Firma NanoTrend s.r.o. - Diskuze, názory, doporučení a hodnocení

 Hodnocení:      0 1 2 3      
Diskutující:
Návod    
 

Firma NanoTrend s.r.o. - Diskuze k tématu Firma NanoTrend s.r.o.


Výpis příspěvků diskuze Firma NanoTrend s.r.o., 1 až 20 (76)
 
přečíst (2) 04.03.15 14:46  Katushka1  (175446)

Herbalife

Bohatství během chvilky

1) Jak ses k této práci vlastně dostala?

Chtěla jsem shodit nějaké to kilo, takže jsem využila nabídky na slevovém serveru. Koupila jsem si voucher, který nabízel tělesnou analýzu a doporučení jídelníčku s výživovým poradcem. Poté jsem chvíli chodila na kontroly a moje výživová poradkyně mě přemluvila, abych taky pracovala ve studiu.

2) Co tě přimělo tuto nabídku přijmout?

Vykreslila to hrozně lákavě. Slibovala, že si budu moct sama plánovat pracovní čas, chodit do práce, kdy chci, vydělávat přitom vysoké sumy… Vodila mě zároveň na školení Herbalifu, na kterých vystupovali lidé, kteří se chlubili tím, jak za krátkou chvíli hrozně zbohatli. Vypadalo to vážně skvěle a navíc jsem chtěla pomáhat lidem zhubnout.

Jen záminka k prodeji Herbalife

3) Použila jsi slovo Herbalife. Byla výživové poradenství vlastně jen záminka k prodeji výrobků této firmy?

V podstatě ano. To jsem se ale dozvěděla mnohem později, když jsem do toho jako pracovnice začala pronikat. Samozřejmě to záleží na lidech, jak moc jsou peněz chtiví, ale fakt je, že hlavní příjmy plynuly z těchto předražených výrobků. Ale zase nemůžu říct, že výživové poradenství byla jen záminka k prodeji výrobků. Tito výživoví poradci opravdu věděli, o čem mluví, byli vyškolení, uměli sestavit jídelníček na míru a podobně.

Dosavadní doporučení: přečíst (2)
Vaše doporučení:

spíše nečíst (1) 03.02.15 13:35  Bauhaus  infozavinacbauhaus.cz  (174899)

Získejte až 10 % slevu natrvalo

Pokud právě stavíte či rekonstruujete a vlastníte platné stavební povolení, pak neváhejte a navštivte naše specializovaná centra BAUHAUS.

Přineste nám ukázat své platné stavební povolení a máte možnost získat až 10 % pravidelnou slevu na nákup zboží v našich centrech.
Splněním této podmínky se zařazujete do věrnostního systému zákaznických slev a automaticky získáváte 3 % slevu na první a další nákupy.

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (1)
Vaše doporučení:

spíše nečíst (1) 01.02.15 17:15  zdena  (174861)

Výsledky braní chlorely

Zdeněk,váha 118kg, výška 178cm
užívání chlorelly 3x4 tablety a ječmene 3x1 kávová lžička (1g) tři týdny.Menší únava, ztáta hmotnosti 4,5kg. Samovolné stahování vnitřních orgánů v břišní dutině. Doporučuji nechat si udělat krevní obraz a po 3 měících užívání znovu a podalších třech měsících opět. Pak se přesvědčíte, jak vás změna stravy a zelená strava ovlivnily.
Výrobky firmy Green Ways, cenová relace od zástupce firmy je nižší než uvádí zelené-zdravíčko.cz. Při odběru více balení, pokud se zapojítřeba členové rodiny, množstevní sleva.Vše vám ochotně vysvětlí kterýkoliv zástupce firmy.Pokud je tato strava od této firmy součástí jídelníčku našich sportovců-olympioniků, měla pozitivně ovlivňovat každého člověka. Jinak doporučuji navštívit webové stránky zelené-zdravíčko.cz, shlédnout videa a poslechnout si audia. Pak si porovnat podobné výrobky v tabulkách. Dalšími doporučenými weby jsou zelené potraviny.cz a Green Ways.cz. Už je jen na vás zda změníte svůj životní styl nebo zůstanete věrni nynějšímu stylu života.

