Nejnovější názory v tématickém okruhu Firmy a kontakty


Nejnovější názory v tématickém okruhu Firmy a kontakty. Výpis příspěvků 1 až 20 (13092)


určitě přečíst (1) 13.12.18 16:00  Petr Berger  (198341)

Comfort Energy

No tak já jsem k nim přešel, protože mi týpek od nich nabídnul lepší podmínky, no byly líp postavený než jsem měl, tak jsem původně myslel, že bych přešel jen s plynem , ale nakonec vyšla i elektřina o pár kaček levněji, tak jsem vzal nakonec obojí. Ročně mě to teď stojí o dobrý dva litry míň. 

Dosavadní doporučení: určitě přečíst (1)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 12.12.18 16:38  Tomas  gianninzavinaccentrum.cz  (198314)

Mám velice špatné zkušebnosti s onlineobchodem

*** smazany spam ***
Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 12.12.18 13:27  Radek S.  (198309)

Firma neplati

Pro tuto firmu jsme dělali zakázku na elektroinstalaci za domluvenou hodinovou sazbu. Dělalo nás to 6 čechů, dále od firmy Eltico byli přizvání ukrajinští pracovníci. Firma Eltico zaplatila pouze třetinu peněz, dva měsíce práce vůbec nezaplatila. Pouze se vymlouvala, že čeká na ůvěr, že už posílá peníze za dva dny zase že peníze nemá na účtě tak nemůže poslat. A tak už to trvá přes půl roku. Posléze vyměnila jednatele a vyhlásila na sebe insolvenci. Rozhodně pro tuto firmu nepracujte! 

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

určitě přečíst (2) 12.12.18 11:39  Marie  (198301)

Přeplatek

Tak tohle se nám ještě nestalo ,vždycky dostaneme vyúčtování s výsledkem a do data co tam je, máme peníze na účtu, musím zaklepat, že za tři roky co od X Energie bereme energie, jsme ani jeden rok u nich neměli nedoplatek. Zvláštní, ale pro nás jenom dobře a hlavně změna, že firmu furt nemusíme kontrolovat. :)

Dosavadní doporučení: určitě přečíst (2)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 10.12.18 13:47  Alzbeta Cechova  cechalz667zavinaccentrum.cz  (198240)

Super prace

Ahoj, rada bych se pripojila k pozitivnim reakcim. S A-GIGA mam jen pozitivni zkusenost, at uz jde o lidi ci podminky spoluprace. Děkuji!

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

určitě přečíst (1) 08.12.18 17:03  MIKI03  (198210)

Nedoporučuji

Tento pán nám dluží 23100Kč, zálohu (storno z jeho strany), kterou měl vrátit, na upomínky nereaguje, již jsme předali policii.

Dosavadní doporučení: určitě přečíst (1)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 07.12.18 14:23  mirka  (198192)

Klinika Horní Počernice doktoři

Chodím sem s mým 7 letým synem a je to OK. Hlavně jsou tu první doktoři u kterých malej nebrečí. Sestra to s ním docela umí, takže se obejdem bez scén, za což jsem fakt ráda. Hlavně sama vím, že je to tu OK. Chodím jsem totiž už roky, takže za oba spokojenost. 

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

určitě přečíst (1) 07.12.18 11:42  Jiří Horálek  horalek.jirizavinacgmail.com  (198185)

Nedodání zboží klamání zákazníka otřesné jednání.

16.10.2018 jsem objednal strunu do 3D tiskárny a tentýž den i zaplatil online. Jelikož mají pobočku v Benešově u Prahy, tak jsem si nechal poslat strunu tam.

Dnes je 7.12.2018 a struna stále nedorazila. 

Kontaktoval jsem pana jednatele nebo zodpovědnou osobu za prodej 3D strun pana Kudrajvceva, emailem 14 dní po objednávce. Nikdy jsem se nedostal odpověď.

Dobře, mohlo to spadnou do spamu. Snažil jsem se mu volat na číslo uvedené na webových stránkách naplne.cz. Bohužel bez výsledně. Během následujících

dní jsem zkoušel volat asi 50x. Po asi 8 pokusu za sebou bylo jasné, že mé číslo bylo na jeho telefonu nastaveno do seznamu blokovaných. 

