Online - Diskuze, názory, doporučení a hodnocení

 Hodnocení:      0 1 2 3      
Diskutující:
Návod    
 

Online - Diskuze k tématu Online


Výpis příspěvků 1 až 20 (35)
 
přečíst (0) 24.03.23 13:26  alexandr  (258013)

hledám známost

dobrý den sháním známost je mi 21 let mé jméno je Alexandr honimír a bydlím v Ústí mám samé jednycki jsem zkvělí chceš mě? tak napiš
Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

určitě přečíst (3) 28.10.22 20:03  Petr021  (250308)

Práce nový život

Zdravím, jmenuji se Petr a je mi 21let.Mám menší problém a nevím úplně už kam se obrátit. Jen na začátek: Jsem vyučen Opravářem zm. Strojů.. Mám řidičák na osobní automobil, svářečské příkazy CO2 a autogen. Momentálně pracuji už přes rok jako zedník, bagrák, montáž veřejného osvětlení. Když jsem se vyučil zkoušel jsem pracovat jako zámečník, svářeč, kurýr, pak fabriku než mě vezmou k armádě, ta mi bohužel nevyšla. Bydlím sám v pronájmu a můj výdělek není úplně top. Vím že to co bych chtěl a to o co se tu pokusím psát by chtěl asi každý ale za zkoušku nic nedám. Mám obrovský Problém a to je že nevím co bych chtěl v životě úplně dělat abych se měl líp než se mám teď. Chtěl bych normálně žít vydělávat lepší peníze, vše zaplatit a aby mi zbylo a neřešil každý den kolik ještě mám na účtu. Vím že můžu např. Svařovat v Německu a vydělat hezké peníze a td a td. Jenže co jsem se všude ptal každého tak člověk v dnešní době abych si vydělal, musím do toho dát hromadu času a něco obětovat. Ale já to tak úplně nechci, abych 14 dní byl někde na ubytovně a víkend za svou holkou do svého bytu.. a to mě dostává ještě do větší pakárny. Tolik si přeji aby přišel člověk a řekl " hele nechceš dělat s námi? Mám tolik a tolik a pecka práce nebudeš zavřenej za pasem a td." Já vím že to vypadá jak kdybych tady brečel a psal pohádky ale mě je to jedno ať si každý říká co chce. Přemýšlím že bych se odstěhoval někam kde bych se měl jako mladý člověk lépe než v České republice Opravdu mě to tu ... Můj dá se říct příběh je opravdu na dlouho a zase tady jak říkám nechci brečet ale opravdu nevím už co dělat dál. Umím Svařovat, něco málo zedničina, dělám i do aut, nebojím se a rád se učím novým věcem, sice mi to jde trošku pomalu než něco pochopím ale pak mě nic nezastaví.. takže kdyby jste o něčem věděli určitě budu rád za každou radu jak se dostat výš nebo kdyby někdo dělal v zahraničí a sháněl někoho určitě dejte vědět budu rád! Hlavně mi nepište jak jsem Mladej a takový ty chytrý kecy. Bych bych rád kdyby mi napsal člověk který to měl alespoň podobné a dnes je úplně jinde a dal mi nějakou radu na začátek. Určitě kdyby jste někdo chtěl cokoliv vědět proč tohle a proč tamto rád odpovím.

Dosavadní doporučení: určitě přečíst (3)
Vaše doporučení:

spíše nečíst (2) 28.10.22 14:34  Hanakola11  (250292)

Muž a láska

Dobrý den, potřebovala bych nějakou radu. Chodím na brigádu a tam je jeden muž, je to veterinář a já mu asistuju, je s ním strašná sranda. Ale teď jak je škola tak se s ním vidím pouze jednou za měsíc. Furt na něj myslím a modlím se aby přišel a neskončil v práci. Je to láska? Taky semnou už flirtoval.

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (2)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 22.09.22 10:10  Olin69  (248267)

Střední školy

Čau lidi je mi 18 let a hledám střední školu s maturitou v Hradci, Liberci nebo v Pardubicích je mi jedno jaké to bude zaměření ale teď jsem na škole kde je to hardcore a chtěl bych přestoupit na klidnější školu neznáte nějakou? Nechci maturitu zadarmo ale školu kde je celkem pohoda

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:
přečíst (1) 28.10.22 19:31  gold pattern pattern  gold22120zavinacgmail.com  (250306)

Střední školy

Avoid emotional trading

Trading psychology describes how a trader handles generating gains and handling losses. It represents their ability to deal with risks and not deviate from their trading plan. The emotional aspects of investing will attempt to dictate your every transaction, and your ability to handle your emotions is part of your trading psychology.

It is impossible to eliminate emotions in trading, but this should not be the goal in the first place. Instead, traders should understand how certain biases or emotions can affect their trading and use this information to their advantage. Every trader is different, and there is no simple rulebook that everyone should follow.

