Povinné ručení AXA pojišťovna a.s. - Diskuze, názory, doporučení a hodnocení

 Hodnocení:      0 1 2 3      
Diskutující:
Návod    
 

Povinné ručení AXA pojišťovna a.s. - Diskuze k tématu Povinné ručení AXA pojišťovna a.s.


Výpis příspěvků diskuze Povinné ručení AXA pojišťovna a.s., 1 až 20 (58)
 
přečíst (3) 19.12.17 18:11  Petr S.  p.dvojcezavinacseznam.cz  (190517)

Stiznist na AXA pojistovnu a.s.

Dnes jsme poslali stiznost k ČNB na pojistovnu Axa. Skandalni jednani prodluzovani likvidaci lhani zamestnancu ztraty dokumentu vymlouvani. Pridejte se i ostatni ke stiznosti k ČNB na Axa pojistovnu. Nema na trhu co delat!!!

Dosavadní doporučení: přečíst (3)
Vaše doporučení:
přečíst (1) 12.01.18 20:51  Tomáš  lbtpzavinacemail.cz  (190967)

Stiznist na AXA pojistovnu a.s.

AXA pojišťovna naprosto skandální jednání k poškozeným z poviného ručení. Za svůj život jsem se s  takovým jednáním ještě nestkal na źádné instituci, firmě ......Prodlužují likvidace,  na telefoní lince zamestnanci pro kontakt se zákazníky lžou že neobdržely  dokumenty k škodní události tak aby prodlužovaly  výplatu nákladů za poškození a každý radši  sebral tu nejnižší částku a  už se s nimi nedohadoval.  Zasílají na účet mnohem nižší peníze než nabýdnou telefonicky rozpočtem. Pokud si dáte opravit auto do autorizovaného servisu, tak vám budou tak dlouho prodlužovat schválení rozpočtu až to vzdáte. Tato pojišťovna nemá na trhu co dělat. Každý se jí vyhněte obloukem, nebo Vás připravý o všechny nervy a zdravý člověka. Pokud budete chtít zpravit auto počítejte klidně se 3 měsíci za banální opravu Já přez AXA zpravuji již 3,5měsíce a nevím kdy bude konec a toje to jenom zadní narazník.  

Dosavadní doporučení: přečíst (1)
Vaše doporučení:

přečíst (1) 14.12.17 09:06  Petr Němec  petr.nemecpnzavinacgmail.com  (190396)

Velmi špatná zkušenost

Havárii řešíme už dva měsíce a stále není škoda vyřízená. Nikdo nic neví, komunikace žádná. Jsem z toho velmi zklamaný a doporučuji se této pojišťovně vyhnout velkým obloukem.

Dosavadní doporučení: přečíst (1)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 16.10.17 23:45  roman  (189046)

uz radej ne nikdy

prisel mi dopis ze jsem nesplnil jejich pod mimky tudiz nedostanu ani korunu i kdyz jsem na to mel ve smlouve pojisteni divne 

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 27.09.17 12:18  Hanka P.  (188549)

nikdy

Nikdy více. Drazí, nesolidní. A ještě používají vymahačské gorily z MBA Finance. 

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (5) 04.09.17 22:04  JOJO  (188161)

prachy berou ale neplati za nasledky svych klientu

Mohu se zeptat jak vase pojistovna plni zavazky svych pojistencu kteri zpusoby nehodu se zranenim.Co vim tak nez by vyplatili co maji i kdyz ji to urci soud i zakon tak se zbytecne soudi a nechcou plnit sve zavazky.Tak bych timto chtel poprosit vsechny kdo zvazuji ze kni chcou jit nedelejte to neumi plnit co pisou a neviplaci nasledky jak by meli

Dosavadní doporučení: přečíst (5)
Vaše doporučení:

přečíst (7) 09.03.17 14:19  Anonym  anonymzavinacseznam.cz  (185621)

AXA

Když nevíte na co máte a nemáte nárok, tak tady nebrečte, že Vás pojišťovna o něco krátí :)

Dosavadní doporučení: přečíst (7)
Vaše doporučení:
přečíst (4) 17.05.17 08:24  Jiří  infozavinacpojisteni-prehledne.cz  (186760)

AXA

Je bohužel pravda, že často nejde o úmysl pojišťoven někoho okrádat, ale o nedostatečné seznámení s podmínkami pojištění.

Bohužel, pojištění je produkt, který lidem v novodobé společnosti velmmi pomáhá, ale má jasně stanovena pravidla.

