Nejnovější názory


Nejnovější názory. Výpis příspěvků 1 až 20 (200)


přečíst (0) 24.02.18 12:58  Luigi Carpagani  andrej.bureszavinacpost.ch  (191834)

Luigi

Bordel je to, co nám tady chybí! Truhlíku, kdyby tě krmili kaviárem, napájeli šampaňským a dýchá bys jen čistý vzduch, brzy by jsi chtěl ven. Mnoho absolventů jezdí s kukavozy a alternují s námi. Bývalá chovankyně se nechala zapnout namísto mrtvoly do igelitového saku. Jelikož sak nemá jezdce zipu zevnitř, myslím, že už ji nenajdou. Monte Christo byl jen jeden!Luigi blázen

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 24.02.18 12:42  nechápu  (189860)

... kdo je autor?

Autorem je obyvatel druhého největšího slovenského města... Přahy

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

určitě přečíst (2) 24.02.18 12:25  sova  (191814)

17 let žvanění

Tak Častorál za 17 se svou bandou neschopných parazitů prohrál všechny soudy, nic nevymohl, prožral 150 mega a teď křičí, že za to můžou noví likvidátoři. To je úsměvné. Akcionáři už měli jeho břídilství dost, tak proto usilovali o jmenování dalších likvidátorů. Což se naštěstí podařilo. Mělo to ovšem přijít dříve. V tom jsou akcionáři zcela zajedno. I Petr Kaňovský se připojil svým podáním soudu a požadoval jmenování dalších likvidátorů pro Častorálovu absolutní neschopnost.

Dosavadní doporučení: určitě přečíst (2)
Vaše doporučení:

určitě nečíst (10) 24.02.18 12:12  Beobachter  (191832)

Kriminální kauza harvard

Počkejme tedy na rozhodnutí odvolacího soudu. Ten bude mít detailní informace, my je nemáme

Dosavadní doporučení: určitě nečíst (10)
Vaše doporučení:

přečíst (11) 24.02.18 12:01  otázka Nejlépe hodnocený autor  (187902)

Kriminální kauza harvard

Zase odvádíte pozornost od podstaty problému, že vaše parta majetek HPH poslala na Kypr do náruče matky Koženého a z toho všechny naše problémy vyplynuly. Za to řada lidí dostala zaplaceno známými odkupy jejich akcií a historie se má znovu opakovat.

Rok trvalo novým likvidátorům a partě Ševčíka, než se dostali k dokumentům společnosti a jak víme, může se stát, že je za několik týdnů budou z rozhodnutí odvolacího soudu vracet, což při objektivním zhodnocení je jako výsledek roční práce tragédie !

Vždyť se hraje o několik miliard a Kožený s Vostrým jistě nelení.

Shrnuto, současná parta nejen že nedokáže ani na desátý pokus platně svolat VH, ani za několik měsíců sestavit závěrku, založit za rok 2016 výroční zprávu, nedokáže  vyhrávat soudní spory ani s jednotlivci typu pana Kaňovského, nebo takzvaně neschopným Častorálem, natož s Koženým, jak Ševčík na Kypru již předvedl v prvoinstančním řízení, nedovede ale ani nic vyjednat, nedovede o ničem vůbec jednat, vždyť pokud čas hraje významnou roli, proč se nejednalo o Častorálem  o logicky navržených zásadách spolupráce tří likvidátorů když víme, k čemu to vede?

Častorálův tehdejší návrh k nahlédnutí je zde:

www.hph-likvidace.cz/upload/3%20Aktualni%20stav%20 ...

Dosavadní doporučení: přečíst (11)
Vaše doporučení:

spíše nečíst (12) 24.02.18 11:55  sova  (191814)

17 let žvanění

Tak už se ví, že darmožrouti jako Oliva, Malhocký, Károly, ...atd vysáli HPH až do insolvence a zadlužení. Noví likvidátoři odvrátili insolvenci a zabránili těmto darebákům v dalším rabování. Poslední peníze zaplatil Častorál firmě Severa jen proto, že svévolně nehodlal respektovat rozhodnutí soudu. Je vidět, že si HPH svým jednáním přivlastnil a nechtěl se tohoto postoje vzdát, ať to akcionáře stojí, co to stojí. A co přichystal pro akcionáře? NULU ! Tak přestaťe žvanit o jeho "drobných pochybeních". Pro akcionáře neudělal se svou bandou neschopných příživníků vůbec nic užitečného.

