! HPH - výzva nově vzniklého sdružení akcionářů ! - Diskuze, názory, doporučení a hodnocení

 Hodnocení:      0 1 2 3      
Diskutující:
Návod    
 

! HPH - výzva nově vzniklého sdružení akcionářů ! - Diskuze k tématu ! HPH - výzva nově vzniklého sdružení akcionářů !


Výpis příspěvků diskuze ! HPH - výzva nově vzniklého sdružení akcionářů !, 1 až 20 (55994)
 
přečíst (1) 20.05.19 09:24  profík  (201967)

sraz v Brně s Kanovským

byl někdo na schůzce s Kanovským v Brně,je to asi cca 5let???

Dosavadní doporučení: přečíst (1)
Vaše doporučení:

přečíst (1) 20.05.19 07:25  elfi  (201964)

Kecy kecy kecy.....

Proč tady vlastně všichni diskutujete a nadáváte si ? Udělá snad , nebo udělal někdo něco proto, aby se věci v zájmu akcionářů pohly k lepšímu?.A myslíte si, že i kdynyste tak učinili, měli byste naději na úspěch ? Řekl bych , že ne. Všichni jste v rukách pár " vyvolených " , kteří si stejně udělají, co chtějí, a naše srandovní justice jim v tom nezabrání. Dehonestovat lidi, kteří od začátku podporovali a prosazovali postupy logické, spravedlivé a všem akcionářům prospěšné, byť naivní, je docela smutné. Jestliže zmizí všichni, kteří se budou snažit obhajovat a prosazovat právo a spravedlnost, můžeme to zabalit všichni. A většina už to zabalila, a čeká jen na drobky, které spadnou vychcánkům se stolu...Tož tak.                                                                                          

 

 

Dosavadní doporučení: přečíst (1)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 20.05.19 00:13  občan Kocourkova  (201302)

Triumf tapetáře

Tapetář není mrtev. Tapetář triumfuje :-)

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (13) 19.05.19 17:18  čekatel  (178055)

Novák

Největší blb , tady na diskusi , je Novák !  Buď  nemá žádnou akcii a je mu jedno , že akcionář HPH nedostane při insolvenci NIC   , a nebo neumí "do pěti " počítat !   Pokud by byl normální , tak by musel uznat , že u soudů ( u nás) nemá sebemenší šanci získat tech 250 Kč na 1 akcii . Kdyby alespoň sledoval realitu . ( třeba jak dopadli policajti a státní zástupce  proti soudu v kauze DP Praha - Rittig a spol ) . Za škodu , kterou způsobilo asi 15 žalovaných , bylo všech 15 osvobozeno v plném rozsahu pro nedostatek důkazů !  Pokud bys prosazoval tvůj postup  a ne likvidátorů , pak by akcionář nedostal ani korunu !

Dosavadní doporučení: přečíst (13)
Vaše doporučení:
přečíst (15) 19.05.19 19:38  generální prokurátor  (201952)

Novák

Právě, v Dopravním podniku dopadl státní zástupce jako sedláci u Chlumce, a to měli spolupracujícího obviněného,který všechno naprášil.Nepochybuji o tom, že si Rittig a jeho advokáti a těch 15 spoluobviněných nesmlsnou na státu a budou chtít tučné odškodné za různé nezákonné vazby, újmy na cti, trestní řízení. A zaplatíme to my všichni. Stejně, jako nakonec daňoví poplatníci zaplatí v HPH škodu za Častorála, kterého jmenoval soud a naprosto nulově kontroloval. Postupy a návrhy RNDr.Kaňovského s obesíláním ministrů a Policie jsou naprosto odtržené od reality. Představete si situace, že Ševčík a nějaký Piřík a Tajtrdlík, budou disponovat majetkem HPH, ale akcionář si na to sáhne jen, když se bude chtít HPH domluvit. Přistoupil by na takovou dohodu v zájmu nás všech Častorál ? Nepřistoupil, raději se bude tak dlouho nesmyslně soudit, až se vše promlčí.

