Nejnovější názory v tématickém okruhu Firmy a kontakty

Nejnovější názory v tématickém okruhu Firmy a kontakty. Výpis příspěvků 1 až 20 (14805)


přečíst (0) 25.09.22 08:29  Michal  minarikzavinacseznam.cz  (248409)

GR-Nano Program

už se konečně podařilo najit na policiivyšetřovatele který se bude zabivat podvodem z dluhopisy a nevyplacení jistiny a úroků žádáme poškozené aby se co nejdříve přihlasili

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 23.09.22 16:13  storek  (248339)

Mince ke vzpomínce na královnu Alžbětu II.

Rád si mincemi připomínám různé důležité historické milníky a osobnosti, a mám za to, že královna Alžběta II. je rozhodně historický pojem, který si rád budu takto připomínat, protože 70. let na trůně je úctihodné číslo a ona se opravdu zasloužila o mnohé. Provedení mince je opravdu zdařilé. 

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 23.09.22 09:46  Ftelf  i.ftelfzavinacgmail.com  (210971)

Neustále nevyžádaně volá automat a vnucuje dotace na FVE.

Tato firma neustále nevyžádaně volá a automat vnucuje fotovoltaiku. Nikdy jsem ji nedal souhlas, dávám podnět na ČTU.

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 23.09.22 08:02  Honza  (248320)

Schlieger

Tak to jste první kdo tuto firmu chválí, bohužel i moje osobní zkušenost je velice špatná.
Realizace započala dle smlouvy a to den před vypršením domluveného data. Probíhala naprosto otřesně, horší montážní firmu jsem ještě neviděl, montážníci o montáži tepelného čerpadla věděli méně než já, neustále někam volali, něco zapojili, pak to zase předělávali, děs. Těm ukrajinsky hovořícím pánům jsem musel radit se zapojením vody, půjčovat nářadí a až po třech dnech se podařilo topení spustit. Systém vydržel fungovat asi šest hodin, než se s chybou vypnul, to už byli pánové pryč a naprosto nedostupní. Firma nás klidně nechala další v zimně bez zásahu, protože se to dá zase zapnout a ono to třeba dalších pár hodin bude fungovat. Na opravu došlo až po inzezivních dvouměsíčních urgencích. Dnes poté co mi TČ do funkčního stavu uvedla jiná firma je to téměř rok od instalace a dodnes nejsou vyřízené dotace, dotazem na úřad jsem se dozvěděl, že firma nedodala dokumentaci a že je takových u této firmy hodně. 
   Doporučení je jednoznačné, od této firmy bych si dnes nenechal udělat vůbec NIC, ti jsou i zadarmo drazí.

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (4) 22.09.22 23:02  Tomáš  (248311)

podvod

Dávejte si pozor na tuto firmu! Jejich klamavé praktiky a ty ceny! Hlavně jejich zástupce, který oklamal moje dědečka

Dosavadní doporučení: přečíst (4)
Vaše doporučení:

přečíst (2) 22.09.22 17:34  Tomas  (248300)

Schlieger

Po oslovení firmy Schlieger s požadavkem o nabídku FVE popř. teplného čerpadla  mne kontaktoval  obchodní zástupce p.Klimeš, se kterým jsme požadavek zkonzultoval a dohodli jsme se na realizaci ve dvou etapách. Firma na základě dohodnutých požadavků udělala nabídku, kterou jsem akceptoval včetně dodacích termínů a vyřízení dotace. Termín instalace byl cca  6 měsíců a byl dodržen. S prací montážní skupiny jsem byl spokojen a nebyly žádné problémy. Před odjezdem zařízení odzkoušeli. Je pravda, že revizní technik přijel až za cca měsíc, ale to chápu z důvodů zvýšeného zájmu. V současné době FVE běží a čekám na smlouvu od EGD, kam firma Schlieger za mne žádost podala. Pokud proběhne i proplacení dotace stejným způsobem, tak z mého pohledu mohu firmu Schlieger jen doporučit.