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (12)
Vaše doporučení:

určitě přečíst (19) 24.02.18 11:30  otázka Nejlépe hodnocený autor  (187902)

Kriminální kauza harvard

Ano, rok novým likvidátorům a vaší partě trvalo, než jste mohli řezat sejfy původního likvidátora, jenže já právě v tom vidím vaší absolutní neschopnost.

Stačí se totiž podívat, čím Častorál podmiňoval spolupráci s novými likvidátory.

Jednou z podmínek například bylo, že se nebude vymáhat nmajetek do kyperských trustů, jak jste to předvedly s Bayerem a čím pouze pomáháte povedené rodince  Kožených, ale z logiky věci tam, kam oni tak snadno nemohou dosáhnout, tak jako vidíme na Kypru.  

Jenže váš záměr je zřejmý, dostat majetek vně společnosti, neboť jen tak s ním můžete za provize šmelit, jeho ovládnutím ho nabízet za provize snázeji získat Koženému.

Podstatnou část našeho majetku drženou v trustech již zmršením prvoinstančního řízení Ševčík na Kypru Koženému přihrál, Bayerem pak pokračoval,  co je na řadě, Aspen? Proč k němu nejsou informace, proč ty idiotské tanečky s programem VH, navrženou svolat kvalifikovanou skupinou?

 

Dosavadní doporučení: určitě přečíst (19)
Vaše doporučení:

určitě nečíst (19) 24.02.18 11:21  sova  (191814)

17 let žvanění

Já od likvidátora/ů očekávám víc než jen žvanění, že za všechno může Ševčík. A jinak kde nic tu nic, jen prohžraných 150 mil. Kč. Třeba ta akce se Severou je evidentní zločin, který stál akcionáře další peníze.

Dosavadní doporučení: určitě nečíst (19)
Vaše doporučení:

určitě nečíst (18) 24.02.18 11:08  Beobachter  (191832)

Kriminální kauza harvard

M+T jsou sice ve funkci již rok, ale k archivu se dostali až nedávno, po odvrtání trezoru. Do té doby museli "vařit z vody", ale jeden úspěch už mají. Před rokem na poslední chvíli zajistili půjčku, čímž odvrátili blížící se konkurz.

Dosavadní doporučení: určitě nečíst (18)
Vaše doporučení:

určitě přečíst (18) 24.02.18 11:00  otázka Nejlépe hodnocený autor  (187902)

Kriminální kauza harvard

Zdůvodnit občasný přehnaný optimismus Častorála není složité, vždyť mimo vaši povedenou partu není mezi námi normálními akcionáři snad jediný, kterého by napadlo, že například těch 420 milionů Kč z účtu Bayera po nabídce PČR k převzetí harvardu do společnosti po vašem zásahu nedoputuje! Ani ve snu by mě a asi i Častorála nenapadlo, že takřka půl miliardy chete poslat do matkou Koženého ovládaných a blokovaných trustů! Bože, jaká zhovadilost !

A podobné je to se vším, prostě vy si hrajete své hry, kdy můžete za pomoc Koženému získat několik miliard z vykradeného harvardu můžete naopak získat obrovské provize, podobné  odkupům akcií v začátcích harvardské rabovačky,  díky nimž jste naše prachy umožnili  poslat na Kypr, do náruče Chvatíkové.

Já souhlasím, že gang Koženého s Vostrým spolu s vaší asistencí je schopen najmout a platit kvalitnější právníky, to ale vaši nenažranost a práci proti zájmům ostatních odrbaných akcíků nikterak neospravedlňuje ..

Dosavadní doporučení: určitě přečíst (18)
Vaše doporučení:

Téma: Akcie NWR

to literarni dilo v angličtině..

kécy o okd nás zajímá nwrPLC 

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

Téma: Akcie ČEZ
přečíst (0) 24.02.18 10:45  Rup Jméno 'Rup' používá stále stejný uživatel  (183256)

Jen tak dál...

... trojbIbko, tresty pro nečestné firmy jsou velmi žádoucí. Ovšem, sdílená ekonomika se mi líbí.

