Firma BOHEMIA ENERGY entity s.r.o. - Diskuze, názory, doporučení a hodnocení

 Hodnocení:      0 1 2 3      
Diskutující:
Návod    
 

Firma BOHEMIA ENERGY entity s.r.o. - Diskuze k tématu Firma BOHEMIA ENERGY entity s.r.o.


Výpis příspěvků diskuze Firma BOHEMIA ENERGY entity s.r.o., 1 až 19 (19)
 
přečíst (6) 15.02.19 15:22  Josef Müller  (199822)

Bohemia Energy

Zdravím, co jsem si tu přečetl, tak koukám, že co člověk to jiná zkušenost. Každá branže má hold svá pro i proti. Osobně s Bohemia Energy nemám problém, od jejich firmy odebírám elektřinu s plynem už nějaký rok. Vše vždycky v intervalu stihli.. vyúčtování atp. Jednání profesionální. Pokud takhle budou pokračovat, netřeba nic měnit.

Dosavadní doporučení: přečíst (6)
Vaše doporučení:
přečíst (6) 25.04.19 09:20  Honza Pořízek  (201391)

Bohemia Energy

Já k nim přešel od elektrikářů, u těch jsem se zklamal, myslel jsem že zdroj to má nejlevnější a není tomu vždycky tak jak jsem zjistil, u Bohemia energy to mám po celou dobu o několik procent levnější a ještě jsem se s nimi na každou sezonu mohl domluvit zvlášť, ale to je na osobní pečlivosti a starosti zas. Takže za mě taky spokojenost.

Dosavadní doporučení: přečíst (6)
Vaše doporučení:
určitě přečíst (2) 07.06.19 17:09  Adamec  (202446)

Bohemia Energy

My máme A++ od začátku roku, přišla mi to jako hodně zajímavá produktová řada a vzhledem k vývoji trhu jak se to teď pohybuje, tak alespoň vše pocítíme jako první. Jinak jsme zákazníky už přes tři roky a původní řadu nám zrušili, ale tahle mě přijde opravdu dobrá.

Dosavadní doporučení: určitě přečíst (2)
Vaše doporučení:

přečíst (11) 16.08.18 13:41  Václav  (195631)

Poradce

Spolupracoval jsem s poradcem, který mi hlídal výdaje v naší domácnosti. Dalo by se říct, že to byl takový krátkodobý experiment, a přes něj jsme se dostali k Bohemia-energy, navrhnul nám jí vzhledem k tomu, že měli k dispozici nejlevnější tarif a mi bydlíme v domě, takže super kombinace prý. Mezi ročně se nám u nich podařilo ušetřit, takže už si teď i energie zvládáme řešit sami, bez jeho pomoci.

Dosavadní doporučení: přečíst (11)
Vaše doporučení:
přečíst (5) 31.01.19 17:00  Karel Najman  (199396)

Poradce

Napříč tou dobou co jsou ofiko energie na mě psané, jsem si nechal radit jen jedou a to od kámoše, co vím, že se tomu příležitostně věnuje a různě projíždí internet. Vzhledem k ceně mi doporučil Bohemia energy, ale že prý mám být hodně důsledný jelikož v rámci podmínek jsou neústupní. To mi až tak nevadí, protože sám v tomto ohledu bývám ras a mám rád věci pintlich, takže jsem dal na něj a zatím si teda na vyúčtování stěžovat nemohu.

Dosavadní doporučení: přečíst (5)
Vaše doporučení:

přečíst (33) 28.02.18 20:35  Michal  (191927)

Bohemia Energy Recenze

Zdravím, také jsem s Bohemia Energy spokojený, ze začátku jsem je sice stále odmítal, ale bylo to jen z toho důvodu, že jsem se chtěl vyhnout nepříjemnostem, protože jsem byl smlouvou vázán jinde. Ale jak se mi přiblížil konec, tak jsme s firmou zkontaktovali, dohodli jsme se a je to ok.

