Firma BECK CZECH, s.r.o. - Diskuze, názory, doporučení a hodnocení

 Hodnocení:      0 1 2 3      
Diskutující:
Návod    
 

Firma BECK CZECH, s.r.o. - Diskuze k tématu Firma BECK CZECH, s.r.o.


Výpis příspěvků diskuze Firma BECK CZECH, s.r.o., 1 až 20 (124)
 
přečíst (10) 03.09.13 15:43  Natálie  (161160)

Reklamace

dne 17.02.2008 jsem u Vás koupila vysavač který jsem  reklamovala18.10.2010 , tento vysavač měl elektronickou závadu, tato reklamace byla rychle a kladně vyřízená. A dne 2.9.2013 jsem tento vysavač reklamovala po druhé, mělo to uplně stejnou závadu. Natož mi paní volala že to již není možné, prý mi to neopraví protože už uplynula záruční doba, ale vím že jestliže obchodník během záruční doby zboží vymění za jiné, začne běžet zcela nová záruční doba, znovu od převzetí nové věci. Totéž platí, dojde-li k výměně( opravě) součástky na kterou byla poskytnuta záruka! Paní mi první řekla že tato závada nejde opravit a pak mi řekla že jí tam technik napsal že oprava na moje náklady činí 1.700kč plus další výdaje.Tímto chováním jsem velice znechucena. Nikdy jsem s touto firmou neměla problém, byli jsme i na  dovolený která byla moc hezká a nikdo se k nám ani na přehlídkách ani na dovče nechoval hrubě!!

Dosavadní doporučení: přečíst (10)
Vaše doporučení:
přečíst (6) 23.07.14 18:43  Samuel  adminzavinactop-tipy.eu  (170572)

Reklamace

Táto firma je podvodná firma, ktorá má za úlohu iba okrádať ľudí, stačí si pozrieť film Šmejdi (2013), kde sú zábery z jej predvádzacej akcie a aj to ako okradli dôchodcov

Dosavadní doporučení: přečíst (6)
Vaše doporučení:
přečíst (19) 16.05.14 20:49  Libuše Richterová  richterjindrichzavinacseznam.cz  (168747)

Reklamace

Prosím o poskytnutí informace, kde můžu uplatnit reklamaci na výrobek od stejného prodejce a sice na reflexní masážní příástroj Shiatsu, případně zda nevíte o někom, kdo by prováděl opravy. S výrobkem jsme velice spokojeni, využíváme jej každý den, ale nyní se nám nějak zasekl a nevíme na koho se obrátit s provedením jeho opravy. Děkuji předem za poskytnutou informaci.

Dosavadní doporučení: přečíst (19)
Vaše doporučení:
přečíst (11) 24.06.14 10:26  Hanáková Růžena  hanakovaruzkazavinacseznam.cz  (169858)

Reklamace

Dobrý den. Již jsme s manželem vzdali uplatnění reklamace výrobku Shiatsu, kterou jsme uplatnili do půl roku od nákupu výrobu, a to tak, že jsme výrobek poslali na adresu prodávajícího (HOME TECH čili BECK), ale bohužel. Jaký balík, tak doporučená pošta se nám vrátila zpět - adresát nadostižitelný. Stalo se nám to, že textilní výplň otvorů pro nohy je prodřená až na elektrický mechanizmus a vzhledem k tomu, že materiál je černý, tak jsme to hned nezjistili. Měli jsme asi i štěstí v tom, že jsme vlastně nohy masírovali přímo válečky bez krytí. Máme známého právníka,pokusila jsem se přes něho něco zjistit, ale bezvýsledně. Konzulotoval to i s kolegy a je to tak, jak slyšíme v televizi - ŠMEJDI - neřešitelné. Přístroj nám tedy (originál zabalený pro reklamaci) stojí v místnosti a jen se se vztekem na něj díváme. Přístroj jsme zakoupili 23.9.2013 a již 17.1.2014 chtěli uplatnit reklamaci. Dle D TESTU, kde jsme se informovala, lze do půl roku pro závadu odstoupit i od smlouvy. Ale jak je výše uvedeno, bohužel.

Máte od 16.5.2014, kdy je uveden váš email ,jiné poznatky? Prosím podělte se se mnou o ně. Děkuji.