Dosavadní doporučení: přečíst (15)
Vaše doporučení:
přečíst (16) 19.05.19 19:52  Darebák PK  (201742)

Novák Častorál Kaňovský Rittig

Já jsem se Petrem Kaňovským zabýval dlouho.Zkoumal jsem jeho stránky, jeho různá podání.Zpočátku jsem myslel,že je to člověk,který ví, co chce a má páky na to,aby úspěšně vybojoval peníze.Poslechl jsem jej,a nežádal o trust.Dnes vím,že jeho metody jsou,jak píšete,naprosto odtržené od reality.On si myslí,že svět funguje jako dobře namazaný stroj.Jeho žaloby byly k ničemu.Jeho trestní oznámení také k ničemu.Dokonce poškodil podle likvidátorů HPH,když se odvolával do zastavení o konkurzu, že je "prý účastník".Bohužel, i Častorála jsem měl za autoritu.Oba jsou naprostí diletanti,kteří vůbec neví,jak funguje reálně svět.Častorál měl milion možností,HPH nějak dohodnout.Nakonec se zakousnul,všechno prohrál a sám je dokonce v exekuci a HPH se snaží ho odvolat.Bohužel vycucl HPH tak,že tak skutečně nezůstalo nic.Ok,je moje chyba,že jsem i pak uvěřil a neupisoval.Akcionáři mají najednou listinné akcie.Už nikdy více nebudu poslouchat tyto ztroskotance,kteří jen pIivou kolem sebe.A jsou li videa s p.Kaňovským,která kolují na netu,pravá,tak nevím,kam jsme rozum dali,když jsme mu věřili.Máme to i s úroky!

Dosavadní doporučení: přečíst (16)
Vaše doporučení:

určitě přečíst (4) 19.05.19 14:06  občan Kocourkova  (201302)

Odpůrci současného postupu jaké řešení navrhujete?

Pokud by prošlo řešení nových likvidátorů, dostali by akcionáři alespoň něco. Pokud se odpůrcům podaří tento postup rozbít, přichází podle mne v úvahu insolvence, tedy všechno definitivně padne do klína zločincům nebo další desítky let soudů s nulovým efektem. Odpůrců současného postupu se proto ptám,  kterou variantu upřednostňují? Insolvenci nebo nekonečné soudy? Popřípadě jaké mají jiné řešení?

Dosavadní doporučení: určitě přečíst (4)
Vaše doporučení:

určitě přečíst (9) 17.05.19 09:04  Kulich  (201150)

Dnešní soud - jak to dopadne ?

Od rána mi vrtalo hlavou, kde je dneska ten potroublý kopírovač, že to tady hned po ránu celé nezablinkal těmi svými žlučovitými výlevy. Teď mi to docvaklo, ono je přece dneska to soudní jednání. Takže na tapetování nemá čas. Jistě si celou noc připravoval povídačky pro soud, ale bude mu to drek platný...

Dosavadní doporučení: určitě přečíst (9)
Vaše doporučení:
určitě přečíst (8) 17.05.19 18:49  zavadil  (201861)

Dnešní soud - jak to dopadne ?

Dorazil na dnešní soud Kaňovský Petr ? Vždy na svých stránkách informoval akcionáře o průběhu soudů, a teď to vypadá, že jeho stránky nefungují. Máme mu dát pokoj ? - streamable.com/o0fa8

Dosavadní doporučení: určitě přečíst (8)
Vaše doporučení:
určitě přečíst (5) 17.05.19 10:01  taky názory  (200762)

Dnešní soud - jak to dopadne ?

:-) Podřeknutí je zde: www.kurzy.cz/nazory/default.asp?A=N&PR=1344320 ... . Kdyby to byl akcionář, tak by si místo blinkání na diskuzi upsal akcie a navýšil podíl.