Dosavadní doporučení: přečíst (33)
Vaše doporučení:
přečíst (22) 06.04.18 13:51  Jonáš  (192755)

Bohemia Energy Recenze

Mně moje nový smlouvy navázali asi s půlročním předstihem, takže pak byl akorát plynulý přechod, to byla u mě jediná věc, z který jsem měl trochu respekt jestli se to povede a nebude problém mezi dodavateli a jejich domluvou. Ale v pořádku. 

Dosavadní doporučení: přečíst (22)
Vaše doporučení:

přečíst (30) 11.07.17 19:30  Vratislav  (187496)

Smlouva přes telefon s bohemia energy

Mně volali, takže u mě došlo ke zřízení nový smlouvy přes telefon, paní mi říkala jakou budu mít novou cenu a že to je pro tý co jsem měl rapidní rozdíl i třeba v porovnání s konkurencí. Já to porovnat a zhodnotit nedokážu, ale výsledek se dostavil, že platím opravdu o něco míň, tak snad to nezůstane jen u prvního roku a bude to v návaznosti pokračovat i do dalších let.

Dosavadní doporučení: přečíst (30)
Vaše doporučení:
přečíst (12) 27.09.18 11:32  Milan Krauz  (196600)

Smlouva přes telefon s bohemia energy

Přes mobil jsem si u nich vykecal celkem dobrou cenu, zkoušel jsem to kvůli tomu, že už jsem u nich rozjížděl další smluvní období, sami se mi neozvali, tak jsem to na féra zkusil sám na sebe na co si přijdu. Dalo by se říct, že za věrnost mi slevili cca nějakých 5%. Tolik jsem ani nečekal.

Dosavadní doporučení: přečíst (12)
Vaše doporučení:

přečíst (23) 02.06.17 16:03  Tomáš Moravec  (187019)

Bohemia energy

Dobrý den, my jsme nad jejich nabídkou chvilku váhali, ale tím že jsme se o tom víc s prodejcem pobavili, řadu věcí nám dovysvětlil a na papíře nám vypočítal rozdílnou cenu na jakou by jsme se s nimi měli dostat, tak jsme k podpisu přistoupili. Máme to u nich na dva roky a zálohy pravidelně platíme sipem, zatím nám vše funguje dle toho co nám bylo pánem řečeno, takže na mě to dělá dojem zatím dobrý. 

Dosavadní doporučení: přečíst (23)
Vaše doporučení:
přečíst (24) 29.08.17 21:34  štěpán  (188091)

Bohemia energy

My jsme nad nabídkou moc času nestrávili. Ročně dáme za plyn skoro 38 tisíc, tak se nám to hodilo, když nám nabídli levnější tarif. Celý proces jsme si pohlídali a vše k nim proběhlo v pořádku.

Dosavadní doporučení: přečíst (24)
Vaše doporučení:
přečíst (4) 19.12.18 17:26  Viktor73  (198475)

Bohemia energy

Taky vydáme během roku za energie dost, ale musím podotknout, že smlouvy máme klasický bez fixace, teď bychom jí i možná zúročili, ale nemyslím si, že to ještě dlouho poleze nahoru. Tak to nechám na původním nastavení, ročně jsme měli slušný přeplatky klidně i do tisíci koruny takže nám to vždycky pěkně přistálo na účtu. Proto určitě nějaké rezervy máme.

Dosavadní doporučení: přečíst (4)
Vaše doporučení:
přečíst (20) 21.12.17 16:31  Michal Skoták  (190575)

Bohemia energy

Proč nad tím také trávit více času, když je pro nás rozhodující pouze cena za kterou nám energie dodají. V žádném z dodavatelů nevidím určitou výhodu, vždy před sebe stavím jako to nejdůležitější cenu, já když jsem si je volil, tak jsem to bral že berou podle burzy a byli v té době top a zatím jsem spokojen.

