Firma Fillon s.r.o. - Diskuze, názory, doporučení a hodnocení

 Hodnocení:      0 1 2 3      
Diskutující:
Návod    
 

Firma Fillon s.r.o. - Diskuze k tématu Firma Fillon s.r.o.


Výpis příspěvků 1 až 19 (19)
 
přečíst (5) 21.07.21 11:04  mirek  (207650)

Drevoconstruct

POZOR!!! V soucasnosti pan David Ulman vystupuje pod novym jmenem DREVOCONSTRUCT. Nasli jsme inzeraty na prodej a realizaci drevostavby domku na Praze Zapad. V soucasne dobe s rodinou Ulmanu probiha nekolik soudnich rizeni. 

Dosavadní doporučení: přečíst (5)
Vaše doporučení:

přečíst (5) 06.05.21 17:08  mirek  (207650)

Ulman a synove

Tak po precteni soudniho spisu jsem se neprestaval divit. Trestni minulost teto particky je celkem zajimava a je to dlouhe cteni. Jedina piha na krase byla, ze tech nepodminenych trestu bylo malo. Tak preji Ulmanum hezky soud a cely zbytek zivota se svym prohnilym svedomim. 

Dosavadní doporučení: přečíst (5)
Vaše doporučení:

přečíst (5) 26.07.20 18:04  Iveta  (213389)

Okradl nás video je pravdivé

To je neskutecný lhář, jen doufám že mu už nikdo nenaletí a dojedou na ty jeho podvody. Projekt na dřevostavbu ani situační výkres nedoručil, ještě falšoval kopie projektu, přepsal jméno, no hrozná zkušenost a o rok zdržení se stavbou. Celé video je pravdivé a příběhů je tolik a my také rádi natočíme příběh náš. 

Dosavadní doporučení: přečíst (5)
Vaše doporučení:

přečíst (6) 18.04.20 19:42  PODVEDENÍ  podvedeniulmanemzavinacseznam.cz  (210479)

co dodat

https://www.televizeseznam.cz/video/zahady/sliboval-ekologicke-drevene-domky-vybral-zalohy-a-zmizel-64051576

Dosavadní doporučení: přečíst (6)
Vaše doporučení:
přečíst (5) 29.06.20 11:37  Fillon s.r.o.  fillonsrozavinacseznam.cz  (212685)

Reakce na Video pana Klímy

Dobrý den, reaguji na video které bylo odvysíláno v televizi Seznam. Video je z pořadu Záhady Josefa Klímy a rád bych se zetal na pár maličkostí, které ve videu jsou. Prvně tedy proč paní Kolbingerová uvádí, že „Pan ulman se prolátnul a řekl, že peníze na střechu použil na jinou stavbu“ když toto tvrzení bylo zmíněno v jednom z emailů od paní Kolbingerové „To,že mě někdo tahá za nos a není upřímný,jen samé výmluvy,než aby zvedl telefon a řekl,:"rozjíždí mě stavbu,vaše peníze na střechu jsme použili na ni,jakmile investor zaplatí,střecha se objedná rovnou k vám." ? Máte paní kolbingerová nějaký důkaz Vašeho tvrzení? A přoč se v jednom záběru, konkrétně 8:54 minuta objeví stavba pana Dvořáčka který dělal Vaši stavbu před námi a kterou jsme zbourali, abychom mohli postavit naši stavbu? Proč je ve videu zmíněno, že stavba kolik měsíců stála otevřená když toto bylo Vaší vinou? Co si dobře pamatuji tak se s Vámi finance řešili opakovaně. Prvně jste měla mít hypotéku(Postavili se obvody, práce jsme dotovali), potom úvěr (Postavili se krokve práci jsme dotovali, chybu v rozměru kleštin jsme uznali) a následně si musel pan Lhota půjčit v práci (Podle Vašich slov) aby stavba mohla pokračovat. Odmítám Vám stavbu neustále dotovat a modlit se že mi ji pak někdy zaplatíte... Za další si ve videu stěžujete že se stavba „Rozlezla“ Ano, před tímto jsme varovali, nedbali jste našich rad a do stavby zasáhli, nyní se divíte že pracuje když jste neudělali opatření které tomu mají zabránit jako třeba sešroubování pozednice a vyztužení atiky...