Dosavadní doporučení: přečíst (2)
Vaše doporučení:

určitě přečíst (2) 22.09.22 15:14  Chlanda  chlandazavinaccentrum.cz  (248291)

AV Economics v Černých Ovcí

 

Moje zkušenost se společností AV Economics natočil pořad Černé ovce.

 

Reportáž v o AV Economics je druhá reportáž od 7:12

https://www.ceskatelevize.cz/porady/1097429889-cerne-ovce/216452801081128/

Dosavadní doporučení: určitě přečíst (2)
Vaše doporučení:

určitě přečíst (1) 22.09.22 10:21  Roman Fierla  satapisatapizavinacgmail.com  (248268)

Tepelné čerpadlo

Zatím namontováno pouze TČ, už jsme i topili, faktura byla vyšší o cca 6tis za použitý materiál ale je pravda, že na poslední chvíli jsme vymýšleli s vedením potrubí než bylo prvotně plánováno.

Teď čekám na fotovoltaiku, chvíli jsem se obával po přečtení místní diskuze o celkový výsledek ale s tepelkem to dopadlo OK a věřím že tak bude i s panely, nakonec jsou zde hlavně příspěvky že firma po složení zálohy nekomunikuje... PS ani při koupi Superbu na který sem čekal 13měsíců mě nenapadlo řešit nějakou komunikaci navíc, prostě proběhla objednávka a co se děje ve firmě mi bylo jedno (já si přišel v termínu pro auto...)

Abych vás některé tedy uklidnil, dal sem poptávku (11 firem, dělal jsem si výběrové řízení, dlouholetost firmy na trhu, záruky ale taky hlavně cena), po výběrku přišlo na smlouvu, odeslána záloha, po 3měsících došlo mailem info že je dotace podána, teprve měsíc před montáží přišlo na telefon ze schigeru s termínem montáže čerpadla a zároveň i elektrárny (bohužel dva termíny, doufal sem že bude přijednom...), nakonec montáž a konečná faktura. Celé toto bylo v horizontu 9měsíců (FV bude montáž až příští měsíc).

Co více se má komunikovat? jste divní...

Roman Fierla Bohumín

Dosavadní doporučení: určitě přečíst (1)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 20.09.22 12:03  Jiří Krupička  (248184)

Energosolar

Jak jsem slíbil panu Štěpánovi, tak činím, že jakmile dojde k dokončení instalace mé solární elektrárny, v případě, že bude v še v pořádku, poskytnu kladné reference. Mé zkušenosti jsou se společností Energosolar.cz pozitivní a mohu doporučit dále. Nejenom, že osobní schůzka proběhla korektně a termíny společnost Chaintech dodržela. Ale i samotná instalace proběhla bez nejmenších problémů. Chci tedy tímto poděkovat za příkladný přístup i práci. Fotovoltaika na mém domě vypadá nádherně a hlavně funguje a odvádí výkon, na kterém jsem se společností Energosolar.cz domluvili.

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 20.09.22 10:09  Michal  minarikzavinacseznam.cz  (248177)

gr-nano.

lidé už začinají podavat žoloby na vyplacení jistiny za dluhopisygr nano jinak se asi peněz nedočkají a uvidíme jestli na environment nebo na gr nano program

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (2) 20.09.22 09:13  petura  (248171)

podvodné praktiky

Dobrý den, také mám zkušenost, dostal jsem fakturu a po dohadování stím, že mi poslali i nahravku s objenanou službou ( podvrh ) sem zaplatil a opakovaně jsem upozornil, že už žádné takové služby nechci. Letos na jaře mi opět přišla faktura i s výhružkami, samozřejmě ji neplatím a zablokoval jsem všechny čísla z kterých mě otarvuji. Ale co je na tom nejsprostější? Jejich vytrvalost. Každý týden mi chodí upomínka. Nejhorší je na tom, že se zase najde nějaký takový vyčuránek který vymyslí obdobný podvod. Duležíté je neplatit a vydržet to sprosté otravování a vyhrožování