Dosavadní doporučení: přečíst (20)
Vaše doporučení:

přečíst (38) 13.04.17 15:20  Hynek Luňáček  (186282)

Bohemia energy zkušenosti

Služeb dodavatele Bohemia energy jsem se rozhodl využít potom, co mi o nich poreferoval můj známý, že od nich sám odebírá elektřinu s plynem a to již po dobu pěti let. Stěžoval jsem si mu totiž, že už se mi nezdají ceny hlavního dodavatele tak výhodné jako dřív. Takže mě odkázal na Bohemii. Jelikož nejsem pražský, tak jsem si vše vyřizoval přes operátorku telefonicky, nejprve jsme se dohodli, že mi do emailu zašle kalkulaci, jak by se to jevilo pro můj odběr. Poslala mi kalkulaci dvou různých tarifů, co aktuálně mají a pokud budu mít zájem a bude to pro mne adekvátní, tak ať si vyberu. Kalkulace mi přišla pro mě celkem dost výhodná, za rok se mi ukázala úspora u jednoho skoro 7tisíc a u druhého přes pět tisíc. Doma jsem to probral ještě se ženou a dohodli jsme se na první variantě což byl tarif Energie A++. Aktuálně jsem ve fázi, kdy se mi vyřizuje přestup od původního dodavatele a na začátku příštího měsíce bych měl být už zde. Zatím jsem s průběhem a komunikací s firmou spokojen.

Dosavadní doporučení: přečíst (38)
Vaše doporučení:
přečíst (18) 18.05.18 17:18  Martin Fabián  (193661)

Bohemia energy zkušenosti

Také jsem s Bohemia Energy spokojen, ceny už mají delší dobu normální a komunikaci s nimi moc neřeším, protože si s nimi každý týden nechodím pokecat nebo je neobvolávám, takže když je něco potřeba tak brknu to joo, takže skype a vyřešeno. Víc neřeším.

Dosavadní doporučení: přečíst (18)
Vaše doporučení:
přečíst (21) 29.06.18 15:26  Libor  (194673)

Bohemia energy zkušenosti

Já jsem na viděl teďka reklamu v televizi, jak moc při reklamách pozornost nedávám, tak tady jsem při Liškovi celkem zbystřil, protože ty jeho hlody mě vždycky pobaví, tak jsem čekal co to bude a musím říct, že mě to celkem zaujalo. Liška samozřejmě opět výbornej. Nevíte o jaký produkt se bude jednat?

Dosavadní doporučení: přečíst (21)
Vaše doporučení:
přečíst (24) 26.10.17 15:22  jan havel  (189336)

Bohemia energy zkušenosti

Název tarifu už si teda jako vy nevybavím, už je to několik let co jsem nám to zřizoval. Dnes když jsem se o těchto změnách dodavatelů bavil s chlapem, co se tomu věnuje, tak mi tvrdil, že je kolikrát snazší udělat změnu tarifu nebo jen produktové řady u svého stávajícího dodavatele a neprocházet rovnou celou změnou, že to zhruba vychází na 4 měsíce a to je doba strašně dlouhá doba, v dnešní době elektroniky. Takže já asi kdybych se dneska pouštěl do něčeho podobného, tak bych to zkusil podle jeho slov a až jako poslední možnou variantu, bych vybíral úplně nového dodavatele. V dohledné době však nevidím, že bych tuto záležitost musel řešit, protože jsem spokojen tady.

Dosavadní doporučení: přečíst (24)
Vaše doporučení:
přečíst (5) 09.11.18 12:56  Marek  (197530)

Bohemia energy zkušenosti

Já jsem si na nový rok nechal zařídit tarif s garancí jednoho měsíce zadarmo, viděl jsem na to docela vtipně udělanou reklamu v bedně, tak mi to nedalo a na netu jsem si k tomu hledal ještě bližší info. Bedna mi toho moc neřekla, ale na stránkách už jsem si docela početl. Vzhledem k tomu, že u současného dodavatele energií nejsem vázaný smlouvou, tak po zjištění bližšího infa a ještě ujištění na jejich centrále, jsem si to hned po telefonu s paní vyřídil. Než abych se s tím někde vypisoval, tak mi nabídla toto řešení, který je rychlý. Od novýho roku tedy najíždím na novou smlouvu i novou nižší cenu.

