Firma Online 2017 s.r.o. - Diskuze, názory, doporučení a hodnocení

 Hodnocení:      0 1 2 3      
Diskutující:
Návod    
 

Firma Online 2017 s.r.o. - Diskuze k tématu Firma Online 2017 s.r.o.


Výpis příspěvků diskuze Firma Online 2017 s.r.o., 1 až 20 (34)
 
spíše nečíst (2) 07.07.20 11:28  Lenka  (212912)

iPhone

Dobrý den,

zakoupila jsem iPhone a jsem spokojená jak s dodací lhůtou, tak i s přístrojem samotným. Co se týče komunikace, tak také v pořádku.

Nákup i firmu hodnotím velmi pozitivně.

 

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (2)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 05.05.20 11:36  Vik  (211060)

Apple iPhone SE - vybitý během několika minut hovoru

Dobrý den, 

taky přidávám zkušenost s telefonem od mobilcenturio.cz. Koupil jsem ho v lednu 2020, během 4 měsíců užívání vydrží jen pár minut hovoru a vypne se, i když baterie ukazuje třeba i 80% nabití. Jak vidím, reklamace bude zřejmě oříšek. Máte nějaký nápad, ja mám postupovat? Nebo mám reklamaci rovnou vzdát? To bych ale nerad, nechci, aby to takovým podvodným firmám procházelo jen tak lehce.

Děkuji všem za případné návrhy.

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

spíše nečíst (4) 27.04.20 13:08  Davidhuff  (210778)

Trestní oznámení

Dobrý den všem.Prosím ty z vás, kteří byli podvedeni a namísto nového, originálního telefonu obdrželi cokoli jiného, napište mi svůj kontakt a příběh do mailu huffkuss(zavináč)seznam.czIntenzivně pracujeme na podání hromadného trestního oznámení na PČR odd hospodářské kriminality a uvědomění příslušných úřadů s návrhem na další kontroly. Důkazní materiály již máme zajištěny.POMOZTE NÁM ZABRÁNIT OKRÁDÁNÍ A PODVÁDĚNÍ DALŠÍCH LIDÍ, KTEŘÍ SI TAKOVÉ JEDNÁNÍ NEZASLOUŽÍ!

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (4)
Vaše doporučení:
přečíst (0) 24.07.20 12:35  Jiří  jirisnehulzavinacseznam.cz  (213341)

Trestní oznámení

29.10.2019 Zakoupen Sony xperia M5. Dnes nejde zapnout do centurio se nedá dovolat. Na servise sony podle IMEI čísla výrobku zjištěno že záruka skončila v květnu 2018 a tel. pochází z Orange ve francii

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (8) 05.03.20 13:00  jgajdosi  (208604)

iPhone od System Centre s.r.o.

Připojuji další zkušenost s ... společnosti System Centre s.r.o.  11.11.2019 jsem zakoupil iPone7, 32GB od internetové společnosti www.mobilcenturio.cz, kontakt Mobil Centurio, Markojan Trade s.r.o. za cenu 8 299,- Kč, Dolnoměcholupská 217/8, 10200 Praha 10. Mobil přišel v originálním balení, ale s fakturou společnosti System Centre s.r.o., Litevská 8, 110 00 Praha 10. Mobil byl v originálním balení a na první pohled funkční. Jediný problém, který jsem časem zaregistroval, byly nefunkční platby kartou v mobilu aplikace Wallet). Na konci února - po 3,5 měsících přestala fungovat baterie - mobil v provozu po 100% nabití vydržel jen několik hodin, samovolně se vypínal již po minutách v chladném prostředí. Nechal jsem baterii vyměnit v autorizovaném servisu a zjistil jsem, že mobil je sestaven z neoriginálních dílů - obsahuje čínské plomby, způsob nalepení baterie neodpovídá originálu (mám fotografii) a modul plateb kartou je nefunkční. Po pročtení recenzí níže se neodvažuji mobil reklamovat, protože zjevně reklamace nemá smysl. Varuji všechny před nákupem na internetovém obchodu www.mobilcenturio.cz a společností System Centre s.r.o.

