Příspěvky nebo odpovědi uživatele Petr H.


Příspěvky nebo odpovědi uživatele Petr H.. Výpis příspěvků 1 až 15 (15)


přečíst (0) 08.11.16 13:44  Petr H.  petrohrabzavinacseznam.cz  (184158)

Koupím 4.400 zlotých / Ostrava

Koupím 4.400 zlotých / Ostrava / spěchá

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (2) 07.10.14 16:21  Petr H.  (172585)

Bankovní / nebankovní hypotéka

U těch nebankovních hypoték je problém, že se většinou ručí nemovitostí a dají vám peníze jen do určité výše hodnoty nemovitosti. My jsme si například půjčovali u VitaCredit a dali nám jen 50% z odhadu hodnoty bytu...

Nejlepší je si projít nějaké recenze na internet, je toho plno - www.pojcky.cz/recenze/pujcka-vitacredit/

Tím bytem teď samozřejmě ručíme, takže nesmíme vynechat ani jednu splátku...

Dosavadní doporučení: přečíst (2)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 18.03.14 14:21  Petr H.  (166955)

Zloděj

Zloděj, radši se mu vyhnout.

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

Téma: Akcie AAA
určitě přečíst (3) 31.05.13 09:26  Petr H.  (159021)

pro Petra H. a příklad oné slabomyslnosti

Jen malý detail. Ten komentář "okřik" je anonymní a je jistě manipulativní dávat jej do souvislosti se sdružením a tvrdit, že toto je člen sdružení a tímto vystupuje a dle toho posuzovat ostatní. Proti tomu se musím ohradit.

Jistě lidé jsou různí a jako takoví se vyskytují všude. Ale dost o psychice, chtěl jsem reagovat na to co jsi říkal o tom, co lidé na NWR, ČEZ, ORCU apod. Zde vidím alespoň já trochu rozdíl. Tyto firmy řeší své problémy, zadluženost, pokles cen uhlí/energie a tím samozřejmě trpí i kurz, je to něco s čím musí akcionář počítat a pokud sleduje výkazy těchto firem a sleduje vývoj komoditního trhu může to předvídat.

Áčka povstaly z popela jako obrazný fénix a zde se musí Dennymu nechat, že je zde vidět opravdu kus práce. V roce 2011, kdy byl zisk dobrý si musel každý říct, že je dobré dividendu použít na další rozvoj, jak to i komentoval Denny a dokážu se s tím srovnat. V roce 2012 to samé. OK 22 mil. ať firma jede, zhodnotí se mi investice v budoucnu. Ale naráz nic, sliby chyby a stažení z burzy v době kdy je firma rozjetá, to si dovolím říci, že je podraz, protože min. za rok 2012 mám ušlý zisk tim, že jsem se vzdal (nikdo mi ji nedal :)) své odměny s ohledem na budoucí plnění, které ovšem reálně nyní nikdy nenastane. To že je to dle zákona se ovšem zpochybnit nedá.

Ono prodej je pouze zástěrka. Vyhlásím prodej (předtím pracuji již min. 2 roky na stažení), sdělím že mne cena neuspokojila (to nemůže nikdo zpochybnit i kdyby mi nabízeli 100 kč/akc, řeknu že jsem chtěl 200), vyhlásím stažení z burzy a omluvím to tím, že pot. zájemce chce celý balík (může a nemusí být pravda). Tím to stáhnu za cenu, která již dávno reálně neodpovídá hodnotě firmy, a na to poukazuji celou dobu jako majitel, ale zároveň nedělám nic pro zvýšení kurzu (zvýšení je nežádoucí), protože vím, že každý ks, který koupím zpět za 23,3 mi vydělá mnohem víc = nemusím se dělit. Každý anlaytik, který by snad chtěl vydat inv. doporučení dostane pár haléřků aby mlčel a jsem vysmátý, hlavně ať je ticho po pěšině.