 

Pane Mazura, stavbu máte vyrobenou a projekt máte dodaný včetně povolení změn na dřevostavbu. Poslední komunikace s Vámi byla o tom kam a kdy chcete vyrobenou stavbu dodat. Na pozemek Vaší přítelkyně jste toto odmítnul. Následně jste přestal komunikovat. Nakonec trestní oznámení. Nyní se po návštěvě ve Šnepově dovím, že máte postavený betonový dům podle projektu který jsme dodali. Je hezké že vám to roste a budete bydlet, nicméně stavbu u nás stále máte. Dále tvrdíte že na úřadech nikdo nikdy nebyl. Mám vzato, že lžete...

Je toho „Co dodat“ více. Rozjeli jste pomluvačnou kampaň kde se dalo. Založili krásný email „Podvedeniulmanem“ odháníte zákazníky, přesvědčujete pronajímatele a všeobecně deláte vše proto abych se nemohl bránit. Aby jste zničili mé firmy nehledě na to jak dopadne soudní spor. Celé video působí jako honba za „Lajky“ jelikož důkazní hodnota je 0. Hlavně že se ukazují rodiny, děti, starší lidé... Už jen výraz „Dřevěné domky“ zní o dokonalé znalosti pisatele s problematikou Dřevostaveb.

S pozdravem 

Ulman David

Jednatel

Dosavadní doporučení: přečíst (5)
Vaše doporučení:
přečíst (3) 24.07.20 00:07  PODVEDENÍ  podvedeniulmanemzavinacseznam.cz  (213333)

Reakce na Video pana Klímy

Vážený pane,

moc se všichni těšíme až se s Vámi konečně osobně setkáme u soudu. Přečtěte si prosím důkladně trestní oznámení kde jsou velmi podrobně popsány všechny příběhy a že těch lidí je mnohem více víme všichni.

Na viděnou u soudu

Všichni podvedení!

Dosavadní doporučení: přečíst (3)
Vaše doporučení:

přečíst (6) 28.01.20 20:56  mirek  genesiszavinaccentrum.cz  (207650)

Ulman a syn

S panem Ulmanem a jeho firmou mohu pridat asi tuto smutnou zkusennost. Cca pred rokem a pul  jsme se dohodli na nejake praci u nas na domku. Vybral od nas financni zalohu 100 tis. korun na material. Dale zhruha rok probihala obcasna komunikace mailem. Pokazde se jednalo o nejake zdrzeni a ze se ozve za par tydnu. Pred nekolika mesici uz prestal komunikovat uplne. Nyni po roce a pul nemane ani penize ani odvedenou praci. Mobil zvedne pouze z neznameho cisla. Kdyz se predstavite a reknete kdo jste, okamzite to polozi. Doslo mi, ze uplne stejne pokladal telefony, kdyz byl u nas osobne se domluvit na zakazku. Jen me to tenkrat nekoplo, ze jsou to klienti, kterym uz dosla trpelivost. Kdyz jsme zjistovali nejake info, zustali jsme uplne paf. Pan Ulman i jeho syn oficialne bydli na urade, maji za sebou nekolik zrusenych firem. Nicmene uz maji novou firmu, opet na adrese, kde jsou registrovany  stovky dalsich firem. Asi netreba dodavat, ze vedi moc dobre, co delaji. Cele je to takova pohadka o hodnem panovi se synem. 

Dosavadní doporučení: přečíst (6)
Vaše doporučení:
určitě přečíst (2) 29.06.20 11:44  Fillon s.r.o.  fillonsrozavinacseznam.cz  (212685)

Reakce

Dobrý den , v prvé řadě bych rád věděl s kým mluvím. Nejsem si vědom skutečností které uvádíte. Je pravdou že když mám s někým jednání tak je krajně nevhodné mluvit s někým jiným po telefonu pokud to „nehoří“. To jsou ale základy slušné komunikace. Dále si nejsem vědom že bych po zvednutí telefonu okamžitě telefon položil když se dotyčný představí. Prosím tedy uvedtě svoje jméno ať můžeme mluvit otevřeně a né pod anonymem. Váš email Genesis@centrum.cz nemám v paměti a ani emailový klient Vás nezná.

