Akcie ERSTE BANK - Diskuze, názory, doporučení a hodnocení , příspěvky 141 až 160

 Hodnocení:      0 1 2 3      
Diskutující:
Návod    
 

Akcie ERSTE BANK - Diskuze k tématu Akcie ERSTE BANK


Výpis příspěvků diskuze Akcie ERSTE BANK, 141 až 160 (165768)
 
přečíst (3) 07.12.18 11:11  Mono  (184344)

... gumový pendrek

Tak samozrejme od komunisticke estebacke zrudicky nemuzeme cekat pravicovou politiku.

Tesim se na krizi, to nas cekaji schodky 150-200 mld. Uz nebude co sypat plebsu... Kdyby byl chytry, tak se vcas "statnicky" stahne, recesi prenecha pravici, a pri oziveni se opet vynori z hlubin bazin.

No, ale slyseli jsme, ze neodstoupi nikdy, nikdy, nikdy. Tak si asi chce uzit i tu recesi. To bude bzunda, kdyz i na vrcholu hospodarskeho cyklu navrhuje schodek 40 mld. A zadne famozni investice do infrastrukrury tam nejsou.

Dosavadní doporučení: přečíst (3)
Vaše doporučení:
přečíst (1) 07.12.18 12:13  Rup Jméno 'Rup' používá stále stejný uživatel  (183256)

... gumový pendrek

... nikoli, neslyseli jsme, ze neodstoupi nikdy, nikdy, nikdy. Slyseli jsme, ze neodstoupi nikdy, nikdy, nikdy, leda pokud bude odvolán. A to je podstatný rozdíl, velmi podstatný. No fuj, takovéhle zkreslování bych nečekel ani od komunistické estébácké zrůdičky.

Dosavadní doporučení: přečíst (1)
Vaše doporučení:
přečíst (0) 07.12.18 12:38  Mono  (184344)

... gumový pendrek

Odstoupeni je akt odstupujiciho, odvolani je akt odvolavajiciho.

Nikdo nemuze odstoupit aktem odvolani. Pak nejde o odstoupenei, ale jde o odvolani.

Takze jsem to tlumocil spravne.

Bures rekl, ze neodstoupi nikdy, nikdy, nikdy. A pripustil, ze pokud bude odvolan, tak to bude akceptovat. Jeste aby to neakceptoval. To bychom byli nekde na urovni zemi subsaharske Afriky.

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:
přečíst (0) 07.12.18 12:42  Rup Jméno 'Rup' používá stále stejný uživatel  (183256)

... gumový pendrek

... tak vidíš, informoval tedy férově. Stejně tak neměl odstoupit ten nebohý Nečas. Dokud nerozhodne soud o vině, je dokonalý nesmysl odstupovat. A nikdo taky nikdy nikde neodstupuje, leda ho k tomu donutí jeho partaj.

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:
přečíst (0) 07.12.18 13:17  Mono  (184344)

... gumový pendrek

Proc odstupuji, tezko soudit. Osobne si myslim, ze vetsinu politiku partaj nutit k odstoupeni nemusi. Mohu se vsak mylit. Ovsem, faktem je, ze vetsina odstoupi. A je irelevantni, zda sami od sebe, nebo pod partajnim tlakem.

Dulezite je to, ze odstoupi.

---------------

Posla bys svou hypotetickou dcerku do krouzku, ktery by vedl chlapik obvineny z detske pedofilie? Plati presumce neviny, je tedy zcela v poradku, ze dal pokracuje ve sve bohulibe cinnosi. A rodicum to zcela urcite nevadi a s radosti tam posilaji sve deti. :-DDD

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:
přečíst (0) 07.12.18 13:49  Rup Jméno 'Rup' používá stále stejný uživatel  (183256)

... gumový pendrek

... není těžké soudit, možná pro Tebe. Ale rád se ujmu Tvého vzdělání. Když jinde odstupují pak proto, že je k tomu donutí jejich partaj, která je názoru, že se jim sníží voličstvo. Babiš neodstoupí, protože jemu se díky tomu voličstvo setrvale zvyšuje. Pochopil jsi to, jak jsem Ti to právě vysvětlil?

