Akcie TELEFÓNICA O2 C.R - Diskuze, názory, doporučení a hodnocení

 Hodnocení:      0 1 2 3      
Diskutující:
Návod    
 

Akcie TELEFÓNICA O2 C.R - Diskuze k tématu Akcie TELEFÓNICA O2 C.R


Výpis příspěvků diskuze Akcie TELEFÓNICA O2 C.R, 1 až 20 (137143)
 
přečíst (8) 17.01.19 14:14  mucha  (197818)

PPF

Dosavadní doporučení: přečíst (8)
Vaše doporučení:
spíše nečíst (7) 18.01.19 12:28  Pijack Jméno 'Pijack' používá stále stejný uživatel  (198942)

PPF

To je pěkná sranda :-) Ale to přece už všichni musíme vědět, že banky půjčují budoucím dlužníkům v naději, že jim dlužníci prachy vyperou a když nevrátí vyprané, tak je vypere exekuce... Taky proto si kupuji akcie "mocných", protože se dá na nich taky něc zobnout. Dělají to všichni, kterým se zákony naší země šily na míru. Takže si nestěžuj na Kellnera, ale na politiky ODS, ČSSD, ODA, KDUČSL, TOPiče, ZELENÉ... hlavně na nástupiště OF k přerozdělování komunistů do těchto stran. Dělat konspirace po 25 letech fungování mocenské kliky je někdy fakt u zoufání.

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (7)
Vaše doporučení:
určitě přečíst (2) 18.01.19 13:55  xlibre  (187862)

PPF

Pijacku, jaksi jsi zapomněl reagovat na aktivity tvého milovaného Hnůjauveje.:-)

Dosavadní doporučení: určitě přečíst (2)
Vaše doporučení:
spíše nečíst (7) 18.01.19 14:16  Pijack Jméno 'Pijack' používá stále stejný uživatel  (198942)

PPF

Huawei není můj zamilovaný objekt. Pouze se k němu vyjadřuji s ohledem na konkurenci ve světě, která šmíruje o 106. Zrovna vylezla na veřejnost zajímavá zpráva o "schopnostech" technologií GPS. Tady se šmíruje už po celém světě dlouhé roky, viz: --- https://www.idnes.cz/technet/kratke-zpravy/chytre-hodinky-vrah.A190118_055718_tec-kratke-zpravy_pka - - - a my tu řešíme jednu čínskou firmu :-))

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (7)
Vaše doporučení:
přečíst (3) 18.01.19 17:17  Sb  (190668)

PPF

V Německu se na internetu před vánoci objevil "adventní kalendář", který se vyznačoval tím, že tam byla soukromá data  některých občanů. Moc velkou pozornost to nevzbudilo, dokud tam byla data obyčejných lidí. Jenže když se tam později objevila data asi necelých dvou tisíc VIP tak vznikl poprask. Byly tam zejména osobní údaje, čísla mobilů, čísla účtů. Týkalo se to m.j. prezidenta a kancléřky.

Pachatel byl nalezen tak rychle, že nebyl čas vytvářet teorie o tajných službách. Internetový přítel oznámil podezřelého a stopa byla správná. Pachatelem byl DVACETILETÝ STUDENT, působil sám. Takže to, co zvládne jeden nadaný mladík, by pmn pro tajné instituce měla být každodenní rutina, a to bez ohledu na národnost. Nakonec před nedávnem se kancléřka rozčílila, když zjistila, že ji přátelé sledují nejenom v pracovní době, ale i v bytě. Rozčílila se, pan Obama slíbil, že ONA odposlouchávána nebude a klídek.   

Dosavadní doporučení: přečíst (3)
Vaše doporučení:

spíše nečíst (3) 16.01.19 14:30  Fenyl  (195882)

Akcie TELEFÓNICA O2 C.R

Tak nevím jak vy, ale já bych trvrdý brexit nechtěl. Jelikož to bude znamenat chaos, chaos a nic jiného. A akciový trh se otřese v základech. To jsi můžou přát jedině ti co chtějí levně nakoupit. A věřte, že několik prvních dnů by to byl hodně prudký sešup. Něco daleko daleko horšího než situace po hlasování v roce 2016. 

