Povinné ručení Česká podnikatelská pojišťovna, a. s. - Diskuze, názory, doporučení a hodnocení

 Hodnocení:      0 1 2 3      
Diskutující:
Návod    
 

Povinné ručení Česká podnikatelská pojišťovna, a. s. - Diskuze k tématu Povinné ručení Česká podnikatelská pojišťovna, a. s.


Výpis příspěvků 1 až 20 (84)
 
spíše nečíst (1) 07.10.21 12:56  SadGud  derponaxzavinacseznam.cz  (233305)

Perfektní pojišťovna

Dnes nám přišlo vyjádření od této pojišťovny. Měli jsme rozbité přední sklo od pojistníka z povinného ručení této pojišťovny, který se zaviněním souhlasil. Sepsali jsme škodní protokol, pojišťovna určila autosklo servis, kde nás upozornily, že pojišťovna neplatí a mi tudíž zaplatili škodu ze svého. Dnes přišlo vyjádření, že nelze škodu prokázat a že škodní událost se tímto uzavírá. Budeme to řešit přes naše právní oddělení. Katastrofa, co se dnes děje!!!

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (1)
Vaše doporučení:

přečíst (1) 06.08.21 15:06  nespokojený klient  (230531)

Komunikace na dvě věci

Volala jsem na pojišťovnu ohledně ukončení pojistné události skrz úraz, který mi zkrátili na minimum. Melou veškeré lékařské zprávy o průběhu léčení a ukončení léčení. Dobu léčení mi zkrátili na čtvrtinu a když jsem jim volala co to má znamenat, tak paní na druhé straně byla nepříjemná a nehodlala mi nic sdělit. Přitom já jsem pojištěná a mám právo vědět proč mi dobu léčení zkrátili na takovou krátkou dobu. Když jsem se s paní snažila domluvit, tak mi v půlce věty zavěsila telefon. Je tohle adekvátní jednání, když chci pouze vědět věc na kterou mám jako pojištěná nárok?!

Dosavadní doporučení: přečíst (1)
Vaše doporučení:

přečíst (1) 16.03.21 11:17  Bývalí klient  (224350)

Trestá poškozené

Vážení, tuto pojišťovnu nedoporučuji.Je to banda zlodějů! Já jako poškozený si musím vymoct pravdu a peníze, které mi pojišťovna dluží u soudu! Nejdřívé - vše je v pořádku a pak - nebudeme plnit protože ono a tamto!Několik odvolání proti jejich stanovisku = marné pokusy a zesměšnění! Jediná cesta je soud s touto pojišťovnou!Ruce pryč od této pojišťovny!!!S pozdravemNasraný klient

Dosavadní doporučení: přečíst (1)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 18.02.21 09:26  Bára  (223022)

Nedoporučuji!

Také musím přidat negativní hodnocení. Na jaře loňského roku jsme s manželem vypovídali smlouvy u ČPP. Manželovi měla být vyplacena častka cca 200 tisíc kč. Peníze zaslali za třičtvrtě roku, přestože na vyřízení měli dva měsíce!Nereagují, vymýšlí nesmyslné důvod- proč to nejde, tady musí být také podpis, chybí zde název magistrátu města ( proč)!Na vyplacení částky se zřejmě skládalo celé ČPP, jinak si to neumím vysvětlit.Když přijdete na pobočku, řeknou: ,,Já tyhle smlouvy nedělám. To dělá kolegyně a ta má dovolenou." Chování příšerné! Má zkušenost: Výpověď smlouvy jsem zasílala loni v květnu. Po určité době mě kontaktivali, že jsem neuhradila pojistné!Dělají to schválně!Výpověď smlouvy jsem zasílala celkem 4x! Ani jednu údajně neobdrželi. Když hovoříte s někým z call centra, to je také zážitek! Arogance, neinformovanost! Obzvláště pan Podracký!Na e-mail nespoléhat, předají příslušnému oddělení- tedy vhodí kamsi do spamu a neřeší!!Má zkušenost, už nikdy více. Radím i svým známým, aby se této rádoby pojišťovně vyhýbali

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 12.02.21 13:01  Anna  (222743)

Nepojišťovna

Vůbec bych tuto společnost nenazývala pojišťovnou!Komunikace nulová, arogantní chování. Vypovídáte smlouvu a na peníze čekáte rok! Mezitím Vás bombardují různými překážkami, mnohdy nesmyslnými, které musíte vyplnit, aby Vám zaslali peníze.Jako omluvu Vám slíbí slevu do Alberta, která nepřijde ani za dva roky :) Zkrátka komedie! Žádná pojišťovna

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 09.12.20 13:29  David F.  (219015)

ČPP

ČPP dobře rozmyslete. Pokud chcete někoho na své straně (odborníka) .... snad ho u ČPP najdete. Já v okrese Písek nenašel.

