Nejnovější názory v tématickém okruhu Firmy a kontakty


Nejnovější názory v tématickém okruhu Firmy a kontakty. Výpis příspěvků 1 až 20 (16204)


přečíst (0) 19.01.18 09:47  Alenka  (191104)

yes vip zkušenosti

Salón jsem si vybrala hlavně kvůli tomu že bydlím na Vinohradech a mám to od sebe kousek. Takže nemusím jezdit přes půlku Prahy jen kvůli vlasům..a i kvalita salónu se mi osvědčila. Z mých předchozích zkušenosti z jiných kadeřnictví jsem ráda, že jsem šla do salónu kde prodlužují vlasy na úrovni. Přišla jsem tam se strašně zničenými vlasy a odcházela jsem s hřívou po pás. Je jasné, že to ještě bude trvat než se mi moje vlasy zpraví, ale kadeřnice mi dala na vlasy metodu pod kterou by se mi moje vlasy neměly ničit. Bude asi ještě nějakou dobu trvat než se mi moje vlasy zpraví a dorostou, ale aspoň do té doby můžu plně využívat služby salónu. Hlavně jsem zvědavá jak budou vlasy vypadat až půjdu za tři měsíce na posunutí.

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 18.01.18 23:18  Helena  (191101)

Rozhodně nedoporučuji!!!

Rozhodně nedoporučuji!!! S arogantním chováním jednatelky, Kateřiny Dolejškové, jsem se ještě nesetkala. Prsten mi zmenšili na špatnou velikost, neumí ani znovu vytvořit kulatý tvar na prstenu. Nepřijímají reklamace, protože prý nemají na to formuláře. Jejich drzost nezná mezí - za napravení jejich špatně odvedené práce se dožadují znovu zaplatit. Jednatelka se absolutně Rozhodně nedoporučuji!!! S arogantním chováním jednatelky, Kateřiny Dolejškové, jsem se ještě nesetkala. Prsten mi zmenšili na špatnou velikost, neumí ani znovu vytvořit kulatý tvar prstenu. Nepřijímají reklamace, protože prý nemají na to formuláře. Jejich drzost nezná mezí - za napravení jejich špatně odvedené práce se dožadují znovu zaplatit. Jednatelka se absolutně neumí chovat ke svým zákazníkům. O této firmě také dost vypovidá její základní kapitál v obchodním rejstříků- 1000kč. Vše už je v řešení ČOI.

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 18.01.18 15:36  Vladislav Ĺ tangl  (191087)

X Energie

JJ, taky s vámi můžu sdílet tento názor. Jen ve zkratce, já přes to změnil výši záloh, snižoval jsem si je, práce na 5 minut a hotovo, krása. Žádné zdlouhavé pochůzky. V tomhle je určitě ten internetový portál dobrý.

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 18.01.18 12:47  Štěpánny  (191071)

partners

Investování je podle mě v dnešní době nadstandart. Jde o dlouhodobé spoření ale spousta lidí tomu ještě nerozumí a má z toho strach si myslím. Proto by se lidi měli víc ovázat a nechat si trochu poradit. Sdílím s vámi stejný názor.

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 18.01.18 07:19  Pavel Rajko  p.rajkozavinacseznam.cz  (191055)

Podvodné jednání

Tento pán by v podstatě už neměl "podnikat",jestli někdy podnikal,mě pouze okradl a více lidí,brzy skončí v kriminálu.Nenechte se tímto pánem okrást...

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 17.01.18 23:19  Zuzana Březovská  zbrezovskazavinacseznam.cz  (191052)

I BEZ PRÁCE MÁ KOLÁČE

Podnikatel Zdeněk Vykopal vyměřil zakázku NA ZAŘÍZENÍ BYTU mého syna, vzal si šestimístnou zálohu a do data zhotovení telefonicky ujišťoval, že pracuje na zakázce, pak se měsíc neozval a vůbec nekomunikuje už druhý měsíc po datu, kdy měla být zakázka zhotovena. Takže to je krajně nespolehlivý podnikatel anebo ...

