Vybíráme nová okna - Diskuze, názory, doporučení a hodnocení

 Hodnocení:      0 1 2 3      
Diskutující:
Návod    
 

Vybíráme nová okna - Diskuze k tématu Vybíráme nová okna


Výpis příspěvků diskuze Vybíráme nová okna, 1 až 20 (22)
 
přečíst (2) 09.02.17 18:04  LubO34  (185226)

nová okna

Dosavadní doporučení: přečíst (2)
Vaše doporučení:
přečíst (0) 09.02.17 18:04  LubO34  (185226)

nová okna

Mě okna od vekry sedí dobře. Přes 4 roky je udržuju jenom omytím a jinak žádnou zvláštní péči jím nedávám s vše je v pořádku, bez jakéhokoliv zásahu. Jediné negativní bylo, že jsme na nová okna čekali přes 2 měsíce, takže nám okna přijeli montovat, když už začínala zima, takže jsme doma měli po výměně pořádnou zimu ....

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:
přečíst (0) 25.07.17 09:39  Jan.15  (187651)

nová okna

Mám to stejně, o okna jsem ještě nijak zvlášť nepečoval, a pořád vypadají stejně. Vekra nás taky nechala čekat, ale né tak dlouho, asi necelý měsíc, a nakonec nám to i docela vyhovovalo kvůli dovolené, takže to bylo takové bezvýznamné plus.

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:
přečíst (0) 03.11.17 08:51  Láďa  (189515)

nová okna

Podle mě se o ta nová okna až tak pečovat ani nemusí, co já mám okna od othermu, a že už to bude nějaký pátek, tak jsem je zatím jen jednou natíral impregnací, jinak nic. A to čekání na okna k tomu taky podle mě patří, přece jenom chvíli trvá než se vyrobí, ale to podle mě není nic hrozného, hlavně že pak okna vypadaj a fungujou jak maj.

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:
přečíst (0) 29.12.17 11:43  Tom  (190694)

nová okna

já si taky myslím že se o ně moc starat nemusí, ja teda s nima nedělal nic, u těch plastových je o ještě jednodušší, podle mě si stačí pak myslet na to aby člověk pak zavolal na ten servis, to je podle mě nejdůležitější. Já do vekry budu volat asi teď po svátkách, tak uvidím co mi řeknou ale podle mě mám okna furt v dobrým stavu. 

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:
přečíst (0) 18.05.17 16:04  Ottis  (186793)

nová okna

 

Pro nás vekra zase udělala i parapety. O oknech ani nebudu mluvit, protože s tím jsem u nich ani problém neměl. Ale říkal jsem si jestli ty parapety budou co k čemu, protože se mi nikdy moc hliníkáče nelíbili a s tím jak to ukotvili mi to ani nepřekáží, manželka vystihla celkem i barvu, tak to vypadá dohromady pěkně.

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 10.11.16 15:36  Slaný K.  (184196)

okna - výběr

Zdravím, my jsme při výběru postupovali s rozvahou, nejdřív jsme se koukali jaký okna budou do našeho prostředí nejlepší s tím jsou spokojené technické parametry. Následně jsem poptali několik firem o kalkulaci, dvě nabídky si byli dost blízké, proto jsme je i navštívili na jejich pobočkách a nakonec to nabídkou přebila vekra, jelikož nám k celým oknům nabídla slevu a recenze které jsme si na ně přečetli byli z větší části pozitivní a musím uznat, že zatím nesklamali.

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 30.09.16 09:46  Radek Re.  (183706)

Doplněk k oknům

Zdravím Vás. Pokud budete hledat vhodné stínění k oknům, doporučuji se podívat zde https://www.zaluzie24.eu/interierove-rolety. Co se týče výrobce (Isotra), nemám s ním nejmenší problém.

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 25.08.16 13:02  Kroupa P.  (183382)

výběr nových oken

Výběr oken je podle mě jedno z nejsázadnější na domě/bytě. Pokud vám domů táhne, tak to akorát v zimě protápíte zbytečné peníze a není možné udržet stálou teplotu. Takže jsme se hodně při výběru oken snažili, abychom všechny tyhle věci podchytili a myslím, že se nám podařilo vybrat taková okna, co dobře těsní a jsou pro nás jen přínosem, sice jsme za to vekře nechali pořádný balík, ale za to máme přesně to co jsme od nich požadovali, takže za sebe doporučuji plastové trojskla s min. 6 komorami a pořádým těsněním...