Dle mého názoru, jedna z nejhorších služeb, za kterou jsem kdy platil. David 

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (1) 02.07.20 10:53  Gőrner  (212772)

trestá poškozené

Česká podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group považuji za společnost, která úmyslně trestá poškozené. Prosím o kontrolu. Jednání a požadavky likvidátora na mojí osobu mi připadají neadekvátní.

Odpověď:

Vážený pane Gőrnere,

reaguji na níže uvedený email.

Jak máte uvedeno v oficiálním vyjádření oddělení likvidace, pojišťovna žádným způsobem poškozeného netrestá. Poškozený ani pojištěný nemají žádnou zákonnou povinnost řešit škodnou událost prostřednictvím pojištění.

Děkujeme za spolupráci.

Dosavadní doporučení: přečíst (1)
Vaše doporučení:

spíše nečíst (3) 02.06.20 15:25  katka  papouskovakackazavinacseznam.cz  (211873)

Výpověď povinného ručení

Hezký den, i já se přidávám se svojí zkušeností u ČPP. Do 2 měsíců vypovězeno povinné ručení, 8dnů ještě zůstává auto pojištěné a peníze za povinné ručení si nechávají do konce měsíce. Jak mi řekla slečna na lince "máte to v pojistných podmínkách a ty jste podepisovala" na lince při výpovědi Vás na to nikdo samozřejmě neupozorní. Doporučuji vypovídat tedy zásadně ke konci měsíce, ale ať stihnete i tu 8 denní lhůtu. Zdravím a čtěte důkladně pojistné podmínky! :-D 

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (3)
Vaše doporučení:

přečíst (2) 05.03.20 14:04  Helena  (208607)

Zkušenosti ČPP

Pridavam se k názorům   mnoha ostatních. Nejhorší pojišťovna českém trhu .  Varuji před těmi lumpy a ...

Když ptáčka lápaji  , pěkně mu zpívají. Toto na nepřesně sedí 

Ale potom běda,  ... S HNUSNYMI  PRAKTIKAMI  Máme ty nejhorší zkušenosti 

 

Bývalý zakznik

Dosavadní doporučení: přečíst (2)
Vaše doporučení:

přečíst (29) 15.12.16 13:26  Tereza Hosnedlová  laraczavinaccentrum.cz  (184616)

Nejhorší pojišťovna!!!

Měla jsem autonehodu, řidič co jí zapříčinil měl pojistku právě u této podnikatelské poji´šťovny, všechno jsme nahlásili, technik škodu na mém vozidle ohodnotil zhruba na 20-25000, za tři měsíce mně přišlo vyrozumění, že nic nedostanu, protože prý nemám fotografie z místa nehody, atd....Ze zákona nemusíte mít fotky z místa činu ani nemusíte volat policii. Za nic nemůžu, nehodu jsem nezavinila a opravu na svém vozu si musím zaplatit ze svých peněz. Odvolala jsem se přes advokáta a dnes mi přišlo, že to přezkoumali a stejně mi nic nedají, nevim jak to zkoumali, nikdo se mi za celou dobu neozval, vše dávám k soudu a uvidím, s čím vyrukují u soudu. Možná tahle pojišťovna patří k levnějším, ale pak vám nic nedají!!!!

 

Dosavadní doporučení: přečíst (29)
Vaše doporučení:

přečíst (20) 28.04.16 20:28  Jan Kocybala  (182092)

Plnění z havarijního pojištění

Moje zkušenost s touto pojištovnou je dobrá.

Odcizili mi vozidlo v hodnotě cca 130 tisíc.

Bylo mi ohodnoceno na 120 tisíc a při me spolučasti jsem dostal 110tisíc kč na učet do 2 týdnu od usnesení PČR.

Takže vše OKA.

 

 

Dosavadní doporučení: přečíst (20)
Vaše doporučení:

přečíst (18) 15.04.16 18:32  Bohuslav Rambousek  boh.rambozavinactiscali.cz  (181908)

Také se přidávám u této pojišťovny na příště nic

Tak jak jsem tady napsal v mém příspěvku.

Po mnoha letech s mnoha pojistkami a za bezeškodní průběh a získání 50% bonusu, u této pojišťovny končím.

Po uzavření nové pojistky, ktero jem v zápětí zaplatil a odjel v klidu do zahraničí. Po návratu jsem zjistil, dle dopisu doma, že mi tuto novou pojistku pojišťovna zrušila. Tedy jsem měl přívěs delší dobu nepojištěný !!!

Důvod zrušení pojistky, prý nemohu znát.

Tímto jednáním, mi mohla pojišťovna způsobit veliké problémy, v případě nehody !!!

Označuji toto jednání za hnusné, nemorální a nepřípustné !!!

