STRAVOVÁNÍ ČAVOJSKÁ s.r.o. - Diskuze, názory, doporučení a hodnocení

 Hodnocení:      0 1 2 3      
Diskutující:
Návod    
 

STRAVOVÁNÍ ČAVOJSKÁ s.r.o. - Diskuze k tématu STRAVOVÁNÍ ČAVOJSKÁ s.r.o.


Výpis příspěvků diskuze STRAVOVÁNÍ ČAVOJSKÁ s.r.o., 1 až 20 (21)
 
přečíst (0) 28.02.18 17:59  Micidus  (191922)

Cavojska

U téhle firmy jsem pracovala něco málo přes dva roky. Prace fajn jen bohužel ne lidi kteří tuto firmu vedou. Renata provozní tu firmu vede do záhuby , lidem jen slibuje a tahá je za nos . Nerozumí spoustu věcem.Firma bohužel nemá dobré jméno díky ní .Ředitelky by se měly zamyslet proč zrovna ji držet na této pozici. Jinak plat vcas , náplň práce fajn.

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (8) 09.08.17 08:50  Roomcag  romanagavorzavinacseznam.cz  (187839)

Dlouholetý zaměstnanec

Pracuji již u firmy 10 let jako kuchařka. S vedením firmy jsem spokojená. Práce mě baví a kolektiv je super. Můžu doporučit.

Dosavadní doporučení: přečíst (8)
Vaše doporučení:

přečíst (6) 09.08.17 08:29  Radim  (187836)

Pochvala Stravování Čavojská

Jídlo výborné, porce dostatečné, dovážka bezproblémová, komunikace s firmou taktéž. Cena za oběd včetně dopravy je naprosto vynikající. Maximální spokojenost!    R. Fedor

Dosavadní doporučení: přečíst (6)
Vaše doporučení:

přečíst (22) 16.07.14 13:59  Býv. zaměstnanec  (170442)

H N U S !!!!!

- otrokářská práce za minim. mzdu

- porušování zákoníku prace je zde běžnou praxí

- hrubé porušování základních hygienických pravidel

- nedůstojné jednání se zaměstnanci

Pozn.: Čavojská ml. nepochopila základní princip podnikání současnosti. Nechápe, že spokojený zákazník, ale i spokojený a motivovaný zaměstnanec jsou základními předpoklady prosperující firmy. Ve svém vývoji jaksi ustrnula. Firma postupně upadá, a nyní nemá již nic společného s úspěšnou firmou, kterou vedla pí. Čavojská st.

Stravování se v této firmě nedoporučuji.

Dosavadní doporučení: přečíst (22)
Vaše doporučení:

přečíst (15) 22.04.14 18:08  Marie  gruszkova.mzavinacseznam.cz  (167971)

katastrofa

kdysi jsem byla zaměstnana u firmy čavojska a větší čarodějnici jako byla provozní Renata jsem nezažila.HUMUS/!!!!!!!

Dosavadní doporučení: přečíst (15)
Vaše doporučení:

spíše nečíst (16) 24.04.13 22:52  jana  jana2001zavinaccentrum.cz  (158131)

Okrádání hrubost šikana na pracovišti

Nezbývá než souhlasit. .bohužel, snad nějakým nedopatřením jsem se stala krátkodobě jejich zaměstnancem..A úpřimně mi bylo líto zákazníků, kteří byli na tento druh stravy odkázáni..Stejný je také přístup k zaměstnancům..Hrubé chování , šikana, nadřazenost..recidividní nedostatek zaměstnanců..není divu..za minimální mzdu očekávají, že padnete na hubu, přesčasy jsou povoleny, ale neplaceny a ještě s Vámi jednají jako se zločincem..

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (16)
Vaše doporučení:
spíše nečíst (13) 25.04.13 13:06  jana  (158131)

Okrádání hrubost šikana na pracovišti

Porušují také všechny předpisy včetně hygienických ! Já osobně bych nekonzumovala oběd z nádobí, které myjí v rozpuštěném mazlavém mýdle určeném k mytí podlahy ! To je na žalobu .

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (13)
Vaše doporučení:

přečíst (19) 25.05.12 09:08  Soňa  (152985)

STRAVOVÁNÍ ČAVOJSKÁ VRATIMOV

Po delší době jsem navštívila s kolegyní  provozovnu stravování ve Vratimově.   Vybrala jsem si zabijačkovou polévku-nočky-kys. zelí -uzené. Zabijačková polévka by měla vonět česnekem,majoránkou -zatím po chuti prdelačky ani památky -   místo majoránky  převládala mrkev a celer. -což určitě do této polévky nepatří,že pane kuchaři !!!!!!!!  Víte to vůbec  ?????   Čili jsem si nepochutnala vůbec. Říkala jsem si ,že nočky s uzeným budou lepší. OMYL:Zelí tak kyselé,že až štípalo na jazyku-uzené tvrdé -snad ty nočky byly nejchutnější,ale opět -pokrm nebyl ničím pomaštěn .    -byl suchý-nechutný.  Kolegyně si dala hanáckou houbovou polévku       (-odporné )     -brambor a plátek masa v pivním těstíčku  . Opět nepomastěné-suché-nechutné.  Proboha co to tam vaří za kuchaři !!!!!  Personál milý -některé prodavačky i ochotné- prostředí celkem příjemné- AŽ NA TO JÍDLO !!!!!Nevím jestli jsou zaměstnání tak nekvalitní-kuchaři- nebo je dám příkaz šetřit na zákaznících.   Tuto provozovnu určitě už nenavštívím !