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

určitě přečíst (19) 24.02.18 10:43  otázka Nejlépe hodnocený autor  (187902)

Kriminální kauza harvard

Podívejte, noví likvidátoři jsou ve funkci již rok a co je výsledek, proč nepodávají průběžně informace o tom, kam společnost směřují, proč jejich jediným výstupem je váš boj s původním likvidátorem?

Toto neospravedlňuje fakt, že i on se dopouštěl mnoha přehmatů, jenže situace se změnila a vy nedáváte žádné důvěryhodné řešení na stůl, nedáváte ani informace, z nichž by všichni pochopili vážnost situace a snad jen v náznacích, a to ještě ve smyslu, že za bankrotovým stavem a všemi lumpárnami s naším majetkem není vaše umně skládané dílo, kterým si pouze vy můžete namastit kapsy, spolu s Koženým samozřejmě, a to na náš úkor.

Dejte na stůl řešení, dejte akcionářům všechny žádané informace a nechte odvádění pozornosti jinam, to je to, co skupina minoritních akcionářů po vás chce a čemu jsou odezvou jen podivné tanečky ..

Dosavadní doporučení: určitě přečíst (19)
Vaše doporučení:

přečíst (1) 24.02.18 10:41  Truhlík  (177555)

Luigi

Z Bohnic utiekla pacientka.Môže byť nebezpečná.Nie je to Tvoja milá????Ako to tam strážite???Máte tam celkom slušný bordel!Ešte že rupa máte pekne pod zámkom.To by bola pohroma keby sa dostal von:-):-):-):-):-):-)

Dosavadní doporučení: přečíst (1)
Vaše doporučení:

určitě nečíst (19) 24.02.18 10:31  sova  (191814)

Komu ku prospěchu?

Roky tady vyvoláváte Ševčíka a je to k ničemu. Stejně jako sedmnáctiletý žvanění Častorála. Vzpomeňme jak před těmi 8 lety na valné hromadě prohlašoval, že likvidace bude vyřešena v řádu měsíců. Jen žvaníte a rozkradli jste sto milionů, které jste mohli použít na likvidaci. Matějkovu pohledávku jste vytvořili svým břídilstvím a když už byla exekuce na 20 mil. způsobená vámi, tak zase ukazujete na druhé, kteří odvrátili konkurz. To je jako s tím spiknutím na Kypru. Kdo že se to tam spiknul proti Častorálovi, že to tam totálně zbabral a projel? A tak je to pořád. Ale co jste udělali užitečného pro akcionáře za celou tu dobu ?? Noví likvidátoři po vás převzali HPH v insolvenci a v exekuci.

Dosavadní doporučení: určitě nečíst (19)
Vaše doporučení:

určitě nečíst (19) 24.02.18 10:19  Beobachter  (191832)

Komu ku prospěchu?

Je vedlejší, kdo HPH do insolvence dotlačil. Častorál to prostě neustál, měl by skončit a dát prostor novým likvidátorům

Dosavadní doporučení: určitě nečíst (19)
Vaše doporučení:

určitě přečíst (18) 24.02.18 10:14  otázka Nejlépe hodnocený autor  (187902)

Komu ku prospěchu?

Pro pochopení doplním svoji nejasně popsanou situaci spojenou s onou zfixlovanou pohledávkou Matějky.

 Jestliže už vznikl problém na straně právníka, zastupujícím HPH a byla šance situaci napravit za nevelkých nákladů v odvolacím řízení, tak proč se to neudělalo a hledala se a vynaložila značná částka až tehdy, kdy byla Matějkova pohledávka pravomocná, zatímco společnosti vznikla další, u které se obáváme, že  může být použita pro iniciaci dalšího insolvenčního řízení a jeho ovládnutí skupinou, nevzbuzující důvěru akcionářů?

Znovu opakuji, jestliže teď akcionáři něco potřebují, pak je to právě konec lžím a řešení rizikového stavu, ne krafání na valných hromadách o vaší neschopnosti domluvit se s původním likvidátorem na řešeních ve prospěch nás okradených akcíků.

Je ale zřejmé, že právě vy jste tomuto ve střetu zýjmu ..

Dosavadní doporučení: určitě přečíst (18)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 24.02.18 10:11  brodak Jméno 'brodak' používá stále stejný uživatel  (191833)

KIT alias PIKSEL

To tady už opravdu nikdo nemá?