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (3)
Vaše doporučení:
spíše nečíst (14) 16.01.19 15:15  Pijack Jméno 'Pijack' používá stále stejný uživatel  (198942)

Akcie TELEFÓNICA O2 C.R

Nic se neotřese, můžeme si to tady pak povědět. Samozřejmě, že brexit nevítají zastánci Euroříše pod taktovkou Německa a Francie, to beze sporu. Ale angličané tím získají opět ztracené pozice ve světě a kontrolu nad vlastním územím. A to něco stojí. Když se tak rozhodli, asi vědí proč. A hlavně - to není málo. Co získají země v EU? NIC. Ztrácíme suverenitu, anglie ji získá. Mnoho věcí se nedá zaplatit penězi a to je víc než si myslíš. Spokojenost obyvatelstva patří mezi ty výhry. Že se to nelíbí marxistům, kteří si udělali z EU vlastní ego, je pochopitelné... A Brusel se bojí nákazy jako čert kříže. A GB tou nákazou evidentně je. Prostě sledujeme počátek rozkladu impotentní říše, kde by chtělo vládnout několik snílků, marxistů a fašistů. Ale třeba nám to někdy docvakne...

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (14)
Vaše doporučení:

spíše nečíst (9) 16.01.19 13:26  Pijack Jméno 'Pijack' používá stále stejný uživatel  (198942)

Fenyl mrkni na libru

Britský parlament shodil dohodu s EU se stolu... a libra posiluje...  https://www.kurzy.cz/kurzy-men/aktualni/czk-gbp/ 
Chce někdo lepší příklad toho, že trh vidí další vývoj Británie zcela jinak, než to presentují politici a média, která líčí tvrdý brexit jako Armagedon? K smíchu :-)) A stejně tak se veřejnost mystifikuje "problémem" tarifů v ČR. Nevěř těm lžím a snílkům mezi aktivisty z ČT. Uleví se ti:-))
Dosavadní doporučení: spíše nečíst (9)
Vaše doporučení:
přečíst (6) 16.01.19 13:45  a.zerro Jméno 'a.zerro' používá stále stejný uživatel Nejlépe hodnocený autor  a.zerrozavinacatlas.cz  (188860)

Fenyl mrkni na libru

nebude to spíše tím, že nepřijetím dohody vyhodnotil trh jako zvýšení šancí na to, že exit nebude... ??

:-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Dosavadní doporučení: přečíst (6)
Vaše doporučení:
spíše nečíst (4) 16.01.19 14:26  Lieven  (192554)

Fenyl mrkni na libru

vidim to stejne. podle me se rysuje druhy referendum.

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (4)
Vaše doporučení:
spíše nečíst (11) 16.01.19 14:22  Pijack Jméno 'Pijack' používá stále stejný uživatel  (198942)

Fenyl mrkni na libru

Ale deže, ty máš nějak veselou náladu. Tebe by těšil návrat Anglie do područí Německa? Mě teda ne :-) Ale vážně. Libra posiluje, protože se rýsuje vidina tvrdého Brexitu, to znamená "bez pravidel - jak se kdo zařídí" A v tom má GB velkou šanci ustát vlastní trh. Kdežto toho se buzeranti v Bruselu bojí, protože by přišli o solventního "poddaného". Asi tak. A že to bude tvrdý Brexit, to přiznává už kde kdo. Mayová se mu chtěla vyhnout, proto souhlasila s dohodou, pro angličany nepřijatelnou. Naschvály vyjadnavače EU prostě nevyšli. V bruselu dnes musí zuřit vzteky:-))

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (11)
Vaše doporučení:

přečíst (4) 15.01.19 18:47  Fenyl  (195882)

Akcie TELEFÓNICA O2 C.R

Když se řkne Itálie vybaví se Vám moře, hory, a taky mafie. Tak doufám, že jsou u nás menší mafiáni než v Itálii a ta lobby, která stále prodlužuje ta mobilní zlodějina bude brzy ukončena příchodem 4. operátora, který všude, kde přišel rozsápal na cucky oligopol, který máme samo i u nás. 

Myslím, že O2 čekají poslední roky "rýžování" zlata v ČR.  O2 je tradiční český operátor něco jako v Itálii Telecom Italia s jehož akciemi se rovněž obchoduje na burze. 

V loňském roce v květnu vstoupil na italský trh 4.mobilní operátor. A začaly se dít věci. Pokud nevíte koukněte např. zde. 

https://www.mobilmania.cz/clanky/do-italie-vpadl-4-operator-a-dely-se-veci-zavadeci-tarify-jsou-10-levnejsi-nez-u-nas/sc-3-a-1343855/default.aspx

A co se stalo s akciemi Telecom Italia ? No od roku 2016 se obchodovaly v cenové hladině cca 0,8 EUR za akcii. No a po vstupu 4. operátora v květnu 2018 se začaly dít věci. Akcie jede sešupem dolů a v současné chvíli se obchodují na hladině cca 0,5 EUR. Takový menší sešup po tobogánu směrem prudce dolů. 