Dosavadní doporučení: přečíst (8)
Vaše doporučení:
přečíst (2) 03.04.20 21:16  Martina Slámová  (209916)

iPhone od System Centre s.r.o.

Dobrý den,

mám naprosto stejnou zkušenost. Koupila jsem 6.12. 2019 v eshopu MobilCenturio iPhone 7 PLUS 128GB za cenu 12.999,- a také s fakturou společnosti System Centre s.r.o. Už po vybalení byl telefon lehce prohlý, nešlo dobře nalepit ochranné sklo. Tehdy jsem tomu nepříkládala význam a říkala jsem si, že nebudu telefon pro takouvou maličkost reklamovat. Po cca měsíci a půl přestala fungovat baterie. Také večer 100%, ráno při vypnuté Wifi, datech, zavřených aplikacích 9%. Mobil jsem reklamovala u MobilCenturio. Opakovaně mi tvrdí, že mobil je zničený - ohnutý kryt, škrábance a že reklamaci zamítají. Škrábance mi vyfotili, zajímavé je, že na serii jejich druhých fotek jsou hlubší než na jejich první serii. Opakovaně odepisuji, že škrábanců jsem si nevšimla a mohou vzniknout běžným užíváním, ohnutý kryt, že byl od počátku, a ani jedno ani druhé s nefunkční baterií nesouvisí. Také není nikdo z firmy schopen se pod odpovědi jmenovitě podepsat, jen MobilCenturio, což též svědčí o nedůvěryhodnosti firmy. 

Nyní jsem v odpovědi použila informace od Vás o obdobné zkušenosti. Je vysoká pravděpodobnost, že místo originálního výrobku jsem koupila neoriginální nebo používaný výrobek.

Napsala jsem jim též výňatek z právních předpisů:

Pokud bylo zboží reklamováno v prvních 6 měsících od jeho převzetí, má se dle § 2161 odst. 2 občanského zákoníku za to, že věc byla vadná už při koupi. V případě soudního sporu by musel prodávající prokázat, že věc v době převzetí vadná nebyla. 
Pokud prodávající reklamaci zamítá, má povinnost zamítnutí reklamace řádně odůvodnit. Odůvodnění zamítnutí reklamace by se mělo vztahovat k prokázání skutečnosti, že věc nebyla vadná při převzetí. Vzhledem k síle zákonné domněnky, uvedené v předchozím odstavci, se nepovažuje za prokázání opaku pouhé obecné tvrzení, je nutné zamítnutí přesvědčivě zdůvodnit (nejlépe odborným posudkem). Městský soud v Brně v rozhodnutí s č. j. 36 C 240/2014-39 k tomu uvedl, že vyvrácení domněnky leží právě na prodávajícím v rámci 30 denní lhůty k vyřízení reklamace, přičemž by to měl udělat nejlépe znaleckým posudkem.

Není-li zamítnutí reklamace řádně zdůvodněno a uplynula-li 30 denní lhůta pro vyřízení reklamace, má spotřebitel právo od smlouvy odstoupit, neboť jeho reklamace nebyla vyřízena včas (dle § 19 odst. 3 zákona o ochraně spotřebitele).

Z toho vyplývá, že, protože zamítnutí reklamace přesvědčivě nezdůvodnili a navíc již uplynula lhůta pro vyřízení reklamace, mám právo od smlouvy odstoupit a požadovat vrácení peněz.

V zodpovědný a férový přístup firem MobilCenturio a System Center však moc nedoufám. Pokud nebudou vstřícní, obrátím se na ČOI.

Zdravím Vás, MS.