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (1)
Vaše doporučení:

spíše nečíst (1) 01.02.15 17:13  Haňule  (174860)

Re: účinky

Nevím, jak je to u ostatních chlorell, ale u Chlorelly sp., která je dezintegrovaná je první viditelnou známkou užívání působení na kůži a kožní deriváty. Mi se např. zlepšily nehty. Ty se mi neustále třepily a lámaly a nic nepomohlo. Při užívání Chlorelly sp. jsem během krátké doby zjistila, že potíže jsou pryč.

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (1)
Vaše doporučení:

spíše nečíst (1) 01.02.15 17:12  Luďka  (174859)

Beru chlorelu 20 tablet denně

Přeju hezký den,osobně mám asi dvouleté zkušenosti s ječmenem i chlorelou. Pro mne tyto potraviny znamenají hodně. Před pár léty jsem měla Hodgkinovou chorobu a byla hodně vyčerpaná. Po ukončení léčby jsem začala pravidelně brát ječmen a moje životní síla se vrátila, pak jsem ještě přidala chlorelu a do velké míry se ztratily problémy s opary,nachlazením. Velice příjemný vedlejší produkt jsem uviděla i na mé pleti a vráskách. Už nejsem nejmladší tak mne to hodně potěšilo. Teď beru jen chlorelu asi 20 tablet denně. Vyzkoušela jsem více výrobců a nevidím rozdíly v účincích. Když cítím že přichází chřipka nebo nachlazení dávku zvyším a jsem brzo fit. Všem vřele doporučuji. Dani

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (1)
Vaše doporučení:

spíše nečíst (1) 01.02.15 17:10  Jarča  (174858)

Učinky ječmene

Dobrý den, měla bych dotaz na účinky mladého ječmene a chlorelly, zda někomu pomohly vyřešit ženské probémy (výtoky, záněty, kvasinky apod.). Už několik let tyto problémy mám furt dokola a zkouším nějakou alternativu, něco jiného, než do sebe neustále cpát nějaká antibiotika a tobolky. Možná je problém s plísněmi v celém těle, tak si říkám že by zelené potraviny mohly pomoct, tak jestli s tím máte někdo nějaké zkušenosti, písněte prosím. Budu ráda za jakoulikov radu, informaci, Díky moc

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (1)
Vaše doporučení:

spíše nečíst (1) 01.02.15 17:09  irča  (174857)

Zdravíčko

Úplně náhodou jsem zabrouzdala na tuhle diskuzi. Kolem sebe si všímám, že zelené potraviny nejsou ještě moc v podvědomí lidí, což mě překvapuje, když skoro každý přemýšlí nad tím, jak pomoc svému tělu, co přidat do stravy atd. Marťa: podívej se třeba sem www.zelene-zdravicko.cz/zelene-potraviny-svetova-v ... je tam spousta zajímavých článků právě o zelených potravinách, které se objevily na webu

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (1)
Vaše doporučení:

spíše nečíst (1) 01.02.15 17:08  Blanka  (174855)

Vašku

Vašek: Ahoj, taky mám občas problém s klouby, ale u mě to vždy samo po čase odezní. Nevím, jestli je to chlorellou nebo nikoli. Ale osobně si myslím, že je zcela zbytečné rvát do sebe další prášky, jako jsou GS Condro-nebo jak se to píše. To si raději dám pár gumových medvídků, případně vápník. Ať se daří, hlavně zdravotně.