Identify your personality traits

Develop and follow a trading plan

Have patience

Be adaptive

Take a break after a loss

Accept your winnings

Keep a trading log

Identify your personality traits

One of the keys to developing successful trading psychology is identifying your personality traits early on. You will need to be honest with yourself and say if you have impulsive tendencies or if you are prone to acting out of anger or frustration.

If this is the case, it is important to keep these traits in check while you are actively trading because they can lead you to make rash and ill-advised decisions that have little analytical backing. However, it is also important to play to your personal strengths. For instance, if you are naturally calm and calculated, you can take advantage of these personality traits during your time on the markets.

Equally as important as identifying and being aware of your personality traits and emotions is recognising your biases, as listed above. Biases are an innate aspect of human nature, but you should be aware of what your individual biases are before opening or closing any trades.

Develop and follow a trading plan

Having a trading plan is paramount to ensuring that you achieve your goals. A trading plan acts as the blueprint to your trading, and it should highlight your time commitments, your available trading funds, your risk-reward ratio and a trading strategy that you feel comfortable with.

gold signals

For instance, a trading plan could say that you were going to commit one hour every morning and evening to trading, and that you will never commit more than 2% of the total value of your portfolio to any one trade. This can help minimise losses and limit the effect of emotions on your trading as the rules for opening or closing a position are already highlighted for you.

Trading plans should also take into account individual factors that could affect your trading discipline such as your emotions, biases and personality traits. If you make clear what your biases are before you start trading, you might be less inclined to act on them.

Have patience

Patience is integral to discipline and it is crucial that you have patience with your positions. Acting on emotions like fear can lead you to miss out on a profit by closing a position too early. Trust your analysis and remain patient and disciplined. Equally, when looking to enter a trade, it is important to be patient and wait for the opportune moment rather than just jumping into a trade right then and there.

For instance, if you were wanting to speculate on some GBP currency pairs like EUR/GBP or GBP/USD, you may want to wait until just before a Bank of England (BoE) announcement as there tends to be increased volatility at this time.

Forex trading Signals 

 

Be adaptive

While it is important to have a trading plan, remember that no two days on the markets are the same, and winning streaks don’t exist in trading. With this in mind, you should become comfortable in assessing how the markets are different from day to day and adapt accordingly.

If there is more volatility on one day compared to the day before and the markets are moving particularly unpredictably, you may decide to put your trading activity on hold until you’re sure you understand what is happening. Being adaptive can help to limit your emotions and rule out representative and status quo biases, enabling you to assess each situation on its own merits – ensuring that you are pragmatic during your time on the markets. ...

Dosavadní doporučení: přečíst (1)
Vaše doporučení:

spíše nečíst (1) 18.09.22 23:30  Helena  (248126)

výzkum

Ahoj ,mohla bych vás poprosit o napsání svých oblíbených českých herců? děkuju

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (1)
Vaše doporučení:

přečíst (1) 05.08.22 06:45  Hanakola11  (246249)

Pes

Dobrý den, potřebovala bych pomoct. Měla jsem pejska, dala jsem ho jedné paní. A teď jak jsem zjistila jak se k němu chová, to je hrůza. Mlatiho, nadávají mu. A kvuly tomu ji začal kousat. Kdyz jsem se ptala lidi tak mi řekly že probichla už jednou svého psa. Vsadila bych se že není ani očkovaný a ani čipováný. Já akorát vím že ona má nějaký psychicky problém a bojím se že když na ně zavolám někoho kdo se na to specializuje a sebere ji psy tak se zabije a já zas nechci zabít člověka. Prosím poraďte mi co mám dělat.

Dosavadní doporučení: přečíst (1)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 29.07.22 17:52  Lukáš  (245975)

Prázdniny po dokončení střední školy

Dobrý den, minulý měsíc jsem dokončil střední školu a hned po tom (1.7.) nastoupil do práce, každopádně jsem teď skončil a nevím jestli můžu mít ještě zbytek prázdnin volno, a nebo se musím nahlásit na pracovní úřad.Máte s tím někdo zkušenosti?

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:
přečíst (0) 29.07.22 18:25  denda  (241432)

Prázdniny po dokončení střední školy

Popravdě, pokud jste nastoupil do práce nechápu váš dotaz. Jinak, co se týče plateb zdravotního pojištění

  • Při ukončení střední školy máte čas až do konce prázdnin, během července a srpna za vás platí zdr. pojištění stát.
  • Soc. pojištění neplatíte pokud nejste výdělečně činný.    

Takže jednoduše shrnuto... po řádném ukončení střední školy máte nárok na prázdniny.

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:
přečíst (0) 29.07.22 18:52  Lukáš  (245975)

Prázdniny po dokončení střední školy

V dané práci jsem včera skončil, proto se ptám jestli můžu mít zbytek prázdnin volných, nebo už ne.