Dosavadní doporučení: přečíst (2)
Vaše doporučení:

přečíst (3) 02.03.20 14:51  MZ  (208510)

reklamace

Dobrý den,
přidávám se k dalším nespokojeným s touto firmou. 

Komunikace šílená. Paní Č. neodpovídala na mé otázky. Vše svedla na mě, že X mých důvodů reklamace jsou jen kvůli tomu, že mi telefon upadl a ohání se mechanickým poškozením. Ve zkratce telefon mi NIKDY neupadl. Oděrky na něm jsou z kabelky. Telefon je z hliníku a na něm jsou snadno vidět jakékoli oděrky.
Závady: Baterie po ani né roce vydžela bez napojení na zdroj pár vteřin, problémy se spojením s vozem, špatný mikrofon (druhá strana při hovoru neslyší), zvuk "klapky fotoaparátu NELZE vypnout!!! - na to mi bylo řečeno, že všechny závady jsou vytvořené oděrkami!!! a na ten zvuk klapky mi bylo řečeno, že je telefon z dovozu!!! Tzn. že mi prodali telefon Apple, ale není originál. 
Měl jste někdo podobnou zkušenost? Jak jste to prosím řešili? 
Jsem připravená jít do autorizovaného servisu Apple a udělat si i znalecký posudek. Začala jsem to řešit i s právníkem a uvažuji nahlásit na ČOI!!!

Díky

Dosavadní doporučení: přečíst (3)
Vaše doporučení:
spíše nečíst (1) 03.03.20 22:20  Hanulka1  (208552)

Použity iPhone

Dobrý den, mám stejný problém, telefon není originál, zakoupili jsme ho v prosinci 2019. Zjistili jsme to při výměně displeje, jelikož mi telefon spadl, bylo zjištěno ze telefon byl minimálně jednou opraven neoriginálními díly od Applu a hlavně nevydrží vůbec baterka, blbne mikrofon a seká se. Jak to dal budete řešit, jdete na policii a budete to hlásit na ČOI? Přidala bych se.

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (1)
Vaše doporučení:
přečíst (0) 04.03.20 07:21   ()

Použity iPhone

Příspěvek byl smazán.
Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (8) 12.01.20 21:22  L. Hrnčál  nosferat.hzavinacemail.cz  (207340)

Dotaz na firmu

Dobrý den ....

Je tu někdo kdo v posledních dnech reklamoval něco u společnosti System centre s.r.o. ? 

Mám odnich od unora telefon, dle faktury, a telefon se doslova rozpadá v ruce. Nebo nějaky telefoní kontakt kde by se dalo snima domluvit ? Děkuji 

Dosavadní doporučení: přečíst (8)
Vaše doporučení:
přečíst (0) 03.03.20 22:22  Hanulka1  (208552)

Použity telefon

Dobrý den, mám stejný problém, telefon není originál, zakoupili jsme ho v prosinci 2019. Zjistili jsme to při výměně displeje, jelikož mi telefon spadl, bylo zjištěno ze telefon byl minimálně jednou opraven neoriginálními díly od Applu a hlavně nevydrží vůbec baterka, blbne mikrofon a seká se. Jak to dal budete řešit, jdete na policii a budete to hlásit na ČOI? Přidala bych se.

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:
spíše nečíst (1) 03.03.20 22:24  Katuš  doxuskazavinacgmail.com  (208553)

Použity telefon

Dobrý den, 

napište mi prosím přímo na email. Děkuji K.