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (1)
Vaše doporučení:

spíše nečíst (1) 01.02.15 17:08  Vašek  (174856)

Borelie

Prodělal jsem borelii na podzim minulého roku a byl jsem celkově velice oslaben, imunita v háji apod. Začal jsem od ledna užívat chlorellu a mladý ječmen a nechci to zakřiknout ale začínám se cítit ikdyž to užívám zatím krátce o hodně líp. jediné co mi trápí jsou bolesti kloubů a svalů! Můžete mi někdo poradit co na to nebo stačí chlorella s ječmenem a vydržet?

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (1)
Vaše doporučení:

spíše nečíst (1) 01.02.15 17:08  Blanka  (174855)

GW

O této firmě slyším poprvé, jsou jejich přípravky kvalitní? Žádná umělá barviva a jiné věci? Uvažuji o tom, že začnu zelené potraviny také užívat, ale stále slyším jen o firmě GW a tak mě zajímají i názory na jiné firmy, které se zabývají prodejem těchto produktů. Opravdu je možné osobní setkání, kde mi o produktu dokážou říci všechny informace, dávkování a další?Děkuji moc.

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (1)
Vaše doporučení:

spíše nečíst (1) 01.02.15 17:05  Vladimíra  (174854)

chlorella GW

I já mám 2 roky zkušenosti s ječmenem a chlorellou GW. Měla jsem možnost vyzkoušet asi 3 jiné značky a nakonec jsem zůstala věrná značce GW. Nakonec rozhodlo, že ječmen GW je odšťavněný, čili bez travní vlákniny a v neposlední řadě jsem ocenila i způsob, jakým tato společnost své produkty šíří.

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (1)
Vaše doporučení:

spíše nečíst (1) 01.02.15 17:04  Lenka  (174853)

Taky bych vyzkoušela

Já bych si taky ráda vyzkoušela zelené potreaviny, dokázal by mi někdo poradit, kde se dají sehnat kvalitní? Stále slyším jen o GW, ale ráda bych se pobavila s někým, kdo má zkušenosti i s jiným prodejcem. Jaké jsou výsledky užívání atd.

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (1)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 01.02.15 17:04  ema  (174852)

Ahoj já užívám mladý ječmen

Ahoj, já užívám mladý ječmen a chlorellu pyrenoidosu dohromady už skoro rok a musím říct, že jsem spokojena. Začátky byly sice krušnější, trvalo mi zvyknout si na tabletky, ale teď jsem spokojená, že jsem vytrvala. Cítím se skvěle, energie mi nedochází tak rychle, jako tomu bylo dříve a celkově mám lepší trávení.

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 01.02.15 17:04  Monča  (174851)

Greenways

ahoj muze mi nekdo poradit prosim jak a kde prodam dve baleni Chlorely po sesti saccich.Koncim s uzivanim.je to od Green weis. Super kvalita

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 01.02.15 16:40  drobek  (174850)

Greenways

Nechci, aby to vypadalo, že tady propaguju značku Green Ways (sama ještě nevím, kterou značku si vyberu), ale na těch certifikacích asi něco bude. Našla jsem stránku, kde je popsáno jaké "certifikáty jakosti" ječmen má. www.greenfit.cz/content/18-cerfikace-jecmenu .Asi jak řekla Julie, ISO není všechno, ale podlě mého názoru je to lepší než nic.

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 01.02.15 16:39  Mažoretka  (174849)

Zelené potraviny

Dobrý den,
pokud užívat zelelé potraviny, tak určitě od firmy GW mají značku ICO je značka kvality je to 100% kvalita.Ječmen značky GW je sklízen když doroste do 20cm a je z něho vymačkané šťáva a sušené při teplotě 31C, aby se nestratili veškeré vitamíny a stopové prvky. Ostatní jsou spatně zpracovavávané a sušené celé výhonky a ne jen šťáva z něj a při vyší teplotě tím vše strácí a nemají učinek. Jsou to jen vyhozené peníze. Jinak chlorella se má brát v dávkách dospělí 20ks denně nejlepe rozložit do 3 dávek denně.Děti 5ks denně. Pokud jí užíváte chlorellu a ječmen současně dávku mužete snížit učinky zelených potravin se násobí tí mužete chlorellu snížit na 10ks.Pokud budete uživat menší dávky nemá to správný učinek jaký to má mít. Je zajímávé že mi lidé máme tendence si snižovat dávky, co už je dávno vyskoušené, aby to mělo ten správný efekt.