Volal jsem na infolinku uvedenou na webových stránkách, ale tu nikdy nikdo nezvedl. Zajímavá infolinka, kde píší volejete 24 hodin denně. Ano to můžete, ale

nikdy vám to na durhé straně nikdo nevezme. 

Zašel jsem tedy na pobočku a snažil se zjistit situaci. Pán mi řekl, že ze strunama nemá nic společného a že je to plně v kompetenci pana Kudrajvceva.

Nenechal jsem se odbýt a pán mi kolegu Kudrajvceva vytočil na jeho mobilním telefonu. Světe div se do minuty mu to zvedl. Předal a já poprvé slyšel na druhé straně

někoho, kdo se představil jako pan Kudrajvcev. Řekl, že mi do 15 minut zavolá na mé tel. číslo.

Nezavolal nikdy.

Po měsíci jsem psal na online chat na webových stránkách naplne.cz, že chci situaci vyřešit. Ozvala se jejich kolegyně a situaci chtěla řešit. Slibla, že se ozve (zavolá 

jakmile něco zjistí). Nikdy nezavolala. Po dalších 14 dnech jsem opět psal na online chat, protože to je jediné místo, kde se vám alespoň někdo ozve.

Volat Kudrajvcevovi nebo na infolinku je zcela zbytečná záležitost. Po nastínění situace s tím, že slibila, že zavolá opět začla, psát, že se pokusí zjistit co a jak. A že pak určitě

zavolá.

Nezavolala. 

6. a 7. 12. 2018 jsem navštívlil pobočku v Benešově s tím, že chci vrátit peníze, že nehodlám čekat. Jednak už mi je to k ničemu, protože jsem pořídil strunu jinde.

Asi to mají naučeno jako nějakou písničku, protože jakmile řeknu 3D struna, tak slyším ja s tím nemám nic společného, já to tady nevedu, to je vše v kompetenci Kudrajvceva.

Pán je sice ochotný a zároveň ze svého kolegy Kudravceva neštěstny. Vznesl se požadavek na vrácení peněz.

To samé jsem učinil o pár hodin později na online chatu s kolegyní.

Opět stejná píseň, 3D struny to je pana Kudrajvceva. Jako kdyby to nebyla jedna společnost. Mě přeci může být jedno kdo se tím zabývá, jednám se společností a ne s

jednotlivici.

Takže za mě tato společnost jedná podvodným způsobem, nezákoně se obohacuje na svých zákaznících, při pokusu o jednání a vyřízení situace vše naznačuje tomu, že

se snaží jen mlžit a oddalovat řešení problému s tím, že to zákazníka prostě přestane bavit.

Rozhodně za mě absolutně nedoporučuji nakupovat u této společnosti, jelikož je dost pravědpodobné, že narazíte na stejný problém jako já.

 

Dosavadní doporučení: určitě přečíst (1)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 05.12.18 08:13  Katka55  (198110)

Klinika yes visage zkušenost

Mám zatím jen jednu zkušenost s touto klinikou. Byla jsem na liposukci v oblasti břicha a paží. Obávala jsem se celého zákroku mnohem víc než jsem musela protože až teď potom co mám po, můžu říct že jsem opravdu ráda za to, že jsem zákrok podstoupila. Příjemný personál a i zařízení kliniky bylo pro mě plus.

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 04.12.18 19:52  PESKY  (198097)

Patience s.r.o. - agentura

Naprosto neprofesionální agentura !!!

Špatná komunikace, nebere vůbec telefony ani nereaguje na výzvy, neplatí v termínu.

Rozhodně v žádném případě nedoporučuji.

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

určitě přečíst (1) 03.12.18 22:26  Kristýna Zvolenská  (198077)

Recenze Auto A1

Autobazar rozhodně nedoporučujeme. Vozidlo bylo zakoupeno se skrytými vadami. Příslib autobazaru, že jako zprostředkovatel rozhodně problém nezamete pod koberec, ale pomůže vše vyřešit, dal ruce pryč, jelikož byl pouze zprostředkovatel. Dříve nám však stihli sdělit, že původní majitel je soused a kamarád majitele bazaru. Reklamaci jsme tedy zaslali původnímu majiteli, ten si ji se situací obeznámen raději vůbec nepřevzal. Skvělá asistence bazaru na obohacení se na úkor rodiny s dětmi, kdy se skryté závady projevily celkem vážnou kolizí na dálnici cestou z dovolené. Tleskáme.