Dosavadní doporučení: určitě přečíst (5)
Vaše doporučení:

spíše nečíst (2) 16.05.19 06:50  taky názory  (200762)

Kdo je šílený tapetovač a chrlič spikleneckých teorií aneb Liborovo podřeknutí ?

www.kurzy.cz/nazory/default.asp?A=N&PR=1344320 ... .

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (2)
Vaše doporučení:
spíše nečíst (2) 16.05.19 07:19  Fušér  (201774)

Kdo je šílený tapetovač a chrlič spikleneckých teorií aneb Liborovo podřeknutí ?

Svatá pravda, není důležité, jestli výplata 15 korun likvidačního zůstatku z aktiv o hodnotě 3.5 miliardy, çili z hodnoty majetku připsdající na podíl v častce 300 nebo 600 korun( bez vyplacení Koženého) je zlodejna nebo férová částka, ale kdo je Libor a proč o těch našich harvard drancujících podvodech pořád píše !!!

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (2)
Vaše doporučení:

určitě přečíst (18) 15.05.19 18:05  Kulich pravý  (201162)

Pro potroublého tapetovače...

Ty troubo děravá kopírovačská, to Tě pořád ještě v ústavu pouští na net abys tady dělal bordel ? To je jak v blbinci, prvně tady půl roku meleš kraviny jak úpis ani nezačne, teď si pro změnu vymyslíš nějakých 15 Kč, a meleš o tom svý spiklenecký teorie. Připomínáš mi jednoho esenbáka, kterej 20 roků mlel, a prd vymlel. Naopak ho to semlelo. Nás by tady spíše zajímalo jestli ten dotyčnej esenbák byl v pátek konečně odvolanej ? A jak pokračuje jeho exekuce ? A taky zda do majetku HPH přejde ten jeho byt, co se snažil přelejt na mladýho, když už viděl že je zle, a že po něm doopravdy jdou ? Ještě že mu ten účelový převod exekutor zarazil, a třeba i z toho jednou dostaneme dalších 10 haléřů na akcii :-) O tomhle piš Ty zhovadilče.

Dosavadní doporučení: určitě přečíst (18)
Vaše doporučení:

určitě přečíst (11) 15.05.19 15:55  Minoesek  (201856)

Zkreslujete fakta úmyslně a nebo je to nedbalost ?

Otázka (198503): Samozřejmě, máslo na hlavě mají všichni, já se nikoho nezastávám. Já jen chci, abychom jako akcionáři ještě něco z těch zbytků dostali. To bez kompromisní dohody není možné. Důkazem je posledních 20 let. Vy dobře víte, že Vaše údaje o výplatě 15 Kč z aktiv 3,5 mld jsou zavádějící a nesmyslné. Proč to děláte? Údajných 15 Kč je likvidační zůstatek vycházející z pohledávek HPH mínus závazky. Trusty v tom nejsou. Trusty se řídí zakladatelskou smlouvou a podle ní jsou povinny vyplatit akcionáře HPH podle výše jejich podílu. Takže i kdyby došlo k výplatě likvidačního zůstatku ve výši 15 Kč na akcii, stále by akcionáři měli nárok na výplatu z trustů. Také údaj 3,5 mld je velice nepřesný. Vysvětlete mi prosím, jak jste k té částce došel. A pokud jde o státní instituce, Vám připadá normální, že stejný případ je posuzován v různých časech diametrálně odlišně?

Dosavadní doporučení: určitě přečíst (11)
Vaše doporučení:

přečíst (6) 12.05.19 18:36  pozorovatel  (192350)

Výzva akcionářům!

