! HPH - výzva nově vzniklého sdružení akcionářů ! - Diskuze, názory, doporučení a hodnocení

 Hodnocení:      0 1 2 3      
Diskutující:
Návod    
 

! HPH - výzva nově vzniklého sdružení akcionářů ! - Diskuze k tématu ! HPH - výzva nově vzniklého sdružení akcionářů !


Výpis příspěvků diskuze ! HPH - výzva nově vzniklého sdružení akcionářů !, 1 až 20 (46630)
 
určitě přečíst (63) 06.11.17 21:56  PK  (183558)

Jednání soudu

Jedna z mála příležitostí potkat více aktérů kauzy bude zítra v 11h v místnosti 364 Slezská 9, kde proběhne jednání o neplatnosti usnesení VH konané 19.1.2007. Zajímavé je, jak různorodí jsou žalobci, počínaje kyperskými společnostmi a konče p.Staňkem, přičemž bude asi zajímavé i to, jestli JUDr. Lojdová bude zastupovat žalobce (kyperky), či naopak HPH, či bude na obou stranách současně ... Jednání soudu je veřejné.

Dosavadní doporučení: určitě přečíst (63)
Vaše doporučení:

určitě přečíst (62) 06.11.17 09:03  Karel 4747  (186678)

šakalové vyjí ale karavana jde dál

No proč je situace s Matějkou  jaká je,  je přeci jasné. Jak vyplývá z insolvenčního rejstříku byl to on kdo jediný měl vykonatelnou pohledávku a pro nové likvidátory pod vedením Ševčíka to byl skrze půjčku ideální způsob jak pro případ insolvence  vytvořit spřízněného věřitele, Jiříka, který by do ins. řízení mluvil jako protiváha ostatním věřitelům. Další pohledávky jsou pohledávky Vaberku a Bělohlávka, které jsou uznány Častorálem, ať se to novým likvidátorů libí nebo ne a u kterých se noví likvidátoři tváří jako by nebyly. Další věřitelé s pohledávkami jsou uvedeni v ins. rejstříku, včetně Matějky. Co to znamená? No přeci, že Ševčík si z nových likvidátorů dělá srandu, slibuje vrabce na střeše (Budějky, Trusty) a jedinými rukojmími jsou tady opět akcíci, kteří na vše hledí jako vrány. A co naši noví likvidátoři? Měli by podat insolvenční návrh jak jim to ukládá ins. zákon a místo toho se hašteří  mezi sebou, kdo má většího pinďoura, tedy pardon, paní doktorko pro Vás to samozřejmě neplatí.

 

Dosavadní doporučení: určitě přečíst (62)
Vaše doporučení:
určitě přečíst (58) 07.11.17 10:04  PK  (183558)

šakalové vyjí ale karavana jde dál

V platební neschopnosti asi i díky půjčce s pozdější splatností nejsou, a pokud se jedná o možnost předlužení, tak asi těžko toto udělat, pokud nemají hotovou účetní závěrku. Je otázkou, kdy nějakou závěrku udělají a jak ocení aktiva, nicméně pokud dotyční budou chtít, tak HPH v insolvenční situaci nebude.

Dosavadní doporučení: určitě přečíst (58)
Vaše doporučení:

určitě nečíst (59) 31.10.17 10:24  exekutorský  (189431)

Kde jsou výsledky Častorála

Na každé VH bylo vše tajné. Postupovalo se vpřed. Zabavovalo, zajiš´tovalo. Hovořilo se o kuponech v Ázerbadžánu, pak o směnkách, pak o Lucembursku, pak o USA, apk o Slovensku. A najedno to Častorál hodil do insolvence. To mu beztrestně projde ? A podezření že odčerpával peníze Olivovi, že neučelně vyhazoval prachy ? Děláte si srandu ?

Dosavadní doporučení: určitě nečíst (59)
Vaše doporučení:
určitě nečíst (62) 31.10.17 18:11  čekatel  (178055)

Kde jsou výsledky Častorála

Jsou jen dvě možnosti . Absolutní neschopnost likvidátora kdy poslochal jen poradce a právníky, kteří z HPH "vykradli, co se dalo a nebo to bylo vše účelové a jeho záměr !!! Pak by to byla lumpárna extra a zasloužilo by to náležité "ocenění" .

Dosavadní doporučení: určitě nečíst (62)
Vaše doporučení:
určitě přečíst (50) 08.11.17 12:07  viktor Jméno 'viktor' používá stále stejný uživatel  hphjsemnevytunelovalzavinacgmail.com  (181518)

Kde jsou výsledky Častorála

Pane Cekateli, jsem tu zpet. Jste jiste rad, ze?

Mel jsem nefunkcni mobil, nebot mi do nej napadal pisek z plaze, ale uz mi ho spravili,a mohu Vam psat.

