Katalog subjekt BOHEMIA ENERGY entity s.r.o. - Diskuze, názory, doporučení a hodnocení

 Hodnocení:      0 1 2 3      
Diskutující:
Návod    
 

Katalog subjekt BOHEMIA ENERGY entity s.r.o. - Diskuze k tématu Katalog subjekt BOHEMIA ENERGY entity s.r.o.


Výpis příspěvků diskuze Katalog subjekt BOHEMIA ENERGY entity s.r.o., 1 až 12 (12)
 
určitě přečíst (3) 17.05.19 13:00  Ivan Richter  (201908)

Zkušenost s Bohemia Energy

Dobrý den, od firmy Bohemia Energy jsem chtěl odejít, ale dali mi retenční nabídku, kdy se cena hodně blížila té původní. Tak jsem to přijal za podmínky, že setrvám ještě rok a pak se opět rozhodnu podle ceny jak dál jednat. Po úvaze, kdy jsem si pak i prošel internet a porovnal pár firem mi z toho vzešlo, že cena jde tak nahoru, že dostat se k dobré nabídce nebude jen tak, takže rozhodnutí zůstat u Bohemky s jejich novou nabídkou hodnotím jako dobré.

Dosavadní doporučení: určitě přečíst (3)
Vaše doporučení:
určitě přečíst (1) 09.08.19 15:02  Pamikles  (203962)

Zkušenost s Bohemia Energy

Taky mi jí dali, ale na základě toho, že jsem jim dal reálný podklad od jiné firmy. Jsem rád, že přišli s nabídkou, která se finančně dotáhla na tu novou a já i přesto, že jsem si dal práci s hledáním náhradní firmy, vzal tu vylepšenou od Bohemia energy. Občas je dobrý tak udělat malý ústupek..

Dosavadní doporučení: určitě přečíst (1)
Vaše doporučení:

spíše nečíst (2) 23.11.18 12:40  awe  (197862)

...

Příspěvek byl smazán.
Dosavadní doporučení: spíše nečíst (2)
Vaše doporučení:

určitě přečíst (15) 18.07.18 20:41  Michal  (195035)

Schůzka se zástupcem Bohemia Energy

O víkendu jsem si dělal malý průzkum, porovnával jsem si jak proti sobě stojí alternativní a dominantní dodavatelé a zatím mě nejvíc zaujala právě Bohemia Energy, která mi vyšla nejlevněji a to mě velice překvapilo, takže jsem si hned na to sjednal s jejich zástupce schůzku, tak jsem zvědavý, jak se domluvíme, ale rozhodně nabídku v porovnání co jsem našel bych v potaz bral.

Dosavadní doporučení: určitě přečíst (15)
Vaše doporučení:
určitě přečíst (3) 08.03.19 10:37  Vincek  (200336)

Schůzka se zástupcem Bohemia Energy

Já jsem s nimi měl osobní konzultaci, ohledně tří odběrných míst, co mám na sebe vedené. Vždy jsem je řešil dohromady a ne jednotlivě podle nájemců. Ještě nikdy se mi to neukázalo jako problém a nájemníci s tím byli vždy včas obeznámeni, že energie budou platit podle předepsaných poplatků co pošle firma, ale mně a já to pak hromadně pošlu na firmu. Co jsem za léta správy totiž zjistil, dokážu daleko líp u firmy vyjednat lepší podmínky, ke kterým by se oni neměli šanci dostat. Práce je to občas složitější, ale za výsledek to stojí.

Dosavadní doporučení: určitě přečíst (3)
Vaše doporučení:
přečíst (14) 31.08.18 16:19  Petrlík Pavel  (195955)

Schůzka se zástupcem Bohemia Energy

Já žil docela dlouho v domnění, že právě tradiční dodavatelé jsou nejlevnější jak mají svoje elektrárny atp., ale docela jsem zíral, když mě kamarád vyvedl z omylu a ukázal mi jak to na trhu vypadá a že konkurence dokáže bít daleko střízlivější a levnější. Takže mě vůbec nepřekvapuje, že vám Bohemia Energy jako alternativní společnost vyšla nejlevněji. Pro mě je to celkem velké překvapení, že to tak je vůbec možné, když je to v podstatě překupník energie. Ale hold vše je v dnešní době možné.