Doporučujeme, si alespoň základy o pojistných produktech přečíst dříve, než budete zklamaní, že výsledek je jiný než Vaše očekávání, jsou to přeci jen Vaši peníze, které jsou ve hře.

Věřím, že i pro naprostého lajka jsou ty nejzákladnější informace na www.pojisteni-prehledne.cz srozumitelné :)

 

Dosavadní doporučení: přečíst (4)
Vaše doporučení:

přečíst (7) 21.02.17 14:58  Morrisová  (185380)

Axa mě okradla o 3000 Kč !

"Když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají" to by mělo být veřejné heslo společnosti AXA, pozor při uzavírání jaké koliv smlouvy, na začátku není problém, když se opozdíte třeba jen o den se splácením už Vám vyhrožují sankcemi! Já jsem měla přeplatek na povinném ručení 3000 Kč, nejen, že mi přeplatek odmítli vrátit, jen mi suše sdělili, že je to můj problém a že na přeplatky nemají systém, který by je na přeplatek upozornil, systém mají jen na nedoplatky !!! Pozor na plnění při autonehodě, velmi špatná zkušenost!!! Od této podvodné společnosti co nejdál !!!

Dosavadní doporučení: přečíst (7)
Vaše doporučení:

přečíst (8) 21.12.16 07:48  Simona Bartmannová  sbartmannovazavinaccentrum.cz  (184693)

Povinné ručení AXA pojišťovna a.s.

Od AXY dál. Naboural nás klient pojišťovny AXA.

Nehodu šetřila policie, byla to jednoznačně vina řidiče, který nás naboural, přesto AXA 50% odmítla plnit z jeho povinného ručení. Odvolali jsme se, ale poslali doslova výsměšný dopis, že si prostě mohou dovolit rozhodnout jak se jim zachce. Není rozhodující šetření policie. Hřeší na to, že se s nima většina lidí soudit nebude. Můžeme poděkovat servisu, který nečekal na krycí dopisy a auto opravil, jinak bychom mohli čekat 3 měsíce na auto, než se vše uzavře. Není Vám nic platné, že jezdíte slušně, nehoda, kterou jsme nezavinili, nám způsobila škodu 60 000. Nemít havarijní pojištění z naší kapsy. Protože havarijní máme, nesolidnost pojišťovny nás bude stát "jen" peníze za spoluúčast, ztrátu bonusu na našem pojištění. Naše pojišťovna na rozdíl od AXY nehla ani prsem, aby s kupou právníků za zády rozhodnutí AXY napadla. Tyhle praktiky jsou u AXY známé, naše pojišťovna se zmohla jen na konstatování, že AXA se tak chová, v servisu se chytali za hlavu a na její adresu řekli, že to snad ani není pojišťovna.

Takže můžete jezdit bezpečně, můžete mít dobrou pojistku a stejně dojedete na nesolidnost na všech frontách.

Dosavadní doporučení: přečíst (8)
Vaše doporučení:
přečíst (5) 17.05.17 08:17  Jiří  infozavinacpojisteni-prehledne.cz  (186760)

Povinné ručení AXA pojišťovna a.s.

Dobrý den,

Váš příběh by nás zajímal pro server www.pojisteni-prehledne.cz. Jste si jistá, že Vám Policie ČR nepřiznala spoluúčast na doprvaní nehodě, tedy že jste byli zaznamnáni jako spoluviníci nehody? V takovém případě krátí plnění (ze zcela logických důvodů) každá pojišťovna.

Pokud byste spoluvinu přiznánu Policií neměli, pak nás napadá snad jen důvod, že oprava vozidla byla provedena za ceny vyšší než je obvyklé (což je opět logické) nebo se odvolala na amortizaci (na což právo už tak nemá).

PS: Pokud Vám nebyla uznána spoluvina, z Vašeho havarijního pojištění Vás to nestálo ani měsíc bousu :) bonus se odečítá pouze za předpokladu, že jste se podíleli na způsobení nehody. Pokud Vám měsíce skutečně odečetli z Bonusu, pak se obávám, že AXA mohla být v právu v krácení s plněním.

 

Každopádně bychom byli rádi, kdyby jste nám chtěla Vaši zkušenost pro náš "seriál"  popsat na info@pojisteni-prehledne.cz

Dosavadní doporučení: přečíst (5)
Vaše doporučení:
přečíst (4) 05.04.17 21:07  mirka  (186115)

Povinné ručení AXA pojišťovna a.s.

