Nejnovější názory v tématickém okruhu Firmy a kontakty


Nejnovější názory v tématickém okruhu Firmy a kontakty. Výpis příspěvků 1 až 20 (12967)


přečíst (0) 20.07.18 09:56  Katka4  (195072)

Zkušenost s Yes Visage

Před létem navštěvuji kliniku a nechávám si aplikovat botox, protože se díky němu v létě tak moc nemračím a nevznikají mi vrásky a při poslední návštěvě jsme s doktorkou aplikovali i výplň rtů. Podle mě to vypadá dost dobře. Je mi 48 a je mi velice příjemné poslouchat od okolí že nevypadám vůbec na svůj věk. Ale je to pro mě jako droga jak na sobě začnu něco vylepšovat hned bych vylepšila i ostatní věci jako třeba prsa, ale to je otázka ještě času, ale kdybych se pro plastiku rozhodla tak bych určitě volila Yes Visage, zkušenost s ní mám do teď dobrou. 

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 20.07.18 07:53  Banabášj  (195067)

Názor na partners

můžu se zeptat jestli jste dostala víc nabídek, nebo vám byl rovnou nějaký poradce z partners přiřazen? Chtěl bych někoho kontaktovat ale nevím moc na koho se obrátit. Potřeboval bych někoho s dobrými zkušenostmi…

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 19.07.18 15:33  Jaroslav Novotný  centrum69zavinacseznam.cz  (195053)

Doporučení firmy

Dobrý den.

K firmě DOMIdron s.r.o. mohu pouze napsat,že jsem byl z jejich prací a hlavně ochotou velice spokojen a mohu jen dopručit.Děkuji Novotný

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 15.07.18 03:05  Bc. Devoux  (194973)

Porušují práva výhradního dovozce a prodejce černý dovoz!

Společnost lidí co nerespektují zřejmě vůbec nic. Práva ostatních podnikatelů ale i černý dovoz zboží, neplacení

DPH na vstupu do ČR. Porušování celního zákona a zákona o daních je otřesné. Všichni ostatní dovozci platí DPH

Clo, celní deklarace atd. Black Trade to ale dělat nemusí. Nakoupí od číňana ze skladu v EU a mají dojem, že

když nejsou plátci DPH nemusí už nic platit ani clít. Doporučoval bych jednatelům nastudovat si základní věci

ohledně dovozu zboží placení DPH atd. To že vám dá někdo fakturu v excelu bez VATu a vyčíslení DPH a je tam

čínská adresa  tedy platil dovozce do ČÍNY jedná se o dovoz ze třetí země! I v prostoru EHS platí, že DPH na vstupu

platí subjekt v cílovém státě apod.  Tak možná jsou kouzelníci a nic z toho nemusí, jen nechápu proč oficiální dovozce

jako je naše společnost musí platit vše :)). Podle mého zřejmě nejde o úmysl ale spíš chybu z blbosti a neznalosti problému

ale neznalost zákona neomlouvá! Takže tato společnost není dovozcem a už vůbec ne autorizovaným prodejcem

značky iLIFE!!! Svým jednáním tedy poškozuje spotř. a vydává mu klamné informace tad. atd. takže zajímavá společnost i pro ČOI!

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 13.07.18 12:23  katka  (194958)

Oresi kuchyně

Já ten barový pult mám taky a nedám na něj dopustit…kromě toho že je to skvělá odkládací plocha, tak nám to hlavně hezky kuchyň uzavřelo a alespoň se trochu oddělila od obýváku. Jinak kuchyň máme do U, takže je taková hezky útulná, s tím že jsme na ní měli dost prostoru a chtěli ho všechen využít, tak nám to v Oresi vymysleli dobře.

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 12.07.18 20:36  Marťas V.  (194943)

Oční klinika Horní Počernice zkušenosti

Je to 9 týdnů po zákroku na oční klinice v Horních počernicích a s výsledkem zákroku jsem max. spokojený. Vidění na dálku i na čtení je už úplně v pořádku, je pravda, že první týden mě to trošku zlobilo, ale kapičky všechno vyřešili a teď je to úplně na pohodu. Ale musím říct, že za celou dobu od zákroku přes hojení mě nic nebolelo.