Tak si dejte lidi velký pozor na ČPP !!!

Dosavadní doporučení: přečíst (18)
Vaše doporučení:

spíše nečíst (20) 15.04.16 07:24  Bohuslav Rambousek  boh.rambozavinactiscali.cz  (181908)

Hnusné jednání ČPP

Dlohá léta mám různé pojistky u ČPP, včetně zákonného pojištění vozidel.

Nikdy za mě pojišťovna neplatila žádnou škodu, způsobenou provozem mot. vozidel.

Mám tedy maximální 50% bonus. 

Uzavřel jsem další zákonnou pojistku na přívěsný vozík, kterou jsem hned zaplatil.

Odjel jsem na delší dobu do zahraničí. Po návratu, mě doma čekal dopis, že mi novou pojistku ČPP zrušila,

bez uvedení důvodu. Tedy jsem neměl nejmenší tušení, že mám zrušenou pojistku. Jezdit bez pojistky,

může majitele přijít pěkně draho, pokud by došlo k zaviněné nehodě. Kromě toho, mi nyní hrozí pokuta,

za nepojištěné dny. Tak si pojišťovna váží dlouholetých klientů ? Rozhodl jsem se,

že zruším u této pojišťovny všechny moje pojistky. Tak tedy lidé, pozor na tuto pojišťovnu !!!

 

 

 

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (20)
Vaše doporučení:

spíše nečíst (25) 03.11.15 18:52  viktor  (179310)

Plnění z hav.pojištění

Přidám se také k názoru na ČPP a to dosti negativní zkušeností. U ČPP mám povinné i havarijní pojištění za nemalé peníze. Před časem se mi podařilo si poškrábat dveře od auta a tak jsem to nahlásil. Následně přijel likvidátor, škodu nafotil, na místě ocenil a sdělil výši škody něco málo přes 7tis. Po tento okamžik to bylo vše v pohodě. Po několika dnech mi z pojišťovny přišlo vyrozumění, že mi vyplatí pouze 800,- namísto očekávaných cca 2tis (5tis spoluúčast). Když jsem se dotazoval na důvod, tak mi poslali vyrozumění, že plní bez DPH (byť někde v zákonu je uvedeno, že toto můžou pouze osobám, které si DPH odečítají z nákladů, což já nejsem). Na další dotazy na vysvětlení dalšího bodu, kde mají naopak uvedeno plnění s DPH a nebo zaslání seznamu firem, které mi dvěře bez DPH přelakují už jen odsekli, že plní dle smouvy. 

Pro mě se tato pojišťovna zařadila mezi parazity, kteří jen berou peníze ale jak mají plnit, tak se vymlouvají na nesmyslné podmínky a dělají vše pro to, aby plnit nemuseli.

Osobně stávající pojištění co nejdříve zruším, už u nich nic pojišťovat nebudu a pro ostatní nechť je toto poučení aby se jim nic podobného nestalo.

Jak jsem se díval na podmínky ostatních pojišťoven, tak tuto stupiditu, kterou má ČPP jsem u jiných neviděl, takže za mě se bude stačit vyhnout jen této pojišťovně:)

Pokud toto čtou pracovníci pojišťovny, tak vám děkuji za novou zkušenost a přeji klidné spaní s myšlenkami na vaši spoluúčast na okrádání klientů.

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (25)
Vaše doporučení:

přečíst (20) 02.07.15 13:38  Hanez  (177401)

ČPP

Praktiky ČPP jsou prapodivné.V roce 2014 jsem uzavřel u tohoto ústavu úrazové pojištění,které řádně platím.V roce 2011 jsem byl na operaci levého kotníku.Před necelým měsícem jsem si blbě podvrtnul operovaný kotník.Udělal se mi silný otok a provázela mě silná bolest.Po ukončení léčby jsem řádně předal na přepážce ČPP dokumenty vyplněné lékařem,a očekával jejich plnění.Dnes mi přišel dopis,že mi plnění nevyplatí,protože jsem v roce 2011 prodělal operaci,a tudiž na vzniklou pojistnou událost nemám nárok.No co to je tohle???V roce 2011 jsem pojištěnej u ČPP nebyl.Lidi,nespoléhejte že vám tento ÚSTAV vyplatí to,co vám náleží.Je to jako všude.Ksindl si vždycky najde nějakou výmluvu..Podám odvolání,případně se obrátím na právního zástupce...Pokud jse někdy v minulosti prodělali nějakou operaci,ať už kolene,kotníku,ruky či jiných,a po x letech s touto pojišťovnou uzavřete úrazové pojištění a nedej bůh aby se vám s operovanou částí těla něco stalo,máte smůlu. Rozhodně ČPP nedoporučuji!!