Dosavadní doporučení: určitě přečíst (1)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 03.12.18 11:11  Pavlina  pavlina.novakova1976zavinacseznam.cz  (198060)

Špatná zkušenost´!

Personalistka.cz se tváří jako seriózní firma a přitom tahá z lidí jenom peníze! Za jeden den inzerce ZDARMA požadují 1590 Kč!

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 29.11.18 16:55  Angeena  (197985)

Zkušenost se zaměstnáním

Mě to povídejte. 

Navolala jsem schůzky a peníze jsem dodnes neviděla. Jen za to,že jsem tam být nechtěla. Ale dodržela jsem15ti denní lhůtu k odstoupení od smlouvy (DPP). A ty dvě dámy, škoda psát něco

Však už jsem se rozrostla zde v diskuzi.

 

 

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 29.11.18 16:51  Kristýna  (197986)

Zkušenost se zaměstnáním

Mě to povídejte. 

Navolala jsem schůzky a peníze jsem dodnes neviděla. Jen za to,že jsem tam být nechtěla. Ale dodržela jsem15ti denní lhůtu k odstoupení od smlouvy. A ty dvě dámy, škoda psát něco

 

 

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (1) 29.11.18 16:47  Angeena  (197985)

Zkušenosti Zavoláme s.r.o.

 Za mě určitě obrovské ne! Je to jeden velký podvod. V nabídkách zaměstnání mají. napsáno,že je tam přátelský kolektiv, že hledají někoho,aby s nimi zašel na pivo po práci, fixní plat, firemní telefon, notebook. Všechno jsou lži. Telefon s tarifem dostanete pouze k domlouvání schůzek, nikoliv k osobnímu užití, přátelský kolektiv tam vůbec není. Spíše je smutné, že se tam lidé vůbec mezi sebou nebaví, vedení se o ně také nezajímá a jen je povrchně nařkne i za to, když řeknou do telefonu slovo ,,jo.''

Slečna Kratochvílová si hraje na obrovského šéfa. Když jste u ní na pohovoru, snesla by Vám Modré z nebe. Ale až nastoupíte, nemá strach Vás okřiknout i za to,že máte trému při zkoušení komunikace mezi klientem a operátorem. 

Nejvíce přemýšlím však nad větou od ní ,,Já když jsem tu nastupovala před pěti lety,tak jsem se taky bála,ale zvládla jsem to a podívejte na moji pozici teď.'' 

Ale co jsem se dívala,tak dle informací je společnost vedena cca 1 rok. 

Další věc je ta,že určitě je největší lež ten fixní plat. Nepočítejte s tím,že pokud nic nenavolate, dostanete zaplaceno. Jste tam prostě zdarma.

Bonusy jako např. ,,Když do 9 hodin navolate 3 schůzky,dostanete bonus 200,-.'' Prosím Vás, nikdy nenavolate 3 schůzky za 30 minut. Lidé jsou v té době v zaměstnání,řídí,spí apod. Většinou Vás z rána odmítají nebo máte zavolat později. Další lež o které bych chtěla napsat je ta,že nic nenabizite a jedná se o stávající smlouvy. Není tomu tak. Vy bez vědomí pojišťovny a FP daných osob vlastně zasahujete do velmi zásadních dokumentů a lžete lidem o tom,že se o ně někdo opravdu zajímá. Prostě jde jen o peníze. Jako všude. 

Opravdu nedoporučuji a radši všichni odsud pryč. A jakmile potkáte sl. Kratochvílovou, samy poznáte co to je za velmi zajímavou ženu. Opravdu jsem větší aroganci nezažila. Diví se že ji tam skoro nikdo nevydrží,ale chová se jak otrokář. Děkuji za přečtení.

Krásný den.

Dosavadní doporučení: přečíst (1)
Vaše doporučení:

přečíst (1) 28.11.18 19:06  AM  (197958)

Zkušenost se zaměstnáním

Zdrhejte odtud, dokud muzete. Jsou to dve zle damy, co se akorat pretvaruji. Nikdy uz bych tam nesla, nehlede na to, ze me obraly o dost penez...