Pokud bych byl potenciální kupec, proč bych dával prémii za 100% balík a cenu cca 40-60kč/ks? Když můžu nakupovat na trhu za 1/3 ceny a následně dám pouze malou přirážku za majoritu? Vždyť je to do očí bijící. Já jako kupec vyhodím příkazy nad Dennyho cenou a i kdybych bral do 35-40 kč stále vydělám 2x, jednak nižší cenou akcie a jednak tím, že neplatím bonus za 100% balík.

Tak přátelé, neřešte psychicé problémy, ale diskutujme právě o těchto reálných věcech. Rád znám názory ostatních a i když se mnou nebudou souhlasit, rád si je vyslechnu.

 

Dosavadní doporučení: určitě přečíst (3)
Vaše doporučení:

Téma: Akcie AAA
určitě přečíst (9) 30.05.13 19:25  Petr H.  (159008)

Sdružení

Vážený pane Speedy. Existuje zde sdružení, kde se určití lidé snaží něco dělat, místo aby si všichni složili ruce do klína a v hospodě nadávali na ty poměry u nás. Ty lidi to stojí čas a úsilí ale něco dělají. Je již načase ukázat těm mocipánům, že i prostý hloupý lid se můž vzbouřit a začít jednat.

Nebo se ti zdá rozumné, že hlavní akcionář si vyplatí "bonus" v hodnotě 1,78mil EUR a zdůvodní si to, a ostatním akcionářům nedá ani halíř? Přijde ti normální, že na áčka už od roku 2010 není žádné inv. doporučení a poslední zní na cenu kolem 28 kč? A myslíš že to co se děje s kurzem a ten nezájem je náhoda? Necítí se akcionáři oprávněně podvedeni, když majoritní vlastník záměrně stláčí kurz akcie a nedělá nic pro jeho růst? Stačila dividenda v rámci haléřů 0,01 EUR tj. 0,26 kč * 67 757 875 =17 mil. kč tj. 677.578 tis. EUR z toho Dennymu 508.184 EUR a ostatním akcionářům pouze 169.393 EUR a kurz akcie by se pohyboval zcela jinde. Ano ze zisku 22mil. by pouze  0,677 mil EUR šlo na dividendy!

A co ten bonus? Kdyby se podělil s 1.760.000 EUR v emisi je 67 757 875 akcií což vychází na akcii 0,0259 EUR tj. 0,675 kč na akcii. opět by dostal cca 75% tj. 1.320.000 EUR tj. akcionářům by šlo pouze 440.000 EUR!! Zde nikdo nemůže kontrovat tím, že peníze musí zůstat ve fimě když si je chce sám vzít.

Plánované stažení z burzy probíhá již nějaký ten rok a vše okolo je v podstatě jen mlžení.

Bohužel místo aby odešel se ctí, se snaží vyždímat i poslední haléřek z lidí, kteří vložili důvěru do jeho akcií. A to ne na základě dobrého jména firmy, ale dle dosažených výsledků. Zásluhy Dennymu nikdo nebere, klobouk dolů před tím co dokázal - distancuji se od urážek na jeho osobu - ale někdy je ten způsob odchodu zbytečně agresivní.

Stačí se zamyslet nad tím co vráží do marketingu a PR, to jsou miliony EUR, ale v podstatě se jedná o vyhozené peníze, když udělá něco takového a zvedne takovou vlnu nevole. Aby se na hlavního představitele firmy takovým způsobem plivalo, to se jen tak nevidí stačí si přečíst dotazy k online rozhovoru (ono Patria to dobře skrývá)

www.patria.cz/rozhovor/2340858/majoritni-vlastnik- ...

Zřejmě to vadí i jeho podřízeným, ale ti musí držet hubu a krok. Ono zákon je zákon, ale prostor pro dobrou vůli zde vždy je. 

Tak to je vše, tedy není ale být to delší už by to nikdo nečetl.