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

určitě přečíst (3) 12.06.22 16:12  Petra  (244508)

Krájení cibule

Dobrý denDceři je 15 a cibuli ještě nekrájela. Nevím v kolika letech by bylo ideální ji poprvé nechat ji nakrájet. Přeci jen cibule obsahuje mnoho silic a oči to dráždí. A ještě bych zeptala kdybych ji tu cibuli nechala nakrájet mám ji prvně nechat nakrájet větší nebo menší množství. Protože kdybych ji nechala krájet cibuli třeba na guláš tak by to napoprvé bylo moc.

Dosavadní doporučení: určitě přečíst (3)
Vaše doporučení:
přečíst (0) 12.06.22 21:05  Jarmila  (244517)

Krájení cibule

Já myslím že by měla začít krájet cibuli. A to rovnou na guláš. Pozná jak je to náročné pro oči a vám to usnadní práci. Můžete se střídat jednou bude krájet ona a příště třeba vy.

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 03.06.22 17:44  Jenikcar  (244313)

..

Zdravím, je mi 16 a před 12 dnama jsem si zlomil nohu- konkrétně chodidlo- zlomenina zanártní kosti. Řekli mi že sádru budu mít 5-6 týdnů 23.6 mi ji budou sundavat a pak mám chodit ještě týden o berlích. 26.6 jedeme na již zaplacenou dovolenou a mě zajímá jestli mě ta noha bude ještě nějak bolet po té zloměnině, plánujeme procházky, koupaní... Jestli to tý noze nebude nějak vadit? Rehabilitace prý v takovým věku nejsou nutné... Bojím se jen abych neprožíval dovolenou v bolestech Předem děkuji odpověď

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

určitě přečíst (11) 29.04.22 18:41  Marika  (243452)

Gymnázium nebo ekonomické lyceum

Dobrý den,

moje dcera má po úspěšném přijímacím řízení a nemůže se rozhodnout na jakou střední školu se má vydat, doporučili by jste jí spíše gymnázium nebo ekonomické lyceum? Poprosila bych i zdůvodnění vašeho názoru.

Předem děkuji za jakýkoliv názor.

Dosavadní doporučení: určitě přečíst (11)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 03.04.22 16:07  Babu  bara.buskovazavinacseznam.cz  (242726)

Kopie značkového oblečení?

Prosím, neznáte nějákou on-line stránku s kopii či replik značkového oblečení? A máte s tím zkušenost. Dekuji.

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (3) 10.01.22 23:08  77  (238863)

Mobilní telefon

Dobrý den, máte někdo zkušenosti s tímto obchodem? https://www.pouziteiphony.cz/

Dosavadní doporučení: přečíst (3)
Vaše doporučení:

přečíst (3) 12.08.21 05:32  Andrea  (230789)

Výběr autoškoly

*** smazany spam ***
Dosavadní doporučení: přečíst (3)
Vaše doporučení:
přečíst (0) 28.12.22 14:59  Jose  j.novakzavinacseznam.cz  (254449)

Výběr autoškoly

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:
přečíst (0) 29.12.22 16:47  Jose  j.novakzavinacseznam.cz  (254449)

Výběr autoškoly

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:


Diskuze Online, další stránky: 1 | 2 | Další »
stránkovat diskuzi po 10 | 20 | 50

Odkazy k diskuzi Online

Online - zdrojová stránka k tématu diskuze Online.

Zasílání Denního souhrnu názorů na Online e-mailem.

Přidat názor - vložte vlastní názor, doporučení, hodnocení nebo zkušenost k tématu Online.


 Burza Prime 16:29 
Název Kurz Změna
 COLT CZ GROUP SE  553.00  -0.72% 
 ČEZ  978.00  -0.20% 
 ERSTE GROUP BANK A  795.50  -0.56% 
 GEN DIGITAL  421.00  -0.94% 
 KOFOLA CS  270.00  +0.75% 
 KOMERČNÍ BANKA  673.00  +0.15% 
 MONETA MONEY BANK  84.30  +0.60% 
 PHILIP MORRIS ČR A  17 200.00  +0.23% 
 PHOTON ENERGY  52.00  -3.17% 
 PILULKA LÉKÁRNY  419.00  +0.48% 
 VIG  629.00  -0.94% 
Komodity online
 Ropa 90.58 USD 02.10   
 Zlato 1829.02 USD 02.10   
 Stříbro 21.16 USD 02.10   
 Káva 149.13 USD 02.10   
 Cukr 26.34 USD 02.10   
 Bavlna 87.76 USD 02.10   

Zobrazit sloupec 
Kurzy.cz logo
EUR   BTC   Zlato   ČEZ
USD   DJI   Ropa   Erste

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby

Hypotéky, Stavební spoření

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzdy, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Obchodní rejstřík

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Ochranné známky

Finanční katalog

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Monitoring ekonomiky

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat

Používání cookies

Copyright © 2000 - 2023

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o. V