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 01.02.15 16:38  Chlorela  (174848)

Už dlouho

Milí uživatelé chlorely, můžu se vás zeptat, kolik kapslí nebo tabletek denně užíváte? Nakupovala jsem chlorelu od firmy SunChlorella, a to dávkování se mi zdá vysoko přehnané. Děkuji za odpovědi.

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 01.02.15 16:37  Včelička  (174847)

Hlíva ústřičná

Ta včelka je výborná. :))). Tomuhle vychvalování bych i věřila, samozřejmě to člověk musí brát trochu s rezervou, ale myslím že nebudou lživé. Je to 100% přírodní a rozhodně snad nemůže ublížit. Blahodárné účinky má například taky alo vera a hlíva ústřičná.

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 01.02.15 16:37  Vegetarián  (174846)

Jsem vegetarián

Jsem vegetariánkou už déle, nekouřím ani nepiju a dá se říci, že se mi jakékoli problémy se zdravím vyhýbají. Ale zaujaly mne ty Vaše zmiňované energetické účinky, protože tu teď opravdu nemám a nevím, jak se opět dostat do "provozu". Tohle by mohla být cesta. Díky moc, stránky taky omrknu :)

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:


Diskuze Firma NanoTrend s.r.o., další stránky: 1 | 2 | 3 | 4 | Další »
stránkovat diskuzi po 10 | 20 | 50

Odkazy k diskuzi Firma NanoTrend s.r.o.

Firma NanoTrend s.r.o. - zdrojová stránka k tématu diskuze Firma NanoTrend s.r.o..

Zasílání Denního souhrnu názorů na Firma NanoTrend s.r.o. e-mailem.

Přidat názor - vložte vlastní názor, doporučení, hodnocení nebo zkušenost k tématu Firma NanoTrend s.r.o..


 Burza Prime 16:14 
Název Kurz Změna
 CETV  96.60  -1.43% 
 ČEZ  512.00  +0.39% 
 ERSTE  1 004.00  +0.68% 
 FORTUNA  178.50  -0.56% 
 KOFOLA  420.00  0.00% 
 KOMER. BANKA  930.00  -0.11% 
 MONETA (GE)  84.15  +0.24% 
 PEGAS  816.00  +0.74% 
 PHILIP MORRIS  16 860.00  -0.24% 
 TELEFÓNICA  277.50  +0.73% 
 UNIPETROL  376.50  -0.13% 
 VIG  718.50  +0.07% 
Komodity online
 Ropa 69.02 USD 16:04   
 Zlato 1335.00 USD 16:04   
 Stříbro 17.05 USD 16:04   
 Káva USD    
 Cukr USD    
 Bavlna 83.69 USD 16:04   

Zobrazit sloupec 
Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
TOP: Akcie CZ Akcie svět Kurzy měn Komodity Zlato Forex Zákony Kalkulačka Hypotéky Tarify Práce Půjčky Školení Volby Počasí

Kalkulačka

Výpočet čisté mzdy

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Sociální příplatek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Důchodová kalkulačka

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby

Běžné účty

Hypotéky

Stavební spoření

Podílové fondy

Směnárny - Euro, Dolar

Úřad práce

Investice

Makroekonomika - ČNB

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Zlato online, Stříbro, Ropa

Burza - ČEZ

Pojištění

Povinné ručení

Penzijní připojištění

Penzijní fondy

Podnikání

Obchodní rejstřík

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Ochranné známky

Finanční katalog

Nový občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - TÜV spolehlivost

Monitoring ekonomiky

Mapa webu

Volby

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Copyright © 2000 - 2018

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688

Ochrana údajů