Dosavadní doporučení: přečíst (2)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 19.09.22 15:29  JanStraka  jan.strakazavinaccentrum.cz  (248151)

Varuji před společností www.rokbezpokut.cz

VARUJI před společností www.rokbezpokut.cz! Mám čerstvou zkušenost, kdy mi slibovali, že mi zachrání řidičák a když ne, vrátí peníze. Není tomu tak. Řízení pouze protahují, vše musíte posílat sami a hlídat si datumy doručení, vše řeší jen asistentka, a výsledkem je pouze zdržení pár měsíců. Přesto mi úřad pravomocně udělil zákaz řízení, pokutu a body. Nelze se odvolat. Služba stála 18 000 Kč a víte, co mi řekli? Peníze nevrátíme, jen když půjdete k soudu a tam prohrajeme. Ale náklady na soud (6000 sepsání žaloby a 3000 soudní poplatek) si musíte zaplatit. A důležité je vědět, že když to řešíte soudně, nemůžete v půlce trestu požádat o vrácení ŘP, protože spis bude zrovna u soudu a to trvá dlouho. A i když soud vyhrajete, již máte trest odpykaný...
Na email klidně poskytnu více informací.
Rokbezpokut určitě nedoporučuji!

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 19.09.22 11:32  Jana K28  (248141)

Parkování v centru Prahy

Ahoj a na kolik vyjde na takovém parkování cene parkovného? Třeba na pár dni, nikde jsem nenašla žádné bližší informace. Popravdě vždy hledám parkování parkingunit.com je to srovnávač takových parkovišť jak píšete. Třeba když jedu pracovně do Prahy. Občas je to časově náročné tam najít nějaké rozumné parkoviště v místě kam potřebují a to je většinou někde v centru Prahy.

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 17.09.22 03:14  Metayer  marcel.metayerzavinaccentrum.cz  (248000)

Hromadné trestní oznámení

Dobrý den, jak jste postupovali dál a podřilo se? Děkuji marcel.metayer@centrum.cz

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 16.09.22 13:38  Lenka Tůmová  (248059)

Podivné jednání a neodbytnost

Praktiky firmy jsou dosti zvláštní. Nejen , že jsou dost neodbytní i když člověk do telefonu  řekne, že to nepotřebuje , tak jim to jako odpověď nestačí . Volají opět. Potom co zákazník  14 dní před dodáním chce zrušit objednávku z důvodu, že se rozbila tiskárna a je neopravitelná, tak zásilku stejně pošlou přepravní službou na firmu (pro jistotu zdarma) , aby to někdo přebral.  S výmluvou, že na zrušení  mám jen 4 dni od objednání pak mám smůlu. Cena vysoká a tvrdí, že se jedná o originály  to , ale bohužel dle vzhledu nejsou. Velké zklamání. Předpokládám , že zde recenze moc dlouho nebude, že ji někdo smaže dle předchozích výmazů. Škoda, že takové firmy kazí jméno ostatním.

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 15.09.22 05:29  Metayer  marcel.metayerzavinaccentrum.cz  (248000)

Podvodné jednání

Dobrý den, bohužel také patřím k podvedeným. Dostal někdo již vypořádání jistiny? Je na firmu podáno trestné oznámení nebo probíhá nějaký soud? Prosím kontaktujte mě tel. 731 164 820, mail marcel.metayer@centrum.cz velice děkuji Metayer

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 14.09.22 10:52  Michal  minarikzavinacseznam.cz  (247969)

gr-nano.

už od září by nám měl začat vyplacet jistinu dluhopisů tak jsem zvědaví jestli dodrží slib pan Hrubý nebo skončíme u soudu 

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (2) 13.09.22 16:33  Hana  cerv.hzavinacseznam.cz  (247930)