To ano, Castoral mi hraje do karet.

No nic jdu se povalovat na plaz, a pak mam obchodni jednani.

Koupim lahev nejmene za 750 tisic korun,prece nemohu pozvat sveho obchodniho partnera na parek v rohliku!!

A to vsechno z Tvych penez, pane Cekateli...

Viktor

Dosavadní doporučení: určitě přečíst (50)
Vaše doporučení:
určitě přečíst (59) 31.10.17 23:51  otázka  (187902)

Kriminální kauza harvard

Pánové, nedělejte ze sebe hlupáky!

17 roků jste likvidaci úspěšně na všech valných hromadách blokovali, stále dokola z ní vystupovali, všechen majetek vyvedli na Kypr, kde jste ho nechali matce Koženého zablokovat, taktéž jste blokovali likviditu, kderou vám policie zadržela v ČR tím, že jste na tento majetek jménem kyperky Borise Vostrého vznesli nárok, takže jste vyhráli.

Vyhráli a odstranili dalším fíglem se dvěma dalšími likvidátory i Častorála, takže vám už vůbec nic nebrání splnit to, co jste tím údajně sledovali,  rychle vyplatit akcionáře!

Pánové, kdy tedy bude ta rychlá výplata a kolik korunek to bude? Myslím pro akcionáře, ne tu půlmiliardu pro Ševčíka s Vostrým, ne půl miliardy za Aspen pro Koženého nebo dvě a půl miliardy matce Koženého, ale kolik vyplatíte vašim slibům věřícím akcionářům?

 

Dosavadní doporučení: určitě přečíst (59)
Vaše doporučení:
určitě přečíst (64) 01.11.17 00:17  otázka  (187902)

Kriminální kauza harvard

Pánové, píšete li o srandě, kterou si někdo dělá z akcionářů tak mě překvapuje, že nezmíníte i tu  z poslední doby.

Myslím tím situaci, kdy nebyla z vaší strany vůle hledat prostředky na odvolání proti zfixlované pohledávce Matějky, na což stačil 1 milion, aby jste následně našli milionů 23 a vyplatili je Matějkovi, čímž jste pomohli zplodit skvělou pohledávku, za ještě skvělejších podmínek pro harvard!

V tom je jaká taktika ? Mezi akcionáři se totiž spekuluje, že právě tahle pohledávka má být základem k tomu, aby harvardská mafie mohla dodrbat  harvard v insolvenci, kam se ho zakrátko prý chystáte poslat poté, co veškerý majetek společnosti umně oceníte nulou a převekslujete na trusty, kde se roky rozkrádal bez jakékoliv možnosti ho kontrolovat, což by bylo pro ten účel docela praktické?

A vy pane Mařan už berte konečně  v patrnost, že společnost  řídí Ševčíkova parta a akcionáři nepotřebují připomínat minulost, nýbrž  čekají na informace o současných a budoucích krocích nového "vedení, tak to nezakecávejte opakováním všem známé historie,  komplexně popsané například zde:

Archiv OSMA aneb pohled do historie kriminální kauzy HPH

www.osma1997.cz/osma-hph/

 

 

Dosavadní doporučení: určitě přečíst (64)
Vaše doporučení:
určitě nečíst (72) 05.11.17 17:41  čekatel  (178055)

Kriminální kauza harvard

Zajímavé !  Od doby , co Matěj dostal peníze , tak je tady klid a žádné reakce proti postupu vedení a likvidátorů . I ti , co obhajovali postup Častorála  teď asi zjistili , že TO bylo "špatně" .

Dosavadní doporučení: určitě nečíst (72)
Vaše doporučení:
určitě přečíst (54) 09.11.17 00:23  Odpověď  (188395)

Kriminální kauza harvard

Tak jsem hledal na OSMA komentář k současné situaci, zvláště k novému přeskupení pohledávek u insolvenčního řízení,  z něhož se dá lecos odvozovat, dneska také měl proběhnout další soud, signalizuje to odmlčení v podávání informací snad něco ?

Už se v harvardu zhaslo, aby na ten jeho konec nebylo raději moc vidět?

Dosavadní doporučení: určitě přečíst (54)
Vaše doporučení:
určitě přečíst (50) 09.11.17 00:45  Odpověď  (188395)

Kriminální kauza harvard

Pane čekatel, co myslíte že se stane, až za několik měsíců požádají nový vlastníci pohledávek o jejich úhradu, jde o desítky milionů a jistě vás to zajímá?

Jak víte, uhrazením Matějkou zfixlované pohledávky 23 milionů se harvard vyplenil, co si dlužníci vezmou z HPH teď a kam to společnost asi posune, zkuste si tipnout?