Dobrý den,

můžu se zeptat, u koho máte havarijní pojištění?

 

Dosavadní doporučení: přečíst (4)
Vaše doporučení:

přečíst (4) 28.10.16 23:20  Milan  (162505)

AXA rozhodně NEBRAT - doplnění

Doplňuji k příspěvku níže odkaz, který se nezobrazil...

Pokud by nešlo znovu pak jděte na www.9.cz a klikněte tam na záložku

  • Nejlevnější povinné ručení

a již podle příspěvku níže...

slevový kód je 3369877-vt

<a href="www.9.cz/inpage/nejlevnejsi-povinne-ruceni-online/ ... target="_blank">www.9.cz/inpage/nejlevnejsi-povinne-ruceni-online/</a>

Dosavadní doporučení: přečíst (4)
Vaše doporučení:

přečíst (9) 28.10.16 19:13  Milan  (162505)

AXA rozhodně NEBRAT

Axu nedoporučuji. Každý rok zvedali cenu povinného ručení o cca 1/3, i když byl bezeškodný průběh pojistného. Následně, po podání výpovědi, velmi špatná komunikace, průtahy. Vůbec nedodali potvrzení o bezeškodném průběhu.

Pro novou pojistku jsem pak zkoušel různé srovnávače povinného ručení a nejlevnější povinné ručení jsem našel přes www.9.cz. Poslali mi pak ještě, po uzavření pojistky, slevový kupon na 100,- Kč pro 10 známých, tak kdyby měl někdo zájem, tak slevový kód je 3369877-vt. Uplatnit jej můžete přes formulář zde (klikněte na porovnat povinné ručení):

<a href="https://www.9.cz/inpage/nejlevnejsi-povinne-ruceni-online/" target="_blank">www.9.cz/inpage/nejlevnejsi-povinne-ruceni-online/</a>

Dosavadní doporučení: přečíst (9)
Vaše doporučení:

přečíst (6) 05.10.16 17:29  katka  (183764)

S Axou už nikdy

Roky jim člověk platí peníze za povinné ručení a havarijní pojištění. Jednou jedinkrát škrábne nárazník jiného auta a Axa vypoví povinné ručení. Pokud platím já, je to v pořádku, jakmile mají jednou platit oni, radši se mě zbaví. Hlavně že já vypovědět havarijní pojištění (abych si uzavřel nové ručení i havarijní pojištění u stejné společnosti) nemůžu. To je tedy jednání fakt jak kráva.  

Dosavadní doporučení: přečíst (6)
Vaše doporučení:

přečíst (5) 16.09.16 15:23  lucka  scarletlenazavinacseznam.cz  (183572)

nejhorší pojištovna

Nejhorší pojištovna kterou znám,telefonní hovor na hrozné urovni.Během hovoru vam položí tel...už nikdy více a nic si tam nenchte dělat.

Dosavadní doporučení: přečíst (5)
Vaše doporučení:

přečíst (3) 24.06.16 21:21  Libuše  sigmundova.libusezavinacseznam.cz  (182833)

Storno zájezdu

Vážení přátelé,ani nevíte jak vám rozumím.Zakoupila jsem zájezd,nechala se od prodávající přemluvit ať se pojistím u pojišťovny AXA.13.3.16 jsem byla napadena exmanželem.Stornovala jsem zájezd a chtěla zpět zálohu.Podotýkám,že jsem se pro storno pojistila.A tady to začíná-doložte doklady,nejsou kompletní,tak doložte další a na konci je zamítnutí protože jsem  málo nemocná.Je 24.6.16 a já mám stále neschopenku.A důvod?Nejsem prý upoutána na lůžko a na neschopence mám vycházky.Z lékařské zprávy vybírají jen to,co se jim hodí.Celou věc předám právníkovi,protože už nemám náladu si s nimi dopisovat.příště až pojedu na dovolenou,tak se u nich určitě zase nechám pojistit.Všem vám držím palce.Libuše.

Dosavadní doporučení: přečíst (3)
Vaše doporučení:

přečíst (5) 17.06.16 14:42  PM128  (182729)

AXA nevrátila skoro 400Kč přeplatku ročního pojistného

Prodal jsem vůz po 6 a půl měsících spotřebovaného ročního předplatného. Nepřišlo mi ani náhodou, že AXA vrací přeplatek až od nového měsíce PO DORUČENÍ kopie kupní smlouvy a originálu Zelené karty! Mimochodem po prodeji auta v Sobotu 7.5.2016 jsem ještě ten samý den odcestoval do zahraničí a neměl jsem možnost AXE ty papíry písemně poslat až do začátku června. Spoléhal jsem na zdravý selský rozum, datum prodeje odkdy auto nemám tam je černé na bílem, žádný takovýhle podraz jsem nečekal. No jenomže mi vrátili pouze část od července zbytek, dva měsíce pojistného si nechali hezky do své kapsičky.

