Firma EUROLINES Česká republika spol. s r.o. - Diskuze, názory, doporučení a hodnocení

 Hodnocení:      0 1 2 3      
Diskutující:
Návod    
 

Firma EUROLINES Česká republika spol. s r.o. - Diskuze k tématu Firma EUROLINES Česká republika spol. s r.o.


Výpis příspěvků diskuze Firma EUROLINES Česká republika spol. s r.o., 1 až 20 (33)
 
přečíst (19) 10.07.15 10:13  makrela  (177507)

Cesta do Budapešti Eurolines

Dobrý den, chci se také podělit o své zážitky při cestování s Eurolines. Dne 6.7.15 jsem jela do Budapešti, ze které jsem se se stejnou společností vracela 9.7. Cesta Brno-Budapešť, třína Business Class. Nejdříve pozitiva. Autobus vcelku moderní, klimatizace fungovala (což bylo v 38 stupnovém horku fajn), sedadla vcelku pohodlná, když někdo zrovna neměl tendenci se posouvat dozadu a dopředu se sedadlem a otravovat vás (ale to je o lidech, kteří s vámi cestojí). Deklarované časopisy v zadní části u dveří dostupné, sice asi půl roku staré, ale když nic jiného... Na boční straně sedadel vstupy pro sluchátka, zřejmě ale stejně nic nehrálo. Záchod v pořádku. Co se týče posádky, to bylo poněkud horší. Při kontrole jízdenek se jízdenky kontrolovaly, já konkrétně měla vytištěnou jízdenku z mailu, na jedné straně pro cestu tam na druhé pro cestu zpět. Nemilé překvapení, když mi byla jízdenka v Brně zabavena s tím, že je přece pro řidiče. Po mé otáce, kde je napsáno, že ji musím odevzat a že ji potřebuji zpět, protože na ni mám vytištěnou i zpáteční jízdenku řidič dělal, že nerozumí. Takto se choval i když jsme dojeli do Budapešti a opět jsem se jej ptala, zda by bylo možné, aby mi ji vrátil Neustále jen mlel něco o tom že se budou kontrolovat při nástupu - no uplne nesmysly zase rádoby nerozumněl.Takže jsem v Budapešti hledala tiskárnu a tiskla znova. Jaké bylo mé překvapení při zpáteční cestě, když některým cestujícím stačilo, když ukázali jízdenku v mobilu. Deklarované služby jako voda nebo sušenky se nekonaly pro jistotu na cestě tam ani zpět. Cestou zpět jsme uháněli rychle, zřejmě aby si pan řidič stihl něco vyřídit v Bratislavě, protože jsme tam přijeli o půl hodiny dříve. Což by ani zas tak nevadilo, kdyby řidič nechtěl celou cestu na slovenské hranice předjiždět kamiony a těsně před nimi se neřadil mezi kamiony na poslední chvíli a ty na něj netroubily, protože se cpal jako deb... O obsazování sedadel už tady myslím bylo pojednáno dost. Nevím proč je pro eurolines takový problém si zřídit rezervační systém sedadel. Což je samozřejmě dost nevýhodné zvláště pri dvojice, které nenasedají v první zastávce. Příště tedy raději zvolím vlak, která je rychlejší, nebo student agency, který je pohodlnější (fun and relax).

Dosavadní doporučení: přečíst (19)
Vaše doporučení:
přečíst (13) 10.07.15 10:30  makrela  (177507)

Cesta do Budapešti Eurolines

Zřejmě se ale tedy jedná o pravou firmu Eurolines, jak to tady čtu, tak to proti tomu byl luxus. Nebo nevím

Dosavadní doporučení: přečíst (13)
Vaše doporučení:

spíše nečíst (26) 18.10.14 11:36  Helga  (172904)

A co pochvala ?

Také cestuji s touto společností a mám slova zastání.Jo,mají problémy s vozovým parkem ,to uznávám,ale na druhou stranu mají nejlevnější jízdné,vstřícné a ochotné řidiče a žádné nehody nebo snad někdo o nějaké víte?Můj názor je,že spousta cestujících jsou zhýčkaní sobci.Nikdo vás přece nenutí s nimi cestovat,můžete si vybrat jiného dopravce.Já jsem s nimi spokojená.