Pomozte přesvědčit nejvyšší státní zastupitelství, aby spolek Ševčík, Sedláček, Jiřík, Staněk, Mixová...

podrobně prošetřila. Vybírám z diskuze důležitosti :

Mohl by pan inženýr Ševčík uvést, v čí kapsách skončí rozdíl mezi částkou spekulovanou k výplatě likvidačního zůstatku ve výši 15 Kč (či 20) a hodnotou 300 Kč na akcii, jež vycházela prostým přepočtem hodnoty všech aktiv na akcii a podíl v trustech předtím, než jste postupem ve shodě nových dvou likvidátorů mohli nerušeně převzít vedení společnosti, vedení sporů o pohledávky vámi okamžitě nepochopitelně zmrazených a začít naplňovat svoje vize o rychlé výplatě na základě dohody s Koženým, spojené s rychlým dokončením likvidace? Povězte, kam ta částka z rozdílu odplyne, kde se ztratí nebo kdo o ni akcionáře okrade tím, že si ji po realizaci mnohdy nesmyslných zásahů do účetnictví vyplatí sobě ?

To vše spolehlivě ošetřeno personálním propojením, úpornou snahou zástupců HPH bránit odklady a nesmyslným odvoláváním se dospět k rozhodnutí o sporných pohledávkách, vlekoucích se u soudů mnoho let, což je u společnosti s nedostatkem likvidity naprosto nepochopitelné, atd.. Když všechny kroky posledních let spojíte a porovnáte s výsledky přesunu kapitálu, zhodnotíte střet zájmů daný personálním propojením a postupem ve shodě a pochopíte, kdo bude čerpat byť skryt za spletí nastrčených subjektů budoucí požitky z nemravných změn přesunů majetku společnosti z původních akcionářů na vybrané a velmi vychytrale úzce spolupracující a organizované jedince, nemůžete dospět k jinému názoru, než že se naplňuje snaha vyprat dřívější trestnou činností zasažený majetek HPH. Jedna věc je ale trestnou činnost popsat, ukázat na ni a druhá je ji dokázat, a též donutit zainteresované orgány ji šetřit, a právě do toho se může zapojit každý z vás …
___________________________________________________________
Kontakty: Nejvyšší státní zastupitelství

 

Adresa:

Jezuitská 4

Brno 660 55

E-Mail: podatelna@nsz.brn.justice.cz

Identifikátor datové schránky NSZ: 5smaetu

Kontaktní osoba: Podatelna

Tel: +420 542 512 111

Fax: +420 542 512 227

Dosavadní doporučení: přečíst (6)
Vaše doporučení:
přečíst (1) 14.05.19 00:13  wrong  (197380)

Výzva akcionářům!

Vnitráku,on ale píše o tom, že ty upsané akcie může kdykoliv prodat.Určitě za více,než za korunu.Jeho nezajímá nějaké propojení.Vy tady falšujete přezdívky,takže i to propojení může být lež.To nikdo nezjistí.Častorál už vůbec ne.A nebo zjistí.Zatěžujete akcionáře a nabádáte je,aby rozplétali klubko,o kterém ani nevíte,jak vypadá.Pro mne je také důležité akcii koupenou za 1,-- Kč moci prodat.Potřebuju, aby mi auto jezdilo a startovalo.Jestli způsobuje prvotní zážeh ve válci při protáčení startérem motoru n-heptan a nebo 3,4-buta-dien kyseliny orthofosforečné, je mi jedno.

Dosavadní doporučení: přečíst (1)
Vaše doporučení:
spíše nečíst (2) 13.05.19 20:41  otázka Jméno 'otázka' používá stále stejný uživatel  (198452)

Výzva akcionářům!

Docela by mě zajímalo, jakým pojmem označit likvidační zůstatek ve výši 15 korun pro akcionáře, který má v trustech uloženo 300 Kč, zkuste mi pro zajímavost napovědět tak, aby to přesně vystihlo stav a nebylo vylhané. Mě na to nejvhodněji pásne pojem zlodějna. Ono v harvardu se všechno prý dělá tak nějak podomácku viz audity, na ten nový jsem opravdu zvědavý už proto, že auditor může být jedním z těch, kdo časem může být nucen lecos vysvětlovat, a zároveň osvětlit. Mám dotaz, kdy budou k dispozici materiály k chystané valné hromadě?