S pozdravem

Ulman David

Jednatel

Dosavadní doporučení: určitě přečíst (2)
Vaše doporučení:
spíše nečíst (3) 30.06.20 21:30  mirek  genesiszavinaccentrum.cz  (212725)

Reakce

Davide Ulmane. Jmeno je v uvodu. To ze emailovy klient nezna neci mail, neznamena, ze se podvod  nestal. Tesi me zmatena reakce a vymluvy ohledne mobilu.  Ostatne cele je to krasne zmatene. Je jasne, ze se konecne blyska na lepsi casy. Ostatne vsichni zde spolupracujeme s policii a doufame, ze prijde spravedlivy trest. Je spravne informovat verejnost o ... Budu tak cinit pri kazde prilezitosti, ktera se mi naskytne. Je to ma moralni povinnost. I tak ma nekdy zivot pro nas prekvapeni. A my se jednou potkame, to vim jiste. Takze NASHLEDANOU!!!

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (3)
Vaše doporučení:
přečíst (2) 01.07.20 17:53  Typical Class s.r.o.  tpcsrozavinacseznam.cz  (212751)

Reakce

Dobrý den pane Mirku,

                                      bojíte se tedy představit celým jménem? Mirků je v republice docela dost. V rámci slušného chování by bylo dobře se představit a neschovávat se za nějaký anonym. Ikdyž pro některé je anonymita vše... Vaše vyhrožování na mě neplatí, nejsem z těch lidí kteří si to dají líbit. Pokud se tedy známe, prosím představte se plným jménem ať vím s kým mám tu čest. 

Nebo se bojíte že bych se mohl bránit?

Ulman David

Dosavadní doporučení: přečíst (2)
Vaše doporučení:

spíše nečíst (3) 25.01.20 11:36  Martinas561  martinas561zavinacseznam.cz  (207575)

Zkušenost

Dobrý den, 

Mám tuto firmu v úzkém výběru na svou stavbu u Bruntálu. Můžete mi poslat více informací na email martinas561@seznam.cz? Nerad bych naletel. Někde sem četl že je to podvod ale působí hodně seriózně. Máme za sebou už tři schůzky, i na úřadě už byli zjišťovat co a jak. Tady zase čtu že někdo už s nimi postavil. Cenu mají skvělou a i práci kterou jsem měl možnost vidět mají supr. Zatímco jiní dělají v této ceně co od nich  mám ze syrového oni si jedou Kvh. Díky za každou odpověď. Jak říkám, peněz je málo a nerad bych naletel. Hezký den, Martin S. 

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (3)
Vaše doporučení:
spíše nečíst (4) 27.01.20 14:36  Hrachovinová  hrachovina.luciezavinacseznam.cz  (207603)

Zkušenost

S firmou Fillon s.r.o. a panem Ulmanem nemáme špatnou zkušenost. 5.10.2017 tchán podepsal s panem Ulmanem smlouvu o postavení dřevostavby - chaty a dostal peníze které požadoval. Chata měla být postavena do půl roku. Dnes je 27.1.2020 a chata je stále neobytná, je nedodělaná a peníze jsou taky fuč. S panem Ulmanem je to jak v pohádce Nekonečný příběh...

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (4)
Vaše doporučení:
spíše nečíst (3) 27.01.20 14:40  Hrachovinová  hrachovina.luciezavinacseznam.cz  (207603)

Zkušenost

Nejde mi zpráva opravit, ale má být napsáno že ...nemáme dobrou zkušenost ...

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (3)
Vaše doporučení:
spíše nečíst (3) 27.01.20 12:06  Stavba1  pivetazavinacseznam.cz  (207597)

Zkušenost

Dobrý den, moc hezká recenze, ale nevěřím tomu, nás také okradl a působil velice serozně. Stejně tak že na úřadu byl a vyprávěl toho. Nakonec sebral peníze a zdržel nás o rok. Je podané trestní oznámení. 

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (3)
Vaše doporučení:

spíše nečíst (3) 11.01.20 12:55  martin mrazek  martinmrazek12zavinacseznam.cz  (207314)

Reakce

Spokojenost, naše zkušenost s firmou Typical class s.r.o. je vynikající stavěli nám hrubou stavbu dřevostavby vše probíhalo v pořádku a teď budeme kolaudovat. Pan Ulman nám poradil a řešil s námi spoustu věcí. Díky jeho radám jsme ušetřili finance, které jsme potom mohli použít na podlahové vytápění našeho domečku. S pozdravem Mrázkovi

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (3)
Vaše doporučení:
určitě přečíst (2) 29.06.20 11:45  Fillon s.r.o.  fillonsrozavinacseznam.cz  (212685)

Reakce

Dobrý den pane Mrázek, dekuji za vaši kladnou recenzi. Velice si vážíme Vaší spokojenosti.