 

Dosavadní doporučení: přečíst (1)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 23.11.18 17:58  Jan Fučík  jendafukozavinacseznam.cz  (197876)

Milan Svoboda

Pan Milan Svoboda je ... zloděj, okradl nás o 30 tis korun, ve Stare Pace prodává motory a vykupuje katy,nakupuje na vrakovišti ve Francii potkané či jinak poškozené motory a prodává je lidem jako motor v top stavu a se zárukou,prodá Vám i jiný motor a bude tvrdit že tam pasuje jen aby z Vás dostal peníze, které Vám už samozřejmě nevrátí a bude se ohánět tím že je v exekuci a že je vše psané na otce Vladimíra Svobodu, že nic nevysoudíme. Důrazně doporučuji se této firmě vyhnou obloukem a neobchodovat s nimi. Je mi líto pana otce Vladimíra Svobody že má syna takového zmetka který ničí jméno celé firmě. Jan Fučík tel-720142171

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 22.11.18 11:47  LubNerad  (197832)

zkušenost partners

Zdravím, pardon že opožděně píšu nevšimnul jsem si vašeho dotazu. Jinak jsem z Prahy a ohledně těch poradců z partnes máte i na jejich stránkách přímo jména a o nich už si zjistíte dost.

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 20.11.18 03:22  Vladimír Lukáč  (197757)

Pozor na tuto společnost!!

Pozor na tuto společnost. Na venek se tváří jako velmi seriózní firma. Nejdřív naslibují i hory s horákama, když se ucházejí o Váš zájem a následně po zhotovení akce nereagují a původní dohoda vůbec neplatí. Jejich jednání má podvodný charakter.

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (1) 19.11.18 12:30  Aniken  (197745)

POZOR na tuto společnost!!!

Dobrý den,u této společnosti jsme si zakoupili 3 zpáteční jízdenky do Švédska.Těsně před odjezdem nám bylo oznámeno,že spoj je zrušený a společnost v čele s panwm Martinem Pokorným přestala komunikovat.Dosud nám nevrátili peníze za jízdenky ani neposlali zprávu,kdy je hodlají vrátit...jedná se bezmála o 12 tisíc a vzniklé náklady spojené s nesolidním jednáním společnosti jsou dalších 30 tisíc. Celé jednání bereme jako podvodné jednání a celou situaci jsme oznámili na policii a živnostenském úřadě.

 

Dosavadní doporučení: přečíst (1)
Vaše doporučení:


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Další »
stránkovat diskuzi po 10 | 20 | 50


 Burza Prime 16:29 
Název Kurz Změna
 AVAST  78.50  0.00% 
 CETV  74.40  +0.27% 
 CEZ  546.00  +1.02% 
 ERSTE GROUP BANK  827.00  -1.71% 
 KOFOLA CS  287.00  +1.06% 
 KOMERCNI BANKA  886.50  +0.06% 
 MONETA MONEY BANK  75.15  -1.05% 
 O2 C.R.  242.00  +0.41% 
 PFNONWOVENS  862.00  -0.92% 
 PHILIP MORRIS CR  14 580.00  +0.14% 
 VIG  550.50  -0.27% 
Komodity online
 Ropa 61.81 USD 13.12   
 Zlato 1247.10 USD 13.12   
 Stříbro 14.85 USD 13.12   
 Káva 104.10 USD 13.12   
 Cukr USD    
 Bavlna 79.41 USD 13.12   

Zobrazit sloupec 
Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
TOP: Akcie CZ Akcie svět Kurzy měn Komodity Zlato Bitcoin Hypotéky Tarify Energie Kalkulačka Zákony Práce Školení Počasí

Kalkulačka

Výpočet čisté mzdy

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Sociální příplatek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Důchodová kalkulačka

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby

Běžné účty

Hypotéky

Stavební spoření

Podílové fondy

Směnárny - Euro, Dolar

Úřad práce

Investice

Makroekonomika - ČNB

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Zlato online, Stříbro, Ropa

Burza - ČEZ

Pojištění

Povinné ručení

Penzijní připojištění

Penzijní fondy

Podnikání

Obchodní rejstřík

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Ochranné známky

Finanční katalog

Nový občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - TÜV spolehlivost

Monitoring ekonomiky

Mapa webu

Volby

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Copyright © 2000 - 2018

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688

Ochrana údajů | Cookies