Dosavadní doporučení: přečíst (11)
Vaše doporučení:

přečíst (8) 02.07.13 15:03  demia  (159770)

email šmejdů

beck@beck-international.cz

Dosavadní doporučení: přečíst (8)
Vaše doporučení:

přečíst (10) 01.07.13 20:25  Venca  venca_saundzavinaccentrum.cz  (159750)

POZOR-TATO FIRMA JE ZLO!!!!!!!!!!!!!

POZOR predem varujte vsechny lidi ktery toto slovo jen vypusti do eteru tato firma je pouze vysavajici nechutny parazit ano je to firma BECK!!!!!!!!!!!!! moji matce ktera zije z invalidniho duchodu naslibovaly vsechno mozne od zajezdu do italie ktery udajne vyhrala---samozdrejme ze za zajezd je zdama pote chtely zaplatit docela vysoukou sumu za niz by sa dalo letet a mesic zit jako kral kdekoliv na planete a take za produkty ktere jsou take vyhlasene jako ceny zadarmiko tak z ni vysomrovaly 19.000kc za uplne ksunty---vzkaz teto firme??---JSTE UBOHA LIDSKA SMRDUTA SEBRANKA JENZ PARAZITUJE NA CITECH A LIDECH KTERI MAJ TO SRDCE VAM NALETET JSTE ODPORNI SNAD VAS VSECHNY BRZY ZAVROU S POZDRAVEM VENCA

Dosavadní doporučení: přečíst (10)
Vaše doporučení:

přečíst (6) 17.05.13 23:46  Zbloudila kulka  (158668)

šmejdi

Dosavadní doporučení: přečíst (6)
Vaše doporučení:
přečíst (8) 15.11.13 17:35  Karel Novák  novakkarelzavinacseznam.cz  (163092)

šmejdi

Dosavadní doporučení: přečíst (8)
Vaše doporučení:

přečíst (6) 07.05.13 22:04  Patricie  (158435)

Šmejdi

Dobrý večer,

touto cestou bych chtěla všem lidem bez věkového rozdílu doporučit dokument, který byl natočen v r. 2013 pod režií Silvie Dymákové, který poukazuje na manipulaci, ponižování a nátlak na předváděcích akcích. Sama jsem jedné takové byla svědkem předevčírem a řeknu vám, ještě teď je mi z toho zle. A to jsem tam s babičkou nevydržela ani dokonce!
Kdo má zájem, nechť si přečte o čem je tento film a pokud možno jej shlédne.
Děkuji

Obsah filmu Šmejdi

"Syrový dokument Silvie Dymákové ukazuje manipulaci, ponižování a nátlak, které se skrývají za zavřenými dveřmi „předváděcích zájezdů pro seniory“. Smutní hrdinové filmu skládají na stůl nefunkční hrnce, vysavače, které nikdy nepoužili, deky z „ovčí vlny“ a biolampy, za které během svých výletů zaplatili v součtu desítky až stovky tisíc korun. A to v lepším případě. Řada z nich totiž výměnou za vrácení občanek zabavených prodejci podepsala úvěrové smlouvy. I přes otřesné zkušenosti senioři a seniorky na zájezdy vyrážejí opakovaně, aby se vymanili ze své osamělosti nebo proto, že neumějí říct nabídkám ne. Autorce dokumentu se podařilo proniknout se skrytou kamerou na předváděcí akce a rozebrat nátlakové metody prodejců s psycholožkou a advokátem. Film již v době dokončování vzbudil zasloužený rozruch, protože nezkušenosti, důvěřivosti a určité závislosti seniorů zneužívají v Česku desítky firem."
Zdroj: www.fdb.cz/film/smejdi/94509

 

Dosavadní doporučení: přečíst (6)
Vaše doporučení:

přečíst (5) 05.04.13 14:04  Josef Svoboda  josef.svoboda41zavinacseznam.cz  (157753)

Reklamace lampy FOTOTERAPIE

Dobrý den, navazuji na náš tel.rozhovor ze dne 4.4.2013 na výše uvedenou reklamaci. Kupní smlouva je ze dne

3.4.2013 pod číslem 53012151. Uvedená lampa fungovala 2 min.  následně zhasla. Nefunguje ani časovač. Dle dohody s vaší operátorkou bude volat technik a v průběhu příštího týdne bude oprava provedena. Prosím o vyrozumění na telefon, který je uveden ve smlouvě. Omlouvám se, že využívám tento e meil, ale jiný jsem na vašich stránkách nenašel. Děkuji za vyřízení reklamace.     Josef Svoboda.

