% 
Komodity online
 Ropa 68.03 USD 26.03   
 Zlato 1321.00 USD 26.03   
 Stříbro 15.43 USD 26.03   
 Káva 95.35 USD 26.03   
 Cukr USD    
 Bavlna 77.89 USD 26.03   

Zobrazit sloupec 
Kurzy měn | Akcie | Obchodní rejstřík | Zájezdy | Last minute | Meteobox | Bydlet | YAuto | Studium | E
Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
TOP: Akcie CZ Akcie svět Kurzy měn Komodity Dluhopisy Zlato Bitcoin Hypotéky Tarify Energie Kalkulačka Zákony Práce Počasí

Kalkulačka

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Sociální příplatek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby

Běžné účty

Hypotéky

Stavební spoření

Důchody

Směnárny - Euro, Dolar

Úřad práce

Investice

Podílové fondy

Makroekonomika - ČNB

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Zlato online, Stříbro, Ropa

Burza - ČEZ

Pojištění

Povinné ručení

Penzijní připojištění

Podnikání

Obchodní rejstřík

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Ochranné známky

Finanční katalog

Nový občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto, Spolehlivost Aut

Monitoring ekonomiky

Mapa webu

Volby

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Copyright © 2000 - 2019

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688

Ochrana údajů | Cookies