Dosavadní doporučení: přečíst (14)
Vaše doporučení:
určitě přečíst (2) 31.12.18 08:31  JosefD  (198661)

Schůzka se zástupcem Bohemia Energy

V tom s vámi můžu jednoznačně souhlasit, jako nad touto firmou už jsem polemizoval několik let po sobě a až nyní, kdy jsem zjistil, že se opět vrátili ke smlouvě aniž bych u nich musel být vázaný na několik let, jsem se k nim přiklonil. Neupisuju se, u mě je na prvním místě smlouva a pak až cena, protože ta se dá změnit, ale smlouva ne. Nyní mají i slušnou cenu s ohledem na další rok.

Dosavadní doporučení: určitě přečíst (2)
Vaše doporučení:

přečíst (34) 26.04.18 17:28  Alice  (193216)

Bohemia Energy

Jsme u Bohemia Energy dva roky a za ty poslední dva roky nám šla u nich cena dolů. Měli jsme přeplatky a to nám říkal i ten jejich obchoďák, že se nám ceny upraví a vrátí se nám ten rozdílu. Žádné nesrovnalosti jsme s nimi do teďka neměli a když jsme odcházeli od minulého dodavatele tak z ničeho nic se nám u nich objevily záhadné nedoplatky. Takže takto se nám odvděčili jako dlouholetým zákazníkům. Jsem ráda, že jsme pryč, máme klid a taky teplo doma. :)

Dosavadní doporučení: přečíst (34)
Vaše doporučení:
určitě přečíst (9) 30.10.18 17:38  Hanina  (197321)

Bohemia Energy

Také máme zkušenost s agentem od Bohemia Energy, u nás teda nebyl chlap, ale ženská. Přišla starší paní, celkem upravená, kostýmek teda už něco pamatoval, dneska už bych možná takový těžko hledala i v sekáči, ale byla upravená a to se jí upřít nedá, lepší než rozdrbané džínsy z poslední kolekce. Povídala si s námi celkem dlouho i kafe si nechala nabídnout. Mluvila hodně o tom, jak je to v poslední době s energiemi šílený, jak jdou strašně nahoru a že jediným způsobem jak se tomu lze aspoň trochu ubránit je změna dodavatele. Bohemia Energy jako prý alternativní dodavatel může svojí nabídkou konkurovat velkým firmám a může si tak dovolit dát i nižší cenu. Přičemž nám ukázala jejich ceníky a na tabletu dokonce i porovnání s našim dodavatelem. Přes ten tablet to pak s námi paní i sepsala. Nebýt té vizualizace asi bychom s ní nic neuzavřeli, ale takhle nebylo co namítnout. Na paní máme spojení, ale zatím se nám to vyřizuje. Náš dodavatel, ještě furt ten samý se nás už snažil kontaktovat s nabídkou, ale tu jsme odmítli a necháváme se převést k Bohemia Energy. Slevu jsem od nich nedostali za celé roky, tak teď na svém rozhodnutí již nic měnit nebudeme.

Dosavadní doporučení: určitě přečíst (9)
Vaše doporučení:
přečíst (16) 22.06.18 14:17  RADEK H.  (194521)

Bohemia Energy

No mně kamarád říkal, že pokud mi dodavatel po osobní domluvě nenabídne alespoň minimální slevu v rámci třeba 2 nebo 3 procent alespoň ze slušnosti, tak ho změň, protože ten už s tím sám nikdy nepřijde. No nepřišli s ničím, že na to nemám dostatečný nárok, tak to jsem se musel pousmát a rovnou jsem jim teda oznámil, že ať čekají z mojí strany, že si budu hledat náhradního dodavatele, který jistě rád slevu nabídne. Když jsem prohlížel kalkulačku s vyhodnocením tak mi nejlevněji vycházela právě Bohemia energy, proto jsem je také oslovil, při mých zálohách mi slevu opravdu dali a formě nového ceníku a že při vyúčtování uvidím ten rozdíl, co jsem si připlácel. Takže to jakoby nebylo úplně hned patrné, ale ve vyúčtování si pamatuji, že mi dorazilo 3800 korun dobírka za plyn, elektřina byla tuším někde kolem tisícovky, takže levnější dodavatelé se opravdu na trhu najdou, když se člověk poohlédne.

