Obchodní rejstřík firem, stránka 995

Klikněte prosím na název firmy - zobrazí se detail výpisu obchodního rejstříku
Firmu nebo osobu můžete na stránce nalézt pomocí Ctrl-F

1. Základní škola a Mateřská škola Volenice, okres Strakonice

2. Základní škola Dačice, Boženy Němcové 213, okres Jindřichův Hradec

3. Základní škola Dačice, Komenského 7, okres Jindřichův Hradec

4. Základní škola Nový Rychnov, okres Pelhřimov

5. Základní škola Strýčice

6. Základní škola Dříteň, okres České Budějovice

7. Základní škola Chotěšov, okres Plzeň-jih, příspěvková organizace

8. Mateřská škola Dobřany, okres Plzeň-jih, příspěvková organizace

9. Základní škola Habartov, Karla Čapka 119, okres Sokolov

10. Základní škola a Mateřská škola Všeruby, přísp. org.

11. Základní škola a mateřská škola Kyselka, okres Karlovy Vary, příspěvková organizace

12. Základní škola Skalná, příspěvková organizace

13. Mateřská škola Planá, okres Tachov, příspěvková organizace

14. Základní škola a Mateřská škola Ludvíka Očenáška Dolní Bělá, příspěvková organizace

15. Základní škola a mateřská škola Strážov, příspěvková organizace

16. Základní škola Březová, okres Sokolov

17. Základní škola Bor, okres Tachov, příspěvková organizace

18. Základní škola Plasy, okres Plzeň-sever

19. Základní škola a mateřská škola Žinkovy, příspěvková organizace

20. Základní škola Nezvěstice, příspěvková organizace

21. Mateřská škola Horšovský Týn, okres Domažlice, příspěvková organizace

22. Masarykova základní škola Zruč - Senec, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace

23. Základní škola Poběžovice, okres Domažlice

24. Základní umělecká škola Horní Slavkov, příspěvková organizace

25. Základní škola Horní Slavkov, Školní 786, příspěvková organizace

26. Základní škola a mateřská škola Měčín - příspěvková organizace

27. Základní škola a mateřská škola Dolní Žandov, okres Cheb, příspěvková organizace

28. Základní škola Horažďovice, Komenského 211, příspěvková organizace

29. Základní škola Lomnice, okres Sokolov

30. Archeologické centrum Olomouc, příspěvková organizace

31. Základní škola a Mateřská škola, Břežany, okres Znojmo, příspěvková organizace

32. Základní škola, Mateřská škola a Základní umělecká škola Bezdružice, příspěvková organizace

33. Základní umělecká škola Černošice, příspěvková organizace

34. Základní škola a Mateřská škola Píšť, příspěvková organizace

35. Domov Hostomice - Zátor, poskytovatel sociálních služeb

36. Koniklec Suchomasty, poskytovatel sociálních služeb

37. Základní škola Otokara Březiny Počátky, okres Pelhřimov

38. Základní škola a Mateřská škola Horní Stropnice

39. Základní škola a Mateřská škola Tučapy

40. Základní škola a mateřská škola Šindlovy Dvory

41. Základní škola a Mateřská škola T.G.Masaryka Sedlice, okres Strakonice

42. Základní škola a Mateřská škola Kájov

43. Základní škola a Mateřská škola Studená, okres Jindřichův Hradec

44. Základní škola a Mateřská škola Záhoří

45. Základní škola a Mateřská škola Sepekov

46. Základní škola Mikoláše Alše a Mateřská škola Mirotice, okres Písek

47. Základní škola a Mateřská škola Dobrá Voda u Českých Budějovic

48. Základní škola a Mateřská škola Katovice, okres Strakonice

49. Základní škola a Mateřská škola Dolní Bukovsko

50. Mateřská škola Tábor, Sokolovská 2417

51. Základní škola a Mateřská škola Tábor-Měšice, Míkova 64

52. Mateřská škola Tábor, Kollárova 2497

53. Základní škola a Mateřská škola Tábor - Čekanice, Průběžná 116

54. Mateřská škola Kralupy nad Vltavou, Gen. Klapálka

55. Mateřská škola Kralupy nad Vltavou, Dr.E.Beneše

56. Základní škola a Mateřská škola, Mikulovice u Znojma, příspěvková organizace

57. Základní škola a Mateřská škola Chocerady 267, příspěvková organizace

58. Základní škola a Mateřská škola Křešice, okres Litoměřice, příspěvková organizace

59. Středisko sociální prevence Olomouc, příspěvková organizace