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (1)
Vaše doporučení:
přečíst (6) 24.01.20 20:32  Katuš H.  doxuskazavinacgmail.com  (207570)

Dotaz na firmu

Dobrý den, 3.1.2020 jsem poslala telefon na reklamaci do jejich P.O.Boxu, slečna na telefonu nejprve slibovala, že vzhledem k množství závad vrátí peníze. Dnes nám však přišlo upozornění od pošty, že nám posílají balíček. Dle apple podpory se jedná o již použitý telefon po záruce. Slečna v telefonu se mi doslova vysmála ve stylu "zkus nám to dokázat" neustále si mele svou, že se jedná o telefon ze zahraničí (prý z Turecka)a tudíž bez záruky od applu :-) Telefon navíc poslali na špatnou adresu, takže bůhví, kde nakonec skončí. Celou situaci hodlám po víkendu nahlásit na Policii ČR a poslat podnět ČOI. Telefon prý opravili a odmítají mi uznat odstoupení od kupní smlouvy. Asi každý chápe, že jim již nedůvěřuji a navíc se cítím podvedená jejich zamlčením skutečného původu telefonu i jeho stavu a stáří. Pokud se chcete přidat k trestnímu oznámení, klidně mě kontaktujte na email.

Dosavadní doporučení: přečíst (6)
Vaše doporučení:

určitě přečíst (55) 21.06.19 14:26  kafka27  diana.strukovazavinacpost.cz  (202813)

Telefonni kontakt na firmu System Centre s.r.o.

Dobry den, potrebovala bych nejaky telefonni kontakt na firmu System Centre s.r.o. prosim Vas, nevi nekdo? Zasilka se mi vratila zpet s tim, ze firma je prestehovana, rada bych se telefonicky zeptala kam se prestehovali. Nemohu ho nikde najit na internetu. Dekuji mnohokrat.

Dosavadní doporučení: určitě přečíst (55)
Vaše doporučení:

určitě přečíst (43) 06.02.19 09:32  Petr12345  (199548)

reklamace

zacatkem roku 2019 jsem zakoupil z jednoho z provozovanych webu telefon. Bohuzel dorazila cinska kopie nevalne kvality, ktera vykazovala hned 4 vady. Ze se nejedna o originalni zbozi nikde ani zminka. Reklamace probehla uspesne behem cca tydne.Firma provozuje nasledujici weby: systemsmart.cz, smartonix.cz, smartphoner.cz, maximumsmart.cz, alfabetmobil.cz, alphaelectronics.cz

Dosavadní doporučení: určitě přečíst (43)
Vaše doporučení:
určitě přečíst (21) 22.02.19 23:05  simona  (199999)

reklamace

Dobry den, mohla bych se zeptat na jakou adresu a e-mail jste se s reklamaci obracel? Telefon mám zhruba od července a vůbec nevím kam se mám obrátit a bojím se, že telefon odešlu a peníze se mi nevrátí.

Dosavadní doporučení: určitě přečíst (21)
Vaše doporučení:
určitě přečíst (5) 26.03.19 17:36  Matěj Kravka  mkravkazavinacseznam.cz  (200743)

reklamace

Dobrý den, záleží, kde jste si telefon objednávala, firma provozuje více takovýchto obchodů. Já mám stejný problém, někdy v květnu jsem si objednal telefon a když jsem ho otevřel, tak jsem zjistil, že není nový, tak jsem ho okamžitě reklamoval, telefon mi přišel nazpět s tím, že je opravený, ale ve skutečnosti nebyl,tak jsem ho tam musel poslal znova, kde už oprava byla provedena a teď po nějakém čase se ta vada projevuje znova, takže to momentálně taky řeším. Kupoval jsem si to na webu alphaelectronics.cz a email je reklamace@alphaelectronics.cz

Jinak kdyby jste si nevěděla rady, neváhejte se na mě obrátit. A ještě k tomu, už to není firma Online 2017 s. r. o., ale byla přejmenována na Systém Centre s. r. o.

Děkuji

 

Dosavadní doporučení: určitě přečíst (5)
Vaše doporučení:
určitě přečíst (10) 11.04.19 08:47  LENUL37  lena.pallanovazavinaccentrum.cz  (201085)

reklamace

Dobrý den,

my kupovali vloni na jaře dceři telefon přes firmu Online2017, také se po nějaké době vyskytly závady. Na kterou adresu se mám tedy obracet, když už firma je přejmenovaná?

