Úvod > Zastupitelstva krajů 2016 > Výsledky hlasování – výběr území > Okres Tábor > Přednostní hlasy – KDU-ČSL
Volby do zastupitelstev krajů konané dne 7.10. – 8.10.2016
Přednostní hlasy pro kandidáty
Kraj: Jihočeský kraj
Okres: Tábor
Kandidátní listina: Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
Tabulka: Přednostní hlasy pro kandidáty – Kandidátní listina KDU-ČSL – část 1
Kandidát | Přednostní hlasy | |||
---|---|---|---|---|
poř. číslo |
příjmení, jméno, tituly | věk | abs. | v % |
1 | Talíř Pavel Mgr. | 50 | 85 | 6,06 |
2 | Jenisová Terezie Mgr. | 40 | 61 | 4,35 |
3 | Dvořák Zdeněk Mgr. | 62 | 95 | 6,78 |
4 | Bartošek Jan Ing. | 44 | 91 | 6,49 |
5 | Hermann Josef Ing. | 58 | 12 | 0,85 |
6 | Svatková Ludmila | 53 | 81 | 5,78 |
7 | Hlava Stanislav Mgr. | 54 | 5 | 0,35 |
8 | Hladík Petr Ing. | 42 | 21 | 1,49 |
9 | Talíř Jaromír Ing. | 66 | 73 | 5,21 |
10 | Hanáček Vladimír Mgr. | 29 | 13 | 0,92 |
11 | Zasadil Jan Ing. | 59 | 60 | 4,28 |
12 | Vodička Rudolf Mgr. | 56 | 7 | 0,49 |
13 | Roithová Zuzana MUDr. MBA | 63 | 183 | 13,06 |
14 | Hejl Jaroslav Ing. | 56 | 82 | 5,85 |
15 | Macků Karel Ing. | 49 | 5 | 0,35 |
16 | Hrdinová Marie Ing. Bc. | 48 | 13 | 0,92 |
17 | Huneš Robert PhDr. | 47 | 32 | 2,28 |
18 | Zikmundová Jitka Ing. MBA | 46 | 1 | 0,07 |
19 | Matějka Karel Ing. | 52 | 2 | 0,14 |
20 | Heller Šimon Bc. | 28 | 27 | 1,92 |
21 | Třebín Milan Ing. | 49 | 8 | 0,57 |
22 | Mačura Viktor Ing. MBA | 54 | 61 | 4,35 |
23 | Bajer Karel MUDr. MBA | 46 | 4 | 0,28 |
24 | Zíka Miroslav | 49 | 3 | 0,21 |
25 | Peterka Luboš Ing. | 51 | 0 | 0,00 |
26 | Franta Lukáš Ing. Bc. Ph.D. | 36 | 1 | 0,07 |
27 | Vozábal Václav | 46 | 2 | 0,14 |
28 | Hejl Jaroslav Ing. | 27 | 36 | 2,56 |
29 | Ourodová Ludmila PhDr. Mgr. Ph.D. | 52 | 2 | 0,14 |
30 | Maňák Jiří DiS. | 29 | 77 | 5,49 |
Tabulka: Přednostní hlasy pro kandidáty – Kandidátní listina KDU-ČSL – část 2
Kandidát | Přednostní hlasy | |||
---|---|---|---|---|
poř. číslo |
příjmení, jméno, tituly | věk | abs. | v % |
31 | Stehlík Michal doc. PhDr. Ph.D. | 40 | 6 | 0,42 |
32 | Čupová Miroslava Mgr. | 55 | 3 | 0,21 |
33 | Honz Josef Ing. | 42 | 3 | 0,21 |
34 | Zemanová Korchová Veronika | 48 | 1 | 0,07 |
35 | Marek Ladislav | 66 | 3 | 0,21 |
36 | Vozábal Václav | 21 | 2 | 0,14 |
37 | Kudláčková Božena | 53 | 2 | 0,14 |
38 | Berwid-Buquoy Jan Albert Dr. et Dr. doc. rer. pol. |
70 | 39 | 2,78 |
39 | Horváthová Magdalena Bc. DiS. | 48 | 11 | 0,78 |
40 | Kostínek Martin | 41 | 1 | 0,07 |
41 | Janšta Pavel Mgr. | 32 | 0 | 0,00 |
42 | Hotař Zdeněk MUDr. | 65 | 0 | 0,00 |
43 | Pöschl Stanislav | 36 | 1 | 0,07 |
44 | Heller Jiří Mgr. Bc. | 35 | 17 | 1,21 |
45 | Malík Stanislav PhDr. | 67 | 4 | 0,28 |
46 | Nestával Marek | 41 | 41 | 2,92 |
47 | Šamal Vladimír Ing. | 50 | 0 | 0,00 |
48 | Šrámek Jan | 61 | 2 | 0,14 |
49 | Zdráhal Jindřich Bc. | 40 | 1 | 0,07 |
50 | Mašek Petr MUDr. | 59 | 1 | 0,07 |
51 | Reidinger Vladimír | 56 | 0 | 0,00 |
52 | Mach Radek Bc. | 43 | 0 | 0,00 |
53 | Peroutka Petr Mgr. | 47 | 49 | 3,49 |
54 | Koutný Jan Ing. | 63 | 1 | 0,07 |
55 | Maksa Miroslav Ing. | 63 | 7 | 0,49 |
56 | Šabatka Jiří Mgr. | 69 | 0 | 0,00 |
57 | Kobera František Ing. | 60 | 5 | 0,35 |
58 | Marek Pavel | 33 | 0 | 0,00 |
59 | Mackerle Adam ThLic. Th.D. | 39 | 18 | 1,28 |
60 | Krejčí Martin | 55 | 60 | 4,28 |
Celkový počet hlasů pro vybranou stranu a území: 1 401
Zpět: Okres Tábor