Dosavadní doporučení: přečíst (20)
Vaše doporučení:
přečíst (20) 02.07.15 14:29  Bejvoč  (174316)

ČPP

Máte tam chybu. Nemáte tam mít "lidé nespoléhejte se na ČPP", ale správně má být "lidé nespoléhejte na životní/úrazové pojištění od jakékoli pojišťovny". :-D :-D Váš problém a jemu obdobné jsem ve svém okolí zažil dost a dost a všechny skončili vítezstvím pro pojišťovnu. Ono kdy by si každý PEČLIVĚ přečetl smlouvu a popjišťovnami tak oblíbené všeobecné podmínky a četl je tak dlouho, než jim porozumí, tak žádný takovýto člověk by pojištění NEPODEPSAL. Nebo-li ten kdo má ve všeobecných podmínkách perly jako např., že revizního doktora určuje pojišťovna, že pojišťovnou určený lékař určuje do které kolonky úraz patří, nebo že přiložený ceník za úrazy může pojišťovna kdykoli bez upozornění měnit a přesto to podepíše, je u mně BLB. A že takovéto věci ve smlouvách mají všechny pojišťovny, o tom nechť se každý přesvědčí sám :-D

Dosavadní doporučení: přečíst (20)
Vaše doporučení:

spíše nečíst (19) 31.05.15 23:01  Martin Sim  martin.simecek1zavinacpost.cz  (176916)

pov

Doporučuji využít srovnávače www.klikpojisteni.cz/povinne-ruceni-kalkulacka/

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (19)
Vaše doporučení:

přečíst (19) 31.01.15 12:44  Laďa  (174823)

spokojenost

Rád bych se vyjádřil k pojištění u ČPP, kde mám jak povinné ručení, tak havarijní pojištění. Řešil jsem už dvě pojistné události, ani jednu ne vlastní vinou způsobenou. Obě byly vyřízeny do 14 dnů, peníze na účtě obratem po vyřízení. Při druhé havárii mi měla opravu proplatit nejmenovaná pojišťovna z povinného ručení viníka, ale ta odmítla část opravy uhradit. ČPP mi tuto událost přešetřila a z havarijního pojištění zaplatila. Jsem jak s jednání, tak s rychlostí vyřízení spokojen.

Dosavadní doporučení: přečíst (19)
Vaše doporučení:

přečíst (18) 21.01.15 16:30  Martina  (174660)

bez náhrady

U CPP si hradíme havarijní pojištění. Když jsme na parkovišti zjistili, že máme poškozené auto, oddechli jsme si, že naštěstí máme havarijní pojištění. To jsme ještě netušili, že nám pojišťona nebude chtít dát ani korunu. I když se ozývám a nesouhlasím - škoda bez náhrady. Jsme velmi nespokojený.

Dosavadní doporučení: přečíst (18)
Vaše doporučení:


Diskuze Povinné ručení Česká podnikatelská pojišťovna, a. s., další stránky: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | Další »
stránkovat diskuzi po 10 | 20 | 50

Odkazy k diskuzi Povinné ručení Česká podnikatelská pojišťovna, a. s.

Povinné ručení Česká podnikatelská pojišťovna, a. s. - zdrojová stránka k tématu diskuze Povinné ručení Česká podnikatelská pojišťovna, a. s..

Zasílání Denního souhrnu názorů na Povinné ručení Česká podnikatelská pojišťovna, a. s. e-mailem.

Přidat názor - vložte vlastní názor, doporučení, hodnocení nebo zkušenost k tématu Povinné ručení Česká podnikatelská pojišťovna, a. s..


Označení stránky: cpp lekarsky dotaznik
 Burza Prime 16:30 (27.10.2021) 
Název Kurz Změna
 AVAST  171.00  +0.06% 
 ČESKÁ ZBROJOVKA GR  524.00  -3.32% 
 ČEZ  750.50  +0.54% 
 ERSTE GROUP BANK A  963.40  -1.19% 
 KOFOLA CS  324.00  +0.93% 
 KOMERČNÍ BANKA  860.00  -0.12% 
 MONETA MONEY BANK  86.80  +0.58% 
 O2 C.R.  255.00  +0.39% 
 PHILIP MORRIS ČR A  15 680.00  +0.13% 
 VIG  650.00  -0.46% 
Komodity online
 Ropa 83.40 USD 19:46   
 Zlato 1800.90 USD 19:46   
 Stříbro 24.07 USD 19:46   
 Káva 199.28 USD 19:46   
 Cukr 19.62 USD 19:46   
 Bavlna 113.35 USD 19:46   Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby

Hypotéky, Stavební spoření

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzdy, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, nafta

Podnikání

Obchodní rejstřík

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Ochranné známky

Finanční katalog

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto, Spolehlivost Aut

Monitoring ekonomiky

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat     Mobil verze

Používání cookies

Copyright © 2000 - 2021

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.