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (26)
Vaše doporučení:
přečíst (20) 27.11.14 18:50  zuzulik121  (172996)

A co pochvala ?

gratulujem to ste asi jedina ktora je s nimi spokojna, je to vas nazor na vec ja vam to neberiem , ale myslim ze jedna pochvala na 200 staznosti - pretoze toto neni jedina stranka kde sa stazuju na tuto firmu-  je uctihodna, televizia pomohla v tomto pripade odhalit nekale praktiky firmy a je vsetkym jasne ze ked vam niekto vyda stk a ek tak o tyzden snad tento dopravny prostiedok bude v 100% stave, to je vec kazdeho aky nazor si urobi, ja viem len to ze ani ja nemam peniaze navia a snazim sa davat korunku ku korunke a setrit ale zase nie sme zvierata, mame nejaku ludsku dostojnost a prepacte za vyraz ale ked si vy nechate ... na hlavu tak ja teda nie. stala sa taka vec ze sme kontaktovali majitela a slusne podotykam slusne sme komunikovali, pretoze nie som nejaky hulvat, na nas zacal vrieskat ze sme ... debilkovia a k.k.ti a ine rozne vulgarizmy cez vyhrazky s jeho strany to je silna kava.takze ja sa vas nesnazim presviedcat len reagujem na vase komenty. ps. necudujete sa ze si myslia ze pan Hoffman vas podplatil, ked ste jedina kto ho chvali. ps 2 . klima je skodliva ale to by ste nemohli chodi tani nakupovat pretoze v kazdom obchode je klima. ps3 nikto nas nenutil s nimi cestovat ale ten spoj bol vyhodny a tak myslim ze kazdy kto s nimi cestoval im naletel, ved oni vedeli preco si dali spoj v najvytazenejsej silnej prevadzke a v nedelu ked sa kazdy vracia na slovenko v rozumnom case.

Dosavadní doporučení: přečíst (20)
Vaše doporučení:
spíše nečíst (20) 22.10.14 23:20  Anti Pochvala  (173031)

A co pochvala ?

Tak to Vám gratuluji, že jste měla štěstí, nebo jste tak tolerantní, nebo Vám za ušetřenou 5ti korunu je vše jedno. Každpádně autobusy, kterými jezdí jsou velmi staré, nepohodlné, bez základních věcí jako je klimatizace atd., vhodné max. pro dobytek. A vstřícného řidiče jsem také nepotkala....ano, cestovala jsem pouze jednou, ale už to nikdy pokoušet nebudu. Cesta do Jihlavy se Student Agency stojí 130kč, cesta s těmi ... v dobytčáku 115. Ve Studentech se za těch 15kč navíc cítíte jako člověk a cesta uběhne velmi rychle. V dobytčáku trpíte velmi dlouho. Ale jasně, nejlevnější jízdné je nadevše, rozumím a když slevní ještě o korunku, i do kolínka si necháte vrtat, že? Nikdo mě nenutil s nimi cestovat, to je pravda, ale když jsem si objenávala lístky, nikde nebylo psáno, že pojede mikrobus a nikde nebylo psáno "POZOR NENÍ EUROLINES". Opravdu nemůžete chtít pochvalu od lidí, kteří jsou nespokojení. Přeji i nadále šťastné chvíle s E., o nehodách, či spíše poruchách autobusů bez náhrady jízdného nebo dopravy, si přečtěte níže.

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (20)
Vaše doporučení:
spíše nečíst (17) 22.10.14 17:52  AntiHoffmann  (169647)

A co pochvala ?

Problém je, že parazitují na jménu vyspělejšího a na trhu zmámějšího jiného dopravce. Ostatně, nevím proč se původní Eurolines nebrání?

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (17)
Vaše doporučení:
přečíst (18) 22.10.14 18:22  Helga  (172904)

A co pochvala ?

Ono je to složitější. Nejdřív patřili k původnímu Eurolines.cz , to se rozdělilo a toto je nyní Eurolines Česká republika,takže parazitování to není.Bohužel problémy tam jsou a já jim přeji,aby je zvládli vyřešit.Konkurenční boj je všude.

Dosavadní doporučení: přečíst (18)
Vaše doporučení:
přečíst (21) 21.10.14 19:07  zuzulik121  szabovazuzanazavinaccentrum.sk  (172996)

A co pochvala ?

prepacte ale urcite ochotny vodic ani jeden nebol. nehody sice neboli ale bez rucnej brzdy, ked mal pribrzdit tak radsej pridal, myslim ze ani normalne brzdy nemal v poriadku, pre vase informacie posielam odkaz tv novin z tv stanice nova kde je reporatz o tejto spolocnosti, doporucujem pozriet nakolko tato spolocnost je cely podvod, ohrozuje zivoty  nielen cestujucich ale aj ucastnikov cestnej prevadzky. tn.nova.cz/clanek/televizni-noviny-17-10.html pozerajte od 28. minuty.

Dosavadní doporučení: přečíst (21)
Vaše doporučení:
spíše nečíst (20) 22.10.14 17:38  Helga  (172904)

A co pochvala ?

To je věc názoru.Víme všichni,co dokáže televize,že? Já jsem viděla,co odvysílali.Řidiči jsou pouze zaměstnanci,kteří se bojí o práci,jako každý v tomto státě,tak bych je nechala v klidu.Jak kdo na mě,tak já na něj - já na ně byla příjemná a oni na mě také.Nemají to snadné.