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 17.01.18 16:02  Radekh  (191044)

Otherm okna

Taky jsem vyměňoval okna u nich, a v pohodě. U nás to teda ale úplně po másle nebylo, byl nám posunutý termín, ale už si nepamatuju důvod, pak už to ale bylo dobrý, za den to všechno stihli a okna nám dobře slouží už asi 5 let…

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 17.01.18 12:14  Petr Pácl Ing. CSc.  petr.paclzavinacemail.cz  (191039)

neseriózní jednání

Dne 18.12.2017 jsem s manželkou navštívil koncert Bílé Vánoce Lucie Bílé v hotelu Clarion v Ostravě. Koupil jsem nejdražší lístky po 1 350 Kč, abych udělal manželce radost. Jaké bylo naše překvapení, když jsme po usednutí na zakoupená sedadla 39 a 40 ve 2.řadě na pravé straně sálu zjistili, že ve výhledu na jeviště nám brání asi 2 m vysoká věž reproduktorů. Nebyli jsme v tom sami, diváci na bočních asi 5-6 sedadlech v prvých 3 řadách na obou stranách sálu na tom bylo podobně – viz modrá fota na webu www.topkoncerty.cz/files/archiv/bila_ostrava_17.ht ... a foto výhledu z mého sedadla 39 ve 2.řadě - www.uschovna.cz/zasilka/ULFS62GF87567258-BDX/ . Lístky na tato boční místa byla prodána za nejvyšší cenu a přitom z nich nebylo vidět ani tolik, jako ze zadních mnohem levnějších sedadel. To je neseriózní jednaní pořadatele pana Bc. Martina Tichopádka, který dokonce i dodatečně odmítl jakoukoliv zodpovědnost a kompenzaci ceny. Lze to charakterizovat jako podvodné jednání a neoprávněný finanční prospěch.

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 17.01.18 11:56  Miloš  (191038)

NEDOPORUČUJI

Spolupráci s firmou Mertastav nedoporučuji:Kromě nepružného jednání je ve smlouvě uveden velmi nízký základní plat. Celý plat i s pohyblyvou složkou se dost liší od nabídek v inzerátech. Velmi problematická je tzv. ledobanka, která (příslušná příloha prac. smlouvy) nařizuje ukládat stanovený počet přesčasových hodin na zimní období. Ty se proplácí při jejich čerpání v základu. Dále je u firmy velmi špatné zajištění práce a také špatný servis a některé stroje jsou v podstatě neschopné provozu. Firma do nich již nechce investivat, ale chce aby se s nimi pracovalo. Sám jsem zažil, že technické problémy jednoznačně pojmenované autorizovaným servisním tecnikem byly označeny jako chyba obsluhy. Na jednom striji jsem byl dokonce upozorněn, že by mi mohla upadnout lžice, ať na to dávám pozor!? Inzeráty na některé pozice visí na strákáh úřadu práce již přes rok.

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 17.01.18 11:28  Romana Vlasáková  vlasakova.rzavinacseznam.cz  (191036)

Hodnocení firmy Optio.cz

Naprosto ojedinělý vstřícný, milý a ochotný přístup k zákazníkovi, vysoce nad rámec obvyklého jednání jiných firem. Problém zaviněný doručovatelem vyřešili nad rámec nabízené služby a to osobním dodáním - zdarma, s tímto jsem se ještě nikdy nesetkala.Doručovatel - Česká pošta by si z jednání zákaznického servisu firmy Optio.cz měla vzít příklad!

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 16.01.18 22:20  Mondye7  (191024)

Podezřelý

Zakoupila jsem si přes tuto firmu iPhone a když jsem ho chtěla následně reklamovat, nemají uvedený ani e-mail ani telefon, jen adresu sídla firmy, na které fakticky nesídlí. S reklamací mám tak bohužel smůlu. Proto pozor.

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 12.01.18 16:13  Maruška.  (190961)

oční klinika horní počernice zkušenosti

Ahoj Ájinko, heleď myslím, že cena je odpovídající zákroku, když si to spočítáš, kolik by jsi zadala za čočky nebo brýle, tak tohle je vlastně super cena. Jinak osobně si taky nemůžu na péči stěžovat, mají to tam pěkný a hlavně mi to přišlo všechno nový, taky bych doporučila na zákrok…

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 12.01.18 10:25  eva  evastepanikovazavinacemail.cz  (190951)

Podvod

12.12 mi byla vystavena faktura za mluvící krecky. Platbu jsem poslala předem. Do dnes nic nepřišlo a tel.je nedostupný.

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 12.01.18 08:55  TomJiras  (190947)

Přestal jsem s cigarety

Minulý rok jsem přestal s cigaretami a začal jsem kouřit jen elektronickou. Chtěl jsem sám sebe trochu hecnout jestli to dám a zjistit jestli to může být jako náhražka. Do dnes mám pořád tu samou od vás jen si kupuju nové hlavice a snížil jsem obsah nikotinu na ten nejmenší. Je to dobrá změna hlavně pro mojí peněženku.  

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 11.01.18 08:29  Pastor OSAS Ben  pastorosasbenzavinacoutlook.com  (185694)

Naléhavě potřebujete peníze? Můžeme ti pomoct!