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 04.07.16 07:40  Helena  (182113)

okna z čech

Proč hledat dodvatele a prodejce oken, když není jasný původ. V české republice máme přeci tolik schopných firem a truhlářů, kteří vyrábí okna. Cenově e pohybují stejně jako ty s nejasným původem. Já mohu doporučit například frmu z východních čech EuroOkna TTK www.eurooknattk.cz/. Máme od nich okna na celém domě. Kvalita oken super a montáz proběhla během pár dnů.

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 20.06.16 18:58  Pavel Kučera  (182752)

Vekra

Dobrý den, já mám zkušenost s vekrou, sice né přes okna, ale mám od nich dělané interiérové dveře, dvoje šoupací a jedny klasicky otevírací a bylo vše v pořádku... I komunikace byla v pohodě, měnili jsme jednu kliku, která se porouchala, byla to vada materiálu a s reklamací nebyl problém, takže za nás spokojenost...

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:
přečíst (0) 14.12.16 16:04  Vašek S.  (184609)

Vekra

Dobrý den, tak to my právě okna od vekry máme, když jsme se tam byli kouknout, tak jsme byli překvapeni, že právě dělají i tyhle dveře a co jsem koukal, tak jsou i hezký, ale u nás byli na prvním místě okna a ty dopadla taky dobře, až zase něco našetříme, tak třeba se pustíme i do těch dveři šoupačky by se nám taky kvůli místu domů hodili.

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:
přečíst (0) 05.04.17 11:55  mirek  (186096)

Vekra

 

U nás jsme s oknama celkem spokojeni, ale s čím jsem zatím max spokojen jsou venkovní žaluzie. Ze začátku jsme skřípal zubama, že je to drahý, ale teď bych to nevyměnil ani za mák, máme je na ovládání, takže se ani nemusím zvědat ze sedačky, abych zatáhnul...

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:
přečíst (0) 23.08.17 12:06  Alex  (188020)

Vekra

Přesně! Měl jsem to úplně stejně, jelikož jsme ty žaluzie kupovali rovnou s okny tak se mi do toho vůbec nechtělo, už takhle to nebylo zrovna levný, ale naštěstí nám vekra dala nakonec nějakou malou slevu. Ale to že se nemusí vstávat z gauče je k nezaplacení :D 

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:
přečíst (0) 04.10.17 16:33  Mikeš  (188670)

Vekra

Já tyhle žaluzie do oken teda nemám, ale jak to tu od vás čtu tak nad nimi dost silně přemýšlím, myslíte si že když už mám od vekry okna tak by mi na ty žaluzie udělali nějakou lepší cenu? :D asi ne co…ale i tak do nich asi v létě zainvestuju, na kolik vás ty žaluzie vyšli? 

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 05.06.16 14:50  lucka  pavlikovaluciezavinacseznam.cz  (182550)

Vekře se vyhněte!

VEKRA UŽ NIKDY!

Od Vekry si nikdy nic neberte, ať nedopadnete jako já. Už se s nimi měsíc a půl dohaduju, stálo mě to hodně sil, nervů, času i peněz. Výsledek žádný, takže jsem se rozhodla "věnovat" Vekře ještě pár hodin času a napsat na ně recenze všude kam se dá, aby neničili život ještě dalším lidem.

Zakoupili jsme si u u nich balkonové a vchodové dveře. Doufali jsme, že jsou solidní firma, ale velmi jsme se spletli.

Začalo to tím, že nám 22.4. měli technici dovézt a namontovat dveře. Ten samý den odpoledne mi zavolal pán z Window Holding, kdy tedy chci vyměnit fabku. Netušila jsem o čem mluví, nikdo mi nesdělil že výrobce neměl na skladě správnou fabku a ve dveřích tedy budu mít špatnou - to pro mě byla první komplikace, uvolnit se někdy z práce, aby se mohla fabka vyměnit. Jak je možné, že mi dovezou nekompletní dveře?