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (2)
Vaše doporučení:
přečíst (1) 13.05.19 23:16  Marie K a ň o v s k á  (200465)

Výzva akcionářům!

Pane vnitráku,jenže já ty upsané akcie mohu prodat, ty si ale neupsal, takže nemůžeš nic. Dobře, velcí akcionáři je koupí teď třeba jenom za 3 nebo za 5 korun/ks. Přesto je to zisk v násobcích. A jestli to byla něčí chytrá nebo bIbá akcička, mi bude jedno. A investovat do akcií jejích koupí (upisem), přeprodáním, je naprosto legální záležitost. Já uvažuji v kategoriích peníze, akcie, zisk, kapitál, investice. Jiný uvažuje v kategoriích evangelizace HPH, dalšího žere závist či vztek.

Dosavadní doporučení: přečíst (1)
Vaše doporučení:

spíše nečíst (3) 11.05.19 16:57  čekatel  (178055)

VH

Jedno z rychlích řešení likvidace je jeden z návrhů likvidátorů ( všech tří  , t.j. i pana Častorála  )  - odprodat pohledávku trastů v dražbě . Otázka je za kolik ?  jakou byste navrhovali vyvolávací cenu .?  Můj odhad je 500 milionů Kč . Myslím si , že zájemci by byli !

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (3)
Vaše doporučení:


Diskuze ! HPH - výzva nově vzniklého sdružení akcionářů !, další stránky: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Další »
stránkovat diskuzi po 10 | 20 | 50

Odkazy k diskuzi ! HPH - výzva nově vzniklého sdružení akcionářů !

! HPH - výzva nově vzniklého sdružení akcionářů ! - zdrojová stránka k tématu diskuze ! HPH - výzva nově vzniklého sdružení akcionářů !.

Zasílání Denního souhrnu názorů na ! HPH - výzva nově vzniklého sdružení akcionářů ! e-mailem.

Přidat názor - vložte vlastní názor, doporučení, hodnocení nebo zkušenost k tématu ! HPH - výzva nově vzniklého sdružení akcionářů !.


 Burza Prime 16:29 
Název Kurz Změna
 AVAST  92.50  +1.09% 
 CETV  85.50  +0.47% 
 CEZ  526.50  +0.10% 
 ERSTE GROUP BANK  839.60  -3.49% 
 KOFOLA CS  303.00  0.00% 
 KOMERCNI BANKA  867.50  +1.82% 
 MONETA MONEY BANK  73.60  +1.73% 
 O2 C.R.  249.50  -0.20% 
 PFNONWOVENS  746.00  0.00% 
 PHILIP MORRIS CR  13 840.00  +0.58% 
 VIG  615.50  -0.73% 
Komodity online
 Ropa 72.05 USD 20.05   
 Zlato 1277.90 USD 20.05   
 Stříbro 14.45 USD 20.05   
 Káva 89.90 USD 20.05   
 Cukr USD    
 Bavlna 67.91 USD 20.05   

Zobrazit sloupec 
Kurzy měn | Akcie | Obchodní rejstřík | Zájezdy | Last minute | Meteobox | Bydlet | YAuto | Studium | E
Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
TOP: Akcie CZ Akcie svět Kurzy měn Komodity Dluhopisy Zlato Bitcoin Hypotéky Tarify Energie Kalkulačka Zákony Práce Počasí

Kalkulačka

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Sociální příplatek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby

Běžné účty

Hypotéky

Stavební spoření

Důchody

Směnárny - Euro, Dolar

Úřad práce

Investice

Podílové fondy

Makroekonomika - ČNB

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Zlato online, Stříbro, Ropa

Burza - ČEZ

Pojištění

Povinné ručení

Penzijní připojištění

Podnikání

Obchodní rejstřík

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Ochranné známky

Finanční katalog

Nový občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto, Spolehlivost Aut

Monitoring ekonomiky

Mapa webu

Volby

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Copyright © 2000 - 2019

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688

Ochrana údajů | Cookies