Obchodní rejstřík firem, stránka 1001

Klikněte prosím na název firmy - zobrazí se detail výpisu obchodního rejstříku
Firmu nebo osobu můžete na stránce nalézt pomocí Ctrl-F

1. Základní škola Okříšky, příspěvková organizace

2. Dětský domov, Základní škola a Školní jídelna, Radenín 1

3. Základní škola a Mateřská škola Vlasatice, příspěvková organizace

4. Základní škola Sokolnice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace

5. Domov pro seniory Pod Skalkou

6. Mateřská škola Hostivice

7. Základní škola a Mateřská škola Kounov, okres Rakovník

8. Základní škola a Mateřská škola Křivoklát

9. Základní umělecká škola, Rakovník, Okružní 2331

10. 1. základní škola, Rakovník, Martinovského 153

11. Integrovaná střední škola, Rakovník, Na Jirkově 2309

12. Gymnázium Zikmunda Wintra Rakovník, příspěvková organizace

13. Střední zemědělská škola, Rakovník, Pražská 1222

14. Gymnázium J. A. Komenského, Nové Strašecí, Komenského nám. 209

15. Masarykova obchodní akademie, Rakovník, Pražská 1222

16. Základní škola a Mateřská škola Šanov, okres Rakovník

17. Základní škola Mělník-Pšovka, příspěvková organizace

18. Základní škola Mělník, Jaroslava Seiferta 148 příspěvková organizace

19. Základní škola se speciálními třídami Mělník, příspěvková organizace

20. Základní škola Charlotty Garrigue Masarykové Lány, okres Kladno

21. Základní škola a Mateřská škola Lubná

22. Základní škola a mateřská škola Lužná, okres Rakovník

23. Pečovatelská služba Rakovník

24. Základní škola, Mateřská škola a Praktická škola Jesenice, příspěvková organizace

25. Základní umělecká škola, Nové Strašecí, Komenského 189

26. Základní škola Bystré, okres Svitavy

27. Muzeum a galerie v Prostějově, příspěvková organizace

28. Správa hřbitovů a krematoria města Plzně, příspěvková organizace

29. Městská knihovna Louny, příspěvková organizace

30. DPS SENIOR a stacionář Olga Říčany, příspěvková organizace

31. Domov mládeže a školní jídelna, Praha 6 - Dejvice, Studentská 10

32. Mateřská škola speciální, Praha 8, Drahanská 7

33. Mateřská škola, Praha 4, Markušova 1556

34. Základní škola a Mateřská škola, Praha 9- Horní Počernice, Spojenců 1408

35. Základní škola a Mateřská škola při Nemocnici Na Bulovce

36. Základní škola, Praha 3, Cimburkova 18/600

37. Mateřská škola Národní se zaměřením na ranou péči

38. Mateřská škola, Praha 4, Mírového hnutí 1680

39. Mateřská škola, Praha 4, Janouchova 671

40. ZÁKLADNÍ ŠKOLA, Praha 10, NAD PŘEHRADOU 469

41. Mateřská škola speciální Sluníčko, Praha 5, Deylova 3

42. Mateřská škola, Praha 10, Milánská 472

43. Základní škola a mateřská škola Jarov, Praha 3, V Zahrádkách 48/1966

44. Základní škola Pražačka, Praha 3, Nad Ohradou 25/1700

45. Integrační centrum zahrada

46. Sportovní a rekreační areál Pražačka se školní jídelnou, Praha 3, Za Žižkovskou vozovnou 19/2716

47. Mateřská škola, Praha 10, Parmská 389

48. Vysočina Education, školské zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a středisko služeb školám, příspěvková organizace

49. Kostka Krásná Lípa, p.o.

50. Základní škola Brno, Bednářova 28, příspěvková organizace

51. Fakultní základní umělecká škola Hudební a taneční fakulty AMU v Praze

52. Základní uměkĺecká škola Klementa Slavického, Praha 5 - Radotín, Zderazská 6

53. Střední odborné učiliště potravinářské, Jílové u Prahy, Šenflukova 220

54. Střední odborné učiliště Svitavy

55. Střední škola, Lomnice nad Popelkou, Antala Staška 213, příspěvková organizace

56. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště technické, Třemošnice, Sportovní 322