Když jsem se obrátil na zákaznickou linku AXA, tak mi sdělili, že je vše naprosto v pořádku (?!!) Zloděj se také domnívá, že to co dělá je "v pořádku", je to koneckonců také jenom to co umí.

Zajímalo by mě, jestli v Česku je takováhle praxe pojišťoven normální, nebo je to jen u AXA. 

Dosavadní doporučení: přečíst (5)
Vaše doporučení:
přečíst (0) 17.05.17 08:10  Jiří  infozavinacpojisteni-prehledne.cz  (186760)

AXA nevrátila skoro 400Kč přeplatku ročního pojistného

Dobrý den,

podmínky pro výpověď pojistných smluv jsou dány přímo zákonem. Konkrétně ve Vašem případě zákon říká, že k zániku pojištění dochází ke dni doručení informace pojišťovně.

Samozřejmě by bylo právo na Vaší straně, pokud by jste se přímo na konkrétní znění zákona odvolal, pakliže chtěla pojištění ukončit až k 1.dni následujícího měsíce.

Ze zkušeností pak často nejde o pochybení pojišťovny, ale neznalost či lenost konkrétního pracovníka (což nezastíráme, že je problém pojišťovny, ale nutně nemusí jít o záměrné poškozování klienta danou firmou).

Doporučujeme kouknout například na přehledné podmínky pro výpovědi pojistných smluv zde: www.pojisteni-prehledne.cz/clanek-vzor-vypovedi-po ...

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:


Diskuze Povinné ručení AXA pojišťovna a.s., další stránky: 1 | 2 | 3 | Další »
stránkovat diskuzi po 10 | 20 | 50

Odkazy k diskuzi Povinné ručení AXA pojišťovna a.s.

Povinné ručení AXA pojišťovna a.s. - zdrojová stránka k tématu diskuze Povinné ručení AXA pojišťovna a.s..

Zasílání Denního souhrnu názorů na Povinné ručení AXA pojišťovna a.s. e-mailem.

Přidat názor - vložte vlastní názor, doporučení, hodnocení nebo zkušenost k tématu Povinné ručení AXA pojišťovna a.s..


 Burza Prime 16:25 
Název Kurz Změna
 CETV CME  86.80  -2.36% 
 ČEZ  513.00  -0.10% 
 ERSTE GROUP BANK  1 040.00  -2.85% 
 FORTUNA  184.50  -0.27% 
 KOFOLA ČS  410.00  0.00% 
 KOMERČNÍ BANKA  935.00  +0.27% 
 MONETA MONEY BANK  84.70  -0.59% 
 O2 C.R.  281.50  -0.71% 
 PEGAS NONWOVENS  890.00  -0.67% 
 PHILIP MORRIS ČR  17 560.00  -0.79% 
 UNIPETROL  372.00  +0.40% 
 VIG  681.50  +0.44% 
Komodity online
 Ropa 69.57 USD 07:20   
 Zlato 1345.30 USD 07:20   
 Stříbro 16.52 USD 07:20   
 Káva USD    
 Cukr USD    
 Bavlna 82.35 USD 07:12   Zobrazit sloupec 
Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
TOP: Akcie CZ Akcie svět Kurzy měn Komodity Zlato Bitcoin Hypotéky Tarify Energie Kalkulačka Zákony Práce Školení Počasí

Kalkulačka

Výpočet čisté mzdy

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Sociální příplatek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Důchodová kalkulačka

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby

Běžné účty

Hypotéky

Stavební spoření

Podílové fondy

Směnárny - Euro, Dolar

Úřad práce

Investice

Makroekonomika - ČNB

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Zlato online, Stříbro, Ropa

Burza - ČEZ

Pojištění

Povinné ručení

Penzijní připojištění

Penzijní fondy

Podnikání

Obchodní rejstřík

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Ochranné známky

Finanční katalog

Nový občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - TÜV spolehlivost

Monitoring ekonomiky

Mapa webu

Volby

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Copyright © 2000 - 2018

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688

Ochrana údajů