Dosavadní doporučení: přečíst (16)
Vaše doporučení:
určitě přečíst (2) 23.11.18 12:38  Rostislav Šťastný  (197864)

Bohemia Energy

Změnu dodavatele provádím skoro co dva roky, letos jsem přešel právě  k Bohemia Energy, protože mě v porovnávači vyšla jako nejlevnější dodavatel, ale to je samozřejmě teď, jak to bude vypadat za rok za dva, to už můžou být ceny zase jiný a vrcholek pyramidy může zas okupovat jiná firma, proto se radši o to pravidelně starám. 

Dosavadní doporučení: určitě přečíst (2)
Vaše doporučení:
určitě přečíst (3) 24.06.19 16:13  Honza Simon  (202878)

Bohemia Energy

Záleží taky na tom, co vám dovolí smlouvy, já vzhledem k tomu, že u nich nejsem nijak vázán, tak smlouvu když je třeba měním co rok. Teď jsem akorát ve stavu, kdy řeším přestup k Bohemia Energy, kde je cena nyní nejnižší z trhu a nejsou k tomu žádné platby navíc a smlouva opět bez nutnosti několikaleté vazby. Nutno podotknout, že si to vždy řeším sám.

Dosavadní doporučení: určitě přečíst (3)
Vaše doporučení:


Diskuze Katalog subjekt BOHEMIA ENERGY entity s.r.o., další stránky: 1
stránkovat diskuzi po 10 | 20 | 50

Odkazy k diskuzi Katalog subjekt BOHEMIA ENERGY entity s.r.o.

Katalog subjekt BOHEMIA ENERGY entity s.r.o. - zdrojová stránka k tématu diskuze Katalog subjekt BOHEMIA ENERGY entity s.r.o..

Zasílání Denního souhrnu názorů na Katalog subjekt BOHEMIA ENERGY entity s.r.o. e-mailem.

Přidat názor - vložte vlastní názor, doporučení, hodnocení nebo zkušenost k tématu Katalog subjekt BOHEMIA ENERGY entity s.r.o..


 Burza Prime 16:29 
Název Kurz Změna
 AVAST  113.00  +3.67% 
 CETV  110.80  +0.91% 
 CEZ  519.00  +0.48% 
 ERSTE GROUP BANK  780.80  -1.46% 
 KOFOLA CS  296.00  -0.67% 
 KOMERCNI BANKA  818.00  +0.37% 
 MONETA MONEY BANK  76.00  -0.13% 
 O2 C.R.  217.00  -0.46% 
 PFNONWOVENS  690.00  +0.58% 
 PHILIP MORRIS CR  13 680.00  0.00% 
 VIG  601.50  -0.50% 
Komodity online
 Ropa 59.06 USD 23.08   
 Zlato 1538.80 USD 23.08   
 Stříbro 17.59 USD 23.08   
 Káva 96.05 USD 23.08   
 Cukr USD    
 Bavlna 58.21 USD 23.08   


Zobrazit sloupec 
Kurzy měn | Akcie | Obchodní rejstřík | Zájezdy | Last minute | Meteobox | Bydlet | YAuto | Studium | E
Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
TOP: Akcie CZ Akcie svět Kurzy měn Komodity Dluhopisy Zlato Bitcoin Hypotéky Tarify Energie Kalkulačka Zákony Práce Počasí

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Sociální příplatek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby

Hypotéky, Stavební spoření

Směnárny - Euro, Dolar

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Úřad práce

Investice

Podílové fondy

Makroekonomika - ČNB

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Zlato online, Stříbro, Ropa

Burza - ČEZ

Pojištění

Povinné ručení

Penzijní připojištění

Podnikání

Obchodní rejstřík

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Ochranné známky

Finanční katalog

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto, Spolehlivost Aut

Monitoring ekonomiky

Mapa webu

Volby

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Copyright © 2000 - 2019

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688

Ochrana údajů | Cookies