Dosavadní doporučení: přečíst (5)
Vaše doporučení:

přečíst (16) 13.02.13 18:09  Jara  jarakubanzavinacseznam.cz  (156369)

HROMADNÁ ŽALOBA SOUHLAS

I JA SE PŘIKLÁNÍM K PODANÍ HROMADNÉ ŽALOBĚ  I MĚ UVEDLA FIRMA BECK  V OMYL  A  O PRAKTYKÁCH  PAODÁVAJÍCÍCH  ANI NEMLUVÍM  LŽOU JEN  ABY  PRODALY.  PRODÁVAJÍCI VĚDONĚ  UDÁVAJÍ CHYBNÉ INFORMACE  ABY  ČLOVĚK   KTERY VĚŘÍ CO ŘÍKAJÍ  NEMOHL POSLAT ZBOŽÍ ZPĚT  . TAK NAPŘÍKLAD ŽE POŠLOU ŠEKY DO JEDNOHO TÝDNE  ALE PŘÍJDOU AŠ  ZA 15DNÍ  NEBO  ŽE MŮŽETE  VRÁTIT ZBOŽÍ ZPĚT DO JEDNOHO  MĚSÍCE .  TAKŽE  KDYŽ PŘIJDOU ŠEKY A SPOČITÁTE JE  TO NAVYŠENÍ JE AŠ  O 12000KČ.  TO JE  JEDNA VĚC A DRUHÁ JE ŽE SEPISUJÍ SMLOUVY  ZA KAŽDOU CENU. JA MÁM DŮCHOD JENOM 5500KČ.  IKDYŽ JSEM JÍM ŘÍKAL ŽE NEMŮŽU TOLIK PLATIT  ŘEKLI ŽE TO NENÍ PROBLÉM . ALE JESTLI  MŮŽU  PLATIT 10KČ.DENĚ JA ŘEKL ŽE JO  TAK TO NAPSAL.  MOJE PŘEKVAPENÍ BYLO KDYŽ PŘIŠLI ŠEKY  TAM NESTÁLO  300KČ. ALE 1260KČ. TAK JSEM TO POSLAL  OKAMŽITĚ ZPĚT .  MOJE PŘEKVAPENI BYLO ŽE TEĎ MĚ TATO FIRMA ŽALUJE ABYCH ZAPLATIL ZA NĚCO CO NEMÁM  CO MÁM TEĎ DĚLAT????????????    JA NIC NEMÁM  A JSEM RÁD ŽE MÁM KDE BYDLET. TAM KDE BYDLÍM  JENOM  HLÍDÁM DŮM.   PORAĎTE  CO TEĎ   DĚKUJI.

Dosavadní doporučení: přečíst (16)
Vaše doporučení:
přečíst (11) 12.09.13 10:33  Bara  bara.betigovazavinacseznam.cz  (161363)

HROMADNÁ ŽALOBA SOUHLAS

  • nejsem důchodce, ale i já jsem naletěla a nyní se ocitla na pokraji existence. došlo až k soudnímu jednání, fakta padla pod stůl a já vyfasovala dluh ve výši 150tisíc korun.prostě podvod prodávajícího byl soudem podpořen. Kladu si otázku,čemu se říká ještě spravedlnost??? a co dál? mám děti co jsem si vzala do vlastní péče vrátit do ústavu, prodat byt a jít pod most jen aby podvodníci dostali balík za šrot ktérý mi prodali jako luxsusní zboží???
Dosavadní doporučení: přečíst (11)
Vaše doporučení:

přečíst (15) 13.02.13 17:31  Jara  jarakubanzavinacseznam.cz  (156369)