Dosavadní doporučení: přečíst (19)
Vaše doporučení:
spíše nečíst (10) 14.01.13 18:01  mira68  (155829)

STRAVOVÁNÍ ČAVOJSKÁ VRATIMOV

Proč tu všici brečíte, jste platiči daní a policie i soudy tu máte pro sebe

tak proč nevyužijete obranu, jak Žíža v jednotě je síla

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (10)
Vaše doporučení:

spíše nečíst (16) 17.04.12 09:33  Tedd  (152595)

Čavojská hnus mezi hnusy

Nedoporučuju z čavojské jidelny absolutně nic co pochází z její vlastní výroby.. Bagety, saláty, polévky neuvěřitelné...A už vubec nechapu jak si dovolujou brát za to co nazývají obědy plnou cenu. V životě sem nejedl ve stravovací jidelně větší kentus než to co vydává čavojská za tzv. oběd. Suroviny děsná kvalita, porce jak pro děti a chutě jídel otřesné.Tuhle jidelnu si mužou držet leda tak v slabě prosperujcích firmách nebo firma v ,které berou pěkné uplatky z provize čavojské pač by ve stravovacích komisích museli být naprostí pitomci a čavojská by za takové rádoby jídla, dávno zkrachovala. Takže tuto společnost rozhodně nedoporučuju a zaroveň doporučuji Čavojskou zavřít :-) 

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (16)
Vaše doporučení:

spíše nečíst (6) 11.01.12 09:58  ostravačka  (150921)

Obědy

No j,ak to tak vidím, tak se nic nezměnilo. Bída a hrůza, stojí to za velké h...o.

Malé porce a kvalita nulová. Noste si svačiny z domu, vyjde to levněji.

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (6)
Vaše doporučení:

spíše nečíst (12) 26.10.11 15:47  André  (149485)

At víte co jíte.A to není vše klidně můžu pokračovat.

Máte rádi mleté maso??? Že ano? Tak to se zde stravujete dobře. Mlete na jídelníčku AŽ 3 krat do týdne pokažde to samé ale uplně jinak.Hlavně pořádně na jemno pomlet at nejde poznat že tam je zelenina ze zeleninových karbenátku z pondělí a nějaké suché řízky z uterý a játra ze středy trochu masa z výstavky "to se musí prodat přece" a máte menu na pátek jako sekanou na smetaně Dobrou chut vám přeje majitelka společnosti Kovačová Petra která o ničem samozřejmě neví.   Haha


Dosavadní doporučení: spíše nečíst (12)
Vaše doporučení:

přečíst (10) 16.05.11 20:14  m.  (146955)

Pochvala

Ve stravování Čavojská se stravuji rok a nemám žádné výše uvedené výhrady.

Porce jsou slušné a chutné. Procestoval jsem spoustu závodních jídelen a musím

uznat, že Čavojská je na velmi dobré úrovni. Stěžovat si můžou akorát nenažranci

a "mámini mazánkové"... 

Dosavadní doporučení: přečíst (10)
Vaše doporučení:
spíše nečíst (8) 17.04.12 09:40  Tedd  (152595)

Pochvala

HH tak to se divím ,že ještě nemáš žaludeční problémy. Chápu, management čavojské se zde musí nejak hájit ale je to tak žalostně trapné co ste tu napsali :-D..  

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (8)
Vaše doporučení:
spíše nečíst (9) 26.10.11 15:34  André  (149485)

Pochvala no to snad né

A to ještě nevíte z čeho ty sra.... pocházi ja tam pracoval.Podmínky a vybav. je nekde hodně před komoušema a kvalita surovin??? tak k tomu raději nic ty brambory z plastu jsou ještě o.k. Ale maso tak to už by jste si nedala.Jen škoda že to pořad nese jméno paní Čavojské která už podnik předala své "skvělé" dceři a vnučce takže všechu špínu házet na pí Kováčovou.


Dosavadní doporučení: spíše nečíst (9)
Vaše doporučení:

spíše nečíst (4) 08.06.10 11:37  Veronika  (142369)

jídla

dobrý den, se stravování čavojské máme zkušenosti a řekla bych že spíše špatné...jejich jídlo je opravdu dražší.... v centru si člověk koupí lépe kvalitní jídlo, čerstvé a ve více případech i za menší cenu...bohužel v jistých částech ostravy mají trochu monopol...taky se mi nelíbí, že mají na výběr jen a jen maso
Dosavadní doporučení: spíše nečíst (4)
Vaše doporučení:

spíše nečíst (2) 24.10.06 11:11  Daniela  (106899)

čavojská s.r.o.