 

Dosavadní doporučení: určitě přečíst (9)
Vaše doporučení:

přečíst (2) 04.09.12 12:46  Petr H.  (153959)

POZOR

Pozor na neetické chování této firmy. Dostávají se do bytu pod zámínkou výhry a pak dělají psychycký nátlak na důvěřivé důchodce a díky své výřečnosti jich vnutí i věci,které by je jinak vůbec nenapadlo koupit. Stálo nás to 40,000,-kč

Dosavadní doporučení: přečíst (2)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 30.01.12 18:15  Petr H.  (151325)

se mi z kurzy.cz obrací žaludek

Ano patrim mezi ty, kteri toto maji na svedomi :-)

bereme prispevky uzzivatelu vazne a nektere veci skutecne doznaji zmen, na konceptu se vsak jiz nic zasadniho nezmeni, za tim si stojime a verim, ze si valna vetsina zvykne.. Pokud nas nekdo presvedci, ze je neco nekde spatne, nebranime se diskusi.. nazor cternaru naas skutecne zajima a nejsme vuci nim imunni, tedy krome tech urazlivych a hanlivych... takove nazory nas nechavaji v klidu..


Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 30.01.12 14:56  Petr H.  (151316)

????

Sve uzivatele nepodcenujeme, ale chce t orozlisovat ktere uzivatel mate na mysli... vemte to tak, ze stranky Kurzy.cz sleduje cca 50-80 tis investoru a zbytek je retial, ktereho prilis nezajima info o aktualni cene dolaru, ropy ci Cezu... nasi snahou bylo najit rozumny kompromis, kde si kazdy najde to sve... 

prvnim odrazovym mustkem byla zmena layoutu, nasledne bude pokracovat ve vylepsovani obsahu

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (1) 30.01.12 14:48  Petr H.  (151316)

se mi z kurzy.cz obrací žaludek

nelibi se vam nove grafy ? a jake barvy mate na mysli ? barva textu, barva menu, barva odkazu ? zkuste byt konkretni.

dekuji

Dosavadní doporučení: přečíst (1)
Vaše doporučení:

určitě nečíst (2) 30.01.12 14:47  Petr H.  (151316)

To je ale hnus velebnosti.....

Prizpusobit se vsem neni mozne uz z podstaty, kazdy bude mit vzdy svuj nazor a hanet nazor druheho. 

Zmena prinasi skutecnou zmenu v orientaci na serveru.. selekce dvou dosavadnich menu a slouceni do jednoho dle naseho skutecne zjednodusilo orientaci.... nic  se nedubluje, kazdy najde hledany obsah dle zamereni.... verime, ze to tak budou videt i uzivatele a chapeme, ze zmena je vzdy neprijemna, borti zaryte postupy a navyky.. 

Neprehledne ? Rad si vyslechnu co se vam zda neprehledne ? 

Studene ? pouzita "zlata" barva je naopak tepla barva, v kombinaci nepusobi studene..

Cilem bylo zjednodusit a zprehledit server, nabidnout modernejsi kabat a byt atraktivnejsim mediem jak pro uzivatele - nejen investory, ale i retialove zamerene, tak pro klienty..

Unifikovanost ? Mno vite tady se skutecne rozchazime, analyzou podobne zamerenych stranek a to nejen v CR, ale ve svete, jsme podobne vypadajici server skutecne nenasli. na ceskem netu se odlisujeme myslim  velmi a jista odlisnost byla i nasim zamerem, nechteli jsme vypadat jako konkurence.
jsme radi, za jakekoliv nazory i ty negativni, ale je treba myslet na to, ze server sleduje vice jak 500 tis uzivatelu a pruihlizet k tomu, ze kazdy muze mit svuj nazor. Bohuzel nikdy neuspojime vsechny. Kazdy kdo kdy menil layout serveru byl vzdy v prnich reakcich pranyrovan, verte, ze dnes na novy iHNed jiz nikdo nenadava..