ŽALOBA A ZRUŠENÍ FIRMI BECK

I JA JSEM NALETĚL UMÍ DOBŘE MANYPULOVAT  S LIDMI PRODAVÁJÍCI UVÁD¨ĚJÍ OMYLNÉ INFORMACE JAKO ŽE DO TÝDNE POŠLOU SLOŽENKY A ŽE MŮŽETE VRÁTIT ZBOŽÍ DO JEDNOHO MĚSÍCE . SLOŽENKY PŘIŠLY AŠ ZA 15DNÍ A SVELKÝM PŘEPLATKEM AŠ 12000KČ. NA KAŽDÉ SMLOUVĚ. TAKÉ ŘÍKAJÍ ŽE 10KČ. DENĚ MŮŽE DÁT KAŽDY. KDYŽ JSEM SI TO SPOČÍTAL JE TO 300KČ. MĚSÍČNĚ JAKÉ  BYLO PŘEKVAPENÍ KDYŽ PŘIŠLY ŠEKY A TAM NEBYLO 300KČ. ALE 1260KČ. A 700KČTOTO SI PŘIMÍM DŮCHODU NEMOHU DOVOLIT PLATIT MÍM JENOM 5500KČ.  TAK JSEM POSLAL ZBOŽÍ ZPĚT  A  TÍM VYUŽIL PRÁVÖ  POSLAT ZBOŽÍ ZPĚT DO JEDNOHO MĚSÍCEJAK MI ŘÍKAL PRODÁVAJÍCÍ. ALE TO NEBYLA PRAVDA LHAL VE VŠEM  TĚD MÁM PLATIT ZA NĚCO CO NEMÁM JE VELMI ZAJÍMAVÉ ŽE I KDYŽ JSEM MU ŘÍKAL KOLIK MÁM DŮCHODU TRVAL NATOM ŽE TO NENÍ PROBLÉM A UJISTÍLMĚŽE TO NĚJAK UDĚLÁ. A TAK JSEM KÝVL .  BYLI NEODBYTNÍ A DRZÍ NA JEDNU PANÍ SE ROSKŘIKL CO TAM JEZDÍ KDYŽ NIC NECHCE KOUPIT A VYKÁZAL JU VEN  TAKOVÉ JEDNÁNÍ CO JE TO ZA LIDI??? TAKY TAK DOPADLA NAŠE ZNÁMÁ  VRÁTILA ZBOŽÍ ZPĚT  A MÁ PLATI ZA NĚCO CO NEMÁ .    TONENÍ MALÁ ČASTKA  JE TO 16340KČ. TO  JE PŮLKA  CENY  NESKUTEČNÉ!!!!!!!   TAK SE VYDĚLÁVAJÍ PENÍZE???   PROTO JSEM  PRO ABY  SE PODALA  SPOLEČNÁ  ŽALOBA.  NA CHOVÁNÍ  FIRMI BECK . OBYRAJÍ  DŮCHODCE  A  SÁZEJÍ NA TO ŽE JSOU  DŮVĚŘIVÍ. 

Dosavadní doporučení: přečíst (15)
Vaše doporučení:

přečíst (12) 15.01.13 11:15  František  (155844)

Předváděčka v Nymburku

Dne 9.1.2013 se konala předváděčka v Dělnickém domě v Nymburku. 4 členný tým obchodních zástupců společnosti BECK CZECH s.r.o. se opravdu vyznamenal. Na dotaz komu se líbí el. indukční vařič , těm kteří zvedli ruku se doslova vlezlým a hrubým jednáním a pod nátlakem snažil vnutit tento vařič za 10 000.-Kč. Nakonec tomuto nátlaku podlehla i má žena (mimochodem její věk je 66 let), která do poslední chvíle návrh kupní smlouvy odmítala. Po mém příjezdu na místo, jsem požádal vedoucího celé skupiny o zrušení kupní smlouvy na místě. Sprostě se mi vysmál, když je žena tak hloupá a podepsala, tak ať platí a nese následky. Mával přitom jedním dílem kupní smlouvy s jejím podpisem, což je pro něj výhra. Jeho další tři přisluhovači jednali obdobně a on je v to podporoval. Smouvu bylo možno ještě týž den zrušit na místě, ale marně jsem se toho domáhal, proč by to dělali. Konflikt trval něco přes 20 minut a při něm jsem poznal praktiky, charakter a cíl těchto lidí a jejich morální vlastnosti. Jeden z nich se chlubil titulem inženýra a chování měl jak největší  hulvát. Jméno vedoucího obchodního zástupce na místě přítomného a ostatních mi odmítli sdělit, prý je na smlouvě. Na ní byl zcela nečitelný podpis, ač je tam uvedeno že podpis má bý uveden i hůlkovým písmem. 

Nakonec ale musím objektivně dodat, že jsem ještě týž den odeslal společnosti BECK CZECH s.r.o.zpět el. indukční vařič, včetně nesmyslných dárků, písemně jsem přitom odstoupil od kupní smlouvy a světe div se, společnost mi podle dnešního telefonického dotazu vyhověla a smlouvu zrušila. S touto společností do budoucna již nikdy nic. Všechny obdobě podvedené  zdravím a nedejte se. F.