Doufejme, že se něčeho podobného dočkáme brzy i u nás. Ten lobbing zejména Kellnera musí být značný. Jelikož po příchodu 4. opetátora hodnota O2 značně poklesne ať již bude O2 obchodováno na BCPP či nebude a O2 případně akcie raději vykoupí než, aby se dívali na to jak je potom případně ocení TRH. Myslím, že to nebude pěkný pohled. 

Toto je taková "perlička" k zamyšlení pro longaře O2. 

Pokud máte na budoucí vývoj jiný názor sem s ním. 

 

Dosavadní doporučení: přečíst (4)
Vaše doporučení:
spíše nečíst (10) 16.01.19 10:49  Pijack Jméno 'Pijack' používá stále stejný uživatel  (198942)

Akcie TELEFÓNICA O2 C.R

Ty chceš mermomoci vyvolat diskuzi, že?:-) Tak za 1/ Itálie počet obyvatel cca 60 milionů - ČR 10 mil. Za 2/ obě země 3 operátoři. ... Podle logiky trhu, kterou nemůžeš odstranit žádným argumentem to znamená, že pozice operátorů v Itálii je totálně odlišná od pozice v malé 10 milionové zemičce. Raději se neptej, proč v 6krát větší zemi stačil donedávna stejný počet operátorů.... a nebo není u nás operátorů již dost? Tady vznikne opačná situace. Analyticky vzato čtvrtý operátor ostrouhá. Žádné přesuny klientů se konat nebudou. Posbírají jen nějaké drobky, které zajistí pouze věčně ubrblaní aktivisté. A těch moc v ČR není, i když si myslíš pod mediální propagandou, že je. Hm, není ti divné, že se to s tím nástupem 4 operátora nějak podezřele protahuje? Už tu měl fungovat. Prozradím - moc se jich sem nehrne. Důvod jsem ti už napsal :-))

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (10)
Vaše doporučení:
přečíst (7) 16.01.19 11:05  Fenyl  (195882)

Akcie TELEFÓNICA O2 C.R

Promiň napsal jsi úplný blábol. Takže dle tebe když má země 60 miliónů lidí, tak dle tebe musí zákonitě asi mít větší nabídku než v země s 10 milióny obyvatel ? Takže dle toho by se v Itálii mělo prodávat více značek aut, více druhů sýra, více typů telefonů atd. Naprostá hovadina. 10 miliónů lidí není málo. Slovensko má 5 miliónů lidí a 4. operátor tam je. 

Víš proč u nás zatím není 4. operátor ? Díky neschopnosti vlády a nebo spíš schopnému lobbingu stávajícího oligopolu. Ale všeho dočasu. Psal jsem, že Kellner koupil O2 "na kšeft". Ovšem ten zatím nevyšel. Pokud přibude do česka 4. operátor sníží se hodnota O2 o několik miliard korun. A o to jde. Proto stojí za to lobbovat a oddalovat a oddalovat a zatím rýžovat a rýžovat, aby se to co za O2 Kellner španělům zaplatil vracelo dokud je možnost v klidu vydělávat. 

A přesuny se konat budou viz. Polsko, Francie, Itálie, Slovensko atd. a nebo budou muset stávající operátoři bohužel pro ně ukončit ten oligopol. Asi tak. Tím, že dojde k poklesu cenové hladiny dojde i k poklesu zisků. A co to udělá s cenou akcie ti asi nemusím psát. 

Dosavadní doporučení: přečíst (7)
Vaše doporučení:
spíše nečíst (10) 16.01.19 11:16  Pijack Jméno 'Pijack' používá stále stejný uživatel  (198942)

Akcie TELEFÓNICA O2 C.R

No, myslím, že chceš slyšet svou pravdu, tak ti v tom bránit nemohu:-) V každém případě si zopakuj matematiku z devítky. Operátoři s cca 6krát  větší klientelou jsou také o tolik ziskovější a to "srovnatelné" tržní podmínky totálně mění. Nenechávej se strhnou mediální masáží rádoby zasvědcených komentářů meinstreamu. Sektor telekomunikací je dávno obsazen. Jde pouze o drobné přesuny a kdo zaujímá pozici, těžko ustoupí dobrovolně v "zájmu veřejnosti". To je socialistický blud. Ale budeš mít pravdu v případě, kdy by zasáhla byrokracie. Ta ovšem zničí všechny kolem, takže konkurence bude. Chleba bude, i mléko bude :-)))

