Úvod > Zastupitelstva krajů 2016 > Výsledky hlasování – výběr území > Olomoucký kraj > Přednostní hlasy – KSČM
Volby do zastupitelstev krajů konané dne 7.10. – 8.10.2016
Přednostní hlasy pro kandidáty
Kraj: Olomoucký kraj
Kandidátní listina: Komunistická strana Čech a Moravy
Tabulka: Přednostní hlasy pro kandidáty – Kandidátní listina KSČM – část 1
Kandidát | Přednostní hlasy | Mandát | Pořadí | |||
---|---|---|---|---|---|---|
poř. číslo |
příjmení, jméno, tituly | věk | abs. | v % | ||
1 | Černý Alexander RSDr. | 63 | 1 341 | 6,85 | * | 1 |
2 | Symerský Michal Ing. | 40 | 1 121 | 5,72 | * | 2 |
3 | Švec Zdeněk Ing. | 61 | 689 | 3,52 | * | 3 |
4 | Szukalská Zdenka Ing. | 57 | 697 | 3,56 | * | 4 |
5 | Šulda Ludvík BBA | 37 | 638 | 3,26 | * | 5 |
6 | Černý Jiří MUDr. | 61 | 378 | 1,93 | * | 6 |
7 | Staňková Soňa Mgr. | 60 | 214 | 1,09 | * | 7 |
8 | Sumara Ivan MUDr. | 59 | 549 | 2,80 | - | 1 |
9 | Nekl Josef RSDr. | 63 | 597 | 3,05 | - | 2 |
10 | Marek Miroslav Ing. | 63 | 143 | 0,73 | - | 3 |
11 | Šimák Miroslav Mgr. | 44 | 292 | 1,49 | - | 4 |
12 | Urbánek Vladimír Bc. DiS. | 39 | 359 | 1,83 | - | 5 |
13 | Šmíd Václav Ing. | 65 | 389 | 1,98 | - | 6 |
14 | Opršal Jaroslav | 65 | 207 | 1,05 | - | 7 |
15 | Sypko Ladislav | 57 | 228 | 1,16 | - | 8 |
16 | Vašíčková Milada | 50 | 180 | 0,92 | - | 9 |
17 | Veselý Kamil | 49 | 145 | 0,74 | - | 10 |
18 | Mencner František | 67 | 140 | 0,71 | - | 11 |
19 | Rippelová Jolana | 42 | 333 | 1,70 | - | 12 |
20 | Zahradník Lukáš | 28 | 371 | 1,89 | - | 13 |
21 | Zips Jiří | 57 | 297 | 1,51 | - | 14 |
22 | Zima Jiří PhDr. | 56 | 147 | 0,75 | - | 15 |
23 | Lišková Tereza DiS. | 32 | 283 | 1,44 | - | 16 |
24 | Halátová Věra | 65 | 98 | 0,50 | - | 17 |
25 | Behro Miroslav | 38 | 72 | 0,36 | - | 18 |
26 | Raindl Miroslav Mgr. | 62 | 180 | 0,92 | - | 19 |
27 | Gottwald Zdeněk | 34 | 313 | 1,59 | - | 20 |
28 | Bušina Slavomír Ing. | 39 | 133 | 0,67 | - | 21 |
29 | Mádr Marek Mgr. | 44 | 67 | 0,34 | - | 22 |
30 | Vlčková Miroslava | 65 | 111 | 0,56 | - | 23 |
Tabulka: Přednostní hlasy pro kandidáty – Kandidátní listina KSČM – část 2
Kandidát | Přednostní hlasy | Mandát | Pořadí | |||
---|---|---|---|---|---|---|
poř. číslo |
příjmení, jméno, tituly | věk | abs. | v % | ||
31 | Zatloukal Filip Bc. | 36 | 159 | 0,81 | - | 24 |
32 | Kurowská Jana | 44 | 51 | 0,26 | - | 25 |
33 | Hofman Petr Bc. EngTech. | 28 | 133 | 0,67 | - | 26 |
34 | Procházka Lukáš | 34 | 88 | 0,44 | - | 27 |
35 | Špaček Jaroslav Mgr. | 64 | 80 | 0,40 | - | 28 |
36 | Kropáček Antonín Ing. | 53 | 83 | 0,42 | - | 29 |
37 | Vránová Věra Mgr. Ph.D. | 62 | 145 | 0,74 | - | 30 |
38 | Vysloužil Zdeněk | 50 | 106 | 0,54 | - | 31 |
39 | Maierová Hana | 63 | 81 | 0,41 | - | 32 |
40 | Krajsová Jana | 57 | 72 | 0,36 | - | 33 |
41 | Šramko Václav | 40 | 157 | 0,80 | - | 34 |
42 | Šlambor Jaroslav PaedDr. | 67 | 359 | 1,83 | - | 35 |
43 | Skala Jiří Ing. | 35 | 89 | 0,45 | - | 36 |
44 | Strouhal Drahomír | 34 | 77 | 0,39 | - | 37 |
45 | Drápal Mojmír | 58 | 94 | 0,48 | - | 38 |
46 | Smutný Václav | 55 | 44 | 0,22 | - | 39 |
47 | Sehnula Lubomír Ing. | 59 | 83 | 0,42 | - | 40 |
48 | Přecechtěl Ladislav | 55 | 63 | 0,32 | - | 41 |
49 | Hanzelová Jana | 60 | 99 | 0,50 | - | 42 |
50 | Soukup Vladimír Ing. | 61 | 99 | 0,50 | - | 43 |
51 | Váňa František | 44 | 162 | 0,82 | - | 44 |
52 | Kania Jindřich PaedDr. | 63 | 92 | 0,47 | - | 45 |
53 | Musil Pavel Ing. | 64 | 64 | 0,32 | - | 46 |
54 | Sekanina Zdeněk | 62 | 34 | 0,17 | - | 47 |
55 | Bulko Petr | 40 | 142 | 0,72 | - | 48 |
56 | Kopečný Miroslav | 68 | 45 | 0,23 | - | 49 |
57 | Švestková Oulehlová Naděžda | 44 | 123 | 0,62 | - | 50 |
58 | Břešťanská Zuzana | 51 | 78 | 0,39 | - | 51 |
59 | Navrátil Miroslav | 64 | 112 | 0,57 | - | 52 |
- | - | - | - | - | - | - |
Celkový počet hlasů pro vybranou stranu a území: 19 565
Zpět: Olomoucký kraj