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (20)
Vaše doporučení:
přečíst (18) 22.10.14 23:27  Anti Pochvala  (173031)

A co pochvala ?

paní Helgo, kolik Vám za tohle Hoffmann platí? Nebo to snad píšete dobrovolně? :D :D :D

Dosavadní doporučení: přečíst (18)
Vaše doporučení:
spíše nečíst (22) 23.10.14 10:19  Helga  (172904)

A co pochvala ?

Nevím proč mě urážíte.Snad můžu svobodně vyjádřit svůj názor i bez toho,aby mě někdo za to podplácel.Student Agency je taková jaká je a nebudu tu líčit jejich praktiky ,o kterých také něco vím.Kdo chce psa bít,hůl si najde,že?Vůbec mě neznáte,tak laskavě nechte moje kolena na pokoji.A když tak sledujete ty zprávy,víte,že klimatizace je strašně škodlivá?

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (22)
Vaše doporučení:

přečíst (16) 13.10.14 13:59  Marta  (172741)

Taky jsem se nechala napálit

Ani mě nenapadlo, že v ČR existuje dopravní firma parazitující na EUROLINES, takže jsem koupila lístky a těšili jsme se na pohodlnou cestu do Jihlavy. Koupila jsem sedadla 20-21, jenže tato lístenka mi byla opravdu na h...v tom dobytčáku ve kterém jsme nakonec jeli. Pan řidič vypadal, že se hodinu před jízdou vrátil z pole. Netrvám na bílé košili, ale toto bylo opravdu moc, i když pravda, v porovnání s tím co nás čekalo, to byla prkotina.  I když s velkou nevolí, nakonec jsme nastoupili do rádoby minibusu, kde jediný přísun vzduchu zajišťovalo okéno u řidiče...o pohodí nad kolem snad nemusím ani psát - zkuste sami, vaše páteř Vám poděkuje. Po nás ještě přišli další lidé, kteří, stejně jako my, nechtěli uvěřit tomu, v čem si v dnešní době dovoluje společnost přepravovat lidi a jakýsi pán v šedivém na ně velmi nervózně řval, že když se jim to nelíbí, ať vrátí lístky. Stejný pán velmi hnusně křičel i po paní, která si dobytčák fotila s argumentem, že cestou dostala průvan do ucha. Jeho agresivita, celková vizáž i vyjadřování byli opravdu trapné a neomluvitelné. Doufám, že ČOI či jiný úřad by si na to mohla posvítit, rozhodně jde o podvod vůči cestujícím.

 

Dosavadní doporučení: přečíst (16)
Vaše doporučení:
přečíst (20) 21.10.14 19:11  zuzulik121  szabovazuzanazavinaccentrum.sk  (172996)

Taky jsem se nechala napálit

pozriet si toto je tam o spolocnosti tn.nova.cz/clanek/televizni-noviny-17-10.html od 28. minuty

Dosavadní doporučení: přečíst (20)
Vaše doporučení:
přečíst (19) 22.10.14 23:31  Marta  (173032)

Taky jsem se nechala napálit

Děkuji, doufala jsem, že se toho někdo ujme. I když Nova má někdy tendence přehánět, toto jim věřím na 100%. 

Dosavadní doporučení: přečíst (19)
Vaše doporučení:
spíše nečíst (23) 21.10.14 19:11  zuzulik121  szabovazuzanazavinaccentrum.sk  (172996)

Taky jsem se nechala napálit

pozriet si toto je tam o spolocnosti tn.nova.cz/clanek/televizni-noviny-17-10.html od 28. minuty

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (23)
Vaše doporučení:

přečíst (20) 29.09.14 16:28  Veronika  (172362)

brno - trencin 28.9.2014

Katastrofalne sluzby tejto spolocnosti. Autobus sa pokazil, na telefonicky kontakt odpovedali velmi podrazdene s mylnimi info o tom ze bus pojde. Cakanie 3 hodiny na to kym dorazi. Jedine stastie ze autobus spolocnosti sad zvolen isiel so 17 volnymi miestami a zobral ludi kolko mohol. To ze nam povedali, ze nikto nam peniaze nevrati ani ze nas ziaden iny prepravca nevezme nebudem ani hovorit...podmienky na vratenie ceny cestovneho listka vysvetlene do telefonu velmi arogantnym sposobom, ba az vysmesne. Odteraz pozeram akou spolocnostou cestujem. Na zaplakanie p. HOFFMAN. 

Dosavadní doporučení: přečíst (20)
Vaše doporučení:
přečíst (27) 12.10.14 17:27  plastman  (172716)

brno - trencin 28.9.2014

12/10/2014

 JUDr.Jan Hofmann a jeho "přeprava dobytku" jménem EUROLINES Česká republika-                                          parazit na jméně slušné mezinárodní spoločnosti.