... nejen že bych svou dceru nikam tam neposlal, já bych ani nevolil Babiše, což jsem ani nevolil. Nicméně smiř se s tím, že pokud by Tvůj pedofil byl pouze obviněný (což ani Babiš není), pak byl byl nevinný. Ale zlynčovat by jistě ho bylo možné. Načež by soud mohl zjistit, že zmíněného pedofila křivě obvinila jeho bejvalka, jak se zhusta stává. Ale to už by holt visel.

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:
přečíst (0) 07.12.18 14:54  Mono  (184344)

... gumový pendrek

Jenze by s tim obvinenim nebyl ve sve pozici. O to jde. Nikdo nemluvi o lynci. A S Buresem je to podobne. Je stihany, nemel by byt ve vlade. Tecka.

To, ze politiky v jinych zemich nuti odstoupit partaje je Tva hypoteza. Zatim si ji nicim nepodlozil. Prosim o verohodnou sociologickou studii o duvodech pro odstoupeni stihanych politiku. Dekuji.

 

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:
přečíst (0) 07.12.18 23:08  Rup Jméno 'Rup' používá stále stejný uživatel  (183256)

... gumový pendrek

... můžeš to snad vyloučit, že právě toto, co jsem uvedl, jsou přesné důvody pro odstupování? Dolož toto své vyloučení věrohodnou sociologickou studií, že politik v případě podezření z nečestného jednání odstoupí dobrovolně ze své vůle, a čistě kvůli své charakterové konsistenci a touze po spravedlivém vyšetření jeho nečestného skutku.

... v podstatě jsem také názoru, že by Babiš neměl být ve vládě. Ale kdo to rozhodne, když jiný je názoru, že by tam být měl? Kdo tedy má pravdu, Ty nebo ten druhý? Ty voláš prostě po lynći. Ten ostatně je v plném běhu. Tečka.

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:
přečíst (0) 08.12.18 00:14  Mono  (184344)

... gumový pendrek

P:okud povazujes pozadavek na odstoupeni politika, pokud ma problem s policii za lync, tak to je tezke....

Ministri odstoupili kvuli bagatelnejsim vecem. Trochu opsana diplomka a podobne, odklonene penize, aby byl lacinejsi rozvod. Nejake kabelky, ci co. A podobne...

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:
přečíst (0) 08.12.18 00:22  Rup Jméno 'Rup' používá stále stejný uživatel  (183256)

... gumový pendrek

... tak to teda fakt považuji. Proto máme několikastupňový právní systém. Policie vyśetřuje, to ale nestačí. Musí také vznést obvinění. To ale nestačí, musí také rozhodnout soud. To ale nestaćí, soud musí rozhodnout pravomocně. Pak nejde o lynč. Jinak o lynč jde.

... bagatelnost opsané diplomky není podstatná, podstatné je prokázání toho opsání. Nečas neodstoupil kvůli kabelkám. Odklonění peněz je důvodem. Vyšetřování policií také může být důvodem, pokud se tek k tomu politik rozhodne.

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:
přečíst (0) 08.12.18 10:34  Mono  (184344)

... gumový pendrek

Tak samozrejme, ze pokud Ti pripada vynechani citace v diplomce (Mohla to udelat z opomenuti, ne zamerne. Tim ji neomlouvam.), jako vetsi prohresek, nez stihani policii v kriminalni kauze, tak je to fakt tezke.

Je dobre, uvedomit si, ze na verejne osoby plati jina meritka, nez na bezne osoby. Jsou mene chraneni pred tiskem a to i v pravni rovine. A jsou na ne i vyssi moralni pozadavky.

Znovu bych zminil hypoteticky pripad ucitele, ktery je vysetrovan, pripadne souzen pro pedofilii. Je v poradku, aby i nadale pracoval s malymi detmi? Plati presumpse neviny. Asi jen nejliberarnejsi rodic by souhlasil s tim, aby se takovy clovek staral o jeho dite...

No, a s Buresem je to podobne. Je vysetrovany, pro nezaujateho cloveka je Capi hnizdo minimalne v moralni rovine velmi problematicke. Takovy clovek nema ve vrcholne statni pozici co delat... Dokud nebude ocisten. (Kdyby Bures chtel byt ocisten, tak by umele neprotahoval vysetrovani, ale naopak by se snazil, aby se to co nejdrive dostalo pred soud a tam se vse vyjasnilo.) I Buresuv postoj k vysetrovani tedy mnohe naznacuje. A jen potvrzuje, ze nema ve vrcholne pozici co delat.