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 12.07.18 20:30  Kryštof  (194942)

Bohemia energy zkušenosti

 

Víte co jsem udělal já abych tomu celému procesu změny dodavatele předešel? ..byl to teda nejprve pokus, a výsledek byl pro mě nejistý, ale za volal jsem do Bohemia energy, s tím že uvažuji o změně, ale pokud by pro mě měli adekvátní nabídku se slevou, která by mě dokázala přimět změnit názor, tak jsem ochotný u nich zůstat. Chvilku mi tam něco povídala ale nabídku do meilu přesto poslala. Když jsem to spočítal, tak mi to vyšlo na roční slevu plus 2tisíce, tak jsem ji obratem poslal zprávu že to beru a měl jsem vyřízeno. Takže za mě takto na ně. :))

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (2) 12.07.18 16:24  Igor233  (194935)

Mám velice špatné zkušebnosti s onlineobchodem

Mám velice špatné zkušebnosti s onlineobchodem poprvé v životě horor.Radil bych ruce pryč pkud nechcete přijít o peníze. Zboží je neoriginální a nebo je složené ze starých častí je velice poruchové a domluva s obchodem velice spatná.Peníze vratili až po tom co bylo předáno na právníka. Jedná se o jednu firmu s 50.000 Kč kapitálem firma ma vice ruzných webových stránek tak pozor na to. Jednatel spolešnosti větnamec. Zboží se vracelo na p.o.box a firma si zboží vyzvedla poslední den, kdybych neurgoval zboží by se vratilo zpět. Firma tvrdila, ze česká pošta, balíček nevydala a tak se pry stalo u vice klientu, kteří odstoupili od smlouvy což byla opět lež na poště vše pořeli. Nespoléhejte na ČOI ta vám řekne, že si to máte vyřešit soudně přes právníky.

Dosavadní doporučení: přečíst (2)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 11.07.18 15:12  Štěpán Vodrážka  (194916)

Varování

Na pana Tojšla a jeho agenturu si dejte velký pozor. Letos v únoru mi měl zařídit koupi vozu. Složil jsem mu zálohu 250.000,-. Auto, které mi nabízel nakonec nebylo, nicméně jsme se dohodli, že mi peníze obratem vrátí. Od té doby ho musím uhánět neustálými telefonáty a sms, ale  peníze mi stále dlluží. Nejhorší je, že není schopný férového jednání - když ho žádám, ať mi na rovinu řekne, kdy to pošle, vždy tvrdí, že to pošle zítra, a pak se nic nestane. Je to lhář a nespolehlivý člověk, rozhodně nedoporučuji s ním jednat!!! 

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 11.07.18 08:20  Tomáš  (194898)

Smutná zkušenost

Dovolte, abych se s vámi podělil o smutnou zkušenost s firmou EXPRESSWORK s.r.o., 

IČO: 03619648, se sídlem v Břeclavi. Jedná se o personální agenturu, jež především dováží zaměstnance z východního Slovenska za prací na jižní Moravu, ale i jinam do České republiky. 

V červnu 2017 jsme se dohodli na spolupráci, měl jsem pro EXPRESSWORK provádět akvizice výrobních, logistických a jiných firem, jež by měly zájem o agenturní pracovníky. 

Za celou dobu, kterou jsem v agentuře vydržel, jsem se k této činnosti vůbec nedostal. Pracovat jsem měl v Brně, přesto jsem musel denně dojíždět do Břeclavi. Pracovní smlouvy jsem se dočkal až ve chvíli, kdy jsem podával výpověď. V den mého nástupu zrovna odcházely ve zkušební době dvě pracovnice, jež jediné snad měly trochu přehled o denním provozu, což nebylo, jak jsem se časem dozvěděl, nijak výjimečné. Naopak, vzhledem ke stylu práce ve firmě naprosto obvyklé, pracovníci se mění jako na běžícím pásu. Telefon a auto mi byly přiděleny bez jakéhokoliv písemného předání, což uvádím jen jako ilustraci neexistence systému a převládajícího nepořádku. Firma sídlí sice na prestižní adrese, ale v zanedbaných prostorách s mimořádně páchnoucím příslušenstvím. A po mém odchodu mi pochopitelně nebyla vyplacena žádná mzda, přestože uplynuly už 4 měsíce. Zda za mne zaplatili odvody, to netuším. 