Následně jsme zjistili, že jsou balkonové dveře vyrobené jinak, než jsme si mysleli. Volali jsme panu Maškovi (našemu obchodnímu referentovi), ale celé odpoledne nám telefon nebral. Nakonec jsem se dozvěděla, že do úterka není v práci a vyřešíme to ve středu. Další týden jsem mu téměř každý den volala a psala emaily, abychom si domluvili schůzku (potřebovala jsem 1. zjistit, zda jsou dveře vyrobeny správně abych si domluvila montáž balkonových dveří (to mi sice Mašek potvrdil, ale číslo na paní která zařizuje montáže, jsem z něj dostala až po téměř dvou týdnech), 2. na vchodových dveřích je velká barevná skvrna a za 3. vchodové dveře nešly zavírat). Pan Mašek další dny neodpovídal na emaily ani nebral telefony (maximálně mi napsal po třech dnech email, že dveře jsou vyrobené správně a skvrnu bude řešit na schůzi, protože pravděpodobně selhala výstupní kontrola). Šla jsem tedy do J. Hradce na prodejnu, kde mi bylo sděleno, ať mu napíšu sms. Po návštěvě prodejny mi jako zázrakem přišel email, kde pan Mašek psal, že s osobní schůzkou nemá problém. Poté se zase nic nedělo. Vyžádala jsem si tedy telefonní číslo na pány z montáže, aby mi dveře namontovali, protože jsme museli pokračovat ve stavebních pracích. Termín další montáže byl domluven na 9. května, tedy více než 14 dní po první montáži. Urgovala jsem tedy pana Maška, aby alespoň před montáží přijel kvůli domluvě, jak vyřešit špatně nastříkané dveře, problémové zavírání a hlavně zda jsou dveře vyrobené podle domluvy. Pan Mašek mi ale na emaily prostě neodepisoval a telefony nebral.

Celkově nás to zdrželo více než dva týdny, což pro nás znamenalo zrušit domluveného zedníka na štukování a dalšího člověka domluveného na broušení podlahy. Měli jsme s tím spoustu výdajů navíc, stresu a museli jsme si kvůli tomu brát i několikrát dovolenou. Pan Mašek se do teď neozval. Už jsem neměla sílu to s ním řešit a brali jsme věc za uzavřenou s tím, že máme dveře s flekem, které se špatně zavírají, ale konečně můžeme pokračovat se zednickými pracemi a nebudeme Vekře doplácet fakturu. Faktura ale po montáži druhých dveří a výměně fabky přišla - není na ní ani žádná sleva. Stále jsem doufala, že se to nějak vyřeší a Mašek se zachová dobře, ale místo toho jsme už měsíc a půl naštvaní a řešíme samé problémy. Po třech týdnech jsem napsala email přímo na Vekru a žádala jsem, aby byl přeposlaný nadřízenému pana Maška. Místo toho mi po týdnu přišla odpověď, že Mašek se mi hned ozve a skvrna na dřevěných dveřích není důvod reklamace (to je dost zajímavé, když paní co mi psala skrnu vůbec neviděla a Mašek, který skvrnu viděl z fotky, mi sdělil že selhala výstupní kontrola). Další dva týdny se ni nedělo - Mašek mi neodepisoval a už ani Vekra. Pouze mi chodili upomínky, ať doplatím fakturu. Došlo to až k tomu, že mi měli naskakovat penále za nedoplacenou fakturu i přesto, že jsem žádala reklamaci dveří. Po měsíci a půl mi zavolal technik, že mi další týden dopoledne přijede skvrnu opravit (to je zajímé, protože paní mi sdělila, že skvrny na dřevěných dveřích jsou normální a nedá se s tím nic dělat). To jsem odmítla s tím, že další dovolenou si kvůli jejich neschopnosti brát opravdu nehodlám. Kdyby to se mnou řešil můj obchoďák hned, tak skvrnu mohli opravit když u nás byli kvůli nesmyslné výměně fabky (to jsme si museli vzít dovolenou). Teď jsme ve fázi, že jsme doplatili fakturu, protože na soud nemám čas, nervy ani peníze a nikdo se nám neozývá,

Prosím Vás tedy, ať se Vekře vyhnete velkým obloukem. Pokud budete chtít něco reklamovat, nemáte šanci uspět. Dveře si musíte nechat namontovat od nich, protože jinak Vám záruka neplatí. Tím z Vás dostanou další peníze a výsledek je ten, že Vám reklamaci stejně neuznají. Smlouvy s Vekrou jsou napsány jednostranně a Vekra toho při sporech velmi zneužívá. Jediná šance jak s nimi vyjít, je s nimi nic neuzavírat.

Opravdu nejsem člověk, který by si stěžoval na něčí práci, ale tohle už je opravdu moc.