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:
přečíst (0) 08.12.18 11:32  Rup Jméno 'Rup' používá stále stejný uživatel  (183256)

... gumový pendrek

... nejde o to, že prokázané opisování je velký prohřešek, to vůbec není, opisuje každý. Jde o to, že opisovače se zbavila jeho partaj. To se tak dělá, a já s tím souhlasím. Když to partaj neudělá, hříšník pochopitelně neodejde. Politici žádnou zvláštní morálkou netrpí, na to si přišel jak? Partaj vyhazuje ministry ne z morálních důvodů, ale protože se jí to jeví čistě pragmaticky jako menší škoda.

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:
přečíst (0) 08.12.18 11:24  Rup Jméno 'Rup' používá stále stejný uživatel  (183256)

... gumový pendrek

... pro kaźdou osobu platí presumpce neviny, politici nejsoužádní nadlidi, právo pro ně platí stejně jako pro ostatní. A majjí tedy i práva, kupříkladu platí pro ně presumpce neviny.

... a již nefňukej, že je to těžké, snad jsi již velký kluk.

... pokud jde o o pedofily, opravdu hodně jich pracuje ve šlolství a ostatně pedofilní úchylka není trestná. Trestné je praktikování pedofilie s další osobou. Nicméně, je to řešeno úplně stejně jako s politikem. Nadřízený prostě pedofila vykopne, ať už se to postiženému líbí nebo ne, a protestuje jakkoli vehementně. V čem je tedy problém? Politik je také dotlačen partají k odchodu, i když se vzpouzí. S tím já souhlasím.

... Ty sice tvrdíš, že Babiš nemá ve vrcholné politice co dělat, ale realita Tě usvědčuje z omylu. Babiše politika vysloveně baví, a má v ní hodně co k dělání jak denně můžeme vidět, furt někam jezdí, o něčem s někým jedná.

... já chápu Tvojí definici nezaujatého člověka. Ale Ty jsi velmi zaujatý, to bys mi těžko vyvracel.

... jen blázen by se snažil dostat se k soudu co nejdříve. To žádný vyšetřovaný nikdy nedělá, a nesvědčí to o ničem, pouze o zdravém rozumu.

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:
přečíst (0) 08.12.18 12:14  Mono  (184344)

... gumový pendrek

Tak uz jsme se propraovali k jadru problemu.

Reditel pedofilniho ucitele (proti kteremu je vedeno trestni rizeni) bud vyhodi nebo premisti na pozici, kde nejsou deti 15-. Neohlizi se na presumpci neviny. Da prednost preventivni opatrnosti.

Partaj donuti politika odstoupit (pokud neodstoupi sam), pokud ma problem. Opet neplati presumpce neviny. Daji prednost preventivni opatrnosti.

U Burese je nekolik vaznych duvodu pro odstoupeni. (Nejde ani o chybejici odkaz na pouzitou literaturu, ani o sveraznou podrizenou a milenku) Opet plati presumpce neviny. Strana vsak politika netlaci. Dost tezko ho muze tlacit, kdyz je to strana toho politika a bez jeho svoleni se pomalu ani nevysmrka. Kdyby byla ANO normalni stranou, tak by Burese nenutili odstoupit, oni by ho totiz do vlady vubec nedali. Natoz na pozici premiera.

Tak samozrejme, ze vysetrovany clovek, ktery je nevinny chce, aby se vec dostala co nejdrive k soudu a soud ho ocistil. Co by ho melo motivovat k opaku? Cim drive se veci zdarne v jeho prospech vyresi, tim lepe pro nej.

Ten kdo veci zbytecne zdrzuje, ten ma dosti pravdepodobne maslo na hlave. Cim dele bude rizeni trvat, tim lepe pro nej. Ma nadeji, soudu se vyhnout, nebo si vytrucuje mensi trest pro neumernou delku rizeni. Pripadne to uhraje na promlceni... Je to pravo stihaneho, to mu nikdo neupira. Ovsem, pak to klade otazku, zda se mu da sverit vyssi statni funkce. Nic vic, nic min.