Co jsem se doslechl (a nemohu za to tedy ručit), stejně se firma, tedy její majitel Adrian Pituch občas zachová i k zaměstnancům, které nabízí agenturně smluvním firmám. Moje varování tedy míří nejen na Moravu, mým případným následovníkům, ale zejména na Slovensko, odkud pochází většina agenturních zaměstnanců. 

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

určitě přečíst (1) 05.07.18 16:28  petr123123  (194793)

mediaservis- katastrofa

Mediaservis je firma která neplatí zaměstnancům ani minimální mzdu.

Porušuje zákoník práce kam se podíváte. 

Naprosto žádná komunikace z jejich strany, když se potřebujete

dozvědět proč máte opět nižší výplatu než minulej měsíc a to za stejnou 

práci, tak se nic nedozvíte. 

NO PROSTĚ DĚS BĚS, PRYČ OD TÉTO FIRMY

 

 

Dosavadní doporučení: určitě přečíst (1)
Vaše doporučení:

určitě přečíst (1) 04.07.18 23:10  Zuzana  (194785)

Varování - nesolidní firma dluhy = Slytraders s.r.o.

Slytraders s.r.o. Firmu "vede" pan Jaroslav Kubíček, který začal nejprve pracovat s důvěřivými lidmi z řad svých známých a přátel. Pod příslibem zhodnocení jejich úspor vyloudí peníze, s úmyslem je už nevrátit. Ignoruje veškerou komunikaci. Dluží mnoha lidem dohromady cca 3 miliony CZK (pravděpodobně i více, ale já mám ověřeno jen toto).Pan Jaroslav Kubíček již dostal několik pokut od ČNB, má potíže s alkoholem, nekomunikuje, navštěvuje léčebny. Proto buďte obezřetní a tomuto člověku se obloukem vyhněte. Policie jeho jednání a chování nepovažuje za trestné.

Dosavadní doporučení: určitě přečíst (1)
Vaše doporučení:

přečíst (1) 04.07.18 13:08  Nattty  (194778)

Zkušenost s GrandOptical

Já jsem dostala od kolegyně z práce takový na 1500 který dostala když si kupovala brýle a využila jsem ho na sluneční. Nikdy jsem tak drahé brýle neměla ale v celku mě vyšly asi na 4stovky. Takže teď dělám parádu s novými ray bany.

Dosavadní doporučení: přečíst (1)
Vaše doporučení:

určitě přečíst (1) 04.07.18 10:52  Vašek  (194775)

X energie přes aukci Dtestu

Já mám s X energií teďka celkem čerstvé zkušenosti z aukce od Dtestu a zatím se mi jeví jako solidní společnost, zahájili to dobrou nabídkou, takže si myslím, že letošní rok budu mít co se týče plynu dobře nastavený.

Dosavadní doporučení: určitě přečíst (1)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 29.06.18 20:23  Ladiky  (194682)

Reklamace? Zákazník je vinen!!!

V březnu roku 2016 jsem zakoupil pro svou manželku elektroskútr STORM. Po měsíci a půl používání a najetí cca 150kilometrů v něm cosi vyhořelo a skútr přestal jezdit. Reklamoval jsem ho, ale firma Czech LIME reklamaci zamítla s tím, že kdosi „vytrhl někde kabel, vznikl zkrat a shořela řidící jednotka“. Toto tvrzení vyvrátili dva soudní znalci tvrzením, že skútr vyhořel přetížením.Ano, manželka (štíhlá žena) jezdila na skútru do zaměstnání kopcovitým terénem. Před koupí jsem však byl ujištěn, že jízdu do kopce skútr zvládne. Nezvládl....Věc je do dnešního dne u soudu a já nemám ani skútr, ani peníze.Proto pozor – Tento skútr je asi vhodný pouze do rovinatého terénu, servis v kraji Česká Lípa, Liberec žádný a od firmy Czech LIME bych si už kvůli jejich nesolidnímu jednání se zákazníkem a „řešení“ problému nekoupil nic!