Dosavadní doporučení: určitě přečíst (50)
Vaše doporučení:
určitě nečíst (58) 09.11.17 11:51  čekatel  (178055)

Kriminální kauza harvard

Tak jsi jistě sledoval , co je to za pohledávky .   To vše totiž podepsal pan Častorál a spol. ...............Nekřesťanský peníze za "služby" .

Dosavadní doporučení: určitě nečíst (58)
Vaše doporučení:
určitě přečíst (53) 09.11.17 18:13  Odpověď  (188395)

Kriminální kauza harvard

Pane Mařan, nebuďte trouba a přestaňte řešit drobné, jakými jsou podobné částky v celkovém majetku HPH, ať toho rozkradeného, neby zbytkového.

V tuto chvíli už není důležité, kdo a jakou škodu vám tou kterou pohledávkou způsobil v minulosti, ale jakou škodu vám s ní může způsobit v budoucnosti. Vy jste asi v harvardu jedinej který nechápe, kam společnost směřuje a jakou formou s pravděpodobností hraničící s jistotou budete opět okraden.

Hergort copak jste slepý a nevidíte ten chaos, kterým společnost řízeně směřuje do insolvence, ve které si váš majetek rozeberou věřitelé?  

Za babku .. 

Dosavadní doporučení: určitě přečíst (53)
Vaše doporučení:
určitě přečíst (46) 09.11.17 22:53  otázka  (187902)

Kriminální kauza harvard

Já rozdíl ve fakturování právních skužeb obou stran nevidím, viz faktura z roku 2003, předložená advokátem Devátým společnosti v době, kdy ve vedená HPH byl Ševčík pan čekatel ano ?

www.osma1997.cz/osma-hph/faktura.pdf

www.osma1997.cz/osma-hph/

Dosavadní doporučení: určitě přečíst (46)
Vaše doporučení:
určitě nečíst (52) 10.11.17 07:40  čekatel  (178055)

Kriminální kauza harvard

Máš pravdu , ale byla to z obou stran velká zlodějina .  Právníci se bohužel na HPH těžce napakovali. Proto je třeba (i za cenu ztrát) TO všechno  konečně ukončit .

Dosavadní doporučení: určitě nečíst (52)
Vaše doporučení:
určitě přečíst (47) 10.11.17 08:20  PK  (183558)

Kriminální kauza harvard

Všiml jsem si, že noví likvidátoři chtějí, aby soud vyslovil neplatnost usnesení o schválení účetní závěrky za rok 2005 (!), tak by mě zajímalo, k čemu jim to vlastně bude, i kdyby soud žalobám vyhověl. Tím, že u VH 19.1.2007 došlo u některých žalobců k dílčím stažením žalob a tím, že likvidátoři chtějí, aby soud vyslovil neplatnost některých usnesení a u jiných usneseni naopak neplatnost nevyslovil, se do toho vnáší další chaos, podobně to bude s jinými záležitostmi. Zajímavé je, že p.Staněk psal opakovaně na stránkách o tom, jak je nevýhodné, že soud vyslovil neplatnost usnesení o závěrkách za roky 2006-2009 a nyní chtějí v HPH zrušit i platnost závěrky za rok 2005. Bude přitom dost problematické dělat třeba za rok 2005 dělat jinou závěrku, když údajně došlo ke skartaci většiny starých dokumentů. Bohužel to tedy nevypadá, že by došlo k nějakému posunu.

Dosavadní doporučení: určitě přečíst (47)
Vaše doporučení:
určitě přečíst (45) 10.11.17 19:32  otázka  (187902)

Kriminální kauza harvard

Ano čekateli, neznám nikoho kdo by si myslel, že majetek HPH lze vypořádat bez ztrát. Spor je ale o to, že vy nechápete, že řada lidí v HPH dlouhodobě pracuje na tom, aby ty tak zvané „ztráty“ cíleně vyráběli, neboť právě oni by na nich na úkor všech akcionářů vydělali.

Z jejich strany to dává smysl, nesmyslem  je, aby to podporoval ten,  koho to velmi poškodí.

Vezměte například tu často zmiňovanou Matějkovu zfixlovanou pohledávku na 23 milionů, kdy nebyla vůle hledat  mnohonásobně menší částku na opravný prostředek, aby se následně Matějkovi proplatila.

Je to ztráta, která vám je snad ku prospěchu? Samozřejmě není, ale  teď si představte  situaci, kdy například Matějka tuto pohledávku spolu s dalšími později  získanými penězi  vykoupí a použije ji pro získání pohledávky mnohonásobně větší, třeba té za Aspen, což už je půlmiliarda.

A přitom na počátku tohoto možného scénáře  byl pouhý milion, který nebyla vůle hledat.