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:
přečíst (0) 08.12.18 12:33  Rup Jméno 'Rup' používá stále stejný uživatel  (183256)

... gumový pendrek

 ... jádro problému je, že politici neodstupují. Politici jsou vyhozeni, Onen pedofil taky nepodal výpověď ("neodstoupil"), byl vyhozen. A to je jádro problému. Presumpce neviny platí v obou případech. Ať Babiše vyhodí, nemám s tím problém. Ty pořád pláčeš, ať Babiš odstoupí. Přitom Ti jasně sdělil, a to 3x, že on neodstoupí nikdy.

... nevinného člověka vede ke zdržování všechno. Hlavně jeho advokát mu vysvětlí, že mu hrozí 5 let. To obviněného nijak nemotivuje, aby se k soudu těšil.

... sám to píšeš, čím déle řízení trvá, tím lépe pro vyšetřovaného (Babiš není obviněný). Ostatně, u nás se ani vyšetřovaný moc snažit nemusí, procesní právo je chaotické a zastaralé.

... jinak ovšem si jistě můžeš klást otázku, zda svěřit vítězi voleb státní funkci. V tom Ti nikdo nebrání. Nic víc, nic míň. Babiš je dokonale nevinný. Až na další. Krom toho se ukazuje, že Babiš pobírá biodotace zcela férově, neboť se jeho zájmy nikterak nestřetly.

... jaké pobírá Babiš unijní dotace? Na co?

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:
přečíst (2) 07.12.18 09:34  Rup Jméno 'Rup' používá stále stejný uživatel  (183256)

... gumový pendrek

... ve které jsi pravicové straně? Nabo se za to stydíš, stydlivko?

Dosavadní doporučení: přečíst (2)
Vaše doporučení:
přečíst (1) 07.12.18 13:03  Luigi Carpagani  andrej.bureszavinacpost.cz  (198189)

... gumový pendrek

Nestydím, ale nechci naší malé straně ( do dvou tisíc členů a sympatizantů) dělat antireklamu, neboť mne tu hodně lidí nemusí. Svobodní, když už jsi se zeptal. Odtržená anitiEU frakce z ODS. I kvůli korupci odešli. Neznají moje korupční přikázání: Korupci nelze zničit, ta je v nás, lze ji ale minimalizovat! Je mi ale líto současných “pravicových” stran v sněmovně. A hodně dobrý pravicový politik? Kubera.. bývalý komunista. A pak Klaus a Zeman. Toť vše. Luigi blázen

Dosavadní doporučení: přečíst (1)
Vaše doporučení:
přečíst (0) 07.12.18 13:52  Rup Jméno 'Rup' používá stále stejný uživatel  (183256)

... gumový pendrek

... Kubera je velký sympaťák. A je z ODS, což jsou další kladné body.

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:
přečíst (2) 07.12.18 07:26  Rup Jméno 'Rup' používá stále stejný uživatel  (183256)

... gumový pendrek

1.řešení: Babiš odejde z ANO. ... jak by to dokázal, že to fakticky udělal? Tím padá 1.Tvé řešení

2.řešení: ANO odejde z vlády: ... ano, jeví se to tak, že svobodné demokratické volby se přežily. Zhruba tam směřuje vývoj EU. Toto 2.Tvé řešení je perspektivní.

3.řešení: Babiš Agrofert prodá: ... je to možnost. Bylo by to fér? Co tratí ČR tím, že Babiš bere evropské dotace dle pravidel Unie (vyjma jeho střetu zájmů zkonstruovaného na základě unijního střetu zájmů (blíže viz 6.řešení)).

4.řešení: Babiš daruje Agrofert státu: ... dobrovolná analogie znárodnění. V naší zemi má toto 3.Tvé řešení slušnou tradici. Spíše k tomu nedojde.

5.řešení: Babiš daruje Agrofert skupině bezdomovců. ... no comment.

6.řešení (moje): Babiš podepíše souhlas s migračním paktem OSN.. ... tomuto řešení dávám velkou prioritu.

7.řešení (moje): Babiš se zřekne budoucích dotací. ... to neudělá, Agrogfert by pravděpodobně zkrachoval v insolvenčním bankrotu.

