Jmenné seznamy
Kraj: Ústecký kraj
Strana: Svoboda a přímá demokracie - Tomio Okamura (SPD)
Výběr: všichni platní kandidáti dle abecedy
Kandidát | Navrhující strana |
Politická příslušnost |
Povolání | Bydliště | Přednostní hlasy | Mandát | Pořadí | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
poř. číslo |
příjmení, jméno, tituly | věk | abs. | v % | ||||||
20 | Anýž Milan | 47 | SPD | SPD | technik měření emisí | Ústí nad Labem | 359 | 0,83 | - | 18 |
8 | Aulický Aleš | 39 | SPD | SPD | lodní kormidelník | Malšovice | 549 | 1,28 | - | 6 |
14 | Beneš Zdeněk | 50 | SPD | SPD | kvalitář | Most | 370 | 0,86 | - | 12 |
6 | Budošová Eva | 38 | SPD | SPD | živnostník | Most | 547 | 1,27 | - | 4 |
24 | Bystřický Jaroslav Ing. | 48 | SPD | SPD | živnostník | Chomutov | 536 | 1,25 | - | 22 |
25 | Černý Michael | 24 | SPD | SPD | lodní kormidelník | Verneřice | 375 | 0,87 | - | 23 |
23 | Doležal Tomáš | 43 | SPD | SPD | skladník | Chřibská | 265 | 0,61 | - | 21 |
11 | Fábryová Dana | 57 | SPD | SPD | vedoucí správy bytů | Varnsdorf | 275 | 0,64 | - | 9 |
18 | Franc David | 31 | SPD | SPD | lodní kormidelník | Ústí nad Labem | 488 | 1,14 | - | 16 |
19 | Güntherová Ivana | 50 | SPD | SPD | kadeřnice, živnostník | Litoměřice | 252 | 0,58 | - | 17 |
5 | Hahnová Elvíra | 40 | SPD | SPD | ředitelka o.p.s. | Chomutov | 778 | 1,81 | - | 3 |
13 | Haldovský Petr | 49 | SPD | SPD | elektromechanik | Chomutov | 518 | 1,21 | - | 11 |
3 | Hanko Dominik Ing. Bc. | 38 | SPD | SPD | preventista městské policie, zastupitel Úst. kraje | Litoměřice | 1 375 | 3,21 | - | 1 |
15 | Hošťálek Pavel Ing. | 34 | SPD | SPD | statistik v automobilovém průmyslu | Ústí nad Labem | 438 | 1,02 | - | 13 |
1 | Hyťhová Tereza | 22 | SPD | SPD | učitelka, zastupitelka Ústeckého kraje | Krupka | 1 988 | 4,64 | * | 1 |
22 | Janošovský Milan | 48 | SPD | SPD | zedník | Děčín | 492 | 1,15 | - | 20 |
2 | Jarošová Monika | 46 | SPD | SPD | zdravotní sestra | Bohušovice nad Ohří | 1 154 | 2,69 | * | 2 |
7 | Kolář Michal | 46 | SPD | SPD | technik distribuce | Ústí nad Labem | 592 | 1,38 | - | 5 |
4 | Kříž Petr Ing. | 59 | SPD | SPD | zemědělský technik | Chřibská | 961 | 2,24 | - | 2 |
26 | Lachman Pavel | 55 | SPD | SPD | živnostník | Most | 373 | 0,87 | - | 24 |
9 | Mičánová Hana | 42 | SPD | SPD | operátorka ve výrobě | Litoměřice | 444 | 1,03 | - | 7 |
21 | Mikulová Petra | 39 | SPD | SPD | administrativní pracovnice | Litoměřice | 270 | 0,63 | - | 19 |
17 | Nedvěd Jaroslav | 57 | SPD | SPD | logistik | Varnsdorf | 240 | 0,56 | - | 15 |
12 | Strnad Vladimír | 55 | SPD | SPD | živnostník | Ústí nad Labem | 389 | 0,90 | - | 10 |
16 | Sušický Jaroslav Ing. | 61 | SPD | SPD | ekonom, živnostník | Louny | 466 | 1,08 | - | 14 |
10 | Varga Michal | 53 | SPD | SPD | živnostník | Most | 369 | 0,86 | - | 8 |
*)
mandát získaný v I. skrutiniu