S pozdravem 

Ulman David

Dosavadní doporučení: určitě přečíst (2)
Vaše doporučení:
přečíst (4) 21.01.20 14:24  poškození  podvedeniulmanemzavinacseznam.cz  (207505)

Reakce Ulman

Krásně napsáno...velmi Vám to přejeme ale nikdo Vám nevěříme. Je nás již celkem 7 rodin podvedených těmito pány a bylo podáno hromadné trestní oznámení. Ještě jsme nikdo neviděli jediný dokončený dům...Pokud existujete...ozvěte se nám...rádi si poslechneme Váš příběh...

Poškození

Dosavadní doporučení: přečíst (4)
Vaše doporučení:

přečíst (7) 07.11.19 21:10  Petr a Jana  padre.locksidezavinacgmail.com  (206065)

Hledáme oběti

Dobrý den! Prosím POZOR! Hledáme všechny kdo naletěli panu Ulmanovi a jeho synům. Pokud máte jakékoliv negativní zkušenosti s touto firmou či jejich sesterskou společností Kamoritix...OZVĚTE SE!!! Potřebujeme vědět kolik takových nás je a spojit se!!!

Díky

Petr s rodinou

Dosavadní doporučení: přečíst (7)
Vaše doporučení:
určitě přečíst (2) 29.06.20 11:39  Fillon s.r.o.  fillonsrozavinacseznam.cz  (212685)

Hledáme oběti

Dobrý den Petře a rodino, netuším kde jste sehnal společnost Kamoritix že je má sesterská. Pokud tedy víte co to znamená, pokud nevíte rád Vás poučím. Sesterská společnost znamená „Sesterská společnost je společnost úzce spojená s jinou společností se samostatným jménem a zaměstnanci. Obě společnosti jsou vlastněny stejnou mateřskou společností a jsou považovány za dceřiné společnosti větší společnosti. „ Nejsem si vědom, že by společnost Kamoritix a Fillon či Typical Class vlastnila nějaká mateřská společnost. Pokud si myslíte že je to lež, prosím uveďte jmeno a vlastníka mateřské společnosti... Podívejte se pořádně, zjistíte že společnost Kamoritix je v likvidaci a nemá s mými společnostmi co společného. Já vím je to trošku možná zamotané ale zajímalo kde jste na to Petře přišel...

S pozdravem

Ulman David 

Jednatel

Dosavadní doporučení: určitě přečíst (2)
Vaše doporučení:


Diskuze Firma Fillon s.r.o., další stránky: 1
stránkovat diskuzi po 10 | 20 | 50

Odkazy k diskuzi Firma Fillon s.r.o.

Firma Fillon s.r.o. - zdrojová stránka k tématu diskuze Firma Fillon s.r.o..

Zasílání Denního souhrnu názorů na Firma Fillon s.r.o. e-mailem.

Přidat názor - vložte vlastní názor, doporučení, hodnocení nebo zkušenost k tématu Firma Fillon s.r.o..


 Burza Prime 16:24 
Název Kurz Změna
 AVAST  171.85  -0.64% 
 ČESKÁ ZBROJOVKA GR  420.00  +0.24% 
 ČEZ  596.00  +0.85% 
 ERSTE GROUP BANK A  816.00  -1.19% 
 KOFOLA CS  277.00  +0.36% 
 KOMERČNÍ BANKA  780.00  -0.13% 
 MONETA MONEY BANK  85.90  +1.06% 
 O2 C.R.  262.00  0.00% 
 PHILIP MORRIS ČR A  14 480.00  +0.84% 
 VIG  591.00  -1.50% 
Komodity online
 Ropa 73.56 USD 19:36   
 Zlato 1801.18 USD 19:36   
 Stříbro 24.67 USD 19:36   
 Káva 204.96 USD 19:36   
 Cukr 18.38 USD 19:36   
 Bavlna 89.88 USD 19:36   

Zobrazit sloupec 
Kurzy.cz logo
EUR   BTC   Zlato   ČEZ
USD   DJI   Ropa   Erste

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby

Hypotéky, Stavební spoření

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzdy, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, nafta

Podnikání

Obchodní rejstřík

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Ochranné známky

Finanční katalog

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto, Spolehlivost Aut

Monitoring ekonomiky

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat     Mobil verze

Používání cookies

Copyright © 2000 - 2021

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.