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 29.06.18 19:40  Stáňa  (194681)

Lunzo je super

Nakupuji na LUNZO už po páté a nemuhu si ho vynachválit, vždy mi vše přijde a ve velké kvalitě. Doporučuji.

P.S. mají moc krásné věci a velký výběr.

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

určitě přečíst (1) 29.06.18 15:26  Libor  (194673)

Bohemia energy zkušenosti

Já jsem na viděl teďka reklamu v televizi, jak moc při reklamách pozornost nedávám, tak tady jsem při Liškovi celkem zbystřil, protože ty jeho hlody mě vždycky pobaví, tak jsem čekal co to bude a musím říct, že mě to celkem zaujalo. Liška samozřejmě opět výbornej. Nevíte o jaký produkt se bude jednat?

Dosavadní doporučení: určitě přečíst (1)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 29.06.18 02:00  Ilona Housková  (194653)

Tesco leták

Ty špatné zkušenosti, co tu píšete, mě dost překvapily. Co se týče obchodů Tesco, tak já mám jen dobré zkušenosti. Když už nastal nějaký problém, tak se mi vždycky omluvili a ceslou situaci vyřešili. Jednu pobočku máme docela blízko, takže se tam stavuji na nákupy pravidělně. Vždycky prvně mrknu do letáku, podívám se na akce a podle toho píšu nákupní seznam. Koukám když tak tady > www.tipli.sk/letaky/tesco

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (1) 29.06.18 00:58  Natalia  (194652)

Uhrada faktur

Maji virtualne sidlo,nesplaceji faktury,zmenili telefonni heslo

Dosavadní doporučení: přečíst (1)
Vaše doporučení:

určitě přečíst (1) 26.06.18 22:06  Libor Fogl  clfoxzavinacpost.cz  (194598)

Podvod

Firma ES Katalog se prezentuje po telefonu jako eS katalog firem kde tento název je podobný jako S firmy dobře cílenýma otázkama

donutí firmu odsouhlasit smlouvu a po skončení hovoru vám pošle na email faktůru na více jak 6000 kč, které potom vymáhá.

Tato firma je neseriozní a podvodná!!!! Pozor na ní!!!

 

Dosavadní doporučení: určitě přečíst (1)
Vaše doporučení:


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Další »
stránkovat diskuzi po 10 | 20 | 50


 Burza Prime 16:25 
Název Kurz Změna
 AVAST  68.50  +0.74% 
 CETV  87.60  +0.57% 
 CEZ  576.00  -0.17% 
 ERSTE GROUP BANK  890.00  +0.11% 
 KOFOLA CS  300.00  0.00% 
 KOMERCNI BANKA  950.00  +0.53% 
 MONETA MONEY BANK  77.80  +0.26% 
 O2 C.R.  262.50  -0.19% 
 PFNONWOVENS  902.00  -0.22% 
 PHILIP MORRIS CR  15 300.00  +1.32% 
 UNIPETROL  376.50  +0.27% 
 VIG  607.00  -1.70% 
Komodity online
 Ropa 72.97 USD 20.07   
 Zlato 1230.70 USD 20.07   
 Stříbro 15.53 USD 20.07   
 Káva USD    
 Cukr USD    
 Bavlna 86.94 USD 20.07   

Zobrazit sloupec 
Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
TOP: Akcie CZ Akcie svět Kurzy měn Komodity Zlato Bitcoin Hypotéky Tarify Energie Kalkulačka Zákony Práce Školení Počasí

Kalkulačka

Výpočet čisté mzdy

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Sociální příplatek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Důchodová kalkulačka

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby

Běžné účty

Hypotéky

Stavební spoření

Podílové fondy

Směnárny - Euro, Dolar

Úřad práce

Investice

Makroekonomika - ČNB

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Zlato online, Stříbro, Ropa

Burza - ČEZ

Pojištění

Povinné ručení

Penzijní připojištění

Penzijní fondy

Podnikání

Obchodní rejstřík

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Ochranné známky

Finanční katalog

Nový občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - TÜV spolehlivost

Monitoring ekonomiky

Mapa webu

Volby

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Copyright © 2000 - 2018

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688

Ochrana údajů