Také si myslím, že kdybychom my, využívající provozní kantýny dostávali stravenky a měli  si kupovat jídlo za plnou cenu, za jakou se prodává např. řidičům kamionů, tak by firma zkrachovala...Za tuto cenu mám totiž v restauraci "meníčko" s obsluhou, jídlo na talíři upravené, větší gramáž a nemusím se dívat, jak kantýnská lije nechutně stále tentýž hnědou omáčku na přílohu a močí si v talíři prsty. Taky bych s největší pravděpodobností nebyla nucena jíst brambory ohřívané v igelitu, nesolené, napůl na povrchu rozvařené a uvnitř syrové. A zcela určitě bych nemusela jíst hliníkovými příbory na igelitovém ubruse. Kultura stolování je otřesná, solničky ze sklenic od kečupu, igelit se utírá snad jen na přechodu směn....Tato firma má jediné štěstí v tom, že zaměstnanci si asi zcela neuvědomují, jaká je skutečná cena jídla, řeknou si "co bych chtěl za dvacku" a věc neřeší. 
Dosavadní doporučení: spíše nečíst (2)
Vaše doporučení:

přečíst (2) 22.01.04 10:10  bretislav.kovar  (63940)

Pochvala.

Stravování v jídelně na Nové Huti, a.s. - nyní Ispat je ve srovnání se SODEXEM: levnější, chutnější, pestřejší a porce jsou větší!!!!!!!!!!!!!§

 

Dosavadní doporučení: přečíst (2)
Vaše doporučení:
spíše nečíst (4) 29.01.06 08:52  jaroslav  bawariazavinacseznam.cz  (97009)

Pochvala.??

Dobrý den, zajímalo by mne, jestli mluvíme o stejném stravování v Mittalu (Ispatu). V kantýně p. Čavojské na záv.15 směna C, jsou porce opravdu miniaturní, což dokládají časté hádky s paní, která je vydává. A jídlo je zároven bez chutě.Pokud si tedy uvědomíte, kolik jste za tuto směšnou porci zaplatil, tak zjistíte, že za ty peníze byste se lépe najedl v kterékoliv restauraci, kde dělají meníčka. Takže si myslím, že dnes už není co chválit. Jen škoda, že místo dotací nedostáváme stravenky, určitě by se to v kantýnách projevilo.
Dosavadní doporučení: spíše nečíst (4)
Vaše doporučení:


Diskuze STRAVOVÁNÍ ČAVOJSKÁ s.r.o., další stránky: 1 | 2 | Další »
stránkovat diskuzi po 10 | 20 | 50

Odkazy k diskuzi STRAVOVÁNÍ ČAVOJSKÁ s.r.o.

STRAVOVÁNÍ ČAVOJSKÁ s.r.o. - zdrojová stránka k tématu diskuze STRAVOVÁNÍ ČAVOJSKÁ s.r.o..

Zasílání Denního souhrnu názorů na STRAVOVÁNÍ ČAVOJSKÁ s.r.o. e-mailem.

Přidat názor - vložte vlastní názor, doporučení, hodnocení nebo zkušenost k tématu STRAVOVÁNÍ ČAVOJSKÁ s.r.o..


 Burza Prime 16:25 
Název Kurz Změna
 CETV CME  85.40  -1.61% 
 ČEZ  506.00  -1.36% 
 ERSTE GROUP BANK  1 023.00  -1.63% 
 FORTUNA  185.00  +0.27% 
 KOFOLA ČS  408.00  -0.49% 
 KOMERČNÍ BANKA  923.00  -1.28% 
 MONETA MONEY BANK  84.60  -0.12% 
 O2 C.R.  282.50  +0.36% 
 PEGAS NONWOVENS  894.00  +0.45% 
 PHILIP MORRIS ČR  17 560.00  0.00% 
 UNIPETROL  371.00  -0.27% 
 VIG  676.00  -0.81% 
Komodity online
 Ropa 70.45 USD 21:00   
 Zlato 1352.20 USD 21:00   
 Stříbro 16.52 USD 21:00   
 Káva USD    
 Cukr USD    
 Bavlna 81.78 USD 19:19   

Zobrazit sloupec 
Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
TOP: Akcie CZ Akcie svět Kurzy měn Komodity Zlato Bitcoin Hypotéky Tarify Energie Kalkulačka Zákony Práce Školení Počasí

Kalkulačka

Výpočet čisté mzdy

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Sociální příplatek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Důchodová kalkulačka

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby

Běžné účty

Hypotéky

Stavební spoření

Podílové fondy

Směnárny - Euro, Dolar

Úřad práce

Investice

Makroekonomika - ČNB

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Zlato online, Stříbro, Ropa

Burza - ČEZ

Pojištění

Povinné ručení

Penzijní připojištění

Penzijní fondy

Podnikání

Obchodní rejstřík

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Ochranné známky

Finanční katalog

Nový občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - TÜV spolehlivost

Monitoring ekonomiky

Mapa webu

Volby

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Copyright © 2000 - 2018

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688

Ochrana údajů