Dnes měla má matka cestovat tímto "autobusem" z Prahy do Prievidze,ale poté co jsem viděl co přijelo do Prahy na Florenc,tak  jsem jí to zakázal!

Autobus byl nějaký mikrobus,ktery nemel ani zavazadlový prostor,takze uz se lidi usazený na svých místech zaskladňovali svými batožinami-mezi nohy,do uličky,skrátka všude....

Našel jsem si telefonický kontakt na tuto firmu a ozval se mi pan Hoffmann...

a na můj dotaz jestli to co přijelo do Prahy je podle něj adekvátní dopravní prostředek na cestu přes 400 km začal na mě ječet,nadávat mi,tvrdit že jej vydírám když jsem se ho slušně zeptal na náhradu cestovního lístku....

Po ukončení hovoru mi ješte 3 x volal a vyhrožoval mi ,že mé číslo si dobře zapíše,a že takovéto stěžování si napříště rozmyslím...

Je to skrátka bud nemocnej človek,anebo je to nejsprostější ... pred kterým Vás chci varovat.

Dosavadní doporučení: přečíst (27)
Vaše doporučení:
spíše nečíst (20) 13.10.14 16:37  Vetrovska Nada  vetrovska.nadazavinacseznam.cz  (172753)

brno - trencin 28.9.2014

Dobrý den mohla bych vás požádat o telefoní číslo na firmu měli jsme podobný zážitek nemužu sehnat kontakt na firmu děkuji Větrovská

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (20)
Vaše doporučení:

přečíst (20) 10.09.14 09:15  Veronika  (171864)

Otrasných 6 hodín september 2014

Cestovala som z Brna  do Zvolena a uz keď som videla aky autobus pre nás prišiel som mala pochybnosti o tejto spoločnosti. Autobus vyzeral ako mestská hromadná doprava a nemal klmatizáciu (v ten deň bolo horúco). Okrem toho šofér počas cesty viackrát  telefonoval bez použitia handsfree. Bola som veľmi nespokojná s touto spoločnosťou a myslím si že by sa na to mala pozrieť nejaká inšpekcia.

Dosavadní doporučení: přečíst (20)
Vaše doporučení:


Diskuze Firma EUROLINES Česká republika spol. s r.o., další stránky: 1 | 2 | Další »
stránkovat diskuzi po 10 | 20 | 50

Odkazy k diskuzi Firma EUROLINES Česká republika spol. s r.o.

Firma EUROLINES Česká republika spol. s r.o. - zdrojová stránka k tématu diskuze Firma EUROLINES Česká republika spol. s r.o..

Zasílání Denního souhrnu názorů na Firma EUROLINES Česká republika spol. s r.o. e-mailem.

Přidat názor - vložte vlastní názor, doporučení, hodnocení nebo zkušenost k tématu Firma EUROLINES Česká republika spol. s r.o..


 Burza Prime 16:29 
Název Kurz Změna
 AVAST  91.00  +1.11% 
 CETV  81.00  -1.22% 
 CEZ  550.00  -0.54% 
 ERSTE GROUP BANK  835.00  -0.95% 
 KOFOLA CS  311.00  +0.32% 
 KOMERCNI BANKA  959.00  +0.74% 
 MONETA MONEY BANK  79.80  +1.01% 
 O2 C.R.  248.00  0.00% 
 PFNONWOVENS  772.00  -0.26% 
 PHILIP MORRIS CR  14 500.00  +0.14% 
 VIG  581.00  +0.78% 
Komodity online
 Ropa 66.91 USD 22.03   
 Zlato 1319.40 USD 22.03   
 Stříbro 15.44 USD 22.03   
 Káva 93.90 USD 22.03   
 Cukr USD    
 Bavlna 76.58 USD 22.03   

Zobrazit sloupec 
Kurzy měn | Akcie | Obchodní rejstřík | Zájezdy | Last minute | Meteobox | Bydlet | YAuto | Studium | E
Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
TOP: Akcie CZ Akcie svět Kurzy měn Komodity Dluhopisy Zlato Bitcoin Hypotéky Tarify Energie Kalkulačka Zákony Práce Počasí

Kalkulačka

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Sociální příplatek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby

Běžné účty

Hypotéky

Stavební spoření

Důchody

Směnárny - Euro, Dolar

Úřad práce

Investice

Podílové fondy

Makroekonomika - ČNB

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Zlato online, Stříbro, Ropa

Burza - ČEZ

Pojištění

Povinné ručení

Penzijní připojištění

Podnikání

Obchodní rejstřík

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Ochranné známky

Finanční katalog

Nový občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto, Spolehlivost Aut

Monitoring ekonomiky

Mapa webu

Volby

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Copyright © 2000 - 2019

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688

Ochrana údajů | Cookies