Program ZOH 2002 - 13.02.2002 + výsledky
den |
čas |
disciplína |
popis |
SEČ |
13.2. |
8:30 |
Skoky na lyžích - muži |
K120, jednotl., FINÁLE |
13.2. |
16:30 |
13.2. |
9:00 |
Curling - muži |
curling mužů, 4. kolo |
13.2. |
17:00 |
13.2. |
10:00 |
Alpské lyžování - muži |
kombinace, FINÁLE |
13.2. |
18:00 |
13.2. |
11:00 |
Biatlon - muži |
10 km sprint, FINÁLE |
13.2. |
19:00 |
13.2. |
11:00 |
Hokej - ženy |
Rusko - Kanada, turnaj žen |
13.2. |
19:00 |
13.2. |
13:00 |
Biatlon - ženy |
7,5 km sprint, FINÁLE |
13.2. |
21:00 |
13.2. |
14:00 |
Curling - ženy |
curling žen, 4. kolo |
13.2. |
22:00 |
13.2. |
14:00 |
Hokej - ženy |
Švédsko - Kazachstán, turnaj žen |
13.2. |
22:00 |
13.2. |
16:00 |
Hokej - muži |
Švýcarsko - Bělorusko, kval. turnaj |
14.2. |
0:00 |
13.2. |
16:00 |
Saně - ženy |
jednotlivci, FINÁLE |
14.2. |
0:00 |
13.2. |
17:00 |
Rychlobruslení - ženy |
500 m |
14.2. |
1:00 |
13.2. |
18:00 |
Rychlobruslení na krátké dráze - muži |
short 1000 m, kvalifikace |
14.2. |
2:00 |
13.2. |
18:00 |
Rychlobruslení na krátké dráze - muži |
short 5km - štaf., kvalifikace |
14.2. |
2:00 |
13.2. |
18:00 |
Rychlobruslení na krátké dráze - ženy |
short 1500 m, FINÁLE |
14.2. |
2:00 |
13.2. |
19:00 |
Curling - muži |
curling mužů, 5. kolo |
14.2. |
1:00 |
13.2. |
19:00 |
Hokej - muži |
Francie - Ukrajina, kval. turnaj |
14.2. |
3:00 |
Program ČT 2 - 13.02 |
14.00 Olympijské studio 14.05 Studio Salt Lake City 2002 - z dějiště her Lyžování - 10 km Ž (záznam) 16.30 Čeští olympionici - portréty českých sportovců, kteří se následující den pustí do bojů v Salt Lake City 16.40 Rychlý přehled - zpravodajský blok všech medailových disciplín a zajímavých výsledků 16.55 Turnaj nejlepších - zákulisí olympijského hokejového turnaje 17.10 Obhajoba 2002 - portréty hráčů a trenérů českého hokejového týmu, obhájců vítězství z Nagana 17.15 Program studia ZOH 2002 17.20 Lyžování - skoky na můstku K-120 (přímý přenos) 18.55 Biatlon - sprint 10 km M (přímý přenos) 20.25 Rychlý přehled - zpravodajský blok všech medailových disciplín a zajímavých výsledků 20.35 Lyžování - sjezd M (záznam) 20.55 Lyžování - slalom M 1. kolo (přímý přenos) 22.00 Biatlon - sprint 7,5 km Ž (záznam a přímý přenos) 22.55 Lyžování - slalom M 2. kolo (přímý přenos) 23.30 Rychlý přehled - zpravodajský blok všech medailových disciplín a zajímavých výsledků 23.40 Osobnosti her 2002 - vizitky favoritů her 23.45 Program studia ZOH 2002 23.50 Turnaj nejlepších - zákulisí olympijského hokejového turnaje, na kterém se podruhé v historii scházejí nejlepší hráči planety 00.00 Švýcarsko – Bělorusko - lední hokej (přímý přenos) 1. přestávka: Obhajoba 2002 2. přestávka: Rychlý přehled 02.30 Saně Ž - záznam a přímý přenos 03.00 Francie – Ukrajina - lední hokej (přímý přenos) 1. přestávka: Rychlobruslení - 500 m Ž (záznam) 2. přestávka: Rychlý přehled
| |
|