Dosavadní doporučení: přečíst (12)
Vaše doporučení:

přečíst (7) 08.01.13 16:32  Nováková  (155737)

dotaz

Dobrý den, potřebovala bych získat telefonní číslo a případně adresu exekutorské kanceláře Sergeie Stanislava Petrova. Je to důležité. Děkujji

Dosavadní doporučení: přečíst (7)
Vaše doporučení:
přečíst (8) 14.01.13 17:45  mira68  (155829)

dotaz

stačí koukat na novu

Dosavadní doporučení: přečíst (8)
Vaše doporučení:
přečíst (7) 13.01.13 20:05  Novák  (155815)

odpověď

S největší pravděpodobností jste se stala obětí podvodu. Zmiňovaný exekutor neexistuje. V žádním případě nic neplaťte a obraťte se na policii.

Dosavadní doporučení: přečíst (7)
Vaše doporučení:

přečíst (10) 31.12.12 16:36  brano sobotka Jméno 'brano sobotka' používá stále stejný uživatel  (155607)

doporucene video

Peklo na talíři: Šmejdi - prodejní zájezdywww.peklonataliri.eu/20-peklo-na-taliri-smejdi-pro ...

Dosavadní doporučení: přečíst (10)
Vaše doporučení:

přečíst (9) 30.12.12 14:16  Host  judr.stohlzavinackancelar.eu  (155599)

Vidina oběda zdarma

Vás absolutně zaslepila.Firma nakupuje zboží v tržnici S..a, v Písnici-Praha,za pár korun,poté vám je prodá o 1000 procent dráž.Viď Milne H..ku z Mělníka.Momentálně se tato firma přesouvá s akcemi na Slovensko,neboď zde jsou již provařený.Přeji jim aby je od tamtud hnali klackama.Podotýkám,že jsem nikdy na žádné akci nebyl.  Jen dobře vím to co vím.

 

Dosavadní doporučení: přečíst (9)
Vaše doporučení:


Diskuze Firma BECK CZECH, s.r.o., další stránky: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Další »
stránkovat diskuzi po 10 | 20 | 50

Odkazy k diskuzi Firma BECK CZECH, s.r.o.

Firma BECK CZECH, s.r.o. - zdrojová stránka k tématu diskuze Firma BECK CZECH, s.r.o..

Zasílání Denního souhrnu názorů na Firma BECK CZECH, s.r.o. e-mailem.

Přidat názor - vložte vlastní názor, doporučení, hodnocení nebo zkušenost k tématu Firma BECK CZECH, s.r.o..


 Burza Prime 16:27 
Název Kurz Změna
 AVAST  67.00  -2.90% 
 CETV CME  83.40  +0.48% 
 ČEZ  571.00  -0.87% 
 ERSTE GROUP BANK  976.60  +0.27% 
 FORTUNA  208.00  0.00% 
 KOFOLA ČS  380.00  0.00% 
 KOMERČNÍ BANKA  897.00  -0.06% 
 MONETA MONEY BANK  75.20  -0.59% 
 O2 C.R.  282.00  0.00% 
 PEGAS NONWOVENS  900.00  -0.22% 
 PHILIP MORRIS ČR  15 240.00  +0.93% 
 UNIPETROL  372.50  -1.06% 
 VIG  680.00  +0.22% 
Komodity online
 Ropa 79.44 USD 21.05   
 Zlato 1291.90 USD 21.05   
 Stříbro 16.52 USD 21.05   
 Káva USD    
 Cukr USD    
 Bavlna 88.54 USD 21.05   

Zobrazit sloupec 
Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
TOP: Akcie CZ Akcie svět Kurzy měn Komodity Zlato Bitcoin Hypotéky Tarify Energie Kalkulačka Zákony Práce Školení Počasí

Kalkulačka

Výpočet čisté mzdy

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Sociální příplatek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Důchodová kalkulačka

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby

Běžné účty

Hypotéky

Stavební spoření

Podílové fondy

Směnárny - Euro, Dolar

Úřad práce

Investice

Makroekonomika - ČNB

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Zlato online, Stříbro, Ropa

Burza - ČEZ

Pojištění

Povinné ručení

Penzijní připojištění

Penzijní fondy

Podnikání

Obchodní rejstřík

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Ochranné známky

Finanční katalog

Nový občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - TÜV spolehlivost

Monitoring ekonomiky

Mapa webu

Volby

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Copyright © 2000 - 2018

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688

Ochrana údajů