Dosavadní doporučení: určitě nečíst (2)
Vaše doporučení:

určitě přečíst (18) 03.11.06 15:07  Petr H.  phzavinaclf2.cuni.cz  (107266)

čištění jednobodového vstřikování

Mám FORMAN 135 LX r.v. 1993 se stříkačkou (ten první Bosch), LPG Lovtech.Žere 11 l, když po dálnici jedu max 110, jinak to jde až na 14 l.Při přepnutí na benzín nejede. Někdo říkal, že když se jezdídlouho na LPG, že se benyinová tryska může ucpat. Nevim, jak to vyčistit.Odšrouboval jsem ten jeden hvězdičkový šroub (klíč T-25) vedle tohočerného plastového vajíčka pod víkem vyduchového filtru, čekal jsem,že to půjde nějak uvolnit a vyndat, o ono ne. Jak to demontovata vyšistit tu trysku? Je na to někde na webu nějaký návod?Díky, Petr
Dosavadní doporučení: určitě přečíst (18)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 27.01.06 11:42  Petr H.  (96961)

Mittal chce koupit Arcelor

11:20 - Největší světový výrobce oceli Mittal Steel chce koupit dvojku na trhu firmu Arcelor za 18,6 miliardy eur, sdělil to vlastník největšího českého výrobce oceli Mittal Steel Ostrava.
Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 15.10.03 07:52  Petr H.  (91992)

Opravte si

Ticker Vámi doporučovaného titulu je zřejmě UNTD.
Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (2) 12.06.02 12:49  Petr H.  petr584zavinacseznam.cz  (16953)

Bohemia Venture, a.s.

Mám 10 ks kmenových akcii Bohemia Venture, a.s. ISIN BFAYSEIF.
Co nabídnete?
Dosavadní doporučení: přečíst (2)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 18.07.01 13:01  Petr H.  (12428)

Bylo to pravděpodobné...

Přejme tuto výhru "VÝCHODNÍM NĚMCŮM"! Alespoň se nám naskytl jeden další ukázkový případ, na kterém je patrno, jak silné mají v Německu odbory.

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:


1
stránkovat diskuzi po 10 | 20 | 50


 Burza Prime 16:29 
Název Kurz Změna
 CETV CME  84.00  -1.18% 
 ČEZ  508.50  -0.59% 
 ERSTE GROUP BANK  1 057.50  -0.14% 
 FORTUNA  185.50  +0.27% 
 KOFOLA ČS  413.00  -0.48% 
 KOMERČNÍ BANKA  927.00  -0.32% 
 MONETA MONEY BANK  84.40  +1.32% 
 O2 C.R.  283.50  -0.53% 
 PEGAS NONWOVENS  904.00  -0.44% 
 PHILIP MORRIS ČR  17 540.00  +0.34% 
 UNIPETROL  371.00  +0.54% 
 VIG  664.50  0.00% 
Komodity online
 Ropa 66.13 USD 19.03   
 Zlato 1316.70 USD 19.03   
 Stříbro 16.31 USD 19.03   
 Káva USD    
 Cukr USD    
 Bavlna 81.26 USD 19.03   

Zobrazit sloupec 
Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
TOP: Akcie CZ Akcie svět Kurzy měn Komodity Zlato Bitcoin Hypotéky Tarify Energie Kalkulačka Zákony Práce Školení Počasí

Kalkulačka

Výpočet čisté mzdy

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Sociální příplatek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Důchodová kalkulačka

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby

Běžné účty

Hypotéky

Stavební spoření

Podílové fondy

Směnárny - Euro, Dolar

Úřad práce

Investice

Makroekonomika - ČNB

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Zlato online, Stříbro, Ropa

Burza - ČEZ

Pojištění

Povinné ručení

Penzijní připojištění

Penzijní fondy

Podnikání

Obchodní rejstřík

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Ochranné známky

Finanční katalog

Nový občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - TÜV spolehlivost

Monitoring ekonomiky

Mapa webu

Volby

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Copyright © 2000 - 2018

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688

Ochrana údajů