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

určitě přečíst (19) 24.02.18 09:53  otázka Nejlépe hodnocený autor  (187902)

Komu ku prospěchu?

Neřešíme Ševčíku detaily, ale vaše soustavné a opakované lži.

Lži o všem, nejen o vámi 8 roků slibované rychlé výplatě, ale i lži o tom, kdo reálnými kroky dotlačil HPH do insolvence, neboť právě na krocích, jakým bylo zablokování likvidity z účtu Bayera, kterými jste tyto peníze zablokoval ve prospěch matkou Koženého ovládaných trustů lze vaši pomoc okrádaným akcionářům zviditelnit.

Já rozumím tomu, že právě vy si potřebujete zachovat v trustech vliv, když si nárokujete stovky milionů správcovského a jen tímto vlivem a pomocí Koženému si je můžete snáze vymáhat, jak je s tím ale spojen zájem akcionářů?

Vaše parta dělá z akcionářů pouze hlupáky,  krmíte je a chystáte prezentace o přehmatech původního  likvidátora v situaci, kdy jste právě vy dostali HPH za hranici bankrotu, a to nejen onou blokací peněz na účtu Bayera, ale i výrobou  pochybných pohledávek, které zcela jistě nejsou vynakládány právě na odstranění rizika hrozby insolvence.

Proč se nehledají méně nákladné cesty na odstranění hrozeb pro společnost, jakou mohlo být uhrazení poplatků k v odvolačce Matějkou zfixlované pohledávky za Ohradní, aby se bezproblémově  našli zdroje na Matějkovi zaplacených několik desítek milionů?

Jestli teď akcionáři chtějí, pak je to dostatek pravdivých informací a stavu HPH, konec lží, konec obstrukcí a hledání východiska ze současného stavu, tedy nejen prosazování vašich osobních zájmů.

 

Dosavadní doporučení: určitě přečíst (19)
Vaše doporučení:

Téma: Akcie NWR
spíše nečíst (1) 24.02.18 09:47  wittig  wittigschlagerzavinacemail.cz  (183810)

to literarni dilo v angličtině..

Muze to nekdo prosim jednou prelozit a zestrucnit? Ma anglictina je na urovni trileteho ditete.dekuji

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (1)
Vaše doporučení:


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Další »
stránkovat diskuzi po 10 | 20 | 50


 Burza Prime 16:25 
Název Kurz Změna
 CETV CME  94.40  +0.11% 
 ČEZ  507.50  -0.49% 
 ERSTE GROUP BANK  983.40  -1.19% 
 FORTUNA  181.50  +1.68% 
 KOFOLA ČS  417.00  +1.46% 
 KOMERČNÍ BANKA  930.00  +0.11% 
 MONETA MONEY BANK  83.60  -0.06% 
 O2 C.R.  272.50  -0.37% 
 PEGAS NONWOVENS  922.00  +0.88% 
 PHILIP MORRIS ČR  16 780.00  +0.48% 
 UNIPETROL  377.00  +0.27% 
 VIG  688.00  -0.22% 
Komodity online
 Ropa 67.29 USD 23.02   
 Zlato 1331.70 USD 23.02   
 Stříbro 16.56 USD 23.02   
 Káva USD    
 Cukr USD    
 Bavlna 81.34 USD 23.02   

Zobrazit sloupec 
Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
TOP: Akcie CZ Akcie svět Kurzy měn Komodity Zlato Bitcoin Hypotéky Tarify Energie Zákony Kalkulačka Práce Školení Počasí

Kalkulačka

Výpočet čisté mzdy

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Sociální příplatek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Důchodová kalkulačka

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby

Běžné účty

Hypotéky

Stavební spoření

Podílové fondy

Směnárny - Euro, Dolar

Úřad práce

Investice

Makroekonomika - ČNB

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Zlato online, Stříbro, Ropa

Burza - ČEZ

Pojištění

Povinné ručení

Penzijní připojištění

Penzijní fondy

Podnikání

Obchodní rejstřík

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Ochranné známky

Finanční katalog

Nový občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - TÜV spolehlivost

Monitoring ekonomiky

Mapa webu

Volby

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Copyright © 2000 - 2018

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688

Ochrana údajů