Zkuste se schválně zamyslet, jestli řada už dříve činěných kroků některých skupin nejsou činěny  záměrně s cílem takto vydělat, jak jsem vám naznačil na příkladu a jestli vy tomu neasistujete v roli užitečného idiota ..

Dosavadní doporučení: určitě přečíst (45)
Vaše doporučení:
určitě nečíst (38) 13.11.17 18:15  čekatel  (178055)

Kriminální kauza harvard

Jak jsi na TO přišel , že podporuju , nebo jsem někdy podporoval Matějku ?  Vždy jsem byl pro to , co mohlo vést k nějakému závěru . Bohužel se TO zatím nikomu nepodařílo ( už vůbec ne Častorálovi

Dosavadní doporučení: určitě nečíst (38)
Vaše doporučení:
určitě přečíst (33) 13.11.17 19:35  Odpověď  (188395)

Kriminální kauza harvard

Kecáte pane Mařan, vždy jste podporoval všechno, co vedlo k současnému „závěru“, nekontrolovanému chaosu, kdy už velcí hráči zřejmě berou za samozřejmost, že jim váš majetek spadne do náruče sám, aniž se musí nějak moc snažit. A vy na to budete čumět jako bulík.

Taková je realita toho, o co jste usiloval čekateli, stále ještě věříte tomu, čím vás velcí hráči z HPH mnoho let oblbovali? Kde máte  tu slibovanou rychlou výplatu, když Častorál je už  řadu posledních  let mimo hru, jak jste tu rychlou výplatu tímto stavem podmiňoval ?

Místo výplaty lejno, už jen zbývá pohledávky ocenit jako bezcenné a poslat HPH do likvidace, kde si ho věřitelé před vašimi zraky rozeberou.

 Nebo si taky nějakou pohledávku koupíte ?

Dosavadní doporučení: určitě přečíst (33)
Vaše doporučení:


Diskuze ! HPH - výzva nově vzniklého sdružení akcionářů !, další stránky: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Další »
stránkovat diskuzi po 10 | 20 | 50

Odkazy k diskuzi ! HPH - výzva nově vzniklého sdružení akcionářů !

! HPH - výzva nově vzniklého sdružení akcionářů ! - zdrojová stránka k tématu diskuze ! HPH - výzva nově vzniklého sdružení akcionářů !.

Zasílání Denního souhrnu názorů na ! HPH - výzva nově vzniklého sdružení akcionářů ! e-mailem.

Přidat názor - vložte vlastní názor, doporučení, hodnocení nebo zkušenost k tématu ! HPH - výzva nově vzniklého sdružení akcionářů !.


Označení stránky: HPH, kauza hph, názory na téma hph, hph sdružení, Názory na tema hph, hph názory, www.hph.cz, diskuse k hph, kauzahph, diskuse hph
 Burza Prime 16:27 (16.11.2017) 
Název Kurz Změna
 CETV CME  97.50  -0.71% 
 ČEZ  480.50  +0.90% 
 ERSTE GROUP BANK  946.40  +0.60% 
 FORTUNA  179.30  +0.73% 
 KOFOLA ČS  414.90  0.00% 
 KOMERČNÍ BANKA  903.00  -0.23% 
 MONETA MONEY BANK  77.65  -0.70% 
 O2 C.R.  261.00  +0.08% 
 PEGAS NONWOVENS  818.00  -0.27% 
 PHILIP MORRIS ČR  16 200.00  +0.92% 
 UNIPETROL  381.00  +0.34% 
 VIG  644.10  -0.29% 
Komodity online
 Ropa 62.69 USD 17.11   
 Zlato 1294.30 USD 17.11   
 Stříbro 17.30 USD 17.11   
 Káva USD    
 Cukr USD    
 Bavlna 69.43 USD 17.11   

Zobrazit sloupec 
Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
TOP: Akcie CZ Akcie svět Kurzy měn Komodity Zlato Forex Zákony Kalkulačka Hypotéky Tarify Práce Půjčky Školení Volby Počasí

Kalkulačka

Výpočet čisté mzdy

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Sociální příplatek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Důchodová kalkulačka

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby

Běžné účty

Hypotéky

Stavební spoření

Podílové fondy

Směnárny - Euro, Dolar

Práce, Úřad práce

Programátor python

Developer Java

Investice

Makroekonomika - ČNB

Zlato online, Stříbro, Ropa

Burza - ČEZ

Pojištění

Povinné ručení

Penzijní připojištění

Penzijní fondy

Podnikání

Obchodní rejstřík

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Ochranné známky

Finanční katalog

Nový občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - TÜV spolehlivost

Monitoring ekonomiky

Mapa webu

Volby

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Copyright © 2000 - 2017

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688

Ochrana údajů