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 25.01.16 11:58  roman  (180698)

Vekra

My už máme naštěstí výběr oken za sebou, nejhorší bylo se rozhdonout pro firmu, protože jsme měli několik nabídek, ale nakonec jsme se rozhodli pro Vekru, hrálo pro ně to že jsou na trhu už dlouho a taky to že máme v okolí lidi kteří od nich mají okna také, výměna byla provedená rychle a až na pána který byl na můj vkus až moc upovídaný vše proběhlo v pořádku a jsem s okny stále spokojený.

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:
přečíst (0) 27.09.16 15:29  Novákovi  (183672)

Vekra

Dobrý den, my máme též okna od vekry. Během nástřelu cen, jsme se vždycky snažili jít s cenou co nejníž, abychom na oknech co nejvíce ušetřili. Firma mám však vyšla z velké většiny vstříc, proto okna náme za hubičku a ještě jsme si díky tomu mohli nechat udělat i parapety.

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (3) 30.04.15 22:01  Jiří  (176465)

Kvalita plastových oken

Značka oken není tak důležitá jako parametry a původ.Proto pokud chce kvalitní okna, tak požadujte plastový profil třídy "A", který je nejtlustší a kupujete tak vlastně více plastového materiálu, což má významný vliv na cenu.

Dále chtějte, aby byl profil vyroben z prvoplastu, protože ten lépe drží ve svárech a samozřejmě je dražší. Takže pokud Vám někdo prodá horší materiál za podobnou cenu, jako dobrý materiál, tak Vás vlastně podvede.

No a potom chtějte znát výrobce oken, protože spousta firem okna pouze přeprodává a kvalitu neřeší prodají Vám okna a pak se snaží zajistit dodavatele, kvalita jde stranou.

A nejdůležitější je nechat si všechny tyto informace zapsat do kupní smlouvy. Jedině tak budete v právu při případném sporu, a nepoctivce se tomu budou chtít třeba vyhnout.

Dosavadní doporučení: přečíst (3)
Vaše doporučení:


Diskuze Vybíráme nová okna, další stránky: 1 | 2 | Další »
stránkovat diskuzi po 10 | 20 | 50

Odkazy k diskuzi Vybíráme nová okna

Vybíráme nová okna - zdrojová stránka k tématu diskuze Vybíráme nová okna.

Zasílání Denního souhrnu názorů na Vybíráme nová okna e-mailem.

Přidat názor - vložte vlastní názor, doporučení, hodnocení nebo zkušenost k tématu Vybíráme nová okna.


 Burza Prime 16:25 
Název Kurz Změna
 CETV CME  95.90  +1.16% 
 ČEZ  506.00  0.00% 
 ERSTE GROUP BANK  993.60  +0.06% 
 FORTUNA  180.00  0.00% 
 KOFOLA ČS  417.00  +2.21% 
 KOMERČNÍ BANKA  938.50  -0.11% 
 MONETA MONEY BANK  82.35  -1.14% 
 O2 C.R.  273.00  -0.91% 
 PEGAS NONWOVENS  922.00  +2.22% 
 PHILIP MORRIS ČR  16 940.00  +0.83% 
 UNIPETROL  379.00  +0.26% 
 VIG  706.00  +0.07% 
Komodity online
 Ropa 65.59 USD 19.02   
 Zlato 1348.90 USD 19.02   
 Stříbro 16.62 USD 19.02   
 Káva USD    
 Cukr USD    
 Bavlna 77.05 USD 16.02   

Zobrazit sloupec 
Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
TOP: Akcie CZ Akcie svět Kurzy měn Komodity Zlato Bitcoin Hypotéky Tarify Energie Zákony Kalkulačka Práce Školení Počasí

Kalkulačka

Výpočet čisté mzdy

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Sociální příplatek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Důchodová kalkulačka

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby

Běžné účty

Hypotéky

Stavební spoření

Podílové fondy

Směnárny - Euro, Dolar

Úřad práce

Investice

Makroekonomika - ČNB

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Zlato online, Stříbro, Ropa

Burza - ČEZ

Pojištění

Povinné ručení

Penzijní připojištění

Penzijní fondy

Podnikání

Obchodní rejstřík

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Ochranné známky

Finanční katalog

Nový občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - TÜV spolehlivost

Monitoring ekonomiky

Mapa webu

Volby

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Copyright © 2000 - 2018

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688

Ochrana údajů