Podezřelé jednání firmy Česko katalog

Napřed popíšu v kostce jak to začalo. Loni jsem na a telefonát s nabídkou prentace v asi 30 katalozích "kývla"

a zaplatila na rok. Přesně po roce a 1 dni mi přišel e-mail s novou fakturou na další období. Chtěla jsem vidět, výsledky mé prezentace, nějaké grafy a statistiky, ale místo odpovědi, přišel nový e-mail s upomínkou o zaplacení. Odpověděla jsem, že prezentaci ruším, načež došlo k telefonátu ze strany firmy a ujištění, že 

služby již nelze zrušit, že jsem je měla vypovědět před uplynutím roku.  Penále za zrušení smlouvy je vyšší než platba za rok. To už mi bliklo v hlavě varování, co je to za nesmysl ?! Požádala jsem o zaslání smlouvy. Místo toho další upomínka s výhrůžkou úroků z prodlení. Což mě ujistilo v tom, že je to podvodná firma.

Dál to asi znáte, pokud jste si tuto firmu vyhledali až sem. Na jakékoliv mé dotazy a požadavky je cca 14 dní ticho a pak přijde další upomínka s nějakou novou výhrůžkou. 

Pokud máte někdo podobné zkušenosti, ozvěte se prosím. Ráda bych podnikla právní kroky.

Děkuji

 

Dosavadní doporučení: přečíst (2)
Vaše doporučení:

spíše nečíst (4) 13.09.22 09:46  Michal Měrka  (247915)

FVE Schlieger

Na doporučení jsem zvolil fotovoltaiku od firmy Schlieger. Obchodní zástupce, pan Adámek, vše vysvětlil a komunikace byla vstřícná. Montáž proběhla úspěšně a protáhla se jen závěrečná revize kvůli nedostatku revizních techniků, což je ale obecně u všech firem. Zvolil jsem systém s optimizéry kvůli členité střeše. Když se potvrdí vypočtené úspory, návratnost bude rychlá. Kamarád, který mi firmu Schlieger doporučil má FV od ledna 2022 a je absolutně spokojený. Jeho propočty se shodují s realitou.

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (4)
Vaše doporučení:

spíše nečíst (4) 12.09.22 15:50  JukubD  (247882)

fve

Dobrý den, u nás proběhla schůzka s obchodníkem panem Adámkem bez problémů. do dvou měsíců byla schválema žádost o dotace na FVE a do půl roku máme panely na střeše. Nyní čekáme ( první týten) na revizi ale komunikace se společností je bez problému. věřím ze to dotáhneme do konce.

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (4)
Vaše doporučení:


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Další »
stránkovat diskuzi po 10 | 20 | 50


 Burza Prime 16:29 
Název Kurz Změna
 COLT CZ GROUP SE  558.00  -0.36% 
 ČEZ  923.00  -1.81% 
 ERSTE GROUP BANK A  578.00  -5.25% 
 KOFOLA CS  276.00  -1.43% 
 KOMERČNÍ BANKA  635.50  -1.85% 
 MONETA MONEY BANK  74.00  -1.33% 
 PHILIP MORRIS ČR A  16 620.00  -2.81% 
 PHOTON ENERGY  62.60  -2.19% 
 PILULKA LÉKÁRNY  780.00  -4.88% 
 VIG  544.00  -2.16% 
Komodity online
 Ropa 86.56 USD 23.09   
 Zlato 1644.08 USD 23.09   
 Stříbro 18.89 USD 23.09   
 Káva 220.16 USD 23.09   
 Cukr 18.28 USD 23.09   
 Bavlna 92.55 USD 23.09   

Zobrazit sloupec 
Kurzy.cz logo
EUR   BTC   Zlato   ČEZ
USD   DJI   Ropa   Erste

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby

Hypotéky, Stavební spoření

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzdy, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Obchodní rejstřík

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Ochranné známky

Finanční katalog

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Monitoring ekonomiky

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat     Mobil verze

Používání cookies

Copyright © 2000 - 2022

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.