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (10)
Vaše doporučení:
spíše nečíst (4) 16.01.19 11:23  Fenyl  (195882)

Akcie TELEFÓNICA O2 C.R

No mysím, že "kopeš" za Péťu. Ovšem Péťa má do budoucna asi  problém, který neměl. Socdemáky měl "zalobbované" neboli česky řečeno uplacené viz. Mládek a jeho tragická figurka Bokštefl. Ale Andrej to je jiná liga. Ten se bude chtít zalíbit svým voličům. To už "nespraví" nějaké "drobné". A proto je to problém. 

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (4)
Vaše doporučení:
spíše nečíst (6) 16.01.19 13:23  Pijack Jméno 'Pijack' používá stále stejný uživatel  (198942)

Akcie TELEFÓNICA O2 C.R

Pozor !! Já nekopu za Kellnera, kopu za svou chuť spekulovat na bonitní akcii. To je rozdíl:-)

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (6)
Vaše doporučení:
spíše nečíst (4) 16.01.19 13:48  Fenyl  (195882)

Akcie TELEFÓNICA O2 C.R

Slovu spekulovat rozumím. Slovu bonitní ve spojení s O2 do budoucna už jaksi méně.  

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (4)
Vaše doporučení:

spíše nečíst (8) 12.01.19 14:08  Fenyl  (195882)

Akcie TELEFÓNICA O2 C.R

Na postupném sestupném trendu O2 se nic asi do budoucna nezmění. Tlak na operátory na snížení cen bude postupně sílit. Domnívám se, že bude vůbec problém stávající zisky vůbec udržet natož zvyšovat a už vůbec né řádově. 

https://globe24.cz/revue/65496-blizi-se-velke-zlevneni-mobilnich-tarifu-v-zahranici-se-telefonuje-za-pakatel-cesi-stale-plati-hodne

Nevím nevím jestli se Tykačovi ten nákup akcií O2 od Kellnera vyplatil. 

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (8)
Vaše doporučení:


Diskuze Akcie TELEFÓNICA O2 C.R, další stránky: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Další »
stránkovat diskuzi po 10 | 20 | 50

Odkazy k diskuzi Akcie TELEFÓNICA O2 C.R

Akcie TELEFÓNICA O2 C.R - zdrojová stránka k tématu diskuze Akcie TELEFÓNICA O2 C.R.

Zasílání Denního souhrnu názorů na Akcie TELEFÓNICA O2 C.R e-mailem.

Přidat názor - vložte vlastní názor, doporučení, hodnocení nebo zkušenost k tématu Akcie TELEFÓNICA O2 C.R.


 Burza Prime 09:47 
Název Kurz Změna
 AVAST  84.00  -0.59% 
 CETV  74.00  -1.33% 
 ČEZ  538.50  +0.09% 
 ERSTE  755.60  -0.29% 
 KOFOLA  289.00  0.00% 
 KOMER. BANKA  894.00  +0.11% 
 MONETA (GE)  74.15  -0.20% 
 PEGAS  836.00  -0.71% 
 PHILIP MORRIS  14 420.00  -0.41% 
 TELEFÓNICA  244.00  +0.83% 
 VIG  544.00  -0.64% 
Komodity online
 Ropa 61.78 USD 09:18   
 Zlato 1284.80 USD 09:18   
 Stříbro 15.42 USD 09:18   
 Káva 103.35 USD 22.01   
 Cukr USD    
 Bavlna 73.31 USD 09:15   

Zobrazit sloupec 
Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
TOP: Akcie CZ Akcie svět Kurzy měn Komodity Zlato Bitcoin Hypotéky Tarify Energie Kalkulačka Zákony Práce Školení Počasí

Kalkulačka

Výpočet čisté mzdy

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Sociální příplatek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Důchodová kalkulačka

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby

Běžné účty

Hypotéky

Stavební spoření

Podílové fondy

Směnárny - Euro, Dolar

Úřad práce

Investice

Makroekonomika - ČNB

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Zlato online, Stříbro, Ropa

Burza - ČEZ

Pojištění

Povinné ručení

Penzijní připojištění

Penzijní fondy

Podnikání

Obchodní rejstřík

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Ochranné známky

Finanční katalog

Nový občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - TÜV spolehlivost

Monitoring ekonomiky

Mapa webu

Volby

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Copyright © 2000 - 2019

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688

Ochrana údajů | Cookies