57. Poliklinika Bor

58. Střední škola logistická Dalovice, příspěvková organizace

59. Mateřská škola a Základní škola Kyjov, Školní, příspěvková organizace

60. Dětský diagnostický ústav, středisko výchovné péče, základní škola a školní jidelna, Brno, Hlinky 140

61. Masarykův domov mládeže a Školní jídelna Brno, příspěvková organizace

62. Střední zdravotnická škola, Frýdek-Místek, příspěvková organizace

63. Hotelová škola Vincenze Priessnitze a Obchodní akademie Jeseník

64. Základní škola Protivanov, příspěvková organizace

65. Základní škola Želechovice nad Dřevnicí, příspěvková organizace

66. Gymnázium a Obchodní akademie, Tanvald, příspěvková organizace

67. Střední uměleckoprůmyslová škola a Vyšší odborná škola, Jablonec nad Nisou, Horní náměstí 1, příspěvková organizace

68. Gymnázium Karla Čapka, Dobříš, Školní 1530

69. Gymnázium a Střední odborná škola ekonomická, Sedlčany, Nádražní 90

70. Výchovný ústav, střední škola a školní jídelna, Obořiště 1

71. Vyšší odborná škola a Střední odborná škola, Březnice, Rožmitálská 340

72. Mateřská škola, Příbram VII, Bratří Čapků 278

73. Gymnázium pod Svatou Horou, Příbram II, Balbínova 328

74. Obchodní akademie a Vyšší odborná škola, Příbram I, Na Příkopech 104

75. Základní umělecká škola, Vysoké Mýto, příspěvková organizace

76. Základní škola Rotava, příspěvková organizace

77. Základní škola M. Kudeříkové, Strážnice, Příční 1365, příspěvková organizace

78. Základní škola a Mateřská škola Leoše Janáčka Hukvaldy, příspěvková organizace

79. Krajská správa a údržba silnic Karlovarského kraje, příspěvková organizace

80. Základní škola Chotěboř, Buttulova 74, okres Havlíčkův Brod

81. Správa silnic Královéhradeckého kraje

82. Městské středisko sociálních služeb MARIE

83. Základní škola Nová Paka, Husitská 1695, okres Jičín

84. Mateřská škola Klánovice, příspěvková organizace

85. Dům dětí a mládeže Děčín IV, Teplická 344/38, příspěvková organizace

86. Technické služby Bučovice, příspěvková organizace

87. Krajská knihovna Vysočiny

88. Základní škola Havířov - Šumbark Školní 1/814 okres Karviná, příspěvková organizace

89. Základní škola Havířov - Šumbark Jarošova 33/851 okres Karviná, příspěvková organizace

90. Základní škola Velké Hoštice, okres Opava, příspěvková organizace

91. Základní škola a mateřská škola Babice nad Svitavou

92. Základní škola a Mateřská škola Malšice, okres Tábor

93. Správa školských zařízení - domov mládeže a školní jídelna, Vysoké Mýto, příspěvková organizace

94. ZÁKLADNÍ ŠKOLA NOVOSEDLICE, OKRES TEPLICE

95. Mateřská škola Strážnice, Smetanova 1539, okres Hodonín, příspěvková organizace

96. Základní škola a Mateřská škola Prakšice, příspěvková organizace

97. Základní škola Chropyně, okres Kroměříž, příspěvková organizace

98. Základní škola Chabařovice, příspěvková organizace

99. Základní škola a mateřská škola Morávka, příspěvková organizace

100. Základní škola a Mateřská škola Úsov, příspěvková organizace

<< První < Předchozí stránka, 1000 Další stránka, 1002 >

Seznam všech firem a subjektů kapitálového trhu >>
Seznam všech akcií, akcie v ČR a zahraničí >>
Seznam zpráv ve zpravodajství >>
Letenky do celého světa. >>
Předpověd počasí ve světě. >>



Zobrazit sloupec 
Kurzy měn | Akcie | Zájezdy | Last minute | Meteobox | Bydlet | Studium
Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
TOP: Akcie CZ Akcie svět Kurzy měn Komodity Zlato Forex Zákony Kalkulačka Hypotéky Tarify Práce Půjčky Školení Volby Počasí

Kalkulačka

Výpočet čisté mzdy

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Sociální příplatek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Důchodová kalkulačka

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby

Běžné účty

Hypotéky

Stavební spoření

Podílové fondy

Směnárny - Euro, Dolar

Úřad práce

Investice

Makroekonomika - ČNB

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Zlato online, Stříbro, Ropa

Burza - ČEZ

Pojištění

Povinné ručení

Penzijní připojištění

Penzijní fondy

Podnikání

Obchodní rejstřík

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Ochranné známky

Finanční katalog

Nový občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - TÜV spolehlivost

Monitoring ekonomiky

Mapa webu

Volby

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Copyright © 2000 - 2018

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688

Ochrana údajů