Naléhavě potřebujete peníze? Můžeme ti pomoct!
Jste v současné situaci v potížích nebo vás hrozí v potížích?
Tímto způsobem vám dáváme možnost vyvíjet nový vývoj.
Jako bohatá osoba cítím povinnost pomáhat lidem, kteří se snaží, aby jim poskytli šanci. Každý si zaslouží druhou šanci a od té doby, co vláda selže, bude muset pocházet od ostatních.
Žádná částka není pro nás příliš šílená a splatnost, kterou určíme vzájemnou dohodou.
Žádné překvapení, žádné další náklady, ale jen dohodnuté částky a nic jiného.
Už nečekejte a komentujte tento příspěvek. Uveďte částku, kterou chcete požádat, a my vás budeme kontaktovat se všemi možnostmi. kontaktujte nás dnes na pastorosasben@outlook.com

Naléhavě potřebujete peníze? Můžeme ti pomoct!

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 05.01.18 13:00  Andrea  andrysekzmekuzavinacseznam.cz  (190824)

SPRAVEDLNOST

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 05.01.18 08:55  Luciepucie  (190810)

Oresi zkušenosti

Za sebe s oresi zkušenost mám a dobrou. Dala jsem za ní sice víc než jsem plánovala, ale teď mám pěknou velkou kuchyň do účka s ostrůvkem v takové tmavší barvě.

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

určitě přečíst (3) 04.01.18 22:09  rek  (190805)

Refundace vstupenek za zrušení muzikálu Elsa a Anna / Ledová krajina

Společnost SUPER MEDIA HOUSE CZ, s.r.o

do dnešního dne "poskytla" finanční prostředky

pouze pro částečné vrácení zakoupených vstupenek.

Díky tomu jiná povedená společnost

Ticketlive PRO, s.r.o.

NEVRACÍ peníze za vstupenky u ní koupené. :(

Dosavadní doporučení: určitě přečíst (3)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 01.01.18 13:48  Iris  (190727)

férový zaměstnavatel

Dobré odpoledne, Milane, pracovala jsme v Kladně a tam to bylo velmi podobné alespoň zatím, jsem zde 3 měsíce. Ale přístup vedoucích a ostatních kolegů je velmi profesionální.

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 30.12.17 13:36  Karolína Hejčová  (190714)

Recenze

Společnost RK PARVA jsem využila nejen jako kupující, ale následně i jako prodávající a byla jsem velmi mile překvapena. Nejen, že tuto kancelář zastupují profesionální makléři, ale i služby, které poskytují jsou na velmi vysoké úrovni. Pokud budu v budoucnu potřebovat služby týkající se realit, určitě se obrátím na tuto společnost.

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Další »
stránkovat diskuzi po 10 | 20 | 50


 Burza Prime 16:25 
Název Kurz Změna
 CETV CME  96.90  -1.12% 
 ČEZ  515.00  +0.98% 
 ERSTE GROUP BANK  1 005.50  +0.83% 
 FORTUNA  179.00  -0.28% 
 KOFOLA ČS  420.00  0.00% 
 KOMERČNÍ BANKA  930.00  -0.11% 
 MONETA MONEY BANK  84.30  +0.42% 
 O2 C.R.  278.00  +0.91% 
 PEGAS NONWOVENS  816.00  +0.74% 
 PHILIP MORRIS ČR  16 860.00  -0.24% 
 UNIPETROL  376.50  -0.13% 
 VIG  720.50  +0.35% 
Komodity online
 Ropa 69.02 USD 16:04   
 Zlato 1335.00 USD 16:04   
 Stříbro 17.05 USD 16:04   
 Káva USD    
 Cukr USD    
 Bavlna 83.69 USD 16:04   

Zobrazit sloupec 
Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
TOP: Akcie CZ Akcie svět Kurzy měn Komodity Zlato Forex Zákony Kalkulačka Hypotéky Tarify Práce Půjčky Školení Volby Počasí

Kalkulačka

Výpočet čisté mzdy

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Sociální příplatek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Důchodová kalkulačka

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby

Běžné účty

Hypotéky

Stavební spoření

Podílové fondy

Směnárny - Euro, Dolar

Úřad práce

Investice

Makroekonomika - ČNB

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Zlato online, Stříbro, Ropa

Burza - ČEZ

Pojištění

Povinné ručení

Penzijní připojištění

Penzijní fondy

Podnikání

Obchodní rejstřík

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Ochranné známky

Finanční katalog

Nový občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - TÜV spolehlivost

Monitoring ekonomiky

Mapa webu

Volby

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Copyright © 2000 - 2018

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688

Ochrana údajů