60. Dům seniorů FRANTIŠEK Náměšť na Hané, příspěvková organizace

61. Mateřská škola,Nové Město nad Metují, Rašínova 600

62. Základní škola a Mateřská škola Vrbovec

63. Domov pro seniory Budislav

64. Mateřská škola Přibyslav

65. Základní škola a mateřská školaHazlov, okres Cheb

66. Mateřská škola Broumov

67. Základní škola Brno, Palackého třída, příspěvková organizace

68. Základní škola při Fakultní nemocnici Brno, příspěvková organizace

69. Střední škola Gellnerka Brno, příspěvková organizace

70. Mateřská škola Kamarád, Příbor, Frenštátská 1370

71. Základní škola Liptál, okres Vsetín

72. Základní umělecká škola Leoše Janáčka, Frýdlant nad Ostravicí, příspěvková organizace

73. Mateřská škola 1. máje 1153, Rožnov p. R., příspěvková organizace

74. Základní škola a mateřská škola Karla Svolinského, Kunčice pod Ondřejníkem

75. Mateřská škola POHÁDKA, Brno, Bratří Pelíšků 7, příspěvková organizace

76. Vysočina Education, školské zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a středisko služeb školám, příspěvková organizace

77. Kostka Krásná Lípa, p.o.

78. Purkyňovo gymnázium, Strážnice, Masarykova 379, příspěvková organizace

79. Gymnázium Jana Blahoslava Ivančice, příspěvková organizace

80. Základní škola a Praktická škola Hustopeče, příspěvková organizace

81. Základní umělecká škola Boskovice, příspěvková organizace

82. Základní umělecká škola Židlochovice, příspěvková organizace

83. Centrum kultury města Písek

84. Základní škola Valašská Bystřice

85. Základní škola a mateřská škola Hutisko-Solanec

86. Základní škola a Mateřská škola Dolní Bečva

87. Základní škola Okříšky, příspěvková organizace

88. ZŠ Karla Vokáče

89. Městská knihovna Louny, příspěvková organizace

90. Základní umělecká škola Mikulov, příspěvková organizace

91. Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola, Strakonice, Plánkova 430

92. Mateřská škola Vodňany, Smetanova 204

93. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště obchodu a služeb, Chrudim, Čáslavská 205

94. Hankův dům, městské kulturní zařízení

95. Středisko kulturních služeb města Svitavy

96. Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední zdravotnická škola, Trutnov, Procházkova 303

97. Základní škola a mateřská škola Brno, Blanenská 1, příspěvková organizace

98. Základní škola a Praktická škola, Český Brod, Žitomířská 1359

99. Základní škola Tolerance, Praha 9, Mochovská 570

100. Základní umělecká škola, Praha 1, U půjčovny 4

<< První < Předchozí stránka, 994 Další stránka, 996 > Stránka 1989 > Stránka 1990 >

Seznam všech firem a subjektů kapitálového trhu >>
Seznam všech akcií, akcie v ČR a zahraničí >>
Seznam zpráv ve zpravodajství >>
Letenky do celého světa. >>
Předpověd počasí ve světě. >>



Zobrazit sloupec 
Kurzy měn | Akcie | Zájezdy | Last minute | Meteobox | Bydlet | Studium
Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
TOP: Akcie CZ Akcie svět Kurzy měn Komodity Zlato Forex Zákony Kalkulačka Hypotéky Tarify Práce Půjčky Školení Volby Počasí

Kalkulačka

Výpočet čisté mzdy

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Sociální příplatek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Důchodová kalkulačka

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby

Běžné účty

Hypotéky

Stavební spoření

Podílové fondy

Směnárny - Euro, Dolar

Úřad práce

Investice

Makroekonomika - ČNB

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Zlato online, Stříbro, Ropa

Burza - ČEZ

Pojištění

Povinné ručení

Penzijní připojištění

Penzijní fondy

Podnikání

Obchodní rejstřík

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Ochranné známky

Finanční katalog

Nový občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - TÜV spolehlivost

Monitoring ekonomiky

Mapa webu

Volby

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Copyright © 2000 - 2018

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688

Ochrana údajů