Nerada bych někam poslala poškozený telefon a neměla pak ani telefon ani peníze zpět. Jsou to fakt zmetci. Člověk dá nemalé peníze za telefon a pak po čase ještě zjistí, že telefon není úplně nový. Kupovali jsme Aplle, dceři se pak začal vypínat, tak došla do certifikované prodejny a tam jí to řekli, že telefon není nový...:(

Děkuji za informaci a reakci :)

Dosavadní doporučení: určitě přečíst (10)
Vaše doporučení:
přečíst (0) 12.04.19 18:36  Matěj  mkravkazavinacseznam.cz  (201133)

reklamace

Dobrý den, firma je sice přejmenovaná, ale sídlo mají pořád na stejné adrese. Ale především záleží na jakém webu jste si to kupovali (firma má více e-shopů). Na každé webové stránce mají uvedenou adresu, kam to posílat.Doporučil Vám to tam napsat doporučeně, abyste měli doklad o tom, že jste jim to tam poslali. Je to sice dražší, ale při kladném uznání reklamace můžete žádat o proplacení poštovného. V autorizovaném servisu Vám s tím pomoci nijak nemohou, protože telefony od nich nemají českou distribuci a většina z nich není nových. Takže to teď musíte všechno řešit s tou firmou. Děkuji

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:


Diskuze Firma Online 2017 s.r.o., další stránky: 1 | 2 | Další »
stránkovat diskuzi po 10 | 20 | 50

Odkazy k diskuzi Firma Online 2017 s.r.o.

Firma Online 2017 s.r.o. - zdrojová stránka k tématu diskuze Firma Online 2017 s.r.o..

Zasílání Denního souhrnu názorů na Firma Online 2017 s.r.o. e-mailem.

Přidat názor - vložte vlastní názor, doporučení, hodnocení nebo zkušenost k tématu Firma Online 2017 s.r.o..


Označení stránky: online 2017 s.r.o., online 2017, online2017 s.r.o., online 2017 s.r.o, Online 2017s.r.o., online2017, online2017s.r.o., online2017 s.r.o, Online2017s.r.o, online 2017s.r.o
 Burza Prime 16:25 
Název Kurz Změna
 AVAST  171.30  +0.18% 
 CETV  89.10  -0.11% 
 ČEZ  471.50  +1.07% 
 ERSTE GROUP BANK A  520.00  -0.38% 
 KOFOLA CS  223.00  0.00% 
 KOMERČNÍ BANKA  529.00  -0.75% 
 MONETA MONEY BANK  54.20  +0.18% 
 O2 C.R.  219.50  +0.23% 
 PFNONWOVENS  680.00  -1.45% 
 PHILIP MORRIS ČR A  13 180.00  -0.60% 
 VIG  495.40  +0.08% 
Komodity online
 Ropa 44.50 USD 07.08   
 Zlato 2030.74 USD 07.08   
 Stříbro 28.07 USD 07.08   
 Káva 114.86 USD 07.08   
 Cukr 12.65 USD 07.08   
 Bavlna 62.14 USD 07.08   

Zobrazit sloupec 
Kurzy měn | Akcie | Obchodní rejstřík | Zájezdy | Last minute | Meteobox | Bydlet | YAuto | Studium | E
Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
TOP: Akcie CZ Akcie svět Kurzy měn Komodity Dluhopisy Zlato Bitcoin Hypotéky Tarify Energie Kalkulačka Zákony Práce Koronavirus

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby

Hypotéky, Stavební spoření

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzdy, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, nafta

Dovolená

Semafor, Cestování

Podnikání

Obchodní rejstřík

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Ochranné známky

Finanční katalog

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto, Spolehlivost Aut

Monitoring ekonomiky

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Copyright © 2000 - 2020

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688

Ochrana údajů | Cookies