... Tvoje závěrečná poznámka o tom, kolik pan Babiš na dotacích bere, je v pěkném souznění s českou tradicí závisti chudáků vůči boháčům. Těch chudáků je nyní zhruba max. 70% občanů s voličským právem, asi míň, pořád však to milióny jsou, že. Možná se někteří závistí i zalknou, nj, prachy jsou holt prachy. Ono štěstí je krásná věc, ale prachy si za něj nekoupíš.

https://youtu.be/nSaUetWOtTQ

Dosavadní doporučení: přečíst (2)
Vaše doporučení:
přečíst (4) 07.12.18 09:11  Mono  (184344)

... gumový pendrek

Proc zavist? Jeho byznys je zalozeny a stoji na dotacich. Ty dotace jsou i z mych penez. Proc bych mel prispivat miliardarovi na jeho podnikani?

Neni to o zavisti. Pokud nekdo super bohaty vysaje ze statu vice, nez mu da, tak to rozhodne neni v poradku. Buresovi nezavidim jeho miliardy, i kdyz k nim prisel prapodivne, jen mi nepripada fer, aby velci (tedy se to tyka nejen Burese) zneuzivali sveho postaveni (daneho zejmena velikosti) a vysavali ze statu penize. Ty penize vysavaji ze vsech, vetsinou chudych lidi. A to je superamoralni. Tady nemluvime o zavisti, ale o zakladni spravedlnosti.

A on si ten penezovod hycka a chrani. EU navrhuje, aby byly zemedelske dotace cilene na male a stredni farmy. A velci na ne nemeli pravo. CR (tedy Bures) je zasadne proti. To je konflikt zajmu jako brno. Bures hraje o cca 12 mld. Kc dotaci v pristim sestiletem obdobi.

Obdobne je to s repkou. Asi pred dvema lety se prodlouzilo pridavani repky do paliv a dotace na tuto neekologickou cinnost.... Opet konflikt zajmu...

Dosavadní doporučení: přečíst (4)
Vaše doporučení:


Diskuze Akcie ERSTE BANK, další stránky: « Předchozí | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Další »
stránkovat diskuzi po 10 | 20 | 50

Odkazy k diskuzi Akcie ERSTE BANK

Akcie ERSTE BANK - zdrojová stránka k tématu diskuze Akcie ERSTE BANK.

Zasílání Denního souhrnu názorů na Akcie ERSTE BANK e-mailem.

Přidat názor - vložte vlastní názor, doporučení, hodnocení nebo zkušenost k tématu Akcie ERSTE BANK.


 Burza Prime 16:29 
Název Kurz Změna
 AVAST  79.00  +1.28% 
 CETV  72.70  +0.28% 
 CEZ  523.50  -1.32% 
 ERSTE GROUP BANK  823.20  -2.79% 
 KOFOLA CS  283.00  -0.35% 
 KOMERCNI BANKA  880.00  -0.56% 
 MONETA MONEY BANK  75.15  -1.64% 
 O2 C.R.  243.00  -1.62% 
 PFNONWOVENS  866.00  -0.23% 
 PHILIP MORRIS CR  14 700.00  -0.41% 
 VIG  549.50  -1.17% 
Komodity online
 Ropa 60.30 USD 11.12   
 Zlato 1248.10 USD 11.12   
 Stříbro 14.65 USD 11.12   
 Káva 102.35 USD 11.12   
 Cukr USD    
 Bavlna 80.02 USD 11.12   

Zobrazit sloupec 
Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
TOP: Akcie CZ Akcie svět Kurzy měn Komodity Zlato Bitcoin Hypotéky Tarify Energie Kalkulačka Zákony Práce Školení Počasí

Kalkulačka

Výpočet čisté mzdy

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Sociální příplatek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Důchodová kalkulačka

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby

Běžné účty

Hypotéky

Stavební spoření

Podílové fondy

Směnárny - Euro, Dolar

Úřad práce

Investice

Makroekonomika - ČNB

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Zlato online, Stříbro, Ropa

Burza - ČEZ

Pojištění

Povinné ručení

Penzijní připojištění

Penzijní fondy

Podnikání

Obchodní rejstřík

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Ochranné známky

Finanční katalog

Nový občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - TÜV spolehlivost

Monitoring ekonomiky

Mapa webu

Volby

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Copyright © 2000 - 2018

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688

Ochrana údajů | Cookies