Dosavadní doporučení: přečíst (5)
Vaše doporučení:
přečíst (18) 12.07.18 20:30  Kryštof  (194942)

Bohemia energy zkušenosti

 

Víte co jsem udělal já abych tomu celému procesu změny dodavatele předešel? ..byl to teda nejprve pokus, a výsledek byl pro mě nejistý, ale za volal jsem do Bohemia energy, s tím že uvažuji o změně, ale pokud by pro mě měli adekvátní nabídku se slevou, která by mě dokázala přimět změnit názor, tak jsem ochotný u nich zůstat. Chvilku mi tam něco povídala ale nabídku do meilu přesto poslala. Když jsem to spočítal, tak mi to vyšlo na roční slevu plus 2tisíce, tak jsem ji obratem poslal zprávu že to beru a měl jsem vyřízeno. Takže za mě takto na ně. :))

Dosavadní doporučení: přečíst (18)
Vaše doporučení:


Diskuze Firma BOHEMIA ENERGY entity s.r.o., další stránky: 1
stránkovat diskuzi po 10 | 20 | 50

Odkazy k diskuzi Firma BOHEMIA ENERGY entity s.r.o.

Firma BOHEMIA ENERGY entity s.r.o. - zdrojová stránka k tématu diskuze Firma BOHEMIA ENERGY entity s.r.o..

Zasílání Denního souhrnu názorů na Firma BOHEMIA ENERGY entity s.r.o. e-mailem.

Přidat názor - vložte vlastní názor, doporučení, hodnocení nebo zkušenost k tématu Firma BOHEMIA ENERGY entity s.r.o..


Označení stránky: bohemia energy diskuze, bohemia energy diskuse, bohemia energy názory, bohemie energy jubileum plus 2019, názory na bohemia energy, bohemia energy nazory
 Burza Prime 16:29 
Název Kurz Změna
 AVAST  90.50  0.00% 
 CETV  94.70  +1.39% 
 CEZ  540.00  0.00% 
 ERSTE GROUP BANK  829.00  +0.80% 
 KOFOLA CS  289.00  -0.34% 
 KOMERCNI BANKA  905.50  +0.50% 
 MONETA MONEY BANK  76.75  +1.05% 
 O2 C.R.  227.00  -0.22% 
 PFNONWOVENS  746.00  -1.32% 
 PHILIP MORRIS CR  13 680.00  -0.58% 
 VIG  587.00  -0.25% 
Komodity online
 Ropa 62.30 USD 18.06   
 Zlato 1350.10 USD 18.06   
 Stříbro 15.00 USD 18.06   
 Káva 96.60 USD 18.06   
 Cukr USD    
 Bavlna 66.82 USD 18.06   

Zobrazit sloupec 
Kurzy měn | Akcie | Obchodní rejstřík | Zájezdy | Last minute | Meteobox | Bydlet | YAuto | Studium | E
Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
TOP: Akcie CZ Akcie svět Kurzy měn Komodity Dluhopisy Zlato Bitcoin Hypotéky Tarify Energie Kalkulačka Zákony Práce Počasí

Kalkulačka

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Sociální příplatek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby

Běžné účty

Hypotéky

Stavební spoření

Důchody

Směnárny - Euro, Dolar

Úřad práce

Investice

Podílové fondy

Makroekonomika - ČNB

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Zlato online, Stříbro, Ropa

Burza - ČEZ

Pojištění

Povinné ručení

Penzijní připojištění

Podnikání

Obchodní rejstřík

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Ochranné známky

Finanční katalog

Nový občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto, Spolehlivost Aut

Monitoring ekonomiky

Mapa webu

Volby

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Copyright